طراحی سایت شبیه ایسام

طراحی سایت شبیه ایسام

با پیشرفت تکنولوژی حراجی ها هم به صورت اینترنتی برگزار میشوند. سایت ایسام یک نوع وب سایت حراجی و تخفیف است که این روزها ترافیک بسیار خوبی دارد. سایت ایسام برگرفته از نمونه سایت EBAY است که یک نوع طراحی سایت حراجی آنلاین محسوب میشود. خرید و فروش لوازم خاص به صورت مزایده های برگزار شده و به فروش میرسد. در واقع در گذشته مزایده ها به صورت حضوری برگزار میشد اما با روی کار آمدن سایت های مزایده آنلاین این عمل محقق شد. طراحی سایت شبیه ایسام را میتوانید در شرکت دئوب ثبت سفارش کنید.

ساخت سایت شبیه ایسام بر مبنای نیاز عموم راه اندازی میشود. نیاز اصلی عموم میتواند وجود بستری امن برای خرید و فروش کالا نو و دست دوم باشد. سایت ایسام تا حدی کیفیت و قیت کالاها را تضمین خواهد کرد. مشتریان میتوانند وارد سایت شده و به صورت آنلاین در مزایده ها شرکت کنند. یا جنس خود را برای مزایده بذارند. مزیت این کار این است که افراد زیادی از نقاط مختلف کالای شما را میبینند. اگر چنین سایتی نبود افراد به اجبار کالای خود را با قیمت ناچیز میفروختند. طراحی سایت ایسام در دسته طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت تخفیف نیز قرار میگیرد. 

طراحی سایت مشابه ایسام

فروشندگان کالاها به دنبال سود بیشتر هستند. اما نباید این موضوع منجر به گران فروشی آنان شود. با طراحی سایت ایسام این امکان را میدهید که فروشندگان بتوانند با شما همکاری کنند. و فروشگاه اختصاصی خود را در زیر مجموعه ای از شما داشته باشند. تا بتوانند در آن بخش به صورت اختصاصی محصولات خود را به فروش برسانند. که شما واسطی امن میان خریداران و فروشندگان خواهید بود.

شما باید با بازاریابی اینترنتی اعتبار کسب کنید. و به دنیال آن فروشندگان زیادی به سمت شما خواهند آمد. زیرا نیاز این فروشندگان فروش کالاهای خود در یکی از زیر دامنه های شما است. چون وب سایت شما ترافیک زیادی دارد. بنابراین در ساخت سایت شبیه ایسام مبحث دیجیتال مارکتینگ را کاملا جدی بگیرد. تا بتوانید فروشندگان و خریداران بیشتری را در سایت فروشگاه آنلاین خود داشته باشید.

از آن جایی که نمونه خارجی سایت حراجی مانند ایبی بسیار مورد پسند واقع شد. برنامه نویسان ایرانی سایت ایسام که نمونه فارسی زبان آن است را راه اندازی کردند. که از مزایای یک سایت فروشگاهی، یک سایت تخفیف، یک نوع طراحی سایت تبلیغاتی و یک طراحی سایت حراجی آنلاین به صورت یکجا استفاده کرده است. بدین منظور تقاضا برای طراحی وب سایت شبیه ایسام بسیار زیاد شده است. که ما در این مقاله به آن پرداخته ایم.

طراحی سایت مشابه ایسام
طراحی سایت فروشگاهی شبیه ایسام

طراحی سایت فروشگاهی شبیه ایسام

امروزه در فضای دیجیتال تحوالات بزرگی صورت گرفته است. که این روند تغییرات همچنان ادامه خواهد داشت. خرید و فروش محصولات و کالاهای مختلف از از این قضیه مسثنی نبوده اند. خرید و فروش محصولات امروز فضایی جدید به خود گرفته است. شما میتوانید برای خرید و فروش محصولات از انواع طراحی سایت فروشگاهی استفاده نمایید. نوع خرید و فروش کالا در سایت فروشگاه اینترنتی نیز متفاوت خواهد بود.

برای مثال با طراحی سایت فروشگاهی مارکت پلیس میتوانید با فروشندگان دیگر همکاری کنید. که علاه بر کالاهای خود کالاهای دیگر مشتریان را نیز در سایت قرار دهید. که صاحب فروشگاه مارکت پلیس با دریافت پورسانت از فروش محصولات شما سایت را مدیریت میکند. پکیج طراحی سایت شبیه دیجیکالا این ویژگی را دارا خواهد بود. اما با سایت ایسام که عموما سایت حراجی محسوب میشود متفاوت است.

سایت های نیازمندی و تبلیغاتی نظیر سایت دیوار و سایت شیپور نیز در دسته ای قرار میگیرند. که خرید و فروش محصولات بدون واسطه صورت میگیرد. و کاربران به صورت مستقیم با هم در ارتباط هستند. که بسیاری از افراد به جای سایت مزایده این نوع سایت های آگهی را انتخاب میکنند.

طراحی وب سایت شبیه ایسام 

طراحی وب سایت حراجی ایسام

با طراحی سایت شبیه ایسام میتواند واسطی برای معاملات سالم میان خریداران و فروشندگان باشید. فروشندگان در سایت ایسام ثبت نام میکنند و با دارا بودن حساب کاربری میتوانند در فروشگاه ایسام کالاهای خود را قرار دهند. از ویژگی های طراحی سایت مشابه ایسام این است که شما میتوانید مزایده آنلاین در سایت برقرار کنید. پیگیری و بررسی رضایت و انتقادات مشتریان به طور کاملا بررسی خواهد شد.

در طراحی سایت ایسام با درگاه پرداخت های مختلفی که وجود دارد میتوانید هزینه کالا را اینترنتی بپردازید. و درصدی از فروش محصولات به ایسام تعلق میگیرد. که در سایت دیوار همچین چیزی نیست. اگر مشتری از کالا خود راضی باشد که ایسام برچسب تاییدیه به کالا و فروشنده میدهد. و اگر مشتری از کالای خود راضی نباشد ایسام پیگیری میکند و در صورت تایید آن کالا را مرجوع خواهد کرد. پورسانتی که ایسام دریافت میکند به دلیل پیگیری قانونی تر معاملات کاربران است.

طراحی سایت شبیه ایسام از ویژگی ها و امکانات خاص خود برخوردار است. بنابراین اگر شما در فکر طراحی سایت حرفه ای شبیه ایسام هستید. باید ایده های خود را نیز پیاده سازی کنید که در آن وجود ندارد. زیرا کپی برداری از یک سایت کمکی به شما نخواهد کرد. برای رقابت با نمونه های مشابه باید خلاقیت بیشتری به خرج دهید.

طراحی سایت ایسام
ویژگی های طراحی سایت شبیه ایسام

ویژگی های طراحی سایت شبیه ایسام

ویژگی های طراحی سایت شبیه ایسام از ویژگی های یک سایت فروشگاهی به همراه یک سایت حراجی یا مزایده بهره برده است. تا بتواند یک سایت چند منظوره را به مشتریان خود ارائه دهد. ویژگی ها و امکانات پیشرفته این سایت دست مشتریان را بسیار باز خواهد گذاشت. امکاناتی که در طراحی سایت اختصاصی شبیه ایسام لحاظ میشود مزیت رقابتی شما خواهد بود. بنابراین از ایده های ناب خود استفاده کنید.

کسب و کارهایی که اقدام به طراحی سایت فروشگاهی نکنن حتما به طراحی سایت تخفیف یا به ساخت سایت تبلیغاتی فکر میکنند. تا بتوانند بدون اینکه کالایی داشته باشند. به سودآوری بالایی دست یابند. طراحی سایت شبیه ایسام بستری برای معاملات افراد و شرکت ها فراهم میکند. که این معاملات و تراکنش ها با نظارت مدیر سایت ایسام صورت میگیرد. و هر کالا طبق ارزش واقعی خود خرید و فروش میشود.

از مزایای طراحی سایت مزایده شبیه ایسام بازدید بالای آن است. زیرا مردم به این نوع سایت ها علاقه زیادی نشان داده اند. شما میتواند درآمد خود را از فروش کالا ها یا تبلیغاتی که در سایت درج میکنید درآورید. البته شایان ذکر است که شرکت طراحی سایت معتبر تمام این ویژگی ها را باید در نظر بگیرد.

تفاوت طراحی سایت ایسام با دیوار

طراحی سایت ایسام از مدل کسب و کار نمونه خارجی سایت ebay کپی برداری شده است. که تبدیل به نمونه فارسی زبان آن گشته است. در این سایت انواع کالاهای مختلف به صورت نو و دست دوم خرید و فروش میشوند. تفاوت سایت مشابه ایسام با طراحی سایت مشابه دیوار این است که سایت ایسام مسئولیت تمام آگهی های خود را برعهده میگیرد. بعنی باید محصولات و کالاها از صوی مشتری تایید شوند. و اگر مشکلی به وجود آید خود سایت ایسام پیگیری خواهد کرد. و در صورت لزوم با فروشنده برخورد میکند.

با طراحی سایت شبیه ایسام میتواند یک واسطی میان کاربران سایت باشید. که این کاربران میتوانند هم خریدار باشند و هم فروشنده. و شما به صورت کامل بر روی معاملات و خرید و فروش تسلط خواهید داشت. که در طراحی سایت درج آگهی و نیازمندی ها شبیه دیوار این مورد وجود ندارد و افراد صرفا به صورت مستقیم با هم ارتباط برقرار کرده. و معاملات خود را انجام میدهند. و سایت دیوار به دنبال تاییدیه از سوی مشتریان نخواهد بود. برای برندسازی هر نوع کسب و کاری که دارید. باید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید.

قیمت طراحی سایت شبیه ایسام
امکانات طراحی سایت شبیه ایسام

 امکانات طراحی سایت مزایده  ایسام

سایت ایسام یک سایت فروشگاهی و در کنار آن یک سایت مزایده نیز میباشد. به همین دلیل امکانات بیشتری نسبت به طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ساده خواهد داشت. در بخش ثبت کالا فروشنده برای درج محصول خود یک زیر دامنه با نام فروشگاه خود از سایت ایسام دریافت میکند. و قادر است که در آن مانند یک مارکت پلیس کالاهای خود را درج یا حذف کند. و به مدیریت محصولات، حراجی محصولات، تبلیغات محصولات و غیره بپردازد.

خریدار با یک پروفایل کاربری میتواند محصولات مورد نیاز را وارد سبد خرید خود کند. و معامله ها، فعالیت ها، مزایده ها و دیگر امکانات را مشاهده کند. بخش های مختلف شامل پیشنهادات ویژه، تخفیف ها، رو فروش ترین ها، مزایده ها و غیره طراحی میشوند. بخش مزایده ها میتواند در دسته های مزایده های داغ، مزایده های پیشنهادی، مزایده های دست چین و غیره تقسیم بندی شود. سیستم های مختلفی نظیر سیستم رهگیری، تایید کالا، پرداخت اقساطی، ارسال کالا و غیره طراحی و توسعه میباند.

بخش پشتیبانی در این نوع طراحی سایت شبیه ایسام باید کاملا حرفه ای باشد. زیرا طراحی ایسام یک سایت حرفه ای محسوب میشود. و کسب رضایت کاربران با پشتیبانی مناسب مهم است. تا بتوانید به سوالات و شکایات مشتریان رسیدگی کنید.

طراحی سایت شبیه ایسام با دئووب

طراحی سایت حرفه ای شبیه ایسام باعث موفقیت چشمگیر شما خواهد شد. البته زمانی که مانند این شرکت بتوانید توسعه و بازاریابی اینترنتی کنید. سئو و بهینه سازی سایت ایسام یکی از مواردی است که باید جدی بگیرید. بنابراین به شرکت طراحی سایت معتبر دئووب مراجعه کنید. تا به تمام اصول طراحی سایت، سئو سایت، امنیت سایت، دیجیتال مارکتینگ و غیره مسلط باشد. و بتواند به شما کمک بزرگی در همه زمینه های کسب و کار شما نماید. تا در رتبه های اولیه گوگل میان سایت های مزایده باشید.

شرکت طراحی سایت علاوه و بر طراحی و توسعه سایت شما با همکاری شما تغییراتی را لحاظ خواهد کرد. که این تغییرات به نفع کسب و کار شما خواهد بود. برای مثال باید ببینید که چه امکاناتی در این سایت نیاز نیست. و چه امکاناتی باید اضافه شود یا چه مواردی از آن نیاز به بهبود دارد. برای این کار باید به کمک شرکت طراحی و بهینه سازی سایت دئووب به تجزیه و تحلیل دقیق بپردازید.

امنیت، سرعت، نوع طراحی و کدنویسی بهینه سایت از موارد است. یک تیم طراحی سایت معتبر باید برای طراحی سایت شبیه ایسام رعایت کند. زیرا این سایت یک سایت حرفه ای محسوب میشود. که نوع برنامه نویسی و طراحی اختصاصی به خود را دارد.

طراحی سایت شبیه ایسام با دئووب
هزینه طراحی سایت مشابه ایسام

هزینه طراحی سایت مشابه ایسام 

هزینه طراحی سایت مشابه ایسام بر اساس امکاناتی که نیاز دارید محاسبه خواهد شد. شما میتوانید با راه اندازی این سایت سود بسیار خوبی حاصل از خرید و فروش ها داشته باشید. بنابراین بهتر است که در همان ابتدای کار شروع اهداف خود از راه اندازی این نوع فروشگاه و امکاناتی که میخواهید را مشخص نمایید. تا اینکه کارشناسان طراح را در ساخت سایت راهنمایی نمایید.

ما یکی از نمونه سایت های حراجی در ایران به نام ایسام که بسیار نیز پربازدید است را برای توضیح در این بخش مقاله درنظر گرفته ایم. از نمونه سایت های حراجی و مزایده خارجی میتوان به ebay اشاره کرد. این سایت یکی از پربازدیدترین سایت ها در گل دنیا محسوب میشود. و ایده ایسام نیز از آنجا گرفته شد. با توجه به تنوع محصولاتی که در سایت دارید قیمت ساخت سایت ایسام مشخص خواهد شد. برای اطلاع از تعرفه ها میتوان به بخش محاسبه آنلاین تعرفه سایت ها اشاره کرد.

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها