طراحی سایت مشابه دیجی استایل

طراحی سایت مشابه دیجی استایل

دیجی استایل یکی از سایت های فروشگاهی در حوزه مد و پوشاک است که بسیار محبوب است. با راه اندازی فروشگاه اینترنتی دیجی استایل میتوانید کسب و کار خود را به افراد زیادی معرفی نمایید. فضای مجازی باعث شده تا بتوانید حوزه فعالیت خود را که در زمینه لباس و پوشاک است گسترش دهید. طراحی سایت مشابه دیجی استایل یکی از پلن های طراحی سایت دئووب است. ما در اینجا قصد داریم که توضیح دهیم چرا بسیاری از افراد میخواهند که سایت شبیه دیجی استایل داشته باشند. 

هزینه های ناشی از تبلیغات و بازاریابی های محیطی تا حدودی کاهش خواهد یافت. زیرا بسیاری از افراد در همین دنیای اینترنت شما را پیدا خواهند کرد. البته این به این معنی نیست که از روش های بازاریابی اینترنتی استفاده نکنید. بلکه باید برای فروشگاه اینترنتی خود تبلیغ نمایید. اما با هزینه کمتر با روش های بازاریابی فروشگاه اینترنتی میتوانید اینکار را انجام دهید. یکی از روش های مهم اما سخت سئو سایت و بهینه سازی سایت است. که باعث بهبود رتبه بندی سایت شما و در نتیجه دیده شدن شما خواهد شد.

شما میتوانید فروشگاه فیزیکی برای خود نداشته باشید اما از طریق طراحی فروشگاه اینترنتی خود اینکار را انجام دهید. تعامل خود را میتوانید از طریق سایت خود با مخطاطبان حفظ نمایید. طراحی سایت پوشاک شبیه دجی استایل یک گزینه مناسب برای رونق فعالیت شما در زمینه لباس خواهد بود.

قیمت طراحی سایت مشابه دیجی استایل

ارائه قیمت های مناسب در طراحی سایت فروشگاهی دیجی استایل بسیار مهم است. اگر قیمت ها مناسب نباشند کاربران از سایت های دیگر خرید خود را انجا میدهند. به همین دلیل اصل را بر کیفیت و قیمت بگذارید. تا از این جهت بتوانید مشتریان را راضی نگه دارید.

یکی از سیستم هایی که همیشه جواب میدهد مشتری مداری و احترام به مشتریان است. معیارهای بسیاری از افراد کیفیت و برند لباس است. که بهتر است به این کاربران احترام بگذارید و ساختار لباس و پوشاک و جنس الیاف آن را در قسمت توضیحات قرار دهید. این شیوه کمک میکند که مخاطبان شما بهتر تصمیم بگیرند.

برای اینکار پیشنهادات زیادی را میتوان مطرح نمود بدین منظور بهتر است که از ویژگی های طراحی سایت دیجی استایل بهره برد. راه های طراحی سایت فروشگاهی به بودجه و نیاز های شما بستگی دارد. این عامل بسته به این است که میخواهید در چه مقیاسی فعالیت کنید. و تا چند سال آینده برای خود برنامه ریزی کرده اید. وب سایت شبیه دیجی استایل باید از ویژگی و طرح آن الهام گرفته شود.

قیمت طراحی سایت مشابه دیجی استایل بسته به نوع امکانات شما متفاوت است. که در بخش برآورد قیمت طراحی سایت درخواست خود را ارسل کنید. تا پیش فاکتور آنلاین طراحی سایت برای شما صادر شود.

قیمت طراحی سایت مشابه دیجی استایل
طراحی سایت مشابه دیجی استایل ارزان

طراحی سایت مشابه دیجی استایل ارزان

با توجه به شیوع بیماری کوید بسیاری از کسب و کارهای فیزیکی دچار مشکل شدند. زیرا مردم ترجیح میدهند که از منزل بیرون نیایند. اگر صاحب یک کسب و کار فیزیکی هستید بهتر است که اقدام به طراحی سایت در حوزه کاری خود کنید. در غیر این  صورت در آینده ای نزدیک دچار ورشکستگی خواهید شد. زیرا مردم به فروشگاه ها سر نخواهند زد. و از منزل خرید های خود را انجام میدهند. طراحی سایت لباس شبیه دیجی استایل یک راه حل است.

در طراحی سایت ارزان دیجی استایل از قالب آماده استفاده میشود. تا حد امکان هزینه طراحی سایت را کاهش دهیم. قالب های آماده ویژگی های مثبت خوبی دارند. اول اینکه سرعت راه اندازی سایت شما بسیار بالا خواهد برد. و همچنین اینکه شما از این طریق با انتخاب قالب با صرف زمان و بودجه کمی کار خود را آغاز میکنید. قالب های آماده در دسترس هستند. اما ممکن است که شما را محدود نمایند. و نتوانید ابتکارهای لازم در سایت فروشگاهی خود به خرج دهید.

همچنین ممکن است که شما صرفا وارد کننده باشید یا کالای خاصی برای قرار دادن در سایت نداشته باشید. ولی میتوانید از شیوه طراحی سایت marketplace استفاده نمایید. و لباس سایر فروشندگان لباس را در سایت خود قرار داده و پورسانت دریافت نمایید. و بعد از گذشت زمان کالاهای لباس و کیف و کفش خود را قرار دهید.

طراحی سایت مشابه دیجی استایل

طراحی سایت فروشگاهی دیجی استایل

در این نوع طراحی زمان و هزینه بسیار بیشتری صرف خواهد شد. و نیروی کار بسیار زیادی لازم خواهد بود. برای مثال طراح Ux بعد از جلسات متعدد با مشتری اقدام به ساخت وایرفریم سایت میکند. و سپس طراحی و کدنویسی سایت شروع میشود. به همین دلیل است که توصیه شده هر طور که میخواهید در این بخش میتوانید درخواست ساخت سایت خود را بدهید.

شرکت طراحی سایت دئووب یکی از بهترین شرکت طراحی سایت در تهران است که به شما کمک خواهد کرد تا تحول در کسب و کارتان داشته باشید. برنامه نویسان حرفه ای ما بر تمام اصول و متدلوژی کدنویسی بروز مسلط هستند.

طراحی سایت دیجی کالا و طراحی سایت دیجی استایل بر پایه زبان PHP است که البته با توجه به تکنولوژی روز از فریم ورک های مناسب برای شما استفاده خواهد شد. تکنولوژی های که در طراحی سایت دیجی استایل شما به کار برده میشود بسیار حرفه ای تر و بروز تر خواهد بود. زیرا الگوهای ما در طراحی سایت و برنامه نویسی سایت، سایت های برتر در دنیا هستند. ما از ویژگی سایت های خارجی در این زمینه که در رتبه های اولیه قرار دارند. استفاده مینماییم. تا بتوانیم به شما ثابت کنیم که بهتر از سایت مشابه دیجی استایل نیز خواهید بود. و در صفحه اول گوگل به خوبی میان دیگر رقبا بدرخشید.

 

طراحی سایت دیجی استایل

خدمات ارائه دهنده شرکت

امکانات طراحی سایت دیجی استایل

فیلتر محصولات

در طراحی سایت مشابه دیجی استایل فیلتر محصولات به همراه چک باکش هایی باشد که کاربر بتواند آن ها را انتخاب نماید. قیمت محصول یک نوع فیلتری است که بهتر است به صورت کشویی باشد. یک جستجوگر حرفه ای در سایت تعبیه کنید. که کاربر بتواند با سرچ برند یا نوع محصول به کالای موردنظر برسد. که در طراحی سایت پوشاک مانند دیجی استایل باید وجود داشته باشد.

نمایش محصولات در اسلایدر

با راه اندازی اسلاید شو های بسیار زیبا در صفحه اصلی سایت میتوانید کاربران را ترغیب به خرید نمایید. این نوع اسلاید شو های در سایت های دیجیکالا و طراحی سایت دیجی استایل بسیار دیده شده است. که کالاهای ویژه و تخفیف خورده خود را در آن قرار میدهند. این بخش اثرگذاری بسیار زیادی خواهد داشت به گونه ای که بسیاری از کاربران همین صفحات اول را مشاهده میکنند و کالاهای ویژه را خریداری میکنند.

در مناسبت های مختلف پیشنهادات ویژه مانند دیجی استایل برای کالاها درنظر بگیرید. راه اندازی کمپین تبلیغاتی یکی از روش هایی است که در قسمت صفحه اصلی سایت فعالیت دارد. میتوانید در صفحه اصلی محصولات را بر اساس ارزان ترین، پربازدیدترین، پرفروش ترین، و غیره دسته بندی کنید. مانند طراحی سایت تخفیف میتوانید اسلایدرهای لباس های تخفیف دار را در صفحه اول قرار دهید. 

 

امکانات طراحی سایت دیجی استایل

دسته بندی محصولات

یکی از نکات مهم طراحی سایت مشابه دیجی استایل، دسته بندی اصولی و صحیح انواع پوشاک است. باید لباس ها را بر اساس برند، جنسیت، نوع محصول و غیره دسته بندی کنید. که کاربر بتواند بدون سردرگمی و ابهام کالای موردنظر خود را از میان بیشمار البسه که در سایت وجود دارد انتخاب نماید.

معرفی محصولات

در طراحی سایت مشابه دیجی استایل برای هر لباس و کیف و کفش یک صفحه مخصوص اختصاص دهید. و در مورد محصول و ویژگی های آن بنویسید. همچنین تصاویری باکیفیت از محصول را در سایت منتشر نمایید. ارائه ویژگی های محصول به همراه جزئیات به نحوه انتخاب کاربر کمک خواهد کرد. سایزهای هر محصول را به همراه اندازه گیری سانتی متر نیز ارائه دهید. که در طراحی سایت کفش فروشی نیز مشاهده کرده اید تا افراد بتوانند بر اساس آن انتخاب نمایند. گزینه های رنگ بندی نیز باید به گونه ای باشد که با کلیک بر روی آن رنگ محصول نیز تغییر نماید.

نظرسنجی

مانند طراحی سایت مشابه دیجی استایل بخش نظرسنجی و ارائه نظرات را فعالی نمایید. تا هر خریداران کالا بتوانند نظرات خود را در صفحه لباس مربوطه ثبت نمایند. تا دیگر مشتریان از صحت کیفیت آن اطلاع پیدا کنند. سیستم نظرسنجی از طرفی باعث بازاریابی محصولات باکفیت میشود. و از طرفی کابران نسبت به محصولات و کسب و کار شما اعتماد بیشتری میکنند.

طراحی سایت دیجی استایل با وردپرس

طراحی سایت مشابه دیجی استایل با وردپرس

همانطور که میبینید برای هر کسب و کار نوپا و غیر نوپایی سایت راه اندازی شده است. زیرا صاحبان این نوع مشاغل فهمیده اند که بدون داشتن سایت و فعالیت در اینترنت نمیتوانند به جایی برسند. زیرا دیگر مشتریان شما در محیط بیرون نیستند. بلکه در منزل و از راه دور هستند. میتوانید از شیوه طراحی سایت مارکت پلیس استفاده نمایید. و محصولات فروشندگان دیگر را نیز در سایت خود بارگذاری نمایید.

هچنین بسیاری از افراد با گذشت زمان نوع و تعداد محصولات فروشگاه های آنلاین افزوده میشود. برای مثال سایتی مانند دیجیکالا با فروش محصولات دیجیتالی مانند گوشی موبایل و لپ تاپ شروع کرد. اما حال میبینید که تا مرغ و گوشت را نیز برای فروش قرار داده است. این شیوه طراحی سایت چند منظوره نیز میتواند باشد که سایت شما پاسخگوی بسیاری از نیازها و خدمات است. برای مثال دیجیکالا مجله اینترنتی نیز برای خود ایجاد کرده است. و تنها یک فروشگاه اینترنتی نیست.

این نوع طراحی هزینه بیشتری نسبت به طراحی با قالب آماده را دارد. اما هزینه آن نسبت به طراحی اختصاصی کمتر است. در طراحی سایت با وردپرس، قالب سایت از ابتدا برای شما طراحی و کدنیسی خواهد شد. هزینه طراحی سایت دیجی استایل با وردپرس نیز کم است و سرعت راه اندازی آن بسیار بالا است. وردپرس یک پلتفرم حرفه ای است که بسیاری از شرکت ها از آن استفاده میکنند. و مزایای بسیار زیادی دارد که در بخش مربوطه توضیح داده شده است.

طراحی فروشگاه اینترنتی لباس دیجی استایل

طراحی فروشگاه اینترنتی لباس دیجی استایل

دیجی استایل از جمله سایت هایی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این سایت زیر مجموعه از شرکت دیجی کالا است که در زمینه فروش لباس به صورت اختصاصی فعالیت دارد. در دیجی استایل انواع لباس و پوشاک برای هر سنی که نیاز دارید خواهد بود. شما میتوانید با هزینه بسیار کم طراحی سایت فروشگاه لباس دیجی استایل را از تیم طراحان و برنامه نویسان ما بخواهید. در واقع همانطور که گفته شد این سایت به صورت اختصاصی و وردپرسی قابلیت پیاده سازی دارد. با توجه به آنکه میخواهید چه مقدار بودجه هزینه کنید نوع طراحی نیز مشخص میشود. 

از طرفی موضوعی که بسیار مهم است این است که سایت های فروشگاهی بیشمار در اینترنت وجود دارد و شما متاسفانه باید با این سایت ها به رقابت بپردازید تا بتوانید دیده شوید و مشتریان را به خود جذب نمایید. از آن جایی که این سایت ها با توجه به قابلیت و امکانات اکثر مشتریان است چیزی که مطرح میشود بخش سئو سایت فروشگاه دیجی استایل است. شما بدون سئو و بهینه سازی سایت نمیتوانید با رقابت با دیگر سایت های فروشگاهی بپردازید و صرفا هزینه ای که برای سایت خود کرده اید بی نتیجه میماند. برای اطلاع از قیمت سئو و بهینه سازی سایت میتوانید با کارشنایان ما در ارتباط باشید.

 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها