طراحی سایت اجاره ملک

با پیشرفت علم و تکنولوژی بسیاری از افراد و بهتر است. بگوییم تمامی افراد از فضای اینترنت برای انجام کارهای خود استفاده میکنند . برای شما اتفاق افتاده است. که برای مسافرت و برای اقامت نیاز به ملک و یا خانه ای داشته اید. و برای اجاره آن به جستجو در فضای وب پرداخته اید . حال اگر سایت اجاره ملک و یا اجاره ویلا در اینترنت موجود نبود. چه اتفاق می افتاد ؟ بله به مشکلات فراوانی بر میخوردید. مجبور میشدید که به صورت حضوری برای رهن و اجاره خانه مراجعه نمایید. طراحی سایت اجاره ملک امروزه برای افراد زیادی مورد توجه قرار گرفته است. که یکی از زیر مجموعه های طراحی سایت اجاره ویلا محسوب میشود . 

سایت اجاره خانه و ملک یک نوع طراحی سایت خدمات اینترنتی به شمار می آید. بسیاری از آژانس های گردشگری نیز خانه و منزل به گردشگران اجاره میدهند. که میتوانید از بخش طراحی سایت گردشگری بیشتر اطلاعات کسب نمایید. برای شما حتما پیش آمده که برای خرید کالا از سایت فروشگاهی اینترنتی استفاده کرده باشید . دیگر افراد برای خرید و یا حتی فروش اجناس خود سنتی عمل نمیکنند. و از طریق اینترنت و سایت ها موجود در فضای وب استفاده میکنند . درخواست طراحی سایت املاک زیاد شده است زیرا بنگاه داران متوجه شدند بازاریابی ملک و خانه از طریق وب سایت بسیار راحت تر است.

 طراحی سایت اجاره ملک ارزان

طراحی سایت ملک ارزان از طرف کاربران در موتورهای سرچ مانند گوگل زیاد جستجو میشود . این موضوع را بدانید که طراحی سایت ارزان قیمت از طراحی وب سایت حرفه ای بیشتر هزینه خواهد داشت . چرا که بسیاری از شرکت ها و یا افراد با ارائه خدمات ارزان . به همان اندازه به شما سرویس ارائه خواهند داد . پس به این موضوع اهمیت دهید و بیشتر تحقیق بفرمایید . ارزان در این مبحث به معنی کاهش امکانات به شرط کم نکردن امکانات مهم است. 

طراحی وب سایت ارزان در شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) این موضوع متفاوت میباشد . تعرفه های ما در این زمینه با دیگر همکاران بسیار متفاوت میباشد . از همه مهمتر این است که ما سرویسی را که در طراحی سایت حرفه ای ارائه میدهیم . در سایت ارزان ملک نیز ارائه خواهیم داد . این موضوع را در نظر داشته باشید که در طراحی سایت با وردپرس و طراحی سایت اختصاصی متفاوت میباشد . و نباید اشتباه گرفته شود . سعی ما این است که شما بتوانید این نوع سایت را برای آسایش مردم راه اندازی کنید.

 طراحی سایت اجاره ملک ارزان

نمونه کارهای طراحی سایت اجاره ملک

شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت اجاره ملک که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت اجاره ملک آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

5 مزیت طراحی سایت

5 مزیت طراحی سایت
مزایای طراحی سایت اجاره ملک

مزایای طراحی سایت اجاره ملک

مزایای طراحی سایت اجاره ملک بسیار زیاد میباشد . شما میتوانید از این طریق بدون داشتن ملک به درآمد بالایی برسید . شما بستن قرارداد با دارندگان ملک و قرار دادن املاک در سایت خود . املاک افراد را به اجاره برسانید و پورسانت خود را دریافت نمایید . ویژگی ها و مزایای طراحی سایت املاک تقریبا با طراحی سایت اجاره ملک شبیه میباشد.

در بخش بعدی ما امکاناتی را که میتوانیم در طراحی سایت اجاره ملک قرار دهیم . را برای شما عزیزان توضیح داده ایم . که همین امر باعث افزایش مزیت های سایت شما نیز میگردد . برای مثال با قراردادن امکانات طراحی سایت تبلیغاتی میتوانیم بخش تبلیغات را در سایت اجاره ملک را راه اندازی نماییم .

پس در نظر داشته باشید که امکانات زیاد هم از طرفی باعث مشکلاتی روی سایت شما خواهد داشت . برای مثال اگر سایت شما از طراحی سایت با وردپرس بهره برده باشد باعث کندی سایت شما شود . و اگر سایت شما از طراحی سایت اختصاصی بهره برده باشد کمتر به این مشکل برخواهید خورد .

امکانات طراحی سایت اجاره ملک

خوب ما در این بخش در مورد امکانات طراحی سایت اجاره ملک برای شما توضیح خواهیم داد . این امکانات اگر هوشمندانه و هدفمند بارگذاری شوند .مطمئنا در ارتباط کاربران با سایت شما بسیار مهم خواهد بود . و این امر که کاربران بتوانند با سایت شما ارتباط برقرار نمایند بسیار مهم میباشد . هرچه قابلیت های سایت بیشتر باشد هزینه ها افزایش میابد شما میتوانید عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت املاک را مشاهده نمایید.

تمام تلاش ما بر این است که این اتفاق برای تمامی سایت های که توسط شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) طراحی میگردد . بیافتد این موضوع را هم در نظر بگیرید . که امکانات بیش از حد در سایت های وردپرسی باعث سنگینی سایت میگردد . که از نظر سئو سایت به مشکل برخواهید خورد . در طراحی سایت اختصاصی این مشکل کمتر مشاهده شده است .

یک مورد دیگر هم اگر سایت شما بر اساس طراحی سایت با وردپرس برنامه نویسی شده باشد در کتابخانه وردپرس موجود نباشد . ما این امکانات را به صورت اختصاصی برنامه نویسی خواهیم نمود . بنابراین در هر صورت ما سایت حرفه ای موردنظر شما برای املاک را فراهم خواهیم نمود

امکانات طراحی سایت اجاره ملک
پنل کاربری افراد

پنل کاربری افراد

افراد بعد از ملاحظه املاک درون سایت شما . و سفارش اجاره باید بخشی را درنظر بگیریم تا بتوانند از آن طریق سفارش خود را پیگیری نمایند . و یا اینکه به صورت رزومه سفارشات قبلی خود را نیز مشاهده نمایند . این بخش عموما در پنل کاربری امکان پذیر میباشد . البته میتوان به صورت یک پنل جزئی هم درنظر گرفت که از کیفیت کار کاسته خواهد شد .

پنل کاربری مالک

بهتر است شما هم برای افرادی که املاک خود را در سایت شما ثبت میکنند . پنلی را در نظر بگیرید تا از وضعیت ملک خود با خبر باشد . از طرفی این شفاف سازی باعث اعتماد بیشتر خواهد شد . مالکان از وضعیت املاک خود باخبر خواهند شد . حتی میتوان تعداد افرادی را که از املاک این دوستان دیدن نموده اند هم باخبر شوند .

پنل کاربری مالک
پنل ادمین

پنل ادمین

این بخش مهمترین بخش در طراحی سایت اجاره ملک میباشد . کنترل تمام سایت در این بخش لحاظ خواهد شد . که اگر طراحی سایت اختصاصی باشد این بخش با نظر مشتری تنظیم خواهد شد. و اگر طراحی سایت با وردپرس باشد فقط بخش تنظیمات قالب اختصاصی میباشد . این بخش کنترل تمام بخش های سایت و قراردادن فایل ها و دیگر موارد قرار داده خواهد شد.

رزرو ملک

این بخش یکی از مهمترین بخش های سایت های اجاره ای میباشد . حال میخواهد در مورد اجاره ملک باشد . یا اجاره ویلا و یا اجاره خودرو . فرقی ندارد این بخش این امکان را به کاربر میدهد تا مدت زمان اجاره ملک را بر روی تقویم ثبت نماید . و برای ادمین و همچنین مالک ارسال گردد و طبق همین رزرو محاسبه نرخ اجاره انجام و کاربر را برای پرداخت هدایت نماید . این امکان نیز در طراحی سایت رزرو هتل بهتر به چشم میخورد و یا طراحی سایت آژانس مسافرتی .

رزرو ملک
طراحی بخش فروش ملک

طراحی بخش فروش ملک

این بخش را میتوان از طراحی سایت اجاره ویلا و یا طراحی سایت املاک ایده گرفت . شما در کنار اجاره ملک میتوانید به خرید و فروش ملک هم بپردازید . البته اگر این بخش جداگانه طراحی شود تخصصی تر خواهد بود . اما امکانپذیر میباشد و سایت شما را بزرگتر جلوه خواهد داد .

مقالات گردشی

این بخش میتواند در مورد شهرها میتواند توضیحاتی را ارائه دهد . برای مثال شما در شهر مقدس مشهد ملکی را اجاره میدهید . این بخش را میتوانید به قسمت مقالات گردشگری متصل نمایید تا افراد از مکان های دیدینی شهر مشهد مطلع شوند . این بخش را میتوان از امکانات طراحی سایت گردشگری یا طراحی سایت هتل و یا طراحی سایت آژانس مسافرتی استفاده نمود .

مقالات گردشی
جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته

یکی از بخش های که باید به آن اهمیت زیادی داد بخش جستجوی پیشرفته میباشد . هنگامی که تعداد ملک ها برای اجاره و یا فروش افزایش پیدا میکنند . برای کاربران بسیار سخت خواهد بود تا ملک مورد نظر خود را در شهر مورد نظر خود انتخاب نمایند . اینجا با کمک یک جستجوی پیشرفته کار را برای کاربر آسانتر خواهیم نمود . با فیلترینگ پیشرفته که میتواند شامل قیمت ؛ شهر ؛ متراژ و غیره باشد را کاربر به هدف مورد نظر نزدیک نماییم .

طراحی سایت اجاره ملک با وردپرس

همانطور که در بخش های بالای این مقاله برای شما توضیح داده شد . در طراحی سایت اجاره ملک میتوان از پلن های متعددی استفاده نمود . که بسته به مقدار هزینه شما و امکانات درخواستی متفاوت خواهد بود . ما در تمامی مقالات به این موضوع اشاره کرده ایم که پیشنهاد اول ما طراحی سایت با وردپرس میباشد . که در بخش مربوطه میتوانید دلایل این پیشنهاد را مطالعه بفرمایید.

طراحی سایت اجاره ملک و یا خانه ممکن است نیاز به یکسری امکانات باشد . که هنوز توسعه دهندگان وردپرس پلاگین های مورد نیاز را برنامه نویسی نکرده اند . نگران این موضوع نباشید چرا که تیم برنامه نویسی شرکت این کار را برای شما انجام خواهد داد .

پس نگران سایت خود نباشید . شما با انتخاب خود میتوانید هم طراحی سایت با وردپرس را انتخاب و یا طراحی سایت اختصاصی را برگزیند . این موضوع را درجریان باشید که دو پلن طراحی سایت ارزان و طراحی سایت حرفه ای به صورت خودکار در دو پلن اصلی لحاظ خواهد شد . این موضوع را بدانید که در طراحی سایت اجاره ویلا از قالب های آماده وردپرس استفاده نخواهیم نمود .

طراحی سایت اجاره ملک با وردپرس
طراحی سایت اجاره ملک با دئووب

طراحی سایت اجاره ملک با وب سازان مرصاد ( دئووب )

بسیاری از شرکت ها هستند که در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت در حال فعالیت میباشند . همینجا عرض میکنم که تمامی این دوستان یعنی شرکت ها کارهایشان بسیار عالی است . اینکه شرکت ما را از دیگر شرکت ها متمایز میکند تجربه ما در زمینه طراحی سایت و سئو سایت میباشد . که شما با کمی تحقیق میتوانید به این موضوع پی ببرید .

همانطور که در بخش منشور اخلاقی سایت و یا قوانین طراحی سایت مطالعه نموده اید . به نحوه کار ما و تعهدات ما باید آشنا شده باشید . بسیاری از شرکت ها از منشور تبعیت نمیکنند و خود قوانینی را وضع نموده اند . که ممکن است با روحیات بسیاری از افراد سازگار نباشد که خوشبختانه ما این امر را اهمیت داده. و منشور اخلاقی خود را بر اساس روحیا مشتریان خود بنا نموده ایم .

امیدواریم در تمامی طراحی های خود رضایت کاربران را داشته باشیم . تمام تلاش خود را کرده ایم تا بهترین سرویس را به هموطنان خود چه در ایران و چه در خارج از ایران داشته باشیم . از اینکه پروژه خود را به شرکت ما که بهترین شرکت طراحی سایت در تهران است واگذار میکنید کمال تشکر را داریم .

هدف از طراحی سایت اجاره خانه

هدف از طراحی سایت اجاره ملک این است که شما با طراحی این نوع وب سایت ها . اولا میتوانید به کاربران این اجازه را بدهید. تا به صورت آنلاین املاک و خانه های مورد نظر خود را قبل از مسافرت رزرو نمایند . و یک کار خدماتی مناسب را در فضای مجازی برای خود دست و پا نمایید . این بخش تماما به همت و پشت کار شما بستگی دارد .

ثانیا با طراحی سایت اجاره ملک میتوانید به درآمدزایی خوبی برسید . شما با قراردادن املاک دیگران بدون هیچ هزینه ای و یا مالکان در سایت شما همانند طراحی سایت املاک . در معرض دید عموم قرار داده و افراد با جستجو ملک مورد نظر خود در شهر مسافرتی مد نظر میتوانند آن ملک را از سایت شما رزرو نمایند . شما نیز میتوانید طبق قراردادی که با مالک بسته اید پورسانت خود را دریافت نمایید .

با کمی جستجو در فضای وب متوجه خواهید شد که این نوع وب سایت ها روز به روز در حال گسترش بوده . شما اگر قصد اینکار را دارید باید سریعتر سفارش خود را نهایی سازید تا از دیگران عقب نمانید . و همین امر باعث افزایش اعتبار شما در این عرصه خواهد شد .

هدف از طراحی سایت اجاره ملک
چرا طراحی اجاره ملک

چرا طراحی اجاره خانه

شاید برای شما این سوال پیش آید . چرا طراحی سایت اجاره ملک ؟ بله باید عرض کنم شما که وارد این صفحه شده اید . حتما ایده ای در سر داشته اید که بدنبال طراحی این نوع وب سایت بوده اید . همانطور که میدانید افراد قبل از سفر به شهر مورد نظر خود باید از خانه و یا ملک محل سکونت خود با خبر باشند . که این امر بدست سایت اجاره ویلا و یا ملک خواهد بود.

تعداد این افراد بسیار زیاد میباشد . شما اگر به سمت شهرهای سیاحتی و یا زیارتی سفر کرده باشید . افرادی را مشاهده کرده اید که در کنار خیابان با در دست داشتن تابلو ویلا به این کار مشغول هستند . و از زمانی که فرهنگ دیجیتال مارکتینگ در بین عموم جا افتاده روش سنتی جای خود را به روش مدرن داده است .

افراد برای اجاره ویلا و یا ملک خود از سایت های مربوطه استفاده میکنند . که بعد از رزرو خانه موردنظر خود با خیال آسوده به سفر خود ادامه خواهند داد . این ریسک بسیار بزرگی است که قبل از سفر ملک را رزرو نکرده باشند. و یا اینکه به امید افراد کنار خیابان باشند . چرا که وقتی پاسی از شب گذشته باشد همین افرداد سنتی برای استراحت دست از کار کشیده و به خانه های خود رفته اند .

درباره طراحی سایت اجاره ملک

ما تا به اینجا سعی کرده ایم تا در مورد طراحی سایت اجاره ملک برای شما توضیحاتی را ارائه داده باشیم . سعی بر آن داریم در این بخش چکیده آنرا عرض نماییم . همانطور که عرض شد طراحی سایت اجاره ویلا و یا ملک در حال حاضر طرفداران خاص خود را دارد . از این رو افراد زیادی برای مسافرت املاک خود را از طریق اینترنت رزرو میکنند . که همین امر باعث شده تا خواستار این نوع وب سایت ها افزایش پیدا کنند . از طرفی مالکان زیادی هم هستند که خود وقت اجاره دادن را ندارند و این کار را به سایت ها واگذار مینمایید . پس شما دوست عزیز میتوانید این مسئولیت را برعهده گرفته و نسبت به اجاره ویلا و یا ملک ها اقدام نمایید .

طراحی سایت اجاره ملک

طراحی سایت اجاره ملک حرفه ای

یکی از دغدغه های افراد و خواهان طراحی سایت املاک این است . که دوست دارند سایتی که برایشان برنامه نویسی میشود طراحی سایت حرفه ای ملک باشد . و نسبت به دیگران که در این عرصه فعالیت دارند متفاوت باشند . این بسیار خوب است ؛ دوست عزیزی که این تفکر را دارید به شما تبریک عرض میکنم . اما این موضوع را در ابتدا عرض کنم که دید شما از طراحی سایت حرفه ای در چیست . این موضوع را به شما عرض کنم تمامی سایت های ارائه شده توسط شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) همگی حرفه ای میباشند. و هیچ یک ساده برنامه نویسی نخواهند شد . چرا که سایت شما نیز برای ما تبلیغات خواهد بود . پس نگران سایت خود در این زمینه نباشید .

سئو سایت اجاره ملک

خوب حالا رسیدیم به مهمترین بخش از مقاله . سئو سایت اجاره ملک که بسیار مهم میباشد . به جرات عرض میکنم که نقطه استراتژیک سایت شما همین سئو سایت اجاره ملک میباشد . شما وقتی سایتی داشته باشید. در هر زمینه چطور میخواهید کسب درآمد از سایت املاک داشته باشید .

این موضوع به سئو سایت شما برمیگردد که سیاست شما از آوردن سایت به صفحه اول گوگل چیست . هیچ راهی ندارید مگر اینکه استانداردهای گوگل را تک به تک رعایت کرده باشید . ما به شما این اطمینان را میدهیم که با رعایت نمودن اصول و قواعد بهینه سازی سایت . و سئو سایت بتوانید سایت خود را در نتایج یک گوگل مشاهده نمایید .

تمامی این موارد به کار ما برمیگردد . ما از ابتدا تمامی اصول بهینه سازی سایت را برای شما در هنگام برنامه نویسی رعایت خواهیم نمود . بخش خدمات سئو سایت را به شما آموزش خواهیم داد . شما میتوانید به بخش مقالات سئو سایت مراجعه و موارد سئو سایت داخلی را مطالعه نمایید . شما نگران آوردن سایت به صفحه اول گوگل نباشید . ما کنار شما خواهیم بود .

سئو سایت اجاره ملک
تعرفه طراحی سایت اجاره ملک

تعرفه طراحی سایت اجاره ملک

تعرفه طراحی سایت اجاره خانه به نوع امکاناتی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. در گذشته افراد باید برای اجاره کردن خانه یا خرید و فروش به بنگاه های امکلاک مراجعه میکرند. و یا اینکه میتوانستند از طریق روزنامه پیگیری کنند. اما حال به صورتی شده که افراد در اینترنت به دنبال ملک اجاره خود میگردند. با طراحی سایت اجاره خانه دیگران نگران این نخواهید بود که چگونه مشتری برای فایل های ملکی خود پیدا کنید. 

در کنار طراحی سایت باید به این نکته توجه کنید که سایت شما در گوگل در صفحه اول باشد تا بتوانید ورودی کننده دریافت کنید. در غیر این صورت نمیتوانید مشتریان زیادی داشته باشید زیرا کاسبی بنگاه های املاک بسیار کساد شده است زیرا مردم اکثرا کارهای خود را اینترنتی انجام میدهند. این سایت میتواند یک پلتفرمی باشد که افراد وارد شده و بتوانند به صورت رایگان یا پولی ملک خود را برای اجاره ثبت نمایند. در این صورت خواهید دید که چه مقدار بازدیدکننده خواهد بود. بنابراین برای برآورد هزینه ساخت سایت اجاره خانه میتوانید در بخش مربوطه فرم را ارسال کرده تا کارشناسان اطلاع دقیقی از قیمت ساتی به شما بدهند.

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی سایت اجاره ملک چقدر زمان بر است ؟

زمان طراحی سایت ملک به نوع امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. وردپرسی یا اختصاصی بودن ساختار سایت شما میتواند یکی از دلایل برای مشخص کردن زمان باشد.

پشتیبانی سایت اجاره ملک بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت اجاره ملک به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل می توانید برای پشتیبانی سایت درخواست کرده و قرارداد ماهانه یا سالانه بسته شود.

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت اجاره ملک بستگی به نوع طراحی سایت دارد . یکی دیگر از عواملی که در قیمت طراحی سایت می تواند تاثیر گذار باشد امکانات سایت می باشد که شما می تواند در بخش مربوطه بیشتر مطالعه بفرمایید .

سفارش طراحی سایت اجاره ملک

سفارش طراحی سایت اجاره ملک

دوستان عزیز تمام سعی ما بر این بود که شما را با فواید و مزایای طراحی سایت اجاره ملک که زیر شاخه طراحی سایت مشاوره املاک است آشنا نماییم . شما دوست عزیزی که در حال خواندن این مقاله میباشید. هم تصمیم بر این امر داشته اید که در این صفحه حضور دارید . پس تا دیر نشده سفارش خود را نهایی سازید. و از قسمت تماس با ما نسبت به ثبت سفارش طراحی سایت اجاره ملک خود اقدام نمایید .

چنانچه در مورد سئو سایت اجاره ملک سفارش دارید. میتوانید از بخش سئو سایت شرکت اقدام به ثبت سفارش خود نمایید .

طراحی سایت اجاره ملک

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها