طراحی سایت لوازم آرایشی

طراحی سایت لوازم آرایشی

بسیاری از خانم های خانه دار و شاغل به دلیل مشغله هایی که دارند خرید های شخصی خود را اینترنتی انجام میدهند. از این رو به تعداد آرایشگاه ها و فروشگاه های عرضه کننده محصولات آرایشی افزوده میشود. بسیاری از تولیدکنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی برای معرفی برند خود به سراغ طراحی سایت لوازم آرایشی میروند تا بتوانند فروش خود را چند برابر افزایش بدهند. این دسته زیر مجموعه ای از طراحی سایت زیبایی و آرایشی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

انسان همواره به دنبال زیبایی و کمال بوده است. و بسیاری از خانم ها برای خرید لوازم آرایشی و بهداشتی خود به فروشگاه های آرایشی مراجعه میکنند. اما با توجه به شرایط به وجود آمده میتوانید. ویترینی از محصولات خود را به صورت آنلاین در قالب یک سایت فروشگاه اینترنتی عرضه کنید. این عرضه محصولات آرایشی میتواند به صورت کلی و جزئی باشید. همچنین میتوانید با آرایشگاه های زیادی همکاری کنید. طراحی وب سایت فروشگاه لوازم آرایش مطابق با بهترین نمونه ها مشابه خانومی، مو تن رو و غیره برای شما طراحی خواهد شد. 

فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد خود هستند. بنابراین توصیه میکنیم که اقدام به طراحی سایت لوازم آرایشی و بهداشتی خود کنند. تا بتوانند از این طریق به سودآوری چند برابری برسند.

طراحی سایت لوازم آرایشی و بهداشتی

یکی از توصیه های ما این است که تخفیف به مناسبت های مختلف در سایت خود قرار دهید. و از این طریق شرایط ویژه ای برای افراد فراهم کنید تا به سایت شما سر بزنند. همچنین لازم است توصیه کنیم که با طراحی صفحه فرود میتوانید از طریق ایمیل مارکتینگ، پیشنهادات ویژه و لوازم آرایشی جدید را به اطلاع کاربران خود برسانید. که با طراحی سایت زیبایی و آرایشی میتوانید کسب و کار خود را در این حوزه گسترش دهید.

برای ارسال و حمل و نقل سفارش ها باید ایده ای بیندیشید. برای این روش میتوانید فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی خود را تبدیل به فروشگاه مارکت پلیس کنید. از این طریق بسیاری از وراد کننده ها و پخش کننده های لوازم آرایشی بهداشتی با شما همکاری خواهند کرد. در سایت به عنوان فروشنده لوازم آرایشی ثبت نام میکنند. و هر فروشگاه لوازم و اجناس خود را برای فروش قرار میدهد. در بخش لیست قیمت ها میتوانید قیمت ها را به صورت فیلتردار نشان دهید.

محصولات حوزه لوازم آرایشی بهداشتی متنوع است. شما میتوانید یا اجناس فروشگاه خود را به فروش برسانید. همچنین میتوانید اجناس فروشگاه های دیگر را در سایت خود قرار دهید. و از این طریق بدون اینکه خود دارای فروشگاه باشید. اقدام به طراحی سایت لوازم آرایشی و بهداشتی کنید. و از این طریق میتوانید نقش یک واسطه گر میان خریدار و فروشنده باشید.

طراحی سایت لوازم آرایشی و بهداشتی
مشاوره طراحی سایت وکالت

سفارش سایت فروشگاهی

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد را برای پروژه طراحی فروشگاه آنلاین خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریقفرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

تماس مستقیم با وب سازان مرصاد

طراحی سایت لوازم آرایشی و بهداشتی با وردپرس

طراحی سایت لوازم آرایشی با وردپرس

بسیاری از افراد در فضای مجازی مانند اینستاگرام اجناس بهداشتی و آرایشی خود را میفروشند. اما این شیوه کاملا غلط است زیرا اینستاگرام موقتی است. و شما محصولاتی که قرار میدهید به پست های قبلی تبدیل میشوند. و کاربران نمیتوانند از طریق تک تک دیدن اجناس شما اقدام به خرید کنند. سایت لوازم آرایشی یک اعتبار برای شما می آورد. اگر در حدی که میخواهید منبع درآمدی برای گذران زندگی داشته باشید شبکه های اجتماعی برای شما مناسب است. در غیر این صورت خوش آمدید.

با طراحی سایت لوازم آرایشی میتوانید با بسیاری از پخش کنندگان و واردکنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی همکاری داشته باشید. به شما توصیه میکنم که تا حد امکان واسطه ها را حذف نماید تا حد امکان قیمت محصولات را پایین بیاورید. و خود نیز به سودآوری بیشتری برسید. زیرا شما محصولات را به صورت مستقیم خریداری میکنید. اگر بتوانید که با تولید کننده اصلی لوازم آرایشی در ارتباط باشید. میتوانید بازار را در دست خود بگیرید. و گام موثری در تهیه و توزیع محصولات بردارید.

طراحی سایت لوازم آرایشی با وردپرس یکی از پلن های پیشنهادی ما است. شما میتوانید در این قالب یک فروشگاه اینترنتی از محصولات زیبایی و بهداشتی داشته باشید. و از این طریق با هزینه منصفانه در زمان کمتری صاحب سایت مختص به فعالیت خود میشوید.

نمونه کارهای طراحی سایت لوازم آرایشی

شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت لوازم آرایشی که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

طراحی سایت لوازم آرایشی ارزان

طراحی سایت لوازم آرایشی این مزیت را دارد. که مشتریان با ورود به سایت از قیمت ها و برندها آگاهی پیدا میکنند. با ورود به هر صفحه هر محصول میتوانید جزئیات مربوط به آن را مشاهده نمایید. و در صورت تمایل آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. و با قرار دادن درگاه های پرداخت امن مشتریان را دعوت به پرداخت آنلاین کنید. از مزیت های سایت لوازم آرایشی این است که اجناس بسیار متنوع و زیاد هستند. و مشتریان میتوانند به صورت آگاهانه اقدام به خرید کنند.

شرکت های بازرگانی که در زمینه لوازم آرایشی بهداشتی فعالیت دارند. بهتر است که در کنار طراحی سایت شرکتی خود اقدام به طراحی سایت لوازم آرایشی کنند. و از طریق این وب سایت فروشگاه اینترنتی کالاهای متنوع خود را از طریق سایت به فروش برسانند.بسیاری از داروخانه حجم زیادی از درآمد آنها از طریق فروش لوازم آرایشی است. شما نیز میتوانید از این طریق عمل کنید.

طراحی سایت لوازم آرایشی ارزان برای عزیزانی که بودجه کافی ندارند توصیه میشود. بسیاری از فروشگاه ها و شرکت های وارد کننده محصولات زیبایی و بهداشتی به دنبال راه اندای سایت هستند. اما بودجه کافی ندارند. که ما در این پلن سعی میکنیم تا از حداکثر ها کاسته شود. تا تعرفه سایت به حداقل برسد.

طراحی سایت لوازم آرایشی و بهداشتی ارزان

طراحی وب سایت لوازم آرایشی بهداشتی

طراحی سایت فروشگاهی لوازم آرایشی

لازم است به شما مزیت طراحی سایت فروشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی را اعلام کنیم. شما میتوانید به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل نیز سفارش دریافت کنید. برای شما پیش آمده که برای خرید لوازم آرایشی برای همسر خود فروشگاهی باز نیافته اید. و از طریق سایت فروشگاهی اقدام به خرید آن کرده اید. همانطور که گفته شد جستجو محصولات در شبکه های اجتماعی سخت است. ولی یک سایت امکاناتی به شما میدهد که میتوانید به روشهای مختلف برند تجاری خود را به نمایش بگذارید.

این روزها بیشتر افراد به اینترنت دسترسی دارند. و از طریق اینترنت سفارشات خود را میدهند. این شیوه سفارش گذاری آنلاین کم کم در میان مردم جا افتاده است. و در آینده ای نزدیک خواهید دید که دیگر فروشگاه فیزیکی وجود نخواهد داشت.  در طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت خدماتی و دیگر موارد برند یک اعتبار به شمار می آید.

تمام نیازهای طراحی سایت را با راه اندازی سایت لوازم آرایشی حرفه ای برآورده کنید. به دنبال شرکت طراحی سایت معتبر باشید تا بتوانید نیاز خود و مشتریان خود را برآورده سازید. سایت موفق سایتی است که هدف آن جلب رضایت مشتریان باشد. که تمام این موارد باید توسط طراحی حرفه ای سایت انجام گیرد.

طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی
هزینه طراحی سایت لوازم آرایشی و بهداشتی

هزینه طراحی سایت لوازم آرایشی

صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی با سرعت بسیار بالایی رو به رشد است. این صنعت طیف وسیعی از مشاغلی همچون کلینیک زیبایی، سالن زیبایی، آرایشگاه ها و فروشگاه لوازام آرایشی را شامل میشود. اگر قصد راه اندازی مشاغلی همچون آرایشی بهداشتی را دارید. تجارت لوازم آرایشی یک تجارت بزرگ و سودآور است. البته باید با برندهایی قرارداد ببندید که استاندارد و معتبر هستند.

بسیاری از مشتریان برای یافتن لوازم آرایشی در اینترنت به جستجو میپردازند. بیشتر مشتریان شما بر خلاف دنیای وافعی در دنیای اینترنت حضور دارند. سایت لوازم آرایشی بهداشتی شما مثل آهنربای جاذب برای مشتریان تلقی میشود. طراحی سایت لوازم آرایشی بهداشتی خود را به شرکت معتبر دئووب بسپارید. در دسته بندی خود میتوانید محصولات را بر اساس محبوب ترین، گران ترین، ارزان ترین اولویت بندی کنید.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی لوازم آرایشی به میزان پیشرفته بودن سایت شما بستگی دارد. هر چقدر زمان بیشتری برای پیاده سازی سایت صرف شود. به طبع هزینه آن بیشتر خواهد بود. شما میتوانید پلن اختصاصی و پلن وردپرس ما را بسته به نوع نظر خود انتخاب کنید. و طبق آن ماژول ها و قالب سایت از ابتدا برای شما کدنویسی شود.

پکیج طلایی سئو سایت

پکیج طلایی

24 میلیون تومان

19 میلیون تومان

مناسب برای سیستم فروشگاهی پیشرفته

 • تمامی موارد پکیج نقره ای
 • پنل اس ام اس
 • اتصال به اپلیکیشن (هزینه جداگانه)
 • کیف پول

کارفرمایان عزیز این بخش را باید طبق خواسته و امکاناتی که قرار است در سایت شما قرار داده شود، با همکاران ما همکاهنگ کنید . دز این موارد کارفرمایان پروپزال خود را ارسال نموده و طبق آن سند ارسالی مشاوره لازم از سمت همکاران ما دریافت خواهید نمود .

…….

پکیج نقره ای بهینه سازی سایت

پکیج نقره ای

18 میلیون تومان

14 میلیون تومان

مناسب برای فروشگاه ها

 • تمامی موارد پکیج برنزی
 • بهینه شدن ساختار سایت
 • اضافه کردن فایروال
 • مدیریت چند سطحی برای کاربران و مدیران
 • مشاوره آنلاین
 • تعیین قیمت های مختلف
 • فروش ویژه با زمان بندی و تخفیف
 • تعیین زمان و نوع پرداخت توسط کاربر
 • داشتن بخش تیکتینگ
 • سیستم پرداخت آنلاین
 • مگا منو 
 • ثبت نامحدود و دسته بندی نامحدود محصولات
 • سامانه چت آنلاین
 • اجرای پروتکل امنیتی SSL رایگان

…….

پکیج برنزی سئو سایت

پکیج برنزی

14 میلیون تومان

8 میلیون تومان

مناسب برای فروشنده ها

 • بخش نظرات و پرسش و پاسخ سوالات در مورد محصولات
 • بخش مرتبط با مشخصات کامل محصولات
 • ثبت نام با ایمیل
 • امکان پرداخت در محل
 • سیستم گزارش فروش
 • نمایش کالاهای پر فروش
 •  درگاه پرداخت بانکی
 • دسته بندی محصولات
 • افزودن مدیر با سطح دسترسی
 • پنل مدیریت ساده با تجربه کاربری آسان
 • داشتن بخش اخبار 
 • بخش وبلاگ و مقالات
 • طراحی ریسپانسیو

…….

5 مرحله راه اندازی سایت

4 مرحله راه اندازی سایت
سفارش طراحی سایت لوازم آرایشی و بهداشتی

درباره طراحی سایت لوازم آرایشی

بسیاری از خانم ها به دنبال برند خاصی از لوازم آرایشی و بهداشتی هستند. لوازم آرایشی و بهداشتی ارتباط مستقیمی با سلامت و زیبایی انسان دارد. با دسته بندی درست و مناسب میتوانید بهتر محصولات خود را به نمایش بگذارید. و از تصاویر باکیفیت در مورد هر برند و محصول قرار دهید. با تولید محتوای جذاب و با کیفیت میتوانید مشتریان را ترغیب به خرید کنید. یک سیستم جستجوگر به شما کمک خواهد کرد. که افراد به طور مستقیم به محصول مورد نظر برسند.

در معرفی محصولات و سفارش گذاری محصولات باید از رابطه کاربری و تجربه کاربری استفاده نمایید. این مسئله باعث جذابیت هرچه بیشتر سایت آرایشی و زیبایی شما میشود. در کوتاه ترین زمان و با ساده ترین روش و مرحله کاربران باید سفارش خود را ثبت کنند. برای این منظور میتوانید از طراحی سایت شبیه دیجی کالا نیز دیدن کرده و ایده بگیرید.

در بخش فروش محصولات میتوانید فاکتور را به صورت آنلاین صادر کنید. و برای دانلود مشتری در صفحه کاربری سفارش دهنده قرار دهید. بهتر است در بخش تخفیف ها و پروموشن ها، پیشنهادهای ویژه خود را قرار دهید. و از این طریق مخاطبان زیادی را به کسب و کار اینترنتی خود جذب کنید.  در بخش مقالات نیز میتوانید مقالات کاربردی در مورد پوست، مو و زیبایی قرار دهید. که این مقالات به سئو سایت لوازم آرایشی شما کمک خواهد کرد.

سئو سایت لوازم آرایشی و بهداشتی

برای برندسازی و سودآوری باید علاوه بر طراحی سایت، اقدام به سئو سایت لوازم آرایشی بهداشتی خود کنید. تا از این طریق بتوانید ترافیک بیشتری در سایت خود داشته باشید. هرچه ترافیک سایت شما بیشتر باشد به طبع فروش بیشتری خواهید داشت. برای اینکه افراد به سایت شما بیایند باید سایت شما را ببینند. و برای اینکه سایت لوازم آرایشی و بهداشتی شما را ببینند. باید در صفحه اول گوگل و در رتبه های اولیه باشید. زیرا بسیاری از افراد با همان چند لینک به مقصود خود میرسند. و دیگر سایر سایت ها و لینک ها را مشاهده نمیکنند.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و در واقع همان سئو سایت یکی از روش های بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ است. شما با دیده شدن در میان کلمات کلیدی که کاربران سرچ میکنند شناخته میشود. که این شیوه تبلیغاتی بسیار مدرن، کم هزینه تر اما در عین حال نتیجه باورنکردنی ای دارد. شرکت حرفه ای سئو سایت دئووب از روش سئو کلاه سفید برای بهبود رتبه سایت شما استفاده میکند. بنابراین از این نظر نگرانی نداشته باشید. تیم متخصص سئو سایت دئووب از تمام اصول و الگوریتم های روز برای بهینه سازی سایت شما استفاده میکند.

بسیاری از کاسبان از مزایای سئو سایت و بهینه سازی سایت بی خبر اند. به این دوستان توصیه میکنیم که تحقیق کنند. یا با کارشناسان ما صحبت نمایند. تا متوجه تاثیرات آن در کسب و کار اینترنتی شما شوند.

سئو سایت لوازم آرایشی و بهداشتی
طراحی سایت فروش لوازم بهداشتی و آرایشی

طراحی سایت فروش لوازم بهداشتی و آرایشی

داشتن یک سایت فروشگاهی آرایشی بهداشتی برای فروش بهتر محصولات شما کارآمد خواهد بود. برای فروش محصولات پوستی، زیبایی و غیره هر روز طرفداران زیادی پیدا خواهید کرد. در طراحی سایت فروش لوازم بهداشتی و آرایشی میتوانید بخشی برای معرفی برند ها قرار دهید. تو این توضیحات بدین منظور باشند که در مورد تازیخچه، کشور سازنده و نوع محصولات یک برند توضیح داده شود. زیرا بسیاری از افراد هستند که نمیدانند از چه برندی باید استفاده نمایند. بنابراین زمانی که در اینترنت جستجویی انجام دهند سایت شما را خواهند دید و میتوانند از قابلیت ها و اطلاعات آن استفاده کنند.

با اعتمادسازی کاربران میتوانید باعث شوید که آن ها محصولات برندهای مختلفی که موردشان توضیحاتی ارائه دهید را در صورت لوزم خریداری نمایند. شما میتوانید از بخش جستجو به سمت کالاهای هدف مشتریان را هدایت کنید. برای این کار دسته بندی بسیار مهم است. برای این منظور میتوانید از امکانات طراحی سایت دیجی کالا استفاده کرد. آنچه که مهم است این است که یک کاتالوگ دیجیتالی جذاب در بخش فروشگاهی یا گالری خود قرار دهید تا اطلاعات مفیدی را بتواند ارائه دهد. شما میتوانید به صورت مشابه طراحی سایت داروخانه آنلاین نیز مشاهده نمایید و لوازم بهداشتی را نیز در سایت خود قرار دهید.

ویژگی های مهم طراحی سایت فروش لوازم آرایشی بهداشتی

 • دسته بندی محصولات مراقبی از جمله مراقب مو، مراقبت صورت، مراقبت بدن
 • بخش دسته بندی مصولات آرایشی و زیبایی شامل انواع لوازم آرایشی شامل کرم ها، پودرها، ریمل ها و غیره
 • بررسی کیفیت محصولات بر اسا نظردهی و رای دهی کاربران
 • نمایش تخفیفات بر روی سایت برای جذب فروش
 • قرار دادن محصولات پر فروش و پربازدید در صفحه اول سایت
 • قراردادن مقالات و ویدیوهایی در مورد مراقب از پوست و معرفی برندهای مختلف

طراحی سایت مشابه خانومی

طراحی سایت مشابه خانومی

سایت خانومی یکی از اولین و جامع تری فروشگاه اینترتی در حزه فروش محصولات تخصصی آرایشی و بهداشتی بانوان است. در این سایت بیش از 250 برند سناخته شده مراقب پوستی قرار دارد. که محصولات بدون واسط مستقیما از تولید کننده اصلی برند در سایت قرار داده میشود. بنابراین شما میتوانید برای طراحی سایت لوازم آرایشی بهداشتی مشابه خانومی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

ویژگی های طراحی سایت مشابه خانومی

 •  شما میتوانید بدون اینکه لازم باشد محصولات خود را پرزنت کنید از طریق سایت آن ها را به فروش برسانید. مشتراین شما میتوانید از هر جا در ایران باشند که میتوانید محصولات را به آن ها ارسال نمایید. 
 • در سایت مشابه خانومی میتوانید محصولاتی که نیاز دارید را انتخاب کرده و محصولات خود را به آن اضافه نمایید. در انتها نیز با توجه به سبد خرید شما مبلغ را به صورت آنلاین پرداخت میکنید.
 • از ویژگی های طراحی سایت خانومی این است که میتوانید با قرار دادن تخفیف ها و پیشنهادات به مناسبت های مختلف کاربران قدیمی و کاربارن جدید را به سایت خود جذب نمایید.
 • کاربران به راحتی میتوانند محصولات را با هم مقایسه کرده و  یکی را انتها نمایند. این شیوه مقایسه ای در سایت های فروشگاهی بسیار راحت تر از حالت خرید فیزیکی است. 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها