طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه : با گسترش یافتن تکنولوژی و بهبود راه های انجام فعالیت های روزانه و کاری، سایت یک لازمه برای هر شرکتی یا کسب وکاری است. شما باید بتوانید که خدمات خود را آنلاین در اختیار افراد بیشتری قرار دهید. بسیاری از افراد حتی بدون تماس با شما نیز باید بتوانند از سرویس های شما بهره مند شوند. شرکت خدمات بیمه ای یکی از انواع کسب وکارهای اینترنتی است که به طراحی سایت بیمه بسیار نیاز دارد. زیرا اکثر مردم وسایلو اقلام ضروری خود را بیمه میکنند. که به صورت سالانه به تمدید آن میپردازند.

درست است که شرکت های کارگزاری بیمه ای بسیار زیاد شده است. اما به جمعیت اکثریت مردم که نیاز به خدمات بیمه ای به صورت سالیانه دارند فکر کنید. سایت بیمه میتواند این نیازهای مردم را جبران کند. در ضمن خدمات بیمه ای نیز متنوع است. برای مثال یک سایت آژانس مسافرتی یا وب سایت گردشگری برای بیمه مسافرهای خود با شما همکاری خواهد کرد. که این همکاری میتواند اتصال یک API از سایت شما به سایت آنان باشد. که کد بیمه ای هر مسافر در کمترین مدت زمان صادر و در حساب کاربری شان قرار بگیرد. برای مثال یک سایت شرکتی برای بیمه کارکنان خود میتواند با شما همکاری داشته باشد.

طراحی سایت بیمه

طراحی سایت خدمات بیمه

ارائه تمامی خدمات به صورت آنلاین یکی از اهداف تکونولوژی روز است. در کشورهای جهان اول تمام سرویس ها و خدمات خود را به صورت آنلاین نیز ارائه میدهند. با توجه با شرایط قرنطینه پیش آمده. بسیاری از کسب و کارها تصمیم گرفتن که در اینترنت فعالیت خود را گسترش دهند. زیرا در غیر این صورت فعالیت خود را از دست خواهند داد. با طراحی سایت شرکتی بیمه دایره فعالیت خود را گسترش دهید. 

طراحی سایت بیمه برای شرکت ها و کارگزاری  های بیمه بسیار ضروری است. افراد باید بتوانند سایت شما را در اینترنت بیایند. در غیر این صورت به شما اطمینان نخواهند کرد. شاید تا مدتی پیش مشتریان به صورت حضوری نیز به شما درخواست بیمه میدادند. اما حال اگر ببینید اکثر مشتریان خود را از دست دادید. چون مردم به این نتیجه رسیدند از طریق اینترنت حتی کارهای بیمه ای خود را انجام دهند. شرکت طراحی سایت دئووب با توجه به آشنایی کامل با صنعت بیمه به شما کمک خواهد کرد.

 طراحی سایت بیمه ارزان

طراحی سایت بیمه ارزان به این معنی است که شما میتواند با بودجه کم صاحب سایت شرکت بیمه خود شوید. زیرا هدف از شرکت دئووب رساندن شما به اهداف خود است. اگر میخواهید که سایت بیمه داشته باشید. اما نمیتواند برای آن هزینه زیادی پرداخت کنید. برای طراحی سایت ارزان بیمه ای میتوانیم از امکانات کمتری استفاده کنیم. و برای ظاهر سایت از قالب آماده برای خدمات بیمه ای شما استفاده شود. که بسیار میتواند موثر و خوب واقع شود. 

پلن های پایه ای طراحی سایت بیمه بسیار کاربردی خواهد بود. و میتواند به نیازهای اولیه شما پاسخ دهد. میتوانید بعد از گذشت زمان کمی اقدام به ارتقا سایت بیمه ای ارزان خود کنید. تا بتوانید به نیازهای بیشتری در زمینه خدمات خود پاسخ بدهید. همان طور که دنیا هر ثانیه رو به پیشرفت است. شما نیز باید بتوانید در زمینه کاری خود فعالیت خود را گسترده تر کنید.

طراحی سایت بیمه ارزان
مزایای طراحی سایت بیمه

مزایای طراحی سایت بیمه

مزایای طراحی سایت بیمه بسیار زیاد است. شما خود میدانید که تجارت آنلاین لازمه هر کسب و کاری است. بنابریان اگر صاحب کارگزاری بیمه هستید. باید اقدام به طراحی سایت بیمه مختص به خود کنید. تا بتوانید میان دیگر کارگزاری ها و شعبات بیمه مشتریان مختص به خود را داشته باشید. زیرا صنعت بیمه یکی از کسب و کارهایی است که افراد بسیار زیادی در آن فعالیت دارند.

بنابراین اولین مزیت طراحی وبسایت بیمه میتوان به گسترش خدمات بیمه اشاره کرد. شما مشتریان بیشتری نسب به دیگر کارگزاری ها خواهید داشت. و نسب به دیگر رقبای خود به رده های بسیار بالاتری خواهید رسید. امروزه در کل جهان مردم خدمات خود از جمله خدمات بیمه ای را به صورت آنلاین انجام میدهند. به همین دلیل است که موج راه اندازی سایت در کسب و کارهای نوپا و حرفه ای شدت گرفته است. زیرا همه متوجه مزایای خدمات و تجارت آنلاین شده اند. 

سایت بیمه آنلاین

گسترش کسب و کار

کاربران اگر به راحتی خدمات بیمه ای خود را به صورت آنلاین انجام دهند. همیشه به سایت بیمه شما مراجعه خواهند کرد.

سایت بیمه آنلاین

فضایی برای رشد بهتر

با طراحی سایت حرفه ای بیمه میتوانید برندینگ انجام دهید. بستری برای تبلیغات و بازاریابی آنلاین شما به وجود خواهد آمد.

سایت بیمه آنلاین

افزایش اعتبار کارگزاری

با طراحی سایت خدمات بیمه، اعتبار کارگزاری شما افزایش پیدا خواهد کرد. زیرا افراد به نوع خدمات سایت شما بسیار توجه میکنند.

سایت بیمه آنلاین

کاهش اتلاف وقت و هزینه

با طراحی سایت بیمه کار را برای متصدیان خود و مشتریان راحت تر خواهید کرد. و در زمان و هزینه صرفه جویی خواهد شد.

سایت بیمه آنلاین

سهولت دسترسی کاربران

کاربران به راحتی در هر زمانی و در هر مکانی که حضور دارند. میتوانند خدمات بیمه ای خود را به کارگزاری آنلاین شما بسپارند.

سایت بیمه آنلاین

افزایش مشتریان

افراد خدمات بیمه ای خود را به صورت اینترنتی انجام میدهند. با دارا بودن سایت بیمه افراد بیشتری از شما درخواست خدمات میکنند.

امکانات طراحی سایت بیمه

امکانات طراحی سایت بیمه به گستردگی فعالیت شما بستگی دارد. هرچه فعالیت گسترده تری در زمینه بیمه داشته باشید. به طبع باید طراحی سایت کارگزاری بیمه حرفه تری داشته باشید. اما باید توجه نمایید که راه اندازی سایت شرکت بیمه اولین گام برای شما است. باید با توجه به پیشرفت در کارتان، باید سایت بیمه خود را ارتقا دهید. ویژگی و امکانات ساخت سایت بیمه از جمله مواردی است که باید در ابتدای مسیر خود مشخص نمایید. تا با توجه به نیاز شما نوع سایت و امکانات آن مشخص شود.

باید چشم اندازی درباره آینده سایت خود داشته باشید. در ادامه به تعدادی از امکانات سایت شرکت بیمه استاندارد اشاره خواهیم کرد. که میتوانید این ماژول ها را در طراحی سایت بیمه ای خود به کار ببرید. یا با ایده های نو خود و تیم تخصصی ما پلتفرم اختصاصی خود با ماژول های ویژه به خود را داشته باشید.

امکانات طراحی سایت بیمه
معرفی شرکت بیمه

معرفی شرکت بیمه

با طراحی سایت بیمه خود میتوانید شرکت خود را به شهرت بیشتری برسانید. در این بخش اطلاعات جامعی از شرکت بیمه ای خود را ارائه میدهید. از این طریق افراد میتوانند به صورت آنلاین با شرکت یا شعبه بیمه شما آشنا شوند.

دسته بندی خدمات بیمه

بیمه ها انواع مختلفی دارند. در طراحی سایت بیمه باید دسته بندی انواع بیمه نامه ها به صورت منظم انجام دهید. تا باعث سهولت دسترسی کاربران سایت خود شوید. دسته بندی انواع بیمه نامه ها در پنل ادمین انجام میشود.

دسته بندی خدمات بیمه
تمدید بیمه نامه

تمدید بیمه نامه

با طراحی سایت بیمه، امکان تمدید بیمه نامه افراد به صورت آنلاین وجود خواهد داشت. افراد با ورود کد بیمه و ثبت نام میتوانند اقدام به تمدید بیمه نامه خود کنند. و نیازی به مراجعه حضوری به کارگزاری بیمه نخواهند داشت.

پرداخت قسطی بیمه نامه

با طراحی سایت بیمه امکان پرداخت اقساطی بیمه وجود خواهد داشت. افراد میتوانند در حساب کاربری خود به صورت ماهانه پرداخت انجام دهند. با این امکان به افراد بسیار زیادی کمک خواهید کرد که بیمه خود را در شرکت شما تمدید نمایند.

پرداخت قسطی بیمه نامه
مشاوره آنلاین بیمه

مشاوره آنلاین

هدف طراحی سایت بیمه، مشاوره آنلاین در مورد انواع بیمه ها به افراد است. شما باید این بخش را به درستی مدیریت کنید. بسیاری از کارها به صورت تلفنی انجام میشود. اما سیستم مشاوره آنلاین از طریق چت مرسوم خواهد بود.

نظرسنجی انواع بیمه نامه ها

با طراحی سایت بیمه در زمان مشخصی نظرسنجی برگزار کنید. تا در مورد کیفیت انواع بیمه نامه ها اطلاعات کسب کنید. و آمار استفاده مردم را استخراج کنید. شما با دارا بودن این آمار قدرت زیادی در زمینه بیمه کسب خواهید کرد.

نظرسنجی انواع بیمه نامه ها
جستجوگر یشرفته بیمه

جستجوی پیشرفته خدمات بیمه

در طراحی سایت کارگزاری بیمه جستجوگر حرفه ای قرار دهید. تا افراد بتوانند به اطلاعات بیمه مشخص خود را دست پیدا کنند. وجود این آیتم در طراحی وبسایت بیمه مفید خواهد بود. زیرا کاربران با یک سرچ به مقصود موردظر خود در کمترین زمان خواهند رسید.

حساب کاربری درخواست دهنده

در طراحی سایت شرکت بیمه بخش پنل کاربری افراد مهم است. زیرا تمام مراحل از ثبت نام تا سفارش بیمه نامه در این بخش انجام میگیرد. در این بخش باید تمام امکانات موردنیاز کاربر در دسترس قرار گیرد تا بتواند کارهای بیمه ای خود را انجام دهد.

حساب کاربری درخواست دهنده بیمه
پنل ادمین بیمه

پنل ادمین بیمه

با طراحی سایت بیمه در پنل ادمین به سفارشات کاربران رسیدگی میکنید. دسته بندی های خدمات بیمه خود را انجام میدهید. و مطالب سایت را بروز میکنید. پنل ادمین سایت بیمه باید بسیار هوشمند طراحی شود تا مدیریت سایت را در دست گیرید.

ثبت سفارش بیمه

با طراحی سایت بیمه در این بخش کاربران اگر عضو نیستند. اقدام به ثبت نام میکنند. اگر عضو هستند با وارد کردن کد بیمه ای خود میتوانند تمدید نمایند. ثبت سفارش آنلاین کارها را بسیار سریع و آسان خواهد کرد. 

ثبت سفارش آنلاین بیمه
محاسبه تعرفه بیمه

بخش محاسبه تعرفه حق بیمه

در طراحی سایت بیمه جدول تعرفه ها و محاسبه هزینه ها را قرار دهید. زیرا باعث شفاف سازی قیمت های بیمه نامه ها خواهد شد. بسیاری از افراد قبل از درخواست سفارش و تمدید بیمه نامه نیاز به آگاهی در مورد هزینه ها خواهند داشت.

اخبار بیمه ای

در این بخش میتوانید انواع مقالات در مورد بیمه نامه ها را منتشر کنید. و اخبار مربوط به بیمه ای را قرار دهید. این بخش باعث بهبود سئو سایت و بهینه سازی سایت بیمه میشود. زیرا باید محتوای مرتبط با خدمات خود قرار دهید.

اخبار بیمه ای
معرفی انواع بیمه نامه ها

معرفی انواع بیمه نامه ها

در این بخش به معرفی انواع بیمه نامه ها بپردازید. تا افرادی که اطلاعات درستی ندارند بتوانند تصمیم گیری کنند. و اقدام به ثبت سفارش کنند. هرچه اطلاعات مخاطبان شما بیشتر باشد بهتر میتوانید خدمات خود را ارائه دهید.

معرفی شعبات و نمایندگی ها

در این بخش اطلاعات کامل شعبات و نمایندگی ها و کارگزاری های بیمه را قرار دهید. تا افراد به صورت مستقیم با آن شعبه ارتباط برقرار کنند. تا در صورت نیاز بتوانند به کارگزاری نزدیک محل سکونت خود مراجعه نمایند.

معرفی شعبات بیمه

طراحی سایت بیمه با وردپرس

طراحی سایت بیمه با وردپرس یکی از پکیج های طراحی ما است. ما میتوانیم قالب مناسب بیمه ای شما را با زبان php از صفر کدنویسی کنیم. و منطبق با سیستم مدیریت محتوای وردپرس پیاده سازی کنیم. وردپرس زمان و هزینه کمتری نسبت به طراحی اختصاصی سایت کارگزاری بیمه خواهد داشت. و همچنین از مزایای مهم آن این است که بهینه سازی و سئو سایت شما سریع تر و راحت تر انجام خواهد گرفت.

بنابراین اگر سئو سایت بیمه مدنظر شما است. همین حالا طراحی سایت بیمه خود را با مدیریت محتوای وردپرس ثبت سفارش نمایید. تا کارشناسان وردپرس کار دئووب شما را مشاوره دهند. راه اندازی سایت با وردپرس از نظر سئو بسیار فرندلی است بهمین دلیل بسیاری از سایت های خدمات بیمه ای در این پلتفرم پیاده سازی میشوند. که میتواند در وقت و زمان شما صرفه جویی کند.

طراحی سایت بیمه با وردپرس
طراحی سایت بیمه با دئووب

1طراحی سایت بیمه با دئووب

شرکت طراحی سایت دئووب برای انجام پروژه های خود به کیفیت، سرعت و دقت عمل توجه بسیار زیادی میکند. زیرا رضایت شما باعث موفقیت ما خواهد بود. کارشناسان ما با امور کسب و کار بیمه آشنایی دارند و سعی دارند که یک سایت با کیفیت با کمترین هزینه را برای شما پیاده سازی کنند.

طراحی سایت بیمه یک ضروریت در دنیای امروز است. اگر تصمیم به طراحی وبسایت بیمه را دارید. فرصت را از دست ندهید. زیرا با گذشت زمان رقیبان شما نیز بیشتر خواهند شد. برای طراحی وبسایت بیمه حرفه ای با کارشناسان دئووب ارتباط برقرار کنید. تا صرف مدت زمان کمی به مقصود خود برسید. تا بتوانیم طریق درآمدزایی از سایت خدمات بیمه ای را به شما آموزش بدهیم. زیرا سایت ها و اپلیکیشن های زیادی در این زمینه پیاده سازی شدند. که میتوانید با پیدا کردن راه درست و حرفه ای در این میان خوش بدرخشید.

هدف از طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه برای کارگزاری یا نمایندگی های بیمه یک مزیت رقابتی محسوب میشود. بسیاری از مردم از اینکه میتوانند بیمه خود را با هزینه پایین تر پرداخت کنند اطلاعی ندارند. اما شما میتوانید در این رقابت شرکت کنید و سرویس های بهتر و ارزان تر را به مردم معرفی کنند.

بدین صورت با آگاهی سازی مردم کمک میکنید که مناسب ترین خدمات را انتخاب کنند. از طریق سایت میتوانید تاریخ انقضای بیمه نامه را اعلام کنید. در صورت نیاز ایمیل یا پیامک بفرستید. یا تماس بگیرید.

حرفه ای بودن کسب وکار به معنی حفظ ظاهر به صورت خاص و حرفه ای نیست. باید بتوانید که در عملکرد حرفه ای و استاندارد رفتار کنید. زیرا بسیاری از شرکت های ایرانی تعریف حرفه بودن را به خوبی نمیدانند. باید مشتریان در هر صورت از شرکت و خدمات شما راضی باشند. به همین دلیل توصیه ما به شما طراحی سایت بیمه ای است. تا بتوانید این نیازهای مردم و مشتریان خود را در کمترین زمان برطرف سازید.  

هدف از طراحی سایت بیمه
طراحی سایت بیمه حرفه ای

طراحی سایت بیمه حرفه ای

طراحی سایت بیمه حرفه ای به گستردگی کسب و کار شما بستگی دارد. در یک سایت بیمه تمام خدماتی که در دفتر بیمه خود انجام میدهید. باید به صورت آنلاین نیز قابل انجام باشد. بدین صورت افراد بتوانند با ارسال مدارک بیمه نامه خود را در کمترین زمان به دست بیاورند. بنابراین هرچه امکانات بیشتری بخواهید اضافه کنید. سایت شما حرفه ای تر و پیشرفته تر خواهد بود.

از مواردی که در کیفیت سایت شرکت بیمه تاثیر گذار است. میتوان به سرعت بالای لود صفحات اشاره کرد. گرافیک سایت باید بسیار زیبا طراحی شود. تا باعث جذب کاربران شود. همچنین تجربه کاربری یا ux باید بسیار کاربرپسند باشد. تا افراد بتوانند به راحتی با سایت بیمه آنلاین شما کار کنند.

از آنجایی که اطلاعات افراد بسیار مهم است. امنیت سایت بیمه جزو مواردی است. که دقت زیادی بر روی آن خواهد شد. طراحی سایت بیمه آنلاین حرفه ای خود را به شرکت حرفه ای دئووب بسپارید. تا از مزایای یک سایت حرفه ای لذت ببرید.

درباره طراحی سایت بیمه

با طراحی سایت بیمه بخشی را برای اعلام انواع خسارت ها قرار دهید. تا از این طریق بتوانید آگاهی سازی کنید. با افزایش آگاهی جمعی، افراد سعی میکنند بیشتر از خود و اموال خود مراقبت کنند. اگر صاحب شرکت یا کارگزاری بیمه هستید. باید بگوییم که مشتریان شما در اینترنت حداقل یکبار کلمه بیمه نامه را جستجو کرده اند. زیرا افراد ترجیح میدهند غیر حضوری کارهای خود را انجام دهند. بنابریان برای نگه داشتن مشتریان خود اقدام به طراحی سایت حرفه ای بیمه کنید. تا رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان خود را کسب نمایید.

طراحی سایت بیمه

چرا طراحی سایت بیمه

به واسطه طراحی سایت بیمه خود در هر زمان میتوانید چندین کار بیمه ای افراد را انجام دهید. افزایش سرعت انجام کارها باعث بهبود روند فعالیت شما خواهد شد. از طریق سایت بیمه مشتریان زیادی خواهید داشت. و به درآمد بیشتر دست خواهید یافت. این نکته را در نظر بگیرید که هزینه سایت بیمه ای که صرف میکنید. نوعی سرمایه گذاری محسوب میشود که در طول زمان متوجه آن خواهید شد. بیمه یک صنعت پردرآمد است که خواهان زیادی دارد. بنابراین با افزایش دست در این زمینه باز هم میتوانید مشتریان خود را داشته باشید. 

طراحی سایت کارگزاری بیمه

تعداد و انواع بیمه ها بسیار زیاد است. و شرکت های بسیار زیادی هستند که در زمینه انواع بیمه ها فعالیت دارند. هر کدام از این شرکت ها شرایط و هزینه بیمه ای خود را دارند. شخصی وجود ندارد که به بیمه نیاز نداشته باشد. و انتخاب طرح های بیمه ای بسیار متنوع هستند. از این رو شرکت هایی تحت عنوان کارگزاری بیمه به روی کار آمدند. تا بتوانند در زمینه انواع خدمات بیمه سرویس ارائه دهند. و به مردم در انتخاب بهترین بیمه و خدمات بیمه ای کمک کنند.

با طراحی سایت کارگزاری بیمه، خدمات بیمه ای را به صورت آنلاین ارائه میدهید. افراد میتوانند با مراجعه به سایت بیمه شما، درخواست خود را آنلاین ثبت کنند. و نوع و هزینه بیمه ای که وجود دارد را مشاهده کنند. افراد همچنین میتوانند به مقایسه بیمه ها بپردازند. و نیازی نباشد که به کارشناسان شما زنگ بزنند. هدف سایت کارگزاری بیمه، یافتن مناسب ترین بیمه براساس نیاز و بودجه شما میباشد.

طراحی وب سایت کارگزاری بیمه

با مراجعه به یک سایت کارگزاری بیمه تمام مراحل از ثبت نام تا دریافت بیمه نامه آنلاین قابل انجام است. مشاوران کارگزاری را به صورت رایگان به مراجعه کنندگان مشاوره میدهند. افراد همچنین میتوانند برای تمدید بیمه نامه نیز به سایت کارگزاری بیمه مراجعه کنند. یکی از خدماتی که کارگزاری میتوانند ارائه دهند. پرداخت هزینه بیمه نامه ها به صورت قسطی است. مشتریان میتوانند درخواست خود را آنلاین ثبت کنند. و پرداخت خود را ماهانه از طریق سایت بیمه انجام دهند.

طراحی سایت کارگزاری بیمه

خدمات ارائه دهنده شرکت

خدمات سایت کارگزاری بیمه

مشاوره آنلاین کارگزاری

در طراحی سایت کارگزاری بیمه، بخش مشاوره آنلاین بسیار مهم است. شما باید بتوانید به صورت شبانه روزی به متقاضیان بیمه کمک نمایید.

فیلتر انتخاب  بیمه نامه

فیلتری برای پیدا کردن بیمه نامه مناسب کاربران قرار دهید. که بر اساس ویژگی های هزینه، مدت، نوع شرکت، نوع بیمه نامه و…  بتوانند فیلتر کنند.

مقایسه بیمه نامه شرکت ها

آیتم هایی برای مقایسه انواع بیمه نامه های شرکت های مختلف قرار دهید. تا افراد بتوانند میان شرکت های مختلف بیمه انتخاب بهتری کنند.

معرفی شرکت های بیمه

نیاز است در طراحی سایت کارگزاری بیمه آنلاین میتوانید به معرفی انواع شرکت های بیمه ای بپردازید. و نشانی و اطلاعات لازم از این شرکت ها را درج نمایید.

دانش نامه بیمه نامه ها

در طراحی سایت کارگزاری بیمه آنلاین اطلاعات کافی در زمینه انواع بیمه نامه در اختیار مردم قرار دهید. تا از حجم تمام تماس های تلفنی شما کاسته شود.

خدمات ارائه دهنده شرکت

انواع طراحی سایت فروش بیمه آنلاین

طراحی سایت بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی

شما باید همگام سفر نیز خود را بیمه کنید . بیمه مسافرتی برای دوستانی که  طراحی سایت آژانس مسافرتی و  سایت گردشگری خود را انجام داده اند.  یک الزام به حساب می آید. زیرا این دوستان باید خدمات مسافرتی را همراه با بیمه مسافرتی ارائه دهند. صاحبان تورها و آژانس های گردشگری و مسافرتی نیاز به قرارداد با یک شرکت بیمه دارند. با طراحی سایت بیمه میتوانید خدمات بیمه مسافرتی را به صورت آنلاین برای این عزیزان ارائه دهید.

بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی برای منازل، شرکت ها، کارخانه ها، انبارها، مجتمع ها، مغازه ها مناسب است. با طراحی سایت بیمه میتوانید به ارائه انواع خدمات بیمه ای بپردازید. از این میان میتوان به بیمه زلزله، اثاثیه و غیره اشاره کرد. افراد بسیاری هستند که نیاز دارند. به صورت اینترتی اقدام به خرید بیمه خود کنند. زیرا بیمه کردن یک الزام است. و موجب آسایش افراد خواهد شد.

بیمه آتش سوزی
بیمه عمر

بیمه عمر و بازنشستگی

بیمه عمر و بازنشستگی یکی از انواع بیمه نامه ها به حساب می آید. این بیمه برای افراد مسن مناسب است. تا در زمان بازنشستگی بتوانند از مزایای آن شامل حقوق و سنوات بهره مند شوند. شخص بیمه گذار میتواند پوشش های بیمه عمر مورد نظر خود را در سایت بیمه انتخاب کند. و به صورت ماهانه مبلغی را پرداخت نماید. تا بعد از بازنشستگی نیز آسایش داشته باشد.

بیمه اتومبیل

اگر دارای خودرو شخصی هستید حتما باید اتومبیل خود را بیمه کنید. بیمه اتومبیل یکی از پرطرفدارترین خدمات بیمه ای در سایت بیمه است. بیمه اتومبیل به دو دسته بدنه و سرنشین و شخص ثالث تقسیم بندی میشود. خسارت های ناشی از زلزله، آتش سوزی، تصادف، سرقت را جبران میکند. و هزینه های شخص ثالث را نیز پرداخت خواهد کرد. بسیار ی از افراد که طراحی سایت خرید و فروش خودرو انجام داده اند. بخشی را نیز برای بیمه اتومبیل قرار میدهند که مستقیم به کارگزاری ها متصل میشود.

بیمه اتومبیل
بیمه خدمات درمانی

بیمه خدمات درمانی

بیمه خدمات درمانی با عنوان بیمه سلامت یا پزشکی شناخته میشود. دارای طرح های تحت پوشش مختلفی است که در سایت بیمه عنوان خواهد شد. برای مثال بعضی بیمه های خدمات درمانی به گونه ای هستند. که افراد با مراجعه به درمانگاه یا بیمارستان نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارند. و از حقوق آن ها کسر خواهد شد. بعضی طرح ها به گونه ای است که در صورت پرداخت ماهیانه بیمه، درصدی از حق ویزیت و کارهای درمانی شما کاسته خواهد شد. میتوانید با زشکان و بیمارستان ها قرارداد ببندید. در طراحی سایت پزشکی یا طراحی سایت بیمارستانی وجود این بخش مورد نیاز است.

سئو سایت بیمه

رقابت میان صنعتگران بیمه بسیار زیاد است. شرکت ها و نمایندگی های بیمه بسیار زیاد شده است. و همه این شرکت ها میخواهند که مشتریان بقیه کارگزاری ها را نیز به خود جذب کنند. بسیاری از این کارگزاری های آنلاین بیمه به وجود آمده. که بتواند به صورت آنلاین نیازهای افراد را برطرف کنند. سئو سایت بیمه یکی از روش های بازاریابی اینترنتی است. که میشود گفت معتبرترین روش دیجیتال مارکتینگ است.

شما باید با تمام این نمایندگی ها و کارگزاری های آنلاین رقابت کنید. بدین منظور باید شما نیز اقدام به طراحی سایت بیمه کنید. اما در اقدام بعد باید سایت خود بهینه سازی کنید. تا افراد با جستجو کلمه سفارش آنلاین بیمه و کلمات مشابه این سایت شما را اول گوگل ببینند. و در سایت بیمه آنلاین شما درخواست ثبت کنند. بنابراین نیاز دارید که سئو سایت بیمه خود را به افراد حرفه ای در این زمینه بسپارید. تیم دئووب با 15 سال تجربه به شما اطمینان میدهد. که سایت شما را به صفحه اولیه گوگل خواهد رساند.

سئو سایت بیمه
سفارش طراحی سایت بیمه

سفارش طراحی سایت بیمه

اگر میخواهید سفارش طراحی سایت بیمه خود را با شرکت دئووب به ثبت برسانید. در قسمت تماس با ما، بخض سفارش عنوان طراحی سایت خدمات بیمه را ثبت نمایید. تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. همانطورکه میدانید سایت کارگزاری بیمه ای یک نوع طراحی وب سایت خدماتی بیمه ای محسوب میشود. که میتوانید در سفارش از قابلیت های سایت خدماتی استفاده کنید.

اگر خود دارای سایت کارگزاری بیمه هستید. و به دنبال سئو و بهینه سازی سایت بیمه خود هستید. و سعی در بهبود یا حرفه کردن سایت خود دارید. در بخش تماس با ما، عنوان بهینه سازی و سئو سایت کارگزاری آنلاین بیمه را انتخاب نمایید. تا تیم سئو سایت ما با شما تماس حاصل کنند.

 

مشاوره طراحی سایت بیمه 

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی 

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

به باشگاه مشتریان ما بپیوندید

شما عزیزان می توانید از طریق فرم روبه رو عضو باشگاه مشتریان شرکت طراحی سایت دئووب شده تا از اخبار و امکاناتی که ما برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم مطلع شوید . 

 

تماس با ما

تماس با شرکت

تماس با موبایل

برگشت به منوی تماس ها

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها