طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی یک نوع سایت گالری محسوب میشود. همگان با حضور و فعالیت صاحبان صنف ها، هنرمندان از این قافله عقب نمانده اند. سایت عکاسی را به علاقه مندان به عکاسی و صاحبان آتلیه پیشنهاد میدهیم. هنر جزو جدا ناپذیر از زندگی ما است که عکاسی و انتشار تصاویر زیبا در این دست میباشد. طراحی سایت مانند بسیاری از موارد دیگر نیاز به تخصص حرفه ای دارد. بسیاری از افراد در زمینه عکاسی فعالیت دارند. اما جای برای قرار دادن نمونه کار خود ندارند.

بسیاری از عکاسان فضای مجازی مانند اینستاگرام را برای کار خود انتخاب کرده اند. تا بتوانند نمونه کارهای هنری خود را در آن برای نمایش عموم قرار دهند. این کار مناسب است اما بدون داشتن سایت حرفه ای نمیتوانید حرفه ای بودن کار خود را نشان دهید. زیرا صفحه های بسیاری زیادی در اینستاگرام وجود دارند. که افراد عکس های هنری خود را در آن قرار میدهند. برای متفاوت بودن با سایرین بهتر است که خود دارای سایت شخصی عکاسی خود باشید. تا بتوانید نمونه کارهای خود را از این طریق بهتر در معرض نمایش قرار دهید.

طراحی سایت هنری و طراحی سایت آتلیه یکی از پلن های طراحی سایت دئووب است. که ما در این بخش سعی نموده ایم تا بتوانیم انواع کسب و کارها را پوشش دهیم سایت آتلیه برای صاحبان آتلیه پیشنهاد میشود. و پلن سایت عکاسی را برای عزیزانی درنظر گرفته ایم که به صورت فریلنسری کار عکاسی را انجام میدهند.

طراحی سایت عکاسی با وردپرس

در سایت عکاسی، عکاسان نمونه کارهای خود را در آن قرار میدهند. تا بتوانند هنر عکاسی خود را به مخاطبان نمایش دهند. سایت گالری عکاسی یک فضایی برای شما ایجاد میکند تا بتوانید توانایی خود را به جمعیت زیادی از افراد نشان دهید. ممکن است که بگویید که تنها پیج اینستاگرام برای شما کافی است. این ایده غلط است شبکه های مجازی یک نوع تبلیغات برای شما به حساب می آیند. شما باید بتوانید کار اصلی خود را در سایت اصلی خود نمایش دهید. و از طریق سایت خدمات اصلی خود را ارائه دهید.

شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام در واقع دروازه ای ایجاد میکنند. تا شما بتوانید از آن طریق سایت و حرفه خود را تبلیغ کنید. نه اینکه بخواهید کسب و کار خود را در آن پیش ببرید. زیرا اینکار اصلا حرفه ای نیست. عده ای نیز با خلاقیت با گوشی موبایل خود عکاسی میکنند. و در صفحه اینستاگرام خود قرار میدهند. آیا از نر شما این کار حرفه ای است. شما نیز با نداشتن طراحی سایت معتبر در سیل عظیمی از جمعیت عکاسان گم خواهید شد.

طراحی سایت عکاسی با وردپرس
طراحی سایت عکاسی ارزان

طراحی سایت عکاسی ارزان

حرفه عکاسی از گذشته وجود داشته است. و بسیاری از خانواده سالی یکبار برای گرفتن عکس خانوادگی به آتلیه ها مراجعه میکردند. در قدیم ها عکاسان دوره گردی بودند که به صورت لحظه ای از شما عکس میگرفتند. و آن را به شما تحویل میدادند. همه این ها حاکی از آن است که شما نیاز به سایت عکاسی دارید. تا بتوانید نمونه کارهای خود را در آن قرار دهید. نه اینکه بخواهید در اینستاگرام مانند دوره گردها جذب مشتری نمایید.

بسیاری از مراکز صنعتی و کارخانه ها نیاز به عکاس حرفه ای دارند. تا بتواند از ماشین آلات و ابزارهای آنان عکس بردازی کند. تا بتوانند این عکس ها را در تبلیغات، سایت خود و غیره استفاده کنند. سایت های فروشگاهی بسیار زیادی هستند که نیاز به عکس برداری حرفه ای از محصولات دارند. زیرا مقوله عکس یکی از مواردی است که جذب مشتری را بالاتر خواهد برد. عکاس حرفه ای باید طریقه حرفه ای عکس برداری از انواع محصولات را خوب بداند و نمونه کارها را در سایت خود قرارد دهد.

طراحی وب سایت آشپزی 

طراحی سایت عکاسی حرفه ای

عده ای از افراد برای جشن ها و مراسمات خود از عکاسان حرفه ای دعوت مینماند. تا بتوانند اتفاقات مراسم را با عکس برداری پوشش دهند. به همین جهت است که اعلام میکنیم عکاسی یکی از مشاغل سودآور است. زیرا بسیاری از کارخانه ها، مراکز صنعتی، سازمان ها، سایت ها، فروشگاه ها و غیره به شما نیاز دارند. ممکن است که فرد خود عکاسی از محصولات را برعهده بگیرد. اما زمانی که با یک عکاس حرفه ای مقایسه کنید. متوجه تفاوت میان آن ها خواهید شد.

بخش گالری در طراحی سایت عکاسی بسیار مهم است. باید فعالیت خود را در زمینه فروسی، جشن، تبلیغات، برنامه های مختلف و غیره در سایت قرار دهید. بهینه سازی سایت عکاسی بسیار مهم است. و سئو و بهینه سای سایت شما باید اصولی انجام شود. آمار بازدید و ترافیک سایت شما باید بالا باشد.

در سایت هایی که گالری عکاسی هستند نوع طرح ظاهری و خلاقیت در طراحی بسیار مهم است. شما باید شرکتی را انتخاب کنید که بتواند سایتی راه اندازی کند که با بهترین نمونه ها قابل رقابت باشد. ما در پلن طراحی سایت خلاقانه از طراحی بصری زیبا و منحصر به فرد استفاده خواهیم کرد تا نمونه کارها و خدمات شما را به شکل جذاب تری به مشتریان ارائه دهد.

طراحی سایت عکاسی حرفه ای
مزایای طراحی سایت عکاسی

مزایای طراحی سایت عکاسی

هنرمندان عکاسی با قراردادن نمونه کارهای خود میتوانند بهتر هنر خود را نشان دهند. و از این طریق افراد متقاضی را به خود جذب نمایند. شما در اینستاگرام نمیتوانید نوع عکاسی خود را دسته بندی کنید. اما میتوانید این کار را در سایت عکاسی شخصی خود انجام دهید. و نوع عکاسی اعم از هنری، صنعتی، عروسی، پرتره، طبیعت، محصولات و غیره را در سایت دسته بندی کنید. تا افراد بتوانند با کلیک بر روی دسته ها، نوع عکاسی شما را در زمینه های مختلف مشاهده نمایند.

صاحبان آتلیه عکاسی میتوانند از طریق سایت عکاسی یا با طراحی سایت آتلیه، مشتریان را از روند خدمات رسانی خود باخبر کنند. یک آتله عکاسی وظیفه گرفتن عکس، ظهور، روتوش، چاپ عکس را برعهده دارد. شما باید تجهیزات و امکانات آتلیه خود را نیز به معرض نمایش بگذارید. بسیاری از آتلیه ها هدمات فیلمبرداری از مجالس و برنامه های عروسی و جشن ها را نیز خراج از آتلیه انجام میدهند.

هزینه طراحی سایت عکاسی

شما ممکن است که صفحات زیادی در اینستاگرام ببینید. که بخواهند به عکاسی از شما بپردازند. اما دچار تردیدی میشوید. و نمیتوایند صرفا با داشتن یک پیج در اینستاگرام به فرد موردنظر اعتماد کنید. اما در سایت عکاسی شخصی میتوانید با مشاده جزئیات بیشتر خدمات عکاسی خود را به فرد مذکور ارائه دهید. این خدمات میتواند شامل روتوش، فتوشاپ و فیلمبرداری و غیره باشد.

تبلیغات اگرچه در سطح شهر برای شما مفید باشد. ولی این تبلیغات دوره ای خواهد بود. برای مثال شبکه مجازی اینستاگرام نیز بروی خود عمر دارد. و به زودی بسیاری از کاربران به شبکه مجازی جدیدتر کوچ خواهند کرد. اما با دارا بودن سایت عکاسی خود میتوانید عکس ها و تصاویر خود را به روز کنید. و به طور کلی نوع گالری خود را تغییر دهید.

هزینه طراحی سایت عکاسی
امکانات طراحی سایت عکاسی

امکانات طراحی سایت گالری عکاسی

در طراحی سایت عکاسی و آتلیه باید امکانات و بخش های مختلفی برای کاربران ایجاد شوند. که کاربران بتوانند در هر بخش موارد مربوط به خود را مشاهده نمایند. در بخش درباره باید رزومه عکاسی خود از زمان شروع فعالیت به همراه افتخارات را در این بخش قرار دهید. تا مردم بیشتر با شما و نوع فعالیت شما آشناشوند. بخش را میتوانید ایجاد کنید تا تکنیک ها و روش های عکاسی حرفه ای را در آن آموزش دهید. که این مسئله به بهبود سئو و بهینه سازی سایت شما کمک خواهد کرد.

باید بتوانید در بخش مقالات، دانش خود را در زمینه عکاسی هنری بنویسید. به نقد و بررسی انواع دوربین های عکاسی بپردازید. تا از این طریق دانش مخاطبان خود را نیز بالا ببرید. بنابراین میتوانید از منابع خارجی نیز برای این کار استفاده کنید. زیرا منابع معتبر عکاسی فارسی زبان کمتر به چشم میخورد. و شما از این طریق میتوانید مخاطبان را به خود جذب نمایید.

در بخش نمونه کار یا گالری همانطور که گفته شد. باید شبیه آلبوم های قدیمی که دسته بندی موضوعی میکردیم. این کار را نیز برای شما انجام دهیم. ساخت اسلایدرهای زیبا در صفحات اصلی سایت جلوه زیادی به سایت عکاسی شما خواهد بخشید.

 

سئو سایت عکاسی

بهینه سازی سایت عکاسی بسیار مهم است. که شرکت دئووب به صورت تخصصی بر ذکر این نکته به شما اعلام میدارد. که در صورت بهینه سازی و سئو نکردن سایت عکاسی خود نمیتوانید در صفحه اول گوگل ظاهر شوید. و بدین ترتیب نیز افرادی که در اینترنت به دنبال عکاس حرفه ای هستند شما را پیدا نخواهند کرد.

نوع طراحی ظاهری سایت عکاسی بسیار مهم است. و از آنجایی که عکاسی یک هنر محسوب میشود. باید بتوانید آن را نیز در سایت خود به نمایش دربیاورید. سایت عکاسی باید محلی برای معرفی حرفه و تخصص شما باشد. به سئو سایت میتوانید ترافیک سایت خود را بالا ببرید. و با افزایش بازدیدکنندگان و کاربران سایت میتوانید کسب و کار خود را رونق دهید. و سایت عکاسی خود را تبدیل به برند معتبر عکاسی کنید. حتی با اینکه به صورت فریلنسری کار میکنید. و مانند سایت آتلیه، برای خود محل مشخصی برای عکاسی ندارید.

زیرا یک سایت آتلیه در محل مشخص خود این کار را انجام میدهد. عکاسی حرفه ای، عکاسی از مجالس، عکاسی صنعتی از جمله دسته بندی هایی است که باید در صفحه اصلی در طراحی سایت عکاسی شما قرار بگیرند. در کنار سئو و بهینه سازی سایت گالری عکاسی بهتر است که تبلیغات گوگل ادوردز را پس از مدتی انجام دهید. تا جایگاه شما در صفحه اول گوگل اثبات شود.

سئو سایت عکاسی
ویژگی طراحی سایت گالری عکاسان

ویژگی طراحی سایت گالری عکاسان

یکی از سایت هایی که بسیار موردتوجه قرار میگیرد سایت گالری مختص به عکاسان است. بسیاری از افرادی که علاقه به عکاسی دارند میتوانند با استفاده از این سایت نمونه عکس هایی که گرفته اند را به نمایش بگذارند. از این رو افرادی که این عکس ها را مشاهده میکنند نیز اعتماد کرده و از عکاس میخواهند که به مهمانی یا مراسم ها بیاید و عکاسی را انجام دهد.

بسیاری از عروس خانم ها و آقا داماد ها که نیاز به عکاسی هنری دارند میتوانند با استفاده از سایت هایی که در این زمینه هست استفاده نمایند تا بتوانند عکاسی خود را انجام دهند. طراحی این سایت ها مطابق با سلیقه شما انجام خواهد گرفت اما ما به شما توصیه میکنیم که از ویژگی های طراحی سایت هنری نیز استفاده کنید. زیرا سایت شما به سایت های هنری و گالری نقاشی بسیار شباهت داد. بخش طراحی و دیزاین گالری شما که عکس ها را قرار میدهید بسیار مهم است که طراحان حرفه ای دئووب این کار را برای شما انجام میدهند. 

 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها