طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی

صنعت در زمینه های مختلف اعم از خوراکی، ساخت تجهیزات، شیمیایی و غیره میباشد. بنابراین اگر در این بخش در مورد سایت صنعتی صحبت میشود منظور این است که تمامی زیر مجموعه ها را دربر خواهد گرفت. طراحی سایت صنعتی یا طراحی سایت تجهیزات صنعتی، بهترین روش معرفی کسب و کار شما در فضای گسترده تری است.

در دنیای واقعی فعالیت کسب و کار های صنعتی محدود به زمان و مکان هستند. اما در دنیای مجازی شما میتوانید فعالیت خود را گسترش دهید. و با طراحی سایت صنعتی در دنیای وب نیز حضور پیدا کنید. و خدمات و محصولات خود را به مشتریان خارجی نیز معرفی کنید. تا بتوانید موفقیت خود را در دنیای مجازی افزایش دهید. از ظاهر و گرافیک سایت در طراحی سایت کارخانه و صنعتی باید مطابق با نوع فعالیت شما باشد.

تمام واحد های صنعتی برای پیشرفت کارشان نیاز به سایت صنعتی دارند. در طراحی سایت صنعتی باید به رابط کاربری توجه ویژه ای کرد. تا رضایت کاربر را به دست بیاورید. شک نخواهید کرد. که میزان فروش شما افزایش چشمگیری خواهد داشت.

یکی از معیارهای تعیین کننده اعتبار واحد صنعتی شما، داشتن یک سایت صنعتی خوب است. طراحی سایت صنعتی کیفیت بازاریابی شما را بالا میبرد. و برای معرفی محصولات خود هزینه کمتری صرف خواهید کرد. این فرصت به همکاران شما داده میشود تا با شما آشنا شوند. و در پروژه های خود از شما استفاده نمایند. طراحی سایت در حوزه صنعت و تجارت شما یک مزیت رقابتی محسوب میشود. که طراحی خلاقانه سایت باعث پیشرفت شما میشود.

طراحی وب سایت صنعتی 

 

هزینه طراحی سایت صنعتی

با پیشرفت کارخانه ها و کارگاه های صنعتی، رقابت تنگاتنگی شکل گرفته است. که موجب نیاز این فعالان در حوزه صنعت به طراحی سایت صنعتی شده است. زیرا میتوانند محصولات و خدمات خود را از طریق سایت صنعتی به نمایش بگذارند.

انتخاب بهترین شرکت طراحی و توسعه سایت کمی دشوار است. زیرا شرکت های زیادی در این زمینه کار میکنند. شما میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند و در مورد خدمات خود توضیح دهید. شرکت طراحی سایت دئووب با 15 سال تحربه تمام ویژگی ها و معیارهای یک شرکت حرفه ای را دارد. و در مدت کم شما را میتواند به هدفتان نزدیک کند. تیم های مجرب ما میتوانند در همه زمینه های سایت، تبلیغات، سئو سایت به شما کمک کنند.

هزینه طراحی سایت صنعتی به نوع کسب و کار شما بستگی دارد. باید امکانات و ویژگی های سایت شما هم سو با فعالیت های شما در دنیای واقعی باشد. اگر شما فعالیت گسترده تری میخواهید داشته باشید. باید سایت شما حرفه ای با امکانات مناسب پیاده سازی شود. تا بتواند پاسخگوی نیاز شما و مشتریان مشتریان شما باشد. که در بخش پیش فاکتور یا تماس با ما میتوانید سفارش طراحی وب سایت صنعتی را ارسال نمایید. تا برآورد قیمت طراحی سایت مطابق با نیاز شما محاسبه شود.

هزینه طراحی سایت صنعتی
مزایای طراحی سایت صنعتی

مزایای طراحی سایت صنعتی

در این مقاله قصد داریم که توضیح دهیم که چرا باید اقدام به راه اندازی سایت صنعتی کنید. در واقع با توجه به پیشرفت تکنولوژی در دهه اخیر همانطور که میبینید. اکثر مردم تمایل به انجام تجارت و کارهای روزمره خود از طریق اینترنت شده اند. همه کسب و کارها چه نوپا چه بزرگ باید در دنیای وب برای خود جایی باز کنند. زیرا در دهه آینده کسب و کار فیزیکی کمتر دیده خواهد شد.

پتانسیل صنعتی و تولیدی بسیاری در کشور وجود دارند. که همه به دنبال راهی برای معرفی بهتر خود هستند. برای بهره گیری از ظرفیت ها و راه یابی به بازارهای جهانی صادرات و واردات باید از طریق سایت این موارد را تسهیل نمایید. 

افراد میتوانند با یک جستجو و چند کلیک وارد سایت شما شوند. و با محصولات و خدمات صنعتی شما از هر نقطه ای که هستند. آشنا شوند. شما میتواند در سطح جهانی کار کنید. و از این نظر اعتبار بالایی کسب نمایید. زیرا طراحی وب سایت صنعتی کار را راحت میکند. افراد میتوانند با یک جستجو و چند کلیک وارد سایت شما شوند. و با محصولات و خدمات شما از هر نقطه ای که هستند. آشنا شوند.

افزایش اعتبار تجاری

 

افزایش اعتبار تجاری

طراحی وبسایت صنعتی موجب افزایش اعتبار شما میشود. و یکی از روش های برند سازی طراحی سایت استاندارد است. افراد میتوانند به سایت شما مراجعه کنند. و در مورد همکاری با شما تصیم بگیرند.

خدمات رسانی جهانی

 

خدمات رسانی جهانی

با طراحی سایت تجهیزات صنعتی، میتوانید مشتریان بیشتری جذب نمایید. ممکن است افراد از شرکت ها و کشورهای مختلف پیشنهاد همکاری بدهند. زیرا سایت صنعتی کار را راحت میکند.

معرفی خدمات صنعتی

 

معرفی خدمات و محصولات صنعتی

با طراحی وبسایت صنعتی بهتر میتوانید واحد صنعتی خود را معرفی کنید. با این روش تعامل بیشتری با مشتریان خود پیدا خواهید کرد. و از طریق ارائه خدمات از طریق سایت درآمد بیشتری کسب نمایید.

مدیریت مشتریان

 

مدیریت مشتریان

شما میتوانید به مشتریان خود در هر زمانی خدمات ارائه دهید. سرویس هایی که میدهید دیگر محدود به زمان و مکان واحد صنعتی نخواهد بود. پشتیبانی شبانه روزی موجب رضایت مخاطبان شما خواهد شد.

دسترسی آسان مشتریان

دسترسی آسان مشتریان

با طراحی وبسایت صنعتی میتوانید به آسانی با مشتریان خود تعامل داشته باشید. و این ارتباط محدود به زمان و مکان نخواهد بود. پشتیبانی خدمات صنعتی به صورت آنلاین بسیار مهم است.

افزایش درخواست

 

افزایش درخواست

با سایت درخواست های مشتریان برای خرید و فروش محصولات شما افزایش میاید. و افراد زیادی برای استفاده از سرویس های صنعتی با شما تماس خواهند گرفت که کار شما را رونق میدهد.

کاهش اتلاف وقت و هزینه

 

کاهش اتلاف وقت و هزینه

با طراحی سایت در زمان و هزینه خود صرفه جویی میکنید. و خود را محدود به منطق جغرافیایی نخواهید کرد. در روزهای تعطیل هم میتوانید سرویس های خود را ارائه دهید که به نفع کار شما است.

افزایش درآمد

 

افزایش درآمد

با سایت صنعتی مشتریان زیادی خواهید داشت. که این باعث افزایش فروش شما خواهد شد. و از طریق سایت به درآمد خوبی خواهید رسید. که بدون آن ممکن نخواهد بود زیرا اکثر مردم در فضای وب حضور دارند.

خدمات ارائه دهنده شرکت

امکانات و ویژگی طراحی سایت صنعتی

ارائه کاتالوگ تجهیزات صنعتی

با طراحی سایت صنعتی میتوانید در بخش گالری، محصولات و تجهیزات واحد صنعتی خود را معرفی کنید. ممکن است شرکت هایی به دنبال وسیله صنعتی شما باشند. با یک سرچ وارد سایت شما میشوند. البته همه این موارد بستگی دارد که شما تجهیزات صنعتی را در بخش فروشگاهی سایت قرار خواهید داد.

ثبت گوگل مپ

با طراحی سایت میتوانید موقعیت های واحد صنعتی را مشخص کنید. تا با این روش مشتریان بهتر بتوانند شما را پیدا کنند. بسیاری از همکاران شما در زمینه صنعت نیز با این روش بهتر شما را پیدا خواهند کرد. 

بخش پشتیبانی

با طراحی وبسایت صنعتی میتوانید مشتریان خود را به صورت آنلاین مدیریت کنید. و اطلاعات لازم در مورد نمایندگی محصول، خرید و فروش تجهیزات صنعتی، خدمات پس از فروش، سرویس های واحد و غیره بدهید.

امکانات طراحی سایت صنعتی

پنل مدیریت خرید و فروش ها

 سایت های صنعتی باید ظاهر شیک و حرفه ای داشته باشند. تا گویای نوع فعالیت شما باشد. شما میتوانید در این بخش با مشتریان در ارتباط بوده. و درخواست های مشتریان خود را مدیریت کنید.

چند زبانه بودن سایت

سایت های صنعتی برای فعالیت در سطح جهانی باید حداقل دو زبانه باشند. یکی از نکات طراحی سایت صنعتی قابلیت پشتیبانی از چندین زبان است. تا بتوانید خدمات و محصولات را به شرکت ها و افراد خارجی نیز معرفی کنید. با طراحی سایت دو زبانه یا چند زبانه صنعتی تصمیم گیری در مورد وجود این ویژگی با شما است.

فروشگاه آنلاین محصولات صنعتی

قابلیت سفارش آنلاین یکی از امکانات است. که با طراحی سایت میتوانید بخشی را به فروش اینترنتی کالاهای صنعتی بپردازید. و هزینه آن را به صورت اینترنتی دریافت نمایید.

طراحی سایت تجهیزات صنعتی

با طراحی سایت تجهیزات صنعتی میتوانید محصولات خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانید. این یکی مزیت رقابتی محسوب میشود. زیرا اکثر افراد خرید های خود را اینترنتی انجام میدهند. و وقتی برای خرید حضوری محصولات خود نخواهند گذاشت. باید بتوانید در دنیای وب به تبلیغات و بازاریابی کسب و کار صنعتی خود بپردازید. در غیر این صورت از رقیبان خود عقب خواهید ماند. شما میتوانید تجهیزات صنعتی خود را در قالب طراحی وب سایت فروشگاهی به فروش برسانید.

طراحی سایت صنعتی این روزها مورد طرفدار صنعت گران قرار گرفته است. در شهرهای مختلف کسب و کارهای صنعتی زیادی در حال فعالیت هستند. درخواست طراحی سایت در شهرهای مختلف زیاد شده است. شرکت طراحی و سئو سایت دئووب در شهرهای مختلف قادر به همکاری میباشد. 

بخش فروشگاه اینترنتی برای فروش تجهیزات شما باید چند زبانه باشید. که از این طریق میتوانید به صورت گسترده تری محصولات کارخانه خود را به فروش برسانید. همچنین شما میتوانید در سطح بین المللی نیز مشتریان و مخاطبان خود را انتخاب نمایید.

طراحی سایت تجهیزات صنعتی
سئو سایت صنعتی

سئو سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی اولین قدم برای پیدا کردن جایگاه در دنیای وب است. که میتوانید به صورت آنلاین سرویس ها وخدمات صنعتی خود را ارائه دهید. به منظور ارتقا رتبه سایت خود در گوگل اقدام به بهینه سازی و سئو سایت صنعتی کنید. زیرا اکثر مشتریان با شما از طریق سایت در ارتباط خواهند بود. کاربران چند سایت اولیه را مشاهده میکنند. برای رقابت با سایر همکاران خود درخواست سئو سایت صنعتی را به شرکت دئووب بفرستید. تا کارشناسان سئو سایت شما را مشاوره دهند.

اگر تجهیزات صنعتی به فروش میرسانید. و یا اینکه خدمات صنعتی ارائه میدهید. لازم است که اعلام شود که با کلمات کلیدی در این رابط باید در صفحه اول قرار بگیرید. برای مثال افراد خرید تجهیزات کارخانه یا صنتی را زیاد در گوگل سرچ میکنند. منظور از سئو سایت این است که با کلید واژه های مطابق با این در جایگاه های اولیه گوگل قرار بگیرید.

طراحی سایت صنعتی با وردپرس

طراحی سایت صنعتی بر مبنای اهداف گسترده در زمینه صنعت و کارخانجات کار میکند. هم راستا با فعالیت شما در عرصه دنیای وب میتوانید خود را به کسانی که شما را نمیشناسند معرفی نمایید. در گذشته تعداد تولید کنندگان، واردکنندگان و توزیع کنندگان کم بوده است. اما حال همانطور که میبینید تعداد نمایندگی ها برای فروش محصولات مختلف بسیار زیاد شده است. 

شاید در گذشته با چند تبلیغ محیطی و رسانه ای میتوانستید در ذهن مردم ماندگار شوید. اما با گذشت زمان دست در این زمینه بیش از پیش شده است. با پیشرفته شدن تجهیزات صنعتی و بهبود کیفیت محصولات، رقابت میان تولیدکنندگان نیز افزایش پیدا کرده است.  و از این میان خریداران نیز باید از میان انبوه برندها و تولیدکنندگان یکی را برای امور همکاری یا مصرف برگزینند.

شما میتوانید از این طریق میان افراد حضور همیشگی داشته باشید. تنها با ارائه آدرس سایت خود میتوانید زمینه همکاری و فروش را در آینده برای خود فراهم نمایید. با طراحی سایت صنعتی با وردپرس میتوانید قدم تازه ای در زمینه تجارت خود بردارید. شرکت طراحی سایت حرفه ای دئووب شما را در این زمینه راهنمایید خواهد کرد.  

سفارش طراحی سایت صنعتی

انواع طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنایع شیمیایی

اولین شرکت ها و کارخانه های صنعتی جهت شروع فعالیت نیاز دارند تا بتوانند موارد اولیه شیمیایی خود را تامین کنند. بنابراین انواع کسب و کارها و صنایع باید در حوزه فورش و تولید مواد شیمیایی بتوانند خدمات و محصولات خود را به صنایع و شرکت های دیکر معرفی کنند. از این رو طراحی سایت صنایع شیمیایی بهترین فرصت به وجود آمده است تا بتوانید محدودیت ها رارکنار بگذارید و محصولات و خدمات به شیوه بهتری به سایرین ارائه نمایید.

طراحی سایت صنابع شیمیایی باید چند زبانه باشد تا بتوانید از این طریق با مشتریان خود خارج از کشور همکاری داشته باشید که باعث میشود مخاطبان هدف بیشتری به دست آورید. از این رو هزینه هایی که برای تبلیغات انجام میدهید کمتر از قبل شد اما در مقابل به اعتبار شما افزوده خواهد شد.

شرکت طراحی سایت دئووب با وجه به تجربه 15 ساله ای که دارد توانسته است که در زمینه نرم افزار، فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ پروژه های موفقی را داشته باشد. میتوانید قبل از اینکه سفارش خود را ثبت کنید در ابتدا با مشاوران ما در ارتباط باشید. تا از این جهت اهداف و نیازهای کسب و کار شما برطرف ش.د.

امکانات طراحی سایت صنایع شیمیایی

صفحه درباره ما

صفحات درباره ما و تماس با ما حهت آشنایی بیشتر مخاطبان با شما خواهد بود. شما باید در این بخش در مورد مواردی همچون سال تاسیس، رزومه، اعضا، خدمات، گواهینامه ها، شماره تماس ها و سایر راه های ارتباطی اطلاعات ارائه دهید.

دسته بندی و معرفی محصولات

 با ایجا منو در طراحی سایت صنایع شیمیایی میتوانید محصولات و خدماتی که ارائه میدهید را به صورت گروه بندی شده قرار دهید. با ایجاد سیستم جستجو حرفه ای کاربران بهتر میتوانند خدمات خود را از میان مشخصاتی که ارائه شده پیدا کنند.

بخش گالری تصاویر

در این بخش میتوانید امکانات و تجهیزاتی که جهت ساخت موارد شیمیایی به کار برده میشود را قرار دهید. تا اگر شرکتی قصد همکاری دارد با محصولات شما بیشتر آشنا شود.

مشاوره آنلاین

برای راه های ارتباطی میتوان یک بخش پشتیبانی جهت مشاوره آنلاین در سایت خود قرار دهید. در طراحی سایت صنایع شیمیایی این بخش مهم است زیرا باعث میشود که ثبت سفارش ها، پرداخت ها، وضعیت های خرید، فاکتورهای پیگیری و دیگر موارد راحت تر انجام شوند.

مقالات و اخبار روز

تولید محتوا و انتشار به روز در حوزه صنایع شیمیایی اگر کاربردی باشد باعث جذب مخاطبان زیاد به سایت شما خواهد شود که به بهبود سئو سایت شما نیز کمک بزرگی خواهد کرد.

طراحی سایت چند زبانه

از آنجایی که یکی از علت های طراحی سایت صنایع شیمیایی دسترسی به مشتریان در سطح بین المللی نیز است باید با استفاده از طراحی سایت دو زبانه بتوانید بازدهی سایت خود را بالا ببرد و تعامل خوبی با سایر مشتریان و مخاطبان خود داشته باشید.

دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت صنایع شیمیایی

در طراحی سایت صنایع شیمیایی سئو سایت بسیار مهم همانطور که در بالا گفته شد باید بتوانید از طریق جستجوگر گوگل مخاطبان و شرکتهایی که به دنبال صنایع شیمیایی هستند را جذب کنید. با هزینه سئو و بهینه سازی بسیار مقرونه به صرفه میتوانید خدمات خود در فضای بسیار بزرگی نمایش دهید که بازگشت هزینه آن غیر قابل محاسبه خواهد بود.

پشتیبانی سایت

بعد از طراحی سایت صنایع شیمیایی، خدمات پشتیبانی ما برای شما به صورت حرفه ای انجام خواهد شد که میتوانید با تیم ما همراه باشید تا در کوتاهترین زمان مشکلات سایت برطرف شود. که به صورت رایگان بعد از تحویل سایت انجام خواهد شد.

طراحی سایت صنایع پتروشیمی ایران

صنایع پتروشیمی در ایران سابقه طولانی دارد که به عنوان صادران غیرنفتی توانسته است که قدمی بزرگ در شکوفایی اقتصادی داشته باشید. طراحی سایت صنایع پتروشیمی برای شما توسط آخرین رویکردها مطابق با اهداف دستاورهای پتروشیمی طراحی و اجرا میشود که میتوانید عملکرد بهتری در زمینه آنلاین شدن صنعت خود داشته باشید.

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها