شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

طراحی سایت رایگان

اگر در زمینه وب سایت و طراحی وب جستجو انجام دهید رایگان و مجانی یکی از جمله کلمات کلیدی که بسیار در گوگل پیشنهاد میشود. طراحی سایت رایگان یا یک بازی کودکانه ؟ شما با یک جستجوی ساده میتوانید تبلیغاتی را مشاهده میکنید که ممکن است برای شما جالب باشد . طراحی سایت رایگان بله این کلمه در بسیاری از نتایج گوگل مشاهده میگردد . با کمی تعقل متوجه خواهید شد که هدف از این کار چیست ؟ قرار است ما در این مقاله در مورد این موضوع به بحث و گفتگو بپردازیم . بسیاری از افرادی که تازه پا در این عرصه گذاشته اند سعی دارند با این نوع تبلیغات جذب مشتری نمایند . شرکت ما و بسیاری از شرکت طراحی سایت با سابقه های طولانی هیچ وقت اینکار را نمیکنند . حتی طراحی سایت با هزینه های بسیار پایین ، اگر شما تا آخر این مقاله با ما باشید بسیاری از مطالب برای شما روشن خواهد شد .

 

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان دروغی بزرگ

دوستان عزیز هرجا با این کلمه یعنی طراحی سایت رایگان مواجه شدید سریعا آن سایت یا صفحه را رها کنید و از آن خارج شوید. با کمی جستجو و مطالعه در زمینه اصول طراحی سایت به یکسری مسائل برخواهید خورد . که چطور و با چه هزینه های ولو حداقل، یک سایت ساده هم باید هزینه شود . از خرید دامنه گرفته تا هاستینگ .

شما میتوانید برای اینکه صرفه جویی در پول خود کنید از قالب آماده استفاده کنید . ولی باید قید دیجیتال مارکتینگ و رسد در فضای وب را به کل بزنید . دوست من افرادی که در اینترنت نرخ درآمد بالایی دارند ممکن است برای سایت خود چند صد میلیون هزینه کنند . یک مثال ساده میزنم تا بهتر متوجه منظور من بشوید .

خیلی از افراد دوست دارند سایتی شبیه دیجی کالا داشته باشند . اما نمیتوانند با آن رقابت نمایند ، دلایل زیادی دارد . یکی از آن موارد تیم برنامه نویسی میباشد که باید سایت روز به روز آپدیت شود . شما نمیتوانید با یک قالب آماده با این سایت رقابت کنید . دلیل بعدی زیر ساخت قوی میباشد که آن هم بسیار هزینه بر است .

سفارش طراحی سایت رمزینکس در وب سازان مرصاد

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد را برای پروژه سایت صرافی خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریقفرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

طراحی سایت مجانی

واقعا جای تعجب دارد که چرا افراد با این کلمات کلیدی در گوگل به جستجو پرداخته اند . این اشخاص چطور میخواهند در اینترنت با دیگر رقبای خود دوئل نمایند . باورتان نمیشود طراحی سایت رایگان جزو کلماتی است که گوگل به شما پیشنهاد میدهد . زمانی این اتفاق رخ میدهد که کاربران بدفعات زیادی از این واژه استفاده کرده باشند .

برای ما بسیار زیاد اتفاق افتاده است که مشتریان تماس گرفته و درخواست طراحی سایت با تعرفه های بسیار پایین را دارند . شما برای اطلاعات بیشتر میتوانید بخش طراحی سایت ارزان را مطالعه نمایید . به تمامی این مشتریان عرض میکنیم که نسبت به بودجه شما طراحی سایت انجام خواهد شد . دیگر بستگی به فرد دارد تا چه میزان میخواهد در اینترنت بزرگ شود.

با طراحی سایت رایگان هیچ وقت نمیتواند به هدف خود برسد . جز اینکه به روشنی دارد وقت خود را هدر میسازد . اگر شما جزو آندسته از کاربرانی هستید که قصد سفارش طراحی سایت را دارید . برای یکبار هم شده در این زمینه تحقیقات زیاد انجام دهید . چرا که یک سایت خوب میتواند شما را به عرش ببرد و در کمترین زمان شما را به هدف خود برساند .

طراحی سایت کم هزینه

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد برای تمامی اقشار جامعه با بودجه های مختلف میتواند سایت به همان مبلغ را برنامه نویسی و در اختیار شما عزیزان قرار دهد . بهتر است هزینه طراحی سایت را نگاهی بیندازید و از قیمت سایت ها مطلع شوید . طبیعی است که سایت هایی با تعرفه پایین جایگاه خوبی در بین سایت های دیگر ندارند .

این موضوع را در نظر داشته باشید برای اینکه بتوانید در فضای وب دیده شوید باید تبلیغات نمایید . از طرفی کسی که به دنبال تعرفه پایین میباشد مطمئنا پولی برای تبلیغات صرف نخواهد کرد . پس تنها راه برای ورودی گرفتن سئو سایت میباشد که در درجه اول سایت باید به گونه ای باشد تا بتوانیم آنرا سئو کنیم .

طراحی سایت کم هزینه صد در صد بهینه شده نمیباشد . یکی از آیتم های سئو وب سایت بهینه بودن سایت میباشد . ما میتوانیم سایت را از 2 میلیون تومان تا 120 میلیون تومان تقدیم شما کنیم آن هم با با وردپرس . چرا که در این نوع طراحی از مدیریت محتوای آماده استفاده میگردد و هزینه شما بسیار کمتر خواهد شد .

طبیعی است در سایتی که با 2 میلیون تومان راه اندازی شده است با سایتی که 80 میلیون تومان برنامه نویسی شده است تفاوت های دارد . آن هم از همه لحاظ چه از نظر ساختاری و چه از نظر امکانات . خواهش ما از شما عزیزان این است که فضای اینترنت را با سایت های بی کیفیت پر نکنیم .

سفارش طراحی سایت با وردپرس با وب سازان مرصاد
طراحی سایت برای پیج اینستاگرام

مزایا و معایب طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان مزایا و معایبی دارد که در ادامه به آن ها میپردازیم. برای سایت رایگان سایت سازهایی به صورت آنلاین وجو دارند که میتوانید از این سایت سازها استفاده نمایید. ساخت سایت رایگان برا یاشخاصی مناسب است که بودجه مناسب برای سفارش طراحی سایت ندارند و میخواهند سایت خود را به هزینه ناچیز راه اندازی نمایند. سایت سازها از قالب های آماده وردپرسی استفاده میکنند که اشخاص وارد شده ثبت نام کرده و یکی از سایت سازها را انتخاب میکنند. دانشی نیاز ندارید صرفا میتوانید با اجرای دستورالعمل ها سایت خود را راه اندازی نمایید. در واقع شما سایت را از این سایت سازها اجرا میکنید که ماهیانه هزینه آن را پرداخت میکنید. نمیتوانید به کدهای هسته دست داشته و آن ها را تغییر دهید.

مزایای طراحی سایت رایگان با سایت سازها

از مزایای ساخت سایت رایگان با ابزارهای آنلاین این است که میتوانید در کوتاه ترین زمان با کمترین دانش یک سایت برای خود راه اندازی نمایید. هاستینگ نیز توسط شرکت ارائه دهنده سایت ساز آنلاین صورت میگیرد بنبابراین نیازی نیست که برای هاست هزینه جداگانه پرداخت نمایید.

مشکلات طراحی سایت رایگان با سایت سازها

قالب های سایت سازها آماده و بسیار محدود هستند. شما قالب سایت خود را میتوایند در چندین سایت مشاهده نمایید. اگر بخواهید سایت را تغییرات دهید باید هزینه بپردازید تا شرکت سایت ساز به شما دسترسی بدهد. بعضی از سایت سازهای رایگان هستند که در سایت شما تبلیغات قرار میدهند که همین مورد اصلا برای شما مناسب نخواهد بود. معایب راه اندازی سایت با سایت سازها به حدی زیاد است که در این بخش نمیگنجد.

سخن پایانی در مورد طراحی سایت رایگان

برادران و خواهران عزیز من لطفا در مورد سایتی که قرار است در آینده هویت کاری شما باشد بهتر تصمیم گیری کنید . خود شما حاظر هستید وارد رستورانی شوید که کیفیت غذای خوبی ندارد ، شوید . همانطور که یک خودرو ارزان قیمت ار امکانات و ار همه مهمتر ایمنی کمتری برخوردار است سایت هم میتواند آینده کاری شما را به خطر بیندازد . اگر قصد طراحی سایت را دارید لطفا با شرکت های معتبر طراحی سایت قرارداد ببندید نه یک فرد خاص . از رزومه کاری آن شرکت مطلع شوید چون شما دارید پروژه ای را بر عهده آن قرار میدهید که قرار است نرخ درآمدی شما را افزایش دهد .

یک ضرب المثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نشده ام تا جنس ارزان قیمت بخرم . ما ایرانی ها هم مثالی داریم : هرچقدر پول دهی همانقدر آش میخوری . پس لطفا بدنبال طراحی سایت رایگان و یا مجانی نباشید ، به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید . ما در این مقاله قصد بی احترامی به افراد نداشتیم و تماما گلایه بود از افرادی که با یکسری تبلیغات کذب پا به این میدان گذاشته و افراد را از راه خارج میکنند . امیدواریم توانسته باشیم در این صفحه از طرف تمامی همکارانی که به حق مشغول به این کار هستند دفاع کرده باشیم و شما عزیزان را راهنمایی . موفق باشید .

 

سایر خدمات طراحی وب با وب سازان مرصاد...