طراحی سایت گل فروشی

طراحی سایت گل فروشی

گل و گیاه همواره نماد زیبایی و آرامش است. و از آن برای زینت دادن به محیط اطراف در منزل، خانه، مهمانی ها و غیره استفاده میشود. انسان ها از گذشته تا حال از گل و گیاهان در مناسبت های مختلف استفاده میکردند. اگر صاحب یک گلفروشی یا گلخانه هستید اعلام میداریم امروزه طراحی سایت گل و گیاه نیز یکی از سایت های پرطرفدار است. که بسیاری از افراد در مناسبت های مختلف برای ابراز محبت در این سایت ها سفارش گل میدادند. طراحی سایت گل فروشی کمک میکند که میزان درآمد خود را افزایش دهید. در طراحی سایت خدمات مجالس بخشی برای انتخاب گل و تزئینات وجود دارد که میتوانید با آن ها همکاری کنید.

در طراحی سایت گل فروشی باید به طراحی ظاهر سایت توجه زیادی کرد. تا کاربر با ورود به سایت شما تصور کند که وارد گلخانه یا فروشگاه گل فروشی شما شده است. به همین دلیل باید از رنگ های زنده و جذاب، اصول رابط کاربری و تجربه کاربری خوب استفاده کرد. بسیاری از افراد ترجیح میدهند که به صورت آنلاین با دارا بودن کاتالوگ گل فروشی اقدام به سفارش گل کنند. برای مثال شما میتوانید با تالار های پذیرایی همکاری داشته باشید. زیرا بسیاری از این عزیزان به دنبال همکاری با گل فروشی شما هستند. میتوانید از قابلیت های طراحی سایت تالار پذیرایی نیز استفاده نمایید.

امکانات طراحی سایت گل فروشی

برای هر نوع گل و گیاه میتوانید دسته های مختلفی خود تنظیم نمایید. تا کاربر بتواند از میان دسته ها آیتم موردنظر خود را انتخاب کند. کیفیت تصاویر در سایت گل فروشی بسیار مهم است. هرچه کیفیت تصاویر بهتر باشد کاربر بیشتر مجاب میشود. که سفارش گل و گیاه خود را از سایت شما بدهد. در قسمت گالری میتواند گل ها و گیاهان خود را قرار دهید. و جزئیات مربوط به هر گیاه را بنویسید. در مورد طریقه نگهداری، مقدار ماندگاری، قیمت و دیگر موارد توضیحات لازم را بنویسید.

در بخش نمونه کارها میتوانید سفارشات مشتریان قبلی را قرار دهید. یا اگر خدماتی مربوط به تزئیات ماشین عروش نیز انجام میدهید در این بخش تصاویر مربوطه را قرار دهید. در طراحی سایت گل فروشی در قسمت خدمات تمامی سرویس هایی که در زمانی تزئینات با گل و گیاه انجام میدهید را درج نمایید. خدمات میتواند شامل تزئیات دست گل عروس، ماشین عروس، تزئین مهمانی ها و مجالس و غیره باشد. که در مورد هر کدام توضیحات لازم به همراه قیمت را درج نمایید.

بخش سفارش نیز مشتریان میتوانند گل یا گیاه موردنظر به همراه سرویس مورد نظر را انتخاب کنند. و به مرحله پرداخت بروند. سفارش خود را ثبت کرده و هزینه تزئین گل را به صورت آنلاین پرداخت کنند. و در قیمت توضیحات آدرس گیرنده و ساعت تحویل را نیز درج نمایند.

امکانات طراحی سایت گل فروشی
قیمت طراحی سایت گل فروشی

قیمت طراحی سایت گل فروشی

هر سایتی نیاز به تعمیر و نگهداری دارد. پشتیبانی سایت گل فروشی و گل خانه یکی از خدمات سایت شرکت دئووب است. بعد از طراحی سایت نیاز به پشتیبانی سایت نیز دارید. که در صورت لزوم آیتم های جدید به سایت شما اضافه شود. یا اگر مشکلی پیش آمد به سرعت برطرف شود. شرکت دئووب نگهداری و پشتیبانی سایت گل فروشی را یک ساله به صورت رایگان انجام خواهد داد. برای طراحی سایت فروشگاهی گل میتوانید از سایر سایت الگو برداری کنید. اما ایده های اصلی را ما به شما خواهیم گفت.

قیمت طراحی سایت گل فروشی به صورت کاملا منصفانه برای شما درنظر رفته خواهد شد. اگر افرادی قیمت بسیار ارزان یا خیلی زیاد پیشنهاد دادند بهتر است که دوری کنید. با توضیح در مورد انواع گل وگیاه میتوانید به تولید محتوا بهینه در سایت بپردازید. همچنین میتوانید لینکی به شبکه های اجتماعی بدهید و به تبلیغات در شبکه های اجتماعی بپردازید. که یکی از روش های بازاریابی اینترنتی است.

میتوانید بخشی را به محتواهای آموزشی در زمینه گل و گیاه ارائه دهید. یک سایت گل فروشی شما نیز یک سایت آموزشی نگهداری گل و گیاه نیز باشد.

طراحی وب سایت گل فروشی

مزایای طراحی سایت گل فروشی

اگر صاحب گل فروشی یا گل خانه هستید و مشتریان شما نسبت به قبل بسیار کمتر شده اند. طراحی سایت گل فروشی را به شما پیشنهاد میدهیم. زیرا با شرایط قرنطینه ممکن است بسیاری از مردم از منزل خود برای خرید گل به شما مراجعه نکنند. یا بسیاری از افراد مراسم، جشن عروسی، تولد دارند و در سایت به دنبال سایت گل فروشی میگردند تا خدمات تزئیات گل برای ماشین عروس، دسته گل و غیره را انجام دهد. مغزه گل فروشی شما فقط به افراد محدودی که به شما نزدیک باشند سرویس دهی میکند.

با طراحی سایت گل فروشی میتوانید دایره مشتریان خود را افزایش بدهید. هرچه امکانات و خدمات شما حرفه تر باشد. به طبع افراد نیز برای سفارش گل به شما مراجعه میکنند. با طراحی وبسایت فروشگاهی گل میتوانید از سایر رقیبان خود جلو بزنید. شما میتوانید خمات خود را در سایت فروش گل خود افزایش دهید. برای مثال تصور کنید که شما رفا یک خدمات محدودی را انجام میدادید. اما در سایت خود متوجه درخواست ها با ایده های ناب برای مشتریان میشوید که کسب و کار شما را رونق خواهد داد. و فروش شما را به میزان زیادی افزایش میدهد.

مزایای طراحی سایت گل فروشی
طراحی سایت گل فروشی با وردپرس

طراحی سایت گل فروشی با وردپرس

بسیاری از افراد به فکر طراحی سایت خدماتی برای خود افتاده اند. و یک گل فروشی یا گلخانه نباید از این قضیه مسثنی باشد. زیرا ارائه خدمات گل نیز جزو یک سایت خدماتی محسوب میشود. یکی از پلن های دئووب طراحی سایت با وردپرس برای گل فروشی ها است. وردپرس امکانات خوبی برای فروش گل و گیاه شما به صورت اینترنتی دارد. و بسیاری از سایت های فروش گل و گیاه از پلتفرم وردپرس در طراحی خود استفاده میکنند. طراحی سایت گل فروشی با وردپرس پیشنهاد ما به شما است.

با پلتفرم وردپرس سریع تر و با هزینه بسیار کمی میتوانید سایت فروشگاه گل و گیاه خود را راه اندازی کنید. همچنین کار با مدیریت محتوای وردپرس برای شما راحت تر و کاربردی تر است. قالب وردپرس برای سایت گل فروشی شما میتواند از صفر طراحی و کدنویسی شود. یا اینکه از قالب آماده سایت استفاده شود. که هزینه کمتری برای شما خواهد داشت. طراحی سایت گل فروشی با وردپرس با قالب اختصاصی را پیشنهاد میدهیم که ظاهر سایت تماما با توجه به سلیقه شما شکل گیرد. در ضمن برای جلب نظر مخاطبان به مناسبت های مختلف مانند  ، تخفیف های متنوع ارائه دهید.

طراحی سایت گل فروشی ارزان

هدف از طراحی سایت گل فروشی برندسازی کسب و کار شما است. یک نمایشگاه گل و گیاه نیاز به طراحی سایت گل گیاه دارد. که هم جنبه آموزشی داشته باشد و هم جنبه معرفی و فروش گل وگیاهان. همچنین میتوانید در سایت خود انواع روش های تزئینی گل را بیان کنید. و همین منجر به جذب افراد زیادی به سایت شما خواهد شد. این فرصت را میدهید که افراد از هر نقطه ای که در شهر هستند خدمات گل و گیاه را از شما درخواست نمایند.

خرید اینترنتی بسیار لذت بخش است. زیرا سایت شما مانند ویترینی از تمام گل ها است. که کاربر میتواند در عرض چند دقیقه تمام گل و گیاهان شما را مشاهده کند. همچنین شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز سفارش گل و تزئینات گل را از مشتریان خود دریافت نمایید. که بدین صورت شما حتی در روزهای تعطیل نیز میتوانید درآمد و فروش خود را داشته باشید. با یک سایت ارزان نیز میتوانید با حداقل ترین بودجه سایت فروش گل خود را داشته باشید.

طراحی سایت ارزان گل فروشی یکی از پلن های طراحی ما است. که هدف ما ارائه خدمات طراحی سایت با توجه به بودجه شما است. که بتوانید با بودجه کمی که دارید نیز صاحب سایت استاندارد گل و گیاه خود شوید. و از این راه گل فروشی خود را تبدیل به برند حرفه ای کنید.

طراحی سایت گل فروشی ارزان
سفارش طراحی سایت گل فروشی

سفارش طراحی سایت گل و گیاه

در سراسر جهان مردم علاقه زیادی به وسایل تزئینی دارند. که گل یکی از وسایل تزئینی طبیعی است. که در طبیعت وجود دارد. انسان نیاز به طبیعت و گل و گیاه دارد. و هر کسی با بوییدن و دیدن گل و گیاه حسی خوبی پیدا خواهد کرد. اینترنتی بسیاری از تعاملات را سریع تر و آسان تر کرده است. و همین است که بیشتر افراد به طراحی سایت گل فروشی پرداخته اند. تا بتوانند به صورت آنلاین سرویس های تزئیناتی گل و گیاه خود را به افراد بدهند.

در سایت گل فروشی انواع تصاویر زیبا از دسته گل ها. و تزئیات های مختلف که با گل انجام شده اند را میبینید. و همین شما را وسوسه میکند که سفارش یک دسته گل زیبا بدهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. و دیگر نیاز نباشد که تا گل فروشی بروید و وقت خود پیدا کردن گل فروشی و تزئین دسته گل خود کنید. سفارش طراحی سایت گل فروشی را میتوانید همین حالا در شرکت ما ثبت نمایید. تا کارشناسان با شما تماس گرفته و با تنظیم جلسه ای بتوانید. در بهترین حالت صاحب سایت دلخواه گل خود شوید.

یکی از دغدغه ها و حساسیت های فروشندکان گل تماس مستقیم و لمس کردن گل و گیاهان است. که همین منجر به پژمردن آن ها میشود. مشتریان بدون مراجعه حضوری در منزل یا محل کار خود نمونه گل ها را میبینند و سفارش خود را ثبت مینماند. و تنها کار شما حل و نقل دسته گل ها به محل میباشد. در سفارش طراحی سایت اعلام میداریم که در صورت مشورت میتوانید 24 ساعته با پشتیبانی ما در تماس باشید. در صفحه تماس با ما یا در بخش برآورد هزینه سایت میتوانید درخواست سفارش خود را ارسال کنید.

سئو سایت گل فروشی

شرکت طراحی سایت حرفه ای دئووب در نظر دارد که با طراحی سایت گل فروشی میزان رضایت مشتریان شما را افزایش دهد. سئو سایت و بهینه سازی سایت منجر به این میشود که اگر افراد سایت گل فروشی سرچ کردند. گوگل سایت شما را در نتایج اولیه به این عزیزان نشان دهد. طراحی سایت ریسپانسیو منجر به بهبود تجربه کاربری میشود. و به بهینه سازی سایت گل و گیاه کمک زیادی خواهد کرد. سرعت بارگزاری بالای سایت و نمایش سایت به صورت واکنش گرا باعث رضایت کاربران خواهد شد.

برای اینکه سایت گل فروشی شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد. لازم است که سئو سایت و بهینه سازی سایت گل فروشی شما با دقت هر چه تمام انجام شود. طراحی سایت با اصول سئو جایگاه خوبی در صفحه اول گوگل برای شما تضمین خواهد کرد. که همین عامل بازید از سایت شما را افزایش خواهد داد. برای بهبود سئو سایت گل فروشی میتوانید مقالاتی در زمینه طریق نگهداری انواع گل و گیاه بنویسید. و روش های درباره تزئین سالن ها و مراسمات با گل و گیاه های زیبا را توضیح دهید.

سئو سایت گل فروشی
ساخت سایت فروش گل و گیاه

ساخت سایت فروش گل و گیاه

در دنیای امروز هرکسب و کاری میتواند تجارات خود را به شکل اینترنتی تبدیل نمیاد. باید دقت نمایید که این اصل میتواند برای شما بسیار سودآور باشد. برای اینکه بتوانید در میان افراد زیادی دیده شوید باید اقدام به ساخت سایت فروش گل و گیاه برند خود کنید. ممکن است که گلخانه یا گل فروشی شما در موقعیتی باشد که در دید افراد زیادی نباشد. اما میتوانید از طریق سایت این کار را به طور بسیار زیبایی انجام دهید. و سفارش های شما به صورت اتوماتیک از طریق سایت خواهد بود و دیگر لازم نیست که درگیر بسیاری از مشکلات و موارد شوید.

لازم به ذکر است هر سایت فروشگاهی برای دیده شدن باید متحمل برآورد آنلاین هزینه سئو نیز شود زیرا بدون سئو دیده نخواهید. بنابراین برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما همراه باشید تا در مورد نحوه برآورد هزینه طراحی سایت گلخانه شما اطلاعاتی را ارائه دهند. لازم به ذکر است که شما میتوانید در پکیج طراحی سایت ارزان که بالاتر نیز توضیح داده شد سئو ارزان نیز درخواست دهید که مشتریان ما نیز از این پکیج راضی بوده و نتایج خوبی گرفتند. 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها