طراحی سایت نمایشگاهی

نمایشگاه های متعددی در زمینه های مختلف در شهرها و کشورهای مختلف برگزار میشوند. هر کدام از نمایشگاه ها از ابزارهای قدرتمند و همیشگی برای برنامه های فعالیتی خود به مردم استفاده میکنند. بیان و انعکاس دستاوردها به متخصصان و عموم مردم در زمینه های مختلف از جمله تکنولوژی، انواع صنعت ها، انواع مشاغل با دستاورد های مختلف لازم است. با طراحی سایت نمیشگاهی میتوانید یک فضایی برای ارائه ابداعات و محصولات جدید برای ایجاد تعامل و گسترش روابط تجاری بین دست اندرکاران تولید و اقتصاد مناطق ایجاد کنید.

طراحی سایت نمایشگاهی مانند تمام حرفه های دیگر نیاز به تخصص حرفه ای دارد. که بتواند با یکدیگر مقش مبرهنی برای اقتصاد مناطق مختلف ایجاد کند. نمایشگاه ها با کاربری های مختلف با صورت فصلی ، دائمی ، عمومی یا تخصصی برگذار میشوند. همواره در بازه های مختلف دیده اید که نمایشگاه های زیادی به صورت بین المللی و در شهرهای مختلف برگذار میشوند. برای مثال میتوان به نمایشگاه ماشین آلات، هنری، کتاب ، تکنولوژی ، بین المللی و غیره اشاره کرد.

همیشه برندهای بزرگ برای دیده شدن و داشتن فعالیت بیشتر در نمایشگاه های معتبر حضور به هم میاورند. که این فرصتی برای هر کمپانی ها و مجموعه های صنعتی و تجاری ایجاد میشود. با طراحی سایت تجاری میتوانید جایگاه خود را بیشتر تثبیت کنند. اغلب شرکت ها به هنگام نزدیک شدن به ایام برگزاری نمایشگاه ها به تکاپو افتاده و هزینه زیادی را برای تبلیغ در رسانه های مختلف صرف میکنند.

طراحی سایت نمایشگاهی

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت نمایشگاهی آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت نمایشگاهی به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

سفارش طراحی سایت نمایشگاهی در وب سازان مرصاد

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد را برای پروژه نمایشگاهی خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریقفرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

[dipl_lottie url=”https://www.dewoweb.com/wp-content/uploads/2022/06/سفارش-طراحی-سایت-وب-سازان-مرصاد.json” _builder_version=”4.17.4″ _module_preset=”default” width=”98.7%” max_width=”100%” module_alignment=”center” global_colors_info=”{}”][/dipl_lottie]

جدول قیمت طراحی سایت نمایشگاهی

پکیج طلایی سئو سایت

پکیج طلایی

24 میلیون تومان 16 میلیون تومان
مناسب برای دفاتر نمایشگاه
 • تمامی موارد پکیج نقره ای
 • پنل اس ام اس

کارفرمایان عزیز این بخش را باید طبق خواسته و امکاناتی که قرار است در سایت شما قرار داده شود، با همکاران ما همکاهنگ کنید . دز این موارد کارفرمایان پروپزال خود را ارسال نموده و طبق آن سند ارسالی مشاوره لازم از سمت همکاران ما دریافت خواهید نمود .

…….

پکیج نقره ای بهینه سازی سایت

پکیج نقره ای

18 میلیون تومان 12 میلیون تومان
مناسب برای دفاتر آزانس های نمایشگاهی
 • تمامی موارد پکیج برنزی
 • بهینه شدن ساختار سایت
 • اضافه کردن فایروال
 • مدیریت چند سطحی برای کاربران
 • مشاوره آنلاین
 • داشتن بخش تیکتینگ
 • سیستم پرداخت آنلاین
 • رزرو آنلاین
 • سامانه چت آنلاین

…….

پکیج برنزی سئو سایت

پکیج برنزی

14 میلیون تومان 7 میلیون تومان
مناسب برای معرفی نمایشگاه
 • صفحه نمایشگاه
 • بخش پرسش و پاسخ سوالات در مورد نمایشگاه
 • بخش مرتبط با مشخصات نمایشگاه
 •  داشتن بخش مرتبط با نمایشگاه
 • پنل مدیریت ساده با تجربه کاربری آسان
 • داشتن بخش نظرات
 • داشتن بخش اخبار 
 • بخش مرتبط با رنکینگ نمایشگاه
 • ریسپانسیو

…….

امکانات طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی ارزان

امکان تبلیغ در سطح وسیع و کم هزینه برای همه و در همه جا با طراحی سایت نمایشگاهی امکان پذیر است. فرصت های طلایی برای برندسازی ، تثبیت برند، تعامل با شرکت ها با راه اندازی سایت نمایشگاهی امکان پذیر است. البته لازم به ذکر است که سایت نمایشگاهی صرفا برای تشکل های سازمانی نیست و کسب و کارها میتوانند برای خود نیز از این نوع وب سایت داشته باشند.

بنگاه های اتومبیل ، هنرمندان ، فروشندگان ، صنعت گران و غیره میتوانند با استفاده از سایت نمایشگاهی  برای تولید کنندگان و تاجران بسیار مفید است. به طور کلی هدف از این نوع سایت به نمایش گذاشتن محصولات، ارائه فناوری، اطلاع رسانی در بازه های زمانی ، تاریخ نمایشگاه ها ، معرفی سالن ها و غرفه های نمایشگاهی است. ایجاد ارتباط بین مردم و مدیران در نهایت ذکر نتایج و تحلیل دستاوردهای نمایشگاه است.

این نوع سایت ها از این جهت موجب استقبال قرار میگیرند که با ایده میتوانید سایت خود را تبدیل به یک سایت تبلیغاتی کنید. میتوانید محصولات نمایشگاهی را قرار داده و افرادی  که نمیتوانند به غرفه ها مراجعه کنند بتوانند محصولات را به صورت آنلاین در غرفه ها مشاهده نمایند. با این کار میتوانید اعتبار حرفه ای خود را افزایش دهید

بیشتر افراد دوست دارند که هزینه کمی را بابت طراحی سایت نمایشگاهی پرداخت نمایند. اما باید اعلام کرد که هرچه ویژگی های یک وب سایت بیشتر باشد موجب میشود که هزینه بیشتری را پرداخت نمایید. سعی کنید که همواره ویژگی هایی که میخوایید را در سایت خود داشته باشید.

چرا باید سایت نمایشگاهی داشته باشیم ؟

 • شناخته شدن و برند شدن شرکت میتواند باعث افزای اعتبار شما شود.
 • باعث جذب کاربران بیشتر میشود.
 • محدودیت های زمانی و مکانی را برای حضور مردم و صنعت گران به صورت فیزیکی از بین خواهید برد.
 • باعث افزایش سود و فروش محصولات میشود و از این جهت میتوانید کارمزدی را دریافت نمایید.
 • کسب درآمد از طریق تبلیغات و جذب اسپانسرها
 • شناخته شدن در بازارهای داخلی و بین المللی

طراحی سایت تاسیساتی

امکانات طراحی سایت نمایشگاهی

معرفی شرکت نمایشگاهی

تاریخچه، رزومه فعالیت ها ، اهداف ، چشم اندازها و سوابق نمایشگاه های برگزار شده از جمله توضیحات مهم است که باید درج شود. همچنین ارائه اطلاعاتی در مورد متراژ، سالن ها، غرفه ها و ویژگی های بارز نمایشگاه ها و استانداردها و گواهینامه ها در این قیمت درج میشود.

طراحی تقویم نمایشگاه

جدول زمان بندی برگزاری هر کدام از نمایشگاه ها با کلیک بر روی اطلاعات هر کدام که در جدول مربوطه وجود دارد مشخص میشود. که این اطلاعات میتواند حاوی اطلاعات مهمی از جمله زمان، ساعات، اطلاعات مجری ، موضوع برگزاری ، سالن ها، غرفه ها و توضیحات جامع و کاملی در مورد اهداف و شرکت های حاضر باشد. این نوع طراحی را در طراحی سایت شرکتی نیز مشاهده کرده اید.

طراحی صفحه اخبار

این بخش به صورت جداگانه در منوی وب سایت قرار دارد. در بخش اخبار میتوان رویدادهای لحظه ای را از این نمایشگاه ا در کل دنیا اعلام کرد.

خدمات نمایشگاهی

خدماتی که میتواند به غرفه داران و بازدیدکنندگان ارائه دهید میتواند بسیار زیاد باشد. که میتوان به وسایل و لوازم لازم برای غرفه داران اشاره کرد. البته لازم به ذکر است که این نمایشگاه ها به صورت مجاری و آنلاین نیز برگذار شوند.

تبلیغات

قسمت های مختلف برای تبلیغات میتواند برای کسب درآمد ایجاد کرد. شرکت ها میتوانند با پرداخت هزینه نسبت به درج آگهی باعث درآمدزایی شما شوند. که در طراحی سایت تبلیغاتی نیز مشاهده کرده اید.

بخش گالری

مجموعه ای از تصاویر از نمایشگاه های گذشته را میتوانید به صورت تفکیک شده قرار دهید.

 

[dipl_lottie url=”https://www.dewoweb.com/wp-content/uploads/2022/05/سوالات-طراحی-سایت.json” _builder_version=”4.17.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dipl_lottie]

سوالات متداول طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی به چه صورت است ؟

طراحی سایت نمایشگاهی در ابتدا از پرسش در مورد فعالیت شما آغاز میشود . نیاز های شما سنجیده میشود این موضوع را باید بدانید که پرسش و پاسخ در مورد فعالیت شما از اهمیت بالایی در وب سازان مرصاد برخوردار است . این امر باعث میشود تا کارشناسان ما راهنمایی های بهتری را برای شما داشته باشند . بعد از این مرحله عقد قرار داد خواهد شد و وارد پرسه طراحی خواهیم شد . شما می توانید طرح اولیه خود را برای ما ارسال نموده تا طبق همان طرح برای شما کد نویسی شود . حال می خواهد طراحی سایت با وردپرس باشد و یا طراحی سایت اختصاصی .

پشتبانی سایت بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل می توانید برای پشتیبانی سایت قرارداد جدیدی بسته خواهد شد .

بهترین شرکت طراحی سایت کدام شرکت است ؟

تا به الان هیچ مرجع مشخصی در مورد اینکه کدام شرکت طراحی سایت می تواند بهترین شرکت باشد ، اعلام نشده است . برای این منظور خود کارفرما می تواند با مشاهده نمونه کارها و همچنین سوابق کاری خود تصمیم در این مورد را بگیرد .

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت بستگی به نوع طراحی سایت دارد . یکی دیگر از عواملی که در قیمت طراحی سایت می تواند تاثیر گذار باشد امکانات سایت می باشد که شما می تواند در بخش مربوطه بیشتر مطالعه بفرمایید .