طراحی سایت تالار پذیرایی

برای مراسمات تشریفاتی و خدمات سالن ها وجو یک سایت تشریفاتی بسیار ضروری است. زیرا بسیاری از کاربران اینترنت که میتوانند مشتریان یا همکاران شما باشند در فضای وب فعالیت بیشتری دارند. سایت تالار پذیرایی یک نوع طراحی سایت خدماتی حرفه ای است. با یک رستوران نیز میتوانید برای سرور غذاهای مراسمات همکاری لازم را داشته باشید. تالار پذیرایی شما میتواند با کسب و کار خدمات مجالس نیز همکاری بیشتری داشته باشید. زیرا تالار پذیرایی صرفا یک سالن برای مراسم ها و تشریفات را فراهم میکند. با طراحی سایت تالار پذیرایی میتوانید با شرکت های خدمات مجالس زیادی به صورت آنلاین همکاری لازم را داشته باشید.

با طراحی سایت تالار پذیرایی میتوانید امکان رزرودهی و هماهنگی مراسم ها با مشتریان را از طریق سایت خود مدیریت کنید. سایت تالار یکی از انواع سایت هایی است که بخش گالری آن بسیار مهم است. زیرا باید دیزاین و تزئینات تالار پذیرایی خود را در مراسم های مختلف به نمایش بگذارید. تا افراد نحوه برگزاری مراسم های شما را ببینند. با سایت تالار پذیرایی اعتبار به سالن مراسمات خود میبخشید. همین باعث میشود که از خدمت مراسم های تشریفاتی و VIP زیادی باشد. که این موجب برندسازی تالار پذیرایی شما خواهد شد. که همین موضوع باعث میشود که افراد درخواست دهنده تمایل داشته باشند که در تالار پذیرایی شما مراسمات خود را برگذار کنند.

طراحی سایت تالار پذیرایی

طراحی وب سایت تالار پذیرایی

طراحی سایت تالار پذیرایی ، افراد و سازمان ها برای مراسم های مختلف، به دنبال تالار مناسبی میگردند. برای انتخاب مکان مناسب پذیرایی در اینترنت به جست و جو میپردازند. تا بتوانند در میان گزینه ها، بهترین تالار مدنظر خود را انتخاب کنند. زیرا ممکن است درخواست کنندگان مشغله های زیادی داشته باشند. و نتوانند به صورت حضوری از تالار ها و سالن های مختلف بازدید نمایند.

 با معرفی تالار پذیرایی خود از طریق سایت بهتر میتوانید مشتریان مختلف را جذب نمایید. در قسمت گالری میتوانید تصاویر و ویدیو از مراسمات مختلف داشته باشید. نحوه پذیرایی خود را شرح دهید که به چه صورت است. اعلام تعرفه ها به بازدیدکنندگان کمک زیادی خواهد کرد.  بدین صورت کمک زیادی به مشتریان خود خواهید کرد. مشتریان میتوانند به سایت تالار پذیرایی شما مراجعه کنند. و با مشاهده بخش های مختلف سایت بهتر تصمیم گیری کنند.

در قسمت نمایش آنلاین میتوانید منوهای انتخابی غذاها و پیش غذاها را قرار دهید. تا کاربران به صورت آنلاین غذاهایی انتخابی خود را انتخاب نمایند. بدین صورت با صرف زمان کم، غذاهایی که میخواهند سرو شود را مشخص مینمایند. هزینه های اقلام  در منو شما باید بروز باشد. زیرا کاربران بر اساس آن انتخاب میکنند. با فراهم نمودن بخش رزرو آنلاین و پرداخت وجه کار شما و مشتریان آسان میشود. زیرا بدون مراجعه حضوری با خیالی سفارشات خود را ثبت میکنید.

نمونه کارهای طراحی سایت تالار پذیرایی

وکلای عزیز شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت تالار پذیرایی که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت تالار پذیرایی آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

5 مزیت طراحی سایت آتلیه

5 مزیت طراحی سایت

طراحی سایت تالار پذیرایی ارزان

پکیج های مختلفی برای طراحی سایت تالار پذیرایی وجود دارد. با توجه به بودجه شما و حرفه ای بودن کار، مشاوران ما پکیجی را به شما پیشنهاد میدهند. اگر صرفا میخواهید یک سایت تالار پذیرایی داشته باشید. که بتوانید به معرفی تالار و خدمات خود بپردازید. ما به شما طراحی سایت ارزان تالار پذیرایی را پیشنهاد میکنیم. تا با صرف هزینه طراحی کمتری یک سایت داشته باشید. البته طراحی های پایه ما، تنها شامل چند امکانات پایه ای هستند. برای اینکه امکانات بیشتری داشته باشید باید هزینه بیشتری متقبل شوید.

البته نگران نباشید درابتدا طراحی با توجه به بودجه شما صورت میگیرد. به مرور میتوانید سایت خود را ارتقا بدهید. و امکانات بیشتری اضافه نمایید. با طراحی سایت پذیرایی از طریق اینترنت کسب درآمد خود را افزایش دهید. فرصت را از دست ندهید. با کارشناسان طراحی ما تماس بگیرید. و سفارش طراحی سایت تالار پذیرایی خود را نهایی سازید.

طراحی سایت تالار پذیرایی ارزان
مزایای طراحی سایت تالار پذیرایی

مزایای طراحی سایت تالار پذیرایی

مزیت های طراحی سایت تالار پذیرایی بسیار است. با داشتن یک سایت ارزشمند و با کیفیت؛ سرویس های فراوانی میتوانید به کاربران خود ارائه دهید. از طریق سایت میتوانید دیجیتال مارکتینگ خود را رونق دهید. برند پذیرایی خود را داشته باشید. و درآمد بیشتری کسب نمایید.

در ابتدا نوع سایت تالار پذیرایی خود را مشخص نمایید. بر اساس آن امکانات به سایت اضافه کنید. سایت شما باید سریع باشد تا باعث معطلی مشتریان نشود. هرچه امکانات سایت تالار پذیرایی بیشتر باشد، به مزیت های شما اضافه میکند. لازم به ذکر است که میتوانید مانند طراحی سایت خدمات مجالس، امکانات بیشتری به سایت تالار خود اضافه کنید. تا تمام فرآیند مراسمات از صفر تا صد بر عهده خودتان باشد. 

مشتریان برای یافتن تالار پذیرایی خود به طور مستقیم میتوانند وارد سایت شما شوند. به مرور متوجه خواهید شد مشتریان حضوری شما، کمتر از مشتریان آنلاین خواهد شد. زیرا اینترنت کار افراد را راحت کرده است. مخاطبان میتوانند تمام اطلاعات مورد نیاز را از سایت شما دریافت نمایند. و نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشند. این کار موجب صرفه جویی در زمان شما نیز میشود. و نیازی نیست که وقت زیادی برای ارائه خدمات خود به مشتریان صرف کنید.

امکانات طراحی سایت تالار پذیرایی

سایت تالار پذیرایی میتواند امکانات زیادی داشته باشد. همه امکانات مربوط به پذیرایی با نظر شما پیاده سازی میشود. شما باید در ابتدا ویژگی هایی که میخواهید را استخراج کنید. تا روند طراحی و پیاده سازی وب سایت تالار پذیرایی شما مشخص شود. برای مثال چند تا از امکانات مربوط به پذیرایی در ادامه عنوان شده است.

در این بخش از مقاله همانند بسیاری از طراحی سایت ها مانند طراحی سایت املاک ، طراحی سایت فروشگاهی و یا شرکتی . در مورد امکانات طراحی سایت تالار پذیرایی برای شما عزیزان توضیحاتی را ارائه خواهیم داد. امیدواریم که بتوانیم با ارائه این خدمات سایت شما را تا حد امکان بروزرسانی کرده . و از طرفی افراد بیشتری در سایت شما از این امکانات استفاده کافی را ببرند.

امکانات طراحی سایت تالار پذیرایی
معرفی خدمات کلی تالار و نحوه پذیرایی

معرفی خدمات کلی تالار و نحوه پذیرایی

در قسمت معرفی و درباره ما تالار خود را به طور کامل معرفی کنید. تمام سرویس ها و خدمات خود را به صورت دسته بندی شده قرار دهید. تا بتوانید بهتر خود را به مخاطبان معرفی کنید. با طراحی سایت تالار پذیرایی، تمامی اطلاعات ممکن را به مخاطبان منتقل نمایید. این بخش را از طراحی سایت خدماتی کمک خواهیم گرفت .

نمایش جدول زمان بندی مراسمات تالار

برای برنامه ریزی مراسمات متفاوت در تالار پذیرایی؛ باید توافقی بر سر زمان انتخابی صورت گیرد. در این بخش میتوانید زمان بندی برنامه های تالار را ارائه دهید. وجود این آیتم مزیت های بسیار زیادی دارد. زیرا مشتریان شما میتوانند آنلاین زمان خود را مشخص نمایند.مهمانان میتوانند مانند طراحی سایت نوبت دهی اینترنتی، زمان خود را برای اجرای مراسم به صورت آنلاین در سایت شما ثبت نمایند.

نمایش جدول زمان بندی مراسمات تالار
نمایش منوی آنلاین غذاها

نمایش منوی آنلاین غذاها

برنامه غذایی که در مراسمات مختلف سرو میشود؛ برای مشتریان مهم است. مشتریان نیاز دارند که در مورد نحوه پذیرایی شما تغییراتی انجام دهند. و نوع غذاهایی که در مراسمشان سرو میشوند را انتخاب نمایند. با ملاحظه تعرفه ها و خدمات، تالار پذیرایی شما را انتخاب میکنند. برای مثال در طراحی سایت سفارش آنلاین غذا برای انتخاب از منوهای انتخابی غذا و پیش غذا به صورت آنلاین است که میتوان در سایت شما استفاده کرد. که مهمانان بتوانند خود غذاها را به صورت آنلاین انتخاب کرده و سفارش دهند.

اراِئه گالری از مراسمات مختلف

در این بخش میتوانید تجربیات و خاطرات مراسمات قبلی را قرار دهید. و به عنوان نمونه کار پذیرایی در سایت منتشر کنید. حق مشتریان است که نحوه برگزاری مراسمات مختلف را مشاهده کنند. این کار به سئو سایت شما نیز کمک زیادی خواهد کرد. شما میتوانید از عکاسان بسیار حرفه ای در مراسمات خود در تالار استفاده کنید. بخشی به عنوان آتلیه در تالالر خود داشته باشید که افراد بتوانند عکس بیندازند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید در مورد طراحی سایت آتلیه عکاسی بیشتر اطلاعات کسب نمایید تا این سرویس را نیز به دیگر سرویس های مجالس در تالار خود اضافه نمایید.

اراِئه گالری از مراسمات مختلف

طراحی سایت تالار پذیرایی با وردپرس

طراحی سایت تالار پذیرایی با وردپرس مزایای زیادی دارد. اول اینکه زمان طراحی وب سایت با وردپرس کمتر از طراحی سایت اختصاصی است. بنابراین هزینه کمتری نیز خواهد داشت. وردپرس امکاناتی دارد که برای سئو سایت و بهینه سازی سایت مفید است. اگر توجه کنید بیشتر سایت ها امروزه با وردپرس طراحی میشوند. زیرا میخواهند که راحت تر در نتایج اولیه گوگل ظاهر شوند. ممکن است از افراد غیر حرفه ای در این زمینه استفاده کنید. اما بدانید که در نهایت به نتیجه موردنظر نخواهید رسید.

چرا وردپرس

شما باید کار را به کاردان بسپارید. تا بعدا دچار مشکلات متعدد نشوید. ممکن است طراحی سایت تالار پذیرایی خود را با هزینه بسیار کمی انجام دهید. اما بدانید که طولی نمیکشد، سایتی غیر کاربردی خواهید داشت. متخصص وردپرس باید مسلط به زبان برنامه نویسی php و طراحی باشد. تا بدین وسیله پشتیبانی سایت شما را بر عهده گیرد.
برای کسب و کار خود ارزش قائل شوید. و طراحی سایت تالار پذیرایی با وردپرس را به شرکت های معتبر در این زمینه بسپارید. تیم متخصص وردپرس شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمت رسانی به شما است.

طراحی سایت تالار پذیرایی با وردپرس
طراحی سایت تالار پذیرایی با دئووب

طراحی سایت تالار پذیرایی با وب سازان مرصاد ( دئووب )

امروزه بسیاری از عزیزان در حوزه پذیرایی فعالیت دارند. صاحبان تالار ها و سالن های پذیرایی میتوانند یک سایت حرفه ای داشته باشند. تا جایگاه مناسبی میان همگان پیدا کنند. با طراحی سایت تالار پذیرایی از رقیبا خود پیش خواهید گرفت. چرا که بیشتر مردم از طریق اینترنت شما را پیدا خواهند کرد. کسب و کار سنتی جای خود را به کسب و کار دیجیتالی داده است.

طراحی سایت تالار پذیرایی خود را به شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) بسپارید. تا بدین وسیله بتوانید از یک سایت حرفه ای بهره مند شوید. ظاهر سایت تالار پذیرایی بسیار اهمیت دارد. باید رنگ بندی سایت مطابق با رنگ بندی سالن تشریفات شما باشد. این کار جلوه بسیار زیبایی به سایت خواهد داد. در طراحی این نوع سایت ها باید تمام جوانب را بسنجید. اگر متخصص این کار نیستید از افراد حرفه ای کمک بگیرید. تیم طراحی سایت و توسعه وب سازان مرصاد ( دئووب ) با توجه به تجربه 15 ساله ای که دارد. شما را در همه مراحل کمک خواهد کرد.

هدف از طراحی سایت تالار پذیرایی

برای شروع پروسه طراحی سایت تالار پذیرایی خود؛ در ابتدا هرف خود را مشخص نمایید. اگر در زمینه دیجیتال مارکتینگ سررشته ندارید. میتوانید با متخصصان بازاریابی ما در این زمینه مشورت بگیرید. تا شما را برای ادامه مسیر یاری دهند. اگر هدف شما تنها یک سایت پذیرایی ساده است. سیاست کاری نیز تغییر خواهد کرد. نیازی نخواهد بود که هزینه زیادی بکنید. زیرا هدف مشخصی ندارید.

اگر کسب درآمد از سایت پذیرایی برای شما مهم است. باید با مشاوران ما مشورت کنید. تا مسیر برندسازی شما را نشان دهند. سایت تالار شما باید جزو سایت های رتبه اول گوگل قرار بگیرد. تا میان سایت های زیادی که وجود دارد دیده شوید. بدین منظور باید سئو سایت و بهینه سازی سایت تالار پذیرایی خود را به تیم متخصص سئو سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) بسپارید.

هدف از طراحی سایت تالار پذیرایی
چرا طراحی سایت تالار پذیرایی

چرا طراحی سایت تالار پذیرایی

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی؛ بسیاری از کسب و کارها به دنبال معرفی خود در فضای وب هستند. مدیرانی که در زمینه پذیرایی از میهمانان فعالیت دارند. به دنبال راه هایی برای گسترش خدمات پذیرایی خود میباشند. تشریفات در مجالس های مختلفی امری نیست که بتوان آن را نادیده گرفت.

با دارا بودن یک سایت تالار پذیرایی میتوانید لیست خدمات خود را آنلاین ارائه دهید. کاربران جستجوگر در اینترنت با مشاهده خدمات، به تالار پذیرایی شما مراجعه میکنند. با طراحی بخش های مختلف دیگر نیازی به پاسخگویی مداوم به مشتریان نخواهید بود. یا اینکه نیازی ندارید هزینه زیادی را صرف تبلیغات محیطی کنید. برای دیده شدن باید سایت تالار پذیرایی استانداری داشته باشید. تا کاربران از میان سایت های موجود، شما را انتخاب نمایند.

درباره طراحی سایت تالار پذیرایی

طراحی سایت تالار پذیرایی در فضای اینترنت به ارائه خدمات پذیرایی میپردازد. نوع خدماتی که میخواهید ارائه دهید، به کسب و کار شما بستگی دارد. هرچه وسعت کاری شما در زمینه پذیرایی بیشتر باشد. سرویس هایی که ارائه میدهید، پیشرفته تر خواهند بود. با قرار دادن نمونه مراسمات مختلف، کاربران را جذب خود خواهید کرد. در نظر داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر میتوانید در بخش مقالات طراحی سایت وارد زیر منوها شده و اطلاعات بیشتری را کسب نمایید .

طراحی سایت تالار پذیرایی

طراحی سایت تالار پذیرایی حرفه ای

حرفه بودن تالار پذیرایی شما بر روی حرفه ای بودن سایت تاثیرگذار خواهد بود. اگر خدمات خود را بهبود ندهید، کاربران نیز به تالار دیگری رجوع میکنند. باید همگام با طراحی سایت سالن پذیرایی، کیفیت سرویس های خود را بهبود دهید. حرفه بودن سایت میتواند از یک منظر به ظاهر سایت بستگی داشته باشد. زیرا درنظر اول کاربران به ظاهر سایت توجه میکنند. در درجات بعد باید سایت بهینه ای داشته باشید. رابط کاربری مناسب، بازدیدکنندگان را راضی نگه میدارد. طراحی حرفه ای تالار پذیرایی به امکاناتی که میخواهید داشته باشید بستگی خواهد داشت.

 

سئو سایت تالار پذیرایی

از ملزومات یک سایت موفق رعایت قوانین طراحی سایت است. برای دیده شدن و بالا رفتن بازدید باید پشتکار داشته باشید. و صبر را پیشه کار خود قرار دهید. تا مسیر قرارگیری در جایگاه های اولیه در گوگل را به درستی طی کنید. تولید محتوا، استفاده از کلمات کلیدی مناسب در سئو سایت تالار پذیرایی بسیار مهم است.در طراحی باید تمام صفحه ها استاندارد طراحی شوند. کدنویسی سایت باید بهینه باشد.

برای موفقیت در حوزه طراحی سایت نیازمند کارشناسان متخصص هستید. که بسته به نیاز شما طراحی سایت را به درستی انجام دهند. اگر قصد رقابت تنگاتنگ در فضای مجازی با مشتریان خود را دارید. فرصت را از دست ندهید و تماس حاصل نمایید. تا کارشناسان بخش سئو سایت و بهینه سازی سایت، شما را برای سئو سایت تالار پذیرایی راهنمایی کنند. وب سازان مرصاد ( دئووب ) که یک شرکت طراحی سایت معتبر در تهران است با تدوین استراتژی مناسب  مرتبط با کسب و کارتان شما را به درجات بالا در فضای وب میرساند.

سئو سایت تالار پذیرایی

طراحی سایت تالار عروسی

طراحی سایت تالار عروسی برای برگزاری مراسم های عروسی بسیار لازم و ضروری است. تالاز های عروسی، باغ تالارها، هتل های برگزار کننده مراسم های عروسی و نامزدی و جشن ها یکی از کسب و کارهای لوکس و پردرآمد در جامعه است. افرادی که در تدارک مراسم عروسی، عقد، نامزدی و غیره به دنبال مکان مناسب هستند مراجعه به گوگل و جستجو تالار ها بهترین گزینه است. سایت شما باید به گونه ای باشد که کاربران با جستجو عباراتی مانند تالار عروسی، تالار جشن و غیره شمار را بیابند. در این صورت میتوانید مشتریان بیشتری از جاهای مختلف داشته باشید. کسب و کارهایی که در حیطه برگزاری مراسم های عروسی هستند نیاز دارند تا مخاطبان را به خوب جذب کنند و به شیوه ای تالار خود را از طریق سایت تبلیغ نمایند.

همانطور که میدانید تالارهای عروسی متنوعی وجود دارند این تالارها میتوانند مراسماتی مانند جشن تولدها، نامزدی، حنابندان و غیره را نیز برگزار نمایند. آنچه که اهمیت دارد این است که شما بتوانید سایت تالار عروسی خود را تبدیل به برند نمایید. ممکن است که افراد به دنبال اسامی شناخته شده در اینترنت هستند اما شما میتوانید با یک وب سایت مناسب نام آورتر از تالارهای دیگر باشید. بنابراین اگر مدیریت یک تالار، باغ، هتل برای مراسمات را بر عهده دارید به شما پیشنهاد میدهیم که هرچه زودتر اقدام به طراحی سایت تالار عروسی خود کنید میتوانید بخش طراحی سایت آتلیه را برای این این منظور مشاهده نمایید. 

طراحی سایت باغ تالار

زوج های جوانی که قصد دارند مراسم عروسی خود را برگزار کنند تالارهای مختلفی را مشاهده مینمانید. اما شما میتوانید در بخش گالری عکس هایی از مهمانی ها ارائه بدهید تا زوج های جوان نحوه سرویس دهی و خدمت دهی تالار عروسی شما را ببینند. تا اگر نیاز بود به صورت حضوری به تالار عروسی شما مراجعه نمایند. د رواقع طراحی سایت باغ تالار برای صاحبان باغ و تالارهای عروسی و مهمانی بسیار مهم است.

با طراحی سایت باغ تالار میتوانید یک فضایی ایجاد نمایید که سرویس دهی شما به مخاطبان به صورت 24 ساعته باشد. باید خدمات خود را به صورت کامل در سایت قرار دهید. هرچه توضیحات شما کامل تر باشد باعث میشود که تنوع خدمات شما نیز افزایش پیدا کند. در سایت باغ تالال خود تمامی موارد دکوراسیون تالار و باغ، نمای بیرونی تالار، گل آرایی ها، پذیرایی از مهمانات، موسیقی، تدارکات میوه و شیرینی و شام، سفره عقد و غیره را قرار دهید. بنبابراین فرصت را از دست ندهید و با طراحی سایت تالار عروسی خدمات خود را به شکل بهتری در جامعه بزرگی به مردم ارائه دهید و از جهت به سود بیشتری دست بیابید.

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی سایت تالار پذیرایی چقدر زمان بر است ؟

زمان طراحی سایت تالار به نوع امکانات و ویژگی هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. وردپرسی یا اختصاصی بودن ساختار سایت شما میتواند یکی از دلایل برای مشخص کردن مدت زمان پیاده سازی باشد.

پشتیبانی سایت تالار پذیرایی بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از پیاده سازی سایت تالار پذیرایی نوبت به پشتیبانی سایت میرسد. شما میتوانید از خدمات پشتیبانی 6 ماهه رایگان ما بهره مند شوید.

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت بستگی به امکانات دارد که بهتر است از همان ابتدا مواردی که میخوهید در سایت خود را داشته باشید مشخص کنید. 

سفارش طراحی سایت تالار پذیرایی

سفارش طراحی سایت تالار پذیرایی

برای اقدام به طراحی سایت تالار پذیرایی؛ در ابتدا سفارش خود در بخش تماس با ما ثبت نمایید. و گزینه طراحی سایت را انتخاب کنید . تا مشاوران ما در زمینه طراحی با شما تماس بگیرند. میتوانید در بخش محاسبه هزینه طراحی سایت وارد شده و با انتخاب آیتم های تخصصی، پیش فاکتور هزینه سایت برای شما ارسال شود.
اگر دارای سایت تالار پذیرایی میباشد میتوانید درخواست سئو سایت و بهینه سازی سایت ثبت نمایید. برای این قسمت نیز به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید. تیم مجرب وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده ارائه اطلاعات جامع به شما است. با ارتباط مستقیم نیز میتوانید با شماره های مندرج تماس حاصل فرمایید.

 

مشاوره طراحی سایت تالار پذیرایی

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها