طراحی سایت ارزان

ارانه بهترین وب سایت های ارزان با اصول سئو توسط شرکت وب سازان مرصاد

این موضوع را میدانستید که هزینه ای که برای یک سایت اصولی میپردازید بسیار کمتر از طراحی سایت ارزان میباشد ؟ بسیاری از افراد در اینترنت از کلیدواژه های ارزان و یا مجانی استفاده می کنند ؟ آیا با یک طراحی وب سایت با هزینه کم میتوان به نتایج معقول یا همان هدفمان برسیم.؟ شاید برای شما هم این سوال به وجود آید. مقدمه وار عرض می کنم که سایت با قیمت ارزان به چه سایتی گفته میشود. در ابتدا باید عرض کنم به هر چیزی که در قبال آن پول کمتری هزینه شود. خوب به چه قیمت میخواهیم اینکار را انجام دهیم. البته لازم به ذکر است که در طراحی وب سایت حرفه ای بازگشت چند برابری سرمایه خواهید داشت.

از آنجایی که شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد ( دئووب ) 15 سال است در زمینه وب سایت فعالیت دارد. توانسته است با کاهش هزینه های غیر ضروری و غیرکاربردی در طراحی وب سایت، قیمت تمام شده راه اندازی سایت را به میزان حداقل برساند. اما توجه نمایید که برای ما کیفیت حرف اول را میزند و کاهش هزینه ها را تا جایی پیش میرویم که بابت کاهش قیمت طراحی سایت، موارد مهم و کاربردی را از دست ندهیم. از آنجایی که سیستم های مدیریت محتوایی مانند وردپرس وجود دارند ما میتوانیم صرفا هزینه طراحی قالب سایت را از شما دریافت کنیم و برای بخش پنل از CMS وردپرسی استفاده نماییم.

قیمت طراحی سایت ارزاننمونه کار طراحی سایت ارزان
طراحی سایت ارزان شرکت دئووب

طراحی وب سایت ارزان با وب سازان مرصاد

صد در صد جواب این سوال نه میباشد. یک ضرب المثل انگلیسی هست که میگوید : آنقدر ثروتمند نشده ایم که جنس ارزان بخریم . در طراحی سایت هم این موضوع صادق است. شما اگر سایت ارزان درخواست نمایید از هر فردی به همان اندازه برای شما سرویس ارائه خواهد داد. حق با برنامه نویس شما خواهد بود.

طراحی سایت وردپرس با کمترین هزینه یکی از مواردی است که زیاد از ما درخواست میشود. زیرا وردپرس بسیار میان طراحان سایت و مردم محبوب است. و از طرفی البته با توجه به امکانات هزینه های بسیار بالایی دارد. که ما سعی میکنیم که کم هزینه ترین حالت را برای مشتریان خود درنظر بگیریم.

شما باید به همان اندازه که هزینه میکنید توقع کار را داشته باشید. بخصوص در مورد طراحی سایت که بسیار حساس تر هم میتواند باشد. ولی دوست عزیز این موضوع را باید بدانید که همین سایت میتواند شما را از این مشکل درآمدزایی بکل خارج نماید. به هرحال ممکن است به طراحی سایت نیاز داشته باشید اما بودجه کمی داشته باشید که ما برای نیاز شما مشاوره خواهیم داد.

مشاوره طراحی سایت وکالت

مشاوره رایگان

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد را برای پروژه طراحی سایت خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

تماس مستقیم با وب سازان مرصاد

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

 طراحی سایت ارزان اما با کیفیت بالا

قرار است در این بخش از سایت در زمینه طراحی سایت ارزان قیمت برای شما عزیزان صحبت نماییم. چرا بسیار جالب است که بسیاری از ما هم میخواهیم سایت کم هزینه باشد و از طرفی حرفه ای هم باشد. نه اینکه نشود اینکار را کرد ، باید بدانید ممکن است بسیاری از امکانات را از سایت شما حذف نمایند. ما نیز برای این بخش برای شما فکرهای را داریم که از شما خواهشمندیم تا انتها با ما همراه باشید.

مطمئن باشید که به نتایج خوبی در مورد طراحی سایت با هزینه ارزان خواهید رسید. ما این بخش را برای آندسته از عزیزانی که بدنبال سایت با قیمت کم هستند ، تنظیم نموده ایم. پس این مقاله را از دست ندهید. زمان بگذارید و تا انتها مطالعه بفرمایید.

اگر بخش های دیگر سایت ما را مطالعه کرده باشید. و یا از مقالات دیگر سایت دیدن کرده باشید. حتما متوجه بخشی با نام طراحی سایت ارزان برخورد کرده اید. بله کاملا درست است ممکن است هزینه طراحی سایت برای بسیاری از افراد بالا باشد. تا با بودجه ای که قرار است هزینه نمایید، شما را مالک سایت دلخواه خود نماییم.

طراحی سایت آموزشگاهی

طراحی سایت ارزان فروشگاهی

در طراحی سایت فروشگاهی ارزان ما بیشتر از مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنیم. چنانچه بخواهید کمترین هزینه برای شما درنظر گرفته شود در کنار وردپرس از قالب آماده استفاده خواهد شد. در ابتدا این موارد خوب هست و مشکلی برای شما نخواهد داشت .

در بعضی مواقع خود سفارش دهنده طراحی سایت فروشگاهی ارزان را انتخاب کرده. باید عرض کنیم که تمامی مشکلات سایت های فروشگاهی با قالب آماده بر عهده مشتری است. ما میتوانیم از قالب آماده استفاده کرده که هزینه ها کاهش پیدا کند اما آن را باید بهینه سازی کنیم. زیر امنیت و سرعت در سایت های فروشگاهی چه ارزان و چه گران قیمت بسیار مهم است.

پس برای افرادی که در ابتدای راه میباشند. ما این مورد را برای این دوستان پیشنهاد میکنیم. چنانچه در هنگام کار با سایت ممکن است خسته شوند و نخواهند ادامه دهند چون هزینه زیادی نکرده باشند . در تمامی بخش های سایت ما کم هزینه ترین سایت ها را در ابتدا به دوستان پیشنهاد میکنیم. تا ابتدا با فضای وب و مشغله های آن آشنا شوند و بعد به سمت سایت های اختصاصی و حرفه ای حرکت نمایند.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان
طراحی سایت شرکتی ارزان

طراحی سایت ارزان شرکتی

ما برای آندسته از عزیزانی که دوست دارند سایت شرکتی خود را داشته باشند. خبرهای خوبی را داریم. چنانچه بودجه کم برای طراحی سایت شرکتی خود کنار گذاشته اید . نگران نباشید . ما اینکار را برای شما با بهترین حالت انجام خواهیم داد.

در طراحی سایت شرکتی ارزان ما نیز از طراحی سایت با وردپرس استفاده خواهیم نمود. تا اولا شما بتوانید به راحتی با سایت خود ارتباط برقرار نموده و از طرفی در ابتدا با همین هزینه کم بتوانید یک سایت شرکتی خوب برای شرکت خود دست و پا کرده باشد.

البته این موضوع را باید بدانید که سایت های شرکتی به عنوان ویترین شرکت محسوب شده. شما بعد از کسب درآمد باید سایت شرکتی خود را به صورت کاملا حرفه ای طراحی؛ و یا به صورت اختصاصی سایت برای شما طراحی گردد. پس این مورد طراحی سایت شرکتی ارزان را برای ابتدای کار خود در نظر بگیرید. و حتما برای رشد بهتر سایت و کسب و کار خود سایت را ارتقا دهید.

طراحی سایت ارزان املاک

مشاورین املاک در سطح شهر بسیار زیاد بوده و روز به روز به تعداد این مغازه ها افزوده میشود. اما جای تعجب دارد چرا در فضای وب این اتفاق نمیافتد. و افرادی برد را کرده اند که سایت املاک برای خود در اینترنت راه اندازی نموده اند. اگر نیاز به یک سایت املاک با هزینه پایین دارید این بخش را با دقت مطالعه بفرمایید.

طراحی سایت املاک ارزان شرکت ما بر اساس وردپرس طراحی خواهد شد. برای این نوع سایت ها نیز قالب های بسیار خوبی به صورت آماده نیز تهیه نمود تا تعرفه طراحی سایت املاک کم هزینه را کاهش داد. این نوع وب سایت ها مشکلاتی را هم دارند. برای رشد یک سایت املاک باید سایت به صورت بهینه سازی شده طراحی شده باشد در غیر اینصورت در آینده به مشکل خواعد خورد.

ما به شما پیشنهاد میکنیم برای طراحی سایت املاک از قالب آماده استفاده نشود. چرا که این سایت ها از فایل های فراوانی استفاده کرده و از طرفی بهینه طراحی نشده اند . ما قالب سایت را برای شما طراحی و بر روی مدیریت محتوای وردپرس نصب خواهیم نمود. تا در مورد سئو سایت به مشکل برخورد نکنیم.

 

طراحی سایت املاک ارزان

قیمت طراحی سایت ارزان

تعرفه طراحی سایت ارزان همه بستگی به نوع امکاناتی که میخواهید در سایت خود داشته باشید. بستگی دارد. به همین صورت کلی اصلا قابل پیش بینی نخواهد بود. ما در طراحی سایت فروشگاهی ارزان از امکاناتی که در طراحی سایت شرکتی ارزان استفاده میکنیم . بسیار متفاوت بوده . پس تعرفه طراحی سایت ارزان یک مقوله کلی است که نمیتوان به صراحت عنوان نمود. نیاز به برآورد قیمت دارد.

ما تمام تلاش خود را خواهیم نمود تا بهترین قیمت را برای سایت های شما در نظر گرفته . تا کمترین فشار را بر شما متحمل نماییم. چرا که شما ممکن است مجددا سفارش طراحی سایت را نزد ما داشته باشید. پس یکی از اهداف ما در این زمینه جلب مشتری به سمت شرکت بوده تا بتوانیم نمونه کارهای بیشتری را در کارنامه خود ثبت نماییم.

پس شما دوست عزیز اگر به هر دلیلی درخواست طراحی وبسایت کم هزینه را نزد ما داشتید اصلا نگران نباشید. که تمامی موارد برای کاهش هزینه برای شما اعمال خواهد شد. صادقانه عرض میکنیم که اگر بودجه شما زیاد بود که به سمت ساخت وب سایت ارزان نمی آمدید. ما نیز این مورد را برای شما لحاظ خواهیم نمود . تا دست پر از شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) خارج شوید.

تعرفه طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان در تهران

همانطور که میدانید در شهر تهران شرکت طراحی سایت ها بسیاری در حال فعالیت هستند. و در این میان افراد زیادی هستند که به صورت فریلنسر به عنوان برنامه نویس و سئوکار فعالیت دارند. بنابراین کمی سخت خواهد بود که از این میان بتوانید بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب نمایید که بتواند علاوه بر حفظ کیفیت سایت، قیمت مقرون به صرفه ای نیز داشته باشد. اگر در شهر تهران فعالیت دارید میتوانیم اعلام کنیم که هزینه طراحی سایت در تهران و با سایر شهرها تفاوتی نخواهد داشت. ما با توجه به بودجه درخواست دهنده نوع سایت را انتخاب کنیم.

لازم به ذکر است که تمامی سایت های کم هزینه ما کیفیت خوبی دارند. اگر با کاهش هزینه ها به جایی برسیم که کیفیت سایت پایین بیاید به شما پیشنهاد نخواهیم داد. در سایت های ارزان از قالب های آماده یا قالب های وردپرسی استفاده میشود. تا بتوانیم تا حد امکان هزینه ها و زمان تحویل سایت را کاهش دهیم. اگر بودجه شما بالاتر از حد لازم باشد برای شما قالب اختصاصی ساده طراحی میکنیم که میتوانید به مرور سایت خود را ارتقا دهید.

بنابراین اگر در حال حاضر بودجه لازم را برای ساخت وب سایت مقرونه به صرفه ندراید نگران نباشید. سایت های ما انعطاف پذیر بود که میتوانید با گذشت زمان برای اضافه کردن قابلیت های مختلف هزینه پرداخت کنید. لازم به ذکر است که در پلن طراحی سایت فوری و ارزان ما نیز میتوانیم با کاهش جزئیات و بخش های اضافه هزینه ساخت سایت را تا میزان زیادی کاهش دهیم. و شما در نهایت یک سایت کاربردی با امکانات متناسب در کوتاه ترین زمان خواهید داشت.

ساخت سایت ارزان با دامنه و هاست رایگان

رفا لازم به ذکر ایت که شما باید هزینه ساخت سایت را بپردازید و دیگر نیازی ندارید که بابت هاست و دامنه هزینه جداگانه بپردازید. شما با کمترین هزینه میتوانید سایت مختص به خود را تا آخر داشته باشید. زیرا شرکت هایی که سیستم سایت ساز ارائه میدهند را اعتماد نکنید زیرا سایت برای شما نخواهد بود و گویی سایت را اجاره کرده اید در صورتی که محتوا برای شما است. به همین دلیل ما به عنوان راهنما به افرادی که بودجه کافی ندارند اعلام میکنیم که طراحی سایت ارزان انحصاری بهتر از ساخت سایت در سایت سازها است.

درباره طراحی وبسایت ارزان

این موضوع را باید بدانید اگر سایت ارزان را از ما طلب میکنید. نباید نگران باشید چرا که تمامی موارد برای سایت شما در هر زمینه ای رعایت خواهد شد. سایت های ارزان طبیعی است که نسبت به سایت های اختصاصی و حرفه ای عقب تر باشد . اما به چشم دیده ایم سایت های ارزان از جایگاه خوبی نیز در موتور سرچ ها برخوردار بوده. و توانسته اند کسب درآمد خوبی داشته باشند.

با کمی تامل متوجه خواهید شد که سایت های بزرگ دنیا سایت های با ظاهر ساده دارند. و تمام تلاش خود را بر روی سئو سایت  و بهینه سازی سایت گذاشته تا بتوانند ورودی خوبی را برای سایت خود دریافت نمایند. از طرفی بعضی افراد نیز بر این باورند که بیشتر تبلیغات کنند موفق تر خواهند بود. این موضوع را باید توسط کارشناسان بررسی نمود. چرا که برای همه ی اصناف این مورد صادق نیست .

تفاوت بین طراحی سایت کم قیمت با اختصاصی

ما در این بخش تمام تلاش خود را کرده ایم تا تمامی موارد در طراحی سایت ارزان را برای شما عنوان نماییم. اینکه وب سایت ارزان بهتر است یا اختصاصی ؟ طبیعی است طراحی سایت اختصاصی اصلا نمیتوان مقایسه نمود. ما اگر طراحی سایت با قیمت ارزان را پیشنهاد کرده ایم . چند دلیل داشته است . افرادی بوده اند که نزد ما سایت خود را به صورت اختصاصی طراحی نموده اند . و بعد از مدتی خسته شده و سایت را کنار گذاشته اند . هزینه ای که کرده اند هدر رفته است.

ما به شما پیشنهاد کرده ایم و باز هم عرض میکنیم که اگر با دنیای وب آشنا نیستید. باید از ساخت سایت ارزان استفاده نمایید تا زمانی که دست شما در دیجیتال مارکتینگ باز شد. آنگاه میتوانید برای طراحی سایت اختصاصی خود اقدام نمایید. دوما طراحی سایت ارزان برای آن دسته از عزیزانی که بودجه کافی برای راه اندازی سایت ندارند پیشنهاد میگردد. پس اینکه طراحی سایت ارزان بهتر است یا اختصاصی سوالی اشتباه میباشد.

چرا طراحی وب سایت با وب سازان مرصاد؟

چرا طراحی سایت اقتصادی با وب سازان مرصاد

با پیشرفت تکنولوژی افراد برای بدست آوردن مایحتاج زندگی خود و خرید به صورت آنلاین از وب سایت ها استفاده مینمایند. و طبیعی است افرادی که فکر قردا را کرده اند و میخواهند که از این موقعیت استفاده نمایند. سعی برآن دارند که سایتی را برای خود دست و پا نمایند. این را هم بدانید افرادی وجود دارند که از سرمایه بالایی برخوردار بوده ولی سمت ساختن سایت برای کار خود حرکت نمیکنند. این افراد هم از آینده باخبر نمیباشند.

حال بسیاری از افراد دوست دارند که برای کاری که در دنیای واقعی به آن مشغولند. سایتی را داشته باشند. و همچون این دنیا در فضای وب هم فعالیت خود را داشته باشند. ما تا جایی که در توانمان باشد به این افراد کمک خود را خواهیم نمود. ما هم باید تلاش نماییم تا این فرهنگ در کشورمان جا بیافتد تا از مزیت این فضا بهره کامل را ببریم. آینده متعلق به اینترنت است و تمامی فروشگاهای واقعی برای خود نیز در فضای وب سایتی خواهند داشت.

آیا سایت های ارزان پشتیبانی میشوند ؟

اینکه سایت شما ارزان بوده و یا با طراحی سایت اختصاصی برنامه نویسی شده است. و یا با وردپرس فرقی برای شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) ندارد. نه ما همه ی همکاران ما نیز این پشتیبانی را برای سایت ها انجام خواهند داد . البته دوست عزیز این موضوع را در نظر داشته باشید. که سایت شما توسط شرکت طراحی سایت باید برنامه نویسی شده باشد. نه اینکه به یک فرد خاص این پروژه را تحویل دهید. در غیر اینصورت هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت. و گزارش های درباره اینکه سایت از طرف فرد پشتیبانی نمیشود به دست ما رسیده است.

پس اگر سایت خود را به شرکت طراحی وب سایت معتبر واگذار کرده باشید. مطمئنا سایت شما اگر هم ارزان طراحی شده باشد پشتیبانی خواهد شد. چرا که این شرکت ها برای هر بخش پرسنل مجرب و زبده را به کار گرفته است تا بتوانند به راحتی مشکلات کاربران و مشتران خود را حل و فصل نمایند. حال با این همه تفاسیر ببنید ارزش دارد که سایت خود را به شخصی خاص داده برای مقداری ارزانتر ، اینکار را انجام دهد؟. خیر.

آیا سایت های ارزان بهینه سازی میشوند ؟

همانطور که در بخش قبلی برای شما عزیزان توضیح دادم . اگر سایت شما توسط شرکت معتبر طراحی سایت ؛ برنامه نویسی شده باشد . بله . حتما اینکار هم هنگام برنامه نویسی سایت شما انجام خواهد شد. ما در شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) در مورد سایت های ارزانی که مشتریان سفارش میدهند. اینکار یا همان بهینه سازی سایت را از ابتدا انجام میدهیم.

در کل بهینه سازی سایت باید از ابتدای کدنویسی صورت بپذیرد. و سئو سایت بعد از برنامه نویسی . این دو مقوله از نظر ما متفاوت خواهد بود. ولی ممکن است از دید خیلی از دوستان یک مورد محسوب شود. ما این موضوع را بخاطر حساسیتی که دارد جدا خواهیم کرد. تا بتوانیم بهتر از رقبای خود اینکار را انجام دهیم.

سئو سایت ارزان

سئو سایت ارزان با سایت های دیگر ما هیچ فرقی ندارد. اگر بخش قبلی را با دقت مطالعه کرده باشید ؛ سئو سایت بعد از بهینه سازی سایت انجام خواهد شد. که شامل موارد زیادی هم میگردد. وب سایت ارزان باشد در گوگل وب مستر باید ثبت گردد. بعد از طراحی باید محتوای مناسب را برای سایت خود تهیه بفرمایید.

ما قبل از عقد قرارداد برای شما در مورد سئو سایت توضیحات کاملی را ارائه خواهیم داد. تا با بهترین روش ها بتوانیم سایت شما را در نتایج گوگل مشاهده نماییم. ما از شما خواهش می کنیم که تمامی مطالب را با دقت مطالعه نمایید. تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

آیا طراحی سایت کم هزینه شارژ دارد ؟

تمامی سایت ها دارای یکسری زیر ساخت ها میباشند که بدون این زیر ساخت ها سایتی وجود نخواهد داشت . مانند دامنه و هاست . این موارد که عرض شد ماهانه و یا سالانه میتواند شارژ داشته باشد. بسته به نوع درخواست شما نیز میتواند متفاوت باشد. چنانچه تامین این موارد بر عهده ما باشد که از بهترین هاستینگ ها برای شما تهیه خواهد شد.

این موضوع را باید به عرض شما برسانیم که نوع هاست میتواند در سرنوشت سئو سایت شما نیز موثر باشد. پس باید قبل از خرید هاست و دامنه توسط خود شما با بخش پشتیبانی شرکت در ارتباط بوده. تا موارد را با هم چک بفرمایید. تا در آینده به مشکلات احتمالی برخورد ننمایید.

هزینه شارژ سالانه موارد ذکر شده ؛ همان دامنه و هاست آنقدر زیاد نیست که بخواهد به شما عزیزان فشار وارد نماید. پس میتوان گفت که تنها این دو مورد میباشد که سالانه و یا ماهانه برای شما هزینه خواهد داشت. البته یکسری سایت ها میباشند که ماهانه نیز هزینه خود را دارند . مانند طراحی سایت صرافی آنلاین که ای پی آی خریداری شده برای نمایش نرخ سکه و طلا و ارزها نیاز دارد به منبعی متصل باشد. مگر اینکه به صورت دستی این موارد تنظیم گردد.

آیا طراحی سایت ارزان شما استاندارد میباشد؟

آیا سایت های اقتصادی استاندارد طراحی میشوند ؟

تمامی مواردی را که ما در طراحی سایت اختصاصی رعایت میکنیم در طراحی وب سایت ارزان به همان شیوه رعایت خواهیم نمود. شاید برای شما سوال پیش آید که چطور سایت با قیمت کم بکار میبرید اگر قرار است تمامی موارد مانند طراحی سایت اختصاصی رعایت شود. دوست عزیز طراحی وب سایت ارزان ما شامل یکسری موارد است که اگر تا انتها با ما همراه باشید ؛ متوجه خواهید شد.

در سایت های ارزان ما با استفاده از بهترین قالب های آماده وردپرسی استفاده شوند. میتوانند از مدیریت محتوای وردپرس استفاده شوند . عرض کردم بسته به نوع فعالیت و بودجه شما ما اینکار را برای شما انجام خواهیم داد. ما به شما این اطمینان را میدهیم چنانچه بودجه کافی برای راه اندازی سایت حرفه ای را نداشته باشد. و قرار شد سایت شما به صورت ارزان طراحی گردد. تمامی اصول استاندارد سازی سایت برای شما توسط ما رعایت شود. این موضوع هم در منشور اخلاقی شرکت به عنوان یک بند ذکر شده است. و ما نیز موظف به انجام آن خواهیم بود.

موارد ویژه در سایت مقرونه به صرفه

یکی از مواردی که در استاندارد سازی سایت های ارزان خود استفاده میکنیم. استفاده از کدهای بهینه شده در هنگام برنامه نویسی سایت شما میباشد. ما تا جایی که امکان دارد کدها را بهینه کرده و در سایت شما قرار خواهیم داد. برای ما هیچ فرقی نمیکند که این سایت ارزان بوده و یا به صورت اختصاصی قرار است برنامه نویسی شود.

موارد مهم در سایت اقتصادی

یکی از مواردی که در استاندارد سازی سایت ارزان ما رعایت میکنیم. تا جایی که بتوانیم ریکوئست عا را کاهش داده . از فایل های CSS کمتر استفاده شده تا سرعت لودینگ سایت شما افزایش پیدا کند. همچنین از فایل های JScript کمتری استفاده کرده تا همین سرعت سایت کاهش پیدا نکند.

ویژگی های طراحی سایت اقتصادی با وب سازان مرصاد

هزینه مقرون به صرفه

برای سایت شما دامنه و هاست به صورت رایگان از حساب شرکت محاسبه میشود که دامنه .ir و  هاست 1000 مگابایت است که مطابق با چیزی  که میخواهید هاست قوی از دیتاسنتر های خارجی مانند هرتز آلمان یا هاست داخل ایران استفاده کرد.

طراحی سایت داینامیک

پنل کاربری و محیط سایت مطابق با تکنولوژی جدید پیاده سازی میشود. سایت به صورت داینامیک بوده و میتوانید مطالب و تصاویر جدید اضافه کنید. که فرم های مناسب برای تعامل با کاربر وجود خواهد شد که بروزرسانی میشود.

سازگاری با مرورگر

تمامی سایت های ما در انواع مرورگرهای کروم، فایرفاکس، سافاری و غیره ظاهری مناسب و بدون از بهم ریختگی دارند.

نامحدود بودن تعداد صفحات

از آنجایی که سایت به صورت داینامیک برای شما طراحی میشود. هرچه تعداد صفحه ای که نیاز دارید میتوانید بدون محدودیت به سایت خود اضافه نمایید.

سئو و بهینه سازی سایت

تمامی سایت ها با توجه به استانداردهای گوگل طراحی و راه اندازی میشود. که تمامی سایتها ما سئو اولیه را دارند که برای انجام سئو اصولی سایت زحمت کمتری خواهد برد.

افزودن محتوای اولیه

محتوای اولیه سایت شامل لوگو، فوتر، صفحات اصلی سایت، اطلاعات تماس و شبکه های اجتماعی و غیره برای شما اضافه خواهد شد. اما برای تولید محتوا اضافه در سایت مستلزم هزینه خواهد بود زیرا خارج از مسئولیت شرکت طراحی سایت است.

پشتیبانی سایت

تمامی سایت ها ما به صورت سه ماه اول رایگان پشتیبانی فنی میشوند. که اگر مواردی و باگی در سایت به وجود آمد در کمترین زمان ممکن برای شما حل خواهد شد. برای مشاهده خدمات پشتیبانی و نگهداری سایت ، بخش مربوطه را دنبال نمایید.

قیمت مناسب

با ارائه طراحی سایت ارزان قیمت میتوانید وب سایت مختص به خود را با کم هزینه ترین حالت داشته باشید.

طراحی سایت واکنشگرا

تمامی سایت های ما به صورت ریسپانسیو برای شما طراحی میشود که در تمامی صفحه های نمایشگر گوشی، تبلت، لپ تاپ و غسره مناسب خواهد بود.

بهینه سازی سایت

تمامی سایت هایی که توسط وب سازان مرصاد ( دئووب ) طراحی میشوند بهینه سازی اولیه میشوند که باعث بالا رفتن کیفیت و کارایی سایت میشود.

سرعت بالا

تمامی سایت های ما به صورت بهینه سازی شده از ابتدا طراحی میشوند که همین کدنویسی بهینه و رعایت اصول بهینه سازی باعث میشود که سرعت سایت شما بالا باشد.

کاربری آسان

پنل مدیریتی ادمین به صورت فارسی و دسترسی آسان با تمامی امکانات لازم را دارد. که میتوانید محتوا اعم از تصویر، ویدیو، عکس، لینک و غیره اضافه کنید.

آموزش آنلاین

پنل مدیریت سایت، تمامی مواردی به صورت ویدیو و فایل برای شما آنلاین ارسال میشود که میتوانید با استفاده آن مدیریت سایت را پس از تحویل در دست بگیرید.

امکانات چند زبانه

در صورتی که نیاز داشته باشید برای سایت شما زبان های دیگر نیز اضافه خواهد شد که اضافه شدن هر زبان اضافه مستلزم هزینه خواهد بود.

4 مرحله راه اندازی سایت

امکانات طراحی سایت ارزان

مدیریت افزونه

شما میتوانید امکانات و ماژول هایی که نیاز دارید را درخواست دهید تا از طریق پلاگین های اختصاصی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) یا پلاگین هایی که در وردپرس وجود دارد برای شما راه اندازی شود.

ویرایش محتوای سایت

میتوانید تمامی موارد اعم از عناوین، متن، تصویر، لوگو، آیکون ها و غیره را در سایت خود تغییر دهید.

مدیریت منو

میتوانید صفحات و لینک های مختلف بر اساس سلیقه به سایدبار، منو، فوتر و سایر مناطق اضافه نمایید.

امکانات مدیریتی

پنل به صورت وردپرسی بوده و میتوانید تمامی مواردی که برای مدیریت سایت نیاز دارید را در دست داشته باشید. که از سیستم چند مدیریتی استفاده میشود که برای هر یوزر میتوانید سطح دسترسی تعیین کنید.

مدیریت کاربران

شما میتوانید رنگ، ساختار صفحات، لوگو، ستوت بندی، منو، امکانات، تگ ها و خیلی از موارد دیگر را تغییر دهید.

مدیریت صفحه ها

امکان اضافه، ویرایش، حذف محتوا صفحات و ایجاد صفحات به طور کلی از سوی ادمین برای شما امکان پذیر خواهد بود.

مدیریت رسانه

بارگزاری تصاویر، متون، گالری، فایل ها، محصولات، خدمات و غیره از سوی مدیر قابلیت تغییر خواهد داشت.

سئو سایت ارزان

همانطور که در بخش های ابتدای این مقاله به عرض شما رساندیم. تمامی موارد و استانداردهای گوگل در مورد طراحی سایت ارزان اعمال خواهد شد. و اینکه سایت اقتصادی باشد یا اختصاصی هیچ اهمیتی برای ما نداشته و سئو سایت در طراحی سایت ارزان قیمت به صورت کامل رعایت خواهد شد.

برای گوگل اهمیت ندارد که چه مقدار برای سایت خود هزینه کرده اید . برای موتورهای جستجو یکسری استانداردها مهم میباشد که تماما ما در طراحی وب سایت ارزان خود رعایت خواهیم نمود. موردی که در سئو سایت ارزان مهم میباشد. محتوای سایت شما خواهد بود که به میزان برای کاربران مفید خواهد بود.

این موضوع را هم باید بدایند که طراحی سایت ارزان نیز از امکانات واکنش گرایی برخوردار بوده. که در سئو سایت بسیار حائز اهمیت است. از طرفی گوگل هم این موضوع که سایت موبایل فریندلی می باشد یا نه برایش بسیار مهم میباشد.

پس با اطمینان به شما عزیزان عرض میکنم نگران سایت خود نباشید. شما میتوانید با یک سایت ساده شورع کرده و کسب درآمد خوبی را داشته باشید. این موضوع در مورد شبکه های اجتماعی هم صدق میکند. مانند اینستاگرام . ممکن است یک پیج به ظاهر بسیار ساده باشد ولی تعداد فالورهای بالایی داشته باشد. چرا ؟ بخاطر محتوای خوب و هدفمند.

سئو سایت ارزان
سوالات متداول طراحی سایت

سوالات متداول طراحی سایت کم هزینه

طراحی سایت ارزان چقدر زمان بر است ؟

زمان طراحی سایت به نوع امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. وردپرسی یا اختصاصی بودن ساختار سایت شما میتواند یکی از دلایل برای مشخص کردن زمان باشد.

پشتیبانی سایت ارزان بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت ارزان به مدت 2 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل می توانید برای پشتیبانی سایت درخواست کرده و قرارداد ماهانه یا سالانه بسته شود.

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت بستگی به نوع طراحی سایت دارد . یکی دیگر از عواملی که در قیمت طراحی سایت می تواند تاثیر گذار باشد امکانات سایت می باشد که شما می تواند در بخش مربوطه بیشتر مطالعه بفرمایید .

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد.

هزینه کم اما کیفیت بالا با پشتیبانی 24/7