طراحی سایت ساختمانی

رشد فزاینده جمعیت صنعت ساختمان سازی به چشم دیده میشود. و مشاغل متنوع مرتبط با آن رو به افزایش است. شرکت ها و مجموعه های بسیاری در حوزه خدمات ساختمانی شکل گرفته اند. از جمله مهندسان معمار و عمران، تولیدکنندگان مصالح ساختمانی، تجهیزات و تاسیسات ساختمانی، بنگاه های املاک و غیره. هرکدام از این صنف ها برای نمایش کار خود نیاز به طراحی سایت ساختمانی دارند تا پروژه ها و حرفه خود را معرض نمایش بگذارند. و در میان دیگر رقیبان دیده شوند. طراحی سایت شرکت عمرانی در میان مشاغل در حوزه ساختمانی نیاز بیشتری به وب سایت دارند.

به دلیل رقابتی که میان شرکت های عمرانی و پیمانکاری وجود دارد. بستری به وجود آمده تا تبلیغات هدفمند بسیاری انجام دهند. امروزه بیشتر افراد برای خرید و یافتن خدمات مورد نیاز خود در اینترنت به جستجو میپردازند. تا با ذهنیت روشنی اقدام به خرید نمایند. لذا اولین قدم برای معرفی خود در دنیای مجازی طراحی سایت ساختمانی است. تا از این طریق بتوانید نظر همکاران و مشتریان را جلب نمایید. پروژه های سایت ساختمانی در ابعاد مختلفی میتواند پیاده سازی شود. از جمله طراحی سایت معماری،  تاسیسات و تجهیزات ساختمان ، طراحی سایت مصالح ساختمانی و غیره.

 طراحی سایت ساختمانی ارزان

طراحی سایت ساختمانی ارزان یکی از پلن های شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) است. هدف ما خدمت رسانی به شما عزیزان است. اگر بودجه کافی برای طراحی وبسایت ساختمانی ندارید. میتوانید پکیج های پایه ای ما را انتخاب نمایید. تا بتوانید صاحب سایت مختص به خود شوید.

البته امکانات پلن های پایه محدود است. باید با گذشت زمان امکانات بیشتری به سایت اضافه کنید. تا بتوانید مورد توجه بیشتری قرار بگیرید. زیرا افراد و شرکت ها اول به سایت شما نگاه میکنند. یک سایت حرفه ای دید مخاطبان شما را تغییر خواهد داد.

اینکه یک سایت از طراحی سایت ارزان قیمت استفاده کرده باشد یا از یک طراحی سایت حرفه ای . برای شرکت طراحی سایت ما هیچ فرقی نمیکند . اینها پلن ها ی متفاوتی است که ما برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم.

 طراحی سایت ساختمانی ارزان

نمونه کارهای طراحی سایت ساختمانی

شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت ساختمانی که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت ساختمانی آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

5 مزیت طراحی سایت

5 مزیت طراحی سایت
مزایای طراحی ساختمانی

مزایای طراحی ساختمانی

اغلب کاربران اینترنتی برای خرید، مشاوره املاک و غیره به جستجو در اینترنت میپردازند. زیرا به راحتی میتوانند به تمام اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند. لذا داشتن یک سایت کارآمد کمک شایانی به معرفی و توسعه کسب و کار شما خواهد کرد.
مزایای طراحی سایت ساختمانی بسیار زیاد است. میتوانید به شیوه ای نوین خود را معرفی کنید. و از طریق اینترنت برند سازی کنید. هر شرکتی برای برند شدن باید یک طراحی سایت حرفه ای با تمام امکانات داشته باشد. طراحی وبسایت ساختمانی به کسب و کار شما رونق خواهد داد. میتوانید از رقیبا خود در حوزه ساختمانی پیشی بگیرید.

یک سایت ساختمانی استاندارد، اعتبار حرفه و شرکت شما را افزایش میدهد. افراد و پیمانکار ها بیشتر به شما اطمینان میکنند. و در پروژه های خود از شما کمک خواهند گرفت.

امکانات طراحی سایت ساختمانی

امکانات یک ساختمانی بسیار متفاوت با سایت های دیگر میباشد . که ما قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم . در سایت ساختمانی بیشتر به ارائه رزومه کاری پرداخته میشود مانند طراحی سایت شخصی و یا طراحی سایت شرکتی .

اینکه در سایت ساختمانی از امکانات طراحی سایت فروشگاهی استفاده نماییم به مشکل برنخواهیم خورد. اما جایز نیست . چرا که کسی در سایت های ساختمانی تراکنشی انجام نخواهد داد . اما میتوان از امکانات طراحی سایت املاک استفاده نمود و نمونه کارهای ملکی را در معرض دید عموم قرار داد.

در انتها برای شما امکاناتی را عنوان خواهیم نمود که در طراحی وبسایت ساختمانی میتوان از آنها استفاده نمود . 

امکانات طراحی سایت ساختمانی
نمایش خدمات و فعالیت ها

نمایش خدمات و فعالیت ها

فعالیت ها و خدمات ساختمانی در این بخش باید تماما توضیح داده شود. زیرا این بخش تعیین کننده زمینه های فعالیت شما است. مخاطبان با مشاهده این بخش سرویس های قابل ارائه شما را مشاهده کرده و انتخاب میکنند . شما برای درک بهتر این موضوع میتوانید بخش طراحی سایت دکوراسیون داخلی را مطالعه نمایید . 

دسته بندی پروژه های پیشین و در حال اجرا

بخش آرشیو پروژه های اجرا شده بسیار مهم است چرا که مخاطبان از این طریق میتوانند به نوع تخصص و کیفیت کارهای شما پی ببرند. 

دسته بندی پروژه های پیشین و در حال اجرا
معرفی مجوزهای اخذ شده و گواهینامه ها

معرفی مجوزهای اخذ شده و گواهینامه ها

این قسمت استاندارد و کیفیت کارهای شما در قالب گواهینامه های مختلف اخذ شده به همگان نشان میدهد. این باعث معرفی بهتر شما به مخاطبان میشود . یکی از امکاناتی است که میتوانید در طراحی سایت خرید و فروش ارز به وفور مشاهده نمایید .

برگزاری مناقصات و رویداد ها

در این قسمت میتواند اطلاعاتی در زمینه تازه های ساختمان، نوسانات قیمت ، مناقصات مختلف در مکان های متنوع، همایش های قابل برگزاری بدهید. در طراحی سایت بازرگانی برگزاری مناقصات و رویدادها بسیار مشاهده میگردد .

برگزاری مناقصات و رویداد ها
پیش فروش پروژه ها و مشارکت در ساخت

پیش فروش پروژه ها و مشارکت در ساخت

شما میتوانید پروژه هایی که ایده پیاده سازی آن را دارید یا پروژه هایی که تازه ساخت آن ها شروع شده را پیش فروش کنید تا افرادی که تمایل به همکاری با شما را دارند ثبت نام کرده و در ساخت و ساز یاریتان بدهند. در طراحی سایت بیمه میتوانید این امکانات را به صورت حرفه ای مشاهده نمایید .

طراحی سایت ساختمانی با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس ساختمانی یکی از پلن های طراحی ما است. متخصصان وردپرس ما تجربه بسیار زیادی در زمینه وردپرس دارند. مدیریت محتوای وردپرس یک سیستم بسیار قوی است. که برای سئو و بهینه سازی سایت ساختمانی بسیار موثر خواهد بود. بسیاری از افراد پروژه طراحی سایت ساختمانی خود را به افراد غیر متخصص میسپارند. و پس از مدتی دچار مشکل میشوند. زیرا طراحی سایت وردپرس با قالب اختصاصی نیز باید اصولی طراحی شود.
ظاهر وردپرس در نگاه اول ساده است. اما باید تسلط کامل به برنامه نویسی و طراحی سایت داشته باشید. برای داشتن سایت وردپرسی حرفه ای به شرکت های معتبر مراجعه کنید. شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) با 15 سال تجربه راهنمای شما خواهد بود.

طراحی سایت ساختمانی با وردپرس
طراحی سایت ساختمانی با دئووب

طراحی سایت ساختمانی با وب سازان مرصاد ( دئووب )

امروزه بسیاری از عزیزان فعال در حوزه ساختمانی نیاز دارند. که در دنیای مجازی نیز خدمات و نمونه کارهای خود را در معرض نمایش بگذارند. تا بتوانند جایگاهی خوب در حوزه کسب و کار ساختمانی داشته باشند. تیم طراحی و توسعه ما تجربه زیادی در زمینه پروژ های ساختمانی و معماری دارد. در مدت زمان کم میتوانید صاحب یک سایت زیبا و کاربردی شوید. در طراحی سایت ساختمانی تمامی جوانب در نظر گرفته میشود. تا بهترین ویژگی ها را در سایت شما قرار داده شود.

طراحی سایت ساختمانی حرفه ای

طراحی سایت ساختمانی در فضای وب به ارائه خدمات ساختمانی و معماری میپردازد. نوع و تعداد خدمات ساختمانی شما به وسعت کار شما بستگی دارد. هر شرکت ساختمانی در هر زمینه که فعالیت دارد نیاز به طراحی سایت اصولی ساختمانی مربوط به کار خود را دارد.

طراحی سایت ساختمانی

حرفه بودن سایت ساختمانی به موارد زیادی بستگی دارد. طراحی سایت حرفه ای ساختمانی در درجه اول مفهوک استاندارد بودن را میرساند. قرار دادن امکانات و ویژگی های بلا استفاده در سایت ساختمانی کیفیت کار شما را پایین می آورد. رابط کاربری زیبا و تجربه کاربری هوشمند در حرفه بودن سایت شما تاثیر گذار است.

 

سئو سایت ساختمانی

همه کاربران اینترنت با دستگاه های مختلف به اینترنت متصل شده میشوند. و به جستجو در دنیای وب میپردازند. برای اینکه سایت شما به چشم افراد بیاید. باید در لیست نتایج اولیه گوگل قرار گیرد. برای سئو سایت ساختمانی باعث بازدید بیشتر از سایت ساختمانی شما میشود. و نسبت به دیگر سایت ها جلوتر قرار خواهید گرفت. طراحی اصولی سایت و کدنویسی استاندارد بسیار مهم است.

انجام تست های گوناگون از عملکرد و امنیت این سایت ها بسیار حائز اهمیت است. چرا که گوگل تمام سایت های موجود را بررسی میکند. و سایت هایی را در درجه اول قرار میدهد که همه نظر درست و استاندارد پیاده سازی شده باشند. شرکت ما با توجه به تخصص و سابقه که در زمینه طراحی سایت دارد. به صورت حرفه ای بهینه سازی سایت و سئو سایت ساختمانی شما را انجام خواهد داد.

سئو سایت ساختمانی

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی سایت ساختمانی چقدر زمان بر است ؟

زمان طراحی سایت ساختمانی به نوع امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. وردپرسی یا اختصاصی بودن ساختار سایت شما میتواند یکی از دلایل برای مشخص کردن زمان باشد.

پشتیبانی سایت ساختمانی بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت ساختمانی به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل می توانید برای پشتیبانی سایت درخواست کرده و قرارداد ماهانه یا سالانه بسته شود.

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت ساختمانی بستگی به نوع طراحی سایت دارد . یکی دیگر از عواملی که در قیمت طراحی سایت می تواند تاثیر گذار باشد امکانات سایت می باشد .

سفارش طراحی سایت ساختمانی

سفارش طراحی سایت ساختمانی

چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه طراحی سایت ساختمانی نداشته اید. به شما پیشنهاد میکنیم با ورود به بخش تماس با ما و از قسمت ثبت درخواست ها . سایت خود را جهت تولید نهایی سازید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان ارتباط برقرار نمایند.

چنانچه دارای یکی از سایت های ساختمانی هستید و نیاز به سئو سایت در این زمینه را دارید . میتوانید از همان بخش تماس با ما و قسمت ثبت درخواست ها به جای طراحی سایت ؛ سئو تضمینی مدنظر خود را انتخاب نمایید. و درخواست خود را برای کارشناسان سئو سایت ارسال نمایید. 

همینطور از منوی بالا بخش سئو سایت هم میتوانید برای درخواست بهینه سازی سایت خود اقدام نمایید.

 

طراحی سایت ساختمانی

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها