شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

سئو سایت شرکت دئووب علاوه بر طراحی وب سایت به سئو سایت و همچنین بهینه سازی سایت نیز اهمیت می دهد .  همچنین سفارشات سئو تضمینی را نیز چه بر روی سایت های که خود طراحی کرده و چه همکاران طراحی کرده باشند. را در دست گرفته، و سعی نموده تا بهترین عملکرد را بر روی سایت های شما عزیزان داشته باشد .

سئو سایت را به حرف نمی توان ثابت کرد و باید در عمل شما عزیزان این موضوع را درک نمایید . شما با کلمه کلیدی سئو سایت و جستجو در موتور سرچ گوکل وارد این صفحه شده اید. و در حال مطالب این صفحه می باشید . این کار برای ما بسیار سخت تر از سئو تضمینی کردن سایت شما می باشد. چرا که رقبای ما همگی دستی بر آتش دارند و ما باید با این کلمه کلیدی بتوانیم خود را در نتایج گوگل نمایش دهیم .

اصول سئو سایت

پس می توانید مشاهده نمایید که سئو سایت چقدر می تواند برای یک سایت ضروری باشد تا کاربرانی که کلمه کلیدی شما را سرچ می کنند. بتوانند از سایت شما بازدید نمایند . همین امر باعث شده تا شما بهترین بازخورد را داشته باشید و در کسب و کار خود رونق فراوانی را بدست آورید . پس در نظر داشته باشید بعد از طراحی سایت حتما بر بروی سئو تضمینی خود تمرکز داشته باشید، آنگاه اقدام به همین کار نمایید .

سئو سایت چیست ؟

در ابتدا باید در مورد سئو تضمینی برای شما توضیحاتی را ارائه دهم . چندین سال قبل سئو سایت زیاد اهمیتی نداشت برای اینکه تعداد سایت ها در فضای وب آنقدر زیاد نبود که بخواهند رقابتی داشته باشند. و خود را برای نتایج یک گوگل آماده کنند . بخصوص در ایران فرهنگ دیجیتال مارکتینگ بسیار پایین بود .

اگر یک سایت در فضای وب در حال فعالیت بود، بلاشک با یک جستجو در نتایج اولیه خود را نمایش می داد. و آنقدر تعداد سایت ها کم بود که سایت های بعدی سایت های بودند. که در ایران فعالیت نداشته و گوگل با ترنسلیت خود متوجه می شد که این سایت خارجی هم در این زمینه فعالیت دارد . و از طرفی الگریتم های گوگل بسیار ساده بودند و مثل الان بسیار سخت گیر نبودند .

اهمیت سئو سایت در زمان

بعد از گذشت مدتی و با رشد سایت ها و همچنین افزایش تعداد سایت ها شرکت گوگل تصمیم گرفت. که سایت های که اصول و استانداردهای وضع شده خودش را رعایت کرده اند. در الویت قرار دهد که از اینجا به بعد کلمه SEO خلق شد این کلمه مخفف کلمه Search Engine Optimazation می باشد .

قرار است که با رعایت اصول و قواعد و همچنین استانداردهای گوگل توسط طراح و توسعه دهنده سایت شما . با کلمه کلیدی که شما مد نظرتان هست در نتایج یک گوگل ظاهر شوید . به این عمل سئو سایت می گویند که امروزه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. و اگر سایتی برای موتورهای جستجو بهینه نشده باشد در کار خود امکان ندارد موفق گردد. و اگر هم موفق شد بدانید با هزینه بسیار زیاد این اتفاق افتاده است که مربوط به تبلیغات می باشد .

اهمیت سئو سایت

اهمیت سئو سایت اینجا خود را نمایان می کند که موتورهای جستجو روز به روز در حال پیشرفت می باشند. و بسیاری از کاربران فقط با موتور جستجوی محبوب گوگل آشنا هستند . درصورتیکه موتور جستجوهای پیشرفته دیگری هم موجود است که همانند گوگل می توان از آنها بهرمند شد مانند یاهو ، یاندکس ، بینگ .

کار این موتورهای جستجو این است که سایت شما را مورد بررسی قرار دهد و فعلا نمی تواند. مفید بودن محتوای سایت را برای کاربران شرح دهد. و از این جهت یکسری المان ها را مد نظر قرار می دهد تا مقداری بتواند این کار را بدرستی انجام دهد . این باید عرض کنم که گوگل در حال بروزرسانی خود می باشد و توانسته هوش مصنوعی را طراحی نماید. تا از روی رفتار کاربران متوجه مفید بودن مطالب سایت شود و دیگر علاوه بر این اصول ، رفتار کاربران را نیز مورد بررسی و تحلیل قرار دهد .

پس نتیجه می گیریم هم اینکه یک سایت را راه اندازی نماییم. قرار نیست برای ما پولی را حواله کند . باید بتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید. و کاربران بیشتری را به سمت سایت خود جذب نمایید . و هر چه مدت زمان بیشتری را سپری نمایید مطمئنا متضرر خواهید شد. چرا که همکاران شما و افرادی که در زمینه کاری شما سایت دارند. مطمئنا برای سئو سایت خود کاری انجام داده و یا به بهینه سازی سایت خود اهمیت داده اند. و کاربرانی که قرار بوده به سایت شما مراجعه و برای شما پول سازی نمایند.

سئو سایت تکنیکال

خدمات سئو سایت شرکت دئووب

شرکت طراحی سایت دئووب با بیش از 15 سال سابقه کاری در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت توانسته نمونه کارهای موفقی را در رزومه خود به ثبت برساند. که شما عزیزان می توانید از بخش نمونه کارها تک تک موارد را چک بفرمایید . و باید عرض کنیم که سئو تضمینی یکی از قدرتمندترین سرویس ها و خدماتی است. که ما می توانیم در خدمت شما عزیزان باشیم . چرا که تمامی کادر شرکت دئووب با تجربه بالا و همچنین افراد خبره و نخبه در این زمینه می باشند. و به تمام اصول و روش های سئو سایت و بهینه سازی سایت واقف می باشند. و روز به روز با رشد علم ، دانش خود را بروزرسانی می نمایند. تا بتوانیم بهترین کار را به شما عزیزان تقدیم نماییم و لبخند رضایت را بر لبان شما بنشانیم .

امیدوارم توانسته باشیم با این کار نرخ رشد کسب و کار شما را افزایش داده. و درآمد ماهانه شما را بیشتر از آنچیزی که فکر می کردید افزایش دهیم . شرکت دئووب در این زمینه برای شما پنل های را در نظر گرفته که با استفاده از این پنل ها می توانید. خدمات سئو سایت مد نظر خود را انتخاب و برای کارشناسان ما ارسال نمایید . با ما هموراه باشید تا برخی از خدمات سئو سایت شرکت دئووب را برای شما عزیزان شرح دهم .

سئو حرفه ای

اینکه حرف از سئو حرفه ای به میان آمد دیگر بسیاری از مقوله ها به کنار خواهند رفت. و این سئو حرفه ای تجربه بسیار زیادی را مطلبد. و همچنین علم زیاد در زمینه سئو سایت . اینکه دائما در حال بروزرسانی باشید و از افراد حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید . باید عرض نماییم برای اینکخ بتوانیم خدمت بهتری به شما ارائه دهیم. در مورد سئو سایت تعدادی از پرسنل شرکت در خارج از ایران به فعالیت خود مشغول می باشند. و ما از نیروهای غیر بومی نیز استفاده کرده ایم . چند تن از همکاران هندی ما نیز در زمینه سئو تضمینی با همکاری کرده تا بتوانیم خدمات بهتر و قابل قبول تری را به شما عزیزان ارائه نماییم .

گزارش کار

یکی از مزیت های که سئو سایت ما دارد این است که گزارش کار به صورت منظم برای شما ارسال خواهد شد . همچنین ما آنالیز لحظه ای سایت شما را به صورت فایل پی دی اف برای شما ارسال خواهیم نمود. تا شما بتوانید از روند کاری و همچنین وضعیت سایت خود مطلع باشید . این گزارش ها می تواند سر فصل های متعددی باشد و به حهت اینکه برای سایت های مختلف متفاوت است. نمی توانیم در این بخش برای شما توضیحاتی را ارائه نماییم . تصمیم داریم که این بخش را برای هر نوع سایت به صورت جداگانه برای شما عزیزان توضیح دهیم. تا قبل از سفارش نیز این بخش برای شما کامل عنوان و به آگاهی شما رسیده باشد .

مشاوره

بهتر است قبل از هرکاری در آن زمینه تحقیقاتی به عمل آید . شما حق دارید که قبل از سئو سایت توضیحاتی برای شما داده شود که ما این توضیحات را در قالب مشاوره به شما به صوت کامل خواهیم داد . بسیاری از کاربران ما بعد از مراجعه متوجه می شویم که اطلاعات کمی در زمینه سئو سایت دارند. و همین اندازه که برای کسب و کار مفید است اطلاعات دارند که این هم بسیار عالی است. چرا که بسیار از افراد همین اندازه اطلاعات را هم ندارند و دوست دارند یک سایت داشته و اعلام نمایند. که سایتی وجود دارد و ارائه سرویس نمایند که سخت در اشتباهند . پس با مشاوره کامل هدف بهتری را دنبال خواهید نمود .

ارزان ترین

بسیاری از همکاران ما که در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت فعالیت دارند. تعرفه های مشخصی را برای کار خود در نظر گرفته اند و ما نیز این کار را انجام داده ایم . تعرفه ای که ما برای سئو سایت در نظر گرفته ایم. بسیار متفاوت از قیمتی است که همکاران ما در پنل های خود قرار داده اند ، دارد . ما توانسته ایم با ایجاد اتاق فکر و بررسی سایت شما و همچنین تعداد کلمات کلیدی و سختی این کلمات . منصفانه نرخی را برای سئو تضمینی ، سایت شما در نظر بگیریم. تا کمترین هزینه بهترین نتیجه را دریافت نمایید . تعرفه ای ما در سه پنل قابل ارائه می باشد که می توانید در بخش های پایین تر همین صفحه ملاحظه بفرمایید .

قرارداد سئو سایت

قرارداد سئو سایت که با شما عزیزان بسته می شود شامل یکسری فرایند می باشد که قرار است در این بخش برای شما عزیزان توضیحاتی را ارائه نمایم . تا به اینجا متوجه شدید که سئو سایت و بهینه سازی سایت چه نتایج مطلوبی را می تواند برای شما عزیزان داشته باشد. و از طرفی به چه میزان می تواند در روند کاری شما تاثیر بسزایی داشته باشد . خوب از اینجا به بعد در مورد اینکه چطور می توانید سئو سایت خود را به شرکت دئووب بسپارید. مطالب را مکتوب کرده ایم و از اینکه پروژه سئو سایت خود را به ما میسپارید کمال تشکر را داریم .

تولید محتوا

مشاوره سئو سایت کاملا رایگان

شما در ابتدا باید درخواست خود را در فرم پایین برای ما ارسال نمایید. تا کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار نمایند . این موضوع را می دانید و عرض می کنم اگر سایت در اختیار دارید که هیچ در غیر اینصورت ابتدا درخواست طراحی سایت داشته باشید. و بعد در مورد بهینه سازی سایت مشاوره دریافت نمایید .

هر سایتی برای خود روش خاص سئو خود را مطلبد و این نیست که برای همه ی سایت ها از یک روش و استراتژیک ایتفاده شود . هر سایتی برای خودش روش و استراتژیک خواص خودش را دارد . سئو سایت فروشگاهی با سئو سایت شرکتی متفاوت است . در طراحی سایت املاک اصولی را باید رعایت کنیم که اگر در در طراحی سایت خودرو و یا طراحی سایت صرافی رعایت نکردیم مشکلی را به وجود نخواهد آورد .

پس تا اینجا متوجه شدید هر سایتی سئو تضمینی متفاوتی را خواهد داشت . پس شما هنگام درخواست مشاوره نوع وب سایت خود را نیز عنوان نمایید. که طراحی با سایت وردپرس بوده و یا طراحی سایت اختصاصی بوده و اینکه در چه زمینه ای فعالیت دارید. را نیز عنوان بفرمایید تا بهترین مشاوره را از طرف کارشناسان ما داشته باشید .

کلیدواژه های مد نظر شما

در این قسمت شما باید کلیدواژه های را که مد نظر شما هست را برای متخصصین و کارشناسان سئو تضمینی شرکت ارسال نمایید. تا مورد بررسی قرار بگیرد . در بعضی اوقات شده که کارشناسان ما کلیدواژه های دیگری را به شما پیشنهاد می کنند . کلیدواژه قرار است توسط کاربر در موتورهای جستجو تایپ و آنها را به سمت سایت شما هدایت نماید و محصولات شما به فروش برسد .

اینجا چند نکته قابل تامل به وجود خواهد آمد . که آیا این کلمه ای که توسط شما ارائه شده توسط کاربر جستجو می شود . ممکن است که کلیمه پیشنهادی شما بسیار سخت باشد از طرفی هزینه و تعرفه سئو سایت شما افزایش خواهد داد و از طرفی نرخ فروش شما کاهش پیدا خواهد نمود . کارشناسان ما در این بخش برای شما کلیدواژه های را پیشنهاد می کنند علاوه بر اینکه هزینه سئو سایت شما را کاهش می دهد.

افراد بیشتری از این کلمه برای جستجو استفاده خواهند نمود. و همین باعث افزایش فروش شما و از طرفی افزایش درآمد شما خواهد شد . شما باید از کلیدواژه های استفاده نمایید که توسط کاربران جستجو شود و از طرفی سخت نباشد تا هزینه سئو سایت شما را افزایش دهد . این موضوع را هم بدانید درنهایت اگر با کارشناسان ما به توافق نرسیدید از کلیدواژه خود شما استفاده خواهد شد . متخصصن ما فقط پیشنهاد خواهند داد ، تصمیم نهایی با شما عزیزان خواهد بود .

اصلاح کلیدواژه ها

خوب بعد از اینکه کلیدواژه ها از سمت شما پیشنهاد شد متخصصین ما با برگذاری یک اتاق فکر و با استفاده از ابزارهای که در دست دارند. به تجریه و تحلیل کلمه ها می پردازند تا از همه لحاظ مورد بررسی قرار گیرد . یکی از مواردی که برای سئو سایت کارهای ما بسیار مهم است این است. که تا چه میزان این کلمه نرخ سود دهی شما را افزایش می دهد . آیا این کلمه ورودی های سایت شما را افزایش می دهد ؟

تا چه میزان در فروش مجحصولات شما موثر است .؟ یکی دیگر از آیتم های که متخصصین سئو سایت تضمینی آنرا مورد بررسی قرار می دهند قسمت سختی کلمه می باشد . که تا چه میزان این کلمه در بهینه سازی سایت ها استفاده شده و چه سایت های با این کلیدواژه در صدر نتایج قرار دارند. و قدرت آن سایت های که کلمه های شما پیشنهاد داده اید را می سنجند . در نهایت اصلاحیه صورت خواهد پذیرفت و برای شما ارسال خواهد شد و شما مختارید که قبول و یا رد نمایید . 

انعقاد قرارداد سئو سایت

بعد از اینکه موارد بالا همگی به صورت کامل صورت پذیرفت . شما برای عقد قرارداد سئو سایت تشریف آورده و چنانچه در شهرهای غیر از تهران تشریف دارید قرارداد برای شما ارسال خواهد شد . و کار کارشناسان و متخصصین سئو سایت ما شروع خواهد شد . نتیجه کار هم همانطور که در بخش اول عرض کردم به صورت کامل برای شما ارسال خواهد شد. و بعد از مدتی رشد سئو تضمینی خود را متوجه خواهید شد .

جالب است بدانید ممکن است در بعضی از شهرها شما در صدر نتایج باشید. و در بعضی از شهر ها جایگاه شما در نتایج گوگل متفاوت باشد. آن هم به دلیل این است که ممکن است فردی از همان کلمه کلیدی شما در همان شهر استفاده کرده باشد. که ارجهیت با لوکیشن سایت می باشد . تمام تلاش پرسنل بخش سئو سایت ما در این است که در همه جا شما در ابتدای نتایج گوگل باشید .

از بحث خارج نشویم عرض می کردم بعد از اینکه تمامی موارد به توافق رسیدید. وقت شیرین بحث ما یا همان عقد قرارداد می باشد و بعد از مدتی بووووووووووووووووووووووم . انقلابی در کسب و کار شما پیش و به پرواز در خواهید آمد .

لینک سازی داخلی

تعرفه سئو سایت

تعرفه سئو سایت بسته به نوع وب سایت شما ، کلمات کلیدی شما ، نحوه طراحی سایت شما دارد که همگی باید مورد بررسی قرار گیرد. و این موضوع را در نظر داشته باشید ممکن است یک سایتی تا 6 ماه الی یک سال زمان ببرد تا نتیجه مطلوب را کسب نماید. به همین جهت ما برای رعایت شما عزیزان تعرفه ها را به صورت ماهانه خدمت شما عزیزان عرض می نماییم. که هر کدام به صورت جداگانه دارای آیتم های می باشند که در پایین هر پلن توضیحاتی را ارئه داده ایم .

درباره سئو سایت

درباره سئو تضمینی بسیار زیاد می توان نوشت که ما به صورت مفصل در بخش های بالا برای شما عرض کرده ایم. فقط این مطلب را باید بدانید که سئو سایت یک کلید دارد و آن هم محتوای سایت می باشد. و از طرفی باید بتوانید با همین محتوای هدفمند و ارزشمند و با رعایت اصول بهینه سازی سایت. وب سایت خود را در نتایج یک گوگل مشاهده نمایید . پس تا جایی که امکان دارد باید بتوانیم محتوای خوب و مناسب برای سایت خود تهیه نماییم. تا اگر روزی ربات های گوگل به حدی رسیدند که توانستند مطالب مطلوب را شناسایی نمایند. شما نیاز به دوباره کاری نداشته باشید و از همان ابتدا عادت به نوشتن مطالب خوب و مفید برای کاربران خود داشته باشید . یک نکته کلیدی دیگر آن هم به هیچ وجه شبکه های اجتماعی را فراموش نفرمایید .

اصول سئو سایت

اصول سئو سایت به یکسری دستوالعمل های گفته می شود که در هنگام فرایند بهینه سازی سایت باید رعایت شود. در غیر این صورت ممکن است به مشکل برخورد نمایید . اینکه عرض می کنم ممکن است اینجاست که شما ممکن است از یک کلمه کلیدی استفاده کنید. که تا بحال استفاده نشده است و با با جستجوی آن کلمه شما اولین سایت مشاهده شوید . اینکه در صدر نتایج هستید این نیست که سئو سایت شما رعایت شده خیر . این است که تا بحال کسی از آن کلیدواژه استفاده نکرده است .

مهم این است از کلیدواژه های پایه که عمومیت دازد استفاده و در نتایج یک گوگل باشید. اصول سئو سایت را بهتر است افرادی که در این زمینه فعالیت دارند برای سایت شما در نظر بگیرند . این مطلب را هم باید بدانید سئو سایت با مطالعه و یا تئوری نمی توان انجام داد. باید تجربه کافی در این زمینه داشته باشید . و آن هم زمانی ایجاد خواهد شد که شما چندین پروژه را به سرانجام رسانده باشید .

خیلی از افراد با راه اندازی یک سایت وردپرس و با مطالعه در مورد سئو سایت اقدام به سئو سایت خود می کنند. و به مشکل جبران ناپذیری برخواهند خورد و دیگر از یک سئو تضمینی کار حرفه ای هم هیچ کاری بر نخواهد آمد. پس لطفا در این زمینه تحقیقات بیشتری را برای خود اعمال بفرمایید تا در آینده به مشکل بر نخورید. جالب است بدانید که در تمام دنیا اصول سئو هم یکسان نمی باشد و مقداری با هم متفاوت است .

سئو سایت تکنیکال

سئو سایت تکنیکال به فرایندی گفته می شود که برای بهبود سئو سایت تضمینی بر روی سایت شما انجام خواهد شد. که در این قسمت برای شما شرح خواهم داد. یکی از کارهای که در سئو تکنیکال انجام می شود بهبود بخسیدن به کدهای سایت و همچنین افزایش سرعت لودینگ سایت می باشد. این امر ممکن است مدت زمان زیادی را سپری نماید تا به پایان برسد. ولی یکی از نکات مهمی است که در سئو تکنیکال باید رعایت شود .

موارد سئو تکنیکال

مورد بعدی ساختار سایت باید بهبود یابد. ممکن است سایت شما هنکام طراحی بهینه طراحی نشده باشد و تمامی کد ها به صورت نامرتب باشند. که باید همگی کمباین شده و مرتب گردد که در اصطلاح بهینه سازی سایت می گویند. مورد بعدی این است که سایت شما باید ریسپانسیو باشد. و سایت شما در تمامی دیوایس ها که قرار است از سایت شما بازدید شود قابل رویت باشد .

موارد کم اهمیت تر

موارد بعدی از اهمیت کمتری برخوردار است ولی وجودشان خالی از لطف نیست. مانند گواهینامه SSL یا فایل Robots.TXT یا تنظیم نقشه سایت برای گوگل که این مورد آخری از اهمیت بیشتری برخوردار است . وقتی این موارد در سایت شما رعایت و بکار گرفته شود را سئو سایت تکنیکال می گویند .

تولید محتوا

شک نکنید که بخش اعظم کار شکا بر روی تولید محتوا خواهد بود . اگر دقت کرده باشید در مورد سئو سایت که شما در حال مطالعه می باشید. به چه میزان مطلب در این صفحه گنجانده شده است . محتوا پادشاه سئو می باشد . محتوا همان شاتلی است که ما در ابتدای همین پیج در بخش سئو سایت شرکت دئووب برای شما به نمایش در آورده ایم .

عکس های سئو

اگر دقت کرده باشید تمامی عکس های که برای بهینه سازی سایت و یا سئو سایت تضمینی سایت به کار می رود. یک شاتل نماد دارد می تواند این نشاندهنده همان محتوا باشد . پس محتوا را جدی بگیرید. ما تاجای که امکان داشته باشد به شما در مورد محتوا نویسی توضیحاتی ارائه خواهیم داد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما کلاس های محتوا نویسی که در شرکت دئووب برگذار می شود را شرکت نمایید. یا می توانید در کلاس های سئو سایت ما نیز حضور داشته باشید .

مواردی را که در تولید محتوا باید رعایت کنیم.

مواردی را که باید در محتوا رعایت نمایید بدین صورت است که : پرهیز از عبارت های ارتباطی و افعالی که گنگ می باشند. هرپاراگرافی که در محتوای خود استفاده می نمایید باید حداکثر 4 خط باشد. طول جملات باید کمتر از 20 کلمه باشد . در محتوای خود از عکس و فیلم نیز استفاده نمایید .

لینک سازی داخلی سایت

این موضوع را در نظر داشته باشید که هنگام محتوا نویسی باید کلمات کلیدی خود را به صفحات دیگر سایت نیز متصل نمایید. برای مثال شما در مورد طراحی سایت در حال مطلب نویسی هستید اگر جایی از طراحی سایت خبری اسم بردید. فراموش نکنید که آنرا به صفحه مربوطه لینک دهید. به این کار لینک سازی داخلی می گویند .

چرا باید لینک سازی کنیم ؟

لینک سازی داخلی باعث می شود تا ربات های گوگل در داخل سایت شما گشت بزنند. اگر شما داخل صفحه خود لینک سازی نداشته باشید اولا یک نقص می باشد. ثانیا ربات ها سریعا از صفحه شما خارج شده و مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید تا ربات های گوگل وارد صفحه بعدی شوند . پس با لینک سازی داخلی ربات ها مجبور می شوند که وارد لینک ها نیز بشوند .

چک کردن لینک های داخلی

باید حواستان باشد که لینک داخلی که میدهید شکسته نباشد و یک سایت هدفی را دنبال نماید. چون ممکن است صفحه شما در دیتا بیس گوگل برای همیشه به عنوان یک لینک شکسته باقی بماند. که این موضوع اصلا خوب نیست .

شرکت سئو

شرکت سئو

شرکتی که تخصص انجام اقدامات مربوط به سئو سایت را داشته باشد شرکت سئو کفته میشود. در واقع این شرکت ها شتاب دهنده برای کسب و کارها هستند. زیرا مردم میتوانند از طریق آن ها کسب و کار خود را به افراد بیشتری از طریق موتورهای جستجوگر شناسایی نمایند. شرکت سئو باید قابل اطمینان باشد و باید تعهد دهد که از سئو کلاه سفید برای سایت شما استفاده میکند.

ویژگی های شرکت سئو معتبر

مشخص کردن تعرفه اصولی سئو

شرکت سئوکار معتبر باید تعرفه سئو و بهینه سازی سایت را به صورت اصولی محاسبه کند. تعرفه های بسیار پایین یا بسیار بالا منطقی نیستند. باید شرکت جزئیات کارهایی که برای سئو انجام میدهد را به شما توضیح دهد تا متوجه شوید که این هزینه برای پرداخت چه خدماتی است.

داشتن سئوکاران حرفه ای و متخصص

شرکت سئو سایت معتبر باید دارای نیزوی متخصص و با تجربه باشد. هر سئوکاری علاوه بر داشتن دانش لازم باید تجربه کافی را با انجام دادن چندین پروژه موفق سئو سایت داشته باشد. 

پشتیبانی مناسب و گزارش دهی منظم

پشتیبانی برای هر محصول و هر خدماتی اولین حرف را میزند. باید تیم پشتیبانی قوی و آنلاین داشته باشد تا بتواند هر پاسخ پرسش های شما را بدهد و هم اینکه بتواند سایت شما را دائم و آنلاین مانیتورینگ نماید. 

استفاده از سئو قانونی یا همان سئو کلاه سفید

باید شرکت سئو سایت متعهد شود که تحت هیچ عنوانی از سئو کلاه سیاه یا سئو کلاه خاکستری برای بالا بردن رتبه سایت شما در گوگل انجام ندهد. زیرا با آورن موقت سایت شما به صفحه اول گوگل باعث رضایت شما میشوند اما بعد از گذشت مدتی متوجه میشوید که از لیست نتایج گوگل حذف شده و جریمه شده اید. 

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید 

همانطور که از نام این نوع سئو مشخص است به معنای سئو قانونی و اصولی برای موتورهای جستجوگر گوگل است. سئو کلاه سیاه و خاکستری نوعی تقلب هستند که از آنجایی که الگوریتم های گوگل دائم بروزرسانی میشوند به همین دلیل این تقلب ها نیز توسط ربات ها شناسایی شده و گزارش داده یشود. در واقع ما مجبور هستیم به عنوان یک سئو کار یا یک صاحب سایت که به ساز گوگل برقصیم. زیرا گوگل توانایی نشان دادن کسب و کار ما را در سطح جهانی دارد. و زمانی که قواعد و اصولی را مشخص کرده باید طبق آن ها عمل کنیم تا دیده شویم.

همانطور که در بخش خدمات نیز اعلام شد برای اینکه سئو کلاه سفید شما انجام شود با تنظیمات متعددی بر روی سایت شما صورت گیرد. این کارها و عملیاتی که انجام میشود را میتوانید در بخش خدمات سئو سایت نیز مشاهده نکایید. به طور کلی اول باید ساختار سایت شما از همه نظر بهینه سازی شود، دوم باید محتوای سئو و بهینه در سایت شما مطابق با کسب و کاری که دارید منتشر شود. لینک سازی های داخلی و خارجی سایت شما باید طبق استراتژی که سئوکار درنظر دارد صورت میگیرد.  در حالت خوش بینی با رعایت تمامی موارد میتوانید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. در حالت دیگر نیز یا باید مدت زمان بیشتری را منتظر بمانید یا روش های دیگر را نیز د کنار سئو سایت نظیر تبلیغات اینترنتی نیز انجام دهید که تمامی موارد توسط مشاوره سئو دئووب به شما توضیح داده خواهد شد.

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه ، جریمه سایت

سئو کلاه سیاه به این معنی است که گوگل را فریب دهید و از روش هایی برای دور زدن گوگل استفاده کنید. درست است گه ربات ها و الگوریتم های گوگل بسیار هوشمند هستند اما در هر رباتی یک سری نقطه ضعف ها و باگ هایی وجود دارد که سئوکاران برای آوردن سایت به صفحه اول گوگل از این نقطه ضعف ها بهره لازم را میرند که به عنوان روش های سئو کلاه سیاه شناخته میشوند.

کارهایی که سئوکاران سیاه انجام میدهند مانند لینک سازی بی از حد بر روی یک کلمه کلیدی، مخفی کردن لینک های صفحه، ساخت دامنه های متعدد نظیر PBN و لینک دادن به دامنه اصلی و غیره. که تمامی این موارد برای فریب گوگل هستند.  از آنجایی که موتورهای جستجوگر دائم الگوریم ها و قوانین خود را آپدیت میکنند سایت هایی که به مرور از تکنیک های کلاه سیاه استفاده کردند شناسایی میشوند. بنباراین همواره باید از آخرین اخبار مربوط به سئو اطلاع پیدا کنید. اگر از تکنیک کلاه سیاه استفاده نکرده اید ممکن است که امروز جریمه نشوید اما در آینده ای نزدیک جریمه خواهید شد.