طراحی سایت دیجی کالا

اینکه سایت فروشگاهی شبیه به دیجی کالا باشد یکی از اهداف بسیاری از مشتریان است. امروزه بسیاری از افراد برای خرید کالاهای خود از سایت های فروشگاهی مطرح در فضای وب استفاده میکنند. و دیگر لازم نیست در ترافیک شهری زمان گرانقدر خود را هدر داده تا بتوانند به کالای مورد نظر خود برسید. طراحی سایت فروشگاهی شبیه دیجی کالا میتواند به شما کمک بسیاری را نماید. این سایت یک سایت چند منظوره در زمینه فروش انواع محصولات متنوع است که سهم بزرگی از بازار را در دست گرفته است. سیستم های چند فروشندگی که در طراحی سایت دیجی کالا است باعث مطرح شدن بیشتر آن شده است.

اینکار را سایت های فروشگاهی با فروش آنلاین خود برای شما انجام خواهند داد. یکی از این فروشگاه های آنلاین دیجی کالا میباشد که نام و آوازه آنرا حتما تا بحال شنیده اید. بسیاری از افراد که درخواست طراحی سایت فروشگاهی را از ما دارند. اذعان میکنند که ترجیحا طراحی سایت شبیه دیجی کالا میخواهند. چرا که این سایت توانسته اعتماد خود را نزد کاربران جلب نماید. شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) با داشتن کادری مجرب میتواند فروشگاه اینترنتی مارکت پلیس شما را همانند دیجی کالا برنامه نویسی و طراحی نماید. تا بتوانید همانند دیجی کالا سهم زیادی از بازار را در فضای وب داشته باشید.

مشاوره طراحی سایت شبیه دیجی کالا

برای اینکه بتوانید در کار خود موفق باشید باید یک مشاور در کنار خود داشته باشید. در مورد سایت فروشگاهی هم به همین منوال ومیباشد . چه بسا که بسیار مهمتر میباشد. چرا که دیجیتال مارکتینگ سختی های خودش را دارد. که باید از طرف متخصصین مشاوره های لازم را بگیرید. برای درک بهتر این مطلب بهتر است بخش مقالات دیجیتال مارکتینگ را مطالعه نمایید .

در مورد طراحی سایت شبیه دیجی کالا هم به همین صورت است . چون شما قرار است در فضای وب به فروش آنلاین محصولات بپردازید . که در این امر کارشناسان ما به شما تمامی مشاوره های لازم را خواهند نمود. تا بتوانید در کار خود موفق باشید.

شما میتوانید قبل از اقدام و سفارش طراحی سایت فروشگاهی خود . با تماس با بخش پشتیبانی سوالات قبل از خرید را به سمع همکاران ما برسانید. تا متخصصین ما به تک تک سوالات شما پاسخ های شما را داده تا دید شما در مورد طراحی فروشگاه اینترنتی خود بازتر گردد.

مشاوره طراحی سایت شبیه دیجی کالا
اهمیت طراحی سایت دیجی کالا

طراحی سایت مشابه دیجی کالا

تا حالا شده برای خرید به یک مرکز فروش مرجعه نموده و اقدام به خرید کالای مدنظر خود نمایید. در این بین ممکن است اتفاقات زیادی برای شما رخ دهد . از قبیل رفتار ناخوشایند فروشنده ؛ اصل نبودن کالا و …. اما وقتی یک سایت فروشگاهی معتبر را در فضای وب بشناسید تمامی این مشکلات به خودی خود رفع خواهد شد.

اینکه سایت فروشگاهی شما شبیه دیجی کالا باشد یا نباشد مهم نیست . مهم این است که یک سایت فروشگاهی در فضای وب برای خود دست و پا کرده باشید. بعد از این اقدام باید ببینید که کدام سایت فروشگاهی نزد مردم از محبوبیت برخوردار است . ما میتوانیم مشابه همان سایت را برای شما طراحی نماییم.

همین شباهت میتوانید در روند کسب و کار شما تاثیر بسزایی داشته باشد. تا حالا شده وقتی وارد یک املاکی شده تا ملک خود را خریداری نمایید . یا اینکه از یک سایت املاک ، ملک خود را پیدا نمایید یا از یک سایت خودرو  اتومبیل خود را خریداری نمایید و موفق عمل کرده باشید. خاطره خوبی برای شما خواهد ماند . حتی آن سایت را به همکاران و دوستان خود معرفی مینمایید. سایت فروشگاهی هم به همین صورت. چون دیجی کالا در بین مردم محبوب میباشد فروش اجناس نیز در سایت فروشگاهی شما راحتتر انجام خواهد شد.

نمونه کارهای طراحی سایت مشابه دیجی کالا

شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت دیجی کالا که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت فروشگاهی دیجی کالا آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

مزایای طراحی سایت شبیه دیجی کالا

اینکه سایت فروشگاهی شما شبیه دیجی کالا طراحی شود مزایای زیادی دارد. ما قصد داریم در این به مزایای طراحی سایت شبیه دیجی کالا برای شما توضیحاتی را عنوان نماییم. که در بخش پایین همین قسمت میتوانید به صورت مفصل مطالعه نمایید.

حیف است حالا که شما درخواست طراحی سایت فروشگاهی مارکت پلیس مشابه دیجی کالا را دارید . مانند یکی از سایت های معتبر فروشگاهی نباشد. که توانسته در بین مردم وجهه خوبی را کسب نماید. ما نیز به شما تمام راهنمایی های لازم را در این زمینه خواهیم نمود.

در قسمت پایین مزایای فروشگاه اینترنتی را برای شما بازگوخواهیم نمود. ظاهر یک سایت که شبیه دیجی کالا باشد . یا مدیسه فقط از نظر UI میتواند برای شما اهمیت داشته باشد . البته این موضوع که چیدمان و منوها هم میتواند تاثیرگذار باشد خالی از لطف نیست .

با ما همراه باشید تا تعدادی از مزایای طراحی سایت شبیه دیجی کالا را برای شما به صورت مفصل در بخش پایین عنوان نماییم . تا در انتخاب خود بهتر بتوانید تصمیمگیری نمایید.

مشاوره طراحی سایت شبیه دیجی کالا
افزایش اعتبار

افزایش اعتبار

همانطور که عرض شد  سایت فروشگاهی شما اگر به صورت یکی از سایت های مطرح طرح بندی شود. میتواند در کسب و کار شما اهمیت بسزایی داشته باشد . آن هم بخاطر سابقه خوب و درخشان این فروشگاه اینترنتی میباشد .

ما باید طراحی سایت فروشگاهی شما را آنهم از نظر ظاهری طوری شبیه دیجی کالا تنظیم نماییم . که حق کپی رایت را نیز رعایت کرده باشیم . اما وقتی کاربر وارد سایت شما شود متوجه این موضوع نخواهد شد. به محض بازدید از سایت شما با یک سایت شبیه دیجی کالا مواجه خواهد بود. 

تبلیغات

اگر بخواهید سایت فروشگاهی شما در فضای وب حرفی برای گفتن داشته باشد . باید تبلیغات هوشمند و موثر را داشته باشید . این موضوع صرفا در مورد سایت های فروشگاهی صادق نیست . بلکه تمامی سایت های اینترنتی باید در ابتدا یک تبلیغات خوب و موثری را در فضای اینترنت داشته باشند.

این موضع را با سئو سایت و یا بهینه کردن سایت اشتباه نگیرید. اگر تمامی موارد و اصول سئو سایت هم رعایت شده باشد . شما در ایتدا باید از تبلیغات گوگلی استفاده نمایید . تا نتیجه بهتری را دریافت نمایید. طراحی سایت تبلیغاتی بهتر مثال در این زمینه میباشد .

تبلیغات
مشتری ثابت

مشتری ثابت

وقتی کاربران شما از سایت شما خاطره خوبی داشته باشند . مطمئنا برای دفعات بعدی هم از سایت فروشگاهی شما خرید آنلاین خود را انجام خواهند داد. چرا که شما به تمامی اصول پایبند بوده اید و توانسته اید اعتماد کاربران خود را به خود جلب نمایید.

یکی از اصول فروش موفق در سایت های فروشگاهی مشتری مداری بوده. شما میتوانید با قراردادن یک منشور اخلاقی در سایت خود. اعتماد کاربران چندین برابر نموده به شرط آنکه تک تک مفاد این منشور عمل بنمایید. 

سود فراوان

وقتی شما اعتماد کاربران خود را به سایت خود جلب نمایید. طبیعی است که فروش اینترنتی شما افزایش پیدا خواهد نمود. این افزایش باعث شده تا شما از فروش محصولات سود بیشتری را داشته باشید . حال در نظر بگیرید که این مقدار بیشتر و بیشتر گردد سود شما بسیار فراوان خواهد شد.

پس میتوان نتیجه گرفت که سودهی فراوان شما از سایت بستگی به سیاست کاری شما به شرطی که سایت اینترنتی شما از اعتبار خوبی برخوردار باشد . از طرفی تبلیغات خوبی را برای فروشگاهی اینترنتی شبیه دیجی کالا ی خود رفته باشید.

سود فراوان
صرفه جویی در زمان

صرفه جویی در زمان

وقتی تمام موارد بالا رعایت شود طبیعی است که خیلی سریعتر به نتیجه مطلوب خود خواهید رسید. این سرعت عمل شما را برای کارهای بیشتر میتواند وادار نماید پس این موضوع را دست کم نگیرید . بسیاری از همکاران شما طالب همین فرصت هستند که شما دارید.

تا الان متوجه شده اید یک سایت فروشگاهی شبیه به دیجی کالا چه مزایای میتواند برای شما داشته باشد . این موارد بسیار زیاد میباشد که در این مقوله نمیگنجد. ما به همین مقدار بسنده کرده و به موارد بعدی میپردازیم.

معایب قالب های آماده

 امکانات طراحی سایت شبیه دیجی کالا

ما در هنگام طراحی سایت فروشگاهی شبیه دیجی کالا تمامی امکانات که در سایت فروشگاهی باید قرار دهیم . بارگذاری خواهیم کرد. ظاهر سایت از امکانات سایت نمیکاهد بلکه به امکانات سایت میافزاید. چرا که ظاهر سایت نیاز به یکسری امکانات دارد تا بتواند شبیه به دیجی کالا گردد.

برای مثال در سایت های فروشگاهی معمولی ما از بخش شگفت انگیز استفاده نمیکنیم . فقط از شمارنده معکوس بر روی کالاها استفاده خواهیم نمود که بسته به ظاهر سایت بر روی شکل و ظاهرش برنامه نویسی میکنیم. اما در طراحی سایت دیجی کالا این مورد متفاوت بوده و باید به صورت حرفه ای تر عمل نماییم. در 

امکانات متفرقه

همانطور که در بخش قبلی ذکر شد . امکانات سایت شبیه دیجی کالا به خاطر ظاهر با سایت های فروشگاهی بسیار متفاوت میباشد. چرا که در سایت دیجی کالا بر روی UI بسیار کار شده است. تا کاربران بتوانند با سایت شما رابطه خوبی برقرار نمایند.

برای مثال بخش هدایا در سایت های فروشگاهی اعمال نمیگردد . در صورتیکه در سایت شبیه دیجی کالا این موارد ذکر خواهد شد. چرا که باید سایتی به شما تقدیم گردد که با رعایت حق کپی رایت . عینا مانند سایت دیجی کالا برای شما طراحی گردد.

ما در این بخش قرار است امکاناتی که قرار است در سایت فروشگاهی شبیه دیجی کالا برای شما لحاظ شود را به صورت مفصل توضیح دهیم . این امکانات ممکن است شما را متقاعد سازد تا سایت شما را شبیه دیجی کالا طراحی نماییم. تا تمامی موارد مزایا و همچنین امکاناتی که قرار است ذکر شود . شامل حال شما گردد. 

اینماد ( نماد اعتماد ایرانی )

چند سالی است برای اینکه سایت های اینترنتی بخصوص فروشگاه های اینترنتی بتوانند به صورت کامل فعالیت نمایند. حتی بتوانند درگاه اختصاصی را برای خود دریافت نمایند . باید برای دریافت اینماد یا همان نماد اعتماد ایرانی را دریافت نمایند.

از آنجایی که سایت فروشگاهی شبیه دیجی کالا درس خود را پس داده است . و تمام موارد قبلا رفع شده است به راحتی میتوان این لوگو را برای سایت فروشگاهی خود دریافت نمایید. و با خیال آسوده در فضای وب به فروش آنلاین مشغول باشد.

اینماد
سرعت در لودینگ سایت

سرعت لودینگ سایت

ما باید این موضوع را به اطلاع شما برسانیم. از آنجایی که بسیاری از افراد درخواست سایت شبیه به دیجی کالا را از ما داشته اند . ما هم به مرور زمان و گذشت زمان بر روی کدها تمرکز بیشتری داشته. و توانسته ایم به بهترین حالت کدها را بهینه سازی نماییم.

همین امر باعث شده با رفع باگ های جزعی و کلی بر روی سایت اثر بسیار زیادی داشته باشد. و سرعت لودینگ سایت را به حداکثر رسانده تا کاربران با حداقل اینترنت بتوانند از سایت شما بازدید نمایند. پس در مورد سرعت سایت که بر روی سئو سایت بسیار اثر دارد نگران نباشید.

تعرفه پایین

این موضوع بسیار راحت میشود در موردش تحقیقات لازم را بعمل آوریم . شما با کمی جستجو متوجه خواهید شد. که بسیاری از همکاران ما ( شرکت های معتبر طراحی سایت ) اقدام به طراحی سایت شبیه دیجی کالا را نموده اند. الحق و انصاف بسیار خوب هم عمل نموده اند.

شما میتوانید با تماس به این شرکت ها تعرفه این نوع وب سایت را پرسوجو نموده تا متوجه شوید . تعرفه سایت های شبیه دیجی کالا در شرکت طراحی سایت ما نسبت به بقیه شرکت ها متفاوت خواهد بود. حتما موارد بهینه سازی سایت و سئو سایت و این موارد را با یک متخصص بیطرف درمیان بگذارید. تا بتواند شما را بهتر راهنمایی سازد.

تعرفه سایت
تولید محتوا

تولید محتوا

یکی از بخش های بسیار مهم در سایت های اینترنتی بخش محتوای سایت میباشد. آن هم در سایت های فروشگاهی که تمام سایت را از عکس ها و محصولات پر کرده است. ما با قرار دادن بخش محتوای حرفه ای این معظل را رفع کرده تا بر روی سئو سایت بتوانید مانور خوبی را بدهید.

پس این موضوع را در نظر بگیرید که تولید محتوا میتواند کلید سئو سایت فروشگاهی شما باشد. تا بتوانید با کلمه کلیدی مد نظر خود در صفحات یک گوگل ظاهر شوید. ما شخصا این موضوع را بسیار جدی گرفته و با قرار دادن نرم افزارهای داخلی این مشکل را رفع نموده ایم. تا اگر احیانا جایی در تولید محتوا به مشکل برخوردید. این پلاگین ها به کمک شما آمده تا بهترین محتوا را تولید نمایید.

پیگیری مرسولات

یکی از امکاناتی که در سایت های فروشگاهی بسیار حائز اهمیت است . پیگیری مرصولات از طرف کاربران سایت شما میباشد. با قرار دادن این ویژگی در سایت خود در ابتدا احترام ویژه به کاربر خود گذاشته اید . دوما باعث اعتماد بیشتر کاربران نسبت به سایت خود شده اید.

پس میتوانیم نتیجه بگیریم که این امکانات میتواند برای سایت شما حیاطی بوده. و همچنین این اجازه را به کاربران خود داده اید تا با خیال راحت نسبت به خرید خود تحقیقات را به عمل آورده. و بدانند کالای سفارشی خود در چه مرحله ای میباشد. 

پیگیری مرصولات
اپلیکیشن

اپلیکیشن

از آنجایی که طراحی سایت شبیه دیجی کالا بین برنامه نویسان مرسوم شده است . آن هم بدلیل سفارش این نوع محصول بوده . برنامه نویسان اپلیکیشن برآن شدند. اپلیکیشنی را تولید نمایند تا بتواند به این سایت ها متصل شده و از آن بتوانند بهرمند شوند.

ما نیز سایت شبیه دیجی کالا را طوری کدنویسی کرده ایم تا با مستندات آن اپلیکیشن هماهنگی لازم را داشته. و براحتی بتواند با آن اپلیکیشن سینک گردد. این موضوع باعث شده در صورت تمایل این نرم افزار موبایل را هم در کنار سایت خود داشته باشید. بنابراین طراحی اپلیکیشن موبایل مطابق با همه پلتفرم ها با هزینه کم انجام خواهد گرفت.

طراحی سایت دیجی کالا به چه زبانی است ؟

طراحی سایت دیجی کالا در ابتدا با زبان برنامه نویسی ASP.NET صورت پذیرفته است. و سرور مورد نیاز این زبان برنامه نویسی سرور ویندوزی میباشد. این نوع سرورها بسیار گرانتر از سرورهای لینوکسی بوده و از طرفی مورد حمله بسیار زیادتری از طرف هکرها قرار میگرفته است. همانطور که ویندوز شما اگر آنتی ویروس نداشته باشد آلوده میگردد. سرور ویندوز هم به همین صورت است.

بعد از گذشت زمان برنامه نویسیان این سایت محبوب ؛ تصمیم گرفتند. تا زبان برنامه نویسی را تغییر داده و از زبان قدرتمند PHP استفاده نمایند. این زبان از سرورهای لینوکسی استفاده میکند. از آنجایی لینوکس متن باز بوده هزینه بسیار کمتری دارد. همچنین کمتر مورد حمله هکرها قرار میگیرد. شما اگر از وب سرور NGINX استفاده نمایید سرعت عملکرد سایت خود را چندین برابر خواهید نمود.

طراحی سایت دیجی کالا به چه زبانی است ؟
طراحی سایت دیجی کالا با وردپرس

طراحی سایت دیجی کالا با وردپرس

ما مفتخریم که طراحی سایت شبیه دیجی کالا ی شما را به دو صورت برای شما انجام دهیم. درصورتیکه بسیاری از همکاران ما این کار را فقط با وردپرس انجام داده اند . بسیاری از افراد دوست دارند که حتی از نظر مدیریت محتوا هم شبیه سایت دیجی کالا باشد. ما در این قسمت طراحی سایت دیجی کالا ی اختصاصی را به شما پیشنهاد میکنیم.

چنانچه تمایل داشته باشید که سایت دیجی کالای شما با وردپرس صورت بپذیرد باز هم مشکلی نیست و این کار را ما برای شما انجام داده . و سایت فروشگاهی شما که قرار است شبیه دیجی کالا باشد را بر روی مدیریت محتوای وردپرس بارگذاری نماییم. طبیعی است که تعرفه این نوه وب سایت ها بسیار پایین تر میباشد. پس در نوع برنامه نویسی شما مختارید و میتوانید اینکه با وردپرس باشد یا اختصاصی تصمیم بگیرید. برای درک بهتر بخش طراحی سایت با وردپرس را مطالعه نمایید .

هزینه طراحی سایت دیجی کالا

هزینه طراحی سایت شبیه دیجی کالا به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. زیر سایت این سایت فروشگاهی هم نسبت به سایت های فروشگاهی دیگر متفاوت میباشد . این سایت به دلیل ترافیک بالای کاربری باید از سرور و یا هاست با کانفیگ قدرتمند استفاده شود . تا در آینده به مشکل برخورد نکند.

برآورد آنلاین هزینه طراحی سایت دیجی کالا برای پروژه های مختلف متفاوت است زیرا هز سایتی میتواند از نظر ظاهری هم از حجم و کالا از تفاوت ها برخوردار باشد. چرا که تماما این سایت مملو از عکس های باکیفیت پوشیده شده است. از آنجایی که سرعت سایت یکی از آیتم های سئو سایت میباشد. پس انتخاب نوع هاستینگ باید با مشورت کارشناسان ما صورت بپذیرد.

شما برای دریافت هزینه از بخش تماس با ما میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده . و امکاناتی را که مد نظر شماست را به اطلاع همکاران رسانده . تا برای شما برآورد هزینه گردد.

دیجی-کالا-لوگو
چرا طراحی سایت دیجی کالا با دئووب

چرا وب سازان مرصاد ( دئووب ) طراحی سایت دیجی کالا را انجام دهد ؟

بسیاری از همکاران ما توانسته اند این قالب را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس طراحی نمایند. ما نیز مانند ما بقی همکاران این کار را به نحو احسنت انجام داده ایم . ولی این موضوع را مد نظر قرار دهید که ظاهر سایت ملاک نیست . مهمترین بخش کدهای سایت میباشند . شرکت ما بهترین شرکت طراحی سایت دیجی کالا خواهد بود که میتوانید با خیال راحت پروژه خود را در هر سطحی که هست بسپارید. 

شما باید با بارگذاری این سایت بعد از مدتی در نتایج یک گوگل مشاهده شوید. پس نیاز است که سایت به صورت بهینه سازی کدنویسی شده باشد. ما از ابتدا تمامی اصول را رعایت کرده و با تغییر الگوریتم های گوگل سایت نیز آپدیت شده است. ما در این بخش علت اینکه سایت دیجی کالای شما را طراحی نماییم را مکتوب به نظر شما تقدیم خواهیم نمود. که در چند بخش خلاصه شده است :

نمونه کار طراحی سایت مشابه دیجی کالا

یکی از دلایلی که شما میتوانید پروژه خود را به هر شرکتی واگذار نمایید. تعداد نمونه کارهای آن شرکت در همان زمینه میباشد. ما با داشتن نمونه کارهای زیاد در این زمینه تجربه کافی را در راه اندازی سایت شبیه به دیجی کالا را داشته . تا بهترین سایت را تقدیم شما نماییم.

پس شما برای اینکه بتوانید تعداد نمونه کارهای طراحی سایت دیجی کالای ما را مشاهده نمایید. از بخش نمونه کارها و انتخاب دیجی کالا سایت ها برای شما نمایش داده خواهند شد.

نمونه-کار-شرکت
ارائه-خدمات-به-مشتریان

خدمات مشتریان

یکی از ویژگی های که یک شرکت را از شرکت دیگر متمایز میسازد . نحوه پشتیبانی به مشتریان بعد از طراحی سایت میباشد. ما به جهت اینکه از ترافیک بالایی برخوردار میباشیم . همیشه تلاش کرده ایم تا ذره ای از خدمات خود نسبت به مشتریان خود کم نکنیم .

به همین جهت اگر دقت کرده باشیم در انتهای سایت بخش دعوت به همکاری قرار داده شده است. تا افراد واجد شرایط در بخش های مختلف شرکت گزینش گردند. تا بتوانیم نسبت به پشتیبانی خود بهترین سرویس را ارائه نماییم.

پشتیبانی

این بخش هم میتواند جزو استراتژیک ترین بخش شرکت محسوب شود چرا که بسیاری از مشتریان استرس نگهداری سایت خود را بعد از طراحی را دارند. و یا اینکه نحوه تبلیغات و قرار نگهداشتن سایت در نتایج یک گوگل بعد از سئو سایت به چه صورتی خواهد بود.

خدمت شما عزیزان باید عرض کنم جای هیچ نگرانی نیست. شما بعد از طراحی چنانچه رضایت از نحوه عملکرد ما داشتید میتوانید قرارداد پشتیبانی سایت را با شرکت ببندید تا تمامی مشکلات احتمالی نه از جانب سایت که اگر وجود داشته باشد به صورت رایگان رفع خواهد شد. 

پشتیبانی

 درباره طراحی سایت دیجی کالا

همانطور که در بخش های قبلی این مقاله عرض شد. سایت دیجی کالا یک سایت فروشگاهی معتبر بین ایرانیان میباشد . از طرفی بسیاری از مشتریان سایت های فروشگاهی تمایل دارند تا سایت فروشگاهی آنلاین خود را مانند دیجی کالا داشته باشند . از این رو ما این سایت را به دو صورت طراحی اختصاصی و طراحی سایت دیجی کالا با وردپرس عرضه خواهیم نمود. که بسته به نوع فعالیت شما میتواند متفاوت باشد.

طراحی سایت دیجی کالا را به گونه ای برای شما طراحی خواهیم کرد . که بتوانید به راحتی نماد ایرانی را دریافت نمایید و از طرفی بتوانید درگاه اختصاصی خود را نزذ هر بانکی دریافت نمایید. این سایت باید رابط کاربری خوبی داشته باشد تا مشتریان بتوانند با سایت شما ارتباط برقرار نمایند. از طرفی داشتن شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام میتواند در رشد کاری شما موثر باشد.

طراحی سایت شبیه دیجی کالا چرا طراحی سایت فروشگاهی مشابه دیجی کالا

این سوال پیش می آید که چرا اثر افرادی که میخواهند اقدام به راه اندازی سایت فروشگاهی کنند. میخواهند یک طراحی سایت مثل دیجی کالا داشته باشند ؟ در واقع دیجی کالا با برندسازی درست و اصولی توانسته است که سهم بزرگی از بازار اینترنتی کالا را در دست بگیرد. از موارد مهم این سایت این است که کالاها اصل بوده و ضمانت بازگشت دارند. اگر از کالایی راضی نباشید یا مرغوب نباشد میتواند آن را پس بدهید. سیستم های حمل و نق و بسته بندی کالا نیز از دیگر ویژگی های این برند است. همچنین برند دیجی کالا تخفیف های خوبی به مناسبت های مختلف در سایت خود قرار میدهد که همین باعث شده کاربران به صورت متعدد به سایت سر بزنند.

از دیگر مواردی که باعث شده بازدیدکنندگان این سایت زیاد باشد به دلیل تنوع بالای محصولات آن است که ماطبق با هر سلیقه و سنی است.  رابط کاربری و تجربه کاربری این سایت بسیار کاربرپسند و زیبا بوده است. به طوری که باعث ایجاد یک فضای شاد برای خرید محصولات به صورت آسان شده است که هر کسی در هر سنی میتواند خرید آنلاین انجام دهد. تمامی خدمات و محصولات در یک سیستم یکپارچه و کاربرپسند قرار داده شده است. شرکت آماده ارائه خدمات ساخت سایت فروشگاهی مشابه دیجی کالا است. برای سفارش طراحی سایت دیجی کالا میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.  

ویژگی های ساخت سایت فروشگاهی دیجی کالا

ویژگی های ساخت سایت فروشگاهی دیجی کالا

در واقع سایت دیجی کالا یک نوع طراحی سایت فروشگاهی چند منظوره است. برای مثال طراحی سایت مشابه دیوار یک نوع سایت چند نظور درج آگهی است. اما به دلیل تنوع کالاهای دیجی کالا این سایت نیز حکم چندین فروشگاه اینترنتی را دارد. شما میتوانید هر نوع کالا با خدمات متنوع را بیابید. این سایت به صورت مجتمع شده بسیاری از سایت های فروشگاهی را در خود دارد. 

طراحی سایت سوپر مارکت مشابه دیجی کالا 

در واقع دیجی کالا یک سایت کامل با تمامی امکانات است. بخش سوپرمارکت آن یک نوع طراحی سایت سوپرمارکت آنلاین و حرفه ای به حساب می آید. که با بسیاری از سایت هایی مانند افق کوروش که سایت دارند برابری میکند. 

طراحی سایت لباس مشابه دیجی استایل

 میتوانید مانند دیجی کالا یک سایت دیگر برای فروش لباس مانند طراحی سایت مشابه دیجی استایل ایجاد کنید. در دیجی کالا میتوانید کالاهای متفاوتی را پیدا کنید و هرچه که بخواهید در آن وجود دارد. به دلیل بالا بودن کالا دیجی کالا سعی کرده است که با طراحی سایت لباس زنانه به نام دیجی استایل بتواند بخش بزرگی از محصولات پوشاک سایت خود را مدیریت کند.

کتاب فروشی

در سایت دیجی کالا بخشی برای فروش کتاب و منابع فرهنگی و هنری وجود دارد. که یک نوع طراحی سایت کتاب فروشی به حساب می آید که میتوانید هر کتابی که نیاز دارید را در آن سفارش دهید. 

طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

همانطور که میدانید موبایل ها امروزه در دسترس تر از لپ تاپ است. به همین دلیل افراد بسیاری از کارهای روزمره خود را از طریق اپلیکیشن های کاربردی مانند اپ های فروشگاهی انجام میدهند. گوشی های هوشمند همیشه در دسترس کاربران بوده و میتوانید تعامل خود را با مخاطبان حفظ نمایید. میتوانید در کنار ساخت فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، اقدام به ساخت اپلیکیشن فروشگاهی دیجی کالا نیز کنید. تا بتوانید رضایت کاربران را جلب کنید. و بسیاری از نوتیفیکیشن ها و اعلان های تبلیغاتی و تخفیفات را از طریق گوشی به آن ها ارسال نمایید که در این صورت به سایت شما سر بزنند.

 اپلیکیشن دیجی کالا یک نوع اپلیکیشن فروشگاهی است. با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مشابه دیجی کالا میتوانید به صورت 24 ساعته با مشتریان خود در ارتباط باشید. شرکت این امکان را برای شما فراهم میکند تا خدمات بی نظیری را در زمینه اپ فروشگاهی در اختیار مخاطبان و مشتریان خود قرار دهید.

 سئو سایت دیجی کالا

کاربران محصولی را در اینترت جستجو میکنند و اولین نتایجی که محصول موردنظر را دارند کلیک کرده و وارد سایت فروشگاهی آن ها میشوند. بعد از طراحی سایت فروشگاه مشابه دیجی کالا باید به این فکر باشید که از گوگل ورودی کننده دریافت کنید. بدین منظور باید سئو وبسایت دیجی کالا توسط شرکت حرفه ای برای شما انجام شود. زیرا سایت های فروشگاهی زیادی هستند که مانند دیجی کالا در حال فعالیت هستند. بنابراین شا باید بتوانید از میان انبوه سایت های فروشگاهی دیده شوید. به همین دلیل حتما با انجام اصولی سئو سایت به مرور سایت را به صفحه اول گوگل بیاورید. این پروسه البته چیزی نیست که بتوان سریع آن را انجام داد زیرا پروسه سئو سایت فروشگاه اینترنتی کمی زمان بر است بنابراین باید پشتکار داشته و به درستی عمل کنید. 

سئو سایت فروشگاهی دیجی کالا

برای شما پیش آمده در مورد هر محصولی که در اینترت جستجو کرده اید سایت دیجی کالا را مشاهده کرده اید که به دلیل سئو قوی این است. البته لازم به ذکر است که تبلیغات و برندینگ برای گوگل نیز بسیار مهم است. ولی کم هزینه ترین و موثرترین روش برای جذب مشتری بهبود رتبه سایت به صورت اورگانیک است. که با تحمل کردن و گذشت زمان خواهید دید که با استوار ماندن در صفحه اول گوگل چقدر میزان فروش شما افزایش پیدا خواهد کرد. با سفارش سئو سایت فروشگاهی دیجی کالا میتوانید با متخصصان سئوکار ما در ارتباط باشید. شرکت ما لیست هزینه سئو سایت های سخت و سنگین را بسیار منصفانه در نظر میگیرد تا بتوانیم به رشد کسب و کار شما کمکی کرده باشیم. بنابراین به بخش سفارش سئو وارد شده و درخواست خود را ثبت کنید. 

سئو سایت دیجی کالا
سفارش طراحی سایت شبیه دیجی کالا

سفارش طراحی سایت شبیه دیجی کالا

چنانچه تمایل دارید سایت فروشگاهی داشته باشید و این سایت شبیه به دیجی کالا باشد . میتوانید از بخش تماس با ما قسمت ثبت سفارشات سایت خود را سفارش دهید . تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نموده و درخواست شما را نهایی سازند.

چنانچه دارای یکی از سایت های شبیه دیجی کالا هستید و نیاز به سئو سایت در این زمینه را دارید . میتوانید از همان بخش تماس با ما و قسمت ثبت درخواست ها به جای طراحی سایت ؛ سئو تضمینی مدنظر خود را انتخاب نمایید. و درخواست خود را برای کارشناسان سئو سایت ارسال نمایید. 

همینطور از منوی بالا بخش سئو سایت هم میتوانید برای درخواست بهینه سازی سایت خود اقدام نمایید.

 

طراحی سایت شبیه دیجی کالا

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter