طراحی سایت هنری

هنر دوستانی که از طریق اینترنت به دنبال آثار هنری و خلاقانه میباشند. طراحی سایت خلاقانه و منحصر به فرد باید راه اندازی شود که نسبت به سایر سایت ها ظاهر متفاوتی داشته باشد. ظاهر سایت میتواند مطابق با سبک کاری هنرمند باشد. در طراحی سایت هنری رابط کاربری حرف اول را میزند. باید دارای رنگ بندی مناسب باشد. زیرا مخاطبان در این حیطه افراد خاصی هستند. که به جزئیات گرافیکی توجه ویژه ای دارند.

هنرمندان عزیز میتوانند در بخش گالری سایت هنری؛ آثار خود را به دید عموم بگذارند. با اجاره گالری های مختلف در سطح شهر، آثار خود را به دید افراد معدودی میرسانید. اما با طراحی سایت هنری، نمونه کارهای خود به نمایش افراد از کشورهای مختلف میرسانید. سایت گالری هنری، شما را به اشخاص بیشتری در سطح جهانی معرفی میکند. بدین روش میتوانید حوزه کاری خود را گسترش دهید. شرکت حرفه ای طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) ایده های خلاقانه ای در این زمینه دارد. تا شما را یاری دهد به موفقیت چشمگیر دست یابید.

 طراحی سایت هنری ارزان

اگر هدف شما صرفا داشتن یک سایت گالری هنری است. بدانید که میتوانید طراحی سایت هنری ارزان را انتخاب کنید. در طراحی سایت هنری، پکیج های مختلفی به شما پیشنهاد میشود. با توجه به حوزه فعالیت و گستردگی کسب و کارتان باید نوع طراحی سایت را انتخاب نمایید. هرچه طراحی وب سایت گالری هنری پیچیده تر و دارای امکانات بیشتری باشد. محدوده زمانی و هزینه آن نیز افزایش پیدا میکند. اگر در ابتدای راه هستید و اطلاعات زیادی ندارید. طراحی سایت ارزان با کیفیت بالا از شرکت ما را انتخاب نمایید.

اگر خود دارای آثار هنری میباشید. و میخواهید از طریق سایت به فروش برسانید. طراحی سایت اختصاصی هنری را انتخاب کنید که این نیز دارای رده های مختلف طراحی میباشد. هرچه سایت شما پیشرفته تر باشد مخاطبان بیشتری به خود جذب خواهد کرد. اگر بودجه و زمان کافی را دارید طراحی سایت با قالب اختصاصی را انتخاب نمایید. تا سایت کاملا مطابق با سلیقه شما پیاده سازی شود. نوع سبکی که کار میکنید در طراحی سایت هنری تاثیر گذار است.

طراحی سایت هنری ارزان
مزایای طراحی سایت هنری

مزایای طراحی سایت هنری

مزایای طراحی سایت هنری بسیار است. افراد حتی کارهای روزمره خود را اینترنتی انجام میدهند. شما بستری متمرکز را برای هنر دوستان فراهم میکنید. کارشناسان هنرمند بسیاری هستند که به دنبال سایت هنری هستند. که بتوانند در آنجا آثار خود را معرفی کنند. یا بتوانند به فروش برسانند.

 سایت هنری شما منبعی برای دانشجویان رشته هنر خواهد بود. شما میتواند سایت آثار هنری خود را به یک برند تبدیل کنید. تا مخاطبان بسیار زیادی از سراسر دنیا جذب شما شوند. یک سایت هنری میتواند نمایشگاهی باشد. که مراجعه کنندگان و بازدیدکنندگان آن افراد از کشورهای مختلف باشند.

این موضوع را بدانید که هرچه امکانات سایت هنری بیشتر باشد. طبیعی است که مزایای طراحی سایت هم بیشتر باشد. ما قصد داریم در بخش دیگر درمورد امکانات طراحی سایت هنری برای شما توضیحاتی را رائه نماییم.

نمونه کارهای طراحی سایت هنری

وکلای عزیز شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت هنری که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت هنری آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

5 مزیت طراحی سایت  هنری

5 مزیت طراحی سایت

 امکانات طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری مطابق با سلیقه شما انجام میشود. امکاناتی که میخواهید در سایت خود داشته باشید. به نظر شما بستگی دارد. شرکت ما ایده های طراحی ویژگی ها را رائه میدهد. اما در نهایت تصمیم گیرنده شما هستید. که چه سایتی میخواهید در نهایت داشته باشید.

در این بخش با ما همراه باشید تا بخشی از امکانات طراحی سایت هنری را برای شما عزیزان بازگو نماییم. این مواردی که برای شما عنوان میشود. بخشی از امکانات بوده . که میتواند بسته به نیاز شما به تعدادشان افزوده. و یا از تعدادشان کاسته شود. طراحی سایت موسیقی یکی از انواع طراحی های هنری است.

امکانات طراحی سایت هنری
صفحه نمایشگاه آثار

صفحه نمایشگاه آثار

در سایت هنری، نمایشگاه های متعددی که برگزار میشود را میتوانید اطلاع رسانی کنید. این باعث میشود بازدیدکنندگان زیادی داشته باشید. همجنین میتوانید نمایشگاه های آثار هنری را به صورت آنلاین برگزار کنید. برای مثال شخصی در زمینه دکوراسیون منازل تبحر دارد. که به آن شخص معمار توصیه میشود که در کنار مشاهده مقاله طراحی سایت دکوراسیون داخلی، از قابلیت های هنری و زیبایی شناسی نیز در وب سایت خود استفاده نماید.

بخش نقاشی

 

در این بخش تمام موارد مرتبط با نقاشی های مختلف قرار داده میشود. بسیاری از نقاش ها که در سبک های مختلف کار میکنند. به دنبال محلی برای ارائه اثر خود هستند. با طراحی این بخش در سایت هنری؛ کمک بزرگی خواهید کرد.

بخش نقاشی
بخش عکاسی

بخش عکاسی

این بخش مختص عکس های منحصر به فرد است. شما میتوانید تصاویر از هنرمندان گذشته را قرار دهید. همچنین میتوانید با اجازه از صاحب عکس؛ تصویر را در سایت قرار دهید. این بخش بازدیدکنندگان زیادی خواهد داشت. میتوانید با آتلیه های عکاسی نیز همکاری داشته باشید. بدین منظور به شما توصیه میکنیم مقاله طراحی سایت آتلیه عکاسی ما را هم بخوانید.

بخش مجسمه سازی

سایت های مربوط به مجسمه سازی اندک است. در این بخش میتوانید آثار هنرمندان مختلف را قرار دهید. طراحی این صفحه از سایت بسیار مورد توجه خواهد بود. با طراحی این بخش نظر علاقه مندان در این حوزه را جلب میکنید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله طراحی سایت صنایع دستی را مشاهده نمایید.

بخش مجسمه سازی
بخش متون چاپی

بخش متون چاپی

در این بخش میتوانید متون های چاپی قدیمی را به نمایش بگذارید. متون میتواند کتاب شاعران، نویسندگان، روزنامه های قدیمی و … باشد. با این بخش یک کتابخانه کوچک از متون قدیمی ایجاد میکنید. که طرفداران زیادی خواهد داشت.

بخش مقالات هنری

 

این بخش را به انتشار مقالات هنری اختصاص میدهید. نویسندگان این مقالات باید افراد تحصیل کرده رشته هنری باشند. تا اعتبار و سندیت آن مشخص باشد. شما میتوانید از اساتید بزرگ در این حوزه کمک بگیرید.

بخش مقالات هنری
بخش_آموزش_هنر

بخش آموزش هنر

این بخش را میتوانید به آموزش هنرهای مختلف اختصاص دهید. برای مثال کلاس های آموزشی در حال برگزاری را اطلاع رسانی کنید. یا میتوانید مطالب آموزشی را قرار دهید. و کلاس های آنلاین آموزش هنر برگزار کنید. بدین منظور میتوانید از قابلیت های طراحی سایت آموزش آنلاین استفاده کنید.

فروشگاه آثار هنری

 

در این بخش آثار هنری مختلف را به فروش میرساند. قیمت هر اثر میتواند درج شود. یا میتواند به طور مستقیم خریدار را به صاحب اثر وصل نمایید. در واقع شما واسطی میان خریداران و صاحبان آثار هنری هستید. برای مثال شخصی طلا و جواهر ساز است این شخص میتواند با طراحی سایت فروش طلا فروشی در در کنار تم هنری سایت خود به درآمدزایی نیز برسد.

هنری فروشگاهی

طراحی سایت هنری با وردپرس

وردپرس همانطور که میدانید یک سیستم مدیریت محتوای پیشرفته است. طراحی سایت هنری با وردپرس بسیار سریع تر انجام میپذیرد. اگر شما میخواهید که مقالات ونوشته های مرتبط با هنر و فرهنگ در سایت قرار دهید. بهترین گزینه برای شما ساخت سایت با قالب وردپرس است. همانطور که از اسم آن مشخص است. میتوانید مطالب خود را به راحتی دسته بندی نمایید. زیرا وردپرس در این زمینه خوب عمل کرده است. وردپرس در عین سادگی بسیار کارآمد در حوزه مقاله نویسی میباشد.

قابل به ذکر است که سئو سایت هنری شما با وردپرس راحت تر است. زیرا پلاگین های مفیدی در این زمینه دارد. با یادگیری آن میتوانید بهتر از قبل مطالب خود را منتشر نمایید. برای طراحی سایت وردپرس خود به متخصصان در این زمینه رجوع کنید. زیرا وردپرس ویژگی های پنهان زیادی دارد. که در صورت نداشتن دانش کافی سایت شما را با مشکل جدی مواجه میکند. افراد زیادی در این زمینه کار میکنند. و سایتی تحویل میدهند که عمر کوتاهی دارد. از متخصصان واقعی وردپرس استفاده نمایید.

طراحی سایت هنری با وردپرس
طراحی-سایت-دئووب

طراحی سایت هنری با وب سازان مرصاد ( دئووب )

امروزه بسیاری از افراد شروع به راه اندازی سایت هنری نموده اند. سایت هنری میتواند شامل امکانات و ویژگی های متفاوتی باشد. با طراحی سایت هنری نمونه کارهای هنری را میتوانید به دید عموم برسانید. از طریق سایت میتوانید در مدت زمان کم مخاطبان زیادی جذب کنید.

شرکت طراحی سایت ما با تجربه ای 15 ساله؛ بهترین راهکارهای مناسب را ارائه میدهد . تا بتوانید سایت زیبا در عین حال حرفه ای داشته باشید. تیم سئو سایت شرکت نیز با تخصصی که دارند. شما را به جایگاه های اولیه گوگل میرسانند. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر بخش سئو سایت تضمینی را مطالعه نمایید .

در طراحی سایت هنری باید تمام جوانب بررسی شود. تا مشکلی در ادامه مسیر پیش نیاید. البته شرکت از ابتدای طراحی تا انتها همراه شما خواهد بود. تا با داشتن کادری مجرب بهترین خدمات را ارائه دهند

هدف از طراحی سایت هنری

قبل از سپردن طراحی سایت گالری هنری خود بیندیشید. اهداف خود را مشخص کنید. نیاز سنجی دقیقی انجام دهید. و لیستی از خدماتی که میخواهید ارائه دهید تهیه کنید. در سایت هنری باید مخاطبان خود را به درستی بشناسید. سوال های مختلفی در این حوزه مطرح میشود. برای مثال آیا قصد فروش آثار هنری خود را دارید؟ . یا اینکه فقط میخواهید به نمایش عموم برسانید. آیا قصد ارائه مطالب هنری دارید ؟. آیا میخواهید مخاطبان زیادی را از طریق سایت جذب کنید؟

هنر آندسته از حوزه هایی که طرفداران خاص خود را دارد. اگر به تنهایی نمیتوانید تصمیم گیری کنید. با کارشناسان ما در این حوزه ارتباط برقرار نمایید. تا بتوانند شما را در این امر یاری دهند. اگر هدف فقط داشتن یک سایت ساده برای انتقال مطالب هنری است. طراحی سایت با وردپرس را با قالب آماده وردپرس پیشنهاد میکنیم. اگر هدف کسب درآمد از طریق سایت است. باید طراحی سایت هنری به صورت تخصصی صورت پذیرد. و امکانات حرفه ای تری به سایت اضافه شود. 

هدف از طراحی سایت آتلیه
چرا طراحی سایت آتلیه

چرا سایت هنری داشته باشیم ؟

طراحی سایت هنری میتواند شامل ارائه آثارهای مختلف باشد. برای مثال در سایت گالری هنری میتوانید صنابع دستی مربوط به منطقه ای را به نمایش بگذارید. یا نقاشی در سبک های متفاوت از هنرمندان را معرفی کنید. یا مربوط به حوزه عکسی و فشن باشد. اگر خود دارای آثار نیستید میتوانید آثار هنرمندان دیگر را؛ به صورت دسته بندی در سایت گالری هنری خود قرار دهید. این ویژگی سایت شما را به یک منبع هنری تبدیل میکند. باید بتوانید مطالب و محتواهای مرتبط با هنر را در سایت درج نمیایید.

علاقه مندان به هنر با جستجو در گوگل وارد سایت شما میشوند. از بخش گالری آثار هنری بازدید مینمایند. نیاز است که بتوانند در صورت تمایل؛ اثر را به صورت آنلاین خریداری کنند. با اضافه کردن بخش فروشگاه، آثار هنری را با قیمت مناسب به فروش بگذارید. این کار کاربران را مجاب میکنند. که با انتخاب آثار و قیمت به درستی تصمیم گیری کنند. و اقلام هنری خود را از طریق سایت شما سفارش دهند. طراحی سایت عکاسی یکی از انواع سایت های هنری است.

درباره طراحی سایت هنری

اهمیت طراحی سایت هنری جایی نمایان میشود. که شما بدنبال خالق یک اثر هنری می گردید. و نمی توانید آنرا در کتاب ها و یا مجلات هنری مطالعه نمایید. با یک سرچ ساده می توانید به هدف خود برسید.  با کمی تحقیق سایت های بسیار زیادی مشاهده خواهید نمود. که به نوشتن آثار هنری پرداخته اند. برای دانلود و یا مشاهده باید عضو سایت شوید. که این خود یک سیاست کاری می باشد. تا مدیر سایت بتواند با دریافت شماره تلفن و یا ایمیل شما به تبلیغات بپردازد . بسیار از افراد در هنر خاصی تبحر دارند بهتر است که با طراحی سایت شخصی حرفه ای برای خود به معرفی آثار هنری گالری خود بپردازید. 

طراحی سایت هنری

طراحی وب سایت هنری حرفه ای

طراحی سایت هنری حرفه ای خود را می توانید به ما بسپارید. این نوع سایت ها نیاز به رنگ بندی خاص دارد. تیم ما با ایده های خلاقانه؛ سایت هنری مد نظر شما را به صورت حرفه ای و اصولی پیده سازی میکند. این نوع سایت ها امکانات فراوانی دارند. تا کاربران به راحتی بتوانند از سایت شما استفاده کنند. و ارتباط بهتری را با سایت شما برقرار کنند . یکی از آن امکانات می توان به قرار دادن قسمت گالری اشاره نمود. تا  آثار خود آنها را در معرض دید علاقه مندان قرار دهید. در بخش مقالات دانش نامه هنری خود را بسازید تا علاقه مندان بهره ببرند. برای حرفه بودن باید ویژگی های خاص خود را خلق نمایید. تا نسبت به دیگر افراد در حوزه کاری مرتبط، متمایز باشید.

سئو سایت هنری

سئو سایت هنری به تلاش نیاز دارد. زمان بر بودن سئو سایت بستگی به رقیبان شما دارد. اگر رقیبان حرفه ای زیادی داشته باشید، زمان زیادی میطلبد. تعداد و نوع کلمات کلیدی که میخواهید سئو شود. باید توسط تیم حرفه ای سئو  آنالیز شود. برای قرار گیری در جایگاه های اولیه سایت های هنری باید سایت بهینه ای داشته باشید. بهینه سازی وب سایت و سئو سایت هنری بحثی زمان بر و هزینه بر است. اما با موفقیت در این راه، بازدیدکنندگان بیشماری را خواهید داشت.

برای سئو سایت هنری باید مطالب و محتوا مرتبط با سایت؛ به صورت مداوم منتشر نمایید. حرفه ای و استاندارد بودن مطالب بسیار مهم است. نیاز است که از متخصصان در این زمینه مشاوره بگیرید. شرکت طراحی و بهینه سازی ما شما را در زمینه سئو سایت یاری میکند. تا در جایگاه های اولیه گوگل قرار بگیرید. الگوریتم های موتورهای جستجوگر سایت های مختلف را آنالیز میکنند. و به ترتیب استاندارد و بهینه بودن رده بندی میکند.

سئو-سایت-هنری - دئووب
طراحی سایت گالری هنری

طراحی سایت گالری هنری

طراحی سایت گالری هنری برای ارائه هنر و فرهنگ به مخاطبان بسیار مناسب است. در واقع این نوع سایت تلاش خواهد بود تا رشته ها و شاخه های مختلف هنری در جامعه ترویج پیدا کند. سایت گالری هنری باید اهداف و چشم اندازهایی درباره هنرمند ارائه دهد. میتوانید به آموزش بسیاری از شاخه های هنری بپردازید تا بتوانید از این طریق هنر و تخصص خود را به سایرین نیز یاد بدهید. در هر یک از این بخش ها صفحاتی وجود دارد که میتواند برای سبک های مختلف هنری باشد. که میتوانید سوابق هنرمندان مختلف را در آن قرار دهید. 

بخش آثار برجسته در طراحی سایت گالری هنری بسیار مهم است که میتوانید تصاویر باکیفیتی از آن ها در سایت قرار دهید. مهمترین بخش در طراحی سایت گالری هنری مربوط به بخش گالری است که باید عکس ها و ویدیو های مناسبی از نمونه کارهای خود را به صورت دسته بندی شده قرار دهید. 

در طراحی سایت گالری هنری بخشی وجود دارد که میتوانید برنامه های بازدید از گالری را رزرو کنید. و یا اینکه وبینارهای مختلفی در حوزه هنر و نقاشی ایجاد کنید. اگر خود رویداد هنری ندارید میتوانید رویداد هنری سایر هنرمندان را قرار دهید تا افراد از گالری آن ها نیز دیدن کنند. در واقع سایت شما میتواند یک سیستمم خبررسانی از رویداد ها و اخبار هنری نیز باشد که در این صورت بسیاری کاربران و هنردوستان برای اطلاع از اخبارهای هنری به سایت شما مراجعه خواهند کرد.

طراحی سایت گالری نقاشی

امروزه مردم به هنر بسیار بیشتر از قبل اهمیت میدهند. طراحی های زیبای هنرمندان، تابلو فرش ها، نقاشی و غیره نسانب از اثبات هنر است. طراحی سایت گالری نقاشی کمک میکند تا مخاطبان بتوانند طرح های زیبا را به صورت آنلاین از طریق سایت نیز مشاهده نمایند. و به جای اینکه حضوری به محل گالری نقاشی مراجعه نمایند. میتوانند در هرجا که هستند از طریق سایت نقاشی ها را به صورت آنلاین مشاهده نمایند.

با تبدیل طراحی سایت گالری نقاشی به طراحی وبسایت فروشگاهی نقاشی میتوانید امکان سفارش گذاری و خرید آنلاین را نیز فراهم کنید. ممکن است که مخاطبان و مشتریان شما افرادی در شهرها و کشورهای دیگر باشند اما از این طریق میتوانند نقاشی های شما را خریداری نمایند. و از طریق سایت نقاشی خود میتوانید درآمد کسب نمایید. لازم به ذکر است که برای بخش نقاشی ها باید از تصاویر با کیفیتت بالا و امکان زوم کردن دقیق را بدهید تا افراد بتوانند به خوبی جزئیات نقاشی های شما را مشاهده نمایند. 

ویژگی های طراحی سایت گالری نقاشی

  • در این سایت باید تمامی آثار نقاشی به همراه نام اثر، نقاش، قیمت، تاریخ، اطلاعات کلی و غیره باشند. و همچنین باید عکس های باکیفیت از تابلوهای نقاشی در سایت قرار دهید. زیرا مهمترین بخش همین ها هستند.
  • میتوانید نقاشی ها را به سبک ها و موضوعات مختلف طبقه بندی کنید. و آثار برگزیده و پرفروش ها را در صفحات اصلی قرار دهید. که این باعث جذابیت بیشتر در طراحی سایت گالری نقاشی شما میشود.
  • میتوانید در بخش رویداد ها و اخبار در مورد زمان برگزاری همایش های مختلف توضیحاتی کامل درج کنید تا اگر لازم بود مخاطبان به صورت حضوری به گالری نقاشی مراجعه نمایند. 

طراحی سایت گالری نقاشی

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی سایت هنری چقدر زمان بر است ؟

زمان طراحی سایت هنری به نوع امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. وردپرسی یا اختصاصی بودن ساختار سایت شما میتواند یکی از دلایل برای مشخص کردن زمان باشد.

پشتیبانی سایت هنری بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت هنری به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل میتوانید درخواست دهید تا قرارداد پشتیبانی سایت برای شما تنظیم شود.

قیمت طراحی سایت هنری در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت به نوع امکاناتی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. وردپرسی یا اختصاصی بودن سایت میتواند یکی از دلایل مهم بر روی هزینه سایت باشد.

سفارش طراحی سایت هنری

سفارش طراحی سایت هنری

چنانچه با خواندن مطالب بالا میخواهید سایت هنری داشته باشید. تیم متخصص ما شما را در این زمینه کمک خواهد کرد. برای سفارش طراحی سایت گالری هنری میتوانید از بخش تماس با ما، ثبت سفارش کنید. تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

چنانچه دارای سایت شخصی هنری میباشید. میتوانید در بخش تماس با ما  درخواست سئو سایت خود را ثبت نمایید. تا به جای طراحی سایت هنری، سئو سایت را انتخاب نمایید. تا کارشناسان سئو سایت با شما تماس بگیرند.

 

طراحی سایت هنری

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها