طراحی سایت درمانگاه

طراحی سایت درمانگاه

مردم به دلیل شیوع بیماری کوید در خانه خود میمانند. از طرفی نیز باید در صورت لوازم تحت درمان قرار بگیرند. که به شما توصیه میکنیم که اگر صاحب کلینیک یا درمانگاه هستید هرچه سریع تر اقدام نمایید. این نوع طراحی سایت باعث ارتباط موثر بیمار با پزشکان خواهد شد. طراحی سایت درمانگاه یا طراحی سایت کلینیک یکی از انواع طراحی سایت ها است که این روزها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. 

اگر میخواهید که نوبت دهی شما به صورت آنلاین باشید باید از ویژگی های طراحی سایت نوبت دهی آنلاین در سایت درمانگاه خود استفاده کنید. همانطور که میدانید به دلیل شرایط خاص کنونی، مراکز درمانی بسیار شلوغ شده اند. شما باید بتوانید از این بین رفت و آمد ها و ویزیت بیماران خود را سازمان دهی کنید. که باعث میشود که تمرکز افراد در یک محیط زیاد نباشد. زیرا تجمع افراد در محیط های بیمارستانی باعث گسترش بیشتر بیماری خواهد شد.

علم پیشرفت کرده است و کارهای درمانی نیز میتوانند از طریق اینترنت تا حدی پیگیری و انجام شوند. این روزها افراد برای یافتن پاسخ خود به اینترنت مراجعه میکنند. مخصوصا سوالات مربوطه به سلامتی و درمانی که بیش از پیش شده است. و از آنجایی که افراد با سرچ در اینترنت، میخواهند که در کوتاهترین زمان بهترین درمانگاه یا کلینک را برای درمان خود پیدا کنند. به همین دلیل ضرورت طراحی سایت درمانگاه پررنگ شده است.

هزینه طراحی سایت درمانگاه

ساعت ها منتظر ماندن در درمانگاه و کلینیک ها مناسب نخواهد بود زیرا هم برای کارکنان درمانگاه و هم برای خود مراجعه کنندگان خطرناک است. بهتر است که افراد با توجه به نوبتی که گرفتند به شما مراجعه کنند. و کارهای پزشکی خود را انجام بدهند. طراحی سایت دندانپزشکی نیز در این حیطه است.

قیمت طراحی سایت درمانگاه و کلینیک بر اساس فاکتورهای مختلف محاسبه میشود. که در بخش برآورد هزینه طراحی سایت میتوانید با ارسال فرم به کارشناسان، پیش فاکتور مربوطه را دریافت نمایید. البته ان یک حدود قیمت گذاری است. ممکن است که از لحاظ فنی سایت شما شامل پیچیدگی هایی باشد که زمان و هزینه بیشتری را نیاز داشته باشد. عده ای از سایت ها قیمت های قطعی میدهند اما این شیوه اشتباه است زیرا شرکت طراحی سایت قبل از بررسی نیازها و خواسته های شما نمیتواند تصمیم بگیرد.

کلینیک ها بهتر است که نمونه کارها و خدمات درمانی و سلامتی خود را در سایت خود قرار دهند. از این طریق بیماران و مخاطبان قبل از مراجعه به درمانگاه نمونه کارهای شما را مشاهده میکنند. و در صورت تمایل به سایت شما مراجعه میکنند. بنابراین از شرایط درمانی و پزشکی خود تصاویر و ویدیو هایی تهیه کنید و در سایت منتشر نمایید. این شیوه باعث اعتماد و جذب بیشتر متقاضیان خواهد شد. هزینه طراحی سایت درمانگاه با توجه به امکاناتی که میخواهید محاسبه میشود. برای مثال در طراحی سایت بیمارستان و مراکز درمانی، طراحی پورتال داخلی برای کارمندان نیاز است.

هزینه طراحی سایت درمانگاه
امکانات طراحی سایت درمانگاه

امکانات طراحی سایت درمانگاه

در صفحات درباره ما در سایت درمانگاه که همانطور که میدانید باید اطلاعات کلی از درمانگاه و کلینیک خود شرح دهید. و حوزه های فعالیت درمانی و پزشکی خود را ارائه دهید. رضایت مشتریان باید اولین شرط شما باشد تا اعتماد بیشتری جلب نمایید. فرم نظرسنجی را حتما در سایت قرار دهید. زیرا هم شما کیفیت کار خود را متوجه میشوید. هم مشتریان تصمیم گیری میکنند که به شما مراجعه نمایند یا خیر.

امکان رزرو آنلاین نوبت بسیار مهم است. و یکی از نقاط قوت شما خواهد بود. بدانید که بسیاری از مردم به دلیل همین شیوه شما مراجعه خواهند کرد. چارت پزشکی و چارت سازمانی کلینیک شما باید در سایت درمانگاه برای مخاطبان ارائه شود. تقویم روزهای کاری پزشکان را در سایت کلینیک قرار دهید. بخش پرسش های متداول بسیار مهم است. به شما توصیه میکنیم که این نوع پرسش ها و پاسخ ها را دسته بندی کند. زیرا به کمک بسیاری از بیماران خواهد آمد.

بخش مشاوره آنلاین با پزشکان و کادر درمانی بسیار مهم است. زیرا بسیاری تنها نیاز دارند که در مورد روند درمانی خود اطلاعات کسب کنند. بنابراین در پیاده سازی این قسمت تا حد لازم حرفه ای عمل کنید. بخش فروم در طراحی سایت درمانگاه باید به گوه ای باشد که افراد وارد شوند. و سوال پزشکی خود را به صورت آنلاین بپرسند و پزشک مربوطه نیز پاسخ دهد. و به این ترتیب سایرین نیز از این پرسش بهره مند خواهند شد. مانند طراحی سایت پزشکی که افراد با پزشک خود صحبت میکنند.

طراحی سایت درمانگاه

طراحی سایت درمانگاه شبانه روزی با دئووب

شرکت طراحی سایت معتبر دئووب این جا حضور دارد تا طراحی سایت حرفه ای کلینک پزشکی شما را با یک قیمت منصفانه راه اندازی کند. به واسطه خدمات آنلاین هم شما و هم بیماران از مزایای آن بهره مند خواهند شد. به واسطه این خدمات قدرت رقابت شما بیشتر خواهد شد. سرعت بارگذاری بالا در سایت درمانگاه بسیار مهم است. زیرا ممکن است که ترافیک سایت شما بالا باشد. در این نوع سایت از پنل حرفه ای و قدرتمند استفاده میشود. که میتوان از امکانات طراحی پورتال درمانگاهی استفاده کرد.

برای طراحی سایت درمانگاه از خدمات منحصر به فردی استفاده میکنیم. نوع طراحی سایت میتواند به دو صورت انجام شود. طراحی سایت با وردپرس درمانگاهی یکی از پلن های دئووب است. ماژول های مخصوصی که برای سایت درمانی موردنیاز است نوشته میشود. بسیاری میدانند که این پلاگین ها شاید کمتر در وردپرس باشد. اما تیم دئووب برای شما ماژول ها را کدنویسی کرده و در سایت کلینیک قرار خواهد داد.

در طراحی سایت کلینیک اختصاصی برای درمانگاه نیز سایت از ابتدا برای شما کدنویسی خواهد شد. که توصیه میشود که در ابتدا هدف و بودجه خود را مشخص کنید تا برای شما بهترین تصمیم گرفته شود. البته باید سئو سایت و بهینه سازی سایت را برای سایت کلینیک پزشکی خود درنظر بگیرید. تا در رتبه های اولیه گوگل قرار بگیرید تا بیماران شما را با یک سرچ مشاهده کنند.

طراحی سایت درمانگاه شبانه روزی
طراحی سایت درمانگاه با وردپرس

طراحی سایت درمانگاه با وردپرس

معرفی کلینیک و درمانگاه و اطلاع رسانی خدمات صرفا با طراحی سایت کلینیک قابل انجام خواهد بود. شما میتوانید در سایت توضیحات بسیار کاملی را ارائه دهید. قرار دادن اطلاعات تماس پزشکان و کادر درمانی یکی از وظایف شما است. فضای کلینیک و درمانگاه خود را در سایت قرار دهید. تا مشتریان بدانند که به کجا مراجعه میکنند. و اینکه فضای کاری شما شامل یه نوع تجهیزات پزشکی است. میتوانید از امکانات طراحی سایت تجهیزات پزشکی نیز استفاده نمایید.

با طراحی سایت درمانگاه میتوانید هم به مشتریان قدیمی خود و هم به متقاضیان جدید خود ارائه سرویس بدهید. و از این طریق جایگاه و رتبه خوبی بیابید. بسیاری از جستجوهای افراد این روزها از طریق اینترنت شده است. حتی در مورد اطلاعات پزشکی و درمانی که شاید قبلا کمتر بوده است. پرونده های پزشکی بیماران را به صورت الکترونیکی کنید. هر بیمار بتواند با ورود به سایت کلینیک، پرونده پزشکی خود را مشاهده کنید. که با این روش شما یک سامانه از سیستم رزرو آنلاین خواهید داشت.

طراحی سایت درمانگاه با وردپرس یکی از پلن های شرکت طراحی سایت معتبر دئووب است. بودجه آن کمتر خواهد بود و ماژول های لازم برای شما از ابتدا کدنویسی خواهد شد. لازم به ذکر است که بدانید با این پلن شما میتوانید در کمترین زمان سایت کلینیک حرفه ای خود را داشته باشید.

طراحی سایت درمانگاه ارزان

طراحی سایت مراکز درمانی و طراحی سایت بیمارستان یکی از پلن های ما است که در بخش های مربوطه میتوانید در مورد آن ها بخوانید. اما این مقاله را صرفا به صورت مجزا در مورد درمانگاه ها و کلینک هایی که نیاز به سایت دارند نوشته ایم. مراکز درمانی زیادی این روزها وجود دارند. و مردم برای مراجعه نمیدانند به کدام کلینیک معتبر مراجعه کنند.

بنابراین در اینترنت به جستجو میپردازند تا بتوانند کلینیک مناسب برای کار خود را بیابند. ارائه خدمات پزشکی و درمانی باید به روشی معرفی شود. که این شیوه حضور رسانی در اینترنت بسیار ارزشنمند خواهد بود. طراحی سایت ارزان کلینیک یکی از پلن های ما است. همچنین باید بخشی برای بیمه های خدمات درمانی قرار دهید که کاربران اطلاعات کسب میکنند میتوانید از طراحی سایت بیمه نیز استفاده کنید.

ثبت ژورنال پزشکی، خدمات پزشکی، رزرو آنلاین تنها چند مزیت مهم در این سایت ها است. از اسلاید های زیبا در مورد نحوه خدمات رسانی خود در صفحه اول قرار دهید. کاربران با ورود به سایت درمانگاه میتوانند به بسیاری از پاسخ های خود در مورد نحوه درمان برسند. زیرا در حال حاضر مردم میدانند که بهتر است برای مقاصد غیر ضروری از خانه خارج نشوند. پس بهتر است که در ابتدا با کارشناسان و متخصصان کلینیک در ارتباط باشند. سپس در صورت لزوم و نظر پزشک به صورت حضوری مراجعه نمایند. که این شیوه برای کارهای شما بسیار مهم است.

طراحی سایت درمانگاه ارزان
طراحی سایت کلینیک

طراحی سایت کلینیک پزشکی

طراحی سایت کلینیک یا درمانگاه یکی از پلن های مهم است. طراحی سایت حرفه ای کلینیک بسیار اهمیت دارد. زیرا سایت شما صرفا یک سایت برای معرفی درمانگاه شما نیست. بلکه باید شامل بخش های مختلف برای خدمات رسانی به مشتریان باشد. عملکرد درمانگاه بسیار مهم است. بنابراین سعی کنید که سیستمی ایجاد کنید که باعث رفاه حال بیماران و متقاضیان شوید.  طراحی این نوع سایت ها نیاز به نقشه راه و برنامه ریزی دارد. باید هدف خود از طراحی این نوع سایت را بدانید.

هر سایتی یک سری امکانات خاصی دارد که باید آن ها را به کار ببرید. خدمات طراحی سایت درمانگاه یک موضوع متفاوت و منحصر به فرد است. بنابراین امکانات و عناصری که در این نوع طراحی سایت به کار برده میشود متفاوت خواهد بود. شناخت برخی از این خدمات به طراحی بهتر سایت شما کمک میکند. اما تیم فنی دئووب بهتر است که با پزشک شما صحبت نماید که بداند چه چیزی مدنظر دارند. هرچه انتخاب ها در ابتدای راه هوشمندانه تر باشند. باعث موفقیت شما در آینده خواهد بود.

در طراحی سایت درمانگاه تا حد امکان طراحی تجربه کاربری ساده و آسان باشد. که افراد بتوانند به ساده ترین شیوه پاسخ خود را از سایت دریافت نمیاند. نه اینکه صرفا محیطی باشد که شماره تماس کلینیک را استخراج نمایند. از رنگ های آبی، سفید، سبز، خاکستری استفاده کنید. این نوع سایت ا باید ریسپانسیو طراحی شوند.

طراحی سایت کلینیک زیبایی، پوست و مو

 طراحی سایت کلینیک زیبایی یکی از نیازهای جامعه امروزی شده است. شما میتوانید با استفاده از آن خدمات زیبایی خود را به شیوه نوین به مراجعه کنندگان و مخاطبان خود ارائه بدهید. یکی از بهترین راه ها برای پزشکان جراح زیبایی این است که با استفاده از ساخت کلینیک پوست و مو و زیبایی بتوانند به هر کسی که در این زمینه نیاز به یک جراح زیبایی دارد از طریق جستجو گوگل بتواند شما را بیابد. حتی داروخانه ها با طراحی سایت داروخانه آنلاین توانسته اند فضای فراهم کنند که افراد بتوانند داروهای درمانی و ویتامین و بهداشتی و غیره را به صورت اینترنتی سفارش بدهند. بنابراین هر کسب و کاری و صنفی نیاز اکید به سایت بهینه دارد.

مزایای طراحی سایت کلینیک پوست، مو و زیبایی

  • جذب مشتریان بیشتر با استفاده از نوبت دهی آنلاین
  • ارتباط بهتر با مشتریان با توجه به آنلاین بودن پرسش و پاسخ ها
  • نشان دادن موقعیت جغرافیایی مطب و اطلاعات تماس
  • ارائه راهکارها و آموزش های سلامت،زیبایی و پزشکی
  • نمایش کلیه خدمات همراه با نمونه نظرات بیماران
  • ثبت اخبار پزشکی و نوشتن مقالات در حوزه پوست و مو

طراحی سایت مطب پزشکی

طراحی سایت مطب پزشکی برای پزشکان و دندانپزشکان انجام خواهد شد. در کشورهای پیشرفته اگر نگاه کنید هر پزشکی برای مطب خود دارای سایت میشود تا بتواند از طریق آن نوبت دهی را انجام دهد. کاربران بهراحتی متوانند با خدماتی که پزشک ارائه میدهد آشنا شوند. برای بهتر شدن میتوان از امکاناتی نظیر ثبت ژورنال پزشکی، دسته بندی موضوعات پزشکی، نظراتی سایر مراجعه کنندگان، لوح ها و تقدیر ها و غیره استفاده کرد. 

یکی از اهداف مهم از طراحی سایت مطب پزشکی این است که بتوانید دیده شوید در غیر این صورت برای شما بسیار سخت خواهد بود که بتواند از طرق دیگر مراجعه کننده داشته باشید. با توجه به شیوع بیماری کووید مردم اصولا جستجوهای خود را از طریق سایت انجام میدهند. زیرا سایت ها بسیار پیشرفته شه و خدمات بینظیر را ارائه میدهند.

شما باید در این میان بتوانید سهمی از مراجعه کنندگان را به مطب خود دعوت نمایید برای اینکار سئو سایت شما مهم است. برای مثال اگر افراد عبارت کلیدی دکتر متخصص پوست را جستجو کردند بتوانند سایت شما را مشاهده کرده و با خدمات شما آشنا شوند. در غیر این صورت افراد نمیتوانند شما را بیابند. برای دریافت پیش فاکتور طراحی سایت و هزینه بهینه سازی و سئو سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

طراحی سایت مطب پزشکی

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها