شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

سایت های پینگ بک لینک ها در گوگل

در کل، شما 20 وب‌سایت رایگان ارسال Ping را پیدا خواهید کرد که می‌توانید از آنها برای کمک به مرورگرهای موتور جستجو برای پویش و ایندکس کردن آدرس اینترنتی وب‌سایت خود استفاده کنید. این وب‌سایت‌های رایگان ایندکس همچنین برای تسریع در ایندکس کردن بک‌لینک‌ها برای بهینه‌سازی موتور جستجوی سئو خارج از صفحه کاربری مفید هستند، تا ارزش PageRank برای سئو به سرعت به آدرس URL مورد نظر شما انتقال پیدا کند.

 

 

سایت های ارسال ping چه هستند ؟

ارسال Ping فرآیند ارسال آدرس‌های اینترنتی به موتورهای جستجو برای پویش و ایندکس کردن است. ارسال Ping یک نوع فعالیت سئو خارج از صفحه است که برای اطلاع رساندن به موتورهای جستجو در مورد بک‌لینک‌ها، پست‌های وبلاگ و مقالات وب‌سایت جدید برای ایندکس سریعتر در نتایج جستجوی صفحات نتایج مصرف می‌شود.

این صفحه به دو بخش تقسیم شده است: بخش اول شامل 10 وب‌سایت و ابزار برتر ارسال Ping برای سئو است. بخش دوم 10 وب‌سایت دیگر ایندکس رایگان را که می‌توانید برای پویش، ایندکس و ساخت بک‌لینک استفاده کنید، فهرست می‌کند؛ که در کل 20 وب‌سایت ارسال شده است.

20 وب‌سایت رایگان برای ارسال Ping برای ایندکس سریع

این راهنما شامل یک فهرست از وب‌سایت‌های ارسال Ping می‌شود.

فهرست مطالب

لیست سایت های ارسال ping به گوگل برای ایندکس بک لینک ها 

PS #Ping Submission SiteWebsite URL
1Ping-O-Matichttp://pingomatic.com/
2FeedBurner Pinghttps://feedburner.google.com/fb/a/ping
3Pinglerhttps://pingler.com/
4Ping My Linkshttps://www.pingmylinks.com/
5Total Pinghttps://totalping.com/
6PrepostSEOhttps://www.prepostseo.com/ping-multiple-urls-online
7Mass-Pingerhttps://www.mass-ping.info/
8Bulk Linkhttp://bulklink.org/
9PingFarmhttp://www.pingfarm.com/
10Blo.gs

http://blo.gs/ping.php

لیست سایت‌های ارسال پینگ

در زیر لیستی از سایت‌های رایگان برای ارسال پینگ آمده است که می‌توانید از آنها برای ارسال آدرس وب‌سایت خود جهت فراخوانی و نمایان شدن محتوا در سئوی برون‌صفحه استفاده کنید. این ابزارهای ارسال پینگ می‌توانند به بهبود دیده شدن سریع‌تر مطالب و رتبه‌بندی در نتایج جستجو کمک کنند:

 • indexkings.com
 • feedshark.brainbliss.com
 • ping.twingly.com
 • ping.in
 • mypagerank.net
 • wmtools.me
 • pingmyblog.com
 • massping.com
 • smallseotools.com/online-ping-website-tool/
 • seotoolscentre.com/online-ping-website-tool/

بهترین سایت های ایندکس بک لینک 

سایت بهترین ابزار رایگان برای ایندکس سایت‌ها، Ping-O-Matic است، که توسط Feedburner و Pingler دنبال می‌شود. این وب‌سایت‌های ایندکس‌گذاری به شما این امکان را می‌دهند که URL و فید‌های RSS خود را پینگ کنید و در موتورهای جستجو سریع‌تر ایندکس شوید.

در زیر، مرور کلی از 10 ابزار برتر ارسال پینگ رایگان آنلاین آورده شده است که می‌توانید از آنها برای ارسال URL به موتورهای جستجو استفاده کنید. اگر بخواهید درباره دیگر 10 ابزار بهتر ایندکس گذاری که در جدول بالا لیست شده‌اند بیشتر بدانید، به بالا بروید و بر روی لینک‌ها کلیک کنید. کلیه‌ی این ابزارها در این صفحه برای استفاده از عنکبوت‌های موتورهای جستجو برای کراول و ایندکس کردن پست‌های وبلاگ جدید، مقالات و بک لینک‌ها آماده شده‌اند.

 1. Ping-O-Matic

  • Ping-O-Matic بهترین ابزار ارسال پینگ آنلاین برای به‌روزرسانی موتورهای جستجو اصلی است که وب‌لاگ وب‌سایت شما با محتوای جدید برای کراول و ایندکس کردن در رتبه‌بندی SERPs به‌روز شده است.
 2. Feedburner Ping

  • Feedburner Ping یک ابزار دیگر خوب برای سئو است. این سرویس ایندکس در اختیار گوگل است و اصلی‌ترین کاربرد آن مدیریت وب‌فید است. با استفاده از این وب‌سایت، شما می‌توانید فید وب‌لاگ وب‌سایت خود را بلافاصله به‌روز کنید.
 3. Pingler

  • Pingler یکی از محبوب‌ترین وب‌سایت‌های ایندکس رایگان در اینترنت است. به عنوان یک سرویس پینگ URL، این به اطلاع کراولرها و ایندکسرها می‌رساند که وب‌لاگ، وب‌سایت یا URL شما جدید یا به تازگی به‌روز شده است و باید برای کلمات کلیدی خاصی در موتورهای جستجو ایندکس و رتبه‌بندی شود.
 4. Ping My Links

  • Ping My Links یک ابزار دیگر در لیست وب‌سایت‌های ارسال پینگ است. این ابزار وب‌سایت شما را به دایرکتوری‌ها، موتورهای جستجو و منابع دیگر وبمستر اضافه می‌کند. این سرویس تضمین می‌کند که محتوای شما در 24 ساعت یا کمتر ایندکس شود.
 5. Total Ping

  • Total Ping یکی از ابزارهای سئوی ایندکس‌گذاری است که خدمات پینگ انگلیسی و بین‌المللی را ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید وب‌لاگ، وب‌سایت یا URL خود را در موتورهای جستجو در سراسر جهان ایندکس کنید، Total Ping یک انتخاب خوب است.
 6. PrepostSEO

  • PrepostSEO به دلیل ارائه امکان پینگ URL در حالت دسته‌ای، در این لیست ابزارهای ارسال پینگ رایگان قرار گرفته است. شما می‌توانید تا 10 URL را به یکباره پینگ کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن در SERPs ایندکس شود. این سرویس همچنین همراه با بیش از 95 ابزار سئو رایگان دیگر است که می‌توانید برای بهینه‌سازی موتورهای جستجو استفاده کنید.
 7. Bulk Link

  • Bulk Link همانند اسمش یک ابزار ارسال پینگ برای ایندکس سریع‌تر URL است. تمام URL‌ها قبل از ارسال ارزیابی و تأیید می‌شوند تا از هرزنامه‌زدایی جلوگیری شود. می‌توانید به طور رایگان به اندازه زیادی از موتورهای جستجو و سرویس‌های پینگ ارسال کنید، از جمله گوگل، بینگ، DuckDuckGo، یاهو، Baidu و Yandex. همچنین می‌توانید کشورهای خاصی را برای پینگ برای موتورهای جستجوی اصلی انتخاب کنید.
 8. Mass Pinger

  • Mass Pinger یک ابزار پایه‌ای برای پینگ سایت‌ها به منظور سئو است. فقط آدرس‌های URL خود را به صورت دسته‌ای همراه با کلمات کلید مرتبط وارد کنید و سرویس بقیه کار را انجام می‌دهد.
 9. PingFarm

  • PingFarm یک ابزار دیگر برای ارسال پینگ URL به صورت دسته‌ای برای ایندکس کردن محتوا است. اما تعداد مشخصی از URL که می‌توانید برای هر ارسال استفاده کنید مشخص نشده است. بنابراین برای اطمینان از ایمنی، توصیه می‌شود هر بار با دسته‌هایی از 10 یا 20 صفحه وب امتحان کنید. مانند برترین وب‌سایت ارسال پینگ در این لیست، PingFarm همچنین می‌تواند محتوای شما را از طریق خدماتی مانند Blo.gs، Feed Burner، Spinn3r، Superfeedr و … به ایندکس برساند.
 10. Blo.gs

  • Blo.gs یک سایت پینگ پایه برای ارسال خودکار URL است. برای هر پینگ، تنها یک URL قابل قبول است.
به اشتراک گذاری پست ها

ادامه دارد …..

تیم تحریریه وب سازان مرصاد
تیم تحریریه وب سازان مرصاد

تیم تحریریه وب سازان مرصاد متشکل از محتوا نویسان است که به کوشش آن ها مقالاتی برای افزایش دانش شما در زمینه طراحی سایت ، سئو و دیجیتال مارکتینگ تولید میشود.

پست های مرتبط را مطالعه کنید ...