طراحی سایت شرکت پیمانکاری

طراحی سایت شرکت پیمانکاری

طراحی سایت شرکت پیمانکاری : اگر این مطلب را مشاهده میکنید حتما یک شرکت پیمانکاری دارید. این شرکت ها پروژه های مختلفی را انجام میدهند که عموما در زمینه ساختمان و تجهیزسازی است. این نوع سایت زیر مجموعه ای از طراحی سایت ساختمانی و شرکتی محسوب میشود. پروژه هایی که شرکت پیمانکار انجام میدهد میتواند در زمینه تجهیزسازی پروژه های نفتی و بیمارستانی نیز باشد. طراحی سایت شرکتی برای شرکت ها یک الزام به حساب می آید. زیرا شما از این طریق میتوانید نمونه کارهای خود را برای ارائه به کاربران قرار دهید.

مهم این نیست که شرکت شما کوچک یا بزرگ است. شما میتوانید از طریق وب سایت شناخته شوید و از این جهت مشتریان بیشتری از طریق دنیای آنلاین بیابید. زیرا بسیاری از شرکت ها و افراد که به دنبال انجام پروژه های عمرانی هستند از خدمات شرکت شما استفاده میکنند. بسیاری از شرکت های پیمانکاری مناقصه های بزرگی را برگزار میکنند. که میتواند مشتریان خود را از طریق ارائه مناقصات به صورت آنلاین بیابد.

اگر مشتریان شما شرکت ها و افراد بین المللی نیز هستند میتوانید به فکر طراحی سایت چند زبانه نیز باشید. این نوع سایت ها برای شرکت هایی که تجازت بین الملی انجام میدهند لازم است. شما در بخش معرفی تمامی نمونه کارها و پروژه های عمرانی و پیمانکاری خود را ارائه میدهید. از طرفی یک نکته ای که باید عرض شود سئو سایت شرکت پیمانکاری است. سئو یعنی بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگری مانند گوگل که میلیاردها کاربر از آن استفاده میکنند.

طراحی سایت شرکت پیمانکاری

امکانات طراحی سایت پیمانکاری

شرکت پیمانکاری به صورت حقیقی یا حقوقی با شرکت ها یا افراد قرارداد میبندد. هرچه افراد بیشتری با شرکت شما آشنا باشند. باعث میشود که میزان پروژه ها و در نهایت سود شما بیشتر باشد. زیرا بسیاری از مدیران شرکت ها و افراد به دنبال این پیمانکارانی هستند که بتوانند پروژه آن ها را انجام دهند. در گذشته شرکت های پیمانکار از طریق مناقصه هایی که برگزار میشد روابط خود را برای انجام پروژه های مختلف به دست می آوردند. اما حال به گونه ای شده است که شرکت های پیمانکاری توانسته اند به صورت چشمگیر به بازار حرفه ای دست یابند. با طراحی این نوع وب سایت میتوانید با معماران ، شرکت های ساختمانی و غیره همکاری داشته باشید که توصیه میکنیم طراحی سایت دکوراسیون را مشاهده نمایید. 

سئو سایت

سئو و هبنیه سازی سایت شرکت پیمانکاری بدین منظور است که بتوانید در نتایج اولیه گوگل قرار بگیرید. مزایا سئو سایت به این صورت است که با قرار دادن سایت شما باعث برندسازی شما خواهد شد. برای مثال شما به دنبال یک شرکت عمرانی هستید. این واژه ها را در گوگل جستجو میکنید. و به صورت متعدد سایت هایی را در نتایج اولیه گوگل مشاهده میکنید. در واقع این سایت ها در ذهن شما باقی میمانند و تبدیل به یک برند میشوند.

صفحه اصلی

صفحه اصلی شما باید نشان دهنده نوع کار یا پروژه های پیمانی شما باشد که بدین منظور میتوانید از تصایر حرفه ای استفاده نمایید. عکس حرفه ای از پروژه ها یکی از موارد یاست که بسیار بر روی بیننده تاثیر گذار است.

بخش معرفی

بخش معرفی شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. کاربارن شما میتوانند به شما بیش از پیش اعتماد نمایند .بنابراین بهتر است که بسیار جامع در مورد شرکت و خدمات شرکت خود توضیحات ارائه دهید.تقدیرنامه ها، رزومه، سوابق، تجربه های کاری شرکت خود را با سایرین به اشتراک بگذارید. همچنین بخشی برای معرفی چارت سرکت و پرسنل و مدیریران در صورت تمایل قرار دهید.

بخش تماس

آدرس شرکت، نقشه گوگل، شماره تماس و آدرس شبکه ها یاجتماعی شرکت خود را میتوانید در وب سایت قرار دهید. برای مراجعه بهتر مشتریان میتوانید نقشه گوگل شرکت خود را نیز قرار دهید. کاربران هر زمان که بخواهند میتوانند به سایت شما دسترسی داشته باشند.

دسته بندی خدمات

هر شرکت پیمانکاری بر روی یکسری موارد فعالیت دارد. انواع خدمات شما میتواند به صورت دسته بندی شده به کاربران ارائه شود. بنابراین چیدمان سرویس های خود را به گونه ای قرار دهید تا بتوانید بدون سردرگمی در موتاهترین زمان به خدمات و سرویس هایی که میخواهید دست بیابید.

معرفی خدمات

هر خدمتی که ارائه میدهد را به صورت کامل در یک صفحه جداگانه برای ارائه به کاربران قرار دهید. برای این منظور میتوانید از محتوای متنی، ویدیوی، تصویری و غیره استفاده نمایید.

نمونه کارها

در طراحی سایت شرکت پیمانکاری بخش نمونه کارها بسیار مهم هستند. شما باید بتوانید از این طریق مخاطبان زیادی را به خوود جذب نمایید. و ترافیک و بازدید از سایت خود را بالا ببرید. پروژه هایی که انجام داده اید سندی بر میزان تجربه و فعالیت های شما خواهند بود. معرفی مشخصات و خدمات به مخاطبان کمک میکند که بتوانید بهتر تصمیم گیری نمایید.

گالری تصاویر

محتوای تصویری و ویدیویی یکی از موارد بسیار مهم است که همیشه در ذهن مخاطبان ماندگار خواهد بود. میتوانید از خدمات عکاسی حرفه ای شرکت نیز استفاده کنید. زیرا تصاویر باکیفیت از پروژه های انجام شده از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

محتوای جذاب

در طراحی سایت شرکت پیمانکاری باید محتوای خود را به صورت بروز شده قرار دهید. در این صورت کاربران که در حوزه های ساختمانی و عمرانی فعالیت دارند ممکن است که سایت شما را مشاهده نمایند. بنابراین سعی کنید که مقالات و محتوای کاربردی در زمینه کاری خود قرار دهید. که اگر مناسب و بهینه باشد به سئو سایت شما کمک بزرگی خواهد کرد.

دعوت به همکاری

شما نیز میتوانید برای وب سایت خود از فرآیند جذب نیرو استفاده کنید. هر شرکتی نیاز به یک سری نیروهای جدید دارد که میتوانید در بخش دعوت به همکاری روزمه های حاصل شده از افراد را فراهم کنید تا در مواقع ضروری با آن ها تماس بگیرید.

پورتفولیو در طراحی سایت شرکت پیمانکاری

در واقع بخش نمونه کار به این صورت است که شما نمونه پروژه های خود را دسته بندی میکنید. اشخاصی که با پروژه های شما رامیبنندمیتوانند تصمیم گیری کنند که آیا شرکت شما برای انجام خدمات پیمانکاری مناسب است یا خیر. در واقع در این بخش کارهای تکمیل شده خود را قرار میدهید و جزئیات کامل پروژه نظیر نوع پروژه، هزینه صرف شده، سال و غیره مشخص است. میتوانید بخشی نیز برای پروژه های در حال انجام نیز قرار دهید. در این صروت کاربارن به راحتی میتوانند میان پروژه های مختلف پیمایش داشته باشند.

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها