طراحی سایت دفتر اسناد رسمی

طراحی سایت دفتر اسناد رسمی

امروزه ابزارهای بسیار حرفه ای برای اطلاع رسانی و معرفی انواع خدمات کسب و کار ارائه شده است. استفاده از طراحی وب سایت نسبت به روش های دیگر دارای مزایای بسیار زیادی است. شما میتوانید از این طریق مخاطابن هدف خود را جمع آوری کنید. اما روش های دیگر تبلیغاتی مانند پخش تراکت، قراردادن برند، تبلیغ در شبکه های اجتماعی و غیره بر روی مخاطبان هدف شما تمرکز نمیشود. و از طرفی چون شما برای جمعیت زیادی از مردم تبلیغات انجام میدهید هزینه تبلیغات نیز به میزان بسیار زیادی افزای شپیدا خواهد کرد.

سردفتران محرم اسناد رسمی و ازدواج در سراسر کشور با طراحی سایت دفتر ازدواج بتوانند به نیازهای مردم به شکل نویت و بهتری رسیدگی نمایند. شما نیز اگر در این زمینه فعالیت دارید لاز است بدانید که شیوه های سنتی برای جذب مخاطب دیگر کارساز نیست. شما باید از شیوه های نویت برای این کار استفاده نمایید. با ت.جه به تخصصی که شرکت دئووب دارد بهتر است که کار خود را به ما بسپارید تا بتوانید تمامی فرآیند های دفتر خود را هوشمند سازی نمایید. بدین منظور میتوانید از طرح های زیبا و دلنشین استفاده کنید.

سایت های دفتاتر رسمی نیاز به فرم های مختلفی دارند که همگی باید تک به تک ساخته شوند. بنابراین شما باید تمامی مستندات را در اختیار دهید تا این فرم ها به صورت الکرتونیکی درآمده و بتوانند روند کار شما را آنلاین نمایند.

طراحی سایت دفاتر اسناد رسمی

با توجه به نوع قابلی که میخواهید باید سایت شما بهینه سازی شود. برای مثال در طراحی سایت موسسات حقوقی ما به این نکته رسیده ایم که میتوانیم سایت شما را بهبود دهیم. هر سایتی نیاز به این دارد که در صفحات اولیه گوگل دیده شود. ما بعد از طراحی سایت دفتر اسنادرسمی از مخاطبان و متقاضیان خود میخواهیم که حتما افزایش سئو سایت خود را به تیم سئوکار بسپارند.

همانطور که میدانید اکثر مردم به این صورت هستند که در نتایج گوگل تنها چند نتیجه اولی را مشاهده کرده و به سراغ دیگر نتایج نمیروند. بنابراین شما نیز اگر میخواهید درآمد خود را افزای شدهید و متقاضیان خود را افزایش دهید بهتر است که بهینه سازی و سئو سایت خود را به صورت اصولی انجام دهید.

یک نکته ای که بسیاری از مشتریان ما دغدغه آن را دارند در مورد پشتیبانی سایت است. که ما در خدمات پشتیانی سایت نیز اعلام کرده ایم که ما تمامی سایت ها را به مدت 6 ماه به صورت رایگان پشتیبانی میکنیم. بنابراین از این جهت نگرانی نداشته باشید و اگر سایت شما با کوچکترین موردی مواجه شد در کوتاهترین زمان حل خواهد شد. با توجه به استاندارد ها قابلیت ها و امکاناتی که در طراحی سایت دفتر اسناد رسمی استفاده میشود محاسبه هزینه طراحی سایت برای شما انجام خواهد گرفت. که باید 50 درصد را در ابتدای شروع کار و 50 درصد را در انتهاب کار به حساب شرکت دئووب پرداخت نمایید.

طراحی سایت دفاتر اسناد رسمی

مقاله طراحی سایت فروش شارژ را مشاهده نمایید.

طراحی سایت دفتر اسناد رسمی

امکانات طراحی سایت دفتر اسناد رسمی

صفحه درباره ما

دفاتر اسناد رسمی به این صورت هستند ه انواع رزومه، سوابق، تجربیات، مجوزها، گواهینامه ها و دیگر موارد به کاربران معرفی میشود. میتوانید برای اینکه جذابیت بیشتری داشته باشید تصاویر و ویدیوهایی از کار خود را ارائه دهید.

تماس با ما

در این بخش شما میتوایند شماره های تماس، آدرس دفتر اسناد رسمی، نقشه گوگل ، ساعات کاری و غیره را اطلاع رسانی نمایید. تا بدین منظور کاربارن و متقاضیان بتوانند به صورت حضوری نیز به شما مراجعه نمایند.

دسته بندی و معرفی خدمات

در طراحی سایت دفتر اسناد رسمی خود میتوانید خدماتی که ارائه میدهید را به صورت دسته بندی شده به همراه تعرفه های آن قرار دهید. لازم به ذکر است این دسته بندی ها باید به گونه ای باشد که کاربارن به راحتی بتوانند به دسته هایی که نیاز دارند دسترسی داشته باشند. کاربران میتوانند به صورت مستقیم خدمات و سرویس های خود را بیابند. میتوانید بخشی بع نوان جستجوگر نیز در سایت قرار دهید تا کاربران با انتخاب فیلتر ویژگی ها بتوانند مواردی که نیاز دارند را انتخاب نمایند.

معرفی خدمات آنلاین

ممکن است دسته ای از خدمات دفترخانه شما به شیوه آنلاین نیز قابل انجام باشد. بنابراین شما میتوانید خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه داده تا کاربران بتوانند با ثبت نام در سایت مدارک خود را به شما ارسال نمایند. البته اگر نیاز به پرداخت هزینه باشد میتوانید از طریق درگاه های پرداخت اعلام نمایید. بنابراین این شیوه بسیار راحت تر از مراجعه حضوری بوده و کاربران با عضویت و ارسال مدارک میتوانند مراجل کاری خود را انجام دهند. بخشی نیز تحت عنوان پیگیری نیز وجود خواهد داشت تا کاربران بتوانند فرآیند جریان رونده خود را پیگیری نمایند.

اخبار و اطلاعیه ها

شما میتوانید در طراحی سایت دفتر اسناد رسمی بخشی داشته باشید تا بتوانید در آن اخبار، مقالات و اطلاعیه های در زمینه اسناد رسمی را قرار دهید تا هم کاربران از این نوع اطلاعات استفاده کنند. هم اینکه به بهبود سئو سایت شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. زیرا باعث بالا رفتن آن از این منظر خواهد شد.

معرفی قوانین و اساسنامه ها

در طراحی سایت دفتر اسناد رسمی میتوانید قوانین و اساس نامه هایی را برای کابران تنظیم نمایید. و دراین بخش میتوانید پرسش های متداولی که اکثر کاربران میپرند را نیز قرار دهید. این قوانین به تعامل بهتر دفتر شما با کاربران کمک زیادی خواهد کرد.

مشاوره آنلاین

با راه اندازی سیستم هایی چون چت آنلاین میتوانید تعامل خوبی با کاربران خود داشته باشید. بنباراین بهتر است که یک یا چند پشتیبانی به صورت شبانه روزی در سایت شما فعال باشند. حفظ تعامل با کاربران میتواند مخاطبان را به خود جلب نماید. شما حتی میتوانید به سایر افراد در شهرهای دیگر نیز مشاوره ارائه دهید. زیرا دفترخانه ها نیاز به کارشناسا حقوقی دارند. که افراد میتوانند به صورت مستقیم از این کارشناس سوال های خود را بپرسند. بخش کاربری شامل مشاهده پیام ها، ارسال مدارک، پروفایل و دیگر موارد است. در بخش مدیریت شما میتوانید تمامی بازدید ها ، پرونده ها و دیگر موارد را ذکر نمایید. آمار های بازدید از سایت نیز بسیار مهم که صاحب سایت تمامی این موارد را در نظر میگیرند.

 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها