طراحی سایت فروشگاهی ارزان

طراحی سایت فروشگاهی ارزان با وب سازان مرصاد

هزینه کم در مقابل امکانات زیاد یکی از خواسته های همیشگی مشتریان در هر صنفی است. طراحی سایت فروشگاهی ارزان همواره ترند جستجوهای مشتریان است. زیرا قیمت ساخت سایت فروشگاهی همواره یکی از دغدغه های مشتریان است. که بسته به امکانات بیشتری که یک سایت فروشگاه اینترنتی دارد به طبع باید هزینه بیشتری داشته باشید. البته در طراحی وب سایت فروشگاهی با امکانات اختصاصی هزینه ها بالا میرود.

برای کسب و کارهای نوپا میتوانیم این هزینه را تا حد امکان پایین بیاوریم. برای مثال از سایت آماده یا از قالب آماده در ساخت وبسایت فروشگاه استفاده کنیم. تا بتوانید با کمترین بودجه سفارش طراحی سایت ارزان را در شرکت ما درخواست دهید. البته ارزان بودن یک سایت فروشگاهی محدودیت هایی برای شما ایجاد خواهد کرد. اما خوشبختانه با قابلیت توسعه پذیری سایت های ما میتوانیم در آینده امکانات بیشتری به سایت شما اضافه کنیم. تا سایت شما به سمت حرفه ای بودن پیش رود.

در طراحی سایت فروشگاهی ارزان از قالب آماده فروشگاهی در سایت وردپرس استفاده میشود. که بتوانیم با کمترین هزینه و کمترین زمان سایت را تحویل شما دهیم. البته باید اختصاصی هایی بر روی سایت شما انجام گیرد. و قالب ها تمامی اورجینال هستند که قابلیت بروزرسانی دارند. لازم است در ادامه اعلام کنیم که سایت ارزان فروشگاهی مناسب چه نوع کسب و کارهایی است.

چگونگی طراحی سایت فروشگاهی ارزان

برای مدیریت هزینه طراحی سایت فروشگاهی از امکاناتی که در حال حاضر برای شما کاربردی ندارد اجتناب کنید. تا هزینه طراحی سایت حداقل امکان پایین بیاید. در وبسایت فروشگاهی ارزان توصیه میکنیم که نیازها خود را تا حد ممکن کم کنید. و نیازهای خود را تا 6 ماه محاسبه کنید. تا بعد از این مدت اقدام به توسعه سایت خود کنید.

افزودن امکانات و ویژگی های خاص و منحصر به فرد. هزینه طراحی سایت فروشگاهی شما را افزایش میدهد. تا جای ممکن از امکانات پایه ای که مشترک میان فروشگاه های معمولی است استفاده کنید. خوب هرچه امکانات و ویژگی ها سایت شما بیشتر باشد بهتر است. و اگر افزودن این ویژگی ها هویت برند شما را نشان میدهد حتما اضافه نمایید.

برای طراحی سایت ارزان میشود از ماژول ها و امکاناتی که قبلا برنامه نویسی شده است در سایت استفاده شود. تا پاسخگوی نیاز شما باشد. که با گذشت زمان میتوانید ماژول های اختصاصی خود را سفارش دهید. توصیه شرکت ما به شما این است. که در ابتدا اگر بودجه کافی ندارید. از امکانات پایه ای و استاندارد استفاده کنید. در غیر این صورت اقدام به طراحی سایت اختصاصی با برنامه نویسی اختصاصی کنید.

چگونگی طراحی سایت فروشگاهی ارزان
درباره طراحی سایت فروشگاهی ارزان

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

کسب و کار ها برای حضور در دنیای دیجیتال به سه دسته تقسیم میشوند. کسب و کارهایی که به شیوه سنتی فعالیت دارند. و هم چنان نیز در فضای واقعی نیز عملکرد خوبی از خود دارند. اقدام به طراحی سایت فروشگاهی آنلاین میکنند. تا بتوانند محصولات و خدمات خود را در دنیای وب قرار داده. و مشتریان بیشتری نیز کسب کنند. این صاحبان وب سایت در صورت عدم فعالیت در دنیای وب نیز عملکرد خود را در دنیای واقعی دارند. به این افراد طراحی سایت فروشگاهی ارزان را توصیه میکنیم.

کسب وکارهایی نیز هستند که به صورت جدی میخواهند علاوه بر دنیای واقعی در دنیای اینترنت نیز فعالیت داشته باشند. برای مثال میتوان به طراحی سایت شبیه دیجیکالا اشاره کرد. افراد سعی دارند به صرت جدی سایت حرفه ای فروشگاه اینترنتی خود را داشته باشند. و این افراد اصلا نباید به طراحی سایت فروشگاهی ارزان فکر کنند.

این کسب و کارهایی نیز به شکل سنتی و واقعی فعالیت ندارند. و میخواهند که کسب و کار اینترنتی خود را راه بیندازند. و برای کسب و کارهای خود برندسازی اینترنتی نیز کنند. که طراحی سایت حرفه ای فروشگاه اینترنتی را توصیه میکنیم. اگر میخواهید که حرفه ای باشید و خوش بدرخشید به طراحی فروشگاه آنلاین فکر کنید. اما اگر بودجه کافی در ابتدای راه ندارید. میتوانیم طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان یا طراحی سایت با وردپرس با قالب آماده را در ابتدای راهتان پیشنهاد دهیم.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان

طراحی سایت فروشگاهی ارزان برای کسب و کارها

اگر کسب و کار شما به شکل سنتی فعالیت خود را دارند. صرفا شرکت خدماتی، فروشگاهی و یا هر نوع مجموعه یا مغزه ای را دارید. و صرفا میخواهید که یک سایت فروشگاهی داشته باشید. و اینکه هدف معلومی از داشتن سایت فروشگاه اینترنتی را ندارید. و به شما طراحی سایت فروشگاهی ارزان را توصیه میکنیم. زیرا ممکن است که با طراحی سایت اختصاصی نتوانید از پرداخت هزینه ها برآیید. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس برای شما مناسب خواهد بود. که از سایت آماده فروشگاهی یا قالب آماده وردپرس استفاده شود.

با راه اندازی سایت فروشگاهی ارزان با صرف هزینه کم در کمترین زمان صاحب فروشگاه آنلاین اختصاصی خود میشوید. البته بسیاری از افراد و شرکت ها که نقظه قوت آنان فروشگاه فیزیکی و شرکتشان است. ممکن است که در ابتدا راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی را بی اهمیت بشمارند. اما با گذشت زمان ارتباط بهتر و بهینه تری که با مشتریان خود از طریق سایت خواهند داشت را متوجه میشوند. و بسیاری از این افراد به تدریج از سایت ارزان فروشگاهی خود به سمت طراحی سایت حرفه ای فروشگاه اینترنتی کوچ کردند. زیرا از مزایای طراحی سایت فروشگاهی بهره مند شده اند.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان برای کسب و کارها
طراحی وب سایت فروشگاهی ارزان

نکات طراحی سایت فروشگاهی ارزان

در طراحی رابط کاربری ui تا حد امکان از طراحی زیبا و خلاقانه استفاده خواهد شد. هرچه زمان بیشتری برای جذابیت سایت فروشگاه اینترنتی شما گذاشته شود. برآورد آنلاین هزینه طراحی سایت فروشگاه آنلاین شما بیشتر خواهد شد. در برنامه نویسی اختصاصی سعی میشود که از ماژول هایی که زمان زیادی میخواهند و هزینه بیشتری به دنبال دارند استفاده نشود. تا تا حد امکان سایت ارزان به شما ارائه دهیم. بعد از راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی خود میتوانید اقدام به بهبود و توسعه آن در طول پروسه توسعه و نگهداری سایت کنید.

اگر تا به حال فروشگاه فیزیکی نداشتید و هنوز هم دچار تردید هستید. و میخواهید که هزینه کمتری برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی صرف کنید. ما به شما طراحی وبسایت فروشگاهی ارزان را توصیه میکنیم. تا در صورت تمایل نداشتن به ادامه راه متقبل هزینه سنگین نشوید. حتی اگر فروشگاه فیزیکی دارید و میخواهید که هزینه کمتری صرف کسب و کار اینترنتی کنید. میتوانید با سایت فروشگاهی ارزان شروع کنید.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان با وردپرس

ساخت سایت فروشگاهی ارزان با وردپرس یکی از پلن های طراحی دئووب است. بدین منظور از طراحی سایت با قالب آماده استفاده میشود. البته میتوانید سایت آماده فروشگاه اینترنتی را نیز از ما دریافت کنید. در فروشگاه اینترنتی ارزان با وردپرس تا حد امکان از ماژول های پایه ای استفاده میشود. که سایت شما متقبل هزینه زیاد نکند. پوسته قالب آماده وردپرس میتواند به صورت اورجینال یا غیر اورجینال باشد. که ما قالب آماده اورجینال وردپرس را به شما پیشنهاد میکنیم.

هزینه دامنه و هاست را نیز در طراحی سایت فروشگاهی ارزان خود درنظر بگیرید. هزینه قالب آماده که اگر خریداری شود. یا اینکه قالب اختصاصی از ابتدا برای شما کدنویسی شود. متفاوت از هم خواهد بود. فروشگاه ساز با وردپرس در کمترین زمان برای شما طراحی فروشگاه آنلاین را انجام خواهد داد. که آماده این است که محصولات خود را برای فروش در آن قرار دهید. پلتفرم وردپرس در سئو و بهینه سازی سایت ارزان فروشگاهی در گوگل آسان تر است.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان با وردپرس
خرید سایت فروشگاهی آماده

خرید سایت فروشگاهی ارزان

امروزه همه کسب و کارهای فیزیکی به نحوی سعی میکنند. تا در فضای اینترنتی حضور داشته باشند. اما هنوز هم بسیاری از مزایای طراحی سایت فروشگاهی آگاه نیستند. و نسبت به طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تردید دارند. زیرا گمان میکنند که خود نمیتوانند یک سایت فروشگاه اینترنتی را مدیریت کنند. و فکر میکنند که باید دانش زیادی در زمینه کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی بدانند. اما شرکت طراحی سایت دئووب با مشاوره طراحی سایت حرفه ای شما را برای حضور در دنیای اینترنت آماده سازی خواهد کرد.

حتی اگر یک کسب و کار کوچک دارید به طراحی وبسایت فروشگاهی نیاز دارید. تا بتوانید دایره فعالیت تجاری خود را گسترش دهید. که در ابتدای کار اگز هزینه زیادی نمیتوانید بکنید خرید سایت فروشگاهی ارزان را توصیه میکنیم. که با کمترین هزینه در کمترین زمان به مقصود خود برسید. اگر صاحب کسب و کار بزرگ هستید. به شما طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی را توصیه میکنیم. تا بتوانید در این بسیر به برند سازی اینترنتی و بازاریابی اینترنتی بپردازید.

فروشگاه سازهای زیادی هستید که به کمک آن ها میتوایند یک سایت فروشگاهی ارزان را داشته باشید. البته توصیه ما به شما استفاده از فروشگاه سازهای اورجینال است. در قیمت پیش فاکتور میتوانید برآورد هزینه طراحی سایت را کنید.

سایت آماده فروشگاهی ارزان 

سایت های آماده به نحوی طراحی میشوند که بتوانند نیازهای اولیه کسب و کار ها را پاسخگو باشند. شرکت طراحی سایت باید درنظر داشته باشد که سایت پس از طراحی سایت قابلیت توسعه داشته باشد. زیرا بسیاری از افراد به دلیل بودجه بسیار کمی که دارند. سفارش طراحی سایت فروشگاهی ارزان را میدهند. اما با گذشت زمان و کسب درآمد متوجه میشوند که سایت پاسخگوی نیاز های خود و مشتریان نیست. به همین دلیل از ما میخواهند که به ارتقا کیفی و توسعه سایت بپردازیم.

بستگی به قالب و پوسته سایت شما دارد. که اگر قابلیت توسعه پذیری با توجه به ایده های شما را داشته باشد. این کار را در کمترین زمان انجام خواهیم داد. اما اگر سایت شما قابلیت توسعه پذیری نداشته باشد باید اقدام به باز طراحی سایت کنید. تا طراحی سایت اختصاصی برای شما انجام بشود. البته در این نوع قالب اختصاصی برای سایت وردپرس نیز در صورت نیاز شما انجام خواهد گرفت.

سایت های آماده به دقیق هزینه کمی که دارند و در دسترس نیز هستند. نیاز بعضی از افراد را پاسخ میدهد. اگر امکانات خاصی مدنظرتان نیست. میتوانید به جای طراحی سایت اختصاصی، طراحی سایت با وردپرس با قالب آماده را انتخاب کنید. یا اقدام به خرید سایت آماده از شرکت دئووب کنید.

سایت آماده فروشگاهی ارزان
طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان با کیفیت

طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان با کیفیت

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان هزینه های متفاوت نسبت به امکاناتی که نیاز دارید خواهد داشت. برآورد هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترتی به به تعداد نیروهای متخصصی که باید بر روی سایت شما کار کنند بستگی خواهد داشت. برای مثال در طراحی سایت فوری شما نیاز دارید که یک وب سایت حرفه ای را در عرض چند روز راه اندازی نمایید. بنابراین باید نیروهای متخصص بیشتری بر روی سایت شما کار نمایند. تمامی سایت های ما حتی در پکیج های ارزان نیز به صورت بهینه سازی شده به شما تحویل داده خواهد شد. زیرا شرکت ما در زمینه سئو و بهینه سازی سایت از تخصص و دانش بالایی برخوردار است و از نظر ما سایتی که بهینه نباشد ارزشی از نظر موتورهای جستجوگر نخواهد داشت. 

باید در ابتدا با توجه به تعداد مشتریان و کارمندانی که دارید باید سایت شما طرح ریزی شود. ما سعی داریم تا در پلن های طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان در راستای کاهش هزینه ها، امکانات و کیفیت وب سایت کاسته نشود. شما میتوانید از فروشگاه سازهای رایگانی که وجود دارد استفاده نمایید. اما لازم به ذکر است که این فروشگاه ها تماما از نظر موتورهای جستجوگر فاقد اعتبار بوده و شما در واقع فروشگاه اینترنتی را از شرکت ارائه دهنده اجاره میکنید. اما در شرکت دئووب ما یک سایت فروشگاهی ارزان قیمت با تمامی امکانات پایه ای موردنیاز برای شما راه اندازی میکنیم که هاست و دامنه به نام شما خواهد بود. و تمامی اختیارات سایت خود را در دست دارید و هر تغییری که بخواهید میتوانید بر روی آن اعمال نمایید.

طراحی سایت فروشگاهی رایگان

در اینترنت بیشتر جستجو ها به عبارت کلیدی طراحی سایت فروشگاهی رایگان میرسد. آیا ساخت سایت رایگان وجود دارد و اینکه چه مزایا و معایبی در آن هست. اول اینکه اعلام کنیم هیچ شرکت طراحی سایت به صورت رایگان برای شما انجام نمیدهد. هرچیزی که رایگان باشد صدر در صد مشکلی در آن وجود دارد. برا یمثال بسیاری از شرکت ها سایت ساز آنلاین اعلام میکنند که طراحی سایت فروشگاهی رایگان انجام میدهند. بلکه معایب طراحی سایت با سایت سازها بیشتر از معایب آن ها است. 

بسیاری از افراد میلیون ها یا میلیاردها برا یسایت فروشگاهی خود هزینه میکنند تا بتوانند اجناس خود را آنلاین به فروش برسانند. چطور شما با طراحی سایت فروشگاهی رایگان میتوانید با این سایت ها رقابت کنید. فروشکاه سازهای آنلاینی که وجود دارند سایتی به شما ارئه میدهند که آنقدر بیکیفیت است که هیچ خریدای اطمینان نمیکند از شما اندازه هزار تومان خرید انجام دهد. آن وقت میخواهید به چه چیزی برسید ؟ فروشگاه سازهایی که ارائه شده صرفا برای درآمدزایی خو ماهانه از شما پول میگیرند و سایتی به شما اجاره میدهند که در آن مطلب قرار دهید مانند وبلاگ ها. فقط با این تفوات که دامنه شما اختصاصی است. واقعا بنده متاسفم برای جامعه ایرانی که هرچیزی را رایگان میخواهند داشته باشند. 

طراحی سایت فروشگاهی رایگان
امکانات طراحی سایت فروشگاهی ارزان

امکانات طراحی سایت فروشگاهی ارزان

قابلیت های معرفی، مقایسه محصولات 

شما به راحتی میتوانید هر نوع محصولی که نیاز دارید را با تمامی جزئیات و توضیحات کامل در سایت خود قرار دهید. علاوه بر ساختن هر صفحه جداگانه برای هر محصول به صورت دسته بندی شده میتوانید امکانات دیگری نیز داشته باشید. که این امکانات شامل مقایسه کالاها، نقد و بررسی ها، فروش های ویژه به مناسبت های مختلف، اعمال تخفیف های مختلف بر روی سایت، دریافت نظرات و امتیازدهی و غیره. که تمامی این امکانات از نظر ما امکانات پایه ای برای یک طراحی سایت فروشگاهی ارزان است. 

ارائه آمار جامع به مدیریت فروشگاه 

فروشگاه هایی که توسط شرکت دئووب طراحی میشوند نسبت به دیگر شرکت مزیت های بسیار زیادی دارد. یکی از برجسته ترین سایت های فروشگاهی که ما نمونه طراحی سایت فروشگاهی مشابه دیجی کالا را در پلن های خود قرار داده ایم. شما میتوانید تمامی آمار سایت خود را اعم از درآمد، فروش، بازدیدها، کنترل موجودی در انبار، تحلیل نرخ خرید و فروش ها و غیره را در دست داشته باشید. تمامی این نمودارها و گزارش ها اطلاعات جامعی در اختیار مدیران قرار میدهد که باعث بهبود در کسب و کار فروشگاه اینترنتی شما میشود.

 طراحی فروشگاه اینترنتی ریسپانسیو

از آنجایی که امروزه نزدیک به 70 درصد از جستجو ها در اینترنت از طریق تلفن های هوشمند انجام میشود. بنابراین طبیعی است که سایت هایی که ریسپانسیو یا واکنشگرا نباشند از رده خارج شوند. بنابراین سایت فروشگاهی باید انعطاف پذیر طراحی شود تا هر شخصی از هر نقطه ای که وارد سایت فروشگاهی شما میشود ظاهر مناسبی را مشاهده کند. لازم به ذکر است که در پلن طراحی سایت فروشگاهی ارزان قیمت نیز ما قوانین موبایل فرندلی و ریسپانسیو بودن سایت را تماما رعایت خواهیم کرد.

امنیت در بستر فروشگاه اینترتی 

تجارت الکترونیک امروزه به حدی زیاد شده است که باید با گسترش اینترنت و دسترسی آسان بتوانید کسب و کار امن داشته باشید. تمامی فروشگاه هایی که توسط شرکت دئووب طراحی میشوند تمامی حفره های امنتی در آن کاملا حفاظت شده است. و از تمامی پروتکل های امنتی برای طراحی بسترهای درگاه های پرداخت اینترنتی و سیستم های رمزگذاری استفاده میشود. تا شما و کاربران به راختی در امنیت کاملا بتوانند از سایت فروشگاهی شما استفاده نمایند.

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها