طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران خود را از بهترین شرکت طراحی سایت دئووب طلب نمایید . برای به شهرت رسیدن دیگر نیازی نیست هزینه های زیادی صرف آگهی های محیطی کنید. با وجود فضای مجازی و اینترنت میتوانید محیط و غذاهای رستوران و کافی شاپ خود را بسیار آسان تبلیغ کنید. امروزه افراد قبل از مراجعه حضوری به مکانی ابتدا در فضای مجازی به بررسی آن محل میپردازند. در حال حاضر بیشتر جستجو افراد از طریق اینترنت شده است چرا که در دنیای وب برای رسیدن. به نتیجه ای، تنها کافی است کلمه کلیدی مرتبط با آن را وارد کرده و دکمه اینتر را بزنید. با وجو همچنین بستری بسیار حیف است که در این دنیا ظاهر نشده و خودی نشان ندهید.

طراحی وب سایت رستوران

البته قابل به ذکر است که رقابت در دنیای مجازی آن هم بر سر طراحی وب سایت رستوران بسیار سخت شده است و هرچه دیرتر اقدام به جا باز کردن در این دنیا بکنید عقب تر نسبت به رقیبان خواهید ماند. طراحی سایت رستوران یکی از اولین اقدام ها برای به تصویر کشیدن کسب و کارتان است. چرا که شما از طریق همین سایت میتوانید مشتریان بسیاری را به خود جذب کنید. برای مثال بعضی از افراد قبل از اینکه به رستوران شما بیایند ممکن است گشت و گذاری در سایت کرده. و فضای زیبا و منوهای تعیین شده را به صورت آنلاین مشاهده کنند. شما در اینجا باید بسیار قوی ظاهر شده و با ارائه طرح های زیبا و تصاویر با کیفیت. از محیط رستوران و غذاها کاربران را مجاب کنید تا به رستوران شما بیایند یا به دیگران معرفی کنند.

چرا طراحی سایت رستوران باید انجام دهیم ؟

در حال حاضر توسعه فضای دیجیتال باعث محبوبیت طراحی وب سایت شده است. اکثر مردم برای یافتن ساده ترین موارد به اینترنت مراجعه کرده و سوال خود را به صورت آنلاین میپرسند. با داربودن یک وب سایت رستوران میتوانید به مشتریان در رنج جغرافیایی بزرگتری خدمات ارائه دهید . با ارائه خدمات به صورت آنلاین این امکان را فراهم میکنید. تا کاربران به راحتی حتی بدون مراجعه هم بتوانند با دیدن منوی غذاهای رستوران شما سفارش ثبت کنند.

سایت های مربوط به تغذیه از نظر نوع فعالیتی که دارند. میتواند در دسته های متنوعی اعم از رستوران، کافی شاپ، رستوران سنتی،فست فود، تهیه غذا و کترینگ باشد. برای خود بنده بارها و بارها پیش آمده که غذای خودم را به صورت آنلاین و از طریق سایت های رستوران سفارش داده ام . در حال حاضر اپلیکیشن های زیادی در فضای وب انتشار یافته. که کار رستوران ها آسان تر کرده و رستوران دار ها با عضویت در این اپلیکیشن ها سرویس های خود را ارائه می دهند.

و دیگر کمتر به سمت طراحی سایت رستوران می آیند و نمی دانند که هر کدام به نوبه خود می تواند. کارایی داشته باشد که ما برای شما در این مقاله توضیحاتی را ارائه خواهیم داد . رستوران و کافه شاپ شما در هر نقظه مکانی که از دنیا باشد. تیم ما مطابق با سلایق و خدمات شما با هر زبانی وب سایت مناسب را طراحی میکنند.

چرا طراحی سایت رستوران باید انجام دهیم ؟
مزایای طراحی سایت رستوران چیست ؟

مزایای طراحی سایت رستوران چیست ؟

مزیت های طراحی سایت رستوران همانند دیگر سایت ها بسیار متفاوت بوده. و می تواند برای شما مثمر ثمر باشد و شما باید در ابتدا کمر همت. را بسته و به سمت این فعالیت حرکت نمایید . در غیر اینصورت صرفا با طراحی وب سایت رستوران. که بخواهید کلاس کاری خود را افزایش دهید. برای شما درآمدی نخواهد داشت .

اگر به رستوران های پیشرفته مراجعه نمایید خواهید دید. که دیگر منوی غذایی حذف شده است و باید از طریق گوشی باز کرد. روی میز را اسکن کرده و از طریق سایت وارد منو آنلاین شوید . خوب همین امر باعث شده تا کاربران شما از نحوه کارکرد شما مطلع شده. و بروزبودن شما را تماشا کنند و لذت ببرند . شما تا جایی که می توانید کاربران و مشتریان خود را باید. با موبایل خود درگیر نمایید چراکه این افراد غلاقه بسیار زیادی دارند. که با گوشی های خود کارب را انجام دهند .

طراحی وب سایت رستوران

هر چه از مزیت طراحی سایت رستوران برای شما بخواهم بگویم بسیار کم است. و باید شما نمونه کارهای ما را ملاحظه نمایید. و خود دارای یکی از سایت های رستوران باشید تا متوجه عرایض بنده شوید . برای مثال شما نهایتا بتوانید تا ساعت 12 شب رستوران خود. را باز نگه داشته و سرویس دهی کنید در صورتیکه اگر سایت رستوران داشته باشید. می توانید در تمام شبانه روز ارائه خدمت نمایید . امروزه بسیاری از مردم تا پاسی از شب بیدار مانند. و کار می کنند و ممکن است نیاز به تغذیه داشته باشند. که با ورود به سایت شما می توانند سفارش غذا داده و شما برای فرد درخواست کننده ارسال نمایید .

وسعت بیشتر

شما با طراحی سایت رستوران می توانید وسعت کاری خود را افزایش داده و محدود به یک منطقه جغرافیایی ننمایید . و این کار را زمانی باید انجام دهید که افراد زیادی از کیفیت کار شما آگاه باشند با طراحی سایت رستوران نیاز به زدن شعبه. و هزینه های بالا ندارید با اینکار شما در هر منطقه یک شعبه دارید. و همه افراد می توانند در هر نقطه از شهر که باشند سفارش غذای خود را داشته باشند . خود بنده چندین بار شده که از یک رستوران سفارش غذا داشته ام که فاصله اش تا محل کار بنده بسیار زیاد بوده ولی. با رفتن به سایت رستوران آن رستوران سفارش خود را داشته و حتی ارسال غذا را با چه وسیله نقلیه ای هم می توانستم انتخاب نمایم . تا دیر نشده دست به کار شوید .

محبوبیت بیشتر

شما وقتی تمام تلاش خود را می کنید تا مشتری مدار باشید. و سرویس های را برای مشتریان خود ارائه می دهید تا در کمترین زحمت بتوانند. از غذای شما در رستوران استفاده نمایند . محبوبیت خود را نزد مشتریان خود بیشتر و بیشتر کرده اید. طراحی وب سایت رستوران بسیار زیاد می تواند این محبوبیت را برای شما ایجاد نماید . افرادی که از غذای شما استفاده کرده باشند می توانند. زیر همان غذا که در سایت معرفی نموده اید نظر خود را اعلام نمایند. تا افراد دیگری که تا بحال از رستوران شما غذای سفارش نداده اند. ترقیب شوند تا اینکار را انجام دهند . ما نیز به شما پیشنهاد می کنیم تا دیر نشده برای خود یک سایت رستوران خوب دست و پا کنید تا از رقیبان خود عقب نیافتید .

کار آفرینی

و توانسته اید به کسب و کار خود رونق دوچندان بدهید . ما برای یکی از رستوران های مطرح که نمی توان اسم برد سایت رستوران راه اندازی نمودیم . این رستوران در مرکز بازار تهران واقع شده است . از آنجایی که بازار بسیار شلوغ می باشد و افراد زیادی از سرتاسر تهران برای خرید به بازار مراجعه می کنند. حتما از این رستوران برای دریافت غذا سر زده اند. و با میل کردن غذا و لذت بردن باعث شده تا بسیاری از افراد سفارش غذای خود را دورترین نقطه تهران برای این رستوران داشته باشند . و نیاز نباشد تا این مسیر را در ترافیک به سمت بازار رفته تا از آن رستوران استفاده نمایند . همین کار ساده باعث شده تا رونق رستوران چندین برابر شود و بتواند کسب درآمد خوبی داشته باشد .

افزایش فروش

همانطور که در بالا اشاره کردم شما با طراحی سایت رستوران می تواند تعداد فروش غذای خود را افزایش دهید . افرادی که از جلوی رستوران شما عبور کنند. می توانند از غذای شما استفاده و لذت ببرند و یا در همان محله به صورت سنتی تماس گرفته. و شما برای آنها ارسال غذا داشته باشید . در صورتیکه اگر سایت رستوران داشته باشید. می توانید با گرفتن درخواست از مشتریان در هر نقطه از تهران برای آنها غذا ارسال نمایید. و در نهایت هزینه ارسال را نیز دریافت نمایید . بسیاری از رستوران های مطرح که کیفیت غذای بسیار بالای دارند. از یک طرف شهر به آن طرف شهر ارسال غذا دارند . شما با این کار هم کار آفرینی کرده اید و افراد زیادی را مشغول کار نموده اید .

طراحی سایت رستوران با ورپرس

طراحی سایت رستوران را می توان هم با طراحی سایت اختصاصی و هم با طراحی سایت وردپرسی انجام داد . سایت رستوران خود را با ورد پرس راه اندازی نمایید. چرا که مدیریت محتوای وردپرس پلاگین های مورد نیاز یک سایت رستوران. را تمام و کمال برنامه نویسی کرده و در اختیار کاربران خود قرار داده است . ما فقط قالب سایت رستوران را برای شما یه صورت اختصاصی طراحی می کنیم .

طراحی سایت رستوران مانند طراحی سایت خودرو نیست. که بخواهیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم . پس زمانی که می توانیم کار شما را کم هزینه تر راه اندازی نماییم. ما خودمان به شما پیشنهاد می کنیم . مگر اینکه مدیر رستوران تمایل به داشتن سایت حرفه ای تر داشته باشد. که آنوقت مسئله فرق خواهد کرد و عرض می کنیم. که شما می توانید از سایت رستوران اختصاصی استفاده نمایید یا خیر .

طراحی سایت رستوران با وردپرس برای شما بسیار مقرون به صرفه تر خواهد. بود و شما نیز می توانید مبلغ بسیار زیادی را پس انداز نمایید. و یا صرف سئو سایت و بهینه سازی سایت رستوران خود نموده. تا با جستجوی کلمه کلیدی خود افراد بتوانند. شما را در صدر نتایج گوگل مشاهده نمایند . یکی از مزیت های وردپرس برای سایت رستوران این است که شما می توانید. با آن به آسانی رابطه بر قرار کنید و اگر جایی به مشکل برخورد کردید با جستجو در فضای وب مشکل خود را رفع نمایید .

طراحی سایت رستوران با ورپرس
طراحی سایت رستوران ارزان

طراحی سایت رستوران ارزان

دوستان عزیز باید عرض کنم که بسیاری از افراد در مورد طراحی سایت رستوران ارزان مطالب زیادی را جستجو کرده اند . ما قصد داریم در این بخش به این مقوله بپردازیم . اینکه یک سایت ارزان طراحی شود فقط از لحاظ هزینه ای برای شما خوب می باشد. ولی کیفیت یک سایت رستوران تخصصی را نخواهد داشت. برای اینکه بتوانید در فضای وب حرفی برای گفتن داشته باشید باید هزینه نمایید . طراحی سایت ارزان قیمت برای رستوران شما میتواند موجب شود که زودتر از آنچه فکر میکنید صاحب سایت شوید. 

بزرگترین برند های دنیا هم که در تمام جهان شناخته شده می باشند. هنوز در حال تبلیغات می باشند و برندسازی خود را ادامه داده اند . پس شما توقع نداشته باشید که با کمترین هزینه جای فردی که بیشترین هزینه را کرده باشد بنشید. و گوگل این اجازه را به شما نخواهد داد . پس تا جای که امکان دارد برای برند خود هزینه کنید. تا مانند بسیاری از افراد موفق ظاهر شوید.

و دنیای وب را از آن خود نمایید . ما نیز در کنار شما فعالیت های شما را رصد خواهیم نمود. تا شما کمترین اشتباه را داشته باشید. و شرط آن این است تا مشاوره همکاران ما را در زمینه طراحی سایت رستوران رعایت نمایید. تا در کمترین فرصت نتیجه مطلوب خود را دریافت نمایید.

رضایت مشتری

ما توانسته ایم با ارائه چندین سایت رستوران رضایت تمامی. مشتریان خود را در زمینه طراحی سایت رستوران داشته باشیم . خدا را شاکریم که توفیق خدمت را برای ما محیا ساخته تا بتوانیم. در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن و همچنین بهینه سازی و سئو سایت رستوران در خدمت شما عزیزان باشیم .

مشاوره اختصاصی

ما قبل از طراحی سایت رستوران با شما جلسات مشاوره را انجام داده. تا با آگاهی کامل تصمیم به ساخت وب سایت رستوران برای خود بگیرید . همین مشاوره ها و راهنمایی ها می باشد که. باعث انتقال تجربه شده و از طرفی احتمال شکست شما به صفر خواهد رسید . ما همچنان در کنار شما عزیزان هستیم .

پشتیبانی آنلاین

شرکت طراحی سایت دئووب با داشتن کادری مجرب در زمینه طراحی سایت رستوران. پاسخگویی سولات شما عز یزان می باشد که شما می توانید. هم به صورت تیکتینگ از بخش تماس با ما و هم تلفنی که در سایت درج شده است. با شرکت تماس گرفته و مشکلات احتمالی خود و همچنین سوالات خود را بازگو نمایید .

چرا طراحی سایت رستوران را دئووب انجام دهد ؟

شما می توانید با مراجعه به بخش نمونه کارها و مشاهده سایت های رستوران جواب خود را دریافت نمایید . شرکت طراحی وب سایت دئووب با بیش از 15 سال سابقه. در زمینه طراحی سایت توانسته سایت های رستوران. خوبی با ایده های خلاقانه در اختیار کاربران خود قرار دهد. سایت رستوران یک نوع طراحی سایت فروشگاهی نیز برای انتخاب غذا و پرداخت آنلاین از رستوران نیز محسوب میشود.

تا بتوانند کار خود را در فضای مجازی نیز رونق دهند . و از طرفی سرویس های شرکت ما با مابقی شرکت ها بسیار متفاوت است. و شما از بابت پشتیبانی و یا رفع مشکلات سایت نباید نگرانی داشته باشید . ما همواره در کنار شما خواهیم بود و شما را یاری خواهیم نمود . تا دیر نشده می توانید درخواست طراحی سایت رستوران خود را از بخش تماس با ما و قسمت ثبت. درخواست ها نهایی سازید . تا کارشناسان ما در زمینه وب سایت رستوران با شما ارتباط برقرار نموده و قراری را برای شما تنظیم نمایند .

نکاتی که در طراحی وب سایت رستوران باید رعایت شود .

در طراحی سایت رستوران نکات فراوانی را باید رعایت نماییم. که بخش از این نکات مربوط به ما و بخشی نیز مربوط. به شما عزیزان می باشد . ما هنگام طراحی سایت رستوران شما تمام نکات و استانداردهای بهینه سازی سایت رستوران. را رعایت کرده تا مشکلی در رنکینگ شما در آینده پیش نیاید. و همچنین سایت را به گونه ای طراحی خواهیم نمود. که از نظر ظاهری تم جذابی را داشته باشد و کاربران بتوانند. مدت زمان بیشتری را در سایت شما سپری نمایند . اما نکاتی که شما عزیزان باید رعایت نمایید. بعد از طراحی سایت رستوران می باشد .

شما باید روزانه تولید محتوا نمایید . همچنین مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده. و از طرفی اگر تمایل داشتید دست همکاران خود را در سایت رستوران خود باز بگذارید . برای مثال ما می توانیم سایت رستوران را به گونه ای طراحی نماییم. که همکاران شما نیز بتوانند در سایت شما سفارش غذا را دریافت نمایند. و شما نیز پورسانت خود را دریافت نمایید . پس تا جایی که می توانید هم به همکاران خود و هم به مشتریان خود رسیدگی نمایید . یکی دیگر از نکات سرعت بخشیدن به تحویل غذا می باشد که هر چه سریعتر غذا را به دست مشتر خود برسانیذ طبیعی است رضایت مشتری بیشتر خواهد بود .طراحی سایت رستوران

 طراحی سایت رستوران

شما نیز باید کیفیت غذایی که به دست مشتری خود می رسانید. بسیار مرغوب باشد . بعضی از همکاران شما از شرگردی نادرست استفاده می کنند. که در سفارشات اولیه خود کیفیت غذای خود را بالا برده و بعد از مدتی برای کسب درآمد. بیشتر کیفیت غذای خود را به نصف کاهش می دهند. و یکباره متوجه می شوند تمام کاربران خود را از دست داده اند. و افرادی که به رستوران و یا سایت رستوران آنها سر می زند. مشتری اول و آخر آنها خواهد بود . یکی دیگر از نکات که می تواند شما را در کسب و کارتان موفق نماید بخش پکینگ رستوران شما می باشد. که باید در پک های شیک و بهداشتی بسته بندی شده و برای مشتری ارسال شود . ما به همین مقدار بسنده می کنیم و مابقی را در هنگام عقد قرار داد مشاورین ما شما را راهنمایی خواهند نمود. 

 

هدف از طراحی سایت رستوران چیست ؟

برای بسیاری از شما سوال پیش می آید که هدف از طراحی سایت رستوران چیست. و چرا باید سایت رستوران راه اندازی نماییم. ؟ خدمت شما عرض کنم که در دنیای امروزی افراد بیشتر در منازل و یا در محل کار خود سفارش غذا را می دهند. و آن هم از طریق اپلیکیشن های مجود و یا سایت های موجود در مورد رستوران . چرا شما یکی از افرادی که در کنار رستوران خود این سرویس را ارائه ندهد. و کسب و کار خود را رونق ندهد . باید سریعتر دست به کار شوید. چرا که ما موفقیت دوستانی را که نزد ما درخواست طراحی سایت رستوران. را داشته اند در حال مشاهده هستیم که شما هم باید به جمع این دوستان بپیوندید.طراحی وب سایت رستوران

 

تمدید دامنه و هاست

برای اینکه سایت شما در فضای وب گسترش پیدا نماید. نیاز به زیر ساخت های دارید که عبارتند از دامنه و هاست که سالانه می توانید. این دو مورد را شارژ نمایید . البته موارد دیگر هم هست که اگر تمایل داشته باشید می توانید تهیه نمایید .

سئو سایت

بعد از برنامه نویسی و طراحی سایت رستوران چنانچه تمایل داشتید. سایت شما را سئو خواهیم کرد تا در نتایج اولیه گوگل مشاهده شوید. و بتوانید کسب درآمد خوب و مناسبی را داشته باشید . سئو سایت رستوران جزو ضروریات می باشد .

هزینه تولید محتوا

چنانچه خود نتوانید تولید محتوا کنید باید افراد خبره و با تجربه در تولید. محتوای رستوران استخدام تا اینکار را برای شما انجام دهند . همانطور که می دانید تولید محتوا چه در سایت و چه در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام بسیار اهمیت دارد .

هزینه طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران دو نوع هزینه برای شما خواهد داشت. یک هزینه اولیه که مربوط به طراحی سایت و بهینه سازی سایت رستوران می باشد. و یک هزینه دیگر که سالانه باید پرداخت شود تا سایت شما فعالیت خود را ادامه دهد . ما باید خدمت شما عزیزان عرش کنیم که همانطور عرض شد. سایت رستوران را می توان هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس. و هم به صورت آماده تحویل شما عزیزان داد. که هر کدام از این طراحی ها معایب و محاسن خود را دارد. که این بستگی به خود شما دارد که بخواهید سایت رستوران شما چگونه طراحی شود . در بخش رو به رو نیز برای شما هزینه های ثانویه به اختصار توضیح داده شده است . هزینه طراحی سایت حرفه ای رستوران را میتوانید در بخش مربوطه از ما درخواست نمایید تا به شما فاکتور با جزئیات ارائه دهیم.

سئو سایت رستوران

برای دیده شدن در میان رقیبان خود نیاز است . که رتبه ی بالایی در موتورهای جستجو گوگل داشته باشید. چرا که کاربران عبارت یا کلمه موردنظر خود را ابتدا در گوگل سرچ میکند. و از نتایج حاصل شده تنها چند لینک اول را مشاهده میکنند. درنظر داشته باشید که نتایج گوگل میتواند. به 20 صفحه بیشتر هم برسد پس برای قرار گرفتن در صفحه اول و ارتقا رتبه نیاز است. سایت شما سئو تضمینی و بهینه سازی شود.

پس این موضوع را فراموش نکنید که برای بهتر دیده شدن و افزایش بازدیدکننده. باید سئو سایت رستوران شما بلافاصله پس از طراحی وب سایت شما انجام شود. تیم دئووب با داشتن متخصصان حرفه ای در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت. سایت شما را با صرف زمان کمی به موفقیت میرسانند. پس این موضوع را درنظر بگیرید که رمز موفقیت شما. در کسب و کار اینترنتی سایت رستوران همین بخش سئو سایت رستوران شما می باشد.

تا بتوانید موفقیت خود را با چشم ببینید . شما خود ما را ببینید شما با سرچ طراحی سایت رستوران وارد سایت شرکت شده. و این مقاله را در حال مطالعه هستید . و اگر توفیق باشد و یار با ما باشد سفارش طراحی سایت رستوران خود را به ما خواهید سپرد . پس حتما چنانچه سایت رستوران هم دارید می توانید سئو سایت خود را به ما بسپارید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و نکات و مشاوره های لازم را برای شما داشته باشند .

سئو سایت رستوران
امکانات طراحی سایت سفارش غذا

امکانات طراحی سایت رستوران

تمامی سایت های که ما برای شما عزیزان طراحی میکنیم. از امکانات فراوانی برخوردار می باشد که بسته به نوع فعالیت شما. در رستوران متفاوت خواهد بود. و از طرفی استفاده بیش از حد امکانات باعث سردرگمی کاربران خواهد شد . ما در زیر به تعدادی از امکانات در طراحی سایت رستوران اشاره خواهیم کرد .

 • سفارش آنلاین

این بخش مانند یک فروشگاه سرو غذا میباشد. که مشتریان بدون مراجعه حضوری به محل میتوانند. از منزل یا محیط کار سفارش غذا دهند. و درب منزل تحویل بگیرند. این سیتم برای فست قود ها، کترینگ بسیار همگیر شده است. طراحی سایت سفارش آنلاین غذا یکی از زیر مجموعه های رزرو غذا است.

 • رزرو آنلاین رستوران برای مراسمات

با قرار دادن سیستم رزرواسیون آنلاین کاربران را قادر میسازید. که بسیار آسان با مشاهده زمان بندی مراسمات. برای برگزاری جشن خود در رستوران شما درخواست ثبت کنند . این بخش را در طراحی سایت نوبت دهی مشاهده نمایید .

 • رزرو میز

در گذشته افراد برای حضور در رستوران های معروف. از طریق تماس تلفنی یا مراجعه حضوری میز رزرو میکردند. اما امروزه برای تاثیر گذاری بیشتر بر روی کاربران امکان رزرو. میز را از طریق سایت  برقرار سازید تا درجه شما نزد مشتری بالا رود. 

 • منوی غذا به همراه دستور پخت

کاربرانی که به دنبال یک رستوران خوب میگردند. اول از همه منوی غذا موجود در سایت را مشاهده میکنند. با ارائه این بخش مشتریان را تنوع پخت غذا،سالادها. پیش غذا و دسرها آگاه میسازیم. چرا که همین ملاک بسیار خوبی برای مراجعه حضوری یا سفارش آنلاین غذا است. برای این قسمت هر غذا درج شده در سایت به صورت مجزا باید. دارای تصاویر باکیفیت و همجنین اطلاعاتی از قبیل. دستور پخت و ارزش غذایی آن باشد چرا که همین راز و رمز موفقیت شما در این صنعت است. شما میتوانید از امکانات طراحی سایت آشپزی برای ارائه دستورات پخت و پز غذا ارائه دهید.

  ویژگی های طراحی سایت سفارش غذا
  امکانات طراحی سایت رستوران دوم
  • جدول زمان بندی سرو غذاهای مخصوص

  در این بخش لیست غذاهای روز، لیست غذاهای مخصوص سرآشپز. در جدول زمان بندی درج میشود تا مشتریان مشتاق شوند. و به دفعات بیشتری منوی روزانه شما را چک کرده و سفارش دهند. افرادی که به دنبال تست غذاهای مخصوص و ویژه هستند. این امکان را دارند که از طریق سایت غذاهای جدیدی که روزانه سرو میشود را امتحان کنند.

  • معرفی رستوران و سرآشپزها

  در این قسمت تمام اطلاعات و مطالبی اعم از گواهینامه ها و افتخارات. معرفی شعبات مختلف ، ویدیو های مراسمات مختلف و غیره… راجب به رستوران نوشته میشود همچنین با ارائه رزومه. سرآشپز و آشپز ها باعث جلب حس اعتناد بیشتری از سوی مشتریان خود خواهید شد. چرا که افراد گاهی دوست دارند با سرآشپز غذایی که میل میکنند آشنا شوند .

  سفارش طراحی سایت رستوران

  سفارش طراحی سایت رستوران

  چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه طراحی سایت رستورانی نداشته اید. به شما پیشنهاد میکنیم با ورود به بخش تماس با ما و از قسمت ثبت درخواست ها . سایت خود را جهت تولید نهایی سازید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان ارتباط برقرار نمایند. لازم به ذکر است که آوردن سایت به صفحه اول گوگل برای رستوران شما بسیار مهم است. بنابراین سئو سایت خود را جدی بگیرید.

  چنانچه دارای یکی از سایت رستوران هستید و نیاز به سئو سایت در این زمینه را دارید . میتوانید از همان بخش تماس با ما و قسمت ثبت درخواست ها به جای طراحی سایت ؛ سئو سایت مدنظر خود را انتخاب نمایید. و درخواست خود را برای کارشناسان سئو سایت ارسال نمایید. 

  همینطور از منوی بالا بخش سئو سایت هم میتوانید برای درخواست بهینه سازی سایت خود اقدام نمایید.

   

  طراحی سایت رستوران

  همین حالا شروع کنید

  شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی  به شما عزیزان میباشد

  شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

  Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

  تماس با ما

  تماس با شرکت

  تماس با موبایل

  برگشت به منوی تماس ها

  پشتیبانی واتس اپ

  برگشت به منوی تماس ها

  برگشت به منوی تماس ها

  ما را در اینستاگرام دنبال کنید

  برگشت به منوی تماس ها

  برگشت به منوی تماس ها

  برگشت به منوی تماس ها