خرید سایت آماده

خرید سایت آماده یکی از مواردی است که بسیار زیاد از طرف کاربران اینترنت جستجو می شود . ما قصد داریم در این مقاله در مورد این موضوع برای شما عزیزان توضیحاتی را ارائه دهیم. تا در صورت تمایل درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و در مورد خرید سایت آماده راهنمایی های لازم را برای شما عزیزان داشته باشند. خوب تا حالا به این موضوع فکر کرده اید چرا سایت آماده طرفدارهای خاص خود را دارد. ؟ و به چه سایت های ، سایت آماده می گویند ؟ باید عرض کنم که همانطور که از اسم این موضوع مشخص می باشد. به سایت های گفته می شود که تمپلیت و یا همان ظاهر آماده دارد یعنی از قبل طراحی شده است. و دیگر نیازی به صرف زمان برای برنامه نویسی و طراحی سایت را، لازم ندارد . 

معایب طراحی سایت آماده

شما هنگام خرید سایت آماده دیگر نمی توانید سفارشی سازی خود را بر روی سایت اعمال نمایید . تنها با مقداری تغییرات جزعی می توانید سایت را به سلیقه خود طراحی نمایید . برای مثال شما ممکن است از یک نمونه سایتی که توسط شرکت طراحی سایت دئووب طراحی شده است . لذت برده و بخواهید همان سایت را نیز برای شما نصب کنیم . در اینجا شما باید چند نکته را مد نظر خود قرار دهید . آیا آن سایتی که مورد پسند شما واقع شده ، می تواند مایحتاج شما را در دیجیتال مارکتینگ برآورده سازد. ؟ شما نمی توانید سایتی که برای املاک استفاده شده است را برای سایت شرکتی خود در نظر بگیرید. ! چرا که هسته سایت و بخش مدیریت محتوای سایت برای سایت املاک طراحی شده است و امکاناتی را که یک سایت شرکتی باید داشته باشد را ندارد .

خرید سایت آماده
مزایای خرید سایت آماده

مزایای خرید سایت آماده

یکی از مزیت های خرید سایت آماده این است که قیمت طراحی سایت به مراتب بسیار پایینتر از طراحی سایت می باشد . برای اینکه پروسه ای که قرار است سایت شما طی کند از ابتدا تا انتها را نخواهد داشت. و مبلغ دریافتی نصف مبلغ هزینه طراحی خواهد بود که این خود شرایطی دارد که باید مد نظر داشته باشیم . سایت ها فقط دو بار به فروش خواهند رسید و اگر فردی برای مرتبه سوم یک سایت را مطالبه نماید آن سایت تحویل داده نخواهد شد . در صورتی سایت برای مرتبه دوم به فروش می رسد که درخواست کننده سایت اول این اجازه را به شرکت داده باشد. که ما می توانیم سایت را برای مرتبه دوم به فروش برسانیم . در این صورت است که خرید سایت آماده برای شما امکان پذیر خواهد شد.

یکی دیگر از مزایای خرید سایت آماده مدت زمان تحویل سایت میباشد . که به مراتب کمتر از موارد دیگر و حتی طراحی سایت ارزان میباشد . این موضوع را در نظر داشته باشید چنانچه هنوز طالب این هستید که از سایت آماده استفاده نمایید . حتما یک کارشناس در این زمینه شما را یاری نماید .

خرید سایت آماده یا اختصاصی

خوب قراره از اینجا به بعد به زبان ساده و خودمونی با هم بحث کنیم . به نظر شما خرید سایت آماده بهتره یا طراحی سایت اختصاصی ؟ باز به زبان ساده تر بیام از قالب های طراحی شده از قبل مثل وردپرس یا جوملا استفاده کنم. یا اینکه درخواست یک سایت اختصاصی داشته باشم ؟ این رو در نظر بگیرید اگر شما می تونید سایت اختصاصی رو خودتون طراحی کنید. به وسیله صفحه سازها و همچنین پلاگین ها موجود و فقط بخش مدیریت محتوا باقی می مونه که باید از وردپرس و یا جوملا استفاده کنید. خوب اینجا یک بحث جدید پیش میاد و اون هم اینه که آیا شما با پلاگین ها و یا صفحه ساز ها آشنا هستید. و یا اینکه اصلا علاقه به اینکار دارید یا نه ؟ حالا اگر هم آشنا نیستید واقعا لازم نیست خودتون را درگیر این مسائل بکنید .

خرید سایت آماده یا اختصاصی
شخصی سازی در خرید سایت آماده

شخصی سازی در خرید سایت آماده

ما سعی می کنیم هم فیلم و هم نوشته در مورد این پلاگین ها برای شما تهیه بکنیم. تا با مطالعه اون بخش ها بتونید خودتون برای خودتون یک سایت حرفه ای ، اختصاصی طراحی کنید . ولی اگر این مهارتها را کسب بکنید مطمئنا بهتر می تونید روی سایت خودتون مانور بدید. اما در قالب های آماده دیگه شما نمی تونید اون بخش های یونیکی که خودتون برای خودتون می تونستید. طراحی کنید را نخواهید داشت و مجبورید از همان چیدمان استفاده کنید . چنانچه شما عزیزان از نمونه کارهای لذت برده و تمایل به داشتن یکی از آن سایت ها را دارید چنانچه آن سایت شرایط ذکر شده در موارد بالا را داشت. از بخش تماس با ما و قسمت درخواست ها ، خرید سایت آماده را انتخاب و برای ما ارسال بفرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

خرید سایت آماده وردپرسی

همانطور که میدانید قالب آماده وردپرسی در بسیاری از سایت های ارائه دهنده در حال فروش میباشد . این نوع قالب ها و این نوع وب سایت ها تا حدی میتواند کار شما را راه اندازی نماید . اما یک مطلب را بدانید چنانچه بخواهید در دنیای مجازی فعالیت نمایید و موفق باشید از خرید قالب آماده و سایت های آماده نباید استفاده نمایید .

طراحی سایت با وردپرس که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد انجام میشود . قالب سایت کاملا به صورت اختصاصی طراحی میشود اما مدیریت محتوا از وزدپرس استفاده میشود . خوب اینجا متوجه خواهید شد که خود وردپرس برای اینکه سرویس بهتری ارائه دهد مدام در حال بروزرسانی است. و طبق اصول موتورهای جستجو عمل میکند . فقط میماند بخش فرانت که آن هم قالب است که تمامی اصول از سمت ما رعایت خواهد شد .

خرید سایت آماده وردپرسی
خرید سایت آماده از دئووب

خرید سایت آماده از دئووب

این موضوع را باید بدانید که اگر سایت آماده خود را از تهیه بفرمایید . سایت های که طراحی شده است چه به صورت اختصاصی و چه به صورت وردپرسی در اختیار شما قرار خواهیم داد . این نوع وب سایت ها تمامی اصول سئو سایت در آن رعایت شده است . این موضوع را هم بدانید برای مثال شما یک سفارش سایت آماده دارید در مورد طراحی سایت مراکز تجاری . ما از سایت های استفاده خواهیم نمود که در این زمینه فعالیت داشته ایم اگر سایت به صورت اختصاصی بوده حتما رضایت درخواست کننده اول برای ما مهم است.

ما برای اینکه نتیجه بهتری را در این فضا داشته باشید سعی نموده ایم تا بهترین راهکار را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . پس لطفا در مورد موارد ذکر شده در این مقاله بیشتر تامل بفرمایید . برای درک بهتر از نمونه کارها و روند طراحی سایت میتوانید از بخش مقالات طراحی سایت مطالب بیشتری را مطالعه نمایید .

درباره خرید سایت آماده

پس نتیجه می گیریم که سایت آماده نمی تواند همان سایتی باشد که مد نظر شما عزیزان می باشد . این موضوع را هم نباید فراموش کنید گاها پیش آمده که از طراحی سایت شرکتی استفاده شده و یک شرکت از همان ظاهر برای سایت خود سفارش داده و ما نیز آن سایت را به عنوان خرید سایت آماده در فاکتور لحاظ کرده ایم . چرا که این سایت قبلا توسط ما طراحی شده است و دیگر برای برنامه نویسی از طرف ما وقتی گذاشته نشده و سریعا تحویل مشتری داده شده است . سایت های آماده چنانچه مورد پسند شما واقع شود مزیت های دارد که در بخش بعدی برای شما توضیح خواهم داد.

خرید سایت آماده

سئو سایت در خرید سایت آماده

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما عزیزان رخ دهد این است که آما سایت آماده سئو میشود یا نه ؟ ببینید دوستان هر سایتی سئو خواهد شد و آن هم بسته به سئو کار سایت شما است. که تا چه میزان در این زمینه مهارت دارد . چه الگریتم های در سال جدید تحت تاثیر سایت است و بسیاری از موارد دیگر .

در بسیاری از موارد بوده که ما طراحی سایت را در دست نداشته ایم ولی سئو سایت را بر عهده داشته ایم . باید در ابتدا سایت شما از لحاظ بهینه سازی سایت چک شود . در صورتی که سایت شما از لحاظ کدنویسی مشکلی نداشت آنگاه ما به سمت سئو سایت حرکت خواهیم نمود . در غیر اینصورت در ابتدا ما سایت را بهینه خواهیم کرد.

ما به جرات عرض میکنیم با تجربه ای که طی این سالها در دست داشته ایم توانسته ایم سایت های زیادی را به موفقیت برسانیم . پس جزو شرکت های هستیم که سئو تضمینی را در کار خود قرار داده است و قرار میدهد .

سئو سایت در خرید سایت آماده
سفارش سایت آماده

سفارش سایت اماده

چنانچه به هر دلیلی تمایل بر این داردید که از سایت های آماده شرکت طراحی سایت دئووب بهره ببرید . میتوانید از بخش تماس با ما با بخش فنی و پشتیبانی در ارتباط بوده تا راهنمایی های لازم در این زمینه برای شما صورت بپذیرد . 

همچنین اگر در مورد سئو سایت هم میخواهید سفارش خود را نهایی سارید میتوانید از بخش پایین با پشتیبانی ما در ارتباط باشید . از اینکه تا این لحظه با ما بودید کمال تشکر را داریم.

 

خرید سایت آماده

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی 

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

تماس با شرکت

تماس با موبایل

برگشت به منوی تماس ها

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها