طراحی سایت تبلیغاتی

شرکت های کسب کارهای مختلف نیاز دارند تا کالای خود را با تبلیغ به شیوه های نوین بفروشند. یا به  روش های مختلف بصری خدمات خود را به سمع و نظر مشتریان برسانند. به این روش فرآیند جذب مشتریان شما افزایش میاید. برای پیشرفت در حوزه دیجیتال، نیاز است که افراد به متخصصان طراحی سایت تبلیغاتی مراجعه کنند. اگر خود دارای کمپین تبلیغاتی هستید. باید با ساخت وب سایت تبلیغاتی حرفه ای حوزه کاری خود را گسترش دهید. امروزه تبلیغات از طریق فضای مجازی بیشتر از تبلیغات فیزیکی موردنظر افراد است. شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد ( دئووب ) شما را در این زمینه راهنمایی خواهد کرد تا یک سایت و یک اپلیکیشن مطابق سلیقه خود داشته باشید.

 با دارا بودن یک سایت تبلیغاتی میتوانید. به صورت آنلاین خدمات خود را معرفی کنید. و از شیوه های تبلیغ خلاقانه در دنیای وب بهره بگیرید. میتوانید در قسمت پلن ها ایده های تبلیغاتی خود را به نمایش بگذارید. تا کاربران نحوه کار شما آشنا شوند. تبلیغات به شیوه های مختلفی میتواند در سایت تبلیغاتی شما وجود داشته باشد. برای مثال تبلیغات بنری بسیار پرطرف دار است. و میتواند در سه دسته بنر ثابت، بنر پویا و تعاملی قرار گیرد. تبلیغات متنی دارای هزینه پایین هستند. اما تاثیر زیادی در بهبود روند سئو سایت و بهینه سازی سایت دارد. به کار گیری کلمات کلیدی با توضیحات کامل میتواند. مخاطبان را به راحتی جذب سایت نماید. در سایت تبلیغاتی دسته بندی تبلیغات و نیازمندی ها مهم است. تا مخاطبان شما به راحتی به آگهی موردنظر دست پیدا کنند.

 طراحی سایت تبلیغاتی  ارزان

طراحی سایت تبلیغاتی ارزان یکی از پلن های شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) است. ما طراحی سایت تبلیغاتی را بر اساس نیاز و بودجه شما انجام میدهیم. اگر فعال در حوزه تبلیغات هستید. میتوانید پکیج های پایه ای ما را انتخاب کنید. که امکانات پایه ای نیز دارد. هرچه امکانات و ویژگی های سایت بیشتر باشد. باید ماژول های بیشتر کدنویسی شود. بنابراین هزینه بیشتری خواهد داشت.

پیشنهاد شرکت طراحی سایت ما به شما این است. در ابتدا تصمیمات خود را بگیرید. سپس یکی از پلن های طراحی سایت تبلیغاتی ما را انتخاب نمایید. بدین منظور میتواند با مشاوران ما تماس بگیرد. نیازهای خود را مطرح کنید. تا بهترین تصمیم برای شما گرفته شود. هدف ما رضایت مشتریان است. تا بتوانید با صرف هزینه کم نیز صاحب یک سایت استاندارد تبلیغاتی مختص به خود شوید.

طراحی سایت تبلیغاتی میتواند شامل فیچرهای بسیار زیادی باشد. تا بتواند در میان سایت های دیگر جایگاهی پیدا کند ولی بدانید که باتوجه به درآمد و شرایطی که دارید. تیم تخصصی ما یک سایت استاندارد در عین حال ارزان برای شما طراحی میکنند. تا با کمترین هزینه دارای یک سایت شوید.

طراحی سایت تبلیغاتی ارزان
مزایای طراحی سایت تبلیغاتی

مزایای طراحی سایت تبلیغاتی

مزایای طراحی سایت تبلیغاتی همانند بسیاری از سایت های دیگر بسیار زیاد می باشد . این نوع وب سایت ها در کنار طراحی سایت مشاور املاک ، طراحی سایت خبری میتوانند بسیار مثمر ثمر باشند . همچنین ما در طراحی این نوع وب سایت ها میتوانیم از امکانات طراحی سایت شرکتی و یا طراحی سایت فروشگاهی استفاده نماییم.

تبلیغات هدفمند

تبلیغات هدفمند یعنی با صرف هزینه و زمان کمتر، خروجی بسیار خوبی کسب کنید. با طراحی سایت تبلیغاتی و درج آگهی این امکان را به افراد میدهید. تا بتوانند آگهی ها و تبلیغات های متنوع خود را هدفمند در سایت شما درج نمایند. و هزینه های اضافی صرف تبلیغات بی ارزش نکنند.

خرید یا فروش بدون واسط

از مزیت های مهم طراحی سایت تبلیغاتی تعامل بین آگهی دهنده و بیننده است. کاربران با مشاهده آگهی از طریق سایت  با آگهی دهنده ارتباط برقرار میکنند. خرید و فروش ها در سایت میتواند به صورت مستقیم صورت پذیرد. و جلوی هزینه های اضافی گرفته شود. شما میتوانید تمام خرید و فروش ها را رصد کنید که در صحت کامل انجام شوند.

ثبت آگهی با هزینه کم

برای تبلیغات فیزیکی و محیطی باید هزینه زیادی صرف شود. ولی با طراحی سایت تبلیغاتی این امکان را فراهم میکنید. تا افراد به صورت رایگان یا پرداخت هزینه اندک، آگهی های تبلیغاتی خود را به ثبت برسانند. این ویژگی باعث میشود که کاربران زیادی روزانه از سایت شما بازدید کنند. و از امکانات سایت شما بهره مند شوند.

میتوانید برای جزئیات بیشتر طراحی سایت درج آگهی و نیازمندی ها را ببینید. با سایت های تبلیغاتی تفاوت جندانی از نظر برنامه نویسی ندارند ولی به صورت تخصصی بر روی درج آگهی رایگان مانند سایت دیوار تمرکز دارد. البته لازم به ذکر است که طراحی سایت دیوار نمونه موفق طراحی سایت درج تبلیغات و آگهی در ایران است که باید به آن اشاره شود.

دسترسی آسان

بیشتر کاربران سایت های تبلیغاتی و درج آگهی افراد عام هستند. باید در طراحی رابط کاربری و تجربه کاری حرفه ای عمل کنید. تا مخاطبان بتوانند به راحتی از خدمات شما استفاده کنند. کاربران باید طی یک پروسه بسیار آسان آگهی تبلیغاتی خود را درج کنند. یا آگهی مورد نظر خود را جستجو کنند.

آگهی های ویژه و فوری

در طراحی سایت تبلیغاتی خود این امکان را اضافه کنید. که افراد برای درج آگهی خود پکیج های مختلف هزینه ای را انتخاب نمایند. کاربران بتوانند ویژگی نوع نمایش تبلیغات یا آگهی را خود مشخص کنند. و در این صورت هزینه بالاتری را بپردازند. کاربران برای مشاهده آگهی های نردبان فوری به سایت شما زیاد سر میزنند. برای مثال بسیاری از مدیران بعد از ساخت سایت آژانس مسافرتی و گردشگری آگهی تبلیغاتی در سایت های معرفی و تبلیغات درج میکنند که در کسب و کارشان نیز بسیار تاثیر دارد. 

رقابت

سایت های درج آگهی و تبلیغات چندین قیمت متفاوت در نظر میگیرند. شما میتوانید برای درج آگهی تعرفه کمتری قرار دهید. تا کاربران سایت شما را برای درج آگهی تبلیغاتی خود انتخاب کنند. این یک مزیت رقابتی محسوب میشود. که تعداد کاربران سایت شما را افزایش میدهد. با این روش افراد بیشتری روزانه برای درج آگهی به شما مراجعه کنند.

نمونه کارهای طراحی سایت تبلیغاتی

شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت تبلیغاتی که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت تبلیغاتی آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

امکانات طراحی سایت تبلیغاتی

امکاناتی را که میتوان در سایت تبلیغاتی لحاظ نمود. بسته به موارد مورد نیاز شما دارد که عمدتا برای شما در بخش پایین توضیحاتی را ارائه داده ایم. هرچه این امکانات بیشتر باشد ، طبیعی است کاربران در سایت شما راحتتر میتوانند از آگهی های شما استفاده نمایند.

پس در طراحی سایت تبلیغاتی تا جایی که امکان دارد ؛ دست کاربران را باید باز گذاشت تا بتوانند آگهی مورد نظر خود را پیدا نمایند. چنانچه تمایل به ثبت آگهی دارند نیز بتوانند به راحتی اینکار را انجام دهند. ما میتوانیم امکانات سایت فروشگاهی را در این سایت ها گنجانده . تا برای ثبت آگهی خود هزینه مدنظر را دریافت نمایید.

امکانات طراحی سایت تبلیغاتی
پشتیبانی

پشتیبانی

با ارائه پشتیبانی و مشاوره آنلاین قادر خواهید بود. که  از مسافت طولانی ، مشتریان خود را راهنمایی کنید. این پشتیبانی هم به صورت آنلاین امکان پذیر میباشد و هم به صورت تیکتینگ .

ارائه جدول و تعرفه های آگهی

با مشاهده نرخ های مصوب برای هر آگهی  کاربران بهترین سرویس های شما را مقایسه کرده. و میتوانند تصمیم گیری کنند. و از این امکانات سایت شما به نحو احسنت استفاده نمایند . این بخش میتواند از امکانات طراحی سایت فروشگاهی ارزان استفاده شود.

ارائه جدول و تعرفه های آگهی
مشاوره تبلیغاتی

مشاوره تبلیغاتی

برای ارائه خدمات تبلیغاتی باید راهنمایی های متعددی انجام دهید. و کاربر را قادر بسازید. که با کسب رضایت کامل تبلیغات خود را به شما بسپارد. این مورد بسته به سیایت کاری شما میتواند متفاوت باشد.

پرداخت امن

کاربران را قادر بسازید. به شیوه های مختلف هزینه های خود را پرداخت نمایند. روش های پرداخت هزینه متفاوت به کاربر کمک زیادی خواهد کرد. این بخش نیز میتواند از امکانات طراحی سایت فروشگاهی استفاده نماید.

پرداخت امن
قوانین درج آگهی

قوانین درج آگهی

برای شفاف سازی و جلوگیری از بروز هر مشکلی باید قوانین خود را در سایت تبلیغاتی درج نمایید. قوانین خود را به صورت گویا و بسیار ساده بیان کنید. کاربران با مطالعه این قوانین بهتر میتوانند نسبت به ثبت آگهی خود تصمصم بگیرند. میتوانید از امکانات طراحی وب سایت درج آگهی استفاده نمایید.

ارتباط کاربر با آگهی دهنده 

آگهی های مختلف تبلیغاتی در سایت شما درج میشود. کاربران باید بتوانند با آگهی دهنده ارتباط داشتند. و سوالات تخصصی خود در زمینه آگهی را بپرسند. بسیاری از شرکت های بزرگ و اشخاص در سایت های تبلیغاتی آگهی درج میکنند. افراد نیاز دارند که با این شرکت ها در ارتباط باشند شما میتوانید یا آدرس سایت شرکتی را قرار دهید یا اینکه داخل خود سایت این امکان وجود داشته باشد که البته باید امنیت را هم درنظر بگیرید.

ارتباط کاربر با آگهی دهنده
تعریف گروه نیازمندیها

تعریف گروه نیازمندیها

بسیاری از سایت های تبلیغاتی دارای گروه های اصلی و فرعی آگهی هستند. طراحی مکانیزم این گروه بندی ها کاربران سایت را به صورت گسترده افزایش میدهد. این بخش را میتوان از امکانات طراحی سایت تخفیف ارزان نیز استفاده نمود. برای مثال طراحی سایت شبیه نت برگ و تخفیفان به این صورت است که شما تا جزئی ترین آگهی های تخفیف گروهی را میتوانید سرچ کره و بیابید.

بخش ارائه توضیحات 

کاربران علاقه دارند تا نظرات خود در مورد هر آگهی را ثبت کرده. و پاسخ خود را دریافت کنند. همین گفتگو ها باعث تولید محتوا در مورد هر آگهی میشود. که برای تبلیغ و سایت شما بسیار مفید است.

بخش ارائه توضیحات

طراحی سایت تبلیغاتی با وردپرس

در طراحی سایت تبلیغاتی با وردپرس همانند بسیاری از سایت های دیگر از مدیریت محتوای وردپرس استفاده شده. این نوع وب سایت ها نسبت به طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار پایینتری دارد. چنانچه شما در اول راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم.

این موضوع را مدنظر داشته باشید که طراحی سایت تبلیغاتی با وردپرس با طراحی سایت آماده و یا خرید قالب آماده بسیار متفاوت است. ما در این نوع طراحی قالب سایت را به صورت اختصاصا طراحی کرده و بر روی وردپرس نصب مینماییم .

طراحی سایت تبلیغاتی با وردپرس
طراحی سایت تبلیغاتی با دئووب

طراحی سایت تبلیغاتی با وب سازان مرصاد ( دئووب )

افراد آگهی و تبلیغات خود را در سایت تبلیغاتی با بازدیدکنندگان بالا درج میکنند. تا با صرف زمان کمتر، مشاهده کننده بیشتری داشته باشند. شما نیز برای طراحی سایت تبلیغاتی خود باید این مورد را در نظر بگیرید. طبیعتا هرچه ورودی به سایت شما زیادتر باشد. افراد برای درج آگهی و تبلیغات، هزینه بیشتری را پرداخت میکنند. زیرا ترافیک سایت تبلیغاتی شما بالا است. با رعایت این اصول در آمد بالایی کسب خواهید کرد.

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) تجربه فراوانی در طراحی سایت تبلیغاتی و آگهی دارد. برای اینکه از رقیبان خود پیشی بگیرید. باید نسبت به طراحی سایت تبلیغاتی خود اقدام کنید. زیرا در دنیای وب مشتریان بیشتری خواهید داشت. و اعتبار شما نیز افزایش میابد. تیم مجرب دیجیتال مارکتینگ وب سازان مرصاد ( دئووب ) شما را در این زمینه هدایت خواهد کرد. زیرا رشد در دنیای دیجیتال مارکتینگ بیشتر از دنیای واقعی است.

در طراحی سایت تبلیغاتی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) تمام جوانب را در نظر میگیرد. تا شما در کمترین زمان بهترین کیفیت را داشته باشد. ما براساس نیاز و اهداف شما طراحی سایت را انجام میدهیم. و با افزدن امکانات غیر کاربردی، هزینه زیادی از شما نخواهیم گرفت. هرچه امکانات سایت شما بیشتر باشد. حرفه بودن کسب و کار آنلاین شما را میرساند. اما اگر در ابتدای راه هستید. تحقیقات بیشتری انجام دهید. تا ویژگی های کاربردی در سایت خود داشته باشید.

هدف از طراحی سایت تبلیغاتی

بسیاری از افراد برای پیدا کردن محصول مورد نظر به سایت های تبلیغاتی و آگهی موجود در اینترنت مراجعه میکنند. و خرید خود را انجام میدهند. افراد میتوانند اجناس نو و یا دست دوم خود را که دیگر نیازی ندارند آگهی کنند. و در سایت های تبلیغاتی با قیمت مناسب قرار دهند. با طراحی سایت تبلیغاتی این امکان را میدهید که افراد آگهی های خود را در سایت شما قرار دهند. و در ازای آن مبلغی دریافت نمایید.

 آگهی افراد میتواند شامل خرید و فروش کالاهای نو و دست دوم باشد. که فرد آگهی دهنده با ارائه جزئیات، کالای خود را در معرض نمایش میگذارد. و کاربران با جستجو به محصول موردنظر برمیخورند. و در صورت تمایل درخواست خرید را به فرد آگهی دهنده میفرستند.

سایت تبلیغاتی یک واسطی میان افراد مختلف است. که از طریق سایت میتوانند خرید و فروش خود را انجام دهند. در طراحی سایت تبلیغاتی شرکت ها و کسب و کارهای مختلف درج آگهی میکنند. که خود را تبلیغ و معرفی نمایند. این نیازمندی ها به نمایش عموم گذاشته میشود. در طراحی سایت تبلیغاتی بسیاری از مردم با این کسب و کارها آشنا میشوند. و به دیگران نیز معرفی خواهند کرد.

هدف از طراحی سایت تبلیغاتی
چرا طراحی سایت تبلیغاتی

چرا طراحی سایت تبلیغاتی

با طراحی یک سایت تبلیغاتی میتوانید درآمد بسیار بالایی به صورت روزانه کسب نمایید. زیرا اکثر افراد برای یافتن یا درج آگهی؛ به سایت های تبلیغاتی بسیار زیاد مراجعه میکنند. هرچه بازدیدکنندگان شما بالاتر باشد درآمد شما بالاتر خواهد رفت. برای توضیح بیشتر میتوان عرض کرد. که افراد برای اینکه آگهی خود را درج کنند. به تعداد بازدیدکنندگان روزانه شما توجه دارند. رتبه شما در گوگل برای کاربران بسیار مهم است.

بسیاری از افراد بعد از اینکه کسب و کاری شروع میکنند نیاز دارند که خود را به معرفی برسانند. طراحی وب سایت شخصی یکی از گزینه های خوب است. اما سایت برای دیده شدن نیاز به زمان دارد. که یکی از راه ها درج تبلیغات در سایت های تبلیغاتی است که بسیار هم جواب داده است.

درباره طراحی سایت تبلیغاتی

یکی از راه های آسان و کم هزینه برای خرید و فروش محصولات، استفاده از سایت های تبلیغاتی و درج آگهی میباشد. عموما افراد با پرداخت هزینه، آگهی خود را تحت عنوان های مختلف در سایت آگهی درج میکنند. دسته بندی موضوعی در سایت  تبلیغاتی و سایت درج آگهی مهم است. زیرا کمک میکند  تا افراد با صرف زمان کمتری به موضوع موردنظر خود برسند. در حال حاضر دیوار و شیپور یکی از بزرگ ترین سایت های آگهی و درج تبلیغات است. بسیار از سایت های تبلیغاتی به منظور کاریابی واستخدام برای شرکت های بزرگ نیز آگهی قرار میدهند. قابلیت های طراحی سایت استخدامی را میتوانید به سایت خود اضافه کنید که بازدیدکنندگان شما نیز بیشتر خواهد شد.

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی حرفه ای

با توسعه زیرساخت های اینترنت افراد  جستجو در دنیای وب را به مراجعه های حضوی ترجیح میدهد. با پیشرفت تکنولوژی تبلیغات در دنیای مجازی نیز قوت گرفتند. و روز به روز به تعداد آگهی های تبلیغاتی اضافه میشود. در قدیم مشاوره های تبلیغاتی به صورت  مراجعه حضوری بود. یا از ابزارهای فیزیکی نظیر بروشور، کاتالوگ و بنر بهره میبردند. اما با طراحی سایت تبلیغاتی حرفه ای به راحتی نیاز مشتریان را پاسخگو میباشید. و در حوزه کاری خود پیشرفت زیادی خواهید کرد.

 

سئو سایت تبلیغاتی

تعداد سایت تبلیغاتی و درج آگهی رو به افزایش است. شما برای بالا آمدن در موتورهای جستجو مستلزم این هستید. که بعد از طراحی سایت آگهی، توجه ویژه ای به سئو سایت و بهینه سازی سایت تبلیغاتی خود داشته باشید. افراد عموما قبل از ورود به سایت های تبلیغاتی، عنوان آگهی مورد نیاز خود را در گوگل جستجو میکنند. برای اینکه کاربران از سایت شما بازدید کنند. باید در رتبه های اولیه موتورهای جستجوگر قرار بگیرد.

تحقیقات نشان داده که اکثر کاربران فعال در اینترنت لینک های ابتدایی حاصل از موتورهای جستجوگر را مشاهده میکنند. و به سراغ لینک های دیگر نمیروند. برای قرار گیری در رتبه های اولیه گوگل، طراحی سایت تبلیغاتی شما باید اصولی و استاندارد انجام پذیرد. سئو سایت و بهینه سازی سایت تبلیغاتی و درج آگهی بسیار اساسی است. زیرا زمانی افراد برای تبلیغات و آگهی خود هزینه خوبی میکنند. که بدانند در جایگاه خوب قرار دارید. و بازدیدکنندگان شما نیز بالاست.

ملزومات سئو سایت

 سایت های بسیار پرطرفدار درج آگهی وجود دارد. که ترافیک بسیار بالایی دارند. و افراد حاضر هستند با پرداخت هزینه های متعدد و زیاد حتی برای ساعتی جزو آگهی های اولیه آن سایت قرار بگیرند. برای اینکه جزو دسته سایت های پرطرفدار تبلیغاتی باشید. باید از همه نظر عملکرد بالایی داشته باشید.

برای اینکه در لیست سایت های مورد تایید موتورهای جستجوگر باشید. نیاز است که سئو سایت تبلیغاتی شما مطابق با دستورالعمل های گوگل انجام پذیرد. تا ربات های جستجوگر گوگل بتوانند شما را به کاربران حاضر در اینترنت معرفی کنند. همچنین طراحی سایت تبلیغاتی و درج آگهی شما باید بسیار استاندارد و بهینه کدنویسی شده باشد. تا کاربران مراجعه کننده با رضایت بالا از امکانات سایت شما استفاده نمیاند. شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) با تیم مجرب سئو سایت و بهینه سازی سایت آماده خدمت رسانی به شما است.

سئو سایت تبلیغاتی
هزینه طراحی سایت تبلیغاتی

هزینه طراحی سایت تبلیغاتی

لازم به ذکر است که هزینه طراحی وب سایت تبلیغاتی به نوع امکانات یکه مدنظر شما است بستگی خواهد داشت. سایت های زیادی در این زمینه در حال فعالیت هستند که میتوانید نمونه های مشابه آن ها را از شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) بخواهید که برای شما طراحی کند. البته اصول کپی رایت نیز باید رعایت شود. هر سایت تبلیغاتی نیاز به این دارد که برای مشاغل و آگهی های مختلفی که وجود دارد گروه بندی و دسته بندی شوند. 

نحوه برآورد هزینه سایت های تبلیغاتی بر اساس نوع ماژول ها و قابلیت هایی که در سایت خود میخواهید محاسبه خواهید شد که میتوانید در بخش مربوطه فرم را ارسال کنید تا کارشناسان ما جزویات هرینه ها را برای شما ارسال نمایند. البته لازم به ذکر است که سئو سایت های تبلیغاتی بسیار مهم هستند. زمانی سایرین به شما درخواست آگهی میدهند که در جایگاه های خوب در صفحه اول گوگل باشید . بنابراین بهتر است توجه نمایید که باید هزینه بابت انجام سئو سایت برای سایت ماهانه به شرکت سئو پرداخت نمایید.

انواع سایت های تبلیغاتی

1 ) طراحی وبسایت تبلیغاتی و آگهی آنلاین به این صورت است که شما سایتی طراحی میکنید که شرکت ها و سایت های دیگر بتوانند از خدمات شما استفاده کنند. این خدمات شامل انواع تبلیغات در است است. از نمونه های سایت های تبلیغاتی میتوان به ایستگاه، ایران تجارت، طراحی سایت باما و غیره اشاره کرد. در بخش طراحی سایت هر فردی میتواند اطلاعات کاملی از موردی که میخواهد تبلیغ نماید را قرار دهد تا کاربران بتوانند آن ها را مشاهده نمایند.

2) این طراحی سایت برای شرکت ها و موسساتی که به صورت آفلاین و آنلاین فعالیت های تبلیغاتی و بازاریابی را انجام میدهند مناسب است. این شرکت های تبلیغاتی میتوانند نمونه خدمات خود در زمینه تبلیغات ارائه دهند. این خدمات  آفلاین میتواند شامل چاپ بنر و بروشور، کاتالوگ، کارت بیزینس و غیره باشد.

در حوزه خدمات آنلاین میتواند حول دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات متنی و بنری در سایت ها و  غیره باشد نمونه هایی از شرکت های تبلیغاتی که به صورت آفلاین بازاریابی میکنند میتوان به پیک برتر، شرکت چاپ فرارنگ، کاندید و غیره اشاره کرد. برای این شرکت های تبلیغاتی بخش خدمات بسیار مهم است که باید به درستی انجام شود.

انواع سایت های تبلیغاتی
سفارش طراحی سایت تبلیغاتی

سفارش طراحی سایت تبلیغاتی

چنانجه با مطالعه این مقاله تصمیم به طراحی سایت در هر زمینه ای بخصوص طراحی سایت تبلیغاتی شدید. میتوانید از بخش تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط بوده و درخواست خود را نهایی سازید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کرده و راهنمایی های لازم را به شما خواهند نمود.

چنانچه دارند سایت تبلیغاتی میباشید. و درخواست سئو سایت و یا بهینه سازی سایت تبلیغاتی خود را دارید. میتوانید از بخش تماس با ما قسمت ثبت درخواست و انتخاب بخش سئو سایت درخواست خود را برای کارشناسان سئو شرکت ارسال نمایید. تا در این بخش نیز راهنمایی های لازم را بعمل آورند.

 

طراحی سایت تبلیغاتی

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها