طراحی سایت سازمانی

ادارات و سازمان هایی است که دارای طیف گسترده ای از خدمات هستند. و تعداد کارکنان و مشتریان آن ها بسیار زیاد است. طراحی سایت سازمانی یا طراحی پورتال سازمانی راهکاری برای ارتقا سطح فعالیت های درون سازمانی است. بسیاری از کارها به صورت آنلاین انجام میپذیرند. و ادارات و سازمان های دولتی نیز از این مورد مستثنا نخواهند بود. اگر دارای مجموعه ای هستید که خدماتی زیاد ارائه میدهید.

خدمات در حوزه اینترنت بسیار افزایش پیدا کرده است. که باید سهولت زندگی و کار افراد شده است. راه اندازی وب سایت سازمانی یا به عبارت دیگر پورتال سازمانی در میان سازمان ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با وب سایت دولتی میتوانید ارتباط مناسب و تعاملی بهتر با همکاران داشته باشید. تا بتوانید سازنده تر خدمات خود را ارائه دهید. و ارتباط سازمان با کاربران را حفظ نمایند.

طراحی  سایت دولتی

معمولا سازمان ها و موسسات برای طراحی سایت سازمانی خود حساسیت دارند. و به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت حرفه ای و باتجربه هستند. تا بتوانند یکی سایت حرفه ای سازمانی داشته باشند. که طراحی سایت اختصاصی آن کاملا باکیفیت طراحی و پیاده سازی شود. تا بتوانند تمام امکانات و قابلیت های سازمانی خود را در سایت ارائه دهند. و خدمات خود را در سطح وسیع تری به اطلاع افراد برسانند. شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت. تا یک سایت حرفه ای با ظاهری مناسب به شما تحویل داده شود.

طراحی سایت سازمانی چیست ؟

طراحی سایت سازمانی مناسب سازمان های خصوصی یا دولتی، وزارت خانه ها، شهرداری و غیره میباشد. که در کنار طراحی وب سایت سازمانی برای شما طراحی پورتال سازمانی نیز توصیه میشود. که به صورت درون سازمانی یک پایگاه داده عظیم و هوشمند از اسناد و فعالیت های خود ایجاد کنید. ساخت سایت برای سازمان با دیگر سایت ها متفاوت است. یک سایت دولتی یا سازمانی باید امنیت بسیار بالایی داشته باشد. زیرا اطلاعات و داده های سایت زمانی بسیار مهم است که نباید هک شود.

گستردگی سایت دولتی و سازمانی بسیار زیاد است. زیرا اعضای آن بسیار زیاد است. که باید برای هر عضو سطوح دسترسی مرتبطی تعریف شود. طراحی سایت دولتی یک روند مشخصی را طی خواهد کرد. که باعث تمایز با دیگر طراحی سایت ها شده است.

طراحی سایت سازمانی چیست ؟

نمونه کارهای طراحی سایت سازمانی

شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت سازمانی که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت سازمانی آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

5 مزیت طراحی سایت

5 مزیت طراحی سایت
طراحی پرتال سازمانی

طراحی پرتال سازمانی

طراحی پورتال سازمانی باعث سازمان دهی مناسب تر خواهد بود. که سایت شما باید به سمت یک پرتال ازمانی حرکت کند. تا بیش از پیش کارآمدتر باشد. در طراحی پرتال سازمانی میتوانید در قیمت کارتابل وظایف خود را انجام دهید. و در قست گزارش های روزانه به صورت زمان بندی شده مکتوب نمایید. و به مدیریت ارسال شود. طراحی پرتال سازمانی موجب ایجاد یک هماهنگی میان بخش های مختلف یک سازمان خواهد شد. شرکت ما سعی بر این دارد که کیفیت خدمات و اعتبار شما در سطح بالاتری قرار داشته باشد.

طراحی پورتال سازمانی که در بخش آن توضیح داده شده است. میتوانید به صورت جامع مزایا و امکانات آن را مشاده کنید. اما به صورت کلی باید عرض شود که مدیریت در یک سازمان بسیار سنگین است. شما باید خطاهای انسانی را تا حد امکان کاهش دهید. تا بتوانید مانع هایی پیشرفت را از سر راه بردارید. تا بتوانید به صورت چشمگیر افزایش بره وری سازمان را مشاهده نمایید. کارمندان باید بتوانند با وظایف خود به خوبی آشنا بشوند. و همه کارهای خود را در سر وقت مشخص شده انجام دهند.

مزایای طراحی سایت سازمانی

مزایای طراحی سایت سازمانی بسیار زیاد است. همانطور که میدانید واژه سازمان از نظم و ترتیب سیستماتیک گرفته شده است. شما باید از امکانات سیستم های آنلاین استفاده نمایید. و تمام کارها خود را به صورت هوشمند انجام دهید. مزایای طراحی وب سایت برای سازمان ها موجب تشکیل یک سیستم حرفه ای در مرکز سازمان شما خواهد شد. که موجب میشود تا بتوانید از مرکز سازمان تمام بخش ها را به صورت منظم کنترب نمایید. و بخشی از دید شما دور نماند.

باید بدانید که ساخت سایت سازمانی لازمه سازمان یا موسسه شما است. به هیچ وجه آن را نادیده نگیرید. زیرا عصر حال عصر تکنولوژی و سرعت است. پرسنل و مشتریان شما نباید درگیر نامه نگاری فیزیکی سازمانی باشند. بلکه هر عضو سازمان هر نامه اداری یا اسناد را به صورت آنلاین در اختیار بقیه اعضا سازمان قرار دهد. از مزایای سایت سازمانی به صرفه جویی در زمان و هزینه میتوان اشاره کرد در ادامه به تعدادی از اشاره شده است.

مزایای طراحی سایت سازمانی
کاهش مراجعات حضوری

کاهش مراجعات حضوری

با راه اندازی سایت سازمانی جلوی بسیاری از مراجعات حضوری گرفته میشود. و بسیاری از جلسات و ملاقات ها میتواند از طریق سایت سازمانی به صورت آنلاین انجام پذیرد. با بسیاری از مشتریان، همکاران، مدیران و غیره از طریق سایت در ارتباط خواهید بود. بنابریان نیازی به رفت و آمد و رفتن به موسسات سازمان و شرکت ها نخواهد بود. و مراجعات انسانی کاهش میباید. 

افزایش سرعت کارها

با ساخت سایت سازمانی بسیاری از مشکلات برطرف میشود. و سرعت انجام کارها تا حد زیادی افزایش پیدا خواهد کرد. صرفه جویی در زمان موجب میشود که پرسنل و مدیران درگیر کارهای وقت گیر نشوند. و وقت خود را در قیمت های مهم و تحلیلی صرف نمایند. افراد میتوانند بدون محدودیت مکان و زمان به سایت سازمانی وارد شوند و کارهای خود را انجام دهند. ساخت سایت شرکتی هم از این نوع وب سایت ها میباشد .

افزایش سرعت کارها
افزایش اعتبار سازمان

افزایش اعتبار سازمان

با طراحی سایت سازمانی اعتبار شما نزد همکاران و مشتریان شما بیشتر خواهد شد. زیرا در عصر حال یکی از معیارهای فعالیت ساخت سایت حرفه ای است. برا این کار باید محتوا، ظاهر سایت، کدنویسی سایت و غیره بسیار قوی باشد. هرچه کاربران و مخاطبان به شما بیشتر اطمینان کنند. موجب میشود که همکاران و سهام داران بیشتر تمایل به همکاری با شما داشته باشند.

معرفی خدمات و امکانات سازمان

هر سازمان و شرکتی میتواند تمام خدمات و سرویس هایی که ارائه میدهد. به صورت آنلاین به اطلاع مردم برساند. با طراحی سایت سازمانی امکانات و خدمات خود را بهتر میتوانید به مخاطبان معرفی نمایید. برای این کار از محتواهای مناسب استفاده نمایید. و از تصاویر و ویدیو های مناسب میتوانید استفاده کنید. تا بتوانید بهتر امکانات و ویژگی های سازمان را به نمایش بگذارید.

معرفی خدمات و امکانات سازمان
امکانات طراحی سایت سازمانی

امکانات طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت سازمانی یک نوع طراحی سایت خدماتی محسوب میشود. زیرا خدمات سازمان را به صورت آنلاین به مشتریان و همکاران ارائه میدهد. که یک فرصت بسیار ایده آلی برای شما خواهد بود. تا بتوانید محبوبیت بیشتری در میان دیگر رقبای خود کسب نمایید. شما میتوانید خدمات خود را در سطح وسیع تری ارائه دهید. و محدودیت جغرافیایی را از بین ببرید.
از مزایای طراحی سایت سازمانی میتوان به برندینگ سازمان اشاره کرد. که موجب میشود که اعتبار شما افزایش یابد. و نام تجازی سازمان شما مشهورتر شود. طراحی وب سایت دولتی سهولت برقراری ارتباط میان بخش های مختلف را افزایش میدهد. تا مشتریان، اعضا، همکاران، سهام داران و غیره بتوانند تعامل بهتری با یکدیگر داشته باشند. انجام کارها به صورت آنلاین موجب بهبود وضعیت سازمان خواهد شد.ی

در این بخش با امکانات یک سایت دولتی و سازمانی آشنا خواهید شد . با ما همراه باشید . شما با شناخت این امکانات میتوانید هنگام سفارش با دید بازتر این کار را انجام دهید.

معرفی دوره های آموزشی سازمان

معرفی دوره های آموزشی سازمان

در طراحی سایت سازمانی بخشی برای دوره های آموزشی سازمان باید قرار بگیرد. زیرا هر سازمانی ممکن است بخشی برای کلاس ها و دوره های آموزشی داشته باشد. تا بتوانند دوره های آموزشی سازمان را اطلاع رسانی کنند. تا پرسنل سازمان بتوانند در کلاس های متناسب با تخصصی که دارند شرکت کنند. برای اطلاعات بیشتر این بخش به طراحی سایت آموزش مجازی مراجعه بفرمایید تا ببینید که میتوانید این دوره های آموزشی را به صورت مجازی و آنلاین میتوانید برای همکاران برگزار نمایید.

اطلاع رسانی و اخبار مربوط به سازمان

در طراحی سایت سازمانی بخشی برای اطلاع رسانی قرار داده شود. تا اخبار و اطلاعیه های سازمانی در آن بخش قرار بگیرد. شما باید بتوانید از طریق سایت خود سازمان مطالب مهم را به اطلاع مشتریان و همکاران خود برسانید. زیرا سایت بهترین ابزار برای اطلاع رسانی است. از مشتریان و پرسنل سازمان بخواهید سایت را چک کنند. طراحی سایت اخبار بهترین مثال برای این بخش است .

اطلاع رسانی و اخبار مربوط به سازمان
ثبت نام آنلاین برای مشتریان و همکاران

ثبت نام آنلاین برای مشتریان و همکاران

در طراحی سایت سازمانی بخشی برای ثبت نام کاربران قرار میگیرد. تا مراجعه کنندگان بتوانند در سایت برای استفاده از امکانات ثبت نام نمایند. این ثبت نام کنندگان میتوانند همکاران سازمان یا مشتریان شما باشند. شما میتوانید در این بخش به هر فرد ثبت نام کننده یک حساب کاربری بدهید. تا بتوانند از امکانات سایت سازمانی شما استفاده نمایند.

آگهی های استخدام

شما میتوانید از طریق سایت اداری خود آگهی های استخدامی قرار دهید این باعث میشود که راحت تر بتوانید نیروهای متخصص برای بخش های مختلف سازمان و اداره خود انتخاب نمایید. شما میتوانید از امکانات طراحی سایت استخدامی در بخشی از سایت خود استفاده کرده و رزومه ها را آنلاین دریافت نمایید.

معرفی خدمات و رویکردهای سازمان

در طراحی سایت سازمانی بخشی برای معرفی خدمات سایت سازمان باید باشد. تا رویکردها و راهبردهای سایت مطرح شود.در این بخش به معرفی سازمان، بخش های مختلف، مدیران، پرسنل، زمینه های همکاری و غیره بپردازید. تا افراد به ورود به سایت شما بدانند که در چه حوزه ای فعالیت دارید. و تخصص شما در چه زمینه ای است.

پنل های کاربری با سطوح دسترسی

در طراحی سایت سازمانی پنل های کاربری بسیار مهم است. که این بخش باید به صورت هوشمند طراحی شود. چارت سازمانی بسیار وسیع میتواند باشد. بنابراین هر همکار سازمانی نباید دسترسی یکسانی در پنل کاربری خود داشته باشند. پنل کاربری بر اساس رتبه و جایگاه هر رتبه در سازمان قابلیت های متفاوتی به خود میگیرد. 

پنل های کاربری با سطوح دسترسی
ارائه خدمات آنلاین

ارائه خدمات آنلاین

یکی از امکانات طراحی سایت سازمانی این است. که مشا میتوانید خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهید. فعالیت سازمانی شما در هر نوعی که باشد. میتوانید از حالت حضوری و فیزیکی خارج نمایید. و در درجه اول سرویس ها و خدمات سازمانی خود را به صورت آنلاین ارائه دهید. تا موجب بهینه سازی رویکردهای سازمان شود. این نوع وب سایت ها گستردگی فراوانی دارد .

سیستم چت و پیام

در طراحی سایت سازمانی علاوه بر بخش ایمیل سازمانی که طراحی میشود. باید بخشی برای سیستم چت آنلاین پرسنل سازمان نیز طراحی شود. تا کارها سریع تر پیش برود. همچنین میتوانید به مشتریان نیز اجازه دسترسی دهید تا بتوانند کارمندان هر بخش با هم در ارتباط باشند. و پشتیبانی مشتریان نیز از این بخش صورت بگیرد.

سیستم چت و پیام
ارائه نظرسنجی

ارائه نظرسنجی

در طراحی سایت سازمانی میتوانید بخشی برای نظرسنجی درنظر بگیرید. تا از این طریق بتوانید نظرات مشتریان و همکاران سازمان در مورد بخش های مختلف بدانید و به پیشرفت راهبرد سازمان شما کمک خواهد کرد. در این بخش نباید نظرات افراد همراه با نام آن ها نشان داده شود. زیرا ممکن است افرادی از این موضوع سر باز زنند.

جستجوگر پیشرفته در سایت زمانی

در طراحی سایت سازمانی باید یک جستجوگر یشرفته طراحی شود. زیرا همانطور که میدانید مطالب سازمان باید مرتب به روز شوند. زیرا سایت های سازمانی و دولتی یک منبع برای اطلاع رسانی است. بنابریان جستجوگر کمک میکند که افراد مقالات و بخش های مختلف را تنها با یک کلمه کلیدی پیدا کنند. که باعث صرفه جویی در وقت پرنسل خواهد شد. 

جستجوگر پیشرفته در سایت زمانی
بخش انجمن و ارتباطات

بخش انجمن و ارتباطات

در طراحی سایت سازمانی بخشی برای فروم گفتگو تعبیه خواهد شدو تا پرنسل سازمان در صورت نیاز بتوانند در آن به گفتگو بپردازند. یا اگر سوالی دارند در آن مطرح نمایند. تا افراد در رتبه های بالاتر و مرتبط به آن ها پاسخ دهند. این بخش موجب استحکام ارتباطات سازمانی خواهد شد. و بسیاری از مشکلات و ابهامات برطرف خواهد شد. 

طراحی سایت سازمانی با وردپرس

طراحی سایت سازمانی با وردپرس هم یکی از گزینه های است که ما به شما پیشنهاد خواهیم کرد . عموما این نوع وب سایت ها به صورت اختصاصی طراحی میگردد . آن هم به این دلیل که امکانات برای هر سازمان و ارگان دولتی متفاوت خواهد بود .

شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت این نوع وب سایت خود را نیز برروی مدیریت محتوای وردپرس ارائه میدهد . ما تمامی امکانات درخواستی شما را به صورت پلاگین های اختصاصی طراحی و در اختیار شما قرار خواهیم داد . همانطور که درجریانید بخش اصناف رایانه ای درخواست سایت های سازمانی بر روی وردپرس را برای تمام ارگانها ارسال نموده است.

سازمان های که سایت خود را از قدیم بنا کرده اند باید سایت را به وردپرس آپدیت نمایند . این سیاستی است که جدیدا اتخاذ نموده است . ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر تا کنون سایتی برای خود دست و پا ننموده اید . طراحی وب سایت با وردپرس ما را مطالعه و سفارش خود را با وردپرس نهایی سازید .

طراحی سایت سازمانی با وردپرس
طراحی سایت سازمانی با دئووب

طراحی سایت سازمانی با وب سازان مرصاد ( دئووب )

این موضوع را باید بدانید که شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت . شرکتی است که با ارگانهای دولتی همکاری داشته و سایت های شرکت ها. و هلدینگ های بزرگ دولتی را طراحی و در اختیارشان قرار داده است. یکی از سازمان های بزرگی که شرکت با آن همکاری داشته است . مربوط سازمان اتکا مربوط به وزارت دفاع میباشد .

همینطور طراحی سایت شرکتی بی همتا صنعت جاودانه ( بخش طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت شبیه دیجی کالا ) که آن هم یک شرکت هلدینگ . مربوط به سازمان اتکا میباشد توسط شرکت ما طراحی و در اختیار این سازمان قرار داده شده است . یکی دیگر از سازمان های که ما در آن نقش داشته ایم . سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران است .

طراحی سایت خبری یکی از بخش های سازمان صدا و سیما توسط شرکت طراحی شده است . ما مفتخریم در زمینه طراحی سایت سازمانی نیز توانسته ایم رزومه خوبی برای خود رقم بزنیم .

درباره طراحی سایت سازمانی

سایت های سازمانی از طراحی خاص و عموما ار نوع طراحی سایت اختصاصی میباشد . ما در بخش های بالای این مقاله توضیح دادیم که طراحی سایت سازمانی از نوع طراحی سایت با وردپرس هم امکان پذیر میباشد . یکی از دلایلی که از نوع وردپرس استفاده نمیشود به جهت عدم وجود پلاگین های مورد نیاز میباشد . که عموما توانایی طراحی پلاگین ها را ندارند و دست از طراحی سایت با وردپرس میکشند . در صورتیکه دولت خود هدفش طراحی سایت با وردپرس میباشد .

طراحی سایت سازمانیطراحی سایت سازمانی حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای هم برای این نوع وب سایت ها یعنی سایت های سازمانی زیاد به چشم نمیخورد . عموما این نوع سایت ها ساده و ظاهری شبیه به طراحی سایت خبری را دارند . چرا که افرادی که از این نوع سایت ها استفاده میکنند پرسنل آن سازمان میباشند . و عموما نوع ساده سایت را میپسندند . همینطور پنل مدیریت بسیار ساده تا بتوانند به راحتی با بخش مدیریت نیز استفاده نمایند .

سئو سایت سازمانی

در کنار طراحی سایت سازمانی باید به فکر سئو سایت سازمانی باشید. تا سایت شما در معرض دید قرار بگیرد. و مشتریان و همکاران سایت شما را ببینند. در بخش سفارش سئو میتوانید سفارش خود را ثبت نمایید.

تا همکاران ما در اسرع وقت کسب و کار شما را بررسی نمایند. و راهکارهای مناسب برای بهینه سازی سایت و سئو سایت سازمانی شما بچینند. گوگل برای نمایش سایت های مختلف از پارامترهای ویژه خود استفاده مینماید. اینکه شما نتایج را گوگل را به ترتیب مشاده میکنید. جایگاه آن ها نزد گوگل را نمایش میدهند.

هرچه سایت در جایگاه بالاتری باشد. به معنی آن است که بهینه سازی سایت و سئو تضمینی سازمانی شما به درستی انجام شده است. شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) تجربه 15 ساله در زمینه سئو سایت دارد که میتوانید جایگاه ما را مشاهده نمایید. افراد بسیاری از جستجوهای خود را در فضای مجازی انجام میدهند. بنابراین اینکه در نتایج جستجو گوگل در چه جایگاهی باشید بسیار مهم خواهد بود.

سئو سایت سازمانی
قیمت طراحی سایت سازمانی

قیمت طراحی سایت سازمانی

امروزه هر سازمانی به این نیاز دارد که تا خود را به شیوه بهتری معرفی نماید. با انجام تبلیغات و ارائه بسته های مختلف میتوانید فعالیت های خود را گسترش بدهید. هزینه طراحی وب سایت سازمانی با توحه به امکانات وقابلیت هایی که نیاز دارید محاسبه میشود. بنابراین شما میتوانید با مناسب ترین قیمت این کار را انجام دهید. البته لازم به ذکر است که یک سازمان نباید درگیر هزینه ساخت سایت باشد. زیرا آنچه که اهمیت دارد این است که سیستم اداری داخلی و خارج از سازمان خود را بهبود بدهند. 

هرچقدر که برای سایت سازمانی خود هزینه پرداخته اید میتوانید در مقابل بازگشت سرماه داشته باشید. نوع ساخت سایت سازمانی میتواند به صورت اختصاصی و وردپرسی برای شما انجام دهد. اگر نیاز به پوتال سازمانی دارید میتوانید صرفا برای معرفی خود از طراحی سایت وردپرسی با قالب اختصاصی استفاده کنید. و برای طراحی پورتال از کدنویسی سفارشی ما استفاده کنید. لازم به ذکر است که تعرفه ساخت سایت شرکت ما نسبت به سایر شرکت های طراحی سایت بسیار کمتر است. زیرا هدف ما ارائه خدمات بهتر با قیمت منصفانه است. 

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی سایت سازمانی چقدر زمان بر است ؟

زمان طراحی سایت به نوع امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. وردپرسی یا اختصاصی بودن ساختار سایت شما میتواند یکی از دلایل برای مشخص کردن زمان باشد.

پشتیبانی سایت سازمانی بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت آتلیه به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل می توانید برای پشتیبانی سایت درخواست کرده و قرارداد ماهانه یا سالانه بسته شود.

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت سازمانی بستگی به نوع طراحی سایت دارد . یکی دیگر از عواملی که در قیمت طراحی سایت می تواند تاثیر گذار باشد امکانات سایت می باشد که شما می تواند در بخش مربوطه بیشتر مطالعه بفرمایید .

سفارش طراحی سایت سازمانی

سفارش طراحی سایت سازمانی

دوستان عزیز تمام سعی ما بر این بود که شما را با فواید و مزایای طراحی سایت سازمانی آشنا نماییم . شما دوست عزیزی که در حال خواندن این مقاله میباشید. هم تصمیم بر این امر داشته اید که در این صفحه حضور دارید . پس تا دیر نشده سفارش خود را نهایی سازید. و از قسمت تماس با ما و بخش ثبت سفارشات نسبت به طراحی سایت اجاره ملک خود اقدام نمایید .

چنانچه در مورد سئو سایت سازمانی سفارش دارید. میتوانید از بخش سئو سایت شرکت اقدام به ثبت سفارش خود نمایید .

 

طراحی سایت سازمانی

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها