طراحی سایت شرکت تولیدی

طراحی سایت شرکت تولیدی

لازم به ذکر است که طراحی سایت شرکت های تولیدی باید توسط افراد حرفه ای و متخصص انجام شود. شرکت های تولیدی یکی از قطب های مهم در صنعت به شما می آیند. یکی از اهداف اصلی شرکت طراحی سایت بعد از راه اندازی جلب نظر مشتریان است. باید بتوانند از طریق سایت فروش خود را افزایش دهند.  گسترش چشمگیر اینترنت و فضای تجاری آنلاین باعث شده است که کسب و کار برای حوزه کاری خود نیاز به بازاریابی اینرنت پیدا کنند. اولین قدم برای آن سفارش سایت شرکتی است. در این مقاله با اهمیت طراحی سایت شرکت تولیدی آشنا شده و ترغیب میشوید که اقدام به راه اندازی یک سایت کنید.

هزینه طراحی سایت شرکت های تولیدی

مدیران شرکت های تولیدی میتوانند با طراحان سایت بر هزینه ها به چالش بربخورند. اما شرکت طراحی سایت دئووب طی فاکتوری که به شما میدهد به صورت ریز جزئیات اعلام میکند که هزینه ها بر چه اسای است. هزینه طراحی وب سایت شرکتی بسته به روشی که برای راه اندازی آن انجام میشود بستگی دارد. بنابراین با شما است که بتوانید بهترین روش را انتخاب نمایید.

اهمیت طراحی سایت شرکت های تولیدی

راه اندازی سایت شرکتی برای معرفی خدمات و دست آوردهای یک شرکت تولیدی تبدیل به یک امر مهم شده است. کسب و کارهای گوناگونی وارد بازار شده اند که با ساخت سایت توانسته اند فعالیت خود را گسترش دهند. اما تعدادی نیز در مقابل انجام این قضه مقاومت کرده و تعداد زیادی از مشتریان خود را از دست دادند.

اگر تاکنون پلنی برای حضور در فضای آنلاین نداشته اید اولین قدم پیش روی شما طراحی سایت شرکتی است. که با توجه به نیاز و خواسته های مخاطابن شما راه اندازی شود. بعد از اینکه سایت طراحی شد به همراه اطلاعات کامل به شما تحویل داده میشود. در این صورت این پنل مدیریت نیز در آینده برای شما قابلیت بروزرسانی را دارد.

اثربخشی بالای سایت

اگر دفتر کسب و کار شما در بهترین مکان شهر قرار گرفته است دسترسی مشتریان به شما بسیار سخت خواهد بود. با طراحی سایت شرکت تولیدی قادر هستید که به صورت شبانه روزی با مشتریان خود در ارتباط باشید. گسترش فضای آنلاین و نقش گسترده ای که دارد میتواند اهمیت طراحی سایت ساختمانی برای شرکت های تولیدی را افزایش دهد.

افزایش اعتبار

با دارا بودن سایت اعتبار کسب و کار شما نیز افزایش پیدا میکند. شرکت های تجاری هدف اصلی که دارند کسب اعتبار بیشتر در زمینه کاری خود است.  با روش های نوین بازاریابی میتوانید کیفیت برند خود را ارتق دهید. در این صورت بازدیدکنندگان و مخاطابن با هویت شرکت تولیدی شما آشنا شده و آن را در ذهن خود میسپارند.

کاهش هزینه

شرکت های تولیدی برای این که به موفقیت بیشتر دست پیدا کنند به دنبال این هستد که اثربخش ترین روش را برای برندسازی استفاده کنند. یکی از مزایای طراحی سایت شرکتی تولیدی این است که این هزینه برای شما کاهش پیدا میکند. هزینه راه اندازی و بروزرسانی وب سایت از مدیریت نمایندگی یا یک فروشگاه که به صورت فیزیکی وجود دارد بسیار کمتر است. بنابراین شما نیز میتوانید تعداد بازدیدکنندگان کسب و کار خود را افزایش دهید.

برخی از امکانات در طراحی سایت شرکت تولیدی

سایت های شرکت های تولیدی به قابلیت های مرتبط و اختصاصی نیاز دارند که باید برای آن ها طراحی شود. بسته به نوع فعالت شرکت تولیدی بخش های زیر را مطالعه نمایید.

بخش درباره ما و تماس با ما

در صفحه درباره ما میتوانید اطلاعات مهمی از شرکت تولید خود را قرار دهید. این توضیحات میتواند مختصیری از سال ساخت شرکت، دست آوردها ، تاریخچه و افتخارات باشد. مشتریان میتوانند در صفحه تماس با ما به شماره ها و آدرس شرت دسترسی داشته باشند.

صفحه دسته بندی محصولات

یکی از اهداف اصلی در طراحی سایت شرکت تولیدی نمایش دقیق محصولات تولید شده است. میتوانید محصولات تولیدی خود را در دسته بندی مرتب در سایت قرار دهید. دسته بندی خدمات و محصولات در سایت ها بسیار ضروری است زیرا کمک میکند که مخاطبان سریع تر با سرویس هایی که ارائه میدهید آشنا شوند.

بخش گالری تصاویر

در این بخش تصاویری از محصولات، بخش های مختلف شرکت، کارکنان و غیره در سایت منتشر میشوند. این بخش میتوانید به اعتماد سازی مشتریان شما کمک زیادی کند.

لینک دهی به صفحات اجتماعی

برای افزایش اعتبار شرکت تولیدی علاوه بر سایت باید حساب کاربری در شبکه های اجتماعی نیز داشته باشدی. در طراحی سایت شرکت تولیدی میتوانید لینک شبکه های اجتماعی را در بخش فوتر یا هدر سایت خود قرار دهید.

با توجه به مواردی که در بالا عرض شد لازم است بدانید که چون یک شرکت هستید میتوانید بخش استخدام نیز در سایت قرار دهید. تا اشخاصی که تماس دارند فرم های مربوطه را پر کرده و ارسال کنند. عضویت، خبرخوان، نوار جستجو و سایر بخش در طراحی سایت شرکت تولیدی میتواند وجود داشته باشد. و بسیاری از امکانات و قابلیت هایی که بنابر نظر شما برای سایت طراحی میشوند.

مقاله طراحی سایت شرکت بازرگانی را مشاهده نمایید.

 روش های طراحی سایت شرکت های تولیدی

 روش های طراحی سایت شرکت های تولیدی

اولین قدم برای اینکه وارد دنیای تجارت آنلاین شوید این است که یک سایت داشته باشید خوب لازم است بدانید که سایت ها به صورت عموما به دو صورت طراحی میشوند.

طراحی سایت وردپرسی

با روش طراحی وب سایت وردپرسی میتوانید سایت تولیدی راه اندازی نمایید که هم ارزان تر است و هم اینکه سریع راه اندازی میشود. تنوع افزونه ها در این سیستم بسیار بالا بوده و میتوانید به راحتی یک سایت سئو شده با امنیت خوب را راه اندازی کنید. البت لازم به ذکر است که گرچه وردپرس اپن سورس است اما باید زیر نظر متخصصان راه اندازی شود تا جلوی باگ های احتمالی گرفته شود.

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی به دو صورت استاتیک و داینامیک انجام میشود. شما میتوانید در این روش ها از کدنویسی از صفر استفاده کنید. زمانی سیستم مدیریت محتوای سایت شما و به طور کلی کل سایت از ابتدا و انحصارا برای کسب و کار شما کدنویسی شود در دسته سایت های اختصاصی قرار میگیرد.

 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها