طراحی سایت کاشی و سرامیک

طراحی سایت کاشی و سرامیک

انواع کسب و کارهای فعالی در زمینه صنعت کاشی و سرامیک وجود دارند. که کارخانه ها و فروشندگان تمایل دارند تا بتوانند محصولات خود را به فروش برسانند. با طراحی سایت کاشی و سرامیک میتوانید محصولات خود را با یک چیدمان به صورت مشخص به مشتریان معرفی نمایید. فروشگاه ها و کارخانه های بسیار زیادی هستند که در این صنعت فعالیت دارند. شما میتوانید یک مزیت رقابتی داشته باشید. این سایت زیر مجموعه ای از طراحی سایت فروش مصالح ساختمانی است.

صنایع کاشی و سرامیک از حمله صنایعی هستند که در ساخت و ساز مورد نیاز هستند. بسیاری از انبوه سازان میتوانند از این طریق مصالح خود را به فروش برسانند. طراحی سایت کاشی و سرامیک برای فعالان این حوزه بسیار توصیه خواهد شد. شرکت های طراحی سایت در تهران یا سایر شهرها نیز به بخش وب سایت های ساختمانی خود اهمیت ویژه ای داده اند زیرا درخواست در این افزایش پیدا کرده است.

طراحی سایت کاشی

شما میتوانید از طریق وب سایت محصولات خود را معرفی نمایید. و کاربرد هر یک از کاشی ها و سرامیک هایی که دارید را معرفی نمایید. این کاشی ها میتوانید در آپارتمان ها، ویلاها، هتل ها، اماکن مذهبی، اماکن ورزشی و غیره انجام شوند. با قرار دادن تصاویر زیبا از محصولات کاشی و سرامیک در سایت دیگر نیازی ندارید که زمان زیادی را برای پرزنت محصولات خود به مشتریان خرج نمایید. بنابراین تا فرصت را از دست نداده اید اقدام به طراحی سایت فروش کاشی و سرامیک کنید.

بسیاری از شرکت های ساختمانی از تولید کننده کاشی و سرامیک باشند اقدام به طراحی سایت کاشی و سرامیک میکنند. در هر صنفی هستید که به ساختمان سازی ارتباط پیدا میکند حتما قبل از داشتن فروشگاه مصالح اقدام به طراحی سایت شرکت ساختمانی کنید. 

طراحی سایت کاشی و سرامیک 

امکانات طراحی سایت کاشی و سرامیک

طراحی صفحه درباره ما

برای اینکه بتوانید اعتماد خود را به دیگر کاربران معرفی کنید باید اطلاعات بسیار زیادی را ارائه دهید. این اطلاعات میتواند حاوی سال تاسیس، رزومه، معرفی موسسین، نمایندگی ها و غیره باشد در بخش تماس با ما میتوانید تمامی شماره های تماس ، آدرس، نقشه گوگل مپ را سایت قرار دهید. تا مشتراین بتوانند با ورود به سایت شما این موارد را درنظر داشته باشند.

دسته بندی و معرفی محصولات

در منوی سایت میتوانید انواع کاشی ها را بر اساس برند، سایز و غیره قرار دهید. مشتریان نیز میتوانند وارد سایت شده نوع کاشی و سرامیکی که نیاز دارند را انتخاب نمایند. میتوانید این امکان را قرار دهید که رنگ بندی های هر کاشی یا سرامیک تغییر یابد.

جست و جوی پیشرفته

استفاده از سیستم جست و جوی پیشرفته باعث میشود که کاربران بتوانند به صورت مستقیم محصولی که نیاز دارند را انتخاب کرده و به آن دسترسی داشته باشند. سیستم جستجوگر پیشرفته فیلترهایی بر اساس سایز، طرح، برند، قیمت و غیره طراحی میکند تا کاربر بتواند به دسته بندی دلخواه خود برسد.

نمونه کارها

در صورت لزوم میتوانید بخشی برای نمونه کارهای خود ارائه دهید و بعد از نصب کاشی و سرامیک تصاویر زیبایی از آن ها را در سایت خود قرار دهید. در این صورت به کاربران خود کمک بزرگی خواهید کرد تا بتوانند طرح مورد نظر خود از میان طرح هایی که کار شده است انتخاب نمایند. زیرا زمانی که چیزی نصب میشود زیبایی آن مشخص میشود.

طراحی سایت فروشگاه کاشی و سرامیک

در طراحی سایت کاشی و سرامیک بخش فروشگاه اینترنتی شما بسیار مهم است. شما میتوانید به سادگی محصولات خود را به فروش برسانید. مانند سایت های فروشگاهی افراد وارد شده و از میان نمونه کارها درخواست خود را ثبت میکنند. سفارش ها به این صورت است که افراد متراژ، نوع کاشی و غیره را در توضیحات اضافه میکنند. پرداخت اولیه باید انجام شود تا ماموران نصب در محل حاضر شووند. فاکتور خرید به صورت کامل برای ممشتریان صادر شده که میتوانند پرداخت را آنلاین یا حضوری انجام دهند. طراحی سایت فروشگاهی ارزان کاشی و سرامیک میتواند نیز برای شما انجام شود که در این صورت از قالب آماده باید استفاده شود.

پیشنهادات ویژه

میتوانید صفحه ای برای دسته بندی ها ، تخفیف ها، ارزان ترین ها، پر فروش ترین ها و غیره قرار دهید. تا مخاطبان بتوانند سریع تر به محصولات شما دست یابند. این پیشنهادات ویژه بهتر است که در صفحه اول سایت شما قرار بگیرد. برای مثال اسلاید شوها در طراحی سایت دیجی کالا بسیار شناخته شده هستند. ما نیز به این طریق اسلایدشوهای بسیار زیبایی را برای شما معرفی خواهیم کرد که میتوانید محصولاتی سنگی، کاشی، سرامیک و غیره را در این بخش ها قرار دهید.

تولید محتوا

برای اینکه سایت شما از نظر گوگل تاییدیه بگیرد باید اقدام به تولید محتوای مناسب در سایت خود کنید. محتواها تماما باید در زمینه حوزه کاری شما که در زمینه سنگ، کاشی و سرامیک است باشد. باید متناسب با نیاز مخاطبان و مشتریان خود در مورد مطالب مانند تشخیص کیفیت و غیره قرار دهید. محتوای خوب بازدید از سایت را بالا میبرد. زیرا بهونه ای است که کاربران به سایت شما ورود نمایند.

طراحی سایت  کاشی و سرامیک دو زبانه

اگر طراحی سایت کاشی و سرامیک به گونه ای است که بتوانید به کشورها و مناطق مختلف صادر کنید بهتر است که طراحی سایت دو زبانه را امتحان نمایید. در این صورت مشتریان و مخاطبان خارجی زبان شما میتوانند مطالب سایت را مطالعه نمایند.

مشاوره تخصصی

قبل از شروع به انجام کاری باید به این فکر نمایید که اهداف کسب و کار شما در چه زمینه ای است. شما باید خود را به کاربران معرفی نمایید. بنابراین باید از مشاوره متخصصان ما در این زمینه استفاده نمایید. بودجه شما نیز در ابتدای کار مهم است. زیرا بر اساس امکانات و قابلیت های سایت شما مشاهده میشود. آنلاین شدن کسب و کارها کار ساده ای نیست. تصور نکنید که با ساخت سایت ارزان قیمت میتوانید فروش خود را افزایش چشمگیری دهید. بلکه باید راهکارهای مدیریتی در زمینه بازاریابی آنلاین را به خوبی بدانید که متخصصان و مشاوران ما به شما کمک خواهند کرد.

تهیه هاست و دامنه

تهیه هاست و دامنه از جمله الزاماتی است که باید انجام شود. اما نوع دامنه و نوع هاستی که انتخاب میکنید بسیار مهم است که شرکت ما آن را برای شما انجام خواهد داد.

پشتیبانی سایت کاشی و سرامیک

بعد از طراحی سایت کاشی و سرامیک  تحویل آن بخش پشتیبانی وب سایت بسیار مهم است. در واقع پشتیبانی سایت دغدغه ای است که بسیاری از مشتریان ما آن را دارند. در ابتدای کار پیشتیبانی برای سایت شما به صورت رایگان انجام میشود. اما به گذشت زمان با توجه به مشکلات و مواردی که برای توسعه باید انجام شود هزینه پشتیبانی به صورت ماهیانه یا سالیانه محاسبه خواهد شد. شما میتوانید در کوتاهترین زمان ممکن مشکلاتی که در سایت به وجود بیاید را توسط شرکت ما حل نمایید.

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها