طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی را می توان اینطور عنوان کرد. که اگر صاحب کسب و کار هستید. و به فکر افزایش فروش خود می باشید. بدانید که بدون ورود به دنیای اینترنت نمیتوانید. فعالیت خود را گسترش دهید. واقعیت این است که در دنیای واقعی نمیتواند. محصولات خود را به صورت یکجا و مجتمع شده معرفی کنید. و نمیتوانید مشتریان مختلفی از سراسر دنیا داشته باشید. و فعالیت کار شما در محدوده جغرافیایی خاصی میتواند ادامه یابد. طراحی وب سایت فروشگاهی میزان موفقیت کسب و کار شما را افزایش میدهد.

طراحی ظاهر و گرافیک سایت به نوع محصولات و فروش شما بستگی دارد. که کارشناسان تیم دئووب با تحلیل و بررسی، بهترین قالب را برای شما طراحی میکنند. باید متذکر شویم که رقابت در سایت های فروشگاهی بسیار زیاد است. و باید در میان سایت های بسیاری که روزانه راه اندازی میشوند دیده شوید. شاید با فکر کردن به این موضوع نگران شوید. ولی بدانید که همه این وب سایت ها استاندارد نیستند. اصول و طراحی سایت فروشگاهی بسیار مهم است.

طراحی سایت فروشگاهی شرکت دئووب

طراحی سایت فروشگاهی شرکت دئووب

طراحی سایت فروشگاهی میتواند در جنبه های مختلفی فعالیت داشته باشد. نوع محصولاتی که قرار میدهید ماهیت سایت فروشگاه اینترنتی شما را میسازند. باید بدانید که سایت فروشگاهی فقط صرفا یک سایت برای قراردادن کالا و فروش آن ها نیست. شما میتوانید استفاده های خوبی از سایت فروشگاهی خود ببرید. میتوانید با همکاران و فروشندگان بسیاری در این زمینه همکاری کنید. و طراحی سایت فروشگاهی یک دریچه ای به سوی کسب و کاری گسترده تر برای شما خواهد بود.

باید همه اصول و استانداردهای بهینه سازی در آن رعایت شود. برای طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی نیازمند این هستید. که در ابتدا هدف خود را به طور کامل مشخص کنید. و مشتریان خود را شناسایی کنید. این به شما کمک میکند که بهتر در عرصه فروش اینترنتی پا بگذارید. برای قرار گیری در رتبه های اول گوگل نیاز است. که بهینه سازی و سئو سایت فروشگاهی با نظارت افراد متخصص پیاده سازی شود. تا موتورهای جستجوگر گوگل وب سایت فروشگاهی شما را در لیست سایت های فروشگاه استاندارد قرار دهد.

طراحی سایت با کمترین هزینه برای فروشگاهی اینترنتی شما یک پلن است که از طرف شرکت ما ارائه میشود. تا جلوی هزینه های اضافی گرفته شود. 

طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت فروشگاهی این امکان را در دنیای وب برای افراد فراهم میکند. که در مدت زمان کم به چند وب سایت فروشگاهی اینترنتی سر بزنند. و  مناسب ترین و با کیفیت ترین اجناس را خریداری کنند. ویژگی مهم وب سایت فروشگاهی این است. که به صورت مجتمع شده محصولات متنوع با برندهای مختلف را در معرض دید افراد قرار میدهد. که در دنیای واقعی کمتر همچنین چیزی میبینید. طراحی سایت حرفه ای با تمام امکانات فروشگاه اینترنتی شما بهترین گزینه است.

در دنیای واقعی باید همه اجناس شما به گونه ای چینش شود. که در معرض دید مشتری قرار گیرد. اما در فروش اینترنتی ممکن است کالا تمام شده باشد. و با سفارش مشتریان تهیه کرده و ارسال میکنید. برای وب سایت فروشگاهی خود اگر انبار وسیعی ندارید. نگران نباشید، شما میتوانید با فروشگاه ها، مغازه ها، تولیدی ها و … مختلف همکاری کرده. و اجناس آنان را در وب سایت فروشگاهی خود به فروش برسانید. این نوع وب سایت ها ( فروشگاهی ) عموما به دو صورت اختصاصی و یا با وردپرس طراحی میشود.

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

در ابتدا برای افرادی که تازه پا در این عرصه گذاشتند طراحی سایت وردپرس با کمترین هزینه را پیشنهاد میکنیم. و افرادی که قبلا دارای سایت بوده و یا میخواهند از ابتدا به صورت حرفه ای کار خود را آغاز کنند. طراحی سایت اختصاصی را معرفی خواهیم کرد. همانطور که میدانید یکی از بخش های مهم و درآمدزا برای سایت های فروشگاهی این موضوع است. که بتوانند با کلمات کلیدی که افراد استفاده میکنند. که در صفحه اول گوگل قرار گیرند.

از آنجاییکه بیشتر محتوای سایت فروشگاهی از عکس ها پوشیده شده است. سئو سایت فروشگاهی بسیار دشوارتر از سایت های دیگر می باشد. که در بخش مربوطه در همین صفحه توضحیات مفصل تری را ارائه خواهیم داد. پس تا انتها در مورد طراحی سایت فروشگاهی مطالعه نمایید. مطمئنا دید شما را نسبت به این نوع وب سایت ها ( فروشگاهی ) باز خواهیم نمود.

طراحی وب سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو

طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو

با گسترش دنیای دیجیتال و افزایش دستگاه های هوشمند، امروزه افراد برای مطالعه، بازی، خرید و … به اینترنت متصل شده. و به جستجو و بررسی در فضای مجازی میپردازند. شایان ذکر است که کاربران در هر مکانی با هر دستگاهی اعم از گوشی های هوشمند، تبلت، لپ تاپ و غیره وارد دنیای وب میشوند. ذکر این نکته اهمیت دارد که همه سایت ها و اپلیکیشن ها باید به گونه ای طراحی شوند. که در هر دستگاه با ابعاد مختلف قابل نمایش باشند.

از آنجایی که روزانه دستگاه های هوشمند مختلفی وارد بازار میشوند. برنامه نویسان باید سایت هایی ریسپانسیو و واکنش گرا طراحی کنند. تا با تمام دستگاه ها سازگار باشند. ضرورت این کار این است که کاربران به راحتی از سایت شما استفاده میکنند. و مدت زمان بیشتری در وب سایت شما میمانند.

طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو یک مزیت بسیار بزرگی برای صاحبان کسب و کارهای فروش اینترنتی است. تا این امکان را برای مشتریان خود فراهم کنند. که با هر دستگاهی که در دست دارند خرید امن و راحتی انجام دهند. مشتریان به دلیل خاطره خوبی که از خرید اینترنتی در ذهن دارند. شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی میکنند. حائز اهمیت است که با طراحی وب سایت فروشگاهی واکنشگرا دیگر نیازی ندارید که هزینه بسیار زیادی صرف اپلیکیشن های مختلف گوشی و تبلت بکنید.

طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو قسمت دوم

اپلیکشن فروشگاهی

وقتی که واکنشگرایی در یک سایت لحاظ شود. دیگر نیاز به اپلیکیشن سایت فروشگاهی نمیشود. از طرفی صرفه جویی در هزینه شده و از طرفی دیگر کاربران را مجاب به دانلود از اپ استورها نخواهید کرد. باید بدانید سایت هایی که توسط شرکت طراحی سایت دئووب صورت میپذیرد، تماما به صورت ریسپانسیو طراحی شده و دیگر نیاز نیست که اپلیکیشن مجزا برای سایت فروشگاهی خود در نظر بگیرید. مگر اینکه بخواهید این دو موضوع را در کنار یکدیگر داشته باشید. که این یک مسئله رقابتی محسوب میشود. در غیر این صورت ساخت اپلیکیشن فروشگاهی کاری عبث و بیهوده در کنار طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو به حساب می آید.

افزایش اعتبار

وقتی که یک سایت حالت واکنشگرایی مناسب داشته باشد. کاربران ارتباط خیلی بهتری با سایت برقرار کرده و متوجه میشوند که مالک سایت برای کنترل بهتر سایت توسط افراد اهمیت قائل شده. و همین امر باعث افزایش اعتبار نزد کاربران خواهد شد. جالب است بدانید این مسئله برای گوگل هم بسیار اهمیت دارد. و اگر میخواهید سایت فروشگاهی شما نزد گوگل از اعتبار خوبی برخوردار باشد. باید سایت به صورت ریسپانسیو طراحی گردد. یکی از اصول استانداردهای بهینه سازی سایت، طراحی وب سایت فروشگاهی ریسپانسیو میباشد که این موضوع در قواعد گوگل و یا موتورهای جستجوی دیگر به عنوان موبایل فرندلی ( mobile friendly ) مطرح شده است.

رابط کاربری

در طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو به خودی خود رابط کاربری ایجاد خواهد شد. چرا که ریسپانسیو بودن یکی از اجزای واکنشگرا بودن سایت است. در قدیم الایام چون وسایل هوشمند از قبیل گوشی ها و تبلت به پیشرفتگی امروزه نبوده. این مسئله زیاد مهم نبود .و بعد از مدتی به بازار آمدن این وسایل سایت ها در ابتدا تغییر نکرده و حالت قدیمی خود را داشتند. کاربران مجبور بودند برای مشاهده جزئیات سایت روی سایت زوم نمایند. همین امر باعث شد تا کاربران برای مدتی از گوشی های خود برای وب گردی استفاده نکنند. پس ملاحظه فرمودید که رابط کاربری در وب سایت ها از اهمیت بالایی برخوردار میباشد. و باید این نکته فراموش نشود.

سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی

سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی

از آنجایی که رقابت در اینترنت زیاد است. هر کسب و کار فعال در دنیای وب باید بداند که عمده کاربران جستجوگر فقط نتایج اولیه موتورهای جستجو را بررسی میکنند. و وقت زیادی بر روی لینک های صفحه اول به بعد نمیگذارند. مهمترین ابزار برای دیده شدن و جذب مشتریان بیشتر رعایت اصول و قواعد سئو سایت فروشگاهی است. و در همان ابتدای طراحی نیاز است. که از پایه بهینه سازی و سئو سایت طرح ریزی شود.

برای برندسازی و بر سر زبان ها افتادن نیاز است. که سیستم فروشگاهی شما کاملا استاندارد و مطابق با الگوریتم های سایت های فروشگاهی برتر در دنیا راه اندازی شود. سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی نسبت به مابقی سایت ها بسیار متفاوت است. ما باید طوری طراحی سایت فروشگاهی را برنامه نویسی کنیم که برای هر کالا بتوانید به اندازه یک مقاله مطلب بنویسید. و همین باعث شود تا آن محصول شما از نظر سئو سایت فروشگاهی در رتبه های برتر گوگل نمایان گردد.

یکی دیگر از نکاتی که در سئو سایت فروشگاهی باید مدنظر قرار گیرد، سئوی گوگل مپ میباشد تا بتوانند افراد موقعیت شما را نیز همانند طراحی سایت شرکتی حرفه ای بر روی نقشه گوگل پیدا کنند. و یا توسط اپلیکیشن های مسیریاب مانند ویز، مپس می، گوگل مپ و غیره با جستجوی برند شما بتوانند. بهترین مسیر را برای دریافت محصول خود و یا خرید حضوری انتخاب نمایند. یکی از مواردی که باعث افزایش اعتماد برای کاربران میباشد.

سئو سایت فروشگاهی

خرید حضوری علاوه بر دریافت غیر حضوری و یا پرداخت درب منزل، دریافت کالا از فروشگاه شما میباشد. سئو و بهینه سازی وب سایت فروشگاهی باید توسط متخصصان با تجربه در این زمیه انجام پذیرد. همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید و از خدمات شرکت دئووب در زمینه بهینه سازی سایت ، سئو سایت بهره مند شوید. چنانچه تمایل به سئو سایت فروشگاهی خود دارید.

میتوانید از بخش تماس با ما قسمت درخواست ها، نوع وب سایت فروشگاهی درخواست خود را برای بخش بهینه سازی سایت فروشگاهی ارسال. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما در ارتباط باشند. شایان ذکر است سئو سایت فروشگاهی که توسط شرکت دئووب انجام میپذیرد مختص سایت های خود نمی باشد. و افرادی که دارای سایت میباشند، میتوانند در این زمینه درخواست خود را از بخش مربوطه ارسال نمایند. تا سایت فروشگاهی شما توسط بخش سئو سایت مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه را خدمت شما اعلام نماید.

امنیت سایت فروشگاهی

امنیت سایت فروشگاهی

این را باید بدانید هرچه جامعه بزرگتر و جمعیت بیشتری را دربر بگیرد. طبیعی است خطرات بیشتری شامل حال آن جامعه خواهد شد. حال میخواهد در جامعه واقعی باشد و چه در جامعه مجازی. با پیشرفت سایت در دنیای وب گروهی برای اینکه رقابت ناسالمی را با شما داشته باشند. دست به سئو کلاه سیاه خواهند زد. که در این مورد میتوانید در بخش مقالات اطلاعاتی را کسب نمایید. جای نگرانی نیست.

بخش امنیت شبکه شرکت دئووب با مانیتورینگ شبانه روزی بر روی سایت های شما. امنیت لحظه ای را برای سایت فروشگاهی آنلاین شما به ارمغان خواهد آورد. برای اینکه این امنیت به طور مداوم و پابرجا امکان پذیر باشد مستلزم یکی سری عملیات ها بر روی هاست و یا سرور شما میباشد. که در جلسه حضوری این مورد به سمع شما خواهد رسید.

یکی از مواردی که به طور مختصر میتوان شرح داد قرار دادن گواهینامه ssl بر روی دامنه وب سایت فروشگاهی شماست.  که میتواند مزایایی را به همراه داشته باشد. شما میتوانید در مورد مزیت های داشتن گواهینامه ssl از بخش مقالات طراحی سایت مطالبی را به دست آورید. و یکی دیگر از امکاناتی که در امنیت شبکه حائز اهمیت است. گرفتن هاست و یا سرورهای معتبر از شرکت های مطرح دنیاست. که بسته به نوع فعالیت شما و میزان ورودی برای شما کانفیگ خواهد شد.

پشتیبانی فنی فروشگاه آنلاین

یکی از موارد مهم در طراحی وب سایت فروشگاهی بخش پشتیبانی شبانه روزی است. مشتری مداری از قدیم جزو فرهنگ و قواعد فروش بوده است. امروزه به جهت جلب رضایت و رفاه حال مشتریان باید به صورت شبانه روزی از طریق ابزارهای مختلفی نظیر سیستم چت آنلاین، تلفن ، ایمیل و … پاسخگوی نیاز مشتریان باشید.

بدین وسیله میتوانید کاربران را راهنمایی که خرید بهتری انجام دهند. همچنین خدمات پس از فروش سطح اعتماد به شما را بالا میبرد. تیم دئووب هیچوقت شما را تنها نخوهد گذاشت همین الان در هر موقعیت مکانی یا زمان یک هستید میتوانید تلفن را بردارید و با تماس بگیرید. بخش پشتیبانی فنی و انسانی در این نوع سایت ها بسیار مهم و اجتناب ناپذیر است. تولید محتوای سایت فروشگاهی نیز بسیار مهم و وضروری است. که باید به صورت ساعتی یا روزانه سایت شما را آپدیت کند.

فروشگاه آنلاین آپتایم

فروشگاه های موجود در دنیای واقعی همه دارای ساعات کاری مشخصی هستند. و ممکن است زمانی که تمایل به خرید دارید مکان مناسبی را پیدا نکنید. یکی از مزیت های بسیار مهم سایت های فروش آنلاین در دسترس بودن آن ها به صورت 24 ساعته است. و تعطیلی در آن ها بی معنی است.

در نظر گرفتن هاست با کیفیت  بالا در وب سایت فروشگاهی آنلاین یک نیاز اولیه برای در دسترس بودن همیشگی وب سایت فروشگاهی شماست. و همین مسئله کاربران و بازدیدکنندگان سایت فروشگاهی اینترنتی شما را تبدیل به مشتریان دائمی میکند و رتبه سایت را در موتورهای جستجو بالا میبرد. تیم حرفه ای دئووب با طراحی سایت فروشگاهی ارزان و اختصاصی تمام اصول استانداردسازی را به گونه ای انجام میدهند که پاسخگوی نیاز شما باشد.

طراحی سایت فروشگاهی صنعتی 

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

____________

طراحی سایت فروشگاهی مرحله اول
طراحی سایت فروشگاهی مرحله دوم
طراحی سایت فروشگاهی مرحله سوم
طراحی سایت فروشگاهی مرحله چهارم

نیاز سنجی

در این بخش ابتدا نظر شما را در مورد طراحی سایت فروشگاهی پرسیده می شود. تا کارشناسان ما هدف از این کار شما برایشان مشخص گردد. تا بتوانند شما را بهتر در این زمینه راهنمایی کنند.

تایید طرح اولیه

در این بخش کارشناسان با چندین جلسه مشاوره چه به صورت تلفنی و یا به صورت حضوری طرح اولیه را برای شما ارسال. یا در معرض دید شما قرار داده و در صورتیکه مورد پسند واقع شد وارد فاز طراحی می گردد.

نسخه آزمایشی

در این بخش کارشناسان ما بعد از طراحی سایت فروشگاهی یک رونمایی اولیه را برای شما خواهند داشت. تا مواردی را که برای شما مناسب نیست و یا مورد پسند نشده است رفع گردد و بعد از آن انتشار .

انتشار

در این بخش کارشناسان بعد از رفع ایرادات کار و ارائه نسخه نهایی. و همچنین آموزش با مدیریت محتوی و بارگذاری مطالب سایت فروشگاهی. را در فضای وب انتشار داده تا در معرض دید همگان قرار گیرد.

رضایت

بسیار خرسندیم که بعد از گذشت چندین سال توانسته ایم در مورد طراحی سایت فروشگاهی مشتریان خود را به شرکت جلب نماییم. و تشکر می کنیم ار کاربرانی که ما را به دیگر افراد از لحاظ تبلیغات دهان به دهان ما را معرفی نموده. تا بتوانیم به تعداد نمونه کار های خود افزوده و اعتمادشان را کسب نماییم.

تعهد

طراحی سایت فروشگاهی از جمله سایت های می باشد. که باید دائما از طرف متخصص مونیتور شود تا مبادا لحظه ای مشکلی برای سایت رخ دهد. و آنرا دچار مشکل کند . یکی از آیتم های که در این مقاله عنوان شده است. آپتایم بودن سایت می باشد که در صورت درخواست می توانید این بخش را به ما بسپارید.

اختصاصی

بسیاری از شرکت های همکار برای اینکه سریعتر کار را به مشتریان خود ارائه نمایند. از قالب های آماده استفاده می کنند که این می تواند در سایت های فروشگاهی عواقب بدی را به همراه داشته باشد . ما با داشتن کادری مجرب که فقط بر روی سایت فروشگاهی تمرکز دارند این مشکل را رفع نموده ایم .

چرا طراحی سایت فروشگاهی دئووب ؟

شاید برای شما سوال شود چرا شرکت دئووب باید طراحی سایت فروشگاهی ما را انجام دهد . اولا از شما تشکر می کنیم که اعتماد کرده و پروژه خود را به ما سپرده اید. و در ثانی شما می توانید نمونه کار های ما را در این زمینه مشاهده نمایید. که ده ها نمونه کار موفق چه از نظر سئو سایت فروشگاهی و چه از نظر طراحی چندین سال است. که فضای وب در حال فعالیت می باشند .

جالب است بدانید بعضا فروشگاه حقیقی خود را جمع کرده و به همین سایت فروشگاهی خود بسنده نموده. و تمام وقت خود را در این فعالیت متمرکز نموده اند . چرا که از تمام نقاط ایران سفارش طراحی سایت را دریافت و برای تمام اقسا نقاط کشور کالا را ارسال می نمایند . پیشنهاد ما به شما عزیزان مشاهده نمودن نمونه کارهای ما می باشد .

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

با توجه به امکانات بیشماری که یک وب سایت فروشگاهی میتواند داشته باشد. و با توجه به استانداردهای برنامه نویسی سایت ، کیفیت طراحی، هزینه طراحی سایت فروشگاهی میتواند متغیر باشد. در واقع با توجه به گستردگی و انواع خدماتی که میخواهید. در سایت فروش به مشتری ارائه دهید، قیمت طراحی سایت فروشگاهی را می توان به دو گروه تقسیم بندی نمود. که می توان به طراحی نوع اول اختصاصی و طراحی نوع دوم طراحی سایت با وردپرس اشاره نمود. طبیعی است تفاوت چشمگیری در این نوع طراحی ها ( فروشگاهی ) به چشم خواهد خورد. در مورد هرکدام در بخش های مربوطه توضیحاتی ارائه شده است. که می توانید مطالعه بفرمایید.

در کل در ابتدا اگر تازه وارد دنیای وب شده اید و تجربه ای در این زمینه ندارید طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس را پیشنهاد می کنیم. چنانچه تجربه کافی را در مورد فروش آنلاین دارید. و می خواهید نسبت به رقبای خود پیشی بگیرید. ما طراحی وب سایت اختصاصی فروشگاهی را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم . سعی می کنیم در مورد هر کدام به طور مفصل برای شما عزیزان مقالاتی را در بخش مقالات طراحی سایت لحاظ نموده. تا از کیفیت کار هرکدام مطلع گردید. و با آگاهی کامل نسبت به نوع طراحی تصمیم بگیرید.

طراحی سایت فروشگاهی

امکانات طراحی سایت فروشگاهی

امکانات طراحی سایت فروشگاهی را می توان به جرات عرض کنیم. که نامحدود است اگر که به صورت اختصاصی طراحی شود . در طراحی سایت فروشگاهی قدرت مانور برنامه نویس بسیار بالاست. تا جایی که ایده و خلاقیت شما کشش داشته باشد. می توانید نظرات خود را برای طراحان شرکت ارسال نموده. تا برای شما برنامه نویسی و در سایت فروشگاهی شما آپلود نمایند . از طرفی چنانچه سایت فروشگاهی شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد. ورودی که دریافت خواهید نمود بسیار زیاد است. چگونگی قرار گرفتن در صفحه اول گوگل راه و رسم خود را دارد که شرکت ما راهنمای شما در این مسیر خواهد بود.

پس امکاناتی را که برای سایت فروشگاهی در نظر می گیرید. باید ساده و در عین حال زیبا باشد. و از نظر بصری منحصر به فرد باشد . در نظر داشته باشید که از همه قشر کاربر و همه سنین در سایت فروشگاهی شما ثبت نام خواهند نمود. و ممکن است سفارش کالا داشته باشند. پس ارتباط کاربری باید به گونه ای باشد. تا کاربران شما در سایت به مشکل بر نخورند. و به راحتی بتوانند کالای خود را سفارش دهند . تجربه به ما ثابت کرده که چنانچه بخش سفارش دهی برای کاربر گنگ و نامفهوم باشد. از سفارش خود منصرف شده. و به راحتی ما کاربران و مشتریان خود را از دست خواهند داد.

پرداخت وجه به شیوه های مختلف

پس از انتخاب محصول کاربران میتوانند. یکی از روش های پرداخت اعم از آنلاین با استفاده از .کارت های عضو شتاب، فیش بانکی، پرداخت در محل با دستگاه پز را انتخاب کند. این کار باعث اعتماد بیشتر کاربران تازه ورود به سایت شما میشود. تا بدون معطلی خرید خود را انجام دهند. در ابتدا ما پیشنهاد می کنیم که پرداخت درب منزل را داشته باشید. یعنی هنگام تحویل کالا وجه را دریافت نمایید. تا کاربران به سایت و نحوه ارسال شما آشنا شوند. تا بعدها بتوانید روند کاری خود را تغییر دهید .

ثبت نام کاربر

در سایت فروشگاهی، کاربر باید برای خرید محصول حتما ثبت نام کرده. و تمام اطلاعات مورد نیاز از جمله شماره تماس،آدرس و… گرفته شود. تا محصول به محل مشتری برسد. شما می توانید از همین ثبت نام ها بعدها به نفع خود استفاده نمایید . شما می توانید یک بانک اطلاعاتی برای خود تهیه کرده. و با فروش کالای جدید برای کاربران خود اطلاعیه صادر نموده. و یا به آنها پیامکی ارسال نمایید .

دسترسی آسان به محصول

در یک سایت فروشگاهی خرید آسان بسیار مهم است. چرا که اگر کاربر هنگام خرید با پیچیدگی مواجه شود. سایت فروشگاهی را ترک میکند. بنابراین وب سایت فروشگاهی باید دارای ساختاری ساده و در عین حال با امکانات مفید باشد. تا رضایت کاربر را دربر داشته باشد. ما می توانیم امکاناتی را برای کاربران لحاظ نماییم. تا از نزدیک ترین فروشگاه نزدیک محل سکونت و یا محلی که سفارش می دهند کالا را دریافت نمایند. که این بخش باید به گونه ای برنامه نویسی شود. تا افرادی که همکار شما هستند در سایت شما فرم همکاری را پر کرده. و موقعیت خود را در شهر خود اعلام نمایند. آنگاه توسط ربات های محل سفارش دهنده مشخص و برای سایت ارسال. و سایت نیز نزدیک ترین فروشگاه را برای کاربر به نمایش درآورد.

جستجوگر پیشرفته

بیشتر زمان کاربران در سایت به جستجو برای محصول موردنظر اختصاص میابد. مخاطبان باید بتوانند در قسمت جستجوگر هر کلمه کلیدی که وارد میکنند. به محصول موردنظر به صورت مستقیم دست یابند. و آن محصول به صورت کشویی به کاربر نمایش داده و آنرا بتواند انتخاب نماید . در بسیاری از سایت ها دیده شده که کاربر با کلیک کردن و اتلاف وقت به جستجوی کالا پرداخته. و ممکن است برای افراد آنلاین خسته کننده باشد. و از طرفی با ریزش کاربر در سایت مواجه شوید. ولی با طراحی کتابخانه کالا در سایت می توانیم این مشکل را به کل رفع نماییم .

فیلترهای حرفه ای

برای کمک به مشتریان به جهت پیدا کردن محصولات مورد نظر خود. باید کالاهای فروش در دسته بندی های منظمی در وب سایت فروشگاهی قرار گیرند. با توجه به نوع فروشی که کسب و کارتان دارد باید فیلتری مخصوص تعبیه شود. تا کاربران را قادر سازید با چک و تیک کردن آیتم های فیلتر محصول موردنظر خود را سریع تر پیدا کنند . شاید این موارد از نظر شما زیاد کاربردی نباشد. ولی از نظر ما با تجربه 15 ساله به این نتیجه رسیده ایم. که نکات کلیدی و ماندگاری کاربران در جزئیات سایت می باشد .

مقایسه محصولات

با این ویژگی میتوانید اگر در مورد خرید خود میان چند محصول مردد هستید. با انتخاب آیتم مقایسه، جزئیات محصولات را بر اساس فاکتورهای مختلف باهم مقایسه کنند. که می توانید این مقایسه در آیتم های مختلف باشد. نظیر قیمت ، جنس ، برند و غیره . با این کار شما قدرت انتخاب را برای کاربران بالا برده. و با فراق بال می توانند کالای خود را از هزاران محصولی که شما در سایت خود بارگذاری نموده اید انتخاب نمایند .

نمایش جزئیات محصول به صورت مجزا

باید در هر بخش مختص به کالا، جزئیات محصول به صورت کامل همراه با تصاویر با قابلیت زوم در وب سایت درج شود. تا کاربر را بهتر راهنمایی کند و جای هیچ شک و شبهه ای باقی نگذارد. این موضوع در کالاهای بسیار مشهود است. که مربوط به خود افراد باشد مانند طراحی سایت لباس کیف ، کفش ، پوشاک . البته باید عرض کنیم. در بعضی از کالاهای مصرفی در منزل نیط صادق است . برای مثال کالاهای آشپزخانه نیاز به جزئیات تصاویر نیست و باید مشخصات محصول نگارش شود .

انتخاب محصول بر اساس آپشن های مختلف

زمانی که کاربر محصولی را انتخاب میکند باید بتواند اندازه، سایز، رنگ و خیلی ویژگی های مربوط به کالا را در خرید خود مشخص کند. کاربر باید بتواند هر کدام را به صورت چک باکس انتخاب نماید و برای شما ارسال کند. این کار شک و شبهه را برای شما و همچنین کاربر کم کرده. و احتمال بازگشت کالا را کمتر خواهید نمود.

امتیازدهی و نظرات به محصولات

کاربران برای خرید کالای موردنظر خود به امتیازی که .توسط خریداران دگیر به محصول داده شده توجه زیادی میکنند. همچنین ارائه سیستم نظردهی به صورت جداگانه برای هر کالا نشان دهنده این است. که سایت فروشگاهی اینترنتی شما در حال رصد و بازبینی است. و کاربران با بررسی و تحلیل این نظرات بهتر تصمیم گیری میکنند.

پشتیبانی و مشاوره

شما باید با ابزارهای مختلفی نظیر تلفن، سیستم چت آنلاین ، ایمیل و … مشتریان خود را راهنمایی کنید. با سیستم شبانه روزی پشتیبانی حس اطمینان مشتریان را بالا میبرید. و چراغ سایت خود را همیشه روشن نگه خواهید داشت. این موارد همگی به صورت رایگان هم در اینترنت توسط شرکت های واسط موجود می باشد. که برای کمتر نمودن هزینه و تعرفه ساخت سایت می تواند به شما کمک نماید .

 

مزیت های طراحی سایت فروشگاهی

همانطور که مستحضرید مزیت های طراحی سایت فروشگاهی در صورتیکه بتوانید. جایگاه خود را در موتورهای جستجو حفظ نمایید بسیار زیاد است . مزیت سایت را شرکت طراحی سایت فروشگاهی شما نیز می تواند خلق نماید . پس در انتخاب برنامه نویسان پروژه خود تحقیقات لازم را به عمل آورید . ساده تر عرض کنم سایت همانند فرزند انسان است. و برای رشد و تعالی آن باید تلاش فراوان را نمود. و زمانی این رشد را مشاهده خواهید نمود. که سایت فروشگاهی شما دارای مزیت های فراوانی باشد.

در غیر اینصورت شک نکنید اتلاف وقت بوده. و هر ثانیه به جای پیشرفت ، پسرفت را تجربه خواهید نمود . شما می توانستید یک فرد موفق در این زمینه باشید. ولی با تولید یک سایت فروشگاهی کم مزیت این موقعیت را از خود سلب نموده. و فقط برای کمتر هزینه کردن آنگاه متوجه نبودید. که خیلی بیشتر متضرر شده اید . طراحی سایت با کیفیت فروشگاهی یکی از اهداف ما است.

مزیت های طراحی سایت فروشگاهی

مراحل ساخت سایت فروشگاهی

پیاده سازی فروشگاه

در این مرحله هاست و دامنه مناسب خود را انتخاب میکنید. سپس ساخت فروشگاه اینترنتی شروع میشود. طراحی و کدنویسی سایت بسیار مهم است.

پشتیبانی

بعد از ساخت فروشگاه اینترنتی مهمترین بخش پشتیبانی است. شما باید بتوانید اعتماد مشتریان را جلب نمایید. و با پشتیبانی دلسوزانه باعث رضایت کاربران شوید.

استراتژی بازاریابی

باید از استراتژی های مهم بازاریابی استفاده کنید. تا بتوانید خود را به شیوه ای استاندارد معرفی نمایید. تیم دئووب اصول بازاریابی سایت فروشگاهی را به شما مشاوره میدهد.

هدف گذاری

در ابتدا شما باید هدف خود از ساخت فروشگاه اینترنتی خود مشخص کنید. زیرا تا هدف معینی نداشته باشید. نمیتوانید به آن چیزی که میخواهید برسید.

توسعه و نگه داری

بعد از راه اندازی فروشگاه اینترنتی، مهمترین بخش توسعه نگهداری سایت است. باید بتوانید سایت خود را نسبت به نیاز افراد ارتقا دهید.

طرح ریزی کسب و کار

قبل از ساخت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید بدانید. که میخواهید خدمات خود را به چه شیوه ای به مشتریان خود ارائه بدهید.

بازار هدف

باید مخاطبان محصولات خود را بشناسید. اینکه برای چه کاربرانی از چه قشری مناسب است. نیاز و سلایق این مشتریان چه چیزی است.

مشخص کردن محصولات

قبل از ساخت فروشگاه اینترنتی باید محصولات خود را مشخص کنید. اینکه چه نوع محصولاتی با چه ویژگی هایی را میخواهید. در سایت خود به فروش برسانید.

تولید محتوا

باید شروع به نوشتن محتواهای مناسب برای سایت فروشگاهی خود کنید. رعایت نکات کلیدی بهینه سازی و سئو سایت را تیم دئووب به شما مشاوره میدهد.

قرار دادن محصولات

بعد از ساخت فروشگاه اینترنتی باید محصولات خود را در سایت قرار بدهید. در این بخش هر محصول با تصاویر و جزئیات کامل در سایت درج میشود

خدمات ارائه دهنده شرکت

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای مناسب با نوع کسب و کار

طراحی سایت باید متناسب با نوع کسب و کار شما باشد. مانند دیزاین محل کار یا شرکت شما که متناسب با نوع کار شما است. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نیز باید بیان کننده نوع فروش شما باشد. زیرا در جذب کاربران بسیار تاثیرگذار خواهد بود. امکاناتی که در سایت فروشگاه حرفه ای شما وجود دارد. باید بر اساس نیاز شما و مخاطبان شما باشد. زیرا در غیر این صورت بار سایت خود را سنگین کرده اید. امکانات زیاد خوب است. اما باید متناسب با نوع حوزه کاری شما باشد. شرکت دئووب با تحقیق بر روی مدل کسب و کار شما، بهترین سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای را راه اندازی میکند.

مزایای طراحی وب سایت فروشگاهی

مزایای طراحی وب سایت فروشگاهی

مزایای طراحی وب سایت فروشگاهی همانطور که در بخش قبلی عرض شد شامل موارد بسیاری زیادی می باشد که ما به اختصار به چند مورد اشاره خواهیم نمود که شامل موارد زیر می باشد :

فروش محصول بدون واسط

شما تمامی محصولات را خود را مستقیم به مردم میفروشید و به دست آن ها میرسانید. از این رو تمام هزینه های مربوط به .واسطان ، بازاریاب ها و… حذف میشود

عدم محدودیت زمانی و مکانی

فروشگاه آنلاین به صورت شبانه روزی تمام محصولات را از طریق وب سایت فروشگاهی به مشتریان ارائه میدهد. اما در دنیای واقعی تمامی مغازه ها و فروشگاه ها دارای زمان کاری هستند. همچنین شما میتوانید طیف فعالیت خود را گسترش داده و در دایره وسیع تر جغرافیایی برای مثال در شهر ها و کشورهای مختلف محصولات خود را عرضه کنید.

ارائه ویترین نمایش دهنده تمام محصولات با جزئیات

در دنیای واقعی وقت این را ندارید. که  تمام محصولات خود را با جزئیات کامل به سمع و نظر مشتری برسانید. اما با طراحی سایت فروشگاهی این قابلیت وجود دارد. که خود مشتریان کالاهای درج شده را رصد کنند .

تنوع در فروش کالا

تنوع محصولات در یک سایت فروشگاهی اینترنتی قابل مقایسه با فروشگاه های در سطح شهر نیست. اول اینکه در سایت کمبود فضای فیزیکی مطرح نیست. و شما با راه اندازی فروشگاه اینترنتی آزاد هستید. هر محصولی که میخواهید را بفروشید.

ارائه قیمت ها به صورت مقطوع

در سایت فروشگاهی تمام محصولات با قیمت ارائه میشوند. و مشتری زمانی کالا را تحویل میگیرد. که هزینه آن را کامل پرداخت کرده باشد. با این کار بسیار از مشکلات صرف وقت و انرژی بر سر توافق قیمت با مشتری و موارد دیگر به وجود نمی آید.

همکاری با فروشندگان دیگر

در سایت فروشگاهی آنلاین میتوانید با فروشندگان مختلف معتبر عقد قرار داد کرده. و کالای آن ها را در وب سایت فروشگاهی خود به فروش برسانید. با این کار کسب و کار خود را میتوانید گسترش دهید. و بستری را فراهم میکنید تا دایره وسیع تری از اجناس مختلف را عرضه کنید

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی در کنار سایت میتواند یک مزیت رقابتی برای شما باشد. از آنجایی که ممکن است کاربران شما افرادی باشند که مرتب به سایت شما سر بزنند میتوانید با طراحی اپلیکیشن حرفه ای و اختصاصی تعامل خود با کاربران را حفظ نمایید. از طریق اپلیکیشن میتوانید به مناسبت های مختلف نوتیفیکیشن های تبلیغاتی، تخفیف، مناسبتی، قرعه کشی و غیره ارسال کنید. ارسال پوش نوتیفیکیشن یکی از شیوه های بازاریابی اینترنتی است که باعث میشود که مشتریان به شما وفادار بمانند. ارسال اعلان های مختلف به صفحه تلفن مشتراین باعث میشود که به سایت شما بازگردند و در صورت نیاز خرید خود را انجام بدهند.

برای شما نیز پیش آمده از سایتی خرید خود را انجام داده اید اما به آن سر نزده اید زیرا آدرس آن را فراموش کرده اید. سایت هایی مانند دیجی کالا دارای وب اپلیکیشن هستند که بسیار سبک بوده و شما به راحتی میتوانید در تلفن همراه خود داشته باشید. در اپلیکیشن مدیریت حساب، پرداخت و دیگر موارد بسیار راحت تز از استفاده از مرورگرها است. زیرا در مرورگر شما باید آدرس سایت را وارد کنید و در پنل وارد شوید گاهی ممکن است آدرس ها و پسورد شما پاک شود. اما در اپلیکیشن های موبایل شما تنها با یک کلیک ورود به پنل خود میکنید. طراحی رابط کاربری موبایل ها باید بسیار ساده تر از سایت ها باشند تا هر کاربری بتواند بون مشکل خرید خود را اننجام دهد. طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا یکی از نمونه هایی است که میتوانید درخواست دهید.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

بیل گیتس اعلام کرده که اگر کسب و کار شما در اینرنت حضور نداشته باشد به زودی از صحنه تجارت محو خواهید شد. بنابراین بهتر است اگر تا الان اقدام به راه اندازی سایت فروشگاهی برای کسب و کار خود نکرده اید شروع کنید. شما میتوانید به خوبی از طریق سایت شناخته شوید و اعتبار بسیار خوبی را کسب نمایید. فروشگاه شما به صورت شبانه روزی میتواند سفارش بگیرد در حالی که خیلی از این موارد به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد. با ساخت سایت و حضور در اینترنت میتوانید مشتریان جدید از هر نقطه ای در شهرها و کشورهای مختلف داشته باشید. 

فروشگاه های بسیار زیادی هستند که میخواهند سفارش ساخت سایت فروشگاهی خود را ثبت نمایند اما نمیدانند که بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی چه ملاک هایی دارد. بهتر است که به سراغ چند سایت بروید و قیمت و کیفیت کار آن ها را بررسی نمایید. بهتر است از شرکت هایی استفاده کنید که تنوع خدمات دارند. یعنی علاوه بر ساخت سایت فروشگاهی خدماتی در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت، طراحی اپلیکیشن حرفه ای، طراحی گرافیکی، مشاوره دیجیتال مارکتینگ و غیره نیز داشته باشند. البته بهتر است قبل از انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی، اهداف اولیه و بودجه خود را ارزیابی کنید.

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

ملاک های انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی دیجی کالا به دلیل مشاوره های بسیار حرفه ای بوده که تا اینقدر پیشرفت کرده است. بنابراین شما نیز باید شرکتی معتبری را انتخاب کنید که بتواند مشاوره مناسبی برای توسعه کسب و کار ارائه دهد. سیستم های فروشگاهی شاید در ظاهر پیاده سازی ساده ای داشته باشند اما با نداشتن برنامه واضح و مشخصی نمیتواند نتیجه که میخواهید را دریافت کنید. 

مشاهده نمونه کارها 

بهتر است در ابتدا به بخش نمونه کارهای شرکت سر بزنید و نمونه ای که موردنظر خود دارید را انتخاب نمایید. 

پشتیبانی بعد از طراحی سایت

بعضی از شرکت ها پس از تحویل سایت، مشتری را دیگر پشتیبانی نمیکنند و برای پشتیبانی فنی سایت هزینه اضافی دریافت میکنند اما در شرکت دئووب تا 6 ماه کلیه سایت ها به صورت رایگان پشتیبانی فنی خواهد شد. بنابراین اگر دچار مشکلی شد شرکت ما برای شما رفع خواهد کرد.

تنوع خدمات ارائه شده توسط شرکت

شرکت طراحی سایت صرفا باید علاوه بر ساخت سایت بر دیگر موارد مربوط به دیجیتال مارکتینگ مسلط باشد. باید راهکارهای مناسبی برای کسب درآمد از سایت فروشگاه به شما ارائه دهد. زیرا ساخت سایت صرفا چیزی است که فریلنسرها میتوانند برای شما انجام دهند. شما میتوانید در بخش خدمات ما هر سرویسی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ باشد را دریافت نمایید.

قیمت منصفانه به همراه کیفیت

قیمت های بسیار بالا نشان از کار حرفه ای و قیمت پایین سایت نشان از بی ارزشی سایت نیست. شرکت باید تعادل مناسبی میان قیمت و کیفیت سایت برقرار کند. اگر این کار را بتواند انجام دهد باعث رضایت بیشتر مشتراین و سودآوری بیشتر خواهد شد. در شرکت ما علاوه بر حفظ کیفیت سایت، برآورد هزینه خدمات سایت نیز بسیار مقرون به صرفه درنظر گرفته میشود. 

قوی در سئو سایت

شما سایت فروشگاهی را به این دلیل ایجاد میکنید که بتواند از گوگل بازدیدکننده داشته باشید در غیر این صورت سایت فروشگاهی شما معنایی نخواهد داشت. بنابراین شرکتی که پروژه ساخت سایت فروشگاه شما را در دست میگیرد باید در زمینه سئو سایت قوی باشد تا سایت شما را در رتبه های اولیه گوگل قرار دهد. شرکت هایی که در سئو قوی هستند هنگام طراحی سایت نیز اصول بهینه سازی بر اساس گوگل را نیز رعایت میکنند. در شرکت ما تمامی سایت ها بر اساس الگوریتم های گوگل بهینه سازی اولیه میشود. که برای انجام سئو سایت آماده بوده و دیگر نگرانی نخواهید داشت. 

سوالات متداول طراحی سایت فروشگاهی
مدت زمان طراحی سایت فروشگاهی

بسته به نوع طراحی متفاوت است که می خواهید اختصاصی باشد و یا با وردپرس که تقریبا بین 1 الی 3 ماه کاری

پشتیبانی بعد از طراحی سایت

از این بابت خیالتان راحت ، تیم پشتیبانی بعد از طراحی وب سایت فروشگاهی در صورت تمایل در کنار شما خواهد بود.

نحوه پرداخت هزینه

طبق قرارداد 50 درصد از مبلغ کل در ابتدا و مابقی بعد از طراحی سایت

دسترسی به سورس سایت

دسترسی صد در صد به سورس سایت را خواهید داشت

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

مشاوره طراحی سایت فروشگاهی

چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه طراحی سایت فروشگاهی نداشته اید. به شما پیشنهاد میکنیم با ورود به بخش تماس با ما و از قسمت ثبت درخواست ها ، سایت فروشگاهی خود را جهت تولید نهایی سازید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان ارتباط برقرار نمایند.

چنانچه دارای یک سایت فروشگاهی هستید و نیاز به سئو سایت فروشگاهی در این زمینه را دارید . میتوانید از همان بخش تماس با ما و قسمت ثبت درخواست ها به جای طراحی سایت فروشگاهی ؛ سئو سایت مدنظر خود را انتخاب نمایید. و درخواست خود را برای کارشناسان سئو سایت ارسال نمایید.

همینطور از منوی بالا بخش سئو سایت هم میتوانید برای درخواست بهینه سازی سایت فروشگاهی خود اقدام نمایید.

 

مشاوره طراحی سایت فروشگاهی 

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها