شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

لیست سایت های برتر ارسال تصاویر: بک‌لینک‌های رایگان با اعتبار دامنه بالا

این راهنما شامل یک لیست از سایت‌های ارسال تصاویر می‌شود.

در کل، شما 46 از بهترین وب‌سایت‌های ارسال تصاویر را برای بازاریابی دیجیتال برای ساختن بک‌لینک‌های باکیفیت برای بهینه‌سازی سئو صفحات خارجی با عکس‌ها، اینفوگرافیک‌ها و هنرها می‌یابید تا ترافیک وب‌سایت هدف خود را افزایش دهید.

این صفحه به دو بخش تقسیم شده است: بخش اول شامل 25 سایت برتر ارسال تصاویر بر اساس اعتبار دامنه بالا (DA)، اعتماد و دسترسی به مخاطب، و بخش دوم شامل 21 سایت دیگر اشتراک تصاویر رایگان برای سئو و کمپین‌های بازاریابی دیجیتال است؛ در مجموع 46 وب‌سایت در این لیست ارسال تصاویر قرار دارند.

بک لینک تصاویر

 ارسال تصاویر فرآیند ارسال تصاویر خود به وب‌سایت‌های شخص ثالث برای افزایش قابلیت مشاهده آنلاین است. ارسال تصاویر یک نوع فعالیت سئوی خارج از صفحه است که باعث ایجاد بک‌لینک‌ها و دریافت ترافیک مرجع به یک وب‌سایت می‌شود تا به بهبود موقعیت رتبه‌بندی آن در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) کمک کند.

سه نوع اصلی از وب‌سایت‌های به اشتراک‌گذاری تصاویر وجود دارد که می‌توانید برای سئو استفاده کنید:

 1. وب‌سایت‌های اشتراک تصاویر Dofollow:

  • این وب‌سایت‌ها به شما امکان می‌دهند تا یک اینفوگرافیک، عکس یا هنر را بارگذاری کنید و پیوندی به تصویر اضافه کنید تا یک بک‌لینک dofollow به وب‌سایت شما ایجاد کنید.
 2. وب‌سایت‌های میزبانی تصاویر:

  • این وب‌سایت‌ها به شما امکان می‌دهند تصویری بارگذاری کنید و سپس یک بک‌لینک را در توضیحات آن به وب‌سایت شما اضافه کنید.
 3. وب‌سایت‌های ارسال تصاویر با حق کپی-فری:

  • این وب‌سایت‌ها برای به اشتراک‌گذاری تصاویر شما به صورت عمومی برای دیگران به صورت رایگان و اغلب بدون نیاز به ارجاع استفاده می‌شوند. به طور معمول نمی‌توانید پیوندی به تصویر یا در توضیحات اضافه کنید؛ با این حال، می‌توانید یک بک‌لینک به وب‌سایت خود در پروفایل شخصی خود اضافه کنید.
فهرست مطالب

لیست سایت های بک لینک تصاویر

1Flickrhttps://flickr.com/
2500pxhttps://500px.com/
3MorgueFilehttps://morguefile.com/
4Pinteresthttps://www.pinterest.com/
5Pixabayhttps://pixabay.com/
6Unsplashhttps://unsplash.com/
7Fotkihttps://www.fotki.com/
8Exposurehttps://exposure.co/
9ImgBBhttps://imgbb.com/
10Tumblrhttps://www.tumblr.com/
11DeviantArthttps://www.deviantart.com/
12Myspacehttps://myspace.com/
13Reddithttps://www.reddit.com/
14Facebookhttps://www.facebook.com/
15Twitterhttps://twitter.com/
16Infographics Archivehttps://www.infographicsarchive.com/
17Cool Infographicshttps://coolinfographics.com/
18Infographic Beehttps://www.infographicbee.com/
19You Pichttps://youpic.com/
20Imgurhttps://imgur.com/
21Day Viewshttp://dayviews.com/
22PBasehttps://pbase.com/
23Pixiesethttps://pixieset.com/
24SmugMughttps://www.smugmug.com/
25Instagramhttps://www.instagram.com/
سایت های ارسال تصاویر برای گرفتن بک لینک در زیر لیستی از سایت‌های رایگان برای ارسال اینفوگرافیک، تصاویر و عکس‌های خود به وب‌سایت‌های شخص ثالث جهت بهینه‌سازی سئو خارج از صفحه (Off-Page SEO) و ساخت لینک باک‌لینک با کیفیت و جلب بازدیدکنندگان بیشتر به وب‌سایت شما را برایتان فراهم کرده‌ام:
 1. pexels.com
 2. freeimages.com
 3. visualhunt.com
 4. behance.net
 5. revuwire.com
 6. infographicplaza.com
 7. dailyinfographic.com
 8. visualattic.com
 9. galleryr.org
 10. slideshare.net
 11. lkrllc.com
 12. weheartit.com
 13. tinypic.com
 14. imageshack.com
 15. photobucket.com
 16. burst.shopify.com
 17. foodiesfeed.com
 18. freestocks.org
 19. skitterphoto.com
 20. lifeofpix.com
 21. shutterfly.com (use the free image sharing site feature)

بهترین سایت های بک لینک تصاویر

بهترین وب‌سایت ارسال تصویر، فلیکر است که توسط 500px و MorgueFile دنبال می‌شود. این وب‌سایت‌های ارسال تصویر دارای اعتبار دامنه بالا (Domain Authority)، اعتماد استوار و تعداد زیادی از جمهور هستند.

در زیر یک مرور کلی از 10 وب‌سایت ارسال تصویر برتر برای مقاصد سئو و ایجاد لینک آمده است. اگر می‌خواهید بیشتر در مورد 15 وب‌سایت اشتراک‌گذاری تصویر دیگر برای سئو که در جدول بالا لیست شده‌اند بدانید، پس به بالا برگردید و بر روی لینک‌ها کلیک کنید. در کل، تعداد 46 وب‌سایت در این صفحه برای استفاده در بهینه‌سازی موتورهای جستجو برای تولید رتبه‌بندی‌های بالاتر و جلب بازدیدکنندگان بیشتر به وب‌سایت شما لیست شده است.

 1. Flickr
  • فلیکر بهترین وب‌سایت ارسال تصویر در اینترنت است. استفاده از آن رایگان است و دارای اعتبار دامنه بالای 90 برای سئو است. بهترین راه برای استفاده از فلیکر برای اشتراک‌گذاری تصویر برای کسب باک‌لینک، افزودن لینک به وب‌سایت خود در توضیحات هر تصویر به همراه درخواست اعتبار تصویر برای استفاده رایگان است. بسیاری از وبلاگ نویسان و مالکان وب‌سایت با این درخواست موافقت کرده و وب‌سایت شما را به عنوان منبع تصویر با لینک‌های آن نقل قول می‌کنند.
 2. 500px
  • 500px بعدی بهترین وب‌سایت‌های ارسال تصویر با دامنه اعتباری بالای 85 است. مشابه فلیکر، می‌توانید لینک‌های وب‌سایت را در توضیحات تصاویر اضافه کنید.
 3. MorgueFile
  • در لیست وب‌سایت‌های ارسال تصویر ما MorgueFile بعدی است. این یک آرشیو عکس رایگان است که می‌توانید برای آن ثبت نام کنید، تصاویر خود را اضافه کنید و از آن برای ایجاد لینک‌های سئو از یک سایت با دامنه اعتباری 74 استفاده کنید.
 4. پینترست
  • پینترست در هر لیست وب‌سایت اشتراک‌گذاری تصویر به دلیل شبکه اجتماعی کلاسیک برای ارسال عکس، اینفوگرافیک و تصاویر انواع جاذبه‌ها قرار دارد. هر تصویری که به پینترست بارگذاری می‌شود، شامل یک لینک بازگشتی به یک آدرس URL در وب‌سایت شما از یک سایت با دامنه اعتباری 97 می‌شود. راهنمای‌های مرتبط در مورد بازگشتی‌های پینترست برای سئو و تنظیم یک استراتژی سئو پینترست را ببینید.
 5. Pixabay
  • پیکسابی یکی از محبوب‌ترین وب‌سایت‌های رایگان ارسال تصویر برای افرادی است که می‌خواهند تصاویر خود را به صورت رایگان با دنیا به اشتراک بگذارند. همچنین یک وب‌سایت خوب برای نمایش برند است همچنین لینک به وب‌سایت خود را در صفحه پروفایل خود اضافه کنید. شما می‌توانید تصاویر و بردارها را به این سایت با دامنه اعتباری 94 اضافه کنید.
 6. Unsplash
  • Unsplash بعدی در لیست ارسال تصویر است زیرا بسیار شبیه به پیکسابی است. با این حال، Unsplash عمدتاً برای اضافه کردن تصاویر، نه تصاویر برداری استفاده می‌شود. بنابراین وقتی از این وب‌سایت اشتراک‌گذاری تصویر برای ساخت باک‌لینک استفاده می‌کنید، این نکته را در نظر داشته باشید. این یک دامنه اعتباری 97 دارد.
 7. Fotki
  • Fotki یکی از بهترین وب‌سایت‌های ارسال تصویر در وب است که آسان برای ثبت نام، بارگذاری تصاویر و ایجاد باک‌لینک به وب‌سایت خود در صفحه “درباره من” است. دامنه آن 34 است که بالاترین در این لیست نیست، اما یک لینک ورودی خوب برای سایت شما است.
 8. Exposure
  • اکسپوژر یکی از حرفه‌ای‌ترین وب‌سایت‌های اشتراک‌گذاری تصویر برای سئو است. این یک پلتفرم انتشار مدرن برای داستان‌سرایان دیداری است که چندین طرح اشتراک پولی دارد. شما می‌توانید از آن برای ایجاد نمونه کار تصویری خود استفاده کنید و از یک سایت با دامنه 35 به وب‌سایت خود لینک بگذارید.
 9. ImgBB
  • ImgBB یک سرویس رایگان میزبانی تصویر است و یکی از محبوب‌ترین وب‌سایت‌های ارسال تصویر برای سئو است. این یک دامنه با اعتبار 79 دارد و ارزش ساخت یک باک‌لینک از این وب‌سایت را دارد.
 10. Tumblr
  • تامبلر یک وب‌سایت میکروبلاگینگ است که به شما این امکان را می‌دهد تا عکس و تصاویر را به اشتراک بگذارید و همچنین بازدیدکنندگان را به وب‌سایت خود لینک بدهید. این یک وب‌سایت محبوب برای سئو است چرا که می‌توانید به راحتی یک لینک با دامنه 78 بسازید. راهنمای مرتبط در مورد وب‌سایت‌های میکروبلاگینگ را ببینید تا تمامی پلتفرم‌های برتری را که می‌توانید برای بازاریابی میکرو بلاگ استفاده کنید، ببینید.
به اشتراک گذاری پست ها

ادامه دارد …..

تیم تحریریه وب سازان مرصاد
تیم تحریریه وب سازان مرصاد

تیم تحریریه وب سازان مرصاد متشکل از محتوا نویسان است که به کوشش آن ها مقالاتی برای افزایش دانش شما در زمینه طراحی سایت ، سئو و دیجیتال مارکتینگ تولید میشود.

پست های مرتبط را مطالعه کنید ...