خرید قالب آماده وردپرسی

خرید قالب آماده وردپرسی

امروزه تمام اصناف نیاز به یک وب سایت در فضای وب دارند. حال میخواهد این سایت به صورت اختصاصی طراحی شده باشد و یا اینکه به صورت وردپرسی . در این میان هم مدیریت محتوای وردپرس دارای یک سری قالب های آماده میباشد که توسط شرکت های بزرگ برنامه نویسی در حال عرضه میباشد. بسیاری از افرادی که حتی تخصصی در ساخت سایت با وردپرس نیز ندارند و اقدام به خرید قالب آماده وردپرسی میکنند. و صرفا قالب را روی مدیریت محتوای وردپرس نصب کرده و از آن استفاده میکنند. 

با گذشت زمان و همچنین حرکت به جلو باعث رشد تمامی عناصر در دنیای وب شده است. بسیاری از افراد برای خود سایتی را دست و پا کرده اند . ممکن است بسیاری از این افراد شخصا اینکار را کرده باشند. و یا اینکه توسط شرکت برنامه نویسی و یا طراحی وب سایت اینکار انجام شده باشد. اگر فرد اینکار را کرده باشد و تخصصی در برنامه نویسی نداشته باشد اقدام به خرید قالب های وردپرسی میکند. چون برای بارگذاری یک سایت در فضای وب نیاز به تخصص نیست. اگر سایت به صورت جوملا و یا وردپرس باشد. این نوع وب سایت ها با داشتن فایل نصبی در سایت بارگذاری خواهد شد.

مزایای خرید قالب آماده وردپرسی

همانطور که عرض شد. تمامی سایت ها را میتوان توسط مدیریت محتوای وردپرس باگذاری نمود. ممکن است برای سایتی که شما مد نظر دارید پلاگین ها موجود نباشد. که آن هم جای نگرانی نیست ؛ ما با داشتن کادر مجرب افزونه های مورد نیاز شما را طراحی خواهیم نمود. اینکه وردپرس ممکن است پلاگین های مورد نیاز شما را نداشته باشد مربوط به بخش معایب میباشد که در بخش یعدی ما برای شما توضیح خواهیم داد.

یکی از مزایای طراحی سایت با وردپرس ؛ هزینه این نوع وب سایت ها میباشد. که تعرفه سایت های وردپرسی نسبت به طراحی سایت اختصاصی بسیار پایینتر میباشد. چرا که وردپرس یک مدیریت محتوای رایگان میباشد و قسمت اعظم سایت هم مربوط به مدیریت محتوا میباشد. که این بخش را به اصطلاح CMS میگویند.

یکی دیگر از مزیت های سایت های وردپرسی این است . که سرعت تولید و نشر این نوع وب سایت ها بسیار سریعتر میباشد. و اینکه بسیار منعطف بوده و با وجود پلاگین های زیاد ؛ مانور بسیاری را میتوان بر روی سایت خود اعمال نمایید.

مزایای قالب های آماده
تعرفه پایین قالب های آماده

تعرفه پایین

همانطور که عرض شد . قالب های آماده برای اینکه توسط برنامه نویسان به صورت گسترده طراحی شده است . از قیمت پایینی برخوردا میباشد. عموما برنامه نویسان این نوع قالب ها از یک کتابخانه عمومی استفاده میکنند که خود این افراد تولید کرده اند استفاده میکنند .

همین کار باعث شده تا سایت از فایل های زیادی استفاده نماید . از طرفی سرعت سایت پایین آمده و از طرف دیگر سئو سایت بسیار سختتر خواهد شد. بدانید که طراحی سایت ارزان با قالب آماده معایب خود را دارد. پس نتیجه میگیریم که تعرفه پایین هم نمیتواند آینده کاری شما را تضمین نماید. در دیجیتال مارکتینگ هم زمان نیاز هست و هم هزینه ، تا متوجه این بزینس بزرگ شوید.

راه اندازی سریع

اگر شما برای راه اندازی سایت خود از قالب های آماده استفاده میکنید. متوجه خواهید شد که با چند کلیک میتوانید سایت خود را در فضای وب مشاهده نمایید. چرا که این سایت ها دارای فایل های نصبی سریع بوده که با کمی تخصص میتوانید آن را بر روی هاست خود نصب نمایید.

البته بعضی از قالب های آماده هم موجود است که بعد از نصب باید فایل ها را دانلود نمایید. که این مورد از مورد قبلی بسیار ایمنتر و همچنین بهینه تر خواهد بود . چرا که ممکن است از طراحی آن قالب زمانی گذشته باشد که نیاز به آپدیت داشته باشد. و با اینکار شما آپدیت خود را از دست داده اید.

راه اندازی سریع
ریسپانسیو بودن

ریسپانسیو بودن

در حال حاضر تمامی قالب های موجود از این قابلیت استفاده میکنند . این موضوع را در نظر بگیرید که در بین قالب ها یکسری هم به صورت رایگان عرضه میشوند . این نوع قالب ها عموما سازگار با موبایل نبوده و نمیتوان به عنوان یک قالب ریسپانسیو از آن نام برد.

ریسپانسیو بودن یک سایت در سئو سایت وردپرسی یا اختصاصی بسیار مهم بوده. و جزو آیتم های بسیار ضروری موتورهای سرچ بخصوص گوگل بوده . پس هنگام انتخاب قالب آماده حتما به این موضوع اهمیت داده . و مد نظر قرار دهید.

بروزرسانی

قالب های آماده اگر از شرکت معتبر تهیه شده باشد . بروزرسانی قالب تضمین شده است . اما اگر قالب سایت شما فارسی سازی شده باشد . و از فروشگاه های نامعتبر تهیه شده باشد بروزرسانی سایت تضمین نخواهد شد.

این موضوع را باید بدانید. سایت های فروشگاهی زیادی هستند که به فروش قالب های آماده مشغول میباشند. که با کمی تحقیق میتوانید این سایت ها را متوجه شده و در صورت نیاز از این فروشگاه ها قالب مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

بروز رسانی قالب های آماده
معایب قالب های آماده

معایب خرید قالب آماده وردپرسی

همانطور که سایت وردپرسی مزایا دارد میتواند دارای معایبی هم باشد. یکی از همین معایب را میتوان به تنوع پلاگین های تخصصی دانست . برای مثال اگر شما قصد داشته باشید سایت املاک را برای خود با وردپرس راه اندازی نمایید. نیاز به یکسری امکانات دارید که به صورت تخصصی بر روی سایت شما اعمال شود . مانند ثبت املاک ؛ که متاسفانه این پلاگین در کتابخانه وردپرس وجود ندارد. پس شخصا” نمیتوانید طراحی سایت املاک را برعهده بگیرید.

یکی دیگر از معایت طراحی سایت وردپرس با قالب آماده این است . که عموما” این سایت ها از امنیت خوبی برخوردار نمیباشند.چرا که سایت های وردپرسی از پلاگین های زیادی استفاده میکند . و همین امر باعث شده تا راه را برای هکرها باز نمایند تا از طریق همین پلاگین ها وارد سایت شما شوند که یکی از دلایل مهم هک سایت وردپرس به شمار می آید.

سرعت لودینگ

یکی از دلایل کندی سرعت سایت استفاده از قالب های آماده است. از معایب سرعت لودینگ این سایت ها میباشد تعداد پلاگین های بالا است که باعث شده تا سرعت سایت شما به شدت افت نماید. و برای اینکه شما سرعت لودینگ سایت خود را افزایش دهید. نیاز است تا از افزونه های موجود استفاده نمایید که برگشتیم سر حرف اول .

تا جایی که امکان دارد ما باید از تعداد پلاگین ها کم نماییم. تا بتوانیم هم افزایش سرعت سایت وردپرس را مقدر سازیم و هم دسترسی سایت را از هکرها دریافت نماییم. چنانچه سایت شما را ما طراحی نماییم تمام این موارد را رعایت خواهیم نمود. تا جایی که بتوانیم تعداد پلاگین ها را کاهش خواهیم داد.

پس نگران این موضوع نباشید برای هر یک از این موارد راه حلی موجود است. شما این کار را به ما بسپارید تا چنانچه سفارش طراحی سایت با وردپرس از شرکت ما داشتید . همکاران ما مشاوره های لازم در این زمینه را خواهند نمود. و امکاناتی را که سایت وردپرسی شما نیازمند است به صورت اینترنال در سایت شما قرار خواهند داد. تا مشکلات سایت های وردپرسی در سایت شما نمایان نگردد. و با خیال آسوده به کار خود در فضای وب ادامه دهید.

تنظیمات اختصاصی

یکی از معایبی که در قالب های آماده میتوان نام برد تنظیمات اختصاصی میباشد. که ادمین سایت به راحتی نمیتواند به صورت کامل بر روی آن اعمال نماید . چرا که در این موارد نیاز به متخصص میباشد تا با دستکاری کدها به هدف مورد نظر شما برسد .

تنظیمات اختصاصی اگر به صورت صحیح انجام شده باشد . باعث شده تا تمامی قسمت های سایت خود را شخصا تنظیم نمایید. هنگامی که قالب سایت شما را ما طراحی میکنیم . تمامی موارد را برای شما لحاظ نموده تا بتوانید خود شما این تغییرات را اعمال نمایید.

تنظیمات اختصاصی
سفارش سازی دشوار

سفارش سازی دشوار

در حالت کلی سفارشی سازی بر روی قالب های آماده امکان پذیر نمیباشد . یعنی خود شما نمیتوانید شخصا شخصی سازی نمایید. شما هنگام خرید قالب های آماده باید به دقت به ظاهر سایت ها را مشاهده نموده . و قالبی را انتخاب نمایید که به آنچه شما مد نظر دارید ؛ نزدیک باشد.

یکی از تفاوت های قالب های آماده با قالب های اختصاصی همین موضوع میباشد . که برای بسیاری از افراد بسیار مهم بوده و مد نظر قرار میدهند. این موضوع را مد نظر داشته باشید که هنگام خرید باید بدنبال قالبی باشید که به نظر شما نزدیکتر باشد. چرا که سفارشی سازی این قالب ها برای شما مقرون به صرفه نخواهد بود.

قیمت خرید قالب آماده وردپرسی

قیمت قالب های آماده وردپرسی بستگی به نوع وب سایت دارد. برای مثال اگر در طراحی سایت فروشگاهی خود میخواهید از قالب های آماده استفاده نمایید. خرید قالب های آماده از آنجاییکه تعداد این قالب ها بسیار زیاد است میتوانید به فروشگاه ما مراجعه نموده و تعرفه ها را ملاحظه نمایید.

یکسری موارد که ممکن است در قیمت قالب های آماده وردپرسی تاثیرگذار باشد به این شرح است . اگر سایت بهینه سازی شده باشد طبیعی است که قیمت آن افزایش پیدا خواهد نمود. چرا که برنامه نویس باید کدهای خود را بهینه کرده و در طراحی خود استفاده نماید. 

تخصصی بودن قالب آماده

یکی دیگر از مواردی که روی قیمت قالب تاثیرگذار است تخصصی بودن آن قالب است. همانطور که عرض شد پلاگین های تخصصی در کتابخانه وردپرس کم میباشد. برای مثال اگر سایت شرکتی شما و یا سایت خودرو شما با امکانات مناسب فعالیت خود را ادامه دهد. باید پلاگین مورد نیاز روی سایت نصب کنید. از آنجایی که این پلاگین ها موجود نیست . پس برنامه نویس باید آنها را در سایت شما طراحی و همراه سایت به شما عرضه نماید.

پس میتوان نتیجه گرفت که آیتم های زیادی ممکن است در قیمت قالب های آماده موثر باشد. که در هنگام خرید قالب های آماده رعایت نمود. ما در این بخش به چند مورد اشاره کردیم و بیشتر از آن را میتوانید از بخش وبلاگ سایت استفاده نمایید.

تعرفه قالب های آماده
امکانات طراحی سایت آژانس مسافرتی

خرید قالب آماده وردپرسی رایگان

خیلی از افراد دوست دارند قبل از هزینه کردن؛ موارد رایگان را تجربه نمایند. باید عرض کنم که شاید در بسیاری از موارد مورد رایگان ارزش این را داشته باشد. که قبل از خرید قالب های آماده شما آن را تست نموده و در صورت تمایل خریداری نمایید. با کمی تامل میتوانید متوجه این موضوع شوید که بیشتر در مورد خوراکی ها بهتر است ابتدا تست کنید و بعد خریداری نمایید.

در مورد سایت اینکه اول تست کنید و بعد خریداری ؛ اشتباه بسیار بزرگی است . چرا که زمان از دست داده اید . و ممکن است برای خرید قالب های آماده چند صد هزار تومان هزینه میکردید آنگاه برای رشد کار خود باید چندین میلیون خرج کنید تا به نتیجه برسید. پس خرید قالب های آماده خود را به تعویق نیاندازید. در پکیج طراحی سایت رایگان ما یک سایت با قالب آماده را در اختیار شما قرار میدهیم که میتوانید آن ها را تست کرده و در صورت تمایل خریداری نمایید.

نتیجه گیری

پس نتیجه میگیریم برای اینکه در دیجیتال مارکتینگ رشد مناسب داشته باشید. به دنبال قالب های رایگان نباشید. چرا که همین قالب ها میتوانند شما را به مشکل واداشته که جبران ناپذیر بوده و برای همیشه به مشکل بر بخورید.

درست است نمونه های رایگان قالب های آماده بسیار زیاد است . اگر این قالب خروجی خوبی داشته باشد مطمئنا برای فروش قرار داده بودند. و آنرا به صورت رایگان عرضه نمیکردند. اینکه برنامه نویس برای چه مورد قالب را به صورت رایگان عرضه میکند خود جای تامل دارد.

تفاوت قالب های آماده رایگان با پولی

تفاوت بین قالب های آماده رایگان با پولی بسیار زیاد میباشد. ببینید اگر مشکلی در قالب سایت نباشد به هیچ عنوان رایگان عرضه نخواهد شد. ما در بخش قبلی همین مقاله توضیحات مفصلی را برای شما داده ایم . در این بخش میخواهیم تفاوت بین قالب های آماده رایگان و پولی را به صورت مفصل توضیحاتی را ارائه نماییم.

برای اینکه امنیت یک سایت وجود داشته باشد . و اطلاعات به بیرون درز نکند سایت باید دائما در حال آپدیت باشد. طبیعی است که قالب های رایگان آپدیت نخواهند شد. و قالب های پولی هستند که دائما از سمت توسعه دهنده در حال بروزرسانی میباشند.

تفاوت بین اختصاصی و وردپرسی

ما قالب های وردپرسی را به صورت اختصاصی طراحی میکنیم . و هرازگاهی این قالب ها آپدیت میگردند . نه اینکه امنیت برقرار شود خیر . این مسئله در درجه اول برای ما قرار دارد. اگر سایت های ما دائما در حال آپدیت هستند . بخاطر سازگاری کامل با مرورگرها بوده . که این موضوع حتی برای قالب های وردپرسی حرفه ای هم رعایت نمیگردد. 

یکی دیگر از تفاوت های بین قالب های آماده رایگان و پولی در این است . که در حالت رایگان سئو سایت و یا بهینه سازی سایت صورت نمیپذیرد . چرا که کدهای استفاده شده در این قالب ها اصلا بهینه نبوده و بعدها دچار مشکل خواهید شد. در حالت پولی هم کدها بدرستی بهینه نشده که توسط پرسنل سئو کار موارد رفع خواهد شد.

تفاوت بین قالب های آماده
تفاوت بین قالب با اختصاصیهای آماده

تفاوت بین قالب آماده با طراحی سایت

تا به اینجا تلاش داشته ایم تا در مورد قالب های آماده به شما آگاهی های لازم را داده باشیم. در این بخش که شما در مورد قالب های آماده اطلاعاتی را کسب نموده اید . میخواهیم تفاوت بین قالب های آماده با طراحی سایت را برای شما عنوان نماییم . 

این موضوع را باید بدانید که تفاوت بسیار زیاد است. یکی از مهمترین تفاوت ها سفارشی سازی میباشد. قالب های آماده سفارشی سازی نخواهند شد و شما باید هنگام خرید قالب های آماده دقت کافی را داشته باشید. تا قالب آماده ای را انتخاب نمایید تا به سلیقه شما بسیار نزدیک باشد . اما در طراحی سایت اختصاصی این مورد وجود ندارد. سایت به گونه ای طراحی میشود که به سلیقه شما باشد . و تا زمانی که با سلیقه شما یکی نباشد . سایت بارگذاری نخواهد شد.

تفاوت در بهینه سازی

یکی دیگر از تفاوت ها بهینه سازی سایت میباشد. در هنگام طراحی سایت اختصاصی کدها به گونه ای نوشته میشوند که به صورت بهینه بوده . و تمامی موارد و استانداردهای گوگل در آن رعایت شده باشد. در صورتیکه همانطور که عرض شد در قالب های آماده از آنجاییکه طراح از کتابخانه خود استفاده میکند. کدها بهینه نبوده و از تعداد فایل های زیادی استفاده شده است. به شما توصیه میشود در انتخاب بهترین قالب وردپرس برای سئو مناسب بوده و از نظر ساختار و ظاهر بهینه باشد دقت نمایید.

قالبی که بهینه نباشد در موضوع سئو سایت شما را درگیر کرده و باعث شده هنگام سئو سایت . سئوکار به مشکلات زیادی برخورد نماید و از آنجایی که کدها نیاز به بهینه شدن دارند. اگر نیاز به اینکار باشد هزینه برخواهد بود و ارزش اینکار را ندارد. مگر اینکه سایت مدت زمان زیادی است که در حال فعالیت بوده و عمر دامنه که یکی از آیتم های سئو سایت میباشد دلیل بر این باشد که کدهای سایت شما بهینه سازی گردد.

درباره خرید پوسته آماده وردپرسی

قالب های آماده وردپرسی به قالب های گفته میشود که توسط برنامه نویسانی طراحی . و یا مبلغی معین در فضای وب در حال فروش میباشد. این قالب ها در مورد تمامی سایت ها پیدا خواهند شد . گاها این قالب ها چند منظوره بوده که اصلا پیشنهاد نخواهد شد . چرا که از فایل های زیادی استفاده شده و در سرعت سایت و امنیت و سئو سایت بسیار موثر خواهد بود. پس قالب های آماده برای افرادی که در ابتدای کار در دیجیتال مارکتینگ هستند . پیشنهاد میشود . اما باید این موضوع را بدانید که بعد گذشت مدتی باید کار خود را پیشرفت داده و سایت بهتر و حرفه ای تری را برای خود دست و پا نمایید.

خرید قالب آماده وردپرسی

ما در شرکت دئووب با داشتن کادری مجرب برای شما عزیزان طراحی قالب اختصاصی وردپرس انجام داده و در اختیار شما قرار خواهیم داد. تمامی مواردی که بعنوان معایب در قالب های آماده در این مقاله اشاره شد . تماما رفع شده و حتی موارد تخصصی بیشتری را در سایت های وردپرسی خود ارائه میدهیم. پس نگران نباشید چنانچه علاقه دارید سایت وردپرسی شما توسط ما راه اندازی شود . ما اینکار را با جدیدترین متد راه اندازی خواهیم نمود.

خرید قالب آماده برای سایت وردپرسی

خرید قالب سایت به این صورت است که این صفحات از قبل طراحی و کدنویسی شده و شما میتوانید با خرید دامنه و هاست، قالب سایت را بر روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس نصب نمایید. این قالب ها همگی چون از پیش آماده شده اند بسیار کم هزینه به مشتریان ارائه میشود. دلیل آن این است که این قالب ها اختصاصی یا منحصر به فرد نیستند و ممکن است آن را در سایت دیگری نیز مشاهده نمایید. از آنجایی که این پوسته ها آماده هستند دیگر زمانی لازم نیست برای طراحی آن صرف شود و در عرض چندین ساعت سایت شما بالا خواهد آمد.

از عوامل مهم در قیمت طراحی سایت با وردپرس نوع قالب و پلاگین های اختصاصی است که برای شما پیاده سازی میشود. بنابراین اگر جایی هزینه پایین سایت وردپرسی را دیدید بدانید که قالب  مناسبی برای آن سایت لحاظ نشده و اگر هزینه بالای سایت وردپرسی را دیدید ممکن است به دلیل اختصاصی بودن قالب و پلاگین های آن باشد. 

در شرکت دئووب تنوع در خرید قالب آماده سایت زیاد است. تمامی قالب ها قابلیت انعطاف پذیری دارند یعنی اینکه شما میتوانید هر تغییری که مدنظر دارید را بر روی آن اعمال نمایید. ساختار قالب آماده وردپرسی از ظاهر ساده تا ظاهر پیشرفته وجود دارد که میتواند مطابق با بودجه خود قالب موردنظر خود را در شرکت دئووب سفارش دهید. بنابراین بسته به کسب و کار خود میتوانید قالب ها را انتخاب کنید. 

خرید قالب آماده سایت وردپرسی
سفارش قالب آماده

سفارش قالب آماده  وب سایت

شما عزیزان اگر تمایل به طراحی سایت با وردپرس را دارید میتوانید. از بخش تماس با ما و قسمت ثبت سفارشات ؛ سفارش خود را نهایی کرده . تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. ما بخشی جهت سفارش قالب آماده در سایت نداریم . شما میتوانید بعد ثبت سفارش ، آدرس قالب مورد نظر خود را برای بخش پشتیبانی ارسال نمایید . تا کارشناسی های لازم بر روی قالب شما انجام گردد.

در صورتیکه تمامی موارد از نظر کارشناسان ما مورد تایید بود . آنگاه به اطلاع شما رسانده تا مابقی موارد جهت راه اندازی سایت مطابق قرارداد انجام گردد. لازم به ذکر است که میتوانید در بخش خرید سایت آماده یکی از انواع سایت هایی که مورد نیاز کسب و کارتان است را انتخاب نمایید.

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها