طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان : قرار است در این بخش از سایت در زمینه طراحی سایت ارزان قیمت برای شما عزیزان صحبت نماییم. چرا بسیاری از افراد در اینترنت از کلیدواژه های ارزان و یا مجانی استفاده می کنند ؟ آیا با یک طراحی وب سایت با هزینه ارزان میتوان به نتایج معقول یا همان هدفمان برسیم.؟ شاید برای شما هم این سوال به وجود آید. مقدمه وار عرض می کنم که سایت با قیمت ارزان به چه سایتی گفته میشود. در ابتدا باید عرض کنم به هر چیزی که در قبال آن پول کمتری هزینه شود. میتوان ارزان گفت. خوب به چه قیمت میخواهیم اینکار را انجام دهیم. این موضوع را میدانستید که هزینه ای که برای یک سایت حرفه ای میپردازید بسیار کمتر از طراحی سایت ارزان میباشد. البته لازم به ذکر است که در طراحی وب سایت حرفه ای بازگشت چند برابری سرمایه خواهید داشت.

طراحی سایت ارزان شرکت دئووب

طراحی سایت ارزان بله یا نه ؟

صد در صد جواب این سوال نه میباشد. یک ضرب المثل انگلیسی هست که میگوید : آنقدر ثروتمند نشده ایم که جنس ارزان بخریم . در طراحی سایت هم این موضوع صادق است. شما اگر سایت یک سایت ارزان درخواست نمایید از هر فردی به همان اندازه برای شما سرویس ارائه خواهد داد. حق با برنامه نویس شما خواهد بود.

طراحی سایت وردپرس با کمترین هزینه یکی از مواردی است که زیاد از ما درخواست میشود. زیرا وردپرس بسیار میان طراحان سایت و مردم محبوب است. و از طرفی البته با توجه به امکانات هزینه های بسیار بالایی دارد. که ما سعی میکنیم که ارزان ترین حالت را برای مشتریان خود درنظر بگیریم.

شما باید به همان اندازه که هزینه میکنید توقع کار را داشته باشید. بخصوص در مورد طراحی سایت که بسیار حساس تر هم میتواند باشد. ولی دوست عزیز این موضوع را باید بدانید که همین سایت میتواند شما را از این مشکل درآمدزایی بکل خارج نماید. به هرحال ممکن است به طراحی سایت نیاز داشته باشید اما بودجه کمی داشته باشید که ما برای نیاز شما مشاوره خواهیم داد.

 طراحی سایت ارزان حرفه ای !

بسیار جالب است که بسیاری از ما هم میخواهیم سایت ارزان باشد و از طرفی حرفه ای هم باشد. نه اینکه نشود اینکار را کرد ، باید بدانید ممکن است بسیاری از امکانات را از سایت شما حذف نمایند. ما نیز برای این بخش برای شما فکرهای را داریم که از شما خواهشمندیم تا انتها با ما همراه باشید. 

مطمئن باشید که به نتایج خوبی در مورد طراحی سایت با هزینه ارزان خواهید رسید. ما این بخش را برای آندسته از عزیزانی که بدنبال سایت ارزان هستند ، تنظیم نموده ایم. پس این مقاله را از دست ندهید. زمان بگذارید و تا انتها مطالعه بفرمایید.

اگر بخش های دیگر سایت ما را مطالعه کرده باشید. و یا از مقالات دیگر سایت دیدن کرده باشید. حتما متوجه بخشی با نام طراحی سایت ارزان برخورد کرده اید. بله کاملا درست است ممکن است هزینه طراحی سایت برای بسیاری از افراد بالا باشد. تا با بودجه ای که قرار است هزینه نمایید، شما را مالک سایت دلخواه خود نماییم.

طراحی سایت آموزشگاهی

چرا طراحی سایت ارزان

با پیشرفت تکنولوژی افراد برای بدست آوردن مایحتاج زندگی خود و خرید به صورت آنلاین از وب سایت ها استفاده مینمایند. و طبیعی است افرادی که فکر قردا را کرده اند و میخواهند که از این موقعیت استفاده نمایند. سعی برآن دارند که سایتی را برای خود دست و پا نمایند. این را هم بدانید افرادی وجود دارند که از سرمایه بالایی برخوردار بوده ولی سمت ساختن سایت برای کار خود حرکت نمیکنند. این افراد هم از آینده باخبر نمیباشند.

حال بسیاری از افراد دوست دارند که برای کاری که در دنیای واقعی به آن مشغولند. سایتی را داشته باشند. و همچون این دنیا در فضای وب هم فعالیت خود را داشته باشند. ما تا جایی که در توانمان باشد به این افراد کمک خود را خواهیم نمود. ما هم باید تلاش نماییم تا این فرهنگ در کشورمان جا بیافتد تا از مزیت این فضا بهره کامل را ببریم. آینده متعلق به اینترنت است و تمامی فروشگاهای واقعی برای خود نیز در فضای وب سایتی خواهند داشت. 

آیا سایت های ارزان پشتیبانی میشوند ؟

اینکه سایت شما ارزان بوده و یا با طراحی سایت اختصاصی برنامه نویسی شده است. و یا با وردپرس فرقی برای شرکت دئووب ندارد. نه ما همه ی همکاران ما نیز این پشتیبانی را برای سایت ها انجام خواهند داد . البته دوست عزیز این موضوع را در نظر داشته باشید. که سایت شما توسط شرکت طراحی سایت باید برنامه نویسی شده باشد. نه اینکه به یک فرد خاص این پروژه را تحویل دهید. در غیر اینصورت هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت. و گزارش های درباره اینکه سایت از طرف فرد پشتیبانی نمیشود به دست ما رسیده است.

پس اگر سایت خود را به شرکت طراحی وب سایت معتبر واگذار کرده باشید. مطمئنا سایت شما اگر هم ارزان طراحی شده باشد پشتیبانی خواهد شد. چرا که این شرکت ها برای هر بخش پرسنل مجرب و زبده را به کار گرفته است تا بتوانند به راحتی مشکلات کاربران و مشتران خود را حل و فصل نمایند. حال با این همه تفاسیر ببنید ارزش دارد که سایت خود را به شخصی خاص داده برای مقداری ارزانتر ، اینکار را انجام دهد؟. خیر. 

آیا سایت های ارزان بهینه سازی میشوند ؟

همانطور که در بخش قبلی برای شما عزیزان توضیح دادم . اگر سایت شما توسط شرکت معتبر طراحی سایت ؛ برنامه نویسی شده باشد . بله . حتما اینکار هم هنگام برنامه نویسی سایت شما انجام خواهد شد. ما در شرکت دئووب در مورد سایت های ارزانی که مشتریان سفارش میدهند. اینکار یا همان بهینه سازی سایت را از ابتدا انجام میدهیم.

در کل بهینه سازی سایت باید از ابتدای کدنویسی صورت بپذیرد. و سئو سایت بعد از برنامه نویسی . این دو مقوله از نظر ما متفاوت خواهد بود. ولی ممکن است از دید خیلی از دوستان یک مورد محسوب شود. ما این موضوع را بخاطر حساسیتی که دارد جدا خواهیم کرد. تا بتوانیم بهتر از رقبای خود اینکار را انجام دهیم.

سئو سایت ارزان

سئو سایت ارزان با سایت های دیگر ما هیچ فرقی ندارد. اگر بخش قبلی را با دقت مطالعه کرده باشید ؛ سئو سایت بعد از بهینه سازی سایت انجام خواهد شد. که شامل موارد زیادی هم میگردد. وب سایت ارزان باشد در گوگل وب مستر باید ثبت گردد. بعد از طراحی باید محتوای مناسب را برای سایت خود تهیه بفرمایید.

ما قبل از عقد قرارداد برای شما در مورد سئو سایت توضیحات کاملی را ارائه خواهیم داد. تا با بهترین روش ها بتوانیم سایت شما را در نتایج گوگل مشاهده نماییم. ما از شما خواهش می کنیم که تمامی مطالب را با دقت مطالعه نمایید. تا به نتیجه دلخواه خود برسید. 

ایا طراحی سایت ارزان بهینه میشود؟
آیا طراحی سایت ارزان شما استاندارد میباشد؟

آیا سایت های ارزان استاندارد طراحی میشوند ؟

تمامی مواردی را که ما در طراحی سایت اختصاصی رعایت میکنیم در طراحی سایت ارزان به همان شیوه رعایت خواهیم نمود. شاید برای شما سوال پیش آید که چطور سایت با قیمت ارزان بکار میبرید اگر قرار است تمامی موارد مانند طراحی سایت اختصاصی رعایت شود. دوست عزیز طراحی وب سایت ارزان ما شامل یکسری موارد است که اگر تا انتها با ما همراه باشید ؛ متوجه خواهید شد. 

در سایت های ارزان ما با استفاده از بهترین قالب های آماده وردپرسی استفاده شوند. میتوانند از مدیریت محتوای وردپرس استفاده شوند . عرض کردم بسته به نوع فعالیت و بودجه شما ما اینکار را برای شما انجام خواهیم داد. ما به شما این اطمینان را میدهیم چنانچه بودجه کافی برای راه اندازی سایت حرفه ای را نداشته باشد. و قرار شد سایت شما به صورت ارزان طراحی گردد. تمامی اصول استاندارد سازی سایت برای شما توسط ما رعایت شود. این موضوع هم در منشور اخلاقی شرکت به عنوان یک بند ذکر شده است. و ما نیز موظف به انجام آن خواهیم بود.

موارد ویژه در سایت ارزان

یکی از مواردی که در استاندارد سازی سایت های ارزان خود استفاده میکنیم. استفاده از کدهای بهینه شده در هنگام برنامه نویسی سایت شما میباشد. ما تا جایی که امکان دارد کدها را بهینه کرده و در سایت شما قرار خواهیم داد. برای ما هیچ فرقی نمیکند که این سایت ارزان بوده و یا به صورت اختصاصی قرار است برنامه نویسی شود.

موارد مهم در سایت ارزان

یکی از مواردی که در استاندارد سازی سایت ارزان ما رعایت میکنیم. تا جایی که بتوانیم ریکوئست عا را کاهش داده . از فایل های CSS کمتر استفاده شده تا سرعت لودینگ سایت شما افزایش پیدا کند. همچنین از فایل های JScript کمتری استفاده کرده تا همین سرعت سایت کاهش پیدا نکند.

تعرفه طراحی وبسایت ارزان

تعرفه طراحی سایت ارزان همه بستگی به نوع امکاناتی که میخواهید در سایت خود داشته باشید. بستگی دارد. به همین صورت کلی اصلا قابل پیش بینی نخواهد بود. ما در طراحی سایت فروشگاهی ارزان از امکاناتی که در طراحی سایت شرکتی ارزان استفاده میکنیم . بسیار متفاوت بوده . پس تعرفه طراحی سایت ارزان یک مقوله کلی است که نمیتوان به صراحت عنوان نمود. نیاز به برآورد قیمت دارد.

ما تمام تلاش خود را خواهیم نمود تا بهترین قیمت را برای سایت های شما در نظر گرفته . تا کمترین فشار را بر شما متحمل نماییم. چرا که شما ممکن است مجددا سفارش طراحی سایت را نزد ما داشته باشید. پس یکی از اهداف ما در این زمینه جلب مشتری به سمت شرکت بوده تا بتوانیم نمونه کارهای بیشتری را در کارنامه خود ثبت نماییم.

پس شما دوست عزیز اگر به هر دلیلی درخواست طراحی سایت ارزان را نزد ما داشتید اصلا نگران نباشید. که تمامی موارد برای کاهش هزینه برای شما اعمال خواهد شد. صادقانه عرض میکنیم که اگر بودجه شما زیاد بود که به سمت طراحی سایت ارزان نمی آمدید. ما نیز این مورد را برای شما لحاظ خواهیم نمود . تا دست پر از شرکت طراحی سایت دئووب خارج شوید.

تعرفه طراحی سایت ارزان
آیا طراحی سایت ارزان شارژ دارد ؟

آیا طراحی سایت کم هزینه شارژ دارد ؟

تمامی سایت ها دارای یکسری زیر ساخت ها میباشند که بدون این زیر ساخت ها سایتی وجود نخواهد داشت . مانند دامنه و هاست . این موارد که عرض شد ماهانه و یا سالانه میتواند شارژ داشته باشد. بسته به نوع درخواست شما نیز میتواند متفاوت باشد. چنانچه تامین این موارد بر عهده ما باشد که از بهترین هاستینگ ها برای شما تهیه خواهد شد.

این موضوع را باید به عرض شما برسانیم که نوع هاست میتواند در سرنوشت سئو سایت شما نیز موثر باشد. پس باید قبل از خرید هاست و دامنه توسط خود شما با بخش پشتیبانی شرکت در ارتباط بوده. تا موارد را با هم چک بفرمایید. تا در آینده به مشکلات احتمالی برخورد ننمایید.

هزینه شارژ سالانه موارد ذکر شده ؛ همان دامنه و هاست آنقدر زیاد نیست که بخواهد به شما عزیزان فشار وارد نماید. پس میتوان گفت که تنها این دو مورد میباشد که سالانه و یا ماهانه برای شما هزینه خواهد داشت. البته یکسری سایت ها میباشند که ماهانه نیز هزینه خود را دارند . مانند طراحی سایت صرافی آنلاین که ای پی آی خریداری شده برای نمایش نرخ سکه و طلا و ارزها نیاز دارد به منبعی متصل باشد. مگر اینکه به صورت دستی این موارد تنظیم گردد.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان

در طراحی سایت فروشگاهی ارزان ما بیشتر از مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنیم. چنانچه بخواهید کمترین هزینه برای شما درنظر گرفته شود در کنار وردپرس از قالب آماده استفاده خواهد شد. در ابتدا این موارد خوب هست و مشکلی برای شما نخواهد داشت .

در بعضی مواقع خود سفارش دهنده طراحی سایت فروشگاه آنلاین ارزان قالب را انتخاب کرده و در اختیار ما قرار داده است. باید عرض کنیم که تمامی مشکلات این نوع سایت ها بر عهده خود شما عزیزان میباشد. ما اگر قالب را برای شما انتخاب نماییم . سعی میکنیم بهترین قالب را برای شما طبق سفارش دئووب انجام دهیم . تا فاصیه زیادی از درخواست شما نداشته باشد.

پس برای افرادی که در ابتدای راه میباشند. ما این مورد را برای این دوستان پیشنهاد میکنیم. چنانچه در هنگام کار با سایت ممکن است خسته شوند و نخواهند ادامه دهند . هزینه زیادی نکرده باشند . در تمامی بخش های سایت ما ارزانترین سایت ها را در ابتدا به دوستان پیشنهاد میکنیم. تا ابتدا با فضای وب و مشغله های آن آشنا شوند و بعد به سمت سایت های اختصاصی و حرفه ای حرکت نمایند.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان
طراحی سایت شرکتی ارزان

طراحی سایت شرکتی ارزان

ما برای آندسته از عزیزانی که دوست دارند سایت شرکتی خود را داشته باشند. خبرهای خوبی را داریم. چنانچه بودجه کم برای طراحی سایت شرکتی خود کنار گذاشته اید . نگران نباشید . ما اینکار را برای شما با بهترین حالت انجام خواهیم داد. 

در طراحی سایت شرکتی ارزان ما نیز از طراحی سایت با وردپرس استفاده خواهیم نمود. تا اولا شما بتوانید به راحتی با سایت خود ارتباط برقرار نموده و از طرفی در ابتدا با همین هزینه کم بتوانید یک سایت شرکتی خوب برای شرکت خود دست و پا کرده باشد.

البته این موضوع را باید بدانید که سایت های شرکتی به عنوان ویترین شرکت محسوب شده. شما بعد از کسب درآمد باید سایت شرکتی خود را به صورت کاملا حرفه ای طراحی؛ و یا به صورت اختصاصی سایت برای شما طراحی گردد. پس این مورد طراحی سایت شرکتی ارزان را برای ابتدای کار خود در نظر بگیرید. و حتما برای رشد بهتر سایت و کسب و کار خود سایت را ارتقا دهید.

طراحی سایت املاک ارزان

مشاورین املاک در سطح شهر بسیار زیاد بوده و روز به روز به تعداد این مغازه ها افزوده میشود. اما جای تعجب دارد چرا در فضای وب این اتفاق نمیافتد. و افرادی برد را کرده اند که سایت املاک برای خود در اینترنت راه اندازی نموده اند. اگر نیاز به یک سایت املاک با هزینه پایین دارید این بخش را با دقت مطالعه بفرمایید.

طراحی سایت املاک ارزان شرکت دئووب بر اساس وردپرس طراحی خواهد شد. برای این نوع سایت ها نیز قالب های بسیار خوبی به صورت آماده نیز تهیه نمود تا تعرفه طراحی سایت املاک ارزان را کاهش داد. این نوع وب سایت ها مشکلاتی را هم دارند. برای رشد یک سایت املاک باید سایت به صورت بهینه سازی شده طراحی شده باشد در غیر اینصورت در آینده به مشکل خواعد خورد.

ما به شما پیشنهاد میکنیم برای طراحی سایت املاک از قالب آماده استفاده نشود. چرا که این سایت ها از فایل های فراوانی استفاده کرده و از طرفی بهینه طراحی نشده اند . ما قالب سایت را برای شما طراحی و بر روی مدیریت محتوای وردپرس نصب خواهیم نمود. تا در مورد سئو سایت به مشکل برخورد نکنیم.

طراحی سایت املاک ارزان

درباره طراحی وبسایت ارزان

این موضوع را باید بدانید اگر سایت ارزان را از ما طلب میکنید. نباید نگران باشید چرا که تمامی موارد برای سایت شما در هر زمینه ای رعایت خواهد شد. سایت های ارزان طبیعی است که نسبت به سایت های اختصاصی و حرفه ای عقب تر باشد . اما به چشم دیده ایم سایت های ارزان از جایگاه خوبی نیز در موتور سرچ ها برخوردار بوده. و توانسته اند کسب درآمد خوبی داشته باشند.

با کمی تامل متوجه خواهید شد که سایت های بزرگ دنیا سایت های با ظاهر ساده دارند. و تمام تلاش خود را بر روی سئو سایت  و بهینه سازی سایت گذاشته تا بتوانند ورودی خوبی را برای سایت خود دریافت نمایند. از طرفی بعضی افراد نیز بر این باورند که بیشتر تبلیغات کنند موفق تر خواهند بود. این موضوع را باید توسط کارشناسان بررسی نمود . چرا که برای همه ی اصناف این مورد صادق نیست .

طراحی سایت ارزان

تفاوت بین طراحی سایت کم قیمت با اختصاصی

ما در این بخش تمام تلاش خود را کرده ایم تا تمامی موارد در طراحی سایت ارزان را برای شما عنوان نماییم. اینکه طراحی سایت ارزان بهتر است یا اختصاصی ؟ طبیعی است طراحی سایت اختصاصی . اصلا نمیتوان مقایسه نمود. ما اگر طراحی سایت با قیمت ارزان را پیشنهاد کرده ایم . چند دلیل داشته است . افرادی بوده اند که نزد ما سایت خود را به صورت اختصاصی طراحی نموده اند . و بعد از مدتی خسته شده و سایت را کنار گذاشته اند . هزینه ای که کرده اند هدر رفته است. 

ما به شما پیشنهاد کرده ایم و باز هم عرض میکنیم که؛ اگر با دنیای وب آشنا نیستید. باید از طراحی سایت ارزان استفاده نمایید تا زمانی که دست شما در دیجیتال مارکتینگ باز شد. آنگاه میتوانید برای طراحی سایت اختصاصی خود اقدام نمایید. دوما طراحی سایت ارزان برای آندسته از عزیزانی که بودجه کافی برای راه اندازی سایت ندارند پیشنهاد میگردد. پس اینکه طراحی سایت ارزان بهتر است یا اختصاصی سوالی اشتباه میباشد.

 

سئو در وب سایت های ارزان

همانطور که در بخش های ابتدای این مقاله به عرض شما رساندیم. تمامی موارد و استانداردهای گوگل در مورد طراحی سایت ارزان اعمال خواهد شد. و اینکه سایت ارزان باشد یا اختصاصی هیچ اهمیتی برای ما نداشته و سئو سایت در طراحی سایت ارزان قیمت به صورت کامل رعایت خواهد شد.

برای گوگل اهمیت ندارد که چه مقدار برای سایت خود هزینه کرده اید . برای موتورهای جستجو یکسری استانداردها مهم میباشد که تماما ما در طراحی وب سایت ارزان خود رعایت خواهیم نمود. موردی که در سئو سایت ارزان مهم میباشد. محتوای سایت شما خواهد بود که به میزان برای کاربران مفید خواهد بود.

این موضوع را هم باید بدایند که طراحی سایت ارزان نیز از امکانات واکنش گرایی برخوردار بوده. که در سئو سایت بسیار حائز اهمیت است . از طرفی گوگل هم این موضوع که سایت موبایل فریندلی می باشد یا نه برایش بسیار مهم میباشد.

پس با اطمینان به شما عزیزان عرض میکنم نگران سایت خود نباشید. شما میتوانید با یک سایت ساده شورع کرده و کسب درآمد خوبی را داشته باشید. این موضوع در مورد شبکه های اجتماعی هم صدق میکند. مانند اینستاگرام . ممکن است یک پیج به ظاهر بسیار ساده باشد ولی تعداد فالورهای بالایی داشته باشد. چرا ؟ بخاطر محتوای خوب و هدفمند.

سئو سایت ارزان
سفارش طراحی سایت ارزان

سفارش طراحی سایت ارزان

شما عزیزان میتوانید از بخش تماس با ما از قسمت ثبت درخواست ها نسبت به نهایی کردن سایت خود اقدام بفرمایید. سریعا کارشناسان ما با شما ارتباط خواهند گرفت. شما میتوانید در مورد طراحی سایت ارزان خود سوالات رایج را پرسیده و راهنمایی شوید. در فرم زیرا میتوانید نوع درخواست و شماره تماس خود را برای مشاوران ما ثبت نمایید. تا سفارش سایت اولیه شما ثبت شود. لازم به ذکر است که برای خرید سایت آماده ارزان نیز میتوانید درخواست خود را با توجه به موضوع کسب و کارتان برای ما ارسال نمایید. 

طراحی سایت آتلیه

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

تماس با شرکت

تماس با موبایل

برگشت به منوی تماس ها

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها