طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان یا یک بازی کودکانه ؟ شما با یک جستجوی ساده میتوانید تبلیغاتی را مشاهده میکنید که ممکن است برای شما جالب باشد . طراحی سایت رایگان بله این کلمه در بسیاری از نتایج گوگل مشاهده میگردد . با کمی تعقل متوجه خواهید شد که هدف از این کار چیست ؟ قرار است ما در این مقاله در مورد این موضوع به بحث و گفتگو بپردازیم . بسیاری از افرادی که تازه پا در این عرصه گذاشته اند سعی دارند با این نوع تبلیغات جذب مشتری نمایند . شرکت ما و بسیاری از شرکت طراحی سایت با سابقه های طولانی هیچ وقت اینکار را نمیکنند . حتی طراحی سایت با هزینه های بسیار پایین ، اگر شما تا آخر این مقاله با ما باشید بسیاری از مطالب برای شما روشن خواهد شد .

طراحی سایت رایگان دروغی بزرگ

طراحی سایت رایگان دروغی بزرگ

دوستان عزیز هرجا با این کلمه یعنی طراحی سایت رایگان مواجه شدید سریعا آن سایت یا صفحه را رها کنید و از آن خارج شوید. با کمی جستجو و مطالعه در زمینه اصول طراحی سایت به یکسری مسائل برخواهید خورد . که چطور و با چه هزینه های ولو حداقل، یک سایت ساده هم باید هزینه شود . از خرید دامنه گرفته تا هاستینگ .

شما میتوانید برای اینکه صرفه جویی در پول خود کنید از قالب آماده استفاده کنید . ولی باید قید دیجیتال مارکتینگ و رسد در فضای وب را به کل بزنید . دوست من افرادی که در اینترنت نرخ درآمد بالایی دارند ممکن است برای سایت خود چند صد میلیون هزینه کنند . یک مثال ساده میزنم تا بهتر متوجه منظور من بشوید .

خیلی از افراد دوست دارند سایتی شبیه دیجی کالا داشته باشند . اما نمیتوانند با آن رقابت نمایند ، دلایل زیادی دارد . یکی از آن موارد تیم برنامه نویسی میباشد که باید سایت روز به روز آپدیت شود . شما نمیتوانید با یک قالب آماده با این سایت رقابت کنید . دلیل بعدی زیر ساخت قوی میباشد که آن هم بسیار هزینه بر است .

طراحی سایت مجانی

واقعا جای تعجب دارد که چرا افراد با این کلمات کلیدی در گوگل به جستجو پرداخته اند . این اشخاص چطور میخواهند در اینترنت با دیگر رقبای خود دوئل نمایند . باورتان نمیشود طراحی سایت رایگان جزو کلماتی است که گوگل به شما پیشنهاد میدهد . زمانی این اتفاق رخ میدهد که کاربران بدفعات زیادی از این واژه استفاده کرده باشند .

برای ما بسیار زیاد اتفاق افتاده است که مشتریان تماس گرفته و درخواست طراحی سایت با تعرفه های بسیار پایین را دارند . شما برای اطلاعات بیشتر میتوانید بخش طراحی سایت ارزان را مطالعه نمایید . به تمامی این مشتریان عرض میکنیم که نسبت به بودجه شما طراحی سایت انجام خواهد شد . دیگر بستگی به فرد دارد تا چه میزان میخواهد در اینترنت بزرگ شود.

با طراحی سایت رایگان هیچ وقت نمیتواند به هدف خود برسد . جز اینکه به روشنی دارد وقت خود را هدر میسازد . اگر شما جزو آندسته از کاربرانی هستید که قصد سفارش طراحی سایت را دارید . برای یکبار هم شده در این زمینه تحقیقات زیاد انجام دهید . چرا که یک سایت خوب میتواند شما را به عرش ببرد و در کمترین زمان شما را به هدف خود برساند .

طراحی سایت مجانی
طراحی سایت کم هزینه

طراحی سایت کم هزینه

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد برای تمامی اقشار جامعه با بودجه های مختلف میتواند سایت به همان مبلغ را برنامه نویسی و در اختیار شما عزیزان قرار دهد . بهتر است هزینه طراحی سایت را نگاهی بیندازید و از قیمت سایت ها مطلع شوید . طبیعی است که سایت هایی با تعرفه پایین جایگاه خوبی در بین سایت های دیگر ندارند .

این موضوع را در نظر داشته باشید برای اینکه بتوانید در فضای وب دیده شوید باید تبلیغات نمایید . از طرفی کسی که به دنبال تعرفه پایین میباشد مطمئنا پولی برای تبلیغات صرف نخواهد کرد . پس تنها راه برای ورودی گرفتن سئو سایت میباشد که در درجه اول سایت باید به گونه ای باشد تا بتوانیم آنرا سئو کنیم .

طراحی سایت کم هزینه صد در صد بهینه شده نمیباشد . یکی از آیتم های سئو وب سایت بهینه بودن سایت میباشد . ما میتوانیم سایت را از 2 میلیون تومان تا 120 میلیون تومان تقدیم شما کنیم آن هم با طراحی سایت با وردپرس . چرا که در این نوع طراحی از مدیریت محتوای آماده استفاده میگردد و هزینه شما بسیار کمتر خواهد شد .

طبیعی است در سایتی که با 2 میلیون تومان راه اندازی شده است با سایتی که 80 میلیون تومان برنامه نویسی شده است تفاوت های دارد . آن هم از همه لحاظ چه از نظر ساختاری و چه از نظر امکانات . خواهش ما از شما عزیزان این است که فضای اینترنت را با سایت های بی کیفیت پر نکنیم .

طراحی سایت رایگان حرفه ای

این که دیگر یک دروغ بزرگ است چطور امکان دارد ؟. از شما تقاضا داریم نگاهی به طراحی سایت حرفه ای بیاندازید تا متوجه شوید چه امکاناتی مورد نیاز است تا شما بتوانید مالک یک سایت حرفه ای بشوید . دوست عزیز شما اگر خود صفر تا صد یک وب سایت را در دست بگیرید هم نیاز به هزینه دارید . مگر اینکه بخواهید از دامنه و هاست رایگان استفاده نمایید .

اینکه هاستینگ به شما به صورت مجانی امکاناتی را ارائه دهد یک تبلیغات میباشد . شما باید بتوانید سایت خود را بر روی آن لود کنید مطمئن باشید که آن هاست دارای معایب بسیار زیادی است. که برای بازگو کردن آن در این مقاله نمیتوانم هرض کنم چرا که از بحث جدا خواهیم شد .

دامنه مجانی هم که با پسوند های به اصطلاح No Name مواجه خواهید شد . برای مثال شما میتوانید از دامنه های با پسوند CC داشته باشید . آیا این دامنه را گوگل اندکس میکند ؟ یا فقط یک آدرس است تا شما بتوانید سایت خود را در معرض نمایش قرار دهید .

طراحی سایت رایگان حرفه ای

سخن پایانی در مورد طراحی سایت رایگان

برادران و خواهران عزیز من لطفا در مورد سایتی که قرار است در آینده هویت کاری شما باشد بهتر تصمیم گیری کنید . خود شما حاظر هستید وارد رستورانی شوید که کیفیت غذای خوبی ندارد ، شوید . همانطور که یک خودرو ارزان قیمت ار امکانات و ار همه مهمتر ایمنی کمتری برخوردار است سایت هم میتواند آینده کاری شما را به خطر بیندازد . اگر قصد طراحی سایت را دارید لطفا با شرکت های معتبر طراحی سایت قرارداد ببندید نه یک فرد خاص . از رزومه کاری آن شرکت مطلع شوید چون شما دارید پروژه ای را بر عهده آن قرار میدهید که قرار است نرخ درآمدی شما را افزایش دهد .

طراحی سایت رایگان

یک ضرب المثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نشده ام تا جنس ارزان قیمت بخرم . ما ایرانی ها هم مثالی داریم : هرچقدر پول دهی همانقدر آش میخوری . پس لطفا بدنبال طراحی سایت رایگان و یا مجانی نباشید ، به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید . ما در این مقاله قصد بی احترامی به افراد نداشتیم و تماما گلایه بود از افرادی که با یکسری تبلیغات کذب پا به این میدان گذاشته و افراد را از راه خارج میکنند . امیدواریم توانسته باشیم در این صفحه از طرف تمامی همکارانی که به حق مشغول به این کار هستند دفاع کرده باشیم و شما عزیزان را راهنمایی . موفق باشید .

 

سفارش طراحی سایت رایگان

سفارش طراحی سایت رایگان

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد هیچگونه طراحی سایت رایگانی ندارد و طبق تعرفه تمامی سایت ها با کیفیت عالی تقدیم میگردد . از شما عزیزان هم تقاضامندیم بدنبال وب سایت های رایگان نباشید . پیشنهاد ما به شما این است که اگر میخواهید با کمترین هزینه اینکار را نمایید میتوانید از همین بخش با کارشناسان ما در ارتباط باشید . با اعلام بودجه خود مطوئن باشید بهترین راهکار را جلوی پای شما قرار خواهند داد .

 

طراحی سایت رایگان

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

تماس با شرکت

تماس با موبایل

برگشت به منوی تماس ها

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها