شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد
[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” background_color=”#8300e9″ use_background_color_gradient=”on” background_color_gradient_type=”circular” background_color_gradient_stops=”#8300e9 0%|#101535 100%” background_color_gradient_start=”#8300e9″ background_color_gradient_end=”#101535″ background_image=”https://www.dewoweb.com/wp-content/uploads/2021/04/crypto_illustration_11.png” custom_margin=”||||false|false” custom_padding=”||||false|false” global_colors_info=”{}”][et_pb_row column_structure=”2_5,3_5″ _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” custom_margin=”||||false|false” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”2_5″ _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_image src=”https://www.dewoweb.com/wp-content/uploads/2022/02/ویژگی-های-یکی-سایت-حرفه-ای.svg” alt=”ویژگی های یکی سایت حرفه ای” title_text=”ویژگی های یکی سایت حرفه ای” show_bottom_space=”off” align=”center” _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” width=”100%” max_width=”100%” custom_margin=”70px||||false|false” custom_margin_tablet=”” custom_margin_phone=”” custom_margin_last_edited=”on|desktop” global_colors_info=”{}”][/et_pb_image][/et_pb_column][et_pb_column type=”3_5″ _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_text _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” text_text_color=”#FFFFFF” text_font_size=”15px” header_text_color=”#FFFFFF” header_2_text_color=”#FFFFFF” header_3_text_color=”#FFFFFF” header_font_size_tablet=”” header_font_size_phone=”25px” header_font_size_last_edited=”on|phone” header_text_shadow_style=”preset2″ header_text_shadow_blur_strength=”0.4em” header_text_shadow_color=”#E02B20″ header_2_text_shadow_style=”preset2″ header_2_text_shadow_blur_strength=”0.4em” header_2_text_shadow_color=”#E02B20″ header_3_text_shadow_style=”preset2″ header_3_text_shadow_blur_strength=”0.4em” header_3_text_shadow_color=”#E02B20″ global_colors_info=”{}”]

ویژگی های سایت حرفه ای

همانور که میدانید بسیاری از افراد اقدام به طراحی سایت حرفه ای خود میکنند اما همه این افراد فروش را تجربه نمیکنند. و ناچار دست از ادامه راه میشکند. بعد از اینکه افراد با هزینه های سرسام آور برای سایت خود مواجه شده اند. آن را رها کرده و به سراغ کسب و کارهای دیگر می روند. اما شاید همین سایت در یک ماه آینده میتوانست نتیجه خوبی به شما بدهد. ویژگی های سایت حرفه ای به موارد زیادی بستگی دارد.

هزینه طراحی سایت همانطور که میدانید ملاکی بر حرفه ای بودن سایت شما نیست. شما نمیتوانید بدون رعایت استراتژی های مناسب اقدام به راه اندازی ساتی خود کنید. و بدانید که ابتدای شروع هر کاری همراه با خاک خوری است. این اصطلاح به این معنی است که شما باید حداقل شش ماه الی یک سال صبر کنید تا سایت شما به جایگاهی که میخواهید برسید و کمی شناخته شود.

در ضمن هوشمند کار کردن بسیار مهمتر از زیاد کار کردن است. بسیاری از افراد تصور میکنند که با منتش رکردن مطالب زیاد و بی معنی میتوانند باعث شوند که گوگل آن ها را ببیند. مردم نیز اگر احیانا از طریق موتورهای جستجو شما را بیابند اگر سایت خوبی نداشته باشید سایت شما ترک میکنند.

از جمله ویژگی های سایت حرفه ای این است که باید تمامی جوانب از جمله استادیوم، جذابیت های بصری و اطلاعات را درنظر بگیرند. در ادامه چند موردن از نکات و تفاوت طراحی سایت حرفه ای و ارزان به شما گفته میشود که میتوانید از آن ها در راه اندازی سایت خود توجه نمایید.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_text _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” text_text_color=”#FFFFFF” header_2_text_color=”#FFFFFF” header_2_text_shadow_style=”preset2″ header_2_text_shadow_blur_strength=”0.4em” header_2_text_shadow_color=”#E02B20″ global_colors_info=”{}”]

ویژگی های طراحی سایت حرفه ای

ویژگی های طراحی سایت حرفه ای

استفاده از نقشه راه منطقی

هزینه های سرسام آور نمیتوانندباعث رشد کسب و کار شما شوند بنابراین بهتر است که از یک نقشه راه درست برای طراحی سایت حرفه ای خود استفاده کنید. باید قوانین را به درستی رعایت نمایید و به زیبایی ظاهری آن نیز اهمیت دهید. باید در ابتدا بدانید که چه نقشه ای برای سایت درنظر گرفته اید. تجربه کاربری سایت بسیار مهم زیرا باعث میشود که رضایت کاربر افزایش پیدا کند. و گوگل نیز میزان رضایتمندی کاربر را با فکتورها یمختلف نظیر Dwell time،  نرخ پرش و غیره میسنجد. بنابراین اولویت اصلی کاربر است. باید ظاهر سایت شما کاملا متناسب با کسب و کار شما باشد در غیر این صورت کاربر سایت شما را ترک خواهد کرد.

خرید هاست مناسب

شما برای پیاده سازی نقشه منطقی سایت خود نیاز به همکاری با شرکت های طراحی سایت دارید. یکی از موارد که از جمله ویژگی های یک سایت حرفه ای است، استفاده از هاست خوب است. شما باید بتوانید با رعایت اصول بهینه سای کدهای سایت و استفاده از هاست، امنیت و سرعتسایت خد را تا میزان زیادی افزایش بدهید. برای مثال هاست های ابری شاید گران تر باشند اما به سایت هایی که سرعت برایشان مهم است پیشنهاد میدهیم که از هاست ابری با کانفیگ بالا استفاده کنند. البته ما برای شما هیه خواهیم کرد زیرا ممکن است خود شما ندانید که سایت چه میزان فضا و هسته نیاز دارد. شما میتوانید کاربران خود را نسبت به بازدید روز تخمین بزنید. بهتر است که در ابتدای راه هزینه زیاد پرداخت نکنید بلکه یک هاست مناسب و با کیفیت و با قیمت مناسب انتخاب کنید و به مروز زمان آن را ارتقا دهید.

خرید دامنه

هر سایت یک آدرس مختص به خو را دارد که هیچ گاه تغییر نخوهد کرد. آدرس دامنه شما باید به گونه ای باشد که افراد آن را فراموش نکنند. همچنین باید آدرس دامنه شما با نوع کسب و کار شما در یک راستا باشد. بنابراین شاید برای شما اهمیت نداشته باشد. اما توصیه میکنیم که از اسامی مناسب برای این کار استفاده کنید.گوگل نیز آدرس  URL را ترجمه میکند برای مثال در سایت ما از web استفاده کرده ایم. این از نظر گوگل به این معنی است که ما در زمینه طراحی وب  و وب سایت فعالیت داریم.

شما برای مثال اگز از واژه Filmnet استفاده کنید گوگل سریع متوجه میشود که سایت شما درباره فیلم است. البته لازم به ذکر است که بسیاری از سایت های از اسامی بی ربط استفاده میکنند. آدرس سایت در واقع یک راهنما یا Hint ای برای گوگل است که در زمان سئو سازی سایت شما کمک کننده خواهد بود. هر دامنه با گذشت زمان اعتبار کسب میکند بنابراین شما با گذشت زمان نمیتوانید دامنه خود را تغییر دهید. زیرا اگر سایت خود را به دامنه جدیدی ببرید تمام سئو سایت و بهینه سازی سایت شما از بین میرود و باید از ابتدا شرع کنید. طبق امار به دست آمده حدود 1.8 میلیارد سایت ثبت شده وجود دارد.

امنیت سایت

باید بر هر بخش از سایت خود لایه های امنیتی قرار دهید. اگر ساتی شما امنیت کافی را نداشته باشد شما میتوانید هر لحظه منتظر این باشد که هکر ها از لایه های امنیتی شما عبور کنند. همین امر باعث میشود که کاربران از سایت شما استفاده نکنند و در این صورت تمام هزینه هایی که برای سایت متحمل شده اید را از دست میدهید.

صفحه آرایی جذاب  و کاربرپسند

یک صفحه آرایی جذاب موجب میشود تا کاربر از حضور در سایت شما لذت کافی را ببرد. همانطور که میدانید حدود 94 درصد از کاربران فقط به طراحی سایت توجه میکنند. این مورد منظور ظاهر سایت است. اگر اسیت شما جذاب نباشد آن را ترک میکنند. بنابراین باید به این بخش از طراحی رابط کاربری و طراحی تجربه کاربری خود توجه کنید. لایه بندی استفاده از موشن گرافیکی ها و المان های بصری زیبا باعث چشمگیر شدن سایت شما میشود.

ساگاری با انواع دستگاه ها

تا چند سال گذشته سازگاری سایت با دستگاه های مختلف یک مزیتمحسوب میشد. اما حال حاضر ریسپانسیو و موبایل فرندلی بودن سایت ها و پلتفرم ها یک ضرورت به شما می آید زیرا بیشتر جستجوی آن اینترنت از طریق تلفن ها یهمراه نجام میشود. به همین دلیل است که گوگل الگوریتم Mobile First Index را ارائه داد. بروزرسانی در موبایل بسیار سریع تر از سایر دستگاه ها مانند لپ تاپ، تبلت و تلویزیون است.

صفحه تماس با ما

صفحه درباره ما و صفحه تماس با ما یکی از صفحات مهم هستند. به این دلیل که کاربران قبل از سفارش محصول علاقه پیدا میکنند که اطلاعات موردنظر خود را کسب نمایند. اگر سایت شما فروشگاهی است باید مجوزهای لازم را قرار دهید. اگر خدماتی را ارئه میدهید باید پیشتبانی خوبی داشته باشید. تمامی این موارد را در این صفحت میتوانید خلاصه توصیح دهید. بهتر است که آدرس، شماره تماس و گواهینامه های خود را در این بخش ها قرار دهد.

بهتر ات که در هز صفحه اطلاعات موردنیاز و پل ارتباطی با شما وجودداشته باشد. میتوایند آدرس و شماره تماس خود را در بخش فوتر سایت خود قرار دهید. در بسیاری از سایت ها سیستم چت آنلاین و شماره گیری مستقیم ه صورت ویجت در گوشه های صفحات سایت قرار میگیرند که باعث ارتباط هرچه بهتر کاربران با شرکت ارائه دهنده میشود.

انتشار اطلاعات معتبر

بخش مقالات و درج اطلاعات و اخبار در طراحی سایت حرفه ای بسیار مهم است. باید از اطلاعات و اخبار موثق در سایت خود استفاده کنید در غیر این صورت اعتماد خود را از دست خواهید داد. باید از درستی تمامی مطالب منتشر شده آگاهی پیدا کنید.

انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی

از شبکه های اجتماعی کمک بگیرید و مطالب خود را منشتر نمایید. میتوانیداین اشتراک گذاری اطلاعات را در شبکه های لیندکین، فیسبوک، توییتر، اینستاگرام و غیره داشته باشید. ممکن است که کاربارن به سایت شما سر نزنند اما میتوانند از طریق سایت آخرین مطلب مهم را دریافت نمایند و و ارد سایت شما شوند. همه موارد باعث افزایش بازدید از سایت شما میشود.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”Newsletter subscription” _builder_version=”4.16″ background_color=”#101535″ background_image=”https://www.dewoweb.com/wp-content/uploads/2021/04/طراحی-سایت-شخصی-سه-خط-آخرش.png” background_size=”initial” custom_margin=”-47px||-53px|||” custom_padding=”5px|0px|0px|0px|false|false” locked=”off” global_colors_info=”{}”][/et_pb_section]