شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی

مزایای طراحی سایت صنعتی با وب سازان مرصاد

در این بخش قصد داریم که توضیح دهیم که چرا باید اقدام به راه اندازی سایت صنعتی کنید. در واقع با توجه به پیشرفت تکنولوژی در دهه اخیر همانطور که میبینید. اکثر مردم تمایل به انجام تجارت و کارهای روزمره خود از طریق اینترنت شده اند. همه کسب و کارها چه نوپا چه بزرگ باید در دنیای وب برای خود جایی باز کنند. زیرا در دهه آینده کسب و کار فیزیکی کمتر دیده خواهد شد.

پتانسیل صنعتی و تولیدی بسیاری در کشور وجود دارند. که همه به دنبال راهی برای معرفی بهتر خود هستند. برای بهره گیری از ظرفیت ها و راه یابی به بازارهای جهانی صادرات و واردات باید از طریق سایت این موارد را تسهیل نمایید.

افراد میتوانند با یک جستجو و چند کلیک وارد سایت شما شوند. و با محصولات و خدمات صنعتی شما از هر نقطه ای که هستند. آشنا شوند. شما میتواند در سطح جهانی کار کنید. و از این نظر اعتبار بالایی کسب نمایید. زیرا طراحی وب سایت صنعتی کار را راحت میکند. افراد میتوانند با یک جستجو و چند کلیک وارد سایت شما شوند. و با محصولات و خدمات شما از هر نقطه ای که هستند. آشنا شوند.

سفارش طراحی سایت صنعتی در وب سازان مرصاد

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد را برای پروژه صنعتی خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

هزینه طراحی سایت صنعتی

با پیشرفت کارخانه ها و کارگاه های صنعتی، رقابت تنگاتنگی شکل گرفته است. که موجب نیاز این فعالان در حوزه صنعت به طراحی سایت صنعتی شده است. زیرا میتوانند محصولات و خدمات خود را از طریق سایت صنعتی به نمایش بگذارند.

انتخاب بهترین شرکت طراحی و توسعه سایت کمی دشوار است. زیرا شرکت های زیادی در این زمینه کار میکنند. شما میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند و در مورد خدمات خود توضیح دهید. شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد با 15 سال تحربه تمام ویژگی ها و معیارهای یک شرکت حرفه ای را دارد. و در مدت کم شما را میتواند به هدفتان نزدیک کند. تیم های مجرب ما میتوانند در همه زمینه های سایت، تبلیغات، سئو سایت به شما کمک کنند.

هزینه طراحی سایت صنعتی به نوع کسب و کار شما بستگی دارد. باید امکانات و ویژگی های سایت شما هم سو با فعالیت های شما در دنیای واقعی باشد. اگر شما فعالیت گسترده تری میخواهید داشته باشید. باید سایت شما حرفه ای با امکانات مناسب پیاده سازی شود. تا بتواند پاسخگوی نیاز شما و مشتریان مشتریان شما باشد. که در بخش پیش فاکتور یا تماس با ما میتوانید سفارش طراحی وب سایت صنعتی را ارسال نمایید. تا برآورد قیمت طراحی سایت مطابق با نیاز شما محاسبه شود.

پکیج برنزی

میلیون تومان 8
 • بخش پرسش و پاسخ سوالات
 • بخش مرتبط با محصولات
 • داشتن بخش مرتبط با خدمات
 • پنل مدیریت ساده با تجربه کاربری آسان
 • داشتن بخش نظرات
 • داشتن بخش اخبار
 • ریسپانسیو

پکیج نقره ای

میلیون تومان 12
 • تمامی موارد پکیج برنزی
 • بهینه شدن ساختار سایت
 • اضافه کردن فایروال
 • مدیریت چند سطحی برای کاربران
 • مشاوره آنلاین
 • سیستم پرداخت آنلاین
 • رزرو آنلاین
 • سامانه چت آنلاین

پکیج طلایی

میلیون تومان 18
 • تمامی موارد پکیج نقره ای
 • پنل اس ام اس
 • داشتن بخش تیکتینگ
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

سئو سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی اولین قدم برای پیدا کردن جایگاه در دنیای وب است. که میتوانید به صورت آنلاین سرویس ها وخدمات صنعتی خود را ارائه دهید. به منظور ارتقا رتبه سایت خود در گوگل اقدام به بهینه سازی و سئو سایت صنعتی کنید. زیرا اکثر مشتریان با شما از طریق سایت در ارتباط خواهند بود. کاربران چند سایت اولیه را مشاهده میکنند. برای رقابت با سایر همکاران خود درخواست سئو سایت صنعتی را به شرکت دئووب بفرستید. تا کارشناسان سئو سایت شما را مشاوره دهند.

اگر تجهیزات صنعتی به فروش میرسانید. و یا اینکه خدمات صنعتی ارائه میدهید. لازم است که اعلام شود که با کلمات کلیدی در این رابط باید در صفحه اول قرار بگیرید. برای مثال افراد خرید تجهیزات کارخانه یا صنتی را زیاد در گوگل سرچ میکنند. منظور از سئو سایت این است که با کلید واژه های مطابق با این در جایگاه های اولیه گوگل قرار بگیرید.

طراحی سایت تجهیزات صنعتی

با طراحی سایت تجهیزات صنعتی میتوانید محصولات خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانید. این یکی مزیت رقابتی محسوب میشود. زیرا اکثر افراد خرید های خود را اینترنتی انجام میدهند. و وقتی برای خرید حضوری محصولات خود نخواهند گذاشت. باید بتوانید در دنیای وب به تبلیغات و بازاریابی کسب و کار صنعتی خود بپردازید. در غیر این صورت از رقیبان خود عقب خواهید ماند. شما میتوانید تجهیزات صنعتی خود را در قالب طراحی  سایت فروشگاهی به فروش برسانید.

طراحی سایت صنعتی این روزها مورد طرفدار صنعت گران قرار گرفته است. در شهرهای مختلف کسب و کارهای صنعتی زیادی در حال فعالیت هستند. درخواست طراحی سایت در شهرهای مختلف زیاد شده است. شرکت طراحی و سئو سایت وب سازان مرصاد در شهرهای مختلف قادر به همکاری میباشد.

بخش فروشگاه اینترنتی برای فروش تجهیزات شما باید چند زبانه باشید. که از این طریق میتوانید به صورت گسترده تری محصولات کارخانه خود را به فروش برسانید. همچنین شما میتوانید در سطح بین المللی نیز مشتریان و مخاطبان خود را انتخاب نمایید.

طراحی سایت تجهیزات صنعتی
طراحی سایت آهن آلات

طراحی سایت صنعتی با وردپرس

طراحی سایت صنعتی بر مبنای اهداف گسترده در زمینه صنعت و کارخانجات کار میکند. هم راستا با فعالیت شما در عرصه دنیای وب میتوانید خود را به کسانی که شما را نمیشناسند معرفی نمایید. در گذشته تعداد تولید کنندگان، واردکنندگان و توزیع کنندگان کم بوده است. اما حال همانطور که میبینید تعداد نمایندگی ها برای فروش محصولات مختلف بسیار زیاد شده است.

شاید در گذشته با چند تبلیغ محیطی و رسانه ای میتوانستید در ذهن مردم ماندگار شوید. اما با گذشت زمان دست در این زمینه بیش از پیش شده است. با پیشرفته شدن تجهیزات صنعتی و بهبود کیفیت محصولات، رقابت میان تولیدکنندگان نیز افزایش پیدا کرده است. و از این میان خریداران نیز باید از میان انبوه برندها و تولیدکنندگان یکی را برای امور همکاری یا مصرف برگزینند.

شما میتوانید از این طریق میان افراد حضور همیشگی داشته باشید. تنها با ارائه آدرس سایت خود میتوانید زمینه همکاری و فروش را در آینده برای خود فراهم نمایید. با طراحی سایت صنعتی با وردپرس میتوانید قدم تازه ای در زمینه تجارت خود بردارید. شرکت طراحی سایت حرفه ای، شما را در این زمینه راهنمایید خواهد کرد.

سایر خدمات طراحی وب با وب سازان مرصاد...