سئو سایت رستوران

سئو سایت رستوران

امروزه نیم بیشتری از جستجو ها از طریق تلفن های همراه انجام میشود. در واقع افراد در طی روز یکبار هم که شده برای خوردن غذا به بیرون از منزل میروند. بنابراین تعداد سایت هایی که در زمینه اراه خدمات فعالیت دارند بسیار زیادتر خواهد شد که برای رع این مشکل به شما باید سئو سایت رستوران خود را انجام دهید. با توجه به شیوع کووید به این صورت شده است که افراد غذای خود را به صورت آنلاین سفارش میدهند. بیشتر رستوران ها برای جلوگیری از ازدحام این راهکار را پیاده کرده اند که سیستم نوبت دهی و رزرواسیون در سایت خود قرار دهند.

بنابراین اگر صاحب رستوران، فست فود و کافی شاپ هستید لازم است بدانید که نیاز به طراحی سایت رستوران حرفه ای دارید تا بتوانید مشتریان خود را حفظ کنید. و در وحلخ دوم باید سئو سایت رستوران خود را به دست شرکت معتبر سئو سایت بسپارید تا شما را در لیست نتایج اولیه قرار بدهد. طراحی باید با نام تجاری شما همخوانی داشته باشد.

خدمات ارائه دهنده شرکت

اهمیت سئو سایت سفارش آنلاین غذا

افزایش نرخ فروش با سئو سایت فروشگاهی
افزایش نرخ کلیک با سئو سایت فروشگاهی
اهمیت سئو سایت رستوران
سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی
آوردن سایت فروشگاهی به صفحه اول گوگل

راهکارهایی برای سئو سایت رستوران

لازم به ذکر است که در سئو سایت رستوران سعی کنید از فونت های زیبا و متناسب با فضای سایت خود استفاده کنید. همچنین ظاهر این سایت ها بسبار مه است. در واقع ظاهر سایت رستوران و سفارش غذا باید به گونه ای باشد که افراد مجاب شوند غذا سفارش بشدهند. در واقع روانشناسی رنگ ها در طراحی سایت سفارش غذا بسیار مهم است. به گونه ای که با کمی تغییرات میتوانید میزان رضایتمندی خود را بالا ببرید.

ساختار سایت

ساختار سایت رستوران و سفارش غذا بسیار مهم است. به گونه ای که در برخی پروژه های سئو سایت داشته ایم که ساختار سایت را برای بهینه شدن به طور کلی عوض کردیم. زیرا دسته بندی ها، ساختار ضفحات و ارتباط میان صفحات به طور کلی اشتباه بود. بنابراین لازم است که در همان ابتدای راه اندازی سایت رستوران به فکر سئو خود در مراحل بعد هم باشید. و از پلن های طراحی سایت ارزان استفاده نکنید.

نقشه سایت برای سئو سایت رستوران

نقشه سایت باید توسط سئوکار طارحی و در هسته سایت شما قرار داده شود. در واقع ربات های گوگل هنگام ورود به یک سایت برای ایندکس کردن از این نقشه استفاده میکنید. و با استفاده از آن نقشه راهی که باید میان صفحات سایت پیشمایش کنند را از روی Sitemap ایجاد میکنند. بنابراین به همین دلیل است که گفته میشود از ساختار بهینه استفاده کنید.  پیچیدگی در سایت باعث شده که ایندکسینگ در سایت شما آن طور که باید خوب پیش نرود. بعد متوجه خواهید شد که سایت شما در صفحات اولیه ظاهر نمیشود.

لینک سازی های محلی را حتما مدنظر داشته باشید.

از نظر سئو نقل و قول های محلی بر برندینگ شما تاثی گذار است. و متوجه خواهد شد که مردم به شما اعتماد دارند. میتوانید مطالبی در مورد رستوران خود در وبلاگ های مختلف منتشر نمایید. در واقع پست های مهمان طلای سیاه هستند که هرکسی از مزیت های آن ها آگاهی ندارد.

برای سئو سایت رستوران خود میتوانید با مشاوران بخش سئو ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی نمایند.

راهکارهایی برای سئو سایت رستوران

سئو سایت رستوران

نکات سئو سایت رستوران

  • کلمه یا عبارت کلیدی

کلمه کلیدی در واقع کلماتی هستند که به بهترین وجه ممکن سایت شما را توصیف میکنند. اما باید برای سئو سایت رستوران بر روی کلمات کلیدی تمرکز بیشتری کنید که توسط اکثر کاربران جستجو میشود. میتوان این کلمات را به چند گروه تقسیم بندی نمود :

  • عبارت هایی که همه سایت ها استفاده کرده و عمومی هستند مانند رستوران، فست فود، کافی شاپ
  • از عبارت های کلیدی طولانی استفاه کنید مانند همبرگر های تنوری ویژه در تهران
  • از عبارات کلید یبرند خود استفاده کنید مانند خانه استیک
  • از عبارات پرسشی نیر میتوانید در بعضی مقالات استفاده کنید. زیرا کابران از گوگل عبارات طولانی پرسشی را میرپسند. برای مثال بهترین رستوران های تبریز کجا هستند ؟
  • از عبارات منطقه ای استفاده کنید. برای مثال اگر رستوران شما در محله زرگران در استان تبریز است در نوشته های خود از عباراتی مانند رستوران های حوالی زرگران در تبریز استفاده کنید.

هنگام تهیه سئو سایت رستوران سعی کنید که یکی از گروه ها را انتخاب نمایید. کلمات کلیدی عمومی در واقع آن هایی هستند که رقابتی تر بوده و سخت هستند. اما عبارات کلید یمحلی که بیشتر برای بهبود سئو محله ای در سئو سایت رستوران استفاده میشود بیشتر توصیفی هستند. اما خوب درصد جستجو پایین تری دارند. البته لازم به ذکر است که کاربران معمولا از عبارات طولانی برای جستجوها یخود استفاده میکنند شما باید بتوانید این عبراات کلیدی یدر حوزه رستوران و قست فود را استخراج نمایید.

برا یمثال وقتی افراد عبارت کته کباب در رامسر را جستجو میکند به دنبال وب سایت رستورانی هستند که این غذا را داشته باشد تا بتوانند به آنجا مراجعه نمایند. اما واژه هایی مانند رستوران و کافی شاپ کمی سخت هستند و یک نتایج کلی خواهید دید.

نحوه انتخاب کلمه کلیدی برای سئو سایت رستوران

لازم است به خدماتی که ارائه میدهید فکر کنید سپس عبارات مورد جستجوی کاربران را ارائه دهید. میتوانید از ابزارهای مهمی برای انتخاب کلمات کلیدی ترند در حوزه کاری خود استفاده نمایید که میتوان به google keyword planner اشاره کرد.

اگر میخواهید که افراد محلی در یک شهر و یک نطقه شما را با جستجوی عبارات رستورانی در منطقه ای بیابیدی بهتر است که برای آن از عباراتی مانند کته کتاب در رشت استفاده کنید.

  • عنوان، آدرس URL و توضیحات متا

هر نتیجه ای که جستجو میکنید از سه عنصر آدرس، عنوان و تضویحات متا تشکیل شده است. باید تگ عنوان شما جذاب و دل نشین باشد تا نرخ کلیک بر روی سایت شما افزایش پیدا کند.

برای توضیحات متا نیز میتوانید از عناوین توصیفی استفاده کرده و از کلمات کلید یبیشتری استفاده کنید. در واقع آدرس URL شما باید همانی باشد که د رعنوان اصلی خود اتخاب کرده اید. برای مثال اگر یک صفحه مربوط به غذاهای خانگی است باید URL شما نیز همین باشد.

در وردپرس افزونه یواست بسیار کمک کننده است. اما کار اصلی را باید ودتان انجام دهید. صحت و دقت پیشنهادات افزنه برای سایت های داخلی کافی نیست. البته گفته میشود که بهترات از آدرس های URL کوتاه تری استفاده نمایید. زیرا باعث میشود که بهتر به چشم بیایید.

خدمات ارائه دهنده شرکت

 سئو سایت فروشگاهی با دئووب

بهینه سازی  و سئو حرفه ای

بهینه سازی و سئو سایت تضمینی را صرفا میتوانید در شرک وب سازان مرصاد داشته باشید. درست است که بسیاری از سایت ها از عباراتی نظیر تضمینی استفاده کرده اند. اما باید رزومه کار آن ها را مشاهده کنید.

تحلیل و گزارش هفتگی منظم

باید گزارش های منظم و هفتگی مطابق با تغییر جایگاه صفحه ها و افزایش تعداد بازدیدهای ارگانیک داشته باشید. گزارش های آماری و ارقامی که تیم سئو میدهد نشان از سند کارکرد و پیشرفت سایت شما خواهد بود.

مشاوره در تولید محتوا بهینه

یکی از موارد مهم این است که باید برای افزایش رنکینگ در گوگل حتما محتوای بهینه و سئو شده ای را قرار دهید. همانطور که میدانید تولید محتوا برای سئو سایت با دیگر انواع تولید محتوا متفاوت است.

بهترین تعرفه و کیفیت

شما میتوانید هزینه سئو و بهینه سازی سایت را بسیار مقرون به صرفه نسبت به سایر شرکت ها در شرکت وب سازان مرصاد بپردازید. کیفیت بالا خدمات طراحی سایت و سئو سایت ما نیز در میان وبمستران زبان زد است. 

سفارش سئو سایت فروشگاهی

سفارش سئو سایت فروشگاهی

اگر با توجه به توضیحات بالا تصمیم گرفته اید که اقدام به سئو سایت رستوران و کافی شاپ خود کنید به شما پیشنهاد میدهیم که همین حالا با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید. البته شما نیز میتوانید در بخش سفارش بهینه سازی و سئو سایت خود مطابق با درخواست ها و نیازهای خود ثبت کنید. در واقع هر چه زودتر اقدام به بهبود رتبه سایت خود در نتایج گوگل کنید باعث میشود که تعداد مشتریان آنلاین شما نیز افزایش پیدا کند.

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها