طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ

شرکت های زیادی انواع خدمات تجاری، فنی، مهندسی، پزشکی و غیره را به صورت آنلاین معرفی مینمایند. با طراحی سایت حرفه ای میتوانید علاوه بر حضور موثر فیزیکی، حضور موثر مجازی نیز داشته باشید. طراحی سایت هلدینگ و طراحی  سایت شرکتی برای معرفی محصولات، خدمات و برند مورد استفاده قرار خواهد گرفت که با هدف برندسازی ایجاد میشود. تا بتواند شرکت های وابسته به خود را به سمع و نظر همکاران و مردم برساند. که در زمینه های مختلفی اعم از خرید و فروش، عرضه محصولات، تولید محصولات، خدمات مختلف و غیره فعالیت دارد.

طراحی سایت هلدینگ مطابق با اصول سئو سایت و و قوانین طراحی سایت خواهد بود. که این روش میتواند در کوتاهترین زمان کسب و کار شما را زیر و رو کند. این نوع سایت ها باید بر اساس کلمات کلیدی مرتبط با حیطه کاری که دارند طراحی شوند. بسیاری از هلدینگ ها در زمینه های مختلفی فعالیت دارند. که میتوانند به صورت تخصصی برای هر کدام از شرکت هایی که دارند یک سایت طراحی شود. و در انتها این سایت ها را به هم متصل کرد.

میتوانید بازاریابی اینترنتی را از طریق فضای مجازی انجام دهید. بسیاری از افراد قبل از خرید یا فروش کالایی ابتدا در اینترنت جستجو میکنند. اگر صاحب سایت هلدینگ خود هستید از این راه افراد زیادی با شما ارتباط برای همکاری برقرار خواهند کرد. که برای برند شما بسیار مهم است. سازمان ها، شرکت ها و هلدینگ هایی که در فضای مجازی هستند در رتبه های بالاتری خواهند بود.

طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت شرکت هلدینگ

هلدینگ به شرکت بزرگی گفته میشود که شامل چندین زیرمجموعه است. مدیریت این زیر مجموعه ها بر عهده شرکت اصلی است. هر یک از زیر مجموعه خود شرکت هستند که فعالیت های مختص به خود را دارند. اما همه به صورت مجتمع شده زیر نظر شرکت اصلی هستند.

طراحی سایت هلدینگ در گروه طراحی سایت سازمانی قرار میگیرد. شرکت های هلدینگ نقش بزرگی در جامعه دارند. و بسیاری از وابستگی های جامعه را حل میکنند. و نقش مهمی در اقتصاد دارند. شرکت های هلدینگ، شرکت سهامی است که شامل چند شرکت وابسته به خود است.

شرکت های هلدینگ هر جامعه ای بسیار بزرگ و موفق است. و باعث بهبود یا رکود داقتصاد یک جامعه میشوند. به همین دلیل بایید توجه زیادی به آن ها شود. این شرکت ها فعالیت عملی ندارند. صرفا یک شرکتی هستند که شرکت های زیر مجموعه ها هدایت و مدیریت میکنند. و شرکت هلدینگ دارای حق مالکیت، سهام، اوراق  قرضه، امتیاز برند و غیره هستند.

شرکت هلدینگ در واقع سهم زیادی از شرکتی را خریداری میکند و در این حالت میتواند بر روی آن حق نظر و رای داشته باشد. یا اینکه خود هلدینگ اصلی ، سایت های شرکتی را تاسیس نماید. در واقع شرکت های فرعی هویت خود را حفظ میکنند اما کنترل اصلی آن ها به دست شرکت هلدینگ اصلی است.

 

طراحی سایت شرکت هلدین

خدمات ارائه دهنده شرکت

امکانات طراحی سایت هلدینگ

بخش همکاری در سایت هلدینگ

قوانین و شرایط همکاری برای شرکت های هلدینگ درج نمایید. زیرا این شرکت ها همواره درخواست همکاری را به صورت آنلاین قرار میدهند. که در صورت نیاز افراد متخصص را جذب نمایند. میتوایند از امکانات طراحی سایت کاریابی نیز استفاده نمایید.

اخبار سایت هلدینگ

اخبار اقتصادی، قرارداد ها، رویدادها، اطلاع رسانی ها در این بخش گذاشته میشوند. این بخش برای سئو سایت هلدینگ و بهینه سازی سایت شما مناسب است. زیر باعث میشود که محتوای سایت شما بروز باشد. بنابراین محتوای بهینه ، کاربردی و متناسب با فعالیت هلدینگ در این بخش معرفی کنید. که گوگل نیز شما را در رتبه های اولیه نشان میدهد.

ارتباط با کاربران

در طراحی سایت هلدینگ باید بخشی داشته باشد که بتوانید به صورت مستقیم با کاربران خود در ارتباط باشید. باید قابلیت اتصال به شبکه های اجتماعی را داشته باشد. از پشتیبانی شبانه روزی استفاده نمایید. که بتوانند در هر ساعتی از شبانه روز پاسخ کاربران را بدهند. و مشکلات را برطرف نمایند. میتوانید در این بخش از سیستم چت آنلاین استفاده کنید. یا کاربران میتوانند از بخش تیکتینگ یا صفحه تماس با ما در ارتباط باشند. میتوانید از امکانات طراحی پورتال سازمانی استفاده نمایید.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت هلدینگ باید ریسپانسیو باشد. زیرا بسیاری از افراد با گوشی همراه خود وارد سایت شما میشوند. بنابراین نباید مشکی در صفحه نمایش خود داشته باشند. در این صورت مشکلات زیادی پیدا میکنند. و شما نیز جهت ارائه خدمات به آن ها باز میمانید.

امکانات طراحی سایت هلدینگ

بخش درباره ما

در این  بخش باید به معرفی شرکت، موفقیت ها، امتیازات، اعضای هیئت مدیره، زمینه های کاری و غیره در سایت هلدینگ بپردازید. در طراحی سایت هلدینگ باید بخشی را برای شرکت های وابسته درنظر بگیرید. و توضیحات کلی در مورد شرکت اصلی و شرکت های زیرمجموعه ارائه دهید.

طراحی سایت هلدینگ چند زبانه

شرکت های هلدینگ شرکت هایی هستند که با کشورهای دیگر در ارتباط هستند. و به صورت بین المللی تجازت خود را پیش میبرند. بنابراین باید در طراحی سایت هلدینگ از امکانات طراحی سایت چند زبانه استفاده کنید. زیرا سایر همکاران و شریک های خارجی شما از طریق سایت با شما در ارتباط خواهند بود. بنابراین این ویژگی را در سایت خود لازم است که اضافه کنید.

گالری در سایت هلدینگ

سایت هلدینگ باید قابلیت های بالایی داشته باشند تا بدین وسیله بتوانند مراسمات مختلف، کنفرانس ها، همایش ها و غیره که برگزار میکنند را نمایش دهند. تا سایر همکاران، مشتریان نیز مشاهده کنند. و از اقدامات شرکت هلدینگ باخبر شوند.

خدمات طراحی سایت هلدینگ

در این بخش میتوانید خدمات شرکت هلدینگ را معرفی نمایید. خدمات شرکت وابسته را نیز به ترتیب عنوان نمایید. و در مورد هر کدام توضیحاتی را ارائه دهید. برای مثال ارائه دهید که شرکت های در حوزه غذایی، فناوری، صنعتی و غیره سهتند. و زیرمجموعه های هر کدام را توضیح دهید. میتوانید برای اطلاعات بیشتر طراحی سایت بازرگانی را مشاهده کنید.

هزینه طراحی سایت هلدینگ

هزینه طراحی سایت هلدینگ

قیمت طراحی سایت هلدینگ به نوع قابلیت ها و امکاناتی که نیاز دارید بستگی دارد. اگر شرکت شما به دنبال داشتن یک سایت است توصیه میکنیم که از روش های مختلف برای این کار استفاده نمایید. ولی اگر سایت شما دارای چندین سایت است بهتر است که در همان ابتدا اقدام کنید. سایت هلدینگ میتواند به دو شکل پیاده سازی شود.

اول اینکه شما تمام مجموعه ها و شرکت ها را در یک سایت واحد قرار دهید. و یا اینکه میتوانید برای هر مجموعه یک سایت داشته باشید. و دامنه های آن را مشابه به هم داشته باشید. و یا اینکه درحالت سوم نیز دیده شده که برای هر مجموعه زیر دامنه های مختلف درنظر گرفته شده است که زیاد مرسوم نیست. بنابراین با توجه به نوع پیاده سازی سایت، تعرفه طراحی سایت برای شما محاسبه خواهد شد. 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها