طراحی سایت وکلا

ما مفتخترم با ایده های خلاقانه در مورد سایت وکلا و همچنین پلاگین نویسی در این زمینه ما یحتاج این دوستان را برآورده نماییم . طراحی سایت وکلا یکی از سرویس هایی می باشد که توسط شرکت ما انجام می گردد. و تا کنون توانسته نمونه های موفقی را تقدیم وکلای عزیزی که درخواست طراحی سایت وکالت را داشته اند. این بخش را برای وکیلان دادگستری که نیاز به راه اندازی وب سایت دارند ارائه داده ایم. طراحی سایت موسسه حقوقی نیز زیر مجموعه ای از این نوع طراحی سایت که ما برای موسسات درنظر گرفته ایم.

سایت هایی نظیر بنیاد وکلا وجود دارد که وکلا در آن ثبت نام کرده و به ارائه خدمات حقوقی به افراد به صورت آنلاین میپردازند. در واقع از آنجایی که همه چیز به صورت آنلاین ارائه میشود کارهای حقوقی نیز از دسته کارهایی که میتواند به صورت اینترنتی نیز انجام شود. کافی است که افراد وارد شده و وکیل مورد نظر برای کار حقوقی خود را انتخاب کرده و مبلغی را پرداخت نمایند. یا اینکه شما میتواند یک طراحی سایت وکالت برای دفتر خود انجام دهید و تمامی کارهای موکلان خود را به صورت هوشمند کنید. مزایای آن این است که افراد در ابتدا میتوانند به صورت آنلاین از طریق جستجو شما را یافته و دوم اینکه به صورت آنلاین درخواست های خود را ثبت نمایند که در زمان و هزینه ها صرفه جویی میشود.

طراحی سایت وکلا ارزان

طراحی سایت وکلا ارزان این را چرا بسیاری از کاربران فضای وب و همچنین افرادی که تمایل دارند. در این زمینه فعالیت نمایند جستجو می کنند. ؟ خیلی از افراد بر این باورند که باید تا جایی که می توانند آن هم در مورد سایت جستجوی فراوان کنند. و ارزان ترین طراحی سایت وکلا را پیدا نموده و به آن سفارش کار دهند .

دوست وکیل، بزرگوار این موضوع را باید بدانی که اگر سایت شما بدرستی و ارزشمند طراحی شود. بسیار مقرون به صرفه تر از طراحی سایت وکلا ارزان می باشد . کمتر برای شما هزینه خواهد داشت . دوست عزیز این را بدان و آگاه باش که اگر منبع درآمد برای شما مهم باشد. سایت وکالت شما بسیار بیشتر درآمد زایی دارد تا دفتری که هم اکنون مشغول وکالت می باشید . طراحی سایت ارزان قیمت از این جهت قرار اده ایم که توضیحاتی بدهیم.

این را بدانید فقط به یک شرط این امر تحقق پیدا خواهد کرد فقط و فقط یک سایت ارزشمند وکلا داشته باشید . شما خودتان برای ظاهر دفتر وکالت خود به میزان هزینه نموده اید. ؟ این سایت بسیار پر رفت و آمد تر خواهد بود. پس سعی نمایید برای دفتر کار خود که قرار است منبع بسیار خوب برای شما باشید هزینه نمایید. چرا که بسیاری از کاربران که با شما آشنا نیستند می توانند از روی سایت شما به شخصیت شما پی ببرند .

طراحی سایت وکلا ارزان
مزایای طراحی سایت وکلا

مزایای طراحی سایت وکلا

مزایای طراحی سایت معتبر وکلا خود شما بهتر از بنده می دانید که بسیار زیاد می باشد. امروزه بسیاری از افراد با این وب سایت ها ارتباط بهتری پیدا میکنند. و بسیاری از کاربران از روی همین امکانات هست که از سایت شما استفاده کرده. و ورود کاربران بیشتر به سایت شما مطمئنا مزایای بیشتری برای شما خواهد داشت .

اولا اینکه شما در دنیای وب شناخته خواهید شد و از طرفی بر روی کار شما اثر بسیار زیادی خواهد داشت. و کلاس کاری شما را افزایش خواهد داد. و از طرف دیگر بسیاری از افراد از وجود شما و فعالیت های شما که در چه زمینه های فعالیت دارند. باخبر نیستند. و با طراحی سایت وکلا این افراد در اقسا نقاط کشور به شما دسترسی خواهند داشت. و از سرویس های شما نیز استفاده خواهند نمود.

شما می توانید برای استفاده از این سرویس ها نیز مبالغی را از موکلین خود دریافت نمایید .از طریق سایت وکلای خود می توانید افراد زیادی را به سمت شبکه های اجتماعی خود دعوت نمایید. و باعث افزایش تعداد کاربران خود شوید. برای مثال شما با قرار دادن پیج اینستاگرام خود در سایت می توانید فالورهای خود را افزایش دهید .

و یا هر شبکه اجتماعی دیگر که فرق نخواهد کرد . پس می بیند که مزایای طراحی سایت وکالت بسیار زیاد می باشد. که نمی توان در این بخش به توضیح آن پرداخت . سعی می کنیم مقاله ای در این زمینه برای شما پیاده سازی نماییم تا بهتر با مزیت های این وب سایت آشنا شوید .

افزایش اعتبار

شاید برای شما باورش سخت باشد ولی باید این موضوع را بدانید که همین سایت وکلا به اعتبار شما افزوده می کند . وکلا از اعتبار بالای در جامعه برخوردار هستند و نیاز نیست که به اعتبار آنها افزوده شود ولی آیا افرادی که شما را نمی شناسند اعتباری دارید. ؟ چه خوب است که در تمام شهرهای ایران اعتبار کسب نمایید . یک مسئله ای را خدمت شما عرض کنم که وکیلی نزد ما سایت طراحی کرد. و بعد از مدتی برای نمایندگی مجلس کاندیدا شد و الان جزو نمایندگان مجلس می باشد . بله سایت می توانید تا این اندازه اثر داشته باشد . با کمی تامل می توانید خود شما نیز به این نتیجه برسید و نیاز نیست که ما در این مورد برای شما مطالبی را تنظیم نماییم .

شبکه اجتماعی

خوب همانطور که عرض شد شما میتوانید از شبکه های اجتماعی برای شناخت خود در دنیای مجازی استفاده نمایید . ما نیز این پیشنهاد را به شما می کنیم و همچنین امکانات لازم را برای شما در سایت وکلای شما قرار خواهیم داد . شبکه های اجتماعی برای سئو سایت وکلا بسیار مهم می باشد که در این زمینه در بخش مربوطه توضیحاتی را برای شما ارائه خواهم نمود . در کل شبکه اجتماعی را نباید نادیده گرفت مانند اینستاگرام ، توییتر ، فیس بوک ، لینکدین و غیره که حتما وکلای عزیز این موضوع بسیار مهم را نادیده نگیرند. و چنانچه تا بحال از این شبکه ها استفاده نمی کردند حتما راه اندازی نمایند و تاثیر آنرا خودتان ملاحظه نمایید . شبکه های اجتماعی مهم است ، جدی بگیرید .

ارتباط

با طراحی سایت وکلا کاربران شما و همچنین موکلین شما بهتر می توانند به شما ارتباط یرقرار نمایند . ما با طراحی بخش پاسخدهی آنلاین می توانیم این امکان را برای شما فراهم نماییم . ببینید هر فردی ممکن است در هر ساعت از شبانه روز بخواهد سوالی را مطرح نماید و ممکن است این سوال در سایت شما پاسخ داده نشده باشد . با این کار آن کاربر می تواند وارد بخش آنلاین سایت شما شده و سوال خود را بازگو نماید و ممکن است شما آن لحظه آنلاین نباشید. و چنانچه بخواهید به صورت شبانه روزی پاسخگو باشید باید افرادی که در این زمینه حرفه ای هستند را استخدام که جواب این دوستان را بدهند که در این زمینه میتوانید از دانشجویان وکالت استفاده نمایید .

شناخت

خوب همانطور که در بخش بالا خدمت شما عزیان عرض کردم ، باید بدانید که با طراحی سایت وکلا شما با افراد بسیار بیشتری آشنا خواهید شد و از طرفی افراد بیشتری نیز با شما آشنا خواهند شد که همه اینها بسته به نوع وب سایت شما و امکانات سایت بستگی دارد . سایت های وکلا که توسط شرکت دئووب طراحی می گردد همگی دارای شبکه های اجتماعی بوده که همیم مورد نیز در سئو سایت شما بسیار موثر خواهد بود . ما از تمامی شبکه های اجتماعی برای شناخت شما در دنیای مجازی استفاده خواهیم کرد. و شما نیز باید با تولید محتوا موثر افرادی که شبکه های اجتماعی شما را دنبال می کنند برای مثال اینستاگرام بتوانید نگه دارید .

طراحی سایت وکلا با وردپرس

همانطور که در بخش اول سایت خدمت شما عزیزان عرض کردم. طراحی سایت وکلا با وردپرس به مشکلاتی برخورد خواهیم کرد مگر آنکه از بعضی امکانات صرف نظر بفرمایید . این موضوع را عنوان کنم که بدانید آن امکانات ، قرار نیست کار خاصی را برای کاربران انجام دهد.

میتوانیم با پلاگین های دیگر کتابخانه را ایجاد نماییم ولی کار اصولی نخواهد بود و ممکن است به مشکل برخورد کنیم. ولی در کل می توان طراحی سایت وکالت را با مدیریت محتوای محبوب وردپرس هم انجام داد . طراحی سایت اختصاصی وکلا خود منافع و مزایای بسیار زیادی دارد. که می توانید در بخش مربوطه آنرا مطالعه بفرمایید .

پس نگران این موضوع نباشید باید در ابتدا هدف تعیین شود. آنگاه کارشناسان ما موارد را خدمت شما عرض خواهند نمود. شاید شما اصلا در کنار امکاناتی که مد نظرتان می باشد این امکاناتی که ما مدنظرمان هست را نام نبرده. و اصلا نیاز به طراحی سایت اختصاصی نداشته باشید.

طراحی سایت وکلا با وردپرس

رضایت مشتری

این مورد را شما می توانید از نمونه کارهای که در سایت می باشد. استفاده نمایید و وارد سایت ها شده و تک تک موارد را از مدیران سایت سوال بفرمایید. تا مستقیا برای شما توضیح دهند اینکه در این زمینه ما برای شما توضیحاتی را ارائه دهیم منیت شده و در این مورد خود شما تحقیق بفرمایید .

مشاوره اختصاصی

قبل از اینکه برای شما طراحی سایت وکلا صورت بپذیرد. با شما در مورد اینکه چه امکاناتی را می توانید در سایت خود لحاظ نمایید. و چه کارهای را میتوانید با این سایت انجام دهید و همچنین سئو سایت ما برای شما چندین جلسه مشاوره اختصاصی را در نظر خواهیم گرفت و آن هم با نظر مستقیم شما.

پشتیبانی آنلاین

ما وفتی که سایت وکلا را برای شما طراحی کردیم و شما نیز از روند کاری ما خوشتان آمد. و مورد رضایت شما واقع شد می توانید جهت پشتیبانی با ما قراردادی را تنظیم بفرمایید. تا کارشناسان ما در کنار شما تا زمانی که خودتان صلاح دانستید حضور داشته و شما را در این زمینه کمک نمایند . 

چرا دئووب طراحی سایت وکالت را بر عهده بگیرد ؟

خوب این سوال سوال خوب وبجایی است. از آنجایی که رزومه کاری شرکت مشخص است می توانید ملاحظه بفرمایید. که نمونه کارهای موفق ما چه تعداد است و هر کدام چطور سئو سایت و بهینه سازی سایت شده اند . خود نیز می توانید با وارد نمودن کلمات کلیدی تک تک موارد را چک بفرمایید .

بعضی اوقات پیش خواهد آمد و آمده است که مواردی را همکاران ما به وکلای عزیز گوش زد می کنند. و خوب بدلیل مشغله کاری زیاد نمی توانند موارد را به درستی انجام دهند . و ممکن است که سئو سایت این دوستان به خورده باشد که آنگاه می توانید از دیتای گوگل استفاده نمایید تا نتایج یک ماه قبل را برای شما عزیزان نمایش دهد .

ما با دلایلی که داریم و سابقه کاری خود می توانیم این پروژه را به درستی انجام داده و یک سایت ارزشمند وکالت را برای شما عزیزان طراحی نماییم . و همچنین به اختصار در سه مرحله کوتاه موارد را برای شما در رو به رو توضیح خواهیم داد .

طراحی سایت وکلا شرکت دئووب

طراحی سایت وکالت

اینکه چرا باید طراحی سایت وکلا داشته باشیم. را شما دوست وکیل من بهتر می دانید. که امروزه افراد برای پیدا کردن سوال خود آن هم بسیار کوچک از گوگل استفاده می کنند. چه برسد به سوالات مربوط به قوانین که بسیار چالش برانگیز است. و تا زمانی که به پاسخ دست پیدا نکنند از جستجوی خود دست بر نمی دارند.

و این جنبه روانی دارد . خوب وقتی این شرایط محیا می باشد چرا نباید از این موقعیت به نفع خود استفاده نکنید . مگر تلاش بر این ندارید که برای خود کسب و کار خوب داشته باید و از موکلین بسیار بالای برخوردار باشید . شما می توانید تنها از راه مشاوره تلفنی خود مقدار زیادی پول بدست آورید.

که بسیاری از وکلای که طراحی سایت وکالت برایشان انجام شده برای مشاوره تعیین وقت می کنند. چرا که اصلا وقت ندارند تا پاسخ همگی را خود بدهند و اینجا دیگر نمی شود از دانشجویان استفاده نمود. چون ممکن است آن موکل شما با اینکه شما را ندیده باشد. ولی ممکن است چندین بار از شما مشاوره گرفه باشد.

و بهتر است خود شما این مسئولیت را بر عهده بگیرید . پس مشاهده فرمودید چرا باید طراحی سایت وکالت را انجام دهید . چنانچه هنوز در این مورد سوالاتی برای شما مطرح شده می توانید از بخش تماس با ما مسائل خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید . تا راهنمایی های لازم را در این زمینه برای شما عزیزان داشته باشند .

امکانات طراحی سایت وکالت

 • پنل ارتباطی با موکلان به این صورت که افراد ثبت نام کرده وارد پنل شده و سپس پرونده های حقوقی خود را برای بررسی به وکیل های موردنظر ارسال میکنند. 
 • امکان چت آنلاین در سایت وکالت بسیار مهم است زیرا باعث میشود که کاربران بتوانند به راحتی با مدیریت سایت یا با هر یک از وکیلان چت آنلاین داشته باشند. میتوانید بخشی برای انجمن حقوقی در سایت قرار دهید تا افراد پرسش و پاسخ های خود را داخل سایت انجام دهند. 
 • قراردادن بخش وبلاگ برای ارسال خبرنامه که باعث بهبود سئو سایت شما میشود زیرا شما با انتشار مقالات مختلف در زمینه وکالت و حقوقی سایت خود را دائم بروزرسانی از لحاظ محتوایی میکنید که برای گوگل بسیار ارزشمند است.
 • میتوانید تمامی موارد مربوط به موسسه حقوقی خود اعم از آدرس بر روی نقشه گوگل، تلفن همراه و غیره را قرار دهید تا اربران بهتر با شما در ارتباط باشند.
 • قراردادن پنل ارسال ایمیل و پیامک به کاربران 
 • افزودن کاربر به سایت و مشخص کردن سطوح دسترسی برای هر یک از کاربران
 • مشخص کردن رزرو وقت جلسه با کارشناسان حقوقی و وکیلان دادگستری

امکانات طراحی سایت وکالت
مزایای طراحی سایت وکالت

مزایای طراحی سایت وکالت

 فرصتی برای شناخته شدن

شما میتوانید از طریق طراحی سایت وکالت این امکان را فراه کنید که خود را به طور کامل معرفی نمایید. میتوانید رزومه کاری خود را در سایت قرار دهید تا کاربران سایت و مخاطبان شما مشاهده کنند. قرار دادن تابلوی وکالت و جذب مشتری از این طریق مناسب نخواهد بود.

پرسش و پاسخ آنلاین 

علاوه بر پنل کاربران میتوانند در سایت سوالات حقوقی خود را از کارشناسان حقوقی بپرسند تا کارشناسان نیز آن ها را راهنمایی کنند که برا ی ثبت نام و جریان انداخت پرونده خود از طریق سایت باید چه مواردی را انجام دهند. البته سایت به گونه ای طراحی و کدنویسی میشود که همه چیز واضح و روش است. اما لازم به ذکر است که پشتیبانی در سایت بسیار مهم است و باعث  افزایش رضایت موکلان شما خواهد شد. 

پنل ارتباط با موکلان

شما به راحتی به صورت آنلاین میتوانید با مخاطبان خود در ارتباط باشید. موکل های شما میتوانند پرسش و پاسخ های حقوقی خود را از طریق سایت انجام دهند. بدین صورت کار شما نیز آسان تر خواهد شد زیرا نیازی ندارید که برای جلسه با موکل های خود به دفتر حقوقی خود بروید. میتوانید بسیاری از جلسه ها را آنلاین و حتی در روزهای غیر کاری انجام دهید. در پنل موکلان شما میتوانند مدارک را به صورت اسکن شده به شما ارسال نمایند تا شما نیز آن ها بررسی کنید. و شما نیز پس از بررسی مدارک میتوانید پاسخ نتایج را از طریق همان پنل اطلاع بدهید. در این صورت موکلان از جریان آرین روند پرونده های خود مطلع میشوند و نیاز نیست که به صورت حضوری مراجعه کرده و یا اینکه تماس بگیرند. 

درباره طراحی سایت وکلا

طراحی سایت وکلا همانطور که از اسم این نوع وب سایت مشهود است. این وب سایت ها برای مردان قانون طراحی می شود. و از امکانات خوبی می توان در طراحی این نوع وب سایت ها استفاده نمود . برای مثال ما می توانیم بانک قوانین را در سایت شما در نظر بگیریم. تا بتوانید یک بانک اطلاعاتی آنلاین در زمینه ماده ها و قوانین را در سایت خود ایجاد نمایید . تا دیگران و دانشجویان و یا افرادی که در این زمینه فعالیت و یا تحقیق می کنند. بتوانند از محتوای سایت شما استفاده نمایند که این امر نیز به سئو سایت شما بسیار کمک خواهد نمود .

بعضی از بخش ها در تمامی وب سایت ها وجود دارد. و به صورت پیش فرض قرار خواهیم داد که می توان به بخش وبلاگ. ، درباره ما ، تماس با ما ، اشاره نمود که فقط محتوای این صفحه ها در سایت های مختلف متفاوت است. که با قرار دادن اطلاعات لازم به بخش طراحی سایت وکالت ، محتوای مد نظر جای گذاری خواهد شد تا دیگران به راحتی از رزومه کاری شما مطلع شده و همچنین بتوانند با شما در ارتباط باشند .

طراحی سایت وکلا

 

هدف از طراحی سایت وکالت

بسیاری از وکلای عزیز ما مطمئنا از اینکه هدف از طراحی سایت وکلا ی خود را نمی دانند. و بعضا مشاهده شده که برای کلاس کاری و یا اینکه یک سایت در کنار دفتر خود داشته باشند این کار را انجام خواهند داد . همین موضوع باعث شده تا سایت وکالت خود را نادیده گرفته و بیشتر تمرکز خود را بر روی موکلین حقیقی خود معطوف سازند . دوست عزیز من این موضوع را قبلا هم توضیح داده ام. که اگر سایت وکالت خود را بدرستی و ارزشمند طراحی و از طرفی مدیریت نمایید. چه بسا از دفتر شما بیشتر برای شما سود دهی و همچنین باعث شهرت شما عزیزان شود .

یک امر بسیار بزرگ و بجا در بین وکلا ی عزیز وجود دارد این است که باید خود را به دیگران معرفی نمایند. که همانند طراحی سایت آموزش آنلاین باید یک شهرتی را دنیای وب کسب نمایند . این امر مستلزم آن است که موارد عرض شده را بدرستی انجام دهید. و نخواهید فقط صرفا اینکه یک سایت وکالت داشته باشید با آن رفتار کنید . پس اینکه هدف خود را در ابتدا مشخص نمایید و بهد اقدام به طراحی سایت وکالت نمایید .

طراحی وب سایت وکلا پایین

سئو سایت وکلا

این موضوع برای سایت های وکلا بسیار حائز اهمیت است. سئو سایت وکلا یا بهینه سازی سایت وکالت از مواردی است که حتما باید به آن اهمیت داد. و این نوع سایت ها باید از سئوی خوبی بر خوردار باشند. در نظر داشته باشید که تمامی سایت های که توسط شرکت دئووب طراحی می شود. بهینه سازی شده تحویل مشتری خواهد شد.

یعنی تمامی اصول و قوائد و همچنین استانداردهای گوگل در آن رعایت شده است. پس چنانچه طراحی سایت وکالت خود را به ما بسپارید. نگران بهینه سازی سایت وکالت خود نباشید. چرا که هنگام طراحی سایت وکالت شما به صورت بهینه سازی شده برنامه نویسی می شود. چرا که افراد چه از مونث و چه مذکر ممکن است برای یررسی مشکل خود به اینترنت مراجعه نماید.

و از طریق سرچ گوگل به قانون مورد نظر خود دست پیدا نماید . پس نتیجه می گیریم سئو سایت وکالت از اهمیت بالای برخوردار است و باید حتما مد نظر قرار داده شود. تا بتوانید با بالا بردن بازدیدهای سایت خود به مشاوره اینترنتی بپردازید. و از همین طریق کسب و کار اینترنتی خوبی را داشته باشید .

سئو سایت وکلا
امکانات طراحی سایت وکلا

ویژگی های طراحی سایت وکلا

در صورتیکه سایت به صورت اختصاصی طراحی شود مشکلی در مورد امکانات سایت نخواهیم داشت. ولی اگر سایت به صورت وردپرس باشد ، از آنجای که پلاگین های وکالت بسیار کم هستند. و در این زمینه فعالیت زیادی نداشته اند مجبوریم پلاگین مورد نظر را خود ما طراحی نماییم. و در اختیار وکلای عزیز قرار دهیم .

یکی از مشکلاتی که این نوع وب سایت ها در طراحی سایت با وردپرس دارند. در این است که، به جهت اینکه درخواست این نوع سایت ها در مدیریت محتوای مختلف کم بوده. لذا برنامه نویسان این شرکت های بزرگ مانند وردپرس تمایل چندانی در طراحی سایت وکالت نداشته اند. به همین جهت بسیاری از امکاناتی که این نوع وب سایت ها باید داشته باشند. در مدیریت محتواهای مختلف نداشته که در بخش مربوطه همین صفحه در مورد این موضوع بحث خواهیم نمود .

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عزیزان توضیح داده شد. مزایای طراحی سایت وکلا بسیار زیاد می باشد. که به اختصار توضیحاتی را در این بخش برای شما عزیزان خواهم داد. که می توانید از قسمت پایین مطالعه بفرمایید .

 • اجازه می دهید تا بیشتر شناخته شوید .
 • اطلاع رسانی موکلین و یا کاربران از قوانین جدید
 • ارتباط مستقیم با کاربران
 • خدمات رسانی به صورت شبانه روزی
 • همکاری وسیع تر با سایت های دیگر

امکانات طراحی سایت وکلا

باز هم در این بخش به یکسری از امکاناتی را که می توان در سایت وکلا گنجاند. را برای شما شرح خواهیم داد و این موضوع را بدانید. که تمامی امکانات با مشورت شما انجام خواهد و مواردی را که به نظر شما نیاز است در سایت لحاظ خواهد شد .

 • حساب کاربری جداگانه

ما می توانیم برای هر یک از کابران شما به صورت جداگانه پنلی را در نظر گرفته. تا از همان بخش بتوانند سوالات خود را برای شما تنظیم و ارسال نمایند. و چنانچه نیاز به تعیین وقت می باشد از همان بخش رزروی را برای ملاقات با شما در نظر بگیرند . 

 • بخش خبرنامه

در این بخش می توانیم صفحه ای را برای شما ایجاد نموده. تا اطلاعات و همچنین اخباری را که شما از آن با خبر هستید. و ممکن است که کاربران شما از آن بی خبر بوده در آن مکتوب نموده. تا دیگران از وضع قوانین جدید مطلع شوند . این بخش از طراحی سایت خبری کمک خواهد گرفت .

 • بخش مقالات

شما می توانید در این بخش مقالات مربوط به وکالت و همچنین قوانین و یکسری نکات را برای داوطلبین ، همچنین محققین و یا دانشجویان قرار داده و یا حتی می توانید بفروش برسانید . برای این بخش هم میتوانیم از طراحی سایت علمی و یا طراحی سایت انتشارات استفاده نماییم . که میتواند کمک بسزایی را به شما بنماید .

 • عضویت خبرنامه

اگر پیام جدیدی در سایت شما ثبت شد. و یا شبکه های اجتماعی شما ، ممکن است کاربران وقت این را نداشته باشند. وارد سایت شما شده و اخبار را مشاهده و مطالعه نمایند شما می توانید. به صورت خودکار این اخبار را برای کاربران خود ارسال نمایید .

 • قرار دادن مکان دفتر وکالت شما

ما در این بخش از گوگل مپ کمک گرفته و آدرس دقیق شما را بروی نقشه تنظیم خواهیم نمود. تا کاربران با استفاده از اپلیکیشن های که در دسترس خود برای مسیریابی دارند هر چه سریعتر به دفتر شما برسند . این بخشی است که میتوان مانند طراحی سایت شخصی استفاده نمود .

 • امکانات بیشتر

امکاناتی را که می توان در سایت وکلا لحاظ نمود. بسیار زیاد می باشد که همگی در این بخش نمی توان قرار داد. و ممکن است از حوصله مطالعه شما خارج باشد. که ما این موارد را در بخش های دیگر سایت برای شما مکتوب کرده. و شما با خواندن مقالات می توانید به صورت مفصل از امکانات طراحی سایت وکالت استفاده نمایید .

سفارش طراحی سایت وکلا

سفارش طراحی سایت وکلا

چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه طراحی سایت وکلا نداشته اید. به شما پیشنهاد میکنیم با ورود به بخش تماس با ما و از قسمت ثبت درخواست ها . سایت خود را جهت تولید نهایی سازید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان ارتباط برقرار نمایند.

چنانچه دارای یکی از سایت های وکلا و یا وکالت هستید و نیاز به سئو سایت در این زمینه را دارید . میتوانید از همان بخش تماس با ما و قسمت ثبت درخواست ها به جای طراحی سایت ؛ سئو سایت مدنظر خود را انتخاب نمایید. و درخواست خود را برای کارشناسان سئو سایت ارسال نمایید. 

همینطور از منوی بالا بخش سئو سایت هم میتوانید برای درخواست بهینه سازی سایت خود اقدام نمایید.

 

طراحی سایت وکلا

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها