طراحی سایت شیرینی فروشی

طراحی سایت شیرینی فروشی

 با توجه به شرایط کرونا و قرنطینه از نظر بهداشتی افراد نباید وارد شیرین فروشی شما شوند. و سایت قنادی بهترین راهکاری برای شما است که سفارشات مشتریان را به صورت اینترنتی دریافت کنید. طراحی سایت شیرینی فروشی مزایای زیادی دارد. که صاحبان قنادی و شیرینی فروشی میتوانند برای رونق کسب و کار خود از آن بهره لازم را ببرند. ایده طراحی سایت به کسب و کارهای بسیار زیادی کمک کرده است. سایت قنادی منجر به سودآوری چشمگیر شما خواهد شد. با طراحی سایت قنادی میتوانید از رقبای خودتان جلو بزنید.

ممکن است که فروشگاه قنادی شما محدود به محله ای باشد که در آن قرار دارید. اما با طراحی سایت قنادی میتوانید در رنج گسترده تری کار کنید و شیرینی و کیک های خود را به فروش برسانید. شما تعطیلی نخواهید داشت. و به صورت 24 ساعته میتوانید سفارشات را از مشتریان خود دریافت نمایید. بنابراین محدود به مکان و زمان برای رسیدگی به مشتریان خود نخواهید بود. هزینه یک فروشگاه بزرگ قنادی در منطقه خوب بسیار بالا است.

برای طراحی سایت شیرینی فروشی بهتر است. که ابتدا رقیبان و دیگر نمونه های داخلی و خارجی را مشاهده نمایید. و سپس ایده ها و خلاقیت های خود را برای بهبود این نوع سایت ها پیاده سازی کنید. زیرا برای رقابت باید بتوانید که بهتر از سایرین عمل کنید. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شیرینی و کیک کمک میکند که افراد از قیمت ها مطلبع شده و بر اساس بودجه خود سفارشات را ثبت نمایند.

طراحی سایت قنادی ارزان

بسیاری از افراد صرفه بودجه کمی دارند اما میخواهند که سایت شیرینی فروشی خود را داشته باشند. ما به این عزیزان اعلام میداریم که نگران نباشید. در ابتدا میتوانید با بودجه کمی که دارید سفارش طراحی سایت قنادی خود را بدهید. کیفیت یکی از اصول کار شرکت دئووب است. بنابراین تصور نکنید که کیفیت را فدای قیمت سایت کرده ایم. ما تا حدی که کیفیت سایت شما پایین نیاید از بودجه و امکانات سایت کم میکنیم. برای اینکه بازدیدکننده بیشتری داشته باشید میتوانید مانند طراحی سایت آشپزی، ویدیوهای کیک پزی و شیرینی پزی در سایت قرار دهید.

در ابتدای کار از قالب آماده برای شما استفاده خواهد شد. که کار شما راحت تر باشد و هزینه زیادی نپردازید. اما طی مدت زمان مشخصی باید اقدام به بهینه سازی و توسعه سایت شیرینی فروشی خود کنید. همچنین سایت های آماده شیرینی پزی نیز وجود دارند. که در میتوانیم از آن ها برای راه اندازی سایت شما استفاده کنیم. اما توصیه ما این است که با صرف مدت زمان مشخصی سایت را حرفه ای کنید. طراحی سایت ارزان شیرینی فروشی یکی از کم هزینه ترین راه های تبلیغاتی در شرایط کنونی است.

طراحی سایت قنادی ارزان
سئو سایت شیرینی فروشی

سئو سایت شیرینی فروشی

تمام ویژگی های مثبت یک سایت قنادی به خاطر امکانات آنلاین آن است. که شرکت طراحی سایت حرفه ای باید این ماژول های موردنیاز را برای شما کدنویسی کند. سایت های زیادی در زمینه قنادی و شیرینی فروشی هستد. که باید در میان این سایت ها دیده شوید. برای این منظور باید اقدام به سئو و بهینه سازی سایت شیرینی فروشی خود کنید. سئو سایت منجر به به این میشود که سایت قنادی شما در صفحه اول گوگل قرار گیرد. از میان سایت های بیشمار باید میان 10 سایت برتر قرار بگیرید.

بنابراین باید تمام اصول بهینه سازی و سئو سایت گوگل برای سایت شیرینی فروشی شما لحاظ شود. شرکت طراحی و سئو سایت دئووب به صورت ویژه تمام این موارد را برای شما انجام خواهد داد. برای مثال افراد برای سفارش کیک و شیرینی به گوگل مراجعه میکنند. و کلماتی نظیر خرید اینترنتی کیک و شیرینی را جستجو میکنند. شما باید با کلیدواژه هایی نظیر در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. که در قرارداد سئو تضمینی به شما مدت زمان انجام کار مشخص میشود.

طراحی سایت قنادی

طراحی سایت قنادی

امروزه برای ورود به فضای آنلاین باید حداقل یک سایت داشته باشید. برای دیده شدن باید سئو سایت کنید. قنادی و شیرینی پزی یکی از علاقه های بشر است که در مناسبت ها و اعیاد مختلف خریداری میشوند. تزئیات بر روی کیک ها برای بسیاری از افرادی که جشن و مهمانی دارند بسیار مهم است. نوع تزئینات و کیفیت کیک های شما باعث تمایز شما میان دیگران خواهد بود. بنابراین اگر در این زمینه حرفه ای هستید فرصت را از دست ندهید. و هنر خود را به افراد بیشتری معرفی نمایید.

شما میتوانید دوره های آموزشی را نیز در سایت قنادی خود قرار دهید. شما میتوانید بدون اینکه هزینه زیادی صرف هزینه لوکس مغازه شیرینی پزی خود کنید. با فروشگاه های شیرینی پزی مختلف در نقاط مختلف همکاری داشته باشید. و صرفا یک واسطی میان شیرینی فروشی و افراد باشید. در واقع بستری را فراهم کنید. تا افراد بتوانند با ورود به سایت با انتخاب محل زندگی خود سفارش کیک و شیرینی دهد. و همان را در زمان مشخص درب منزل تحویل بگیرد.

سایت قنادی یک سایت فروشگاهی محسوب میشود. کالاهای آن شیرینی و کیک خواهد بود. و مانند سایت سوپرمارکت آنلاین میتوانید با طراحی فروشگاه مارکت پلیس با تولید کنندگانی زیادی در این زمینه همکاری داشته باشید. ایده و پلتفرم از شما و محصولات از تولید کنندگان خواهد بود.

سفارش طراحی سایت شیرینی فروشی
مزایای طراحی سایت شیرینی فروشی

مزایای طراحی سایت شیرینی فروشی

یکی از مزیت های طراحی سایت شیرینی فروشی اطلاع رسانی گسترده شما به متقاضیان کیک و شیرینی است. این امکان را فراهم میکنید تا کاربران با خیالی امن وارد سایت شما شده. و بدون خروج از منزل کیک موردنظر خود را سفارش دهند. شما میتوانید انواع تزئیات خود و کاتالوگ های تزئین کیک را در سایت قرار دهید. و همچنین سفارش های کیک های اختصاصی و ویژه برای مهمانی ها و جشن ها بگیرید. خدمات فروش کیک و شیرینی خود را میتوانید به صورت آنلاین ارائه دهید.

وجود تصاویر باکیفیت در سایت شیرینی فروشی بسیار مهم است. تا افراد بتوانند از جدیدترین و تازه ترین نوع کیک و شیرینی های شما آشنا شوند. از مزیت های مهم سایت قنادی میتوان به انجام فعالیت های بازاریابی اینترنتی از طریق سایت اشاره کرد. که بدون داشتن سایت نمیتوانید همچین کاری را انجام دهید. به همین دلیل است که اعلام میداریم اصول سئو و بهینه سازی سایت قنادی را رعایت کنید. شما میتوانید مشتریان بالقوه را به مشتریان همیشگی خود تبدیل کنید.

ارائه نمونه کارها در سایت قنادی و شیرینی پزی بسیار مهم است. بنابراین طراح سایت باید توجه زیادی به رابط کاربری و تجربه کاربری سایت داشته باشد. زیرا کاربران باید با ورود به سایت شما تمایل به سفارش کیک و شیرینی کنند. طراحی سایت ریسپانسیو قنادی بسیار مهم است. تا افراد بتوانند از طریق تلفن همراه خود سفارشات خود را ثبت نمایند.

امکانات طراحی سایت شیرینی فروشی

یکی از امکانات سایت های شیرینی فروشی و قنادی ارائه خدمات آنلاین در کنار فروش فیزیکی آن ها است. و به سودآوری افرادی که در این حوزه کار میکنند کمک زیادی خواهد کرد. شما میتوانید از طریق سایت خود در دسترس باشید. باید بدانید که در آینده ای نزدیک مردم تمام خریدهای خود را اینترنتی انجام میدهند. و اگر سایت ندارید محکوم به شکست خواهید بود. یا باید سود خود را با افرادی که سایت دارند تقسیم کنید تا محصولات شما را به فروش برسانند.

بسیاری از شرکت ها و سازمان هستند که برای مراسمات خود احتیاج به کیک دارند. که با طراحی سایت شیرینی فروشی میتوانید با این افراد همکاری داشته باشید. خانم ها به نسبت آقایان برای انتخاب کیک موردنظر خود حساسیت بیشتری دارند. که با طراحی کاتالوگ آنلاین میتوانید انواع تزئین های خود را ائه دهید. بسیاری از شرکت های خدمات مجالس برای جشن ها و عروسی های خود نیاز به کیک تزئین شده دارند. که با جستجو در اینترنت میتوانند شما را پیدا کرده و سفارش خود را از شما بخواهند.

شما میتوانید بعد از قرار دادن طرح های زیبا در مناسبت های مختلف به مشتریان اطلاع رسانی کنید. میتوانید کیک و شیرینی های مختلف را دسته بندی کنید. تا کاربران بهتر بتوانند محصول خود را بیابند. در بخش پیشنهادات و پشتیبانی میتوانید با مشتریان در ارتباط باشید. در بخش رزرواسیون آنلاین میتوانید زمان های خالی خود برای ساخت کیک های مجلسی و عروسی اعلام کنید. تا کاربران اینترنتی درخواست خود را ثبت نمایند.

امکانات طراحی سایت شیرینی فروشی
طراحی سایت شیرینی فروشی با وردپرس

طراحی سایت شیرینی فروشی با وردپرس

در هر طراحی سایتی سرعت بارگزاری و امنیت سایت مهم است. همچنین از طرفی افراد نمیخواهند که هزینه اضافه بابت طراحی اپلیکیشن بدهند. که ما طراحی سایت رسپانسیو را به آنان توصیه میکنیم. که با این روش دیگر نیاز به اپلکیشن سفارش شیرینی نخواهند بود. استفاده از پلتفرم وردپرس برای سایت شیرینی فروشی شما به نسبت طراحی سایت اختصاصی مقرون به صرفه تر است.

پلتفرم وردپرس امکانات خوبی در زمینه گالری و نمونه کارها دارد. که میتوانید تمام کیک ها و تزئیات خود را در آن قرار دهید. که به شما توصیه میشود که اگر در ابتدای کار هستید. طراحی سایت شیرینی فروشی با وردپرس را در بخش پیش فاکتور ثبت نمایید. بعد از ارسال سفارش طراحی سایت شیرینی فروشی کارشناسان ما پی از صحبت با شما پیش افکتور را ارسال میکنند. که در آن قیمت طراحی سایت قنادی بر حسب نیازهای شما با جزئیات درج شده است.

شرکت طراحی سایت دئووب در طراحی های خود از قالب های اختصاصی استفاده میشود. یعنی قالب سایت وردپرسی از ابتدا برای شما کدنویسی و طراحی میشود. به گونه ای که مشابه هیچ یک از سایت های شیرینی فروشی نخواهد بود. و میتوانید در عین طراحی ایده های نو خود را به آن اضافه کنید. سئو سایت وردپرسی آسان تر از سایت اختصاصی است. زیرا ماژول ها و کتابخانه های پیشرفته برای این کار وجود دارد.

هزینه طراحی سایت قنادی

بعد از اینکه پلن خود را برای اینترتی کردن شیرینی فروشی خود درنظر گرفتید باید اقدام کنید که در شرکت ما هزینه طراحی سایت قنادی بسیار مقرون به صرفه بر اساس نوع نیازهای شما محاسبه خواهد شد. شما میتوانید از طرق مختلف سایت قنادی خود را راه اندازی کنید. هزینه طراحی سایت فروشگاهی وردپرسی با اختصاصی بسیار متفاوت خواهد بود. از طرفی سایت شما در دسته سایت فروشگاهی قرار میگیرد که باید کیک و شیرینی هایی که در قنادی خود میپزید را به عنوان نمونه در سایت قرار دهید. 

به هر سرویسی که در دور و بر خود نگاه کنید به صورت اینترنتی عرضه میشوند. عرضه شدن اینترنتی حاکی از آن است که بتوانید با خیال راحت در روزهای تعطیل نیز سفارش های خود را دریافت نمایید.  بنابراین هزینه طراحی سایت قنادی که به شرکت پرداخت میکنید نوعی سرمایه گذاری به حساب می آید که برای شما بازگشت سرمایه به همراه خواهد داشت. بنابراین میتوانید همین حالا برای دریافت پیش فاکتور طراحی سایت یا پیش فاکتور سئو سایت برای بهینه سازی سایت فرم های موردنظر در صفحات را ارسال نمایید.

هزینه طراحی سایت قنادی

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها