شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

طراحی CRM

طراحی CRM یا نرم افزار CRM مخفف عبارت customer relationship management است. که یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان است که برای تعامل و ایجاد روابط با مشتریان استفاده میشود. نرم افزار CRM سیستمی است که برای مدیریت روابط با مشتریان است که با مشاغل کمک میکند تا بتوانند تعامل بهتری با مشتریان خود داشه باشند.

تمامی تعاملات مشتریان در سیستم قابلیت ردگیری و مدیریت دارد. CRM تعاملات بین یک کسب و کارو مشتریان را فراهم میکند. که با دارا بودن کلیه اطلاعات مربوط به مشتری باعث بهتر شدن تعاملات میشود. در واقع نرم افزار CRM یا سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان تعاملات را آسان کرده و باعث ایجاد حفظ روابط قوی با مشتریان شده است.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان به عنوان نرم افزار اتوماسیون نیروی فروش نیز شناخته میشود و به کاربران کمک میکند تا بتوانند داده های خود را مدیریت کنند. مدیریت ارتباط با مشتری کارآمدترین رویکرد در حفظ و ایجاد روابط مشتریان است. نه تنها یک تجارت خالص است بلکه باعث ایجاد پیوند قوی بین افراد یک سازمان در داخل خارج آن میشود. که با استفاده از این سیستم CRM شما مشتریان خد را همیشه نگه داشته و وفعالیت آن با شرکت خود را رصد میکنید.

کاربرد نرم افزار CRM

همه کسب و کار ها به دنبال این هستند که بتوانند بازخورد از مشتریان خود دریافت کرده و آن را تحلیل نمایند. با استفاده از نرم افزار CRM میتوانید نیازهای تجاری سازمان را اتوماتیک کنید. در واع نرم افزار CRM به یک سازمان کمک میکند تا بتوانند فرآیند های تجاری و پیچیدگی های دورن سازمانی را ساده سازی کنند. این نرم افزار فرآیند های فروش، بازاریابی، خدمات را برای کاهش خطاهای انسانی خودکار میکند. که باعث بهره وری و سرعت بخشیدن به عملکرد سازمان میشود که همین مورد رضایت مشتریان را در پی خواهد داشت. مدیریت ارتباط با مشتریان بر اساس بازخورد مشتری بهترین محصول را ارائه میدهد.

طراحی CRM
کاربرد-نرم-افزار-CRM-ابری-و-تحت-وب

کاربرد نرم افزار CRM ابری و تحت وب

  • مدیریت قرارداد ها و فاکتورهای فروش
  • مدیریت کمپین های تبلیغاتی
  • یکپارچگی با سیستم های تلفنی
  • مدیریت تامین کالاهای مشتریان
  • پورتال مشتریان یکپارچه
  • اطلاع رسانی عمومیاز طریق سیستم CRM
  • پرداخت آنلاین فاکتورها
  • ارسال خبرنامه های ایمیلی
  • مدیریت بازاریابی تلفنی
  • مدیریت پرداخت مشتریان

مزایای نرم افزار CRM

 1. پیش بینی نیازهای مشتریان
 2. خودکار سازی فرآیند ها
 3. دستیابی به مشتریان جدید
 4. افزایش اثر بخشی
 5. کمدیریت کارمندان شرکت
 6. هزینه مقرون به صرفه
 7. افزایش سود و فروش
 8. دسترسی به اطلاعات در هر زمان
 9. حداقل رسیدن خطاهای انسانی

طراحی CRM اختصاصی

شرکت وب سازان مرصاد یکی از شرکت های مطرح است که در زمینه های مختلفی فعالیت دارند. از جمله این فعالیت ها میتوان به طراحی نرم افزار CRM اشاره کرد. در پلن CRM آماده در واقع یک نرم افزار بزرگ است که شرکت ما برای همه سیستم های بزرگ کدنویسی کرده که کسب و ارهای مختلف میتوانند آن را سفارشی سازی کرده و استفاده نمایند. اما اگر CRM اختصاصی از ابتدا نوشته شود باید مطابق با نوع کسب و کار و میزان اندازه سازمان یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان منحصر به فرد ایجاد شود که صرفا مختص شرکت شما باشد. در این روش لازم به ذکر است که هزینه طراحی CRM اختصاصی بسیار بالا بوده چون همه موارد از ابتدا مطابق با نوع درخواست شما کدنویسی و طراحی میشود که با سایر CRM ها متفاوت باشد.

طراحی-نرم-افزار-مدیریت-ارتباط-با-مشتریان

طراحی انواع نرم افزارهای CRM

CRM تحت وب

در نرم افزار CRM تحت وب باید نرم افزار CRM بر روی سروی که انتخاب میکنید نصب شود. باعث میشود که در سفرهای کاری و خارج از شرکت بتوانید به سیست مدیریت ارتباط با مشتریان دسترسی داشته باشید. CRM تحت وب ابلیت توسعه و سفارش سازی را دارد.اگر نمیخواهید که اطلاعاتتان بر روی سرور ذخیره شود میتوانید از نرم افزار CRM تحت وب استفاده کنید که به صورت آنلاین خارج از اداره نیز قابل انجام است.

CRM ابری

پردازش ابری برای CRM هزینه کمتر و امنیت بالاتری دارد. در واقع یک سرویس اشتراکی است که میتوانید با پرداخت هزینه آن به صورت ماهیانه و سالانه از آن استفاده نمایید. داده ها در یک فضای ابری ذخیره میشوند که به جای سرور سازمان در سرویس فروشنده ذیخره میشود. با خرید CRM ابری با پرداخت هزینه اشتراک میتوانید با اتصال به اینترنت از این سیستم استفاده کنید.

طراحی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM

مدیریت ارتباط با مشتریان، شامل فرآیند های تو در تویی است که در سیستم اداری شما انجام میشود. برای اینکه بتوانید بهتر این فرآیند ها را مدیریت کنید باید داده ها و اطلاعات مربوط به هر عملکرد در شرکت را دسته بندی و گروه بندی نمایید. قبلا به صورت دست نوشته و Rolodexes بود. اما با ظهور و تکثیر تکنولوژی به شکلی شد که در پایگاه داده های دیجیتالی ذخیره شود. در واقع مدیریت روابط کسب و کار به فرآند حرفه ای و پیچده ای تبدیل شد که کار با آن بسیار ساده است.

نرم افزار CRM برای شرکت های کوچک

اگر تصور میکنید که CRM یک نرم افزار پر هزینه است باید بگویم که این طرز تفکر شما کاملا اشتباه است. شاید اجرا و راه اندازی CRM برای شرکت شما پر هزینه باشد اما با گذشت زمان مقرون به صرفه ترین روش برای بهبود عملکرد شرکت شما خواهد بود. اتوماسیون فرآیند کسب و کار در CRM باعث صرفه جویی در وقت، فعالیت های دستی و سایر منابع میشود. در واقع CRM باعث میشود که مشتریان تجارت خود را به خوبی درک کنند. این بینشی که به شما میدهد باعث پیشرفت شما و برطرف شدن باگ های در سیستم کسب و کار شما خواهد شد. از مزایای نرم افزار CRM بهبود فروش و سود آوری بیشتر با توجه به سندات است.

سایر خدمات طراحی وب با وب سازان مرصاد...