طراحی سایت کارخانجات

تا حالا به این موضوع پی برده اید که چه کسانی از وجود کارخانه شما و یا فعالیت شما خواهند داشت ؟ شما چطور باید محصولات خود را به افراد معرفی نمایید . شما چرا دیجیتال مارکتینگ خود را در فضای وب راه اندازی نمیکنید ؟ طراحی وب سایت کارخانجات و طراحی سایت صنعتی برای افرادی که مالک کارخانه هستند بسیار میتواند مفید باشد. ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که موفق تر خواهید بود. 

در واقع کارخانه ها میتوانند محصولاتی اعم از خوراکی، بهداشتی، درمانی، لوازم و غیره را تولید کنند. شما میتوانید بدون اینکه از طریق واسط ها کالاهای خود را معرفی کرده و به فروش برسانید به صورت مستقیم از طریق وب سایت خود این کار را انجام دهید. برای مثال شما میتوانید ماشین آلات کارخانه ای را به صورت آنلاین به فروش برسانید. در واقع همه این موارد برای پیدا کردن شرایط همکاری و فروش بالاتر است. هر کارخانه ای صادر کننده محصولات به کشورهای دیگر است که بدون داشتن یک وب سایت مناسب این کار نتیجه بخش نخواهد بود. در واقع وب سایت شما از دید شرکت ها و افرادی که شما را ندیده اند یک نمای کلی از برند شما است. بنابراین بهتر است همین حالا دست به کار شوید.

طراحی سایت کارخانجات

طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت اصولی کارخانجات کارخانه ها برای فروش محصولات تولیدی خود به شرکت بازاریابی و تبلیغات نیاز دارند. تا جایگاهی در میان همگان پیدا کنند. به خصوص کارخانه های تازه تاسیس که برند هایشان برای مردم ناآشنا است. و باید برای برندسازی خود مسافت زیادی را طی کنند. با گسترش تکنولوژی و فضای اینترنت کارخانجات نباید از بازاریابی اینترنتی عقب بمانند. طراحی سایت کارخانجات باعث برند سازی و افزایش اعتبار شما میشود.

امروزه تعداد سایت های در زمینه معرفی محصولات و خدمات کارخانجات رو به افزایش است. چرا که رقابت در فضای مجازی تنگاتنگ شده است. یکی از دلایل مهم طراحی سایت کارخانه میتوان به امکان نمایش محصولات اشاره کرد. با طراحی یک سایت کارخانه، میتوانید تمام محصولات کارخانه را به در فروشگاهی آنلاین خود به فروش برسانید. با این روش مشتریان بیشتری جذب خواهید کرد. شرکت طراحی سایت معتبر ما شما را در این مسیر راهنمایی خواهد کرد.

طراحی سایت کارخانجات ارزان

طراحی سایت کارخانجات ارزان یکی از پلن های ما در طراحی است. البته کلمه ارزان به معنی بی کیفیت بودن نیست. تمام سایت هایی که شرکت ما طراحی میکند ریسپانسیو و استاندارد است. ارزان به این مفهوم است که طراحی بر اساس بودجه شما صورت میگیرد. هرچه امکانات سایت شما بیشتر باشد. هزینه بیشتری به ازای کدنویسی هر ویژگی باید پرداخت نمایید. تعرفه های شرکت ما بسیار با صرفه است.

ارزان بودن یک سایت مربوط به امکانات آن سایت نمیباشد . طراحی سایت ارزان قیمت مربوط به نوع برنامه نویسی میباشد . طراحی سایت با وردپرس کارخانه با طراحی سایت اختصاصی کارخانه تفاوت قیمتی دارد . طراحی سایت حرفه ای کارخانه به اصول و قواعد در برنامه نویسی بستگی دارد .

پس طراحی سایت ارزان کارخانه به این نیست که ممکن است از امکانات کاسته و یا امنیت خوبی نداشته باشد. این اطمینان را به شما میدهیم تمام سایت های ما از امکانات و امنیت خوبی برخوردار بوده . و مسئولیت هرگونه اشتباه را بر عهده خواهیم گرفت .

طراحی سایت کارخانجات ارزان
مزایای طراحی سایت کارخانجات

مزایای طراحی سایت کارخانجات

مزایای طراحی سایت کارخانجات بسیار زیاد است. با طراحی یک سایت کارخانه، میتوانید تمام محصولات کارخانه را به صورت کلی و جزئی به فروش آنلاین برسانید. یکی از مزیت های این ویژگی پیاده سازی فرآیند تولید تا مصرف به صورت مستقیم است. و هزینه های واسط و بازاریابی را حذف میکنید. که برای اقتصاد مردم نیز بسیار مفید است. بدانید که تبلیغات از طریق سایت و دنیای وب بسیار کم هزینه تر از دنیای واقعی است.

برای افزاش فعالیت خود در بازارهای داخلی و خارجی نیاز به یک سایت صنعتی دارید. تا بتوانید هر چه تمام تر جایگاهی در دنیای وب بکنید. و محصولات و خدمات کارخانه خود را بهتر عرضه کنید. طراحی سایت کارخانه تفاوت بسیار زیادی با طراحی سایت صنعتی ندارد که در بخش خود میتوانید مطالعه نمایید . ما این دو بخش را برای درک بهتر شما عزیزان جدا کرده ایم .

امکانات طراحی سایت کارخانجات

سایت کارخانجات میتواند امکانات بسیار زیادی داشته باشد. اما این امکانات بر اساس نیاز شما در طراحی سایت کارخانجات اضافه میشود. در ادامه به تعدادی از این ویژگی ها و امکانات اشاره کرده ایم. تمامی مواردی را که در طراحی سایت های دیگر استفاده میشود را نیز میتوان در سایت کارخانه نیز استفاده نمود .

این موضوع را خود شما باید برای همکاران ما روشن بفرمایید . هدف از طراحی سایت کارخانجات چیست . ممکن است شما نیاز به یک سایت فروشگاهی دارید که باید در سایت کارخانه شما ترکیب شود . یا ممکن است نیاز به طراحی سایت شرکتی با وردپرس دارید .

ما این امکانات را میتوانیم در هم تلفیق کرده و برای سهولت ارتباط کاربران در سایت کارخانه شما نیز استفاده نماییم . پس نگران این موضوع نباشید . در بخش زیر ما امکاناتی را که میتوان در سایت کارخانه استفاده نمود را عنوان کرده ایم.

امکانات طراحی سایت کارخانجات
معرفی نمایندگی های های فروش و خدمات پس از فروش

معرفی نمایندگی های های فروش و خدمات پس از فروش

در این قسمت به معرفی نمایندگی های فروش و شعبات میپردازید. که کمک میکند تا اعتبار شما نزد مشتریان افزایش یابد. و مشتریان شما از محل و فعالیت نمایندگی های شما آگاهی پیدا کنند. تا در صورت نیاز به آن محل مراجعه کنند. برای ساخت این بخش میتوان از طراحی سایت پورتال استفاده نمود . این بخش ها جزو مهترین بخش ها در یک سایت کارخانه میباشد .

طراحی سیستم همکاری در فروش

یکی از کارآمدترین بخش های یک سایت کارخانه بخش همکاری در فروش است. که در این سیستم هر شخص حقیقی ای در صورت تمایل میتواند اعلام همکاری کند. و نمایندگی های کوچک و بزرگی از محصولات را کسب کنند. مزیت این کار افزایش مشتری و اشتغال زایی میشود. در این بخش میتوانید اطلاعات کافی به همراه فرم در اختیار علاقه مندان قرار دهید. تا به صورت آنلاین درخواست خود را به شما ارسال کنند. این بخش را میتوان از ویژگی های طراحی سایت همکاری در فروش استفاده نمود .

طراحی سیستم همکاری در فروش
خرید آنلاین محصولات کارخانه

خرید آنلاین محصولات کارخانه

در یک کارخانه محصولات متنوعی تولید میشود. و هدف موسسان کارخانه افزایش سود است. که با طراحی سایت فروشگاهی میتوانید به صورت مستقیم محصولات خود را به فروش برسانید. این بخش به جرات میتوتن گفت که مهمترین بخش میباشد . این بخش را باید طراحی سایت حرفه ای و یا طراحی سایت اختصاصی استفاده نمود . این بخش را میتوان از امکانات طراحی سایت فروشگاهی استفاده نمود .

دعوت به همکاری

در این بخش اطلاعیه ای مرتبط با جذب نیرو در سایت قرار میگیرد. تا بتوانید از طریق اینترنت رزومه های علاقه مندان را دریافت کنید. بدین صورت نیروهای متخصص و مربوطه را به صورت آنلاین جذب میکنید. این بخش را یکی از بخش های ضروری در سایت باید در نظر گرفت ما در سایت های زیادی این امکانات را قرار داده ایم . مانند طراحی سایت کاریابی و … پس در این سایت هم حضور این امکانات خالی از لطف نیست .

دعوت به همکاری
پشتیبانی

پشتیبانی

این بخش سایت یکی از استراتژیک ترین بخش های سایت میباشد . که در تمامی سایت ها باید استفاده شود . به همین جهت به جرات عرض میکنم که تنها شرکتی هستیم این بخش را به صورت حرفه ای در سایت ها قرار میدهیم . این بخش هم مانند بخش های دیگر بسیار مهم میباشد . ما هم در سایت خود این امکانات را قرار داده ایم .

طراحی سایت کارخانجات با وردپرس

در طراحی سایت کارخانجات چندین پلن را میتوان اجرا نمود . این بخش بستگی به هزینه ای که شما عزیزان میتوانید در طراحی سایت داشته باشید دارد. هزینه طراحی سایت با وردپرس کارخانجات بسیار کمتر از طراحی سایت اختصاصی کارخانجات میباشد .

ما در طراحی سایت کارخانه نیز دو پلن دیگر داریم که از این دو بسیار کمتر هزینه دارد . یکی اینکه برای طراحی سایت شما خرید سایت آماده و یا خرید قالب های آماده را داشته باشیم . که در اینصورت شما فقط هزینه کانفیگ سایت را پرداخت خواهید نمود .

ما در صورت کلی طراحی وب سایت با وردپرس را در ابتدا به شما پیشنهاد می کنیم . تا بتوانید به کار خود و ارائه محصولات خود را در فضای وب داشته باشید . همین سایت وردپرسی هم میتواند به خوبی کار شما را در فضای وب انجام دهد .

بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا از وردپرس برای سایت خود استفاده کرده اند . که با کمی تحقیق میتوانید به این موضوع دست پیدا نمایید .

طراحی سایت کارخانجات با وردپرس
طراحی سایت کارخانجات با دئووب

طراحی سایت کارخانجات با وب سازان مرصاد ( دئووب )

برای بسیاری از شماها سوال پیش خواهد آمد . چرا طراحی سایت کارخانه ما را شرکت ما انجام دهد . جواب سوال بسیار ساده میباشد . شما با کمی تحقیق در فضای وب میتوانید به جواب سوال خود برسید . با کمی تفکر به چه نتیجه ای میرسید . شما چطور وارد سایت ما شده اید . اگر از طریق شبکه های اجتماعی وارد سایت شده اید . متوجه خواهید شد که دیجیتال مارکتینگ به چه صورت بوده .

اگر از طریق گوگل وارد شده اید میتوجه سئو سایت و بهینه سازی سایت ما شده اید . پس اگر این موارد شما را قانع نکرده میتوانید با مشاهده نمونه کارهی ما در این زمینه به جواب سوال خود برسید . همانطور که میدانید طراحی سایت کارخانجات از طرفدار خوبی برخوردار نمیباشد . 

بیشتر افراد به سمت طراحی سایت شرکتی حرکت میکنند . شما میتوانید با نمونه کارهای کارخانجات ما پی بی این موضوع ببرید . که تعداد سایت های کارخانه ما بیشتر از رقبای ما بوده . پس تجربه کاری ما در این زمینه نیز بیشتر از دوستان میباشد .

هدف از طراحی سایت کارخانه

هدف از طراحی سایت کارخانجات بسیار مشخص است . ممکن است شما تولید یکسری کالاهای ضروری را داشته باشید . افراد با جستجو میتوانند از محصولات شما استفاده نمایند . شما میتوانید محصولات خود را به صورت عمده و یا با ایجاد فروشگاه مجازی به صورت تکی نیز به فروش برسانید .

ما با طراحی فروشگاه اینترنتی با امکانات حرفه ای در سایت کارخانه شما میتوانیم این امکان را برای شما فراهم سازیم . که افراد بتوانند محصولات شما را در فضای مجازی سفارش دهند . و از این طریق نیز بتوانید کسب درآمد داشته باشید . 

خود شما بهتر از ما بر این موضوع واقف هستید برای دادن نمایندگی نیاز به تبلیغات بسیار زیاد و گشترده میباشد . اما با داشتن یک سایت کارخانه حرفه ای میتوانید اینکار را به راحتی لنجام دهید . و از سرتاسر دنیا نمایندگی خود را دریافت نمایید .

سایت کارخانه در عصر حاظر بسیار مهم و حائز اهمیت میباشد . شما اگر همین الان اینکار را انجام دهید بسیار جلو خواهید بود . چراکه همانطور عرض شد تعداد این نوع وب سایت ها در فضای وب بسیار اندک بوده . و میتوانید بازار مجازی را از آن خود نمایید .

هدف از طراحی سایت کارخانجات

درباره طراحی سایت کارخانه

ما در بخش های بالای این مقاله در مورد سایت کارخانجات مفصل صحبت کرده ایم . این که این نوع وب سایت ها چه کمکی میتواند به شما نماید را میتوانید با یک جستجوی ساده . در فضای وب متوجه شوید . و متوجه خواهید شد که هم صنفان شما از شما بسیار جلوتر خواهند بود . شما چندین سال از این دوستان عقب تر خواهید بود. مالکین محترم کارگاه ها و کارخانجات تا دیر نشده نسبت به سفارش طراحی سایت خود اقدام نمایید . این موضوع را جدی بگیرید شما هم میتوانید از طریق دنیای وب برند خود را جهانی نمایید . فقط باید تصمیم خود را بگیرید . برای مثال طراحی سایت کاشی و سرامیک که جزو صنایع پردرآمد محسوب میشود بسیار درخواست میشود. 

طراحی سایت تولیدی

شرکت طراحی سایت ما با رصدکردن فضای وب روزانه به این نتیجه رسیده است که تعداد سایت های شرکتی و صنعتی روز به روز در حال افزایش است . شما که توانایی سفارش طراحی سایت را دارید . دست ، دست میکنید و اقدامی از سمت شما صورت نمیپذیرد . ما میتوانیم طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای را برای شما در سایت کارخانه برنامه نویسی نماییم تا متوجه رونق خود شوید . کالاهای خود را از طریق وب به فروش برسانید . این نوع وب سایت ها در فضای وب درحال رشد هستند و تا دیر نشده سریع تر اقدام به سفارش طراحی سایت خود نمایید . این نوع وب سایت ها را میتوان مانند طراحی سایت پورتال در نظر گرفت . چرا که درون سایت میتوان از امکانات طراحی سایت پورتال را قرار داد تا پرسنل کارخانه از طریق این سامانه در ارتباط باشند . طراحی سایت آهن آلات برای کارخانه های تولید کننده آهن میتواند بسیار پرسود باشد . حال شما که صاحب کارخانه و یا کارگاه هستید چطور اقدام به سفارش طراحی سایت را برای خود نمیکنید .

طراحی سایت کارخانجات

طراحی سایت کارخانجات حرفه ای

شرکت طراحی سایت ما با داشتن کادر مجرب تمامی سایت های خود را به صورت طراحی سایت حرفه ای عرضه میکند . شما با مراجعه به بخش نمونه کارها متوجه خواهید شد که تمام سایت ها مدرن و کاملا بهینه سازی شده طراحی شده اند . طراحی سایت حرفه ای را با طراحی سایت اختصاصی و یا طراحی سایت ارزان اشتباه نگیرید . شرکت طراحی سایت ما برای بیشتر سایت های خود این گزینه را از قبل فعال کرده است . ما در تمامی پروژه های خود البته با رضایت کارفرما این مورد را لحاظ کرده ایم . بیشتر طراحی سایت حرفه ای برای سایت های اعمال میگردد که از مخاطبین بالای برخوردار است . مانند طراحی سایت صنعتی و سایت شرکتی که ما برای این نوع وب سایت ها نیز طراحی سایت حرفه ای را لحاظ نموده ایم . 

 

هزینه طراحی سایت کارخانه

هزینه طراحی سایت کارخانه

هزینه طراحی سایت کارخانه به نوع قابلیت ها و امکاناتی که میخواهید بستگی خواهد داشت. اگر شما صرفا یک سایت با تمامی امکانات نظیر فروشگاه لوازم تولیدی بخواهید باید از قابلیت های طراحی سایت فروشگاهی استفاده کنید. به این صورت که لوازم و محصولاتی که تولید میکنید به صورت عمدی یا جزئی به فروش میرسانید. برای اینکه دیده شوید و افراد برای خرید محصولات کارخانه شما وارد سایت شوند باید سئو سایت کارخانه را به درستی انجام دهید. لازم به ذکر است که تعرفه سئو سایت کارخانه کم هزینه بوده و شما میتوانید تمامی موارد مربوط به آن را به متخصصان ما بسپارید. 

حالت دیگری نیز وجود دارد که شما صرفا یک سایت برای معرفی کارخانه خود میخواهید. در این حالت مانند سایت شما را مانند طراحی سایت صنعتی یا شرکتی انجام خواهیم داد. تمامی موارد مربوط به نوع محصولاتی که تولید میکنید، چارت نیروی های کارخانه و دیگر موارد باید در سایت شما ذکر شود. در ضمن توجه داشته باشید که تعرفه ساخت سایت کارخانه در شرکت دئوب کمترین از سایر شرکت های طراحی سایت است. اما ما همیشه سعی کردیم کیفیت را اولویت اصلی خود قرار دهیم تا بدین صورت بتوانیم مشتریان خود را راضی نگه داریم و بیش از پیش به اعتابر خود اضافه کنیم.

سئو سایت کارخانجات

با توجه به پیشرفت اینترنت در سال های آینده تمام خرید و تبلیغات از طریق اینترنت انجام میشود. و همین باعث افزایش رقابت میان کسب و کارهای مختلف میشود. شما سعی کنید که از این غافله عقب نمانید. و جایگاهی معتبر در این بستر پیدا کنید. طراحی سایت کارخانجات اول قدم شما برای ورود به دنیای وب است. دوم قدم بهینه سازی جایگاه سایت و سئو رتبه سایت کارخانجات است.

برای اینکه در میان سایت های زیادی که وجود دارد. و مرتبط با حرفه و کسب و کار شما است، دیده شوید. مستلزم این هستید که در نتایج اولیه گوگل ظاهر شوید. تا بازدید از سایت کارخانجات شما زیاد باشد. برای پیروزی در این رقابت راهکارهایی بسیاری وجود دارد. که متخصصان شرکت ما با تجربه های فراوانی که در زمینه سئو سایت کارخانجات دارند. بهینه سازی سایت شما را به صورت کاملا اصولی انجام میدهند. و خواهید دید که فروش شما چندین برابر خواهد شد.

سئو سایت کارخانجات
سفارش طراحی سایت کارخانجات

سفارش طراحی سایت کارخانجات

قبل از تصمیم گیری در مورد طراحی وب سایت کارخانه با ما تماس بگیرید. تا مشاوران با تجربه ما بهترین راهکار را ارائه دهند. برای اطلاع از هزینه طراحی سایت اختصاصی کارخانه، در قیمت تماس با ما ثبت درخواست طراحی بکنید. تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

اگر دارای سایت هستید. میتوانید برای سئو سایت کارخانه خود اقدام نمایید. در بخش تماس با ما، بهینه سازی سایت و سئو سایت را انتخاب کنید. تا کارشناسان سئو ما با شما تماس بگیرند.

 

طراحی سایت کارخانجات

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها