طراحی سایت دانلود

این روزها بسیاری از محصولات مجازی و دانلودی طرفداران بسیار زیادی دارند. تبادل محصولات دیجیتالی خیلی بیشتر از محصولات فیزیکی است. و از این رو با توجه به دیجیتالی شدن بسیاری از چیزها نیاز به یک سایت برای دانلود این فایل ها نیاز است. طراحی سایت دانلود طیف وسیعی از ویژگی و محتواها را میتواند داشته باشد. این سایت ها فایل های متنوع در زمینه های مختلف را در در خود دارند. درآمد این نوع سایت ها از طریق تبلیغات و دریافت حق عضویت افراد است. همچنین میتوانید تبلیغات بنری مختلفی در زمینه دانلود فایل ها قرار دهید. هرچه محتوا و مطالب سایت در دسته های متنوع تری باشند. بازدیدکنندگان وبسایت دانلود هم بیشتر میشوند. حائز اهمیت است که حجم اطلاعات و ترافیک ورودی از مواردی است. که باید در ساخت سایت دانلود درنظر گرفته بشود. تا مشکلی به وجود نیاید.

با سپردن طراحی سایت دانلود خود به بهترین شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) این امکان را به شما میدهیم. تا از هیچ نظر دغدغه ای نداشته باشید. چون سرعت سایت با توجه به ترافیک بالا ممکن است کاهش پیدا کند. به با استفاده از طراحی استاندارد و استفاده از بهترین ابزارها سرعت لود سایت شما بهبود داشته میشود. با تعبیه سازی یک جستجوگر پیشرفته این امکان را فراهم میکنیم تا کاربر با یک سرچ ساده به فایل خود دست یافته و راحت دانلود کند.

 طراحی سایت دانلود ارزان

طراحی سایت دانلود ارزان یکی از پکیج های ساخت سایت دانلود ما است. با پرداخت هزینه کم میتوانید. صاحب یک سایت دانلود ارزان شوید. البته توجه کنید که پکیج ما امکانات پایه ای دارد. بنابراین اگر امکانات بیشتری در سایت دانلود میخواهید. باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. 

طراحی سایت ارزان دانلود را میتوان به دو صورت طراحی سایت اختصاصی و یا طراحی سایت با وردپرس انجام داد. طبیعی است که اگر ساخت سایت دانلود به صورت اختصاصی انجام بپذیرد. هزینه بیشتری نسب به طراحی سایت با وردپرس برای شما خواهد داشت.  ما در ابتدا به شما طراحی سایت با وردپرس را همانند مابقی سایت ها برای مثال ساخت سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت املاک و … پیشنهاد میکنیم.

طراحی سایت دانلود ارزان
مزایای طراحی سایت دانلود

مزایای طراحی سایت دانلود

مزایای طراحی سایت دانلود زیاد است. شما میتوانید با طراحی یک سایت دانلود درآمد خوبی کسب نمایید. این موضوع را در نظر داشته باشید که مزایای یک سایت بسته به میزان امکانات آن سایت دارد. و همین امکانات باعث شده است. تا ارتباط بین کاربر و سایت شما به خوبی برقرار گردد. 

ما در این بخش از مقاله ساخت سایت دانلود قصد داریم. تا شما را با مزایای این نوع وب سایت آشنا نماییم. که شما در هنگام سفارش سایت میتوانید تعداد این امکانات را به سلیقه خود کم یا زیاد نمایید. دقت داشته باشید که امکانات فراوان هم میتواند به سایت شما صدمه وارد نماید. 

در نهایت کارشناسان ما مشاوره های لازم جهت استفاده بهینه از این امکانات را در سایت دانلود خود شما را راهنمایی خواهند نمود. در ادامه به راه های درآمد از سایت دانلود پرداخته شده است. 

حق اشتراک کاربران

در طراحی سایت دانلود میتوانید پلن های حق عضویت قرار دهید. تا کاربران در صورت خرید اشتراک بتوانند به تمام امکانات سایت دانلود شما دسترسی داشته باشند. این پلن ها را میتوانید خود تعیین کنید. اما به گونه ای انتخاب نکنید تا کاربران خود را از دست دهید. پلن های رایگان محدود نیز قرار دهید. تا کاربران بدون ثبت نام بتوانند فایل خود را رایگان دانلود کنند.

تبلیغات در دانلود فایل

در ساحت سایت دانلود به ظاهر سایت و رابطه کاربری چشمگیر اهمیت دهید. و همچنین سعی کنید فایل های شما تنوع زیادی داشته باشند. تا تعداد بازدیدکنندگان سایت دانلود شما بیشتر باشد. با افزایش ترافیک سایت میتوانید تبلیغات در سایت قرار دهید. و بدین صورت یک منبع درآمد برای شما خواهد بود. تعرفه آگهی هایی که در سایت قرار میگیرد. میتوانید از امکانات طراحی سایت آگهی و نیازمندی استفاده نمایید.

فروشگاه دانلود فایل

با طراحی سایت دانلود میتوانید فایل های دانلودی را به فروش برسانید. پس نیاز است که سایت دانلود خود را به فروشگاه دانلود فایل تبدیل کنید. بدین صورت میتوانید محصولاتی که قابلیت دانلود دارند را به فروش برسانید. که فروش فایل ها میتواند یک منبع کسب درآمد فرهنگی باشد. همچنین میتوانید فایل محصولات را به محل شخص ارسال کنید. تا نیازی به دانلود فایل نداشته باشند. بدین منظور میتوانید از امکانات طراحی سایت فروش فایل استفاده نمایید.

نمونه کارهای طراحی سایت دانلود

شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت دانلود که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت دانلود آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

5 مزیت طراحی سایت دانلود

5 مزیت طراحی سایت

امکانات طراحی سایت دانلود

امکانات و ویژگی سایت دانلود به نوع فعالیت شما بستگی دارد. چه نوع فایل هایی برای دانلود قرار میدهید. و مخاطبان شما چه افرادی هستند. انواع سایت های دانلود در بخش های بعدی توضیح داده شده است. در ادامه به تعدادی از امکانات عمومی در میان همه سایت های فایل اشاره کرده ایم.

این نوع امکانات بسته به سرویس شما در سایت بسیار متفاوت است. برای مثال برای دانلود یک فایل موسیقی نیاز به پخش آنلاین هم برای کاربر میباشد. در صورتی که برای دانلود یک کتاب فقط فایل pdf مورد نیاز است. 

پس در ابتدا باید نوع سرویس وب سایت دانلود شما برای کارشناسان ما مشخص باشد. تا طبق موارد اعلامی بتواند امکانات سایت دانلود شما را به شما معرفی نماید. ما در این بخش به یک سری از امکانات که تقریبا در تمامی سایت های دانلود مشترک میباشد. برای شما عنوان خواهیم کرد. 

امکانات طراحی سایت دانلود
دسته بندی فرمت های مختلف فایل دانلود

دسته بندی فرمت های مختلف فایل دانلود

در طراحی سایت دانلود، به جهت منظم شدن مطالب سایت اقدام به دسته بندی کنید. همانطور که گفته شد سایت دانلود میتواند در زمینه های مختلفی فعالیت داشته باشد. در بخش پنل مدیریت سایت دانلود میتوانید دسته بندی ها را تعیین کنید. که این کار بسیار ارآمد خواهد بود.

فیلتر جستجوی پیشرفته فایل

جهت منظم شدن مطالب سایت و سرچ بهتر نیاز است. که از ابزارهای جستجو در سایت استفاده شود. باتوجه به اینکه حجم مطالب در سایت دانلود زیاد است. نیاز است که فیلتری حرفه ای طراحی شود. تا کاربر با یک سرچ ساده و مشخص کردن ویژگی های فایل؛ به محصول موردنظر دسترسی پیدا کند.

فیلتر جستجوی پیشرفته فایل
ثبت نام و عضویت در سایت

ثبت نام و عضویت در سایت

کاربران سایت برای استفاده از همه خدمات سایت دانلود باید یکی از پلن های عضویت را انتخاب نمایند. در طراحی سایت دانلود قرار دادن حق عضویت برای دانلود فایل ها میتواند قرار گیرد. که باعث میشود فایل مورد نظر را با سرعت فوق العاده دانلود کنند. و از پیشنهاد های ویژه سایت برخوردار شوند.

امکان امتیازدهی و ارائه نظر در مورد فایل ها

در طراحی سایت دانلود اعضای سایت میتوانند. پس از دانلود فایل مورد اقدام به امتیازدهی فایل کنند. همچنین میتوانند در بخش های مختلف در مورد فایل نظر خود را اعلام نمایند. تا پس از تایید ادمین در سایت درج شود.  تا به کاربران جدید در جهت پیدا کردن فایل موردنظر کمک زیادی بکند.

امتیازدهی و ارائه نظر در مورد فایل ها
امکان درج تبلیغات در سایت

امکان درج تبلیغات در سایت

یکی از راه های درآمد سایت دانلود انتشار تبلیغ های مجازی است. بازدیدکنندگان سایت دانلود همیشه بالا بوده است. در طراحی سایت دانلود بخشی برای آگهی در نظر گرفته میشود. که میتوانید تعرفه های مختلف برای آن در نظر بگیرید. و از این طریق برای خود درآمدزایی کنید. شما میتوانید از قابلیت های طراحی سایت تبلیغاتی و نیازمندی ها برای این بخش استفاده نمایید و درآمد کسب نمایید.

طراحی وب سایت دانلود

طراحی سایت دانلود فایل

طراحی سایت دانلود فایل یکی از انواع سایت های دانلود میتواند باشد. عده ای به دنبال فایل های مختلفی در دنیای اینترنت هستند. این فایل ها میتواند جنبه سرگرمی یا آموزشی داشته باشد. شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) با بهره گیری از بهترین تکنولوژی ها و دانش، ساخت سایت دانلود را مطابق با برترین سایت دانلود موردنظر شما انجام خواهد داد.
فایل هایی که در سایت دانلود قرار میگیرد. میتواند فرمت های مختلفی داشته باشد. ساخت سایت دانلود میتواند با توجه از فرمت های مختلف فایل باشد. این فایل عبارت هستند از فایل آهنگ، فایل فیلم، فایل متونی، فایل نرم افزار، فایل محصولات گرافیکی، فایل بازی و غیره.

طراحی وب سایت دانلود فایل
طراحی سایت دانلود آهنگ

طراحی سایت دانلود آهنگ

طراحی سایت دانلود آهنگ یکی از سایت های پرطرفدار است. که امروزه افراد زیادی وقت خود را صرف آن میکنند. از نمونه های عالی ساخت سایت دانلود آهنگ میتوان به اپل موزیک و اسپاتیفای اشاره کرد. از نمونه های فارسی نیز به رادیو جوان اشاره کرد. شرکت ما طراحی سایت دانلود آهنگ را مطابق با بهترین نمونه ها پیاده سازی خواهد کرد. بدین منظور میتوانید از قابلیت های طراحی سایت دانلود آهنگ استفاده نمایید.

در طراحی وب سایت دانلود آهنگ، ترافیک ورودی به سایت مهم است. که باید به درستی مدیریت شود. در هر بخش موسیقی میتوانید lyrics مربوط به آهنگ را نیز قرار دهید. در ساخت سایت دانلود آهنگ باید بخشی برای اشتراک وجود داشته باشد. تا کابران در صورت پرداخت بتوانند. به صورت آنلاین به آهنگ های سایت گوش دهند. و در صورت تمایل نیاز آن ها را دانلود نمایند. همچنین میتوانید پلن های رایگان قرار دهید تا در صورت عدم پرداخت هزینه اشتراک، بتوانند صرفا به صورت آنلاین به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهند.

طراحی سایت دانلود فیلم

طراحی سایت دانلود فیلم یکی از سایت های سرگرم کننده محسوب میشود. این فیلم ها میتوانند جنبه آموزشی یا سرگرمی داشته باشند. از نمونه های عالی ساخت سایت دانلود و تماشای آنلاین فیلم میتوان به hulu و Netflix اشاره کرد. البته نمونه های خارجی زیادی در این زمینه وجود دارد. از نمونه های فارسی سایت دانلود فیل میتوان به نماوا و فیلیمو اشاره نمود. که علاوه بر قابلیت دانلود، تماشای آنلاین دارند. شرکت ما ساخت سایت دانلود فیلم را مطابق با بهترین نمونه ها پیاده سازی خواهد کرد.

در ساخت سایت دانلود فیلم، ترافیک و حجم اطلاعات سایت بسیار مهم است. چرا که باید به درستی مدیریت شود. باید بخشی برای دانلود زیرنویس فیلم نیز قرار دهید. تا کاربران نیازی به مراجعه به دیگر سایت ها برای دانلود زیرنویس نداشته باشند. میتوانید پلن های مختلفی برای اشتراک کاربران در نظر بگیرید. تا در صورت پرداخت حق عضویت بتواند فیلم و سریال ها را دانلود کند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه امکانات طراحی سایت دانلود فیلم و سریال را مشاهده کرده و با ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت دانلود فیلم
طراحی سایت دانلود کتاب

طراحی سایت دانلود کتاب

طراحی سایت دانلود کتاب یکی از سایت های پرطرفدار دانشجویان و افراد علاقه مند به کتاب است. کتاب های الکرونیکی این روزا جای کتاب های فیزیکی را گرفته اند. چرا که حمل و نقل آن ها بسیار راحت تر است. و با یک سرچ میتوانید به نسخه الکترونیکی کتاب موردنظر برسید. اما در گذشته باید زمان زیادی را صرف پیدا کردن یک کتاب میکردید. کتاب های الکترونیکی، بسیار کار دانشجویان و محققان را آسان کرده است.

همچنین افراد عادی در صورت علاقه مندی میتوانند. نسخه الکترونیکی کتاب مورد نظر خود را بخوانند. ساخت سایت دانلود کتاب الکترونیکی به محیط زیست کمک بسزایی میکند. نمونه سایت های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد. برای بعضی از کتاب ها نسخه صوتی کتاب نیز قرار گرفته میشود. تا کاربران بتوانند در هنگام رفت و آمد به کتاب مورد نظر خود گوش دهند. طراحی ریسپانسیو سایت دانلود کتاب مانند طراحی سایت کتابخانه آنلاین بسیار مهم است. تا کاربران بتوانند در گوشی همراه خود به مطالعه بپردازند.

طراحی سایت دانلود نرم افزار

طراحی سایت دانلود نرم افزار بسیار مورد طرفدار قرار گرفته است. با پیشرفت تکنولوژی نرم افزار و اپلیکیشن های مختلفی در حال برنامه نویسی هستند. هر وسیله هوشمندی که در اطراف شما است دارای یک نرم افزار مختص به خود است. که بر روی آن نصب شده است. یک نمونه فارسی سایت دانلود نرم افزار سافت 98 است. که حاوی فایل نرم افزارهای کامپیوتری، اپلیکیشن های اندروید و ios و غیره است.

شرکت ساخت سایت دانلود نرم افزار را مطابق با بهترین سایت های دانلود انجام میدهد. یکی از این نمونه ها سایت دانلود نرم افزار سافت 98 است. شما میتوانید فایل های کامپیوتری زیادی را ارائه دهید. هرچه وسعت فایل های کاربردی شما بیشتر باشد. کاربران بیشتری به سایت نرم افزاری شما ورود خواهند کرد. شما میتوانید بخشی برای آموزش استفاده از نرم افزار قرار دهید. تا کاربران دچار مشکل نشوند.

طراحی سایت دانلود نرم افزار
طراحی سایت دانلود محصولات گرافیکی

طراحی سایت دانلود محصولات گرافیکی

طراحی سایت دانلود محصولات گرافیکی بسیار پرطرفدار است. زیرا طراحان و گرافیست کار های عزیز همواره به دنبال سایت خوبی در این زمینه هستند. شما میتوانید محتواهای گرافیکی جذابی در سایت قرار دهید.
با قرار دادن لایه های باز فتوشاپ، افترافکت، ایلاستریتور و غیره بازدید کننده زیادی خواهد داشت. زیرا بسیاری از طراحان سایت و اپلیکیشن به دنیال این نمونه ها هستند. این لایه ها میتوانند تصویر یا موشن گرافیک باشند. محتواهای لایه باز دیگری نظیر لوگو، قالب سایت، کارت ویزیت، بنر و غیره نیز طرفداران خود را دارند.

اگر یک طراح سایت یا محصول هستید. قطعا نیاز شدیدی به این سایت ها پیدا کرده اید. شما میتوانید نمونه های لایه باز تیزرها و موشن گرافیک ها را قرار دهید. تا افراد و سازمان بتوانند از آن برای معرفی محصول خود استفاده کنند. در ساخت سایت دانلود محصولات گرافیکی باید از جستجوگر قدرتمندی استفاده کنید. تا افراد بتوانند به راحتی به فایل گرافیکی خود دست پیدا کنند. نمونه فارسی سایت دانلود محصولات گرافیکی میتوان به نگارینو اشاره کرد. که خود بنده یکی از مشترک های این سایت هستم. و برای کارهای طراحی خود از فایل های آن استفاده میکنم.

شرکت میتواند ساخت سایت دانلود محصولات گرافیکی را مطابق با آن انجام دهد. شما میتوانید پلن های اشتراک ویژه یا رایگان قرار دهید. همچنین میتوانید واسطی میتوان سایت دانلود محصولات گرافیکی خارجی باشید. تا در صورت نیاز محصولات گرافیکی را از نمونه های سایت های خارجی خریداری کنید.

طراحی سایت دانلود بازی

طراحی سایت دانلود بازی طرفداران خود را دارد. امروزه کنسول بازی یک وسیله ای است که باید در هر خانه ای وجود داشته باشد. از کنسول های بازی میتوان به ps4, Nintendo, xbox اشاره کرد. بازی های تحت ویندوز و موبایل نیز طرفداران خود را دارد. قرار دادن بازی ها با فرمت های مختلف کمک کننده به همه افراد با همه دستگاه ها خواهد بود. شما همچنین میتوانید بازی های مخصوص کودکان نیز قرار دهید. زیرا ممکن است کاربران شما از هر سنی باشند. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر قابلیت های طراحی سایت بازی آنلاین را نیز مشاهده نمایید.

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) با توجه با نیاز شما ساخت سایت دانلود بازی را بر عهده میگیرد. تا بتوانید بهترین سایت دانلود بازی را داشته باشید. البته قابل تذکر است که هاست و وسرور قوی در طراحی سایت بازی بسیار مهم است. اگر خود طرفدار طراحی سایت بازی هستید. همین حالا با کارشناسان ما تماس گیرید. قابل به ذکر است. که همه طراحان و برنامه نویسان علاقه شدیدی به گیم دارند. و در زمینه طراحی سایت دانلود بازی ایده های خوبی خواهند داشت.

طراحی سایت دانلود بازی
طراحی سایت دانلود مقاله

طراحی سایت دانلود مقاله

طراحی سایت دانلود مقاله برای محققان و دانشجویان مناسب است. روزانه مقالات بسیار زیادی در داخل و خارج کشور به ثبت میرسد. و بدین منظور سایت دانلود مقاله زیادی وجود خواهد داشت. یکی از استاندارترین سایت مقاله میتوان به Elsevier و science direct اشاره کرد. تکثیر مقالات آموزشی تاثیر مهم در پیشرفت علم و دانش و آموزش افراد دارند.
شما میتوانید مقالات مفید در زمینه های مختلفی قرار دهید. تا برای همه رشته ها مناسب باشد. میتوانید مقالات فارسی موجود را منتشر نمایید. یا همچنین میتوانید مقالات خارجی را ترجمه کنید. و داخل سایت مقاله خود قرار دهید. تا افراد در صورت نیاز آن مقاله را دانلود نمایند. در بخش پیش نمایش میتوانید توضیح کوتاهی در مورد خلاصه مقاله بنویسید.

طراحی سایت دانلود با وردپرس

طراحی سایت دانلود با وردپرس یکی از پکیج های طراحی است. اگر تجربه سایت دانلود فایل را داشته اید. میتوانید پلن طراحی سایت اختصاصی دانلود را انتخاب کنید. اگر در ابتدای کار هستید یا با سیستم وردپرس راحت تر هستید. ساخت سایت دانلود با وردپرس را پیشنهاد میکنیم. هزینه طراحی سایت دانلود با وردپرس نسبت به طراحی اختصاصی ارزان تر است. و در مدت زمانی کوتاه تری پیاده سازی میشود. طراحی سایت وردپرسی با قالب اختصاصی برای شما انجام خواهد گرفت.

طراحی سایت دانلود با وردپرس
طراحی سایت دانلود با دئووب

طراحی سایت دانلود با وب سازان مرصاد ( دئووب )

طراحی سایت دانلود از جمله سایت های پربازدید است. بنابراین باید ساخت سایت دانلود خود را به شرکت های معتبر در این زمینه بسپارید. شرکت طراحی سایت ما با تجربه فراوان به شما اطمینان میدهد. بهترین ساخت سایت دانلود مناسب شما را راه اندازی خواهد کرد. و در صورت همکاری بیشتر شما را تبدیل به برند سایت دانلود میکند. تا همه افراد تنها به سایت شما برای دانلود فایل بیایند. در ساخت سایت دانلود باید سرعت سایت و امنیت آن را در نظر گرفت. که متخصصان بخش امنیت این مورد را مدیریت خواهند کرد.

هدف از طراحی سایت دانلود

با طراحی سایت دانلود بستری در اینترنت مهیا میکنید. تا در آن افرد بتوانند با جستجو فایل خود را یافته و دانلود کنند. این فایل ها میتواند شامل فرمت هایی از قبیل فیلم، آهنگ، فایل های متنی، کتاب، نرم افزار، بازی و خیلی از موارد دیگر باشد.
امروزه کسب و کارهای فروش فایل و دانلود فایل رواج پیدا کرده است. چرا که افراد میتوانند فایل مورد نظر را بدون نیاز به نسخه فیزیکی دانلود کنند. نوع ساخت سایت دانلود با توجه به زمینه فعالیت شما متفاوت خواهد بود. پس نیاز است که در ابتدا ماهیت سایت خود را به توجه به نیاز افراد مشخص کنید. بسیاری از شرکت ها در طراحی سایت شرکتی حرفه ای خود از ویژگی سایت دانلود استفاده مینمایند. در واقع میتوان گفت که هر سایتی باید قابلیت های مشخص دانلود هر فایلی را داشته باشد.

هدف از طراحی سایت دانلود

طراحی سایت دانلود حرفه ای

اهمیت سایت دانلود زمانی نمایان میشود. که شما به دنبال یک فایل مورد نظر در اینترنتی میگردید. طراحی سایت دانلود به منظور ارائه آنلاین محصولاتی که قابلیت دانلود دارند. راه اندازی میشود. که هدف اصلی سایت دانلود آسان سازی دستری کاربران به فایل ها است. شما به راحی میتوانید از هر نقطه ای که هستید. فایل مورد نظر خود را دانلود کنید. و بدین صورت محدودیت زمانی و مکانی حذف میشود.

طراحی سایت دانلود حرفه ای

طراحی سایت دانلود حرفه ای خود را به تیم ما بسپارید. سایت دانلود باید رابط کاربری و تجربه کاربری زیبا و ساده ای داشته باشد. تا کاربر راحت تر بتواند با سایت دانلود شما ارتباط برقرار کند. رنگ بندی سایت را مطابق با نوع سایت دانلود فایل تعیین کنید. هرچه امکانات سایت دانلود پیشرفته تر باشد. طراحی سایت شما حرفه تر نیز خواهد بود. برای حرفه بودن باید خلاقانه عمل کرد. بدین منظور طراحی سایت دانلود خود را به شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) بسپارید. تا یک سایت دانلود حرفه ای مطابق با برترین سایت های موجود برای شما راه اندازی کند.

سئو سایت دانلود

کاربران امروزه برای رفع نیاز و پیدا کردن خدمات و محصولات مودنیاز به جستجو در فضای مجازی میپردازند. همین پیشامد باعث ایجاد یک رقابت تنگاتنگ میان سایت های دانلود شده است. چرا که همه کسب و کارهای دانلود و فروش فایل میخواهند که نسبت به دیگران آمار بازدید بیشتری داشته باشند.

برای بالا بردن شانس دیده شدن میان دیگر تجارت ها نیاز است. که سایت دانلود شما در سرچ گوگل در رتبه های اول ظاهر شود. چرا که کاربران وقت برای بازدید سایت های دانلود در رتبه های پایین تر نمیگذارند. بهینه سازی سایت و سئو سایت دانلود تاثیر بسیار زیادی در موفقیت کسب و کار شما خواهد داشت. چرا که تعداد بازدیدکنندگان شما را چندبرابر کرده و درآمدتان را افزایش میدهد.

بهینه سازی سایت دانلود

سایت های دانلود بسیار پربازدید هستند. و از این رو رقابت میان کسب و کارهای فعال در این زمینه تنگاتنگ است. برای پیشرفت سئو سایت دانلود خود به کارشناسان مجرب ما مراجعه کنید. تا با صرف هزینه و زمان کمتر در نتایج اولیه گوگل قرار گیرید.

سئو سایت دانلود
نمونه های طراحی سایت دانلود

نمونه های طراحی سایت دانلود 

طراحی سایت دانلود مشابه سافت 98

سایت 98 یکی از نمونه های طراحی دانلود نرم افزار است. که این سایت در ایران بسیار معتبر است. در این سایت شما میتوانید به صورت رایگان هر نوع فایل نرم افزاری، گرافیکی، آموزشی و غیره که بخواهید را به همراه کرک آن دانلود نمایید. این سایت از طریق تبلیغات به درآمدزایی میپردازد. و جزو رتبه های اولیه سایت های دانلود نرم افزار است. برای طراحی وبسایت دانلود نرم افزار مشابه سافت 98 با ما در تماس باشید. 

طراحی سایت دانلود مشابه رادیو جوان

رادیو جوان یکی از نمونه سایت های دانلود موزیک است. این سایت و اپلیکیشن در حوزه موزیک و آهنگ های روز است. با توجه به اینکه موسیقی در میان مردم بسیار محبوب است. طراحی سایت دانلود موزیک بسیار کاربردی و پرطرفدار خواهد بود. آنچه که باعث میشود که از سایر سایت ها بهتر باشید نوع طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری در سایت های دانلود آهنگ مشابه رادیوجوان است. در کنار آن باید اقدام به طراحی اپلیکیشن موزیک مشابه رادیو جوان کنید که بسیار موثر خواهد بود. هزینه ساخت اپلیکیشن در شرکت ما مناسب بوده و میتوانید برای ارائه خدمات بهتر اقدام به ساخت اپ دانلود آهنگ کنید. 

بخش های مختلف طراحی سایت دانلود

سیستم تبلیغات

از آنجایی که بازدیدکنندگان سایت های دانلود زیاد هستند شما میتوانید با انواع روش های تبلیغاتی مانند قرار دادن بنرها، اپ آپ، تبلیغ متنی و غیره درآمدزایی داشته باشید. 

جستجوگر پیشرفته

در سایت های ددانلود وجود جستجوگر حرفه ای لازم است که میتوانید از مگامنوهایی که در سایت های دیجی کالا و یا دیوار وجود دارد استفاده کنید. که کاربران به راحتی بتوانند با مشخصات کردن ویژگی فایل ها آن ها را بیابند.

صفحه اخبار

در این صفحه میتوانید اخبار فایل های قرار داده شده در سایت اطلاع رسانی کنید. البته حوزه دانلود سایت شما اگر در زمینه دانلود آهنگ است میتوانید در مورد موسیقی و خواننده ها اخبار و مطالب بنویسی. اگر در مرود نرم افزارها و دنیای فناوری است میتوانید در مورد آخرین تکنولوژی ها و گجت ها مقاله منتشر نمایید که به سئو سایت شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

بخش های مختلف طراحی سایت دانلود

طراحی بخش عضویت

این بخش برای لینک هایی است که برای دانلود نیاز به عضویت در سایت دارد. باید به هر کاربر یک پنل اختصاصی ارائه دهید تا از آن استفاده نمایند.

دسته بندی فایل ها

از آنجایی که ممکن است تنوع فایل ها در سایت شما زیاد باشد بهتر است که هر فایل را در دسته مرتبط قرار دهید. هر فایل را با مشخات کامل اعم از نام، حجم فایل، نوع فایل ، رمز فایل و دیگر توضیحات قرار دهید تا کاربران به راحتی بتوانند آن ها را جستجو نمایند.

لینک دانلود

بعد از توصیحات بالا باید یک هاست دانلود برای ارائه لینک مستقیم دانلود فایل ها قرار دهید. در سایت هایی که دانلود فایل ها به صورت پولی است تا زمانی که پرداخت آنلاین انجام ندهید و یا اینکه عضو نشوید نمیتوانید لینک فایل را دریافت کنید. 

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی سایت دانلود چقدر زمان بر است ؟

زمان طراحی سایت دانلود بستگی به اختصاصی یا وردپرسی بودن سایت شما دارد. برای سایت های اختصاصی حدود 3 ماه باید زمان گذاشته شود. اما یک سایت وردپرسی میتواند در عرض 10 روز برای شما پیاده سازی شود.

پشتیبانی سایت دانلود بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت آتلیه به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل می توانید برای پشتیبانی سایت درخواست کرده و قرارداد ماهانه یا سالانه بسته شود.

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت بستگی به نوع قابلیت های وب سایت شما دارد که میتوانید برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سفارش طراحی سایت دانلود

سفارش طراحی سایت دانلود

چنانچه مجاب به سپردن طراحی سایت دانلود خود به شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) هستید. با شماره های مندرج تماس بگیرید. و در قسمت تماس با ما، سفارش ساخت سایت دانلود را ثبت نمایید. تا با شما ارتباط برقرار کنیم.

اگر خود در حال حاضر دارای سایت دانلود هستید. و نیاز به بهینه سازی سایت و سئو سایت دانلود خود دارید. در بخش تماس با ما، سفارش سئو سایت دانلود را ثبت نمایید. تا کارشناسان بخش سئو ما با شما ارتباط برقرار کنند.

چنانچه دارای یکی از سایت های دانلود هستید و نیاز به سئو سایت در این زمینه را دارید . میتوانید از همان بخش تماس با ما و قسمت ثبت درخواست ها به جای طراحی سایت ؛ سئو سایت مدنظر خود را انتخاب نمایید. و درخواست خود را برای کارشناسان سئو سایت ارسال نمایید. 

همینطور از منوی بالا بخش سئو سایت هم میتوانید برای درخواست بهینه سازی سایت خود اقدام نمایید.

 

طراحی سایت دانلود

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها