طراحی سایت آتلیه

داشتن سایت آتلیه عکاسی برای مشاغلی که در زمینه عکاسی فعالیت میکنند توصیه میشود. دوستانی که به دنبال آتلیه مناسب خود میگردند. در دنیای وب بهتر میتوانند. به صورت تجمیع شده با یک جستجوی ساده به سایت های مختلف آتلیه که در بستر وب وجود دارد. رفته و با دیدن نمونه کارهای درج شده با سبک نمونه کارهای آن آتلیه آشنا شده. و در صورت مقبول بودن و مطابق نظر شما میتوانید. با یک تماس به محل آتلیه رفته و عکاسی خود را به آتلیه انتخابی خود بسپارید. همانطور که میدانید این نوع طراحی یک نوع طراحی سایت هنری نیز محسوب میشود. شما میتوانید برای سفارش طراحی سایت آتلیه حرفه ای خلاقانه با مشاوران ما در ارتباط باشید.

طراحی وب سایت آتلیه برای عزیزانی که میخواهند؛ نمونه کارهای خود را به صورت دسته بندی شده. به مشتری خود نشان دهند بسیار راحت بوده. برای وب سایت آتلیه عکاسی بخش گالری یا به اصطلاح portfolio که نشانگر نمونه کارهاست. از نظر گرافیک و رنگ بندی باید بسیار جذاب باشد. تا کاربران در سایت شما احساس خوشایندی را با دیدن نمونه کارهای شما داشته باشند. مشاوران ما در این زمینه به شما کمک میکنند که تم مناسب با سبک خود را در سایت آتلیه داشته باشید.

 طراحی سایت آتلیه ارزان

اینکه از کلمه طراحی سایت ارزان برای ساخت سایت آتلیه استفاده میکنیم . مشخص است که برای پروژه خود هزینه زیادی را نمیخواهید بپردازید. ما طبق سنوات گذشته در این مورد برای شما مطالبی را به عرض میرسانیم . اگر در کار خود میخواهید موفق باشید. باید در مورد سایت آتلیه خود هم باید تصمیمات جدب را اتخاذ نمایید.

طراحی سایت آتلیه را برای اینکه هزینه کمتری برای شما داشته باشد. میتوانیم به دو شکل برنامه نویسی نماییم. یکی اینکه از طراحی سایت با وردپرس استفاده نماییم . دوم اینکه از قالب های آماده استفاده شود. اگر سایت آتلیه را با وردپرس طراحی نماییم. باید عرض کنم که قالب به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد. و اگر از قالب آماده استفاده کنیم . دو حالت دارد یکی اینکه قالب را ما برای شما انتخاب نماییم. یا اینکه قالب را خود شما انتخاب نموده و به دست ما برسانید. 

طراحی سایت آتلیه ارزان
مزایای طراحی سایت آتلیه

مزایای طراحی سایت آتلیه

همانطور که میدانید مزیت طراحی سایت آتلیه عکاسی بسیار زیاد میباشد. شما با داشتن یک سایت خوب و ارزشمند؛ سرویس های فراوانی را میتوانید به کاربران خود را ارائه نمایید. همین مزایای سایت میتواند دیجیتال مارکتینگ شما را رونق دهد. پس در هنگام انتخاب امکانات باید دقت لازم را بعمل آورید.

چرا که بسیاری از همین امکانات ممکن است برای شما کارایی نداشته باشد. و فقط باعث افزایش بار سایت شده و سرعت لودینگ سایت شما را کاهش دهد. ما در این بخش قصد دارم مزایای که برای یک سایت آتلیه پرکارد باشد. را برای شما عنوان نماییم. پس با ما همراه باشد.

این موضوع را باید بدانید. خود شما با انتخاب امکاناتی که در سایت خود لحاظ میکنید. باعث شده تا تعداد مزایای سایت شما نیز افزایش پیدا کند. امکانات و مزایا با هم رابطه مستقیم دارند. همین امکانات هست که باعث افزایش مزایای سایت شما خواهد شد . در بخش پایین همین قسمت به تعدادی از مزایای طراحی سایت آتلیه برای شما اشاره خواهیم نمود.

ثبت سفارش آنلاین

پس از تصمیم گیری نهایی کاربران با ثبت سفارش عکس برداری از طریق سایت قادر خواهند بود که سفارش عکاسی خود را به صورت آنلاین پیگیری کنند و پس از آماده شدن درب منزل تحویل بگیرند.

ثبت سفارش آنلاین آتلیه
ارائه کلیه خدمات عکاسی

ارائه کلیه خدمات عکاسی

در سایت در بخش خدمات ما قادر هستید کلیه خدمات عکاسی که برای مشتریان خود فراهم میکنید را به صورت جامع توضیح دهید تا بتوانید خیلی راحت مخاطبان خود را راهنمایی کنید.  در ضمن میتوانید با شرکت های دکوراسیون نیز همکاری داشته باشید تا دکور های زیبا در آتلیه شما ایجاد نمیاند. میتوانید از قابلیت های طراحی سایت دکوراسیون استفاده کنید تا افراد دکور ها و محیط خود برای عکاسی را انتخاب کنند.

ارائه نمونه کارهای عکاسی

کاربران برای اطمینان و سپردن کار خود به شما نیاز دارند که چندتا از نمونه های عکاسی شما را ببینند و باسبک کار شما آشنا شده پس نیاز است که برای جذب مخاطبان خود در بخش گالری در دسته های مختلف ارائه کار همراه با تعرفه های درنظر گرفته شده را در سایت خود قرار دهید تا مخاطبان بهتر تصمیم گیری کنند

نمونه کار آتلیه
جدول زمانبندی عکاسی

ارائه جدول زمانبندی عکاسی

با  مشاهده جدول زمان بندی در سایت کاربران دیگر نیازی نیست که برای گرفتن زمان مناسب حضوی تشریف بیاورند یا تماس بگیرند. بلکه به صورت اتوماتیک خود طبق جدول زمانی را ثبت میکنند. برای این منظور میتوانید از قابلیت های طراحی نوبت دهی آنلاین ما استفاده کنید.

نمونه کارهای طراحی سایت آتلیه

وکلای عزیز شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت آتلیه که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت عکاسی آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

5 مزیت طراحی سایت آتلیه

5 مزیت طراحی سایت

طراحی سایت آتلیه با وردپرس

همانطور که در بخش ابتدایی این دانش نامه برای شما توضیح داده شد. سایت آتلیه را میتوانیم با وردپرس نیز طراحی کنیم. خوشبختانه مدیریت محتوای وردپرس بیشتر امکانات یک سایت آتلیه عکاسی را در کتابخانه خود موجود دارد. شما با دانلود این افزونه ها میتوانید بر روی سایت خود این مزیت و یا امکانات را داشته باشید.

دوست عزیز ممکن است شما خود بتوانید اینکار را انجام دهید. اما برای موفق شدن باید این موضوع را بدانید . حتی برای سایت وردپرسی نیاز به یک متخصص دارید که باید در کنار شما به شما کمک نماید. بسیاری از افراد بوده اند که با آکاهی در این مورد اقدام به ساخت سایت وردپرس کرده. و در نهایت ما برای این عزیزان سایت را راه اندازی کرده ایم. 

درست است که وردپرس مدیریت محتوای ساده میباشد. شما میتوانید صرفا یک سایت در فضای وب داشته باشید. اینکه بخواهید موفق باشید باید کارشناسان مربوطه اینکار را برای شما انجام دهند . در غیر اینصورت به مشکل برخواهید خورد. 

طراحی سایت آتلیه وردپرس
طراحی سایت آتلیه با دئووب

طراحی سایت آتلیه با دئووب

امروزه بسیاری از عزیزان فعال در حوزه هنری و عکاسی نیاز دارند. که در دنیای مجازی نیز خدمات و نمونه کارهای خود را به دید عموم برسانند. تا جایگاهی در این زمینه پیدا کنند. و بتوانند از رقیبان خود پیشی بگیرند. قابل به ذکر است که تیم طراحی و توسعه دئووب این امکان را برای شما فراهم میکند. در مدت زمان کم دارای یک وب سایت آتلیه زیبا و استاندارد شوید. تا مشتریان بیشتری جذب کرده و درآمد خود را بالا ببرید.

ما با تجربه کاری در این زمینه داریم؛ میتوانیم بهترین سایت را برای شما طراحی و برنامه نویسی نماییم. یکی از مواردی که در سایت های آتلیه بسیار مهم میباشد . ظاهر سایت میباشد. این سایت ها به جهت روند کاری که دارند باید از ظاهری کاربرپسند برخوردار باشد. ما با داشتن ایده های خلاقانه میتوانیم زیباترین سایت ها را در اختیار شما قرار دهیم.

در طراحی این نوع وب سایت ها باید تمامی جوانب را رعایت نماییم. ممکن است شما در این زمینه آشنایی کامل را نداشته باشید . و سایت خود را سنگین در نظر بگیرید. ما با داشتن کادری مجرب و تجارب از سایت های دیگر آتلیه ؛ بهترین امکانات را برای سایت شما در نظر خواهیم گرفت.

هدف از طراحی سایت آتلیه

شما برای اینکه هر کاری را شروع نمایید. باید هدف خود را در ابتدا مشخص نمایید. در این زمینه هم باید هدف خود را معین نمایید. ما با مشاوره های تلفنی و همچنین وقت حضوری مواردی که باید بدانید را برای شما بازگو خواهیم نمود. اگر هدف از طراحی سایت آتلیه فقط داشتن سایت می باشد. ما به شما یک سایت ساده و همچنین وردپرسی را به شما پیشنهاد میکنیم.

اگر هدف از طراحی وب سایت آتلیه شما کسب درآمد میباشد. قضیه بسیار فرق خواهد نمود. و تمامی موارد یک سایت ارزشمند در سایت شما باید رعایت شود. که عبارتند از سئو سایت و بهینه سازی سایت ؛ امکانات تخصصی و … 

هنر عکاسی جزو آندسته از مشاغلی است که طرفدارهای خاص خود را دارد. , بسیاری از افراد هم از هنر این دوستان در زمینه های مختلف استفاده میکنند. برای اینکه بتوانید عکس های خود را در معرض نمایش قرار دهید . تا طیف وسیعی از افراد از این عکس ها استفاده نمایند. نیاز به سایت دارید و باید اقدام به طراحی سایت آتلیه برای خود نمایید.

هدف از طراحی سایت آتلیه
چرا طراحی سایت آتلیه

چرا سایت آتلیه داشته باشیم ؟

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی ؛ افراد برای کسب اطلاعات از فضای وب استفاده میکنند. این اطلاعات میتواند در تمامی زمینه ها باشد . اعم از املاک ؛ خودرو و … و حتی امروزه برای خرید از فروشگاه های آنلاین استفاده میکنند. این فروش آنلاین توسط سایت فروشگاهی در فضای وب انجام میپذیرد.

حال این موضوع را در نظر بگیرید اگر فردی بدنبال یک آتلیه خوب باشد . چه کاری را میتواند انجام دهد ؟ با استفاده از مرورگر میتواند از سایت شما استفاده نماید. این موضوع زمانی محقق خواهد شد که شما در نتایج یک گوگل دیده شوید. 

با طراحی سایت آتلیه شما به کسب و درآمد بیشتری خواهید رسید. و پا به عرصه دیجیتال مارکتینگ خواهید گذاشت. شما میتوانید با ارائه نمونه کارهای خود در این زمینه مهارتهای خود را به دیگران معرفی نموده. تا در صورت نیاز از شما و حرفه ی شما استفاده نمایند. 

در نظر داشته باشید ما میتوانیم سایت آتلیه شما را نیز به یک سایت فروشگاهی تبدیل نماییم. تا در صورت نیاز وسایل و کالاهای مربوط به عکاسی را در سایت فروشگاهی خود به فروش برسانید. تا از این طریق هم بتوانید به کسب و کار بپردازید برای این منشخده نمایید.

درباره طراحی سایت آتلیه

طراحی سایت آتلیه در فضای وب به ارائه خدمات عکاسی میپردازد. این خدمات به گستردگی کار شما بستگی دارد. هر چه وسعت کاری شما وسیعتر باشد ارائه خدمات شما نیز وسیعتر خواهد بود. بسیاری از سایت های آتلیه با قراردادن نمونه کارهای خود حرفه ی خود را در معرض نمایش قرار داده . برای مثال اگر شما از هلی شات استفاده مینمایید . باید در سایت خود این مورد را با چند نمونه ویدئو برای کاربران خود به نمایش در بیاورید. شما میتوانید از امکانات طراحی سایت عکاسی نیز بهره ببرید.

طراحی سایت آتلیه

طراحی وب سایت آتلیه حرفه ای

اینکه یک سایت حرفه ای باشد یا نه به موارد بسیار زیادی بستگی دارد. در مورد سایت های دیگر در مقالات دیگر کامل توضیح داده شده است. ما در مورد طراحی سایت حرفه ای آتلیه باید عرض کنیم که اینجا ظاهر سایت و همچنین امکانات میتواند حرفه ای بودن یک سایت را ملاک کند. ما در بقیه سایت ها ظاهر و امکانات را ملاک قرار نداده بودیم . اما در سایت آتلیه این مورد صادق است.

سئو سایت آتلیه

افزایش سئو سایت آتلیه به تلاش نیاز دارد چرا که کمی زمان بر و نیازمند پشتکار بالا است. برای افزایش سئو و کلمات کلیدی مهم در سایت آتلیه بهتر است بخشی برای اشتراک گذاری مطالب مرتبط با هنر و عکاسی جای دهید تا منجر به افزایش بازدید روزانه و بهینه سازی سایت توسط شناساگرهای گوگل شود .

سایت آتلیه تماما از نمونه کارها پر شده است . چه در صفحه اول و چه در صفحات دیگر . برای اینکه ما بتوانیم سئو سایت را در سایت آتلیه رعایت نماییم . باید بخش وبلاگ را در سایت به صورت حرفه ای قرار دهیم. تا از آن طریق بتوانیم سایت را در نتایج یک گوگل قرار دهیم. 

در قدیم الایام با مقدار کمی محتوا میتوانستیم سایت ها را سئو تضمینی کرده. و به جایگاه خوبی برسانیم. اما با گذشت زمان و افزایش تعداد سایت های آتلیه ؛ سئو سایت آتلیه بسیار سخت تر شده است. ما با داشتن کادری مجرب در این زمینه شما را راهنمایی کرده. تا سریعتر به نتیجه مورد نظر خود برسید.

سئو سایت آتلیه و بهینه سازی
هزینه طراحی سایت آتلیه عکاسی

هزینه طراحی سایت آتلیه عکاسی

با توجه به قابلیت ها و امکاناتی که کاربران شما نیاز دارند هزینه طراحی سایت آتلیه عکاسی برای شما محاسبه خواهد شد. بنابراین باید توجه کنید که با توجه به بودجه که دارید میتوانید امکانات موردنیاز را انتخاب کنید. تمامی ویژگی ها به گونه ای چیده خواهند شد که میتوانید آن ها را در آینده نیز به سایت خود اضافه کنید. بنابراین از این جهت مشکلی نخواهید داشت. انعطاف پذیری وب سایت گالری آتلیه عکاسی بسیار مهم است. زیرا با گذشت زمان همه محصولات نیاز به تازه شدن و بهبودی دارند. 

شما میتوانید در پلن ساخت وب سایت آتلیه عکاسی ارزان با بودجه 2 میلیون نیز شروع به کار کنید. اما به شما توصیه میکنیم که در ابتای کار بهتر است که از پکیج های تخصصی تر و حرفه ای تر ما استفاده کنید. تا با گذشت زمان دغدغه این را نداشته باشید که سایت شما باید بروزرسانی شود. بهتر است که برای اطلاع از تعرفه ها در بخش برآورد آنلاین هزینه طراحی سایت فرم موردنظر را پر کرده و به کارشناسان ما ارسال نمایید. تا بتوانند شما را به صورت کامل راهنمایی نمایند.

ساخت وب سایت آتلیه عکاسی

وب سایت آتلیه عکاسی برای عزیزانی که نیاز دارند تا نمونه کارها و هنر خود را به صورت اینترنتی ارائه دهند مناسب است. شما میتوانید از این طریق مشتریان بسیار زیادی را به خود جذب نمایید. لازم به ذکر است که اکثر مشتریان شما ابتدا در اینترنت به دنبال آتلیه های خوب و مناسب میگرند. بنابراین سعی کنید این افراد را به مشتریان بالقوه خود تبدیل نمایید. برای ساخت وب سایت آتلیه عکاسی بهتر است همین حالا با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند. زیرا یکی از تخصص ما سایت های هنری و گالری عکاسی است. 

نمونه کارهایی که در وب سایت آتلیه قرار میگیرد بسیار مهم است. ما سرعت سایت شما را به گونه ای بهبود میدهیم که با مشکلی مواجه نشوید. زیرا سایت های عکاسی باید عکس های با کیفیت بسیار زیادی را در سایت خود قرار دهند. و هر کدام از این عکس ها میتواند منجر به کند شدن سرعت لود صفحات شود. کارشناسان در این موارد با استفاده از کدنویسی بهینه این مشکل را برای شما حل خواهند کرد. بنابراین از این جهت نگرانی نخواهد داشت و هرچند تعدادی که فایل و عکس نیاز داری میتوانید در سایت قرار دهید.

ساخت وب سایت آتلیه عکاسی
سفارش طراحی سایت آتلیه

سفارش طراحی سایت آتلیه

چنانچه با خواندن این مقاله مجاب شده اید تا برای خود سایت آتلیه دست و پا نمایید. ما میتوانیم به شما عزیزان کمک نماییم. برای سفارش طراحی سایت آتلیه میتوانید از بخش تماس با ما قسمت ثبت سفارش ، سفارش خود را نهایی سازید. تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند. برای مثال بسیاری از افرادی که میخواهند طراحی وب سایت شخصی برای معرفی خود داشته باشند عکس های اداری در آتلیه گرفته و در سایت خود قرار میدهند.

چنانچه دارای سایت آتلیه میباشید. و میخواهید یرای سئو سایت آتلیه خود اقدام نمایید. میتوانید از همان بخش تماس با ما قسمت ثبت سفارش به جای طراحی سایت آتلیه میتوانید سئو سایت را انتخاب نمایید. تا کارشناسان بخش بهینه سازی سایت با شما تماس گرفته و مشاوره های لازم را به عمل آورند.

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی سایت آتلیه چقدر زمان بر است ؟

زمان طراحی سایت به نوع امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. وردپرسی یا اختصاصی بودن ساختار سایت شما میتواند یکی از دلایل برای مشخص کردن زمان باشد.

پشتیبانی سایت آتلیه بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت آتلیه به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل می توانید برای پشتیبانی سایت درخواست کرده و قرارداد ماهانه یا سالانه بسته شود.

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت بستگی به نوع طراحی سایت دارد . یکی دیگر از عواملی که در قیمت طراحی سایت می تواند تاثیر گذار باشد امکانات سایت می باشد که شما می تواند در بخش مربوطه بیشتر مطالعه بفرمایید .

طراحی سایت آتلیه
همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها