طراحی پورتال

هر سازمانی برای اینکه بتواند با مشتریان و همکاران خود ارتباط سازمان یافته شده داشته باشد نیاز به طراحی پورتال سازمانی و نرم افزار تحت وب دارند. که شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) با در نظر گرفتن تمام ابعاد کسب و کار شما، حرفه ترین پورتال را برای شما طراحی خواهند کرد. هدف ما این است که ابزاری حرفه ای در اختیار شما قرار دهیم. تا بتوانید مدیریت کسب و کار خود را در این پلتفرم آنلاین انجام دهید. ما به سازمان ها پیشنهاد میدهیم که در کنار طراحی سایت سازمانی خود اقدام به ساخت یک پرتال حرفه ای مطابق با آخرین تکنولوژی ها کنند زیرا پرتال های سازمان ورژن های بسیار قدیمی است که باید تغییر کنند. طراحی پورتال سازمانی یا شرکتی برای بسیاری از مجموعه ها بسیار مهم است. 

در واقع طراحی پرتال یک نوع اپلکیشن تحت وب محسوب میشود. که به صورت تخصصی سازمان شما را مدیریت خواهد کرد. انواع مختلف طراحی پرتال وجود دارد که میتوان به پورتال دولتی، پورتال فروشگاهی، پورتال دانشگاهی، پورتال بیمارستانی،  پرتال امور مشتریان، پرتال خبری و غیره. که هر کدام از این پرتال ها ویژگی و امکانات مختص به خود را دارند. هدف از طراحی پرتال این است که تمام عملیات های شما در یک بستر متمرکز انجام شود. که مدیریت شما بر روی داده ها و تراکنش های مجموعه شما راحت تر خواهد بود. 

طراحی پورتال

طراحی پورتال سازمانی

طراحی پورتال برای سازمان ها، شرکت ها، کارخانه ها و … مناسب است. با طراحی پورتال سازمانی میتوانید پایگاهی از داده های سازمانی خود ایجاد کنید. که مدیران، کارمندان و حتی مشتریان شما بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. در واقع هر شرکت یا سازمانی باید یک سیستم جامع از اطلاعات مورد نیاز خود داشته باشد. یک پورتال دروازه ای به سوی اطلاعات است. که باید به گونه ای حرفه ای برنامه ریزی و پیاده سازی شود.

پورتال یک نوع از طراحی سایت است که کاربران نقش مهمی در آن دارد. پورتال سازمانی با طراحی سایت شرکتی یا طراحی وب سایت سازمانی تفاوت دارد. و از این جهت است که این پورتال آنلاین به صورت داخلی برای اعضای شرکت طراحی و ساخته میشود.

یک پورتال وظیفه سازمان دهی اطلاعات یک مجموعه خاصی را دارد. که وظیفه آن اطلاع رسانی یا منظم سازی وظایف هر شخص است. با جمع آوری منبع های مختلف اطلاعاتی یک پایگاه داده عظیم ایجاد میشود. سازمان ها، شرکت ها و مجموعه ها نیاز دارند. تا با استفاده از یک سیستم جامع فعالیت خود را انجام دهند. تمام اسناد و اطلاعات در آن به صورت مکانیزه ذخیره شود. و در صورت نیاز بتوانند داده ها و آمار مورد نیاز را استخراج کنند. زمان و مکان در سیستم پورتال مهم نخواهد بود.

تفاوت پورتال با طراحی سایت

یکی سایت حاوی اطلاعاتی که همه کاربران اینترنت به آن دسترسی دارند. اما پورتال سازمانی میتواند به گونه ای طراحی شود. که صرفا افراد به دسترسی خاصی که برای آنان تعریف میشود. به پورتال سازمانی وارد شوند. پورتال برای یک سازمان طراحی میشود. یک سایت برای تمام کاربران اینترنت میتواند باشد. تعامل کاربر با پورتال بیشتر از یک سایت خواهد بود. پورتال حاوی مطالب مختلفی است. که پراکنده تراز مطالب یک سایت هستند.

یک وب سایت یک پلتفرمی است که دارای مقدار زیادی اطلاعات است. که از طریق همان سایت اطلاعات قابل دسترسی هستند. پورتال یک دروازه های به سوی پایگاه داده ها و سایت های مختلف است. که خود پورتال تنها یک واسط است. که میتواند به منابع مختلفی اطلاعاتی متصل شود.

اطلاعات و داده ها را از صفحات و پایگاه های مختلف جمع میکند. و منابع موردنیاز را به صورت طبقه بندی شده ارائه میدهد. پورتال ها یا میتونند به صورت تخصصی و متمرکز شده بر روی موضوعی باشند. یا میتوانند به صورت جامع و گسترده به ارائه سرویس بپردازند.

امکانات و ویژگی های پورتال انعطاف پذیر هستند. یکی از منابع درآمد در طراحی پرتال، تبلیغات و آگهی است. که سرویس ها و خدمات مختلفی را به صورت هدفمند ارائه میکند. که با طراحی کنترل پنل پیشرفته میتواند بخش های مختلف آن را تغییر داد. بدین منظور میتوانید از امکانات طراحی سایت تبلیغاتی استفاده نمایید.

تفاوت طراحی پورتال و طراحی سایت
پورتال چیست

طراحی پورتال چیست ؟

اگر میخواهید بدانید پرتال به چه معنی میباشد. دروازه یا درگاه ای است که به وسیله آن اطلاعات رد و بدل میشود. از صفحات مختلف وب سایت تشکیل شده است. که اطلاعات و دستورالعمل ها از منبع های مختلف در آن قرار میگیرد. ویژگی مهم پرتال دسته بندی و سازمان دهی اطلاعات است. اگر افراد در مکان های مختلف بخواهند به اطلاعات دسترسی داشته باشند. باید وارد پرتال شوند. ادمین های اصلی پورتال برای مثال مشخص میکنن. که افراد فقط با IP های مشخصی بتوانند وارد پورتال شوند.

بنابراین خارج از کامپیوتر شخصی هر فردی در سازمان نمیتوانند وارد پورتال شوند. اما از نظر ما این سیستم اشتباه است. در حال حاضر باتوجه به شرایط پیش آمده دورکاری بهتر است که خارج از محیط کاری بتوانند وارد پورتال شوند. هر کاربر ویژگی هایی دارد که مشخص میکند. در پنل کاربری خود در پرتال چه چیزی را ببینند. و در آن چه دستورالعمل هایی قادر هستند که انجام دهند. برای مثال همیشه در کنار طراحی سایت خبری، پورتال خبری نیز راه اندازی میکنیم که برای اعضا و کارمندان سایت خبرگزاری است. 

هدف از طراحی پورتال

پورتال یک دروازه ای است که کاربران به آن وارد میشوند. پورتال دنیایی از دانش و اطلاعات است. در گذشته پورتال فضایی از اطلاعات عمومی و تخصصی بود. اما امروزه سیستم های پورتال بسیار پیشرفته شده اند. و علاوه بر جستجوی اخبار و داده های آمار، وظایف ساده یا پیچیده ای با نرم افزارهای موجود انجام میشود. در طراحی پورتال از سیستم های نرم افزاری نیز بهره برده میشود. تا کارایی سیستم های تحت وب به صورت جامع حرفه ای تر شود.

برای مثال در بیمارستان ها، طراحی پورتال در کنار طراحی سایت بیمارستانی موجب میشود که پرستاران، پزشکان و دیگر کارکنان با هم در ارتباط باشند و آخرین اخبار پزشکی را دریافت کنند.

در طراحی پورتال دسترسی های مختلف تعریف میشود. زیرا هر کاربری یک وظیفه مشخص دارد. و بر طبق وظیفه ای که دارند دسترسی آن به سیستم تعریف میشود. در واقع شما باید تمام چارت سازمانی خود را به صورت منظم بچینید. و بر اساس آن دسترسی های مختلف هر رتبه را مشخص نمایید. که هر کاربر با ورود به پرتال بتواند در پنل کاربری خود یکی سری وظایف را انجام دهد. هر کاربر باید بتواند در پنل خود به اطلاعات مشخصی دسترسی داشته باشد. تمام این موارد باید قبل از طراحی پورتال برنامه ریزی شود.

هدف از طراحی پورتال
امکانات طراحی پورتال

امکانات پورتال سازمانی

امکانات پورتال بر اساس نیاز خاص کاربران قرار داده میشود. یک وب سایت معمولا موضوع محور است. و بر اساس آن موضوع امکانات طراحی و قرار داده میشود. که افراد باید به گونه ای با موضوع آن سایت مرتبط باشند. در غیر این صورت کاربردی برایشان نخواهد داشت. برای مثال سیستم رزرواسیون میتواند در هر نوع پرتالی قرار گیرد. رزرواسیون منازل یا حتی میز در رستوران از طریق یک صفحه وب انجام میشود. سیستم CRM حرفه ای در طراحی پورتال باعث ارتباط سریع تر همکاران و مشتریان خواهد شد.

امکانات پورتال به نوع پرتالی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. داده های پروتال میتواند شامل متن، تصویر،  گرافیک، فرم ها، نرم افزارها و غیره باشد. زمان بندی قرارهای ملاقات و جلسه ها یکی از امکاناتی است که در طراحی پورتال اضافه خواهد شد. همچنین از طریق پورتال نامه رسانی و آرشیو اسناد و مدارک نیز انجام خواهد شد. طراحی پروتال سازمانی منجر به کاهش بروکراسی میشود. سیستم CRM پیشرفته موجب ارتباط شرکت ها با مشتریان میشود. که بسیاری از سازمان ها به آن نیاز دارند.

نظرسنجی

سیستم نظرسنجی

یکی از امکانات طراحی پورتال، سیستم نظرسنجی است. این سیستم به صورت گروه بندی شده ساخته میشود. مانند سیستم نظرسنجی استادان که در پورتال دانشگاهی وجود دارد.

کارتابل وظایف

کارتابل وظایف

کارتابل وظایف در پورتال های سازمانی مهم است. باید ارسال و دریافت این وظایف بر اساس یک مسیر مشخص انجام شود. و میان افراد هر کاری در گردش قرار بگیرد.

پرداخت آنلاین

سیستم پرداخت آنلاین

یکی از امکانات طراحی پورتال، سیستم پرداخت های مختلف است. یک درگاه بانکی همانطور که میدانید. یک درگاهی برای ورود به بانک ها وسیستم های پرداخت مختلف است.

سیستم مکاتبات

سیستم گردش مکاتبات

سیستم مکاتبات از طریق پورتابل بسیار راحت تر انجام میشود. در گذشته نامه رسان ها نامه های اداری را به دست افراد میرساند. که امروزه از طریف پورتال قابل انجام خواهد بود.

اطلاع رسانی اختصاصی

اطلاع رسانی اختصاصی

یکی از امکانات طراحی پورتال اطلاع رسانی اختصاصی از طریق یک پلتفرم است. که همه افراد یک سازمان یا مجموعه با اتصال به آن میتوانند به داده های مهم دسترسی داشته باشند.

سیستم داده کاوی

سیستم داده کاوی

یک از امکانات طراحی پورتال، سیستم تحلیل آماری آنلاین است. شما میتوانید به صورت هوشمند و اتوماتیک به داده های آماری موردنیاز خود دسترسی پیدا کنید.

فرم های پیشرفته

فرم های پیشرفته

یکی از امکانات طراحی پورتال وجود نرم افزارها و فرم های پیشرفته است. که کاربران از این امکانات در جهت پیشبرد وظایف خود استفاده خواهند کرد.

سیستم ثبت نام و ورود

سیستم ثبت نام و ورود

ثبت نام و ورود کاربران بر اساس هویت و رتبه آن ها در سیستم پورتال تعرفی میشود. بنابراین امنیت و حفاظت اطلاعات سازمانی و حقوقی کارکنان حفظ خواهد شد.

سیستم گردش

سیستم گردش

یکی از امکانات طراحی پورتال سیستم گردش است. گردش در اینجا به معنی طراحی و ساخت work flow های مختلف و هوشمند در سیستم است که هر کدام دستور العملی را دنبال میکنند.

پورتال سازمانی چه کارایی می تواند داشته باشد ؟

طراحی پورتال سازمانی باعث ایجاد پنجره ای به محیط اطلاعاتی آن سازمان یا شرکت میشود. که کاربران بر اساس سطح مختلف دسترسی پیدا خواهند کرد. و اطلاعات لازم در آن به صورت طبقه بندی شده بر اساس هر وظیفه قرار خواهد گرفت. که یک ارتباط و تعاملی میان اشخصاص مختلف سازمان برقرار خواهد کرد. طراحی پورتال سازمانی برای بهبود روند تعامل اطلاعات میان افراد شرکت مفید خواهد بود. که در آن کارها و وظایف به اشتراک گذاشته میشود.

هر کاربر با توجه به رتبه و مقامی که دارد. پنل مخصوص به خود را خواهد داشت. گروه های کاربری مختلفی در طراحی پورتال سازمانی تعریف خواهد شد. ایمیل های سازمانی از طریق پورتال ارسال و دریافت خواهد شد. پورتال سازمانی به صورت اختصاصی بر روی اطلاعات سازمانی تمرکز خواهد داشت. که تمام اطلاعات از طریق آن رد و بدل خواهد شد.

پورتال سازمانی باید قابلیت اضافه یا کم کردن فرآند های سازمانی را داشته باشد. و کاملا مطابق با ایده های شما داینامیک طراحی شوند. اطلاعات سازمان در پایگاه داده ها ذخیره میشوند. و ماژول هایی برای دسته بندی، خواند و نوشتن داده ها طراحی میشود. شرکت های بزرگ منابع اطلاعاتی خود را با پورتال سازمانی در اختیار اعضای شرکت قرار میدهند. و همچنین با طراحی پورتال سازمانی جذب اطلاعات بیشتر خواهد بود.

طراحی پورتال سازمانی

خدمات ارائه دهنده شرکت

ویژگی های  پورتال

دسترسی اطلاعات

دسترسی اطلاعات

در طراحی پورتال قابلیت دسترسی به اطلاعات بسیار مهم است. بنابراین باید به صورت سازمان دهی شده اطلاعات در آن قرار بگیرند. تا بتوانید به درستی آن ها را استخراج نمایید. باید بدانید که در طراحی پورتال سازمانی کاربران در سطح های مختلف به اطلاعات متفاوتی دسترسی خواهند داشت. البته تعدادی از این اطلاعات میان همه کاربران مشترک میباشد. اما اطلاعات اصلی برای هر کاربر در هر سطح شخصی سازی میشود. 

مشخص کردن سطوح دسترسی

در طراحی پورتال سطوح دسترسی به اطلاعات مشخص میشود. برای مثال اگر یک سازمان بزرگی هستید. طبیعتا دارای چارت سازمانی مخصوص به خود هستید. که هر شخصی وظایفی مشخص بر عهده دارد. و مسئولیت کارها و وظایف خود را بر گردن دارد. میتوانید به کارمندان هر بخش، مدیران، مشتریان، همکاران در سازمان های دیگر و غیره اشاره کرد. با طراحی پورتال میتوانید همه این اعضا را در یک سیستم واحد به یکدیگر متصل نمایید. تا از طریق پلتفرم طراحی شده با هم در تعامل باشند.

مشخص شدن سطوح دسترسی
تحلیل و استخراج داده ها

تحلیل و استخراج داده ها

در طراحی پورتال بخشی برای تحلیل اطلاعات وجود خواهد داشت. که در این بخش آمار و ارقام موجود در پایگاه داده به صورت نمودارهای آماری نشان داده خواهند شد. در طراحی پورتال آنالیز اطلاعات برای کاربران بسیار مهم است. مدیران هر سازمان یا مجموعه ای به دنبال آن است. که بتواند اطلاعات درستی از روند اجرای فعالیت ها داشته باشد. داده کاوی یک بخش اعظمی از پورتال خواهد بود. که در این بخش ها باید به درستی آمار استخراج شوند. و در نمودارهای گرافیکی متنوع قابل مشاهده باشد.

جستجوگر پیشرفته

در طراحی پورتال وجود یک جستجوگر پیشرفته اساسی است. تا کاربران بتوانند داده های موردنیاز خود را بیابیند. زیرا حجم اطلاعات در یک پورتال ممکن ایت به حدی باشد. تا شما بدون جستجوی با کلمه موردنظر نتوانید آن را بیابید. دسته بندی مطالب باید به گونه ای باشد. که کاربران بتوانند در سریع ترین زمان ممکن به داده ها دسترسی پیدا کنند. زیرا در یک سازمان سرعت در انجام دستورالعمل ها بسیار مهم است. و کاربران نباید وقت زیادی را صرف جستجوی دستورالعمل ها کنند.

جستجوگر پیشرفته
دسترسی به برنامه ها

دسترسی به برنامه ها

در طراحی پورتال دسترسی به برنامه ها به گونه ای است. یک پورتال حاوی برنامه های مختلفی تحت وب میتواند باشد. که کاربران بتوانند با سایت تعامل مفید داشته باشند. فرم ها و برنامه هایی که برای هر قسمتی لازم است. باید به گونه ای باشد که قابلیت اجرای سریع را داشته باشد. این برنامه ها برای مثال میتواند. برنامه حسابداری یا مدیریت محصولات و انبار، مدیریت فروش ها و غیره باشد. که هر کاربری باید بتواند به برنامه های موردیناز برای انجام وظایف خود دسترسی داشته باشد.

مطالب دسته بندی شده

مطالب و اطلاعات در طراحی پورتال باید دسته بندی شوند. زیرا سازمان دهی مطالب و برنامه ها در طرای پورتال ضروری است. زیرا اگر به درستی از ابتدا انجام نشود. با گذشت زمان نگهداری از پورتال سخت خواهد بود. معماری اطلاعات در طراحی پورتال باید بسیار اصولی انجام شود. زیرا باید به فکر نگهداری و توسعه پرتال در طی طولانی مدت داشته باشید. دسته بندی و گروه بندی فرم ها و داده ها باید توسط ادمین های پروتال طراحی و توسعه یابد.

مطالب دسته بندی شده
انجام وظایف روزانه

انجام وظایف روزانه

پرتال یک بخش برای کارتابل وظایف دارد. که در آن کاربران تسک های روزانه خود را انجام میدهند. برای مثال قرار است که اسنادی به امضای تعدادی از مدیران برسد. در کارتابل به جای مراجعه حضوری، اسناد در کارتابل افراد قرار میگیرد. و به سمع و نظر کاربران خواهد رسید. و کاربران دستورالعمل های لازم را بر روی آن کار موردنظر خود انجام میدهند. وظایف روزانه در کارتابل موجود در پورتال خطای انسانی را به مقدار بسیار زیادی کاهش خواهد داد. 

ارتباط با دیگر کارمندان

یکی از مزایای طراحی پورتال برای برقراری ارتباط میان کاربران آن وب سایت است. که کاربران میتوانند شامل مدیران، کارمندان، مشتریان و غیره باشند. که شما در خارج از فضای پورتال به سختی میتوانید به صورت منظم با سایر همکاران در ارتباط باشید. کاربران در قسمت کارتابل میتوانند وظایف مختلف را به یکدیگر تخصیص بدهند. همچنین سیستم چت آنلاین درون سازمانی وجود خواهد داشت. که افراد در آن به راحتی در مورد وظایف بایکدیگر به تبادل اطلاعات بپردازند. برای مثال در پورتال مدرسه که البته در طراحی سایت مدرسه آنلاین نیز انجام میشود کادر آموزشی و معلمان با هم در ارتباط هستند.

ارتباط با دیگر کارمندان
مزایای طراحی پورتال

مزایای طراحی پورتال

مزایای طراحی پورتال بسیار زیاد است. کاربران به صورت آنلاین با صرف زمان کم منابع موردنظر خود را پیدا میکنند. و سرویس های موردنظر خود را انجام میدهند. پورتال پایگاهی جامع از اطلاعات است که به صورت مجتمع در یک واحد مشترک قرار گرفته شده اند. که امکان سرچ آنان وجود خواهد داشت. و گزارش های لازم در هر نوع آمار داده خواهد شد.

پورتال اینترفیسی کاملا سفارشی است. که با استفاده از ماژول های قدرتمند ساخته میشود. در طراحی سایت دانشگاهی بخش طراحی پورتال دانشگاهی برای ورود دانشجویان و اساتید است که گزارش هایی شامل نمرات درس ها و زمان بندی ها را مشاهده میکنند. برای مثال آژانس های مسافرتی در کنار طراحی سایت آژانس مسافرتی، یک پورتال داخلی نیز دارند که تعدادی از آن ها را ما طراحی و توسعه داده ایم.

مزایای طراحی پورتال مدیریت محتوا و داده های وب سایت های مرتبط با سازمان است. به راحتی میتوانید منابع پورتال را بروزرسانی کنید. و در صورت نیاز بخش های مختلف آن را سفارشی سازی کنید. امنیت در نگه داری اطلاعات در یک پورتال بهتر خواهد بود. با طراحی پورتال میتوانید محصولات و اطلاعات را به راحتی در اختیار افراد قرار دهید. برای افراد خارج از سازمان خود میتوانید نیز اجازه دسترسی دهید.

طراحی پورتال وب سازان مرصاد ( دئووب )

داده هایی که به صورت پراکنده با هم جمع میشوند. و به صورت سازمان دهی شده و منظم ارائه میشوند طراحی پورتال است. پورتال ها شامل یک حجم بزرگی از داده ها هستند . که با یک جستجو میتوان کارهای مختلفی از طریق پورتال انجام داد. هر منبع اطلاعاتی به صورت های مختلفی داده های آماری را نمایش میدهد. که کاربر با توجه به نیاز خود میتواند مشخص کند که چه چیزی را مشاهده کند.

اگر یک شرکت با چندین شعبه هستید. میتوانید یک طراحی پورتال را به تیم ما بسپارید. تا با استفاده از یک پورتال مرکزی به سایر شعبه ها ارتباط برقرار کرد. بدین منظور از زیر پورتال استفاده میشود. هر یک از این زیر پورتال ها به صورت جداگانه قابلیت شخصی سازی دارند. این بستر در مقیاس های مختلف پیاده سازی میشود. 

طراحی پرتال
طراحی پورتال حرفه ای

طراحی پورتال حرفه ای و انواع آن

مدیریت سطوح دسترسی به بخش های مختلف در طراحی پورتال بسیار مهم است. سیستم پورتال به صورت ماژولار خواهد بود. که هر بخش آن با توجه به نیاز شما اختصاصی طراحی خواهد شد. در طراحی پورتال فرآیند های سازمان به صورت منحصر به فرد طراحی خواهند شد. 

سیستم ارتباط با مشتریان یا crm جهت ارتباط مشتری با کارفرما خواهد بود. برای مثال نحوه استفاده از محصولات، سفارش سازی، پرداخت فاکتورها و غیره قرار گرفته میشود. دراین بخش مشتریان به صورت های مختلف با پشتبانی در ارتباط خواهند بود. طراحی پورتال CRM برای کسب و کارهایی که به صورت لحظه ای کارفرما با مشتری در ارتباط است توصیه میشود.

طراحی پورتال حرفه ای B2B برای ارتباط مدیران با نمایندگان فروش و همکاران توصیه میشود. که کارهای بسیار زیادی در آن انجام میدهند. که در آن مدیریت انبار، موجودی ها، فاکتورها، سفارش ها و غیره چک خواهد شد. و همه سهام داران میتوانند در به صورت یکپارچه اطلاعات را داشته باشند.

طراحی پرتال

هر کاربر باتوجه به هویتی که دارد در سیستم وارد میشود. دسترسی اطلاعات از طریق پروتال بسیار پرسرعت بوده و دارای امنیت بالا بوده است. شرکت های بزرگ با طراحی پورتال حرفه ای با پرسنل و واسطه ها، سهامداران، تامین کنندگان و دیگر همکاران در ارتباط خواهند بود. هر بخش در پورتال قابل ارزیابی با اثر بخشی بالا خواهد بود. با طراحی پورتال حرفه ای حفاظت از اطلاعات مهم سازمان سیار راحت تر خواهد بود. و حفره های امنیت را به خوبی کنترل خواهد کرد.

طراحی پورتال 

طراحی پورتال فروشگاهی

طراحی فروشگاه اینترنتی در واقع یک پورتال فروشگاهی میباشد. که در آن کاربران میتوانند اطلاعاتی وسیعی از کالاهای موردنظر خود بیابند.در صورت تمایل کالای مورد نظر را انتخاب کنند. و با انتخاب کالا آن وارد سبد کالای مجازی سایت میشود. که میتوانند محصولات آن را کم یا زیاد کنند. همانند سبد خریدی که در فروشگاه استفاده میکنید. سایت فروشگاهی دارای قسمتی است. که در آن سفارش خود را ثبت میکنید. طراحی پورتال فروشگاهی شامل امکاناتی خواهد بود. که میتوان به مدیریت سفارش ها، مدیریت کالاها، سیستم های سفارش گذاری، تخفیف و غیره اشاره کرد. که باعث افزایش سود فروشگاه اینترنتی شما خواهد بود.

هر آنچه که درباره طراحی پورتال باید بدانید

پورتال در واقع نوعی وب سایت است. کاربران قابلیت های مختلفی در آن میتوانند داشته باشند. کاربران به غیر از خواندن میتوانند به موضوعات مختلف دسترسی داشته باشند. کاربر با سایت در ارتباط است. و میتواند اکشن های مختلفی بر روی آن انجام دهد. طراحی پرتال برای هر مجموعه یا سازمان بزرگی ضروری است.

برای مثال اشخاص برای دست یابی به اطلاعات یک ثبت نام باید به سراغ وب سایت مربوطه بروند. برای مثال شخصی درخواست وام دارد. یک سایت تمام جزئیات دقیق را ندارد. و راهی جز مراجعه یا تماس با پشتیبانی نخواهد داشت. که بخش پشتیبانی با توجه به دستورالعمل های درج شده در پورتال را به اطلاع مخاطب میرسانند. پورتال یک سیستم کاربر محوری است که جواب گوی نیازهای هر کاربری خواهد بود.

درباره طراحی پورتال
طراحی پورتال با دئووب

طراحی پورتال با وب سازان مرصاد ( دئووب )

طراحی پورتال باید زیرنظر متخصصان با تجربه طراحی و پیاده سازی شود. شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) به شما اطمینان میدهد که بتوانید یک پورتال حرفه ای داشته باشید. تا با استفاده از آن پراکندگی اطلاعات و وظایف را تا حد زیادی کاهش دهید. از ابزارهای مختلفی برای طبقه بندی داده ها استفاده میشود. انواع مختلفی از پورتال ها وجود دارد. که به پورتال خبری، آموزشی، فروشگاهی، تبلیغاتی و غیره اشاره میتوان کرد. توسعه و نگهداری پورتال نیاز به متخصصان حرفه ای در این زمینه دارد.

یکی از چالش های شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) توسعه در طراحی پورتال در آینده است. بعد از طراحی پورتال مهمترین بخش نگهداری از آن است. که باید به صوت تخصصی طراحی و کدنویسی شود. هر شرکت یا مجموعه ای نیاز اکید به طراحی پورتال حرفه ای دارد. زبان های برنامه نویسی که طراحی و کدنویسی پورتال استفاده میشود. به وسعت کسب و کار شما بستگی دارد. که با توجه به آن باید سرعت، امنیت را بالا برد و هزینه ها را کاهش داد. وب سازان مرصاد ( دئووب ) جزو بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران است که در کارنامه خود نمونه کارهای بسیار خوبی دارد.

طراحی پورتال تحت وب

طراحی پورتال تحت وب به صاحبان کسب و کارها این امکان را میدهد تا بتوانند با کاربران اداره و خارج از اداره و سازمان تعاملات خوبی داشته باشند. شما میتوانید از محصولات و توانایی های خود استفاده کنید تا بتوانید درآمد خوبی کسب نمایید. پروتال های تحت وب باید بتوانند تمامی خواسته ها و نیازهای مشتریان شما را برآورده سازند. طراحی پورتال تحت وب برای سازمان ها معقوله جدا از انواع طراحی سایت ها است. اما کارشناسان ما میتوانند تمامی قابلیت هایی که برای شما مناسب است را پیاده سازی نمایند.

در پورتال تحت وب میتوانید خدمات و سرویس های بسیار گسترده ای را ارائه دهید. یک پروتلا تحت وب در واقع محدوده گسترده ای از خدمات را به کاربران خود ارائه میدهد. ساخت پرتال تحت وب توسط برنامه نویسان حرفه ای انجام میشود که با استفاده از ساختار دایرکتوری به کاربران آن کمک میکنند تا به اطلاعات سازمان یافته شده دسترسی پیدا کنند. و بدون اینکه زمان و انرژی برای جستجوی فایل و مطالب باشند تنها با استفاده از اینترنت به پروتال تحت وب متصل شده و کارهای خود را انجام دهند.

مراحل طراحی پورتال تحت وب

  • تعیین اهداف پروژه ساخت وب پورتال

  • مشخص کردن نرم افزارها و پلاگین های قابل پیاده سازی بر روی پورتال
  • ساخت پروتال اولیه و سفارشی سازی آن به مرور
  • تحویل پورتال تحت وب

طراحی پورتال تحت وب
هزینه طراحی پورتال سازمانی

هزینه طراحی پورتال سازمانی

به طور کلی پورتال ها بر اساس قابلیت هایی که ارائه میدهند به انواع مختلفی دسته بندی میشوند. که میتوان به طراحی پورتال سازمانی، خبری، شرکتی، آموزشی، تحت وب و غیره اشاره کرد. در سیستم های گسترده با وب پورتال ها کارکنان و مشتریان راحت تر میتوانند کارها و وظایف خود را انجام دهند. و در خارج از اداراه نیز افراد میتوانند به اطلاعات دست بیابند. بنابراین وظیفه شما این است که اهداف خود از ساخت پورتال سازمانی را بدانید. لازم به ذکر است که پورتال ها باید به گونه ای طراحی و اجرا شوند که در آینده قابلیت بروزرسانی و ارتقا برای بهبود کیفیت را داشته باشند.

هزینه طراحی پورتال سازمانی به عامل بسیار زیادی بستگی دارد و نمیتوان از همان ابتدا یک قیمت مشخص کرد زیرا این کار اصولی نیست. هر قابلیتی که در پورتال شما اضافه میشود هزینه بر خواهد بود. و قیمت طراحی پورتال سازمانی به پیشرفته بودن یا ساده بودن آن بستگی خواهد داشت. ما میتوانید فرم موردنظر ما را پر کرده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. در صفحه لیست قیمت طراحی سایت نیز میتوانید فرم سفارش گذاری را ارسال کنید تا فاکتور هزینه برای شما ارسال شود.

سفارش طراحی پورتال

سفارش طراحی پرتال

چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه سفارش طراحی پرتال خود نکرده اید. میتوانید در صفحه تماس با ما درخواست خود را ثبت نمایید. همچنین میتوانید فرم زیر را پر کنید تا قبل از درخواست سفارش طراحی سایت یا طراحی پورتال با کارشناسان ما صحبت کنید. اگر نیاز به طراحی سایت سازمانی خود دارید نیز میتوانید نوع درخواست خود را ثبت کنید. برای سئو سایت سازمانی و قرار گیری در رتبه های اولیه گوگل نیز نوع درخواست را سئو و بهینه سازی سایت مشخص کنید.

 

مشاوره طراحی پورتال سازمانی

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها