شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان با وب سازان مرصاد

این موضوع را میدانستید که هزینه ای که برای یک سایت اصولی میپردازید بسیار کمتر از طراحی سایت ارزان میباشد ؟ بسیاری از افراد در اینترنت از کلیدواژه های ارزان و یا مجانی استفاده می کنند ؟ آیا با یک طراحی وب سایت با هزینه کم میتوان به نتایج معقول یا همان هدفمان برسیم.؟ شاید برای شما هم این سوال به وجود آید. مقدمه وار عرض می کنم که سایت با قیمت ارزان به چه سایتی گفته میشود. در ابتدا باید عرض کنم به هر چیزی که در قبال آن پول کمتری هزینه شود. خوب به چه قیمت میخواهیم اینکار را انجام دهیم. البته لازم به ذکر است که در طراحی سایت حرفه ای بازگشت چند برابری سرمایه خواهید داشت.

از آنجایی که  شرکت طراحی سایت معتبر  وب سازان مرصاد 15 سال است در زمینه وب سایت فعالیت دارد. توانسته است با کاهش هزینه های غیر ضروری و غیرکاربردی در طراحی وب سایت، قیمت تمام شده راه اندازی سایت را به میزان حداقل برساند. اما توجه نمایید که برای ما کیفیت حرف اول را میزند و کاهش هزینه ها را تا جایی پیش میرویم که بابت کاهش قیمت طراحی سایت، موارد مهم و کاربردی را از دست ندهیم. از آنجایی که سیستم های مدیریت محتوایی مانند وردپرس وجود دارند ما میتوانیم صرفا هزینه طراحی قالب سایت را از شما دریافت کنیم و برای بخش پنل از CMS وردپرسی استفاده نماییم.

طراحی وب سایت ارزان با وب سازان مرصاد

یک ضرب المثل انگلیسی هست که میگوید : آنقدر ثروتمند نشده ایم که جنس ارزان بخریم . در طراحی سایت هم این موضوع صادق است. شما اگر سایت ارزان درخواست نمایید از هر فردی به همان اندازه برای شما سرویس ارائه خواهد داد. حق با برنامه نویس شما خواهد بود. طراحی سایت وردپرس با کمترین هزینه یکی از مواردی است که زیاد از ما درخواست میشود. زیرا وردپرس بسیار میان طراحان سایت و مردم محبوب است. و از طرفی البته با توجه به امکانات هزینه های بسیار بالایی دارد. که ما سعی میکنیم که کم هزینه ترین حالت را برای مشتریان خود درنظر بگیریم.
طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان در تهران با وب سازان مرصاد

همانطور که میدانید در شهر تهران شرکت طراحی سایت ها بسیاری در حال فعالیت هستند. و در این میان افراد زیادی هستند که به صورت فریلنسر به عنوان برنامه نویس و سئوکار فعالیت دارند. بنابراین کمی سخت خواهد بود که از این میان بتوانید بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب نمایید که بتواند علاوه بر حفظ کیفیت سایت، قیمت مقرون به صرفه ای نیز داشته باشد. اگر در شهر تهران فعالیت دارید میتوانیم اعلام کنیم که هزینه طراحی سایت در تهران و با سایر شهرها تفاوتی نخواهد داشت. ما با توجه به بودجه درخواست دهنده نوع سایت را انتخاب کنیم.

بنابراین اگر در حال حاضر بودجه لازم را برای ساخت وب سایت مقرونه به صرفه ندراید نگران نباشید. سایت های ما انعطاف پذیر بود که میتوانید با گذشت زمان برای اضافه کردن قابلیت های مختلف هزینه پرداخت کنید. لازم به ذکر است که در پلن طراحی سایت فوری و ارزان ما نیز میتوانیم با کاهش جزئیات و بخش های اضافه هزینه طراحی سایت را تا میزان زیادی کاهش دهیم. و شما در نهایت یک سایت کاربردی با امکانات متناسب در کوتاه ترین زمان خواهید داشت.

سفارش طراحی سایت با وردپرس با وب سازان مرصاد

قیمت طراحی سایت ارزان

تعرفه طراحی سایت ارزان همه بستگی به نوع امکاناتی که میخواهید در سایت خود داشته باشید. بستگی دارد. به همین صورت کلی اصلا قابل پیش بینی نخواهد بود. ما در طراحی سایت فروشگاهی ارزان از امکاناتی که در طراحی سایت شرکتی ارزان استفاده میکنیم . بسیار متفاوت بوده . پس تعرفه طراحی سایت ارزان یک مقوله کلی است که نمیتوان به صراحت عنوان نمود. نیاز به برآورد قیمت دارد.

قیمت طراحی سایت وکالت به موارد زیادی بستگی دارد که سعی می کنیم در این بخش به آن بپردازیم . در کل دو نوع طراحی را می تواتیم به شما وکلای عزیز تقدیم کنیم . شما یکی از این دونوع طراحی که در زیر عنوان شده را سفارش داده و دفتر وکالت خود را به جامعه دیجیتال معرفی نمایید .

مشاوره طراحی سایت ارزان

مشتریان عزیز می توانید از طریق فرم زیر با همکاران ما در ارتباط بوده و مشاوره لازم در زمینه سفارش طراحی سایت ارزان را در کمترین زمان داشته باشید .

 طراحی سایت ارزان اما با کیفیت بالا

قرار است در این بخش از سایت در زمینه طراحی سایت ارزان قیمت برای شما عزیزان صحبت نماییم. چرا بسیار جالب است که بسیاری از ما هم میخواهیم سایت کم هزینه باشد و از طرفی حرفه ای هم باشد. نه اینکه نشود اینکار را کرد ، باید بدانید ممکن است بسیاری از امکانات را از سایت شما حذف نمایند. ما نیز برای این بخش برای شما فکرهای را داریم که از شما خواهشمندیم تا انتها با ما همراه باشید.

مطمئن باشید که به نتایج خوبی در مورد طراحی سایت با هزینه ارزان خواهید رسید. ما این بخش را برای آندسته از عزیزانی که بدنبال سایت با قیمت کم هستند ، تنظیم نموده ایم. پس این مقاله را از دست ندهید. زمان بگذارید و تا انتها مطالعه بفرمایید.

 طراحی سایت ارزان اما با کیفیت بالا

امکانات طراحی سایت ارزان

شما میتوانید رنگ، ساختار صفحات، لوگو، ستوت بندی، منو، امکانات، تگ ها و خیلی از موارد دیگر را تغییر دهید

امکان اضافه، ویرایش، حذف محتوا صفحات و ایجاد صفحات به طور کلی از سوی ادمین برای شما امکان پذیر خواهد بود.

بارگزاری تصاویر، متون، گالری، فایل ها، محصولات، خدمات و غیره از سوی مدیر قابلیت تغییر خواهد داشت.

شما میتوانید امکانات و ماژول هایی که نیاز دارید را درخواست دهید تا از طریق پلاگین های اختصاصی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) یا پلاگین هایی که در وردپرس وجود دارد برای شما راه اندازی شود.

 
 
 

میتوانید تمامی موارد اعم از عناوین، متن، تصویر، لوگو، آیکون ها و غیره را در سایت خود تغییر دهید.

میتوانید صفحات و لینک های مختلف بر اساس سلیقه به سایدبار، منو، فوتر و سایر مناطق اضافه نمایید.

ویژگی های طراحی سایت اقتصادی با وب سازان مرصاد

طراحی سایت وردپرس ارزان با وب سازان مرصاد

سئو سایت ارزان

همانطور که در بخش های ابتدای این مقاله به عرض شما رساندیم. تمامی موارد و استانداردهای گوگل در مورد طراحی سایت ارزان اعمال خواهد شد. و اینکه سایت اقتصادی باشد یا اختصاصی هیچ اهمیتی برای ما نداشته و سئو سایت در طراحی سایت ارزان قیمت به صورت کامل رعایت خواهد شد.

برای گوگل اهمیت ندارد که چه مقدار برای سایت خود هزینه کرده اید . برای موتورهای جستجو یکسری استانداردها مهم میباشد که تماما ما در طراحی وب سایت ارزان خود رعایت خواهیم نمود. موردی که در سئو سایت ارزان مهم میباشد. محتوای سایت شما خواهد بود که به میزان برای کاربران مفید خواهد بود.

طراحی سایت ارزان شرکتی

ما برای آندسته از عزیزانی که دوست دارند سایت شرکتی خود را داشته باشند. خبرهای خوبی را داریم. چنانچه بودجه کم برای طراحی سایت شرکتی خود کنار گذاشته اید . نگران نباشید . ما اینکار را برای شما با بهترین حالت انجام خواهیم داد.

در طراحی سایت شرکتی ارزان ما نیز از طراحی سایت با وردپرس استفاده خواهیم نمود. تا اولا شما بتوانید به راحتی با سایت خود ارتباط برقرار نموده و از طرفی در ابتدا با همین هزینه کم بتوانید یک سایت شرکتی خوب برای شرکت خود دست و پا کرده باشد.

طراحی سایت ارزان املاک

مشاورین املاک در سطح شهر بسیار زیاد بوده و روز به روز به تعداد این مغازه ها افزوده میشود. اما جای تعجب دارد چرا در فضای وب این اتفاق نمیافتد. و افرادی برد را کرده اند که سایت املاک برای خود در اینترنت راه اندازی نموده اند. اگر نیاز به یک سایت املاک با هزینه پایین دارید این بخش را با دقت مطالعه بفرمایید.

طراحی سایت املاک ارزان شرکت ما بر اساس وردپرس طراحی خواهد شد. برای این نوع سایت ها نیز قالب های بسیار خوبی به صورت آماده نیز تهیه نمود تا تعرفه طراحی سایت املاک کم هزینه را کاهش داد. این نوع وب سایت ها مشکلاتی را هم دارند. برای رشد یک سایت املاک باید سایت به صورت بهینه سازی شده طراحی شده باشد در غیر اینصورت در آینده به مشکل خواعد خورد.

طراحی سایت ارزان فروشگاهی

در طراحی سایت فروشگاهی ارزان ما بیشتر از مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنیم. چنانچه بخواهید کمترین هزینه برای شما درنظر گرفته شود در کنار وردپرس از قالب آماده استفاده خواهد شد. در ابتدا این موارد خوب هست و مشکلی برای شما نخواهد داشت .

در بعضی مواقع خود سفارش دهنده طراحی سایت فروشگاهی ارزان را انتخاب کرده. باید عرض کنیم که تمامی مشکلات سایت های فروشگاهی با قالب آماده بر عهده مشتری است. ما میتوانیم از قالب آماده استفاده کرده که هزینه ها کاهش پیدا کند اما آن را باید بهینه سازی کنیم. زیر امنیت و سرعت در سایت های فروشگاهی چه ارزان و چه گران قیمت بسیار مهم است.