طراحی سایت دکوراسیون

با گسترش دنیای وب، اهمیت داشتن یک سایت برای تجارت اینترنتی بیش از پیش احساس میشود. کسب و کارها با توجه به گستردگی که دارند؛ اگر میخواهند از بین نروند باید در دنیای اینترنت حرفی برای گفتن داشته باشند. طراحی سایت دکوراسیون داخلی در ایجاد کردن فضایی برای مطرح شدن و جذب مشتری مقوله مهمی است. کسب و کارهای متفاوت به دنبال فراهم کردن محیط بازاریابی مناسب هستند. 

دکوراسیون داخلی جز کسب و کارهایی است که لازمه پیشرفت آن ارائه نمونه کارها است. از طریق وب سایت معماری میتوانید پروژه ها را به مشتریان به صورت بصری ارائه دهید. با دارا بودن یک سایت به راحتی میتوانید طرح های خود را به صورت آنلاین به نمایش بگذارید. با این طریق مشتریان با سبک کار شما آشنا میشوند.

با طراحی سایت دکوراسیون استاندارد و خلاقانه، درآمد شما را به میزان قابل توجهی افزایش میباید. زیرا افراد زیادی از طریق اینترنت به دنبال خدمات دکوراسیون داخلی هستند. البته باید سایت استاندارد و مناسبی باید داشته باشید. ظاهر در طراحی سایت شرکت دکوراسیون داخلی و معماری بسیار مهم است. بدین منظور میتوانید از طراحی خلاقانه طراحان شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) استفاده نمایید. در قسمت برآورد هزینه طراحی سایت میتوانید بهتر در مورد راه اندازی سایت خود تصمیم بگیرید.

طراحی سایت دکوراسیون ارزان

اگر به تازگی کار خود در زمینه دکوراسیون داخلی شروع کرده اید. و بودجه چندانی برای طراحی سایت ندارید. ما پکیج های پایه ای طراحی سایت دکوراسیون را به شما پیشنهاد میدهیم. منظور از ارزان، بی کیفیت بودن سایت نیست. بلکه هرچه امکانات سایت کمتر باشد ارزان تر خواهد بود. طراحی سایت با هزینه ارزان شامل امکانات پایه ای میباشد. اگر میخواهید صرفا یک سایت داشته باشید این گزینه را انتخاب نمایید. اما باید به مرور سایت خود را ارتقا دهید. در غیر این صورت کاربردی نخواهد داشت.

برای موفقیت در دیجیتال مارکتینگ، باید سایت حرفه ای داشته باشید. زیرا کاربران به امکانات یک سایت توجه ویژه دارند. اما اگر در ابتدای راه هستید نگران نباشید. طراحان شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) با توجه به بودجه شما، یک سایت استاندارد تحویل خواهند داد. در این طراحی از قالب آماده استفاده خواهد شد. شما میتوانید محتواهای خود اعم از عکس و مطلب را به راحتی مدیریت کنید.

طراحی سایت دکوراسیون ارزان

نمونه کارهای طراحی سایت دکوراسیون

وکلای عزیز شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت دکوراسیون که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت معماری آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

5 مزیت طراحی سایت

5 مزیت طراحی سایت
مزایای طراحی سایت دکوراسیون

مزایای طراحی سایت دکوراسیون

مزایای طراحی سایت دکوراسیون بسیار زیاد است. اگر متخصص این کار هستید، حرف ما را متوجه هستید. با داشتن یک سایت ارزشمند و خلاقانه طراحی دکوراسیون از سایر رقیبان سبقت بگیرید. شاید بسیاری از همکاران شما دارای سایت هستند. اما نوع طراحی سایت ها با هم بسیار متفاوت است. سایتی استاندارد است که از نظر گوگل تایید شده باشد. شما سایتی میخواهید که اعتبار تجاری شما را افزایش دهد. و مشتریان شما را افزایش دهد.
برای اینکه فروش خود را بالا ببرید؛ باید بازدیدکنندگان سایت را افزایش دهید. برای افزایش ورودی به سایت باید در جایگاه های اولیه گوگل قرار بگیرید. قرار گیری در رتبه های اولیه گوگل، شما را در نتایج اولیه کاربران نشان خواهد داد. بسیار از افراد از طریق اینترنت به دنبال طرح ها و نمونه کارهای دکوراسیون هستند. شما میتوانید خدمات خود را به صورت آنلاین به این افراد ارائه دهید.

امکانات طراحی سایت دکوراسیون

طراحی سایت دکوراسیون میتواند شامل امکانات زیادی باشد. ماژول های ویژه ای که میخواهید با درخواست شما به سایت اضافه میشود. سایتی که طراحی میشود شامل امکانات مشترک در میان سایت های مشابه است. در صورت تمایل میتوانید ایده های خود را در سایت اضافه نمایید. البته مشاوران وب سازان مرصاد ( دئووب ) در این زمینه به شما کمک خواهند کرد. در ادامه به چند تا از امکانات طراحی سایت دکوراسیون اشاره خواهیم کرد.

امکانات سایت دکوراسیون به سلیقه شما و با سرویسی که قرار است . به کاربران خود رارئه میدهید میتواند متغییر باشد . این موارد را شما میتوانید کم و یا زیاد کنید .

امکانات طراحی سایت دکوراسیون
نمایش کاتالوگ محصولات

نمایش کاتالوگ محصولات

برای معرفی محصولات در دنیای واقعی برورشور و کاتالوگ چاپ میشود. یا تبلیغات محیطی مانند بنر انجام میشود. در طراحی سایت دکوراسیون قسمتی تحت این عنوان وجود دارد. که نمونه کارهای شرکت شما به همراه توضیحات در این بخش قرار میگیرد. در طراحی سایت شرکت ساختمانی میتوانید مشاهده نمایید .

معرفی خدمات

یک شرکت با هر نوع کسب و کاری؛ نیاز دارد تا تولیدات و خدمات خود را به صورت دسته بندی شده در سایت معرفی کند. تا کاربران با مشاهده این صفحه با سرویس های شرکت شما آشنا شوند. سایت دکوراسیون نیز از این مورد مستثنی نیست. این بخش را در طراحی سایت خدماتی میتوانید مشاهده نمایید.

معرفی خدمات
فرم سفارش

فرم سفارش

کاربران سایت شما را بررسی میکنند. سپس در بخش فرم سفارش، درخواست خود را ثبت میکنند. پس از بررسی شما میتوانید با مشتریان تماس بگیرید. یک قرار حضوری یا آنلاین برگزار کنید. فرم سفارش همان پیش فاکتور فیزیکی است. که کاربران آیتم های مختلف سفارش خود را انتخاب کرده و ارسال میکنند. در طراحی سایت بازرگانی بیشترین فرم سفارش را مشاهده خواهید نمود .

از طراحی تا اجرا

در این بخش از سایت میتوانیم به نحوه طراحی و پیاده سازی دکوراسیون های متنوع بپردازیم. تا کاربران بدین وسیله با نحوه روند کار شما آشنا شوند. این قسمت در سئو سایت دکوراسیون شما تاثیر زیادی خواهد داشت. بازدیدکنندگان این بخش میتواند دانشجویان رشته طراحی داخلی باشد. میتوانید مانند طراحی سایت آموزش آنلاین طراحی ها و نحوه اجرای پروژه های معماری را به مخاطبان خود آموزش دهید.

از طراحی تا اجرا
مقالات و اخبار درباره معماری

مقالات و اخبار درباره معماری

در این قسمت مطالب و اخبار درباره دکوراسیون و لوازم منزل منتشر میشود. که برای کاربر بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز خواهد بود. ارائه مطالب مرتبط با عناوین سایت در بالا رفتن رتبه سایت شما در گوگل موثر خواهد بود. زیرا منتشر کردن این موارد بازدید از سایت را افزایش میدهند. همانطور که خود شما متوجه شده اید میتوانید این بخش را در طراحی سایت خبری بهتر مطالعه نمایید .

مشاوره دکوراسیون

در مورد انتخاب و نوع دکوراسیون منزل یا محل کار میتوانید؛ با مشاوران آنلاین ارتباط برقرار نمایید. فردی متخصص باید پاسخگوی مشتریان شما نیز باشد. شما از این طریق نشان میدهید که به مشتریان اهمیت میدهید. زیرا وجود مشاوره و پشتیبانی آنلاین در سایت بسیار ارزشمند است. بخش مشاوره حرفه ای را در طراحی سایت شخصی بررسی نمایید .

مشاوره دکوراسیون
معرفی فروشندگان و شرکت ها

معرفی فروشندگان و شرکت ها

در صنف دکوراسیون و لوازم منزل، همکاران زیادی خواهید داشت. که با آن ها همکاری مستقیم در پروژه های مختلف دارید. بسیاری از این تهیه کنندگان لوازم منزل و دکوراسیون دارای سایت نیستند. در این بخش، تولیدکنندگان و پخش کنندگان مرتبط با طراحی دکوراسیون را معرفی میکنید. 

فروشگاه لوازم دکوراسیون

شما میتوانید در طراحی سایت دکوراسیون خود، بخش فروشگاهی داشته باشید. تا بدین وسیله لوازمی را که استفاده میکنید نیز جداگانه به فروش برسانید. این بخش بازدیدکنندگان سایت دکوراسیون شما را افزایش میدهد. زیرا بسیار از افراد با سرچ خرید لوازم منزل وارد فروشگاه شما میشوند. بهتر است بخش طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای را مطالعه نمایید .

فروشگاه لوازم دکوراسیون
انجام پروژه آنلاین یا حضوری

انجام پروژه آنلاین یا حضوری

در این بخش تصاویر حاصل از محیط منزل یا کار افراد را دریافت میکنید. سپس با دریافت هزینه، نمونه 3D آن را طراحی کرده و ارسال میکنید. این باعث میشود که مشتریان نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشند. پس از پذیرش در صورت تمایل میتوانند به دفتر دکوراسیون شما بیایند. بسیاری از شرکت نیز از طریق طراحی سایت شرکتی توانسته اند پروژه های بسیاری نسبت به قبل دریافت نمایند و تجارت خود را گسترش داده اند. 

طراحی سایت دکوراسیون با وردپرس

در پکیج طراحی دکوراسیون شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )، طراحی سایت با وردپرسی ارزان نیز ذکر شده است. که این طراحی خود میتوانید شامل طراحی سایت اختصاصی یا قالب آماده باشد. برای داشتن یک سایت حرفه ای، به شرکت های معتبر مراجعه نمایید. زیرا افراد زیادی در زمینه طراحی سایت دکوراسیون، خود را متخصص معرفی میکنند.

ممکن است خود بدون دانش کافی این کار را انجام دهید. اما بدانید که وردپرس در عین سادگی دارای آیتم های پنهان زیادی است. طراح وردپرس باید مسلط به زبان PHP باشد. زیرا در طول پروژه نیازمند کدنویسی هستید.
برای اینکه یک سایت حرفه ای داشته باشید. باید طراحی سایت دکوراسیون با وردپرس به صورت اصولی انجام شود. مدیریت محتوای وردپرس برای سئو سایت دکوراسیون بسیار مناسب است. زیرا امکانات زیادی را در اختیار برنامه نویس قرار میدهد. تا بتواند مطابق با الگوریتم های گوگل، سایت شما را بهینه سازی کند.

طراحی سایت دکوراسیون با وردپرس
طراحی سایت دکوراسیون با دئووب

طراحی سایت دکوراسیون با وب سازان مرصاد ( دئووب )

امروزه افراد زیادی در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت میکنند. برای پیشی گرفتن از سایر همکاران خود باید تلاش بیشتری نمایید. از ابزارهای موجود برای تبلیغات و معرفی خود استفاده نمایید. یکی از ابزارهای مهم در صنعت دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت استاندارد است. اگر دقت کنید از واژه استاندارد زیاد استفاده شده. سایتی استاندارد است که با مطابق با الگوریتم های گوگل طراحی شده باشد.

برای طراحی استاندارد سایت به شرکت های معتبر طراحی سایت در این زمینه مراجعه کنید. تیم طراحی و توسعه سایت شرکت ما این امکان را برای شما فراهم میکند. تا بتوانید سایتی حرفه ای و استانداری در مدت زمان کم داشته باشید. اعتبار کسب و کار خود را چند برابر خواهید کرد. تیم طراحی ما با تجربه 15 ساله، روند کار و نیاز های شما را آنالیز میکنند. و با بررسی کامل بهترین پیشنهاد را به شما خواهد داد.

افراد زیادی در زمینه دکوراسیون مراجعه میکنند که سایت نامناسبی دارند. ما نیز با بررسی متوجه شده ایم که بعضی از افراد امکانات بدون کاربرد به سایت اضافه میکنند. که سایت شما را بسیار سنگین میکند. و سرعت لود را کاهش میدهد. امکانات سایت باید لطمه ای به سرعت سایت نزند.

هدف از طراحی سایت دکوراسیون داخلی

قبل از طراحی سایت دکوراسیون هدف خود را مشخص کنید. چه میخواهید ارائه دهید ؟ مشتریان و مخاطبان شما چه کسانی هستند ؟ نمونه کارهای شما به چه صورت است ؟ به چه میخواهید برسید ؟ چه چیزی در طراحی سایت دکوراسیون برای شما اهمیت دارد ؟ سوال های مشابه این سوالات به شما کمک خواهد کرد. اگر هدف شما کسب درآمد است. باید برای معرفی و تبلیغات خود هزینه زیادی خرج کنید. اگر میخواهید برندسازی بکنید. هزینه و زمانی که خرج میکنید باید هدفمند باشد.

کیفیت طراحی سایت حرف اول را میزند. برای مثال در طراحی دکوراسیون، وجود تصاویر با کیفیت بسیار مهم است. افزایش تصاویر در سایت نباید باعث کندی شود. زیرا لازمه کار شما، ارائه تصاویر و عکس های متنوع است. بخش گالری در طراحی سایت دکوراسیون بسیار اهمیت دارد. زیرا کاربران اول به این بخش سر میزنند.

هدف از طراحی سایت دکوراسیون
چرا طراحی سایت دکوراسیون

چرا طراحی سایت دکوراسیون داخی

جمعیت کثیری از افرادی قصد تغییر دکوراسیون منزل یا محل کار خود را دارند. این افراد در ابتدا از طریق اینترنت به جست و جو میپردازند. و نمونه کارهای موجود در فضای مجازی را مشاهده و بررسی میکنند. بدین ترتیب در وقت و زمان خود صرفه جویی میکنند.

کاربران با جستجو در اینترنت به بررسی جوانب مختلف میپردازند. با ارائه نمونه کارهای دیزاین، تصمیم گیری را برای مشتریان آسان میکنید. زیرا میتوانند بدون مراجعه حضوری، طرح خود را سفارش دهند. خلاقیت و زیبایی در این نوع سایت ها حرف اول را میزند. چرا که نکته اصلی این مسئله تاثیرگذاری بیشتر بر روی مشتریان است. حرفه طراحی دکوراسیون، با هنر گره خورده است. باید هنر خود را در طراحی سایت دکوراسیون داخلی نیز نشان دهید.

برای ساخت وب سایت دکوراسیون نیاز است که با مشاوران حرفه ای در این زمینه مشورت داشته باشید. تا سریع تر به هدف خود برسید. پس فرصت را از دست ندهید و با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت دکوراسیون داخلی

طراحی سایت دکوراسیون داخلی در فضای وب به ارائه خدمات طراحی میپردازد. خدمات طراحی و دیزاین به گستردگی کار شما بستگی دارد. هرچه وسعت کار شما بیشتر باشد. باید خدمات متنوع تری ارائه دهید. بسیاری از سایت های دکوراسیون داخلی نمونه کارهای حرفه ای خود را در معرض نمایش میگذارند. برای مثال اگر از سبک خاصی در طراحی الهام میگیرید. میتوانید در بخش گالری، کارهای مشابه آن را در سایت قرار دهید. کاربران با مشاهده سبک های نوین شما، علاقه مند به کار شما خواهند شد.

طراحی سایت دکوراسیون

طراحی سایت دکوراسیون حرفه ای

حرفه بودن سایت شما را، امکانات موجود در آن مشخص میکند. طراحی سایت دکوراسیون منازل حرفه ای به موارد بسیار زیادی بستگی دارد. ظاهر سایت دکوراسیون داخلی بسیار مهم است. زیرا بیانگر سبک کاری شما نیز میباشد. طراحان شرکت ما توجه ویژه ای به این بخش دارند. طراحی رابط کاربری حرفه ای در عین حال ساده بسیار مهم است. حرفه بودن سایت نباید منجر به پیجیده شدن آن بکند.

 

سئو سایت دکوراسیون

کاربران اینترنت برای پیدا کردن موضوعی؛ کلمات موردنظر خود را در گوگل وارد میکنند. و به ترتیب نتایج خروجی گوگل را مشاهده میکنند. کاربران اینترنت به دلیل مشغله ای که دارند تمام لینک ها را بررسی نمیکنند. و در نهایت به چند سایت ابتدایی از خروجی گوگل وارد میشوند. بهینه سازی سایت و سئو سایت دکوراسیون شما باید به درستی انجام شود. تا در رتبه های اولیه گوگل قرار بگیرید.

افراد از طریق موتورهای جستجوگری نظیر گوگل جستجوهای خود را انجام میدهند سهم بزرگی از بازار هدف از طریق گوگل قابل دست یابی است. اگر تصور میکنید که هنوز به سایت نیاز ندارید و صرفا با شبکه های اجتماعی بازاریابی میکنید برای یک شرکت معماری بسیار غیر حرفه ای است که جای صحبت ندارد.

اگر سئو سایت شما به درستی انجام نشود. ممکن است شانس بازدید کاربران از سایت خود را از دست بدهید. درآمد شما به تعداد ورودی سایت بستگی دارد. هرچه بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشید. به طبع درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. افزایش سئو سایت برای موفقیت و جذب مشتری شما اساسی است. برای اینکه فروش اینترنتی بالایی داشته باشید. باید سایت شما جزو نتایج اولیه موتورهای جستجوگر باشد.

سئو سایت دکوراسیون
چرا طراحی سایت دکوراسیون

هزینه طراحی سایت دکوراسیون داخلی

هزینه های طراحی سایت دکوراسیون داخلی با توجه به امکاناتی که میخواهید محاسبه میشود. ین قابلیت ها و ویژگی ها در سایت های معماری میتواند مشترک باشد اما اگر قابلیت های منحصر به فردی بخواهید هزینه آن افزایش پیدا خواهد کرد. بیشتر مهندسان و معماران داخلی و خارحی با راه اندازی سایت معماری و دکوراسیون میتوانند کسب و کار خود را رونق بدهند. بنبابراین هرچقدر که برای ساخت سایت شرکت معماری خود هزینه کنید مطمئن باشید که بازگشت سرمایه برای شما خواهد داشت.

طراحی سایت معماری با دیگر سایت ها متفاوت است. طراحی سایت ها باید زیبا و منحصر به فرد باشند. اگر از طراحی سایت اختصاصی کنید هزینه شما بسیار بالا خواهد رفت. اما میتوانید از طراحی سایت وردپرسی با قالب اختصاصی استفاده کنید. که قیمت آن کمتر خواهد بود. طراحان و گرافیست های ما قالب سایت شما را به زیباترین شکل ممکن طراحی خواهند کرد که مناسب کسب و کار شما نیز باشد. و بدین صورت میتوانید با سایت های معماری دیگر به رقابت بپردازید. لازم به ذکر است که در بخش لیست قیمت طراحی سایت ها میتوانید درخواست خود را به کارشناسان ما ارسال نمایید تا پیش فاکتور جزئیات قیمت ها برای شما ارسال شود.

 طراحی سایت معماری داخلی

طراحی سایت معماری با رویکرد ارائه نمونه کارها و پروژه ها ایجاد شده است. که سایت یکی از کم هزینه ترین روش ها برای تبلیغ تخصص و توانایی شما است. صنعت ساختمانی و عمرانی یکی از مشاغل و حرفه های وسیع است. که به یکدیگر وابسته میباشند. افرادی که در این زمینه فعالیت دارند میتوان به مهندسان عمران، نقشه برداران، تولیدکنندگان و فروشندگان تاسیسات و مصالح ساختمانی اشاره کرد. طراحی وب سایت برای هرکدام از این حرفه ها میتواند به صورت جداگانه انجام شود.

که هر کدام از حرفه های ساختمانی میوانند در مورد خدمات و مصخولات خود از طریق سایت ساختمانی اطلاع رسانی کنند. و از این طریق مشتریان بسیار زیادی به خود جذب نمایند. طراحی سایت معماری یا ساختمانی برای شرکت های معماری و دکوراسیون اداری و منازل بسیار لازم و ضروری هستند. شما از طریق سایت میتوانید نمونه کارها و پروژه های جذاب خود را قرار دهید. عصر امروز به صورتی است که افراد عادی و حرفه ای از طریق اینترنت نیازهای خود را جستجو میکنند. مطمئن باشید اگر سایت نداشته باشید بسیاری از مشتریانی که از طریق گوگل میتوانند جزو مشتریان شما شوند را از دست خواهید داد.

 طراحی سایت معماری داخلی

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی سایت دکوراسیون چقدر زمان بر است ؟

زمان طراحی سایت معماری و دکوراسیون به نوع امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. وردپرسی یا اختصاصی بودن ساختار سایت شما میتواند یکی از دلایل برای مشخص کردن زمان باشد.

پشتیبانی سایت دکوراسیون بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت معماری به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل می توانید برای پشتیبانی سایت درخواست کرده و قرارداد ماهانه یا سالانه بسته شود.

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت معماری بستگی به نوع طراحی سایت دارد . یکی دیگر از عواملی که در قیمت طراحی سایت می تواند تاثیر گذار باشد امکانات سایت می باشد که شما می تواند در بخش مربوطه بیشتر مطالعه بفرمایید .

سفارش طراحی سایت دکوراسیون

سفارش طراحی سایت دکوراسیون

قبل از تصمیم گیری در مورد طراحی وب سایت دکوراسیون با ما تماس بگیرید. تا مشاوران با تجربه ما بهترین راهکار را ارائه دهند. برای اطلاع از هزینه طراحی سایت دکوراسیون، در قیمت تماس با ما ثبت درخواست طراحی بکنید. تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

اگر دارای سایت دکوراسیون هستید. میتوانید برای سئو سایت دکوراسیون خود اقدام نمایید. در بخش تماس با ما، بهینه سازی سایت و سئو سایت را انتخاب کنید. تا کارشناسان سئو ما با شما تماس بگیرند.

 

طراحی سایت دکوراسیون

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها