طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی یکی از سایت های است که از طرفداران زیادی برخوردار میباشند . لذا این سایت باید از پلن بهترین طراحی سایت حرفه ای بهره ببرد . بسیاری از افراد برای سفارش طراحی سایت خود از طراحی سایت اختصاصی اسم میبرند . این نوع وب سایت ها بهتر است که از طراحی سایت با وردپرس بهره ببرند . ما در ابتدا این نوع طراحی سایت را به شما عزیزان پیشنهاد خواهیم کرد . بهتر است بدانید همین سایتی که شما هم اکنون در آن حضور دارید از نوع وردپرسی میباشد . قالب ها به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد . و از قالب های آماده و یا سایت های آماده استفاده نخواهد شد . 

ممکن است شما از سایتی لذت ببرید و بخواهید سایت شما نیز از همان نوع باشد . اگر سایت وردپرسی باشد همان سایت برای شما آماده خواهد شد . ممکن است سایت از قالب آماده استفاده کرده باشد . ما همان قالب را از سایت های معتبر خارجی که مستقیما با طراح سایت در ارتباط میباشد . خریداری خواهیم نمود تا سایت شما به صورت خودکار همانند سایت های که ما طراحی میکنیم بروزرسانی گردد . اگر شما تصمیم به طراحی سایت شرکتی دارید لطفا عجله نفرموده و اجازه دهید تا پرسنل شرکت طراحی سایت دئووب اینکار را برای شما انجام دهند . طراحی سایت حرفه ای با وردپرس برای سایت شرکتی شما در کنار طراحی اختصاصی انجام میشود.

طراحی سایت شرکتی شرکت دئووب

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی را می توانید از گروه برنامه نویسی دئووب درخواست نمایید . برای پیروزی در عرصه رقابت میان سازمان ها و شرکت های مرتبط. با خود نیاز است که فعالیت شرکت را گسترش دهید. برای گسترش صنعت خود در بازار نیاز است. که شرکت و مجموعه خود را در دنیای مجازی نیز مطرح کنید. اولین قدم برای ورود به دنیای مجازی طراحی وب سایت شرکتی با طرح و گرافیک مرتبط با حوزه فعالیت شماست.

شما بدین وسیله میتوانید سیاست کاری و حرفه ای خود را به  همگان معرفی کنید. و برند خود را بر سر زبان ها بیندازید. اصول و قواعد طراحی سایت شرکتی، اختصاصی. شما باید به نحو احسن طبق آخرین تکنولوژی های روز طراحی و برنامه نویسی شود. تا هر امکاناتی که میخواهید به سایت اضافه کرده و توسعه دهید. ما با ارائه خدمات مناسب در طراحی وب سایت شرکتی می توانیم برند شما در دنیای وب به جهانیان معرفی نماییم .

طراحی سایت شرکتی ارزان

طراحی سایت با کمترین هزینه شرکتی را می توان به هر نوع سلیقه ای طراحی نمود . یک سایت شرکتی میتواند دارای امکانات بسیار زیادی باشد. که شما باید متناسب با هدف و خدماتی که عرضه میکنید. مشتریان زیادی را به طرف خود هدایت کنید. در طراحی سایت شرکتی میتوان از وردپرس استفاده نمود. یا از ابتدا بر اساس طرح و نظر شما سایت شرکت به صورت کاملا اختصاصی طراحی و بهینه سازی سایت شود.

مزیت طراحی سایت اختصاصی در این است که میتوان زبان برنامه نویسی را انتخاب و بر اساس آن هسته سایت را نوشت. توسعه سایت بعد از گذشت زمان مشخصی راحت تر صورت میگیرد. چنانچه شما دارای کسب و کار اداری و یا سازمانی و یا کارخانجات هستید. پیشنهاد می کنیم تا دیر نشده درخواست خود را از بخش تماس با ما قسمت ثبت درخواست ها نهایی کنید. از قدیم بزرگان فرمودند زود دیر می شود .

اگر مقداری تامل بفرمایید و یا در اینترنت به وب گردی بپردازید. خواهید دید که رقبای شما از دیرباز اقدام به طراحی سایت شرکتی نموده. و شما ممکن است از دفتر و امکانات اداری بیشتری بهرمند باشید. بسیار عقب تر از فردی که ممکن است نصف امکانات شما را داشته باشد. ولی هم برند جهانی دارد و هم فروش بیشتری نسبت به شما دارد . همه اینها به دلیل داشتن یک سایت شرکتی است و توانسته بدرستی آنرا مدیریت نماید.

طراحی وب سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو

طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو

طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو از ابتدا در دستور کار طراحی سایت های ما می باشد . یعنی تمامی سایت های که توسط برنامه نویسان ما طراحی می شود. دارای قابلیت واکنش گرایی بوده و نیاز به هزینه اضافی بابت طراحی این مزیت یا امکانات نیست . چرا که دیگر بسیاری از کاربران از اسمارت فون های خود برای وب گردی استفاده کرده. و تنوع اپلیکیشن ها دیگر افراد از کامپیوتر و یا لب تاپ ها استفاده نمی کنند .

آمار نشان داده بیش از 80 درصد کاربران دنیای وب از گوشی های همراه خود استفاده می کنند. همچنین با توجه به آماری که وجود دارد. افراد بیشتر با تلفن هوشمند و تبلت به گشت و گذار در اینترنت میپردازند. و از این جهت باید سایت های موجود. تماما ریسپانسیو و واکنشگرا باشند. اما عده ای اهمیت نمیدهند و به راحتی حجم زیادی از کاربران خود را از دست میدهند.

عده ای نیز رجوع میکنند به ساخت اپلیکیشن تلفن همراه که اصلا برای این کار به صرفه نیست. راهکار ما این است که از همان ابتدای راه اندازی، سایت شرکتی. ریسپانسیو پی ریزی شود تا نمایش وب سایت شرکتی بر روی تمام دستگاه ها به درستی نمایش داده شود. ویژگی ریسپانسیو بودن سایت ها برای موتور های جستجو گوگل آیتم بسیار مهمی است که حتما باید رعایت شود. طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو و واکنشگرا خود را از تیم متخصص دئووب در این زمینه بخواهید. تا سایتی سازگار با تمام دستگاه ها داشته باشید و مخاطبان خود را راضی نگاه دارید.

مشاوره طراحی سایت شرکتی

مشاوره طراحی سایت شرکتی در ابتدا از سوی تیم برنامه نویسی دئووب. طی جلساتی متوالی برای شما برگذار خواهد شد تا شما بتوانید. با خیال آسوده و آگاهی کامل نسبت به درخواست خود تصمیم گیری نمایید . طی این مشاوره ابتدا هدف از طراحی سایت شرکتی از شما پرسیده خواهد شد. تا کارشناسان ما نسبت به طراحی ظاهری بهتر تصمیم گیری نمایند.

و بعد از تعیین هدف برای شما توضیحاتی در این زمینه به طور مفصل خواهند داد . چنانچه بعد از خروج از شرکت و یا تماس تلفنی باز هم دچار تردید شدید. می توانید مجددا مراجعه نموده و یا با تماس تلفنی و یا ارسال تیکت به شبهات خود پاسخ مناسبی را دریافت نمایید . تیم طراحی سایت شرکتی دئووب همیشه و همه وقت. یعنی به صورت شبانه روز در خدمت شما عزیزان بوده و آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند . هدف ما در نهایت رضایت شماست. و اینکه هدف از طراحی وب سایت شرکتی برای شما روشن شده باشد . همین موضوع چراغ روشنی است که می تواند در آینده راه پیشرفت شما را روشن نماید .

مشاوره طراحی سایت شرکتی
سئو و بهینه سازی سایت شرکتی

سئو و بهینه سازی سایت شرکتی

در دنیای واقعی برای اینکه دیده شوید نیاز به تبلیغات دارید که میتواند ساخت بنر، پخش تراکت و یا استخدام بازاریاب های محیطی باشد. مهمترین هدف شما این است که در میان بیشمار شرکت های ثبت شده. در حرفه خود حرفی برای گفتن داشته باشید. برای موفقیت در دنیای وب باید سایت شما بازدید کننده زیادی داشته باشد.

برای افزایش ورودی به سایت باید در رتبه بندی گوگل جزو اولین ها باشد . کاربران با جستجو در گوگل با کلمه های کلیدی مرتبط با فعالیت شما. چند نتیجه اول موتورهای جستجوگر را مشاهده میکنند. و وقتی برای دیگر لینک های نمیگذارند. موتورهای جستجوگری نظیر گوگل ابزاری برای نشان دادن سایت شما است. پس برای گسترش خدمات رسانی، افزایش مشتری و برندینگ. با کمترین هزینه و بالاترین بازدهی، نیاز است که سئو تضمینی و بهینه سازی سایت شرکتی. و سازمانی خود را به متخصصین سئو شرکت دئووب بسپارید.

تا با آخرین تکنولوژی روز بهینه سازی اصولی سایت شما را در دست گیرند. سئو تضمینی و بهینه سازی سایت شرکتی جزو آندسته از سایت هایی است. که میتوان به راحتی با کلیدواژه هایی که شما تعیین مینمایید. سایت را به نتایج یک گوگل رساند. این مسئله را باید بدانید که قدرت سایت رقبا همچنین کلید واژه های درخواستی. شما در سئو سایت و بهینه سازی سایت شرکتی بسیار حائز اهمیت است. و همین امر باعث سختی و یا آسانی سئو سایت میگردد. 

طراحی سایت شرکتی چیست ؟

طراحی سایت شرکتی برای آندسته از عزیزانی که دارای هلدینگ تجاری. کارخانه، سازمانی و یا شرکت های بزرگ که در حال فعالیت در کشور عزیزمان مشغول هستند. برای ارتقا کسب و کار و همچنین معرفی محصولات و یا معرفی خدمات خود پیشنهاد میکنیم. در حال حاضر تعداد سایت های شرکتی رو به افزایش است. و این نشانه این است که این نوع سایت ها دارای طرفدار و مخاطبین خود میباشد. پس تا دیر نشده از اصناف ذکر شده خواهشمندیم نسبت به طراحی سایت شرکتی خود اقدامات لازم مبذول فرمایند. و بعد متوجه خواهند شد که چه موهبتی را که در همسایگی آنها به سر میبرده، پشت سر گذاشته اند.

تلاش ما در این است که فرهنگ دیجیتال مارکتینگ را همانند کشورهای جهان اول بومی کرده. و همگان بتوانند از عملکرد این نوع سایت ها بهره مند شوند. پس در انتها نتیجه میگیریم طراحی سایت شرکتی شعبه مجازی دفاتر واقعی شما میباشد. و تفاوت آن در وسعت و گستردگی است. شما در دنیای واقعی محدود به یک مکان بوده ولی در دنیای مجازی محدودیت وجود ندارد. 

 

هدف از طراحی سایت شرکتی

هدف از طراحی سایت شرکتی در بخش قبل مختصر عنوان شد. که بتوانید برند خود را، محصولات خود را به جهانیان عرضه نمایید. و یک رقابت گسترده تری را برای خود رقم بزنید. بسیاری از تکفروشان مجبور به رفتن به صورت حضوری به شرکت های عمده فروشی میباشند. در صورتی که اگر همان شرکت اگر دارای سایت شرکتی باشد. و آن سایت شرکتی قابلیت عمده فروشی محصولات خود را داشته باشد. البته لازم به ذکر است که بالا آوردن سایت در صفحه اول گوگل بسیار مهم است.

میتواند بسیار راحت تر خدماتی را برای مشتریان خود عرضه نماید. از طرفی تعداد مشتریان خود از یک به ده افزایش پیدا خواهند کرد. پس میتوان نتیجه گرفت هدف از طراحی سایت شرکتی چشم اندازی است. به دوردست که موفقیت شما را در هر زمینه به نمایش گذاشته است. چنانچه تمایل به طراحی سایت شرکتی داشتید، میتوانید. از بخش تماس با ما درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید. تا کارشناسان بخش مربوطه در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کرده. و برای یک جلسه حضوری برنامه ریزی نمایند. 

هدف از طراحی سایت شرکتی

انواع طراحی سایت شرکتی

در طراحی سایت شرکتی میتوان به دو صورت عمل نمود که در این بخش مفصلا به آن خواهیم پرداخت. این موضوع را در نظر داشته باشید که نوع طراحی سایت چه شرکتی چه از هر نوع دیگر تفاوت چندانی نمیکند. تفاوت وردپرس با اختصاصی در نوع برنامه نویسی و در بعضی اوقات ماژول های درخواستی از طرف کاربران میباشد. که ممکن است در کتابخانه وردپرس و یا هر مدیریت محتوای دیگر وجود نداشته باشد. و این جزو نوادر محسوب میشود. چرا که مدیریت محتواهایی که در حال حاضر فعالیت میکنند. با سرعت بسیار زیاد در حال پیشرفت میباشند. و سعی میکنند تمامی امکاناتی را که کاربرانشان به آن ها نیاز دارند را برنامه نویسی و در اختیارشان قرار دهند. 

 

طراحی سایت شرکتی با وردپرس

طراحی سایت شرکتی با وردپرس 

طراحی سایت شرکتی با وردپرس را به آندسته از عزیزانی که به تازگی فعالیت. خود را در فضای وب آغاز نموده اند پیشنهاد میکنیم. چراکه ممکن است بعد از مدتی نتوانند به فعالیت خود ادامه داده. و سرمایه ای را که برای طراحی وب سایت شرکتی صرف نموده اند از دست بدهند. وردپرس نسبت به طراحی سایت اختصاصی بسیار مقرون به صرفه تر بوده. 

طراحی سایت با وردپرس برای این نوع وب سایت ها بسیار بهتر است . چرا که مدیریت محتوای این نوع وب سایت ها باید بسیار گسترده باشد . خوشبختانه وردپرس در این زمینه بسیار خوب عمل کرده است . و دائما در حال رشد میباشد . پس دوستانی که در این زمینه میخواهند فعالیت داشته باشند بهتر است برای سایت شرکتی خود از طراحی سایت با وردپرس استفاده نمایند .

طراحی سایت شرکتی اختصاصی

طراحی سایت شرکتی اختصاصی را به آندسته از عزیزانی که قبلا در دنیای وب فعالیت چشمگیری داشته. و موفق عمل کرده اند و در حال حاضر سایت که با آن در فضای مجازی. مشغول به کار میباشند، دیگر جوابگوی نیازهای آن ها نبوده. و در فعالیت های خود میخواهند تغییراتی را به صورت کلی لحاظ نمایند. تا سکوی پرتابی باشد برای کسب درآمد بیشتر. 

طراحی سایت اختصاصی ارزان همانطور که عرض شد . برای آندسته از افرادی مناسب میباشد که میخواند به صورت خاص در فضای وب فعالیت نمایند. مناسب میباشد . طبیعی است که این نوع وب سایت ها بهتر سئو خواهند شد . ما سئو تضمینی را بیشتر بر روی سایت های اختصاصی خود اعمال خواهیم نمود . نباید این موضوع را یا همان سئو تضمینی را بر روی سایت های آماده توقع داشته باشید .

طراحی سایت شرکتی اختصاصی

مزایای طراحی وب سایت شرکتی

سهولت تعامل با مشتری

 

مزایای طراحی وب سایت شرکتی سومی

با طراحی وب سایت شرکتی فرصتی فراهم میشود تا کاربران شما را بهتر بشناسند. و شما هم شناخت کافی از مشتریان خود به دست آورید. و همچنین کاربران شما نیز می توانند ارتباط خوبی را با شما داشته. در وب سایت های شرکتی عمده مشتریان خود دارای کسب و کار بزرگی می باشند. که می توانند رونق بسیار زیادی را به درآمدزایی شما ببخشند .

بهبود بازاریابی

 

مزایای طراحی وب سایت شرکتی دومی

با دارا بودن یک وب سایت شرکتی مشتریان بیشتری را به طرف خود جذب میکنید. زیرا تمام فعالیت های خود را در سایت ارائه میدهید. و با پشتیبانی آنلان چراغ شرکت را حتی در تعطیلات نیز روشن نگه میدارید. می توانید فروش و یا سفارشات محصولات خود را در هر ساعت از شبانه روز. و در طول ایام هفته حتی تعطیلات ادامه داده و فعالیت نمایید .

اعتبار

 

مزایای طراحی وب سایت شرکتی اولی

یک وب سایت خوب شرکتی اختصاصی اعتبار شما را در کسب و کارتان بالا میبرد. زیرا افراد با جستجو در اینترنت خدمات و محصولات شما را مشاهده میکنند. اگر این مورد را انکار میکنید بدانید موقعیت خود را به رقیب خود سپرده اید. نوشتن محتوای مناسب برای ارتقا کیفیت سایت شما اساسی است زیرا بر این اساس مشتریان شما را ارزیابی میکنند.

مقرون به صرفه

مزایای طراحی وب سایت شرکتی ششمی

یک وب سایت سازمانی تمام نیازهای شما اعم از تبلیغات. ارتباط با مشتری، فروش و … را میتواند انجام دهد. و همین باعث صرفه جویی در هزینه های بازایابی و تبلیغات در دنیای واقعی میشود. با طراحی خوب و هدفمند و بروزرسانی محتواهای مناسب تا حد زیادی به جلو حرکت میکنید. اگر مقایسه کنید متوجه میشوید که وب سایت شرکتی بسیار مقرون به صرفه است.

توسعه بازار هدف

 

مزایای طراحی وب سایت شرکتی پنجمی

با طراحی وب سایت شرکتی بسیاری از محدودیت هایی که در کسب و کارتان دارید را میتوانید پوشش دهید. برای مثال در دنیای واقعی نمیتوانید برای فروش و عرضه محصولات یا ارائه خدمات. در هر زمان یا مکانی که شما یا مشتریانتان هستند. فعالیت داشته باشید. اما با دارا بودن یک سایت شرکتی تمام امکانات لازم را برای مخاطبانتان فراهم میکنید.

جذب مشتریان بیشتر

 

مزایای طراحی وب سایت شرکتی چهارمی

با طراحی سایت شرکتی این امکان را خواهید داشت. که ویترینی از فعالیت ها و خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهید. تا بتوانید از طریق اینترنت خود را به افراد بیشتری در سطح دنیا معرفی کنید. شاید باورتان نشود ولی با کمی تحقیق خواهید دید. که بسیاری از نام های  تجاری با عرضه از طریق سایت خود. بر سر زبان ها افتاده و مشتریان بیشتری جذب نموده اند.

طراحی سایت شرکتی 

مراحل طراحی سایت شرکتی

____________

مراحل طراحی سایت شرکتی اول
مراحل طراحی سایت شرکتی دوم
مراحل طراحی سایت شرکتی سوم
مراحل طراحی سایت شرکتی چهارم

نیاز سنجی

در ابتدا باید هدف شما در مورد طراحی سایت شرکتی پرسیده شود و که اینکه چرا می خواهید سایت شرکتی را تولید کنید . این بخش کارشناسان ما با نیاز سنجی شما می توانند راهکار درست را به شما نشان دهند .

تایید طرح اولیه

بعد از اینکه نیاز سنجی صورت پذیرفت کارشناسان طراحی سایت شرکتی برای شما طرح اولیه را آماده سازی کرده. تا شما آنرا مشاده و در صورت تاییدبرای طراحی نهایی شود . درخواست شما را نهایی سازی نمایند .

نسخه آزمایشی

در این بخش برای شما یک نمونه از نسخه آزمایشی از طراحی سایت شرکتی را رونمایی می کنند. تا شما عزیزان نظر خود را در مورد سایت شرکتی خود اعلام نمایید که در صورت تایید برای انتشار آماده سازی شود .

انتشار

بعد از اینکه نسخه آزمایشی به تایید شما در آمد بخش انتشار سایت را از بخش طراحی دریافت. بر روی هاست و یا سرور شما بار گذاری می کنند و جلسه ای را برای آموزش برای شمت تنظیم کرده تا آموزش های لازم را دریافت نمایید .

رضایت

از آنجایی که در کار تعهد داشته باشیم و طراحی را به نحو احسنت برای کاربران انجام داده. و طبق قرار داد سایت را به این دوستان تحویل دهیم و از طرفی پشتیبانی خوبی را برای دوستان داشته باشیم. طبیعی است رضایت کاربران و افرادی که پروژه خود را به شرکت ما میسپارند بیشتر خواهد شد . انگیزه ما نیز بیشتر می گردد .

تعهد

یکی از اخلاقی که شرکت دئووب نسبت به مشتریان خود دارد تهعد کاری می باشد که ما سر لوحه کار خود قرار داده ایم. شما با مشاهده منشور اخلاقی ما می توانید به تعهد کاری ما پی برده.و نظر خود را نسبت به حسن نیت ما اعلام نمایید. تعد کاری شرکت دئووب در بین همکاران زبان زد بوده و مورد پسند کاربران می باشد .

اختصاصی

باید بدانید که بسته به نوع درخواست شما عزیزان سایت شرکتی شما طراحی خواهد شد . چنانچه تمایل به دیده شدن بیشتر و خاص بودن کار خود دارید می توانید طراحی سایت شرکتی اختصاصی را برای خود در نظر بگیدید . تا هم قدرت برنامه نویسی همکاران ما و هم ایده های خلاقانه این عزیزان را مشاهده نمایید .

چرا طراحی سایت شرکتی دئووب ؟

چرا طراحی سایت شرکتی ما را شرکت دئووب انجام دهد .؟ این سوالی است که ممکن است برای بسیاری از شما عزیزان پیش آید . جواب به این سوال بسیار ساده است . شرکت طراحی سایت دئووب با بیش از ده سایت شرکتی موفق در زمینه های مختلف توانسته. رتبه خوبی را در زمینه طراحی وب سایت شرکتی در بین کاربران خود کسب نماید .

 و خورسندیم که توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود را در این زمینه کسب نماییم . ما همیشه تلاش نموده ایم به جای تحویل سایت به مشتریان در ابتدا رضایت مشتری برای ما شرط باشد. و همین راز موفقیت ما بوده و امیدواریم با ارائه نمونه کاری های بهتر در زمینه سایت شرکتی نیت خود را به اثبات برسانیم .

تعرفه طراحی سایت شرکتی

تعرفه طراحی سایت شرکتی نسبت به نوع طراحی و امکاناتی که قرار است. سایت شرکتی شما داشته باشد بسیار متفاوت است . ما تمامی سایت های که طراحی می کنیم دارای قابلیت های فراوانی است. برای مثال تمامی سایت ها این قابلیت را دارند. که تبدیل به سایت فروشگاهی شوند که این خود یک مزیت به حساب خواهد آمد . حال با این تفاسیر شما باید بفرمایید که چه نوع وب سایت شرکتی مد نظر دارید. تا طبق همان برای شما برآورد هزینه گردد .

در طراحی سایت شرکتی ما دو نوع طراحی را داریم . اولا طراحی سایت اختصاصی می باشد که تماما به صورت اختصاصی طراحی می گردد. و حتی مدیریت محتوا . دوما طراحی سایت با وردپرس می باشد که در این طراحی باید عرض کنیم قالب سایت اختصاصی طراحی می گردد. و مدیریت محتوا وردپرس می باشد . یک نوع دیگر می باشد که دیگر طراحی سایت محسوب نمی شود. و حالت دولوپ دارد و استفاده از قالب های آماده می باشد که شما نیز خود می توانید اینکار را مقداری جستجو انجام دهید که هر کدام موفقیت های خودش را به همراه دارد .

طراحی سایت شرکتی دوم 

امکاناتی که در طراحی سایت شرکتی می توان به کار برد

امکانات طراحی سایت شرکتی بسیار زیاد می باشد که بسته به نوع درخواست . شما و فعالیت شما در چه زمینه شغلی می باشد متفاوت است . فردی شرکت تولیدی پوشاک دارد و دیگری شرکت پخش موارد غذایی . درست است که هر دو دارای شرکت می باشند. ولی زمینه کاری متفاوتی دارند و یکی در تولید پوشاک فعالیت دارد و دیگری در پخش مواد غذایی . نگران این بخش نباشید چرا که بعد از توافق بر سر اینکه شما پروژه خود را به سپردید . همکاران بخش مشاوره راهکارهای مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد. و بهترین امکانات را می توان در سایت شرکتی شما لحاظ نمود. تا کاربران بتوانند به راحتی از سایت شما نهایت استفاده را ببرند . در زیر به صورت مختصر امکاناتی را که می توان در سایت شرکتی استفاده نمود را بیان خواهیم نمود .

معرفی سرویس های شرکت

در این بخش میتوانید به طور کامل فعالیت شرکت و تمام سرویس هایی که ارائه میشود را توضیح دهید. برای مثال شما در چه زمینه فعالی می کنید . چه محصولاتی را تولید  می کنید که می تواند به صورت تکست و یا ویدئو باشد. که در هنگام طراحی سایت شرکتی شما طوری برنامه نویسی می کنیم. که هر دو مورد را بتوانید به راحتی لحاظ نمایید . این کار بیشتر برای سئو سایت شرکتی برای ما مهم می باشد .

معرفی اعضا

خوب هر شرکتی از چندین اعضا تشکیل شده است. که می توانند در راس امور باشند و هدایت و کنترل و مدیریت شرکت را در پست های مختلف بر عهده دارند. که شما می توانید در این بخش به معرفی این افراد بپردازید . شاید برای شما مهم نباشد ولی برای بسیاری از افراد که از سایت شرکتی شما دیدن می کنند. مهم است و می خواهند از معرفی اعضا استفاده نمایند البته باید عرض نماییم. در بعضی از موازد هم بوده که این بخش ب دلایلی از سایت حذف شده است . در کل می توان گفت معرفی کارکنان و هیئت مدیره برای مشتریان و همکاران شما بسیار هیجان انگیز است. در این قسمت رزومه افراد در بخش های مختلف به همراه تصاویر افراد قرار داده میشود .

معرفی نمایندگی و شعبات

در این صفحه از سایت میتوانید تمامی نمایندگی ها و شعبات خود در شهرها و کشورهای مختلف را با جزئیات کامل معرفی کنید. در این قسمت مشتریان برای مراجعه میتوانند نزدیک ترین شعبه شرکت شما را انتخاب کنند . این بخش می تواند به صورت هوشمند نیز تعریف شود که بر اساس موقعیت کاربران شعبه شرکت شما نیز به صورت خودکار به مشتریان شما مهرفی گردد .

اطلاعیه ها

در این صفحه از وب سایت تمامی اطلاعیه های شرکت برای کارکنان و مشتریان قرار داده میشود. و بدین وسیله بازدید از سایت شرکت بیشتر میشود. این بخش برای سایت بسیار مهم وحائز اهمیت بوده که می تواند به صورت پاپ آپ نیز طراحی گردد. که جلوه بصری بسیار بهتری دارد و افراد بیشتری را به سمت شرکت شما جذب می نماید . شما کل محصول خود را می توانید. در یک اطلاعیه کوتاه به نظر کاربران خود برسانید که این موضوع مستلزم یک محتوا نویس حرفه ای می باشد .

آموزش

در این قسمت تمام کلاس های آموزشی که برای افراد داخل یا خارج سازمان برگزار میشود اطلاع رسانی میشود. همچنین میتوانید امکانی را فراهم کنید تا آموزش های سازمانی خود را به صورت آنلاین برگزار کنید. این بخش نیز می تواند به گونه ای طراحی شود. که کارکنان شما در شعب دیگر بتواند از پورتال خود دسترسی به این بخش داشته و از آموزش های شما استفاده ببرند .

تماس با ما

یکی از مواردی که در طراحی وب سایت شرکتی باید توجه کرد، بخش تماس با ما است که باید تخصصی طراحی شود. در این بخش مشتریان را مجاب میکنید که از خدمات شما استفاده کرده. و در صورت تمایل به شرکت شما مراجعه کنند . این بخش را در تمامی سایت ها ما لحاظ می کنیم ولی بخش تماس با ما در سایت شرکتی. بسیار مهم می باشد که خود دارای بخش های زیادی می تواند باشد . ما می توانیم در این بخش از دوربین 360 درجه استفاده نموده. و یک تور دور شرکت برای شما تهیه و در سایت شرکتی شما قرار داده. تا دیگران از محیط کاری شما لذت ببرند . این کار بسیار می تواند در روند کاری شما تاثیر داشته باشد . 

سایت شرکتی دارای فروشگاه

یک سازمانی یا شرکت میتواند با دارا بودن بخش فروشگاه اینترنتی محصولات خود را به صورت آنلاین ارائه داده و به فروش برساند. البته اگر در ابتدای طراحی وب سایت شرکتی نیاز به فروشگاه نداشته باشید. بعد از مدتی با تمایل خودتان تیم دئووب بخش طراحی سایت فروشگاهی را انجام داده و به امکانات سایت سازمان شما اضافه میکند. این مورد هم بعدها ممکن است به کار شما آید . همانطور که در بخش های قبلی عرض کردم تمامی سایت های که توسط شرکت ما طراحی می شود این قابلیت را دارا می باشد .

پشتیبانی و مشاوره

یکی دیگر از مواردی که باید در سایت شرکتی به آن اهمیت داد ارتباط بین مشتری و شرکت شما می باشد. که برای این بخش راه کارهای فراوانی را می توان برای شما در نظر گرفت که باید در ابتدا نوع فعالیت شما مشخص گردد .

 

مزیت های طراحی سایت شرکتی

در مورد مزیت های طراحی سایت شرکتی مثال های فراوانی را  برای شما عزیزان زده شده است. که اگر از ابتدای این بخش با همراه باشید متوجه خواهید شد . در این بخش به طور خلاصه و چکیده عرض می کنم : اگر می خواهید برند خود را به همگان بشناسید . اگر می خواهید پای خود را فراتر محدوده جغرافیای خود قرار دهید . بسیاری از شرکت های ساختمانی برای خود سفارش طراحی سایت ساختمانی میدهند تا با این روش بیش از پیش شناخته تر شوند. البته شرکت های معماری و دکوراسیون داخلی نیز میتوانند با نمونه طراحی سایت معماری موفقیت خود را تضمین نمایند.

طراحی سایت شرکتی می تواند به خواسته های شما پوشش دهد. و در مدت زمان کمی می توانید تاثیر آنرا در روند کاری شرکت خود ملاحظه نمایید . امروزه دنیای دیجیتال هست که حرف اول را می زند . پس تا دیر نشده برای شرکت خود درخواست طراحی وب سایت شرکتی را نهایی کنید . طراحی سایت بازرگانی برای شرکت شما یک اصل در تجارت بین المللی شما خواهد بود.

مزیت های طراحی سایت شرکتی
مزایای طراحی وب سایت شرکتی

مزایای طراحی وب سایت شرکتی

مزایای طراحی سایت شرکتی می تواند بسیار زیاد باشد و بسته به نوع فعالیت شما تغییر خواهد نمود. که در زیر بخش دو تا از مزیت های سایت شرکتی که از همه مهتر می باشد را برای شما عنوان می کنم .

  • برند سازی

    با سایت شرکتی می توانید خود را در وسعت بیشتری به دیگران بشتاسانید

  • عدم محدودیت زمانی و مکانی

در این بخش شما می توانید در هر ساعت و زمانی سفارش محصولات را از مشتریان خود دریافت نمایید اگر شرکت شما در زمینه تولیدات فعالیت دارد .

سوالات متداول طراحی سایت شرکتی
مدت زمان طراحی سایت شرکتی

بسته به نوع طراحی متفاوت است که می خواهید اختصاصی باشد و یا با وردپرس که تقریبا بین 1 الی 3 ماه کاری

پشتیبانی بعد از طراحی سایت

از این بابت خیالتان راحت ، تیم پشتیبانی بعد از طراحی وب سایت شرکتی در صورت تمایل در کنار شما خواهد بود.

نحوه پرداخت هزینه

طبق قرارداد 50 درصد از مبلغ کل در ابتدا و مابقی بعد از طراحی سایت

دسترسی به سورس سایت

دسترسی صد در صد به سورس سایت را خواهید داشت

سفارش طراحی سایت شرکتی

سفارش طراحی سایت شرکتی

چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه طراحی سایت شرکتی نداشته اید. به شما پیشنهاد میکنیم با ورود به بخش تماس با ما و از قسمت ثبت درخواست ها . سایت خود را جهت تولید نهایی سازید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان ارتباط برقرار نمایند.

چنانچه دارای یکی از سایت های شرکتی هستید و نیاز به سئو سایت در این زمینه را دارید . میتوانید از همان بخش تماس با ما و قسمت ثبت درخواست ها به جای طراحی سایت ؛ سئو سایت مدنظر خود را انتخاب نمایید. و درخواست خود را برای کارشناسان سئو سایت ارسال نمایید. 

همینطور از منوی بالا بخش سئو سایت هم میتوانید برای درخواست بهینه سازی سایت خود اقدام نمایید.

 

طراحی سایت شرکتی

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی 

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

تماس با شرکت

تماس با موبایل

برگشت به منوی تماس ها

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها