طراحی سایت فرش فروشی

طراحی سایت فرش فروشی

همانطور که تبلیغات فرش را در تلویزیون و بنر ها در خیابان دیده اید نشان دهنده این است که رقابت در این صنعت در حال افزایش است. در سایت فرش فروشی میتوانید فروشگاه فرش خود را به کاربران معرفی کنید. برای مثال به معرفی فروشگاه فرش خود بپردازید و تصاویری از فرش ها در گالری خود قرار بدهید. تا افراد با دیدن گالری شما بتوانند بهتر تصمیم گیری کنند. زیرا خود ممکن است که به فرش فروشی رفته باشید اما میان طرح های مختلف فرش مردد میشوید. در طراحی سایت فرش فروشی میتوانید به صورت آنلاین فرش ها را ببینید و با هم نیز مقایسه کنید. به همین دلیل است که مردم خرید اینترنتی را بیشتر از خرید حضوری دوست دارند.

امروزه هر کسب و کاری که میخواهد در دنیای آنلاین حضور پیدا کند. به اولین چیزی که نیاز دارد راه اندازی سایت است. طراحی فروشگاه اینترنتی فرش فروشی میتواند با وردپرس یا به صورت اختصاصی انجام شود. زیرا فضای مجازی عملا یک فرصت برای رونق کسب و کارهای مختلف است. کاربران و مشتریان میتوانند در هر ساعت شبانه روز به سایت فروشگاه اینترنتی شما بیایند. و وقت کافی برای پیدا کردن محصول موردنظر داشته باشند. این موضوع موجب تغییرات بزرگ در فروش شما خواهد بود.

طراحی سایت فرش

در بخش معرفی محصولات میتوانید به معرفی انواع فرش ها اعم از دستی، ماشینی، تابلو فرش، موکت، گلیم و غیره بپردزید. همچنین میتوانید به آموزش گلیم بافی و فرش بافی در سایت خود بپردازید. که همین باعث رضایت بسیاری از افراد علاقه مند خواهد شد. زیرا دانشجویان و علاقه مندان زیادی در زمینه فرش و طرح و نقشه در اینترنت به جستجو میپردازند. و شما نیز میتوانید این افراد را جذب سایت خود کنید. به طبع هرچه بازدیدکنندگان سایت شما بالاتر باشد. برای کسب و کار شما بهتر خواهد بود.

قابلیت جستجوی حرفه ای در سایت فرش فروشی بسیار مهم است. زیرا افراد زیادی به دنبال طرح خاصی از فرش میگردند. و شما باید طرح های فرش خود را دسته بندی کنید. تا افراد بتوانند بر اساس رنگ و طرح فرش خود را انتخاب کنند. استفاده از تصاویر باکیفیت در طراحی سایت فرش فروشی مهم است.

باید خاصیت زوم با کیفیت بالا در سایت قرار گیرد. تا مشتریان بتوانند با زوم کردن در تصاویر به طرح اصلی آن پی ببرند. با فیلتری باشد که مشتری بر اساس انتخاب آیتم های مختلف اعم از رنگ بندی، نوع طرح، ماشینی یا گلیمی، اندازه فرش، قیمت فرش ، محصول مورد نظر خود را بیابد.

طراحی سایت فرش فروشی حرفه ای
قیمت طراحی سایت فرش فروشی

طراحی وب سایت فرش فروشی

برای طراحی سایت فرش فروشی در ابتدا باید نام دامنه مورد نظر انتخاب شود. از نامی استفاده کنید که کوتاه و زیبا باشد. از هاست و سرور پر سرعت و مقرون به صرفه استفاده خواهد شد. زیرا در سایت شما تعداد زیادی تصاویر با کیفیت آپلود خواهد شد. و به همین دلیل هاست شما باید قدرتمند باشد. طراحی وب سایت فرش فروشی باید بسیار زیبا و کاربرپسند طراحی شود. تا افراد با ورود به سایت شما خرید خود را انجام دهند. طراحی سایت قالیشویی نیز یکی از زیر مجموعه های فرش فروشی است که میتوانید مطالعه نمایید.

طراحی تجربه کاربری خوب در سایت فرش فروشی منجر به افزایش مشتریان و افزایش تعداد خرید ها میباشد. شما باید تمام امکاناتی که مربوط به خرید فرش هست را در سایت فرش خود قرار دهید. و از این طریق بتوانید مشتریان بیشتری را برای خرید فرش مجاب کنید. استفاده از اصول بازاریابی و سئو سایت به شما کمک زیادی خواهد کرد. تا بیشتر دیده شوید. و هرچی بیشتر دیده شوید احتمال فروش شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد. بنابراین دیجیتال مارکتینگ را بعد از طراحی سایت فروش فرش خود جدی بگیرید.

طراحی سایت فرش فروشی 

سئو سایت فرش فروشی

علاقه مندان بسیاری در جهان وجود دارند. که میخواهند به صورت کلی و جزئی از شما فرش خریداری کنند. از طریق وب سایت میتوانید این علاقه مندان را جذب سایت و هنر فرش بافی خود کنید. و همچنین سفارش طرح و نقشه فرش بگیرید. یا با بسیاری از افرادی که نقش و طرح فرش میکشند همکاری داشته باشید. بهینه سازی سایت فرش بسیار مهم است. به گونه ای که برای بودن در صفحه اول گوگل باید سئو سایت فرش فروشی خود را به شرکت دئووب بسپارید.

همانطور که میبینید مشتریان شما نسبت به شرایط کمتر شده است. زیرا بازدیدکنندگان شما کاهش یافته است حال برای اینکه بازدیدکننگان خود را افزایش دهید باید بازاریابی کنید. تا دیده شوید و افراد شما را بشناسند. سئو و بهینه سازی سایت نیز به همین ترتیب است.

بعد از طراحی سایت اگر به تولید محتوای مناسب و سئو سایت خود نپردازید. در صفحه هایی از گوگل قرار میگیرید. که افراد شما را نمبینند. اکثر کاربران صفحه اول را مشاهده میکنند. و هرچه رتبه شما در صفحه اول بیشتر باشد احتمال بازدید از سایت شما بیشتر خواهد بود. و هرچه بازدید کننده از سایت شما بیشتر خواهد بود منجر به فروش بیشتر شما خواهد شد.

سئو سایت فرش فروشی
امکانات طراحی سایت فرش فروشی

امکانات طراحی سایت فرش فروشی

بسیاری از افراد صاحب کارخانه فرش هستند. و دسته دیگر هم فرش فروشی دارند. و دسته سوم هم صاحبان کارگاه های فرش بافی هستند. طراحی سایت فرش فروشی به همه این عزیزان توصیه خواهد شد. که بتوانند به صورت اینترنتی فرش های خود را به فروش برسانند. و حتی فرش های گران بهای خود را به مزایده بگذارند.

سایت فرش فروشی یک نوع طراحی سایت بازرگانی محسوب میشود زیرا صادر کننده فرش میتواند باشد. که باید ظاهری متناسب با نقش و نگار ایرانی داشته باشد. و همچنین دارای قابلیت هایی که کاربران راحت تر فرش موردنظر خود را جستجو کنند. شما میتوانید تمام تابلو فرش های خود را در سایت فروش فروشی خود در معرض دید قرار دهید. زیرا ممکن است که نتوانید در فروشگاه خود حجم زیادی از تابلو ها را جلوی چشم مشتریان خود قرار دهید.

در طراحی سایت فرش فروشی باید به فروش آنلاین و ارسال به خریداران پرداخته شود. و همچنین از طریق سایت فرش میتوانید با فروشگاه ها، کارگاه ها، کارخانه ها و سایر همکاران خود در زمینه فرش و گلیم همکاری داشته باشند. و همین باعث بهبود وسعت کسب و کار شما خواهد شد. خوبی دنیای اینترنت این است که میتوانید هم مشتریان خوبی پیدا کنید. و هم میتوانید همکاران خوبی در صنف خود بیابید.

طراحی سایت فروشگاه فرش

یکی از صنعت های بزرگ ایران صنعت فرش بافی است که از دیرباز موردپسند بسیاری از جهانیان بوده است. با طراحی سایت حرفه ای میتوانید با مشتریان خارجی خود نیز ارتباط برقرار کنید. لازم به ذکر است که طراحی سایت شما نباید باعث سردرگمی کاربران شود. باید به گونه ای ساده و در عین حال زیبا طراحی شود. طراحی سایت فرش فروشی نمونه ای از سایت های فروشگاهی است.

خریداران با چند کلیک میتوانند فرش خود را سفارش دهند. و همین باعث صرفه جویی در وقت و هزینه آنان میشود. سلیقه مشتریان نیز بسیار مهم است. طراحی سایت دو زبانه برای شمایی که طراحی سایت فرش فروشی میخواهید اساسی است. از اسلایدهای زیبا استافده کنید. و محصولات جدید خود را به معرفی افراد برسانید. در بخش تماس با ما نیز یک تیم پشتیبانی قرار دهید که بتوانید به صورت شبانه روزی به مشتریان پاسخ دهی کنید.

سامانه پرداخت های بانک معتبر مهم است بنابراین سعی کنید برای سایت فروشگاه اینترنتی خود زا نشان اینماد استفاده کنید. که خرید امن منجربه رضایت بیشتر مشتریان شما خواهد شد. بخش بندی اصولی برای انواع فرش های شما بسیار مهم است که سعی کنید آن را رعایت کید.

چرا طراحی سایت فرش فروشی
طراحی سایت فرش فروشی با وردپرس

طراحی  فروشگاه اینترنتی فرش

اگر کسب و کار کوچکی در زمینه فرش فروشی دارید نگران نباشیو زیرا میتوانید در این راه به سودآوری زیادی برسید. و کسب و کار خود را در زمینه فرش بهبود دهید. شما میتوانید با طراحی وب سایت فرش خود برندسازی کنید. و محبوبیت خوبی پیدا کنید. زیرا بسیاری از مردم از اینترنت شما را پیدا خواهند کرد. و با گذشت زمان و با قرار گرفتن سایت فرش در صفحه اول گوگل بازدیدکنندگان بیشتری خواهید داشت.

هرچه شناخته تر شوید محصولات شما نیز راحت تر و سریع تر به فروش خواهد رسید. قیمت طراحی سایت نسبت به سودآوری که دارد بسیار کم است. فروشگاه های فرش با راه اندازی فرش و طراحی سایت چند زبانه میتوانند تجارت خود را خارج از مرز ها نیز پیش ببرند. و در سطح جهانی به رقابت بپردازند. فرش ریشه ایرانی دارد. و در همه جای دنیا شناخته شده است. اگر شما در این عرصه فعالیت میکنید. بهتر است که با طراحی سایت حرفه ای فرش جایگاه خبی پیدا کنید.

مزایای طراحی سایت فرش فروشی

یکی از مزایای سایت فرش فروشی این است که میتوانید عکس تمام فرش ای خود را در سایت بگذارید. زیرا در فروشگاه فرش یا در مغازه فرش فروشی خود نمیوانید تمام فرش ها را به مشتریان خود نشان دهید. و همین باعث میشود که افراد به سراغ دیگر فرش فروشی ها بروند. مغازه فرش شما در یک محدوده خاصی قرار دارد. که افرادی که نزدیک به آن محدوده زندگی میکنند فروشگاه فرش شما را میبینند. 

طراحی سایت فرش فروشی میتوانید حتی فرش های خود را به خارج از کشور نیز ارسال نمایید. که در این صورت اعلام میداریم که از سایت اختصاصی چند زبانه استفاده کنید. شما میتوانید مشتریان بسیاری بیشتری برای فرش های خود بیابید. بسیاری از افراد که در ازج از کشور زندگی میکنند به فرش ایرانی بسیار علاقه دارند. و حاضر اند که هزینه را آنلاین پرداخت کنند. تا بتوانید فرش را به صورت پستی برایشان ارسال نمایید. که تجارت فرش شما بین المللی خواهد شد. و همین باید سودآوری چند برابری شما خواهد شد.

مزایای طراحی سایت فرش فروشی
هزینه طراحی سایت فروشگاه فرش

هزینه طراحی سایت فروشگاه فرش

هزینه طراحی سایت فروشگاه فرش به امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی دارد. اگر یک طراحی سایت مشابه دیجی کالا بخواهید نسبت به دیگر انواع قالب های فروشگاهی گران تر خواهد بود زیرا دیجی کالا دارای امکانات و خدمات بسیار پیشرفته ای دارد. شاید شما صرفا بخش پنل کاربری آن را مشاهده کنید اما در بخش مدیریت و فروش امکانات بسیار زیادی به صاحب سایت ارائه داده میشود. 

باید دقت کنید که برآورد قیمت طراحی سایت فروشگاه فرش بر اساس دیگر خدماتی که میخواهید نیز بستگی دارد. برای مثال هزینه سئو سایت چیزی است که میتوانید ماهیانه پرداخت نمایید. البته این هزینه برای افرادی است که میخواهند از طریق گوگل ورودی داشته باشند.

که از نظر ما سئو واجب تر از طراحی سایت فرش است زیرا شما بدون ورودی گرفتن از گوگل نمیتوانید درآمدی داشته باشید. بنابراین سفارش طراحی سایت فروشگاه فرش را به شرکت هایی بسپارید که علاوه بر ساخت سایت، خدماتی نظیر سئو، خدمات بهینه سازی سایت، بازاریابی محتوایی و غیره نیز ارائه دهند تا فروشگاه شما در میان سایر سایت های فروشگاهی دیده شود. 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها