شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

طراحی سایت برای پیج اینستاگرام

طراحی سایت برای پیج اینستاگرام چیست؟

اگر پیج فروشگاهی در اینستاگرام دارید باید برای گسترش کسب و کار خود اقدام به طراحی سایت برای پیج اینستاگرام خود کنید. زمانی که مشتری وارد پیج اینستاگرام شما میشود و آدرس سایت را میبیند احساس بهتری برای خرید و اعتماد به شما پیدا میکند. اگر کسب و کار شما محدود به اینستاگرام است بدانید که با بیشتر شدن و تنوع محصولات ، دیگر محصولات قدیمی تر از دسترس عموم خارج میشوند. با طراحی فروشگاه اینترنتی مختص صفحات اینستاگرام  با هزینه کم به موفقیت بسیار بالایی در کسب و کار خود برسید.

با طراحی سایت برای پیج اینستاگرام دیگر ترسی از فیلترینگ این پلتفرم نخواهید داشت و فروشگاه شما از بین نمیرود. اینستاگرام را مانند یک دکه موقف تصور کنید که با هر تغییراتی ممکن است خراب شود زیرا روند ثابت و دائمی را ندارد. شما با ساخت سایت برای اینستاگرام یک فروشگاه فعال 24 ساعته خواهید داشت که بدون دسترسی به اینترنت نیز روند خود را سپری میکند و پاسخگوی مشتریان شما است.

طراحی سایت برای پیج اینستاگرام

چرا نیاز به طراحی سایت برای پیچ اینستاگرام خود دارید ؟

افزایش مشتریان

وقتی فالوورهای شما افزایش پیدا میکند سرعت پاسخ دهی و مدیریت مشتریان و محصولات سخت خواهد شد. مگر اینکه ادمین استخدام کنید که اصلا از نظر امنیتی درست نیست.

سرعت بخشیدن به کارها

باید پاسخ مشتریان تمامی مشتریان را تک به تک از طریق دایرکت ها بدهید که بسیار زمان بر برای شما و افراد خواهد بود. برای سرعت بخشیدن به سفارش ها میتوانید با ساخت سایت برای پیج خود سفارش گذاری را به صورت آنلاین قراردهید.

افزایش تعداد پست

زمانی که مشتریان وارد پیج شما میشوند با تعداد زیادی پست ها رو به رو میشوند که نمیتواند محصول خود را پیدا کنند. بنابراین پیج شما را ترک میکنند. با طراحی وب سایت برای پیج خود میتوانید تمامی خدمات و محصولات را به صورت دسته بندی شما با اطلاعات کامل قرار دهید. در صورتی که در اینستاگرام امکان دسته بندی محصولات وود ندارد.

 

سئو سایت فروشگاهی برای پیج شما

متاسفانه اصطلاحی تحت عنوان سئو اینستاگرام باب شده است که اصلاموضوع تکنیکالی نبوده و عده ای آن را در کنار سئو سایت قرار میدهند. پیج اینستاگرام محدود به هشتک گذاری ، کپشن نویسی و جذب فالوور است که باید با قرار دادن ویدوهای جاب در طولانی مدت ببتوانید در صفجه بازدید ها قرار بگیرید. در وب سایت با تولید محتوای منظم و باکیفیت میتوانید به رتبه بالایی در میان رقیبان برسید.

جدول قیمت طراحی سایت برای فروشگاه اینترنتی اینستاگرام

قیمت طراحی سایت پایه

میلیون تومان 6 مناسب برای معرفی کسب و کار کوچک
 • سرعت سایت ✯✯
 • قابلیت سفارشی سازی ✯✯
 • مشاوره کسب و کار
 • زمان تحویل : 7 روز کاری
 • پشتیبانی 3 ماه رایگان
 • پرداخت در 2 قسط

قیمت طراحی سایت حرفه ای

میلیون تومان 10 مناسب برای کسب و کارهای متوسط
 • سرعت سایت ✯✯✯
 • قابلیت سفارشی سازی ✯✯✯
 • مشاوره کسب و کار آنلاین ✯
 • زمان تحویل : 14 روز کاری
 • پشتیبانی 6 ماه رایگان
 • پرداخت در 2 قسط

قیمت طراحی سایت VIP

میلیون تومان 16 مناسب برای کسب و کارهای حرفه ای
 • سرعت سایت ✯✯✯✯
 • قابلیت سفارشی سازی ✯✯✯✯
 • مشاوره کسب و کار آنلاین ✯✯
 • زمان تحویل : 21 روز کاری
 • پشتیبانی یکسال رایگان
 • پرداخت در 3 قسط
سفارش طراحی سایت برای پیج اینستاگرام با وب سازان مرصاد

مزایای ساخت سایت برای پیج اینستاگرام

پایداری سایت فروشگاهی نسبت به پیج های اینستاگرام

با توجه به فیلتر شدن اینستاگرام و کند شدن سرعت آن بسیاری از افراد برای خرید به سایت ها مراجعه میکنند. شما با دارا بودن یک سایت یک شعبه دائمی 24 ساعته خواهید داشت که هیچگاه فیلتر ، بلاک ، ریپورت و غیره نخواهد شد.

 

جلب اعتماد و اعتبار بیشتر

از مزایای داشتن وب سایت این است که اعتماد کاربران نسب به شما بیشتر خواهد شد. شما به راحتی میتواند اینماد برای وب سایت فروشگاهی خود دریافت کنید. تا کاربران با خیال راحت بدون تعلل از شما خرید کنند. ساخت سایت باعث برندسازی و بالا بردن اعتبار کسب و کار شما میشود. مردم همیشه یک وب سایت فروشگاهی را به یک پیج اینستاگرام ترجیح میدهند.

 

معرفی کسب و کار به صورت گسترده

شما به راحتی میتوانید در مورد کسب وکارتان اطلاعات کاملی را بنویسید. محصولات و خدمات خود را به همراه جزئیات به صورت دسته بندی شده معرفی کنید.

 

طراحی سایت ریسپانسیو

وب سایت شما میتوانید ریسپانسیو بود و در تمامی دتسگاه ها نمایش استانداردی را داشته باشد. برای مثال قابلیت زوم بر روی محصولات از طریق تلفن همراه به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

 

امکانات و قابلیت های زیاد

شما در پیج اینستاگرام خود قابلیت های بسیار محدودی دارید. اما به کمک وب سایت فروشگاهی میتوانید امکانات زیادی را در اختیار مشتریان مانند نمایش محصولات شگفت انگیز ، مقایسه محصولات ، خرید گروهی ، نمایش جزئیات ، ارائه فاکتور و غیره قرار دهید. امکانات سایت شما مشابه با وب سایت دیجی کالا خواهد بود.

 

کوتاه و ساده کردن فرآیند خرید

یکی از مهم ترین مزایای سایت فروشگاهی نسبت به پیج اینستاگرام سریع و آسان بودن فرآیند خرید است. افراد میتوانند به راحتی کالای موردنظر خود را جستجو ، مقایسه و انتخاب کنند. سپس از طریق درگاه آنلاین پرداخت خود را انجام دهند. بدون اینکه شما درگیر پرسش و پاسخ با مشتریان خود باشید.

 

خرید آنلاین با اتصال به درگاه بانک

پیج های اینستاگرامی درگاه بانکی برای پرداخت ندارند. بنابراین اعتماد کردن مردم هنگام پرداخت هزینه سخت خواهد بود. اما شما میتوانید در وب سایت خود درگاه های بانکی مختلفی را قرار دهید.

 

داشتن اپلیکیشن

شما به راحتی میتوانید برای سایت خود اپلیکیشن داشته باشید که استفاده مشتریان از خدمات شما نیز ساده تر شود.

 

سایر خدمات طراحی وب با وب سازان مرصاد...