شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

سایت های وبلاگی برای بک لینک

ساخت وبلاگ مهمان، فرآیند ارسال مقاله های لینک دار خود به سایت‌های شخص ثالث برای ایجاد پیوندهای باکیفیت است. ارسال‌های وبلاگ یک نوع تکنیک بهینه‌سازی موتور جستجوی خارج از صفحه (SEO) است که می‌تواند به بهبود موقعیت رتبه‌بندی وب سایت شما در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) کمک کند.

تاپ 50 وب‌گاه ارسال وبلاگ (لیست ارسال رایگان وبلاگ)
این راهنما شامل یک لیست از وب‌گاه‌های ارسال وبلاگ است.

در کل، شما 50 وب‌گاه ارسال وبلاگ را پیدا خواهید کرد که می‌توانید از آن‌ها برای ایجاد پیوندهای باکیفیت برای بهینه‌سازی موتور جستجوی خارج از صفحه (SEO) و جلب ترافیک هدفمندتر به ارسال‌های وبلاگ خود استفاده کنید.

این صفحه به دو بخش تقسیم شده است: بخش اول شامل 25 وب‌گاه ارسال وبلاگ بر اساس اتوریته دامنه و دسترسی مخاطب و بخش دوم 25 وب‌گاه ارسال وبلاگ رایگان دیگر که می‌توانید از آن‌ها برای کمپین‌های بازاریابی محتوا و SEO خود استفاده کنید؛ کلیهٔ اینها با هم 50 وب‌گاه اشتراک‌گذاری وبلاگ را ایجاد می‌کنند.

 

فهرست مطالب

لیست سایت های وبلاگی برای بک لینک

BS #Blog Submission SiteWebsite URL
1Alltophttps://alltop.com/
2Blogoramahttps://www.blogarama.com/
3OnTopListhttps://www.ontoplist.com/
4Blogfluxhttp://www.blogflux.com/
5Blog Engagehttps://blogengage.com/
6Blogging Fusionhttps://www.bloggingfusion.com/
7Blogs Collectionhttps://www.blogs-collection.com/
8IndiBloggerhttps://www.indiblogger.in/
9Blog Top Siteshttp://www.blogtopsites.com/
10Gigantic Listhttps://blog.giganticlist.com/
11Feedspothttps://www.feedspot.com/
12Wall Classifiedshttps://story.wallclassifieds.com/
13Best of the Webhttps://botw.org/
14Entire Webhttps://www.entireweb.com/free_submission/
15Cpinethttps://www.cipinet.com/
16My Articleshttps://myarticles.io/
17DZonehttps://dzone.com/
18Sooper Articleshttps://www.sooperarticles.com/
19Academiahttps://www.academia.edu/
20Wattpadhttps://www.wattpad.com/
21Your Storyhttps://yourstory.com/
22Bored Pandahttps://www.boredpanda.com/
23Vocal Mediahttps://vocal.media/
24HubPageshttps://discover.hubpages.com/
25Tumblrhttps://www.tumblr.com/

لیست سایت‌های وبلاگی رایگان

در زیر لیستی از وب‌سایت‌های رایگان برای ارسال وبلاگ آورده شده است که شما می‌توانید از آنها برای بهبود بهینه‌سازی سئو خارج از صفحه و جلب ترافیک بیشتر به وب‌سایت خود استفاده کنید. این وب‌سایت‌های ارسال وبلاگ را می‌توانید برای ساخت بک لینک به URL اصلی وبلاگ خود یا همچنین برای انتشار نوشته‌های وبلاگ به منظور افزایش بک لینک و دیده شدن بیشتر در نتایج جستجوهای موتورهای جستجو (SERPs) به کار ببرید.

 • gainweb.org
 • articlepole.com
 • webpronews.com
 • jumparticles.com
 • articlecatalog.com
 • articleside.com
 • articledoctor.com
 • upublish.info
 • easyarticles.com
 • selfgrowth.com
 • awebcity.com
 • threadwatch.org
 • articlebliss.com
 • articlicious.com
 • prolinkdirectory.com
 • streetarticles.com
 • howtoadvice.com
 • warticles.com
 • apsense.com
 • articleside.com
 • sites.google.com
 • weebly.com 
 • wordpress.com
 • yola.com 
 • jimdo.com 

بهترین سایت های ارسال مقاله رایگان

وب‌سایت بهترین ارسال وبلاگ وب‌سایت Alltop است، به دنبال آن Blogorama و OnTopList قرار دارند. این وب‌سایت‌های ارسال وبلاگ دارای دامنه‌ی بالا و مخاطب بزرگی برای خواندن نوشته‌های وبلاگ هستند.

در زیر یک مرور کلی از 10 وب‌سایت رایگان برتر برای ارسال دامنه و انتشار نوشته‌های وبلاگ آمده است که می‌توانید از آنها برای ساخت بک لینک برای سئو و جلب ترافیک بیشتر به وب‌سایت خود استفاده کنید. اگر می‌خواهید بیشتر در مورد دیگر 15 وب‌سایت برتر موجود در جدول بالا بدانید، به بالا بروید و بر روی لینک‌های مربوطه کلیک کنید. کلـاً، در این صفحه 50 وب‌سایت برای استفاده از لینک‌سازی برای سئو و جلب ترافیک بیشتر به وب‌سایت شما لیست شده‌اند.

 1. Alltop
  Alltop بهترین وب‌سایت ارسال وبلاگ در اینترنت است. هنگامی که وب‌لاگ شما پذیرفته می‌شود، Alltop عناوین مطالب وب‌لاگ شما را جمع‌آوری می‌کند که دیده شدن محتوای شما را افزایش می‌دهد و بک لینک‌های تازه برای وب‌لاگ شما از یک وب‌سایت با دامنه‌ی بالا ایجاد می‌کند.
 2. Blogorama
  Blogorama دومین بهترین وب‌سایت ارسال وبلاگ آنلاین است. این یکی از قدیمی‌ترین دایرکتوری‌های وب‌لاگ در اینترنت است که میلیون‌ها بازدیدکننده دارد. چندین بسته را می‌توانید انتخاب کنید تا در این وب‌سایت ارسال وبلاگ‌ها لیست شوید، از جمله لیست‌های رایگان، پرمیوم و تجاری.
 3. OnTopList
  OnTopList یک وب‌سایت معروف دیگر از وب‌سایت‌های رایگان ارسال وبلاگ است که برای لینک‌سازی و افزایش ترافیک بازدیدکننده برای نوشته‌های وب‌لاگ شما می‌توانید از آن استفاده کنید. همچنین می‌توانید از آن برای پیدا کردن بهترین وب‌لاگ‌ها در صنعت خود برای فرصت‌های SEO درخواست دهید.
 4. Blogflux
  Blogflux یکی از ساده‌ترین وب‌سایت‌های ارسال وبلاگ برای سئو است. شما به راحتی عضو شوید و سپس دامنه وب‌لاگ خود را به دایرکتوری اضافه کنید.
 5. Blog Engage
  بعدی در لیست وب‌سایت‌های ارسال وبلاگ، Blog Engage است. این یک اجتماع وب‌لاگ نویسان است که وب‌لاگ نویسان آخرین نوشته‌های وب‌لاگ خود را به سایت ارسال می‌کنند تا توجه بیشتر و ترافیک بیشتری به دست آورند. چندین طرح و قیمت وابسته به تعداد فیدهای وب‌لاگی که می‌خواهید همکاری کنید.
 6. Blogging Fusion
  Blogging Fusion یک وب‌سایت ارسال بلاگ دیگر برای وب‌لاگ‌نویسان است که لیست‌های رایگان و پرداختی را ارائه می‌دهد. بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند نوشته‌های وب‌لاگ را ارزیابی و بررسی کنند و آن‌ها را در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.
 7. Blogs Collection
  Blogs Collection بیش از ده سال است که وجود دارد. بر اساس دسته‌بندی‌ها مرتب شده است تا بازدیدکنندگان به محتوای وب‌لاگ مرتبط پیدا کنند. یک لیست ویژه برای وب‌لاگ شما هزینه یک شهریه کوچک دارد تا بک لینکی را دریافت کنید. همچنین می‌توانید لینک‌های اضافی مانند پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی را برای افزایش ترافیک به کانال‌های بازاریابی برند خود اضافه کنید.
 8. IndiBlogger
  IndiBlogger یک جامعه مدیریت‌شده از وب‌لاگ‌نویسان است که وب‌لاگ‌های هر نوع را قبول می‌کند. در اصل برای ترافیک هندی هدف گذاری شده است و هر دو فرصت رایگان و پرداختی برای ارسال وب‌سایت و نوشته‌های آن به این وب‌سایت وجود دارد.
 9. Blog Top Sites
  Blog Top Sites از سال 2004 وجود دارد. شما می‌توانید به سرعت و آسان در این سایت تنظیم شوید تا وب‌لاگ خود را لیست کنید. فقط یک دسته‌بندی که بهترین وب‌لاگ شما را تطابق دهد را انتخاب کنید، نام وب‌سایت خود را وارد کنید، طرح توضیحات کوتاه و URL فید وب‌لاگ‌تان را برای انتشار خودکار نوشته‌ها در سایت وارد کنید.
 10. Gigantic List Gigantic List
  اصولاً یک سایت تبلیغاتی است، اما همچنین یک بخش وب‌لاگ دارد که می‌توانید ثبت‌نام کنید و نوشته‌های وب‌لاگ با لینک به محتوای مرتبط را به منظور سئو ارسال کنید.
 
به اشتراک گذاری پست ها

ادامه دارد …..

تیم تحریریه وب سازان مرصاد
تیم تحریریه وب سازان مرصاد

تیم تحریریه وب سازان مرصاد متشکل از محتوا نویسان است که به کوشش آن ها مقالاتی برای افزایش دانش شما در زمینه طراحی سایت ، سئو و دیجیتال مارکتینگ تولید میشود.

پست های مرتبط را مطالعه کنید ...