طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

امروزه اکثر خرید و فروش ها و معاملات به صورت آنلاین انجام میشود. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی یک سایت چند منظوره است که میتوانید محصولات مختلفی را قرار بدهید. یک فروشگاه اینترنتی صرفا فقط یک سایت فروش آنلاین یک طرفه نیست. شما میتوانید از انواع ساختاری مختلفی در سایت فروشگاهی خود بهره ببرید. که میتوان برای مثال به سایت فروشگاه مارکت پلیس اشاره کرد. که سایت دیجیکالا از این نوع ساختار بهره برده است. امکانی را فراهم میکنید که فروشنگان و همکاران شما بتوانند با شما همکاری کنند. و به صورت جزئی و کلی محصولات خود را در سایت شما به فروش برسانند. طراحی سایت فروشگاهی دیجی کالا یکی از فروشگاه های اینترنتی پرطرفدار است.

شما میتوانید ساختاری را فراهم کنید. که سایت فروشگاه آنلاین شما به صورت چند منظوره خرید و فروش ها را انجام دهند. برای مثال طراحی سایت شبیه دیوار یک سایت آگهی محسوب میشود. اما چیزی که میبینید خرید و فروش های دو طرفه افراد است. که هر فردی میتواند هم فروشنده و هم خریدار باشد. شما میتوانید این امکان ها را در سایت فروشگاه اینترنتی خود فراهم کنید. یک طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی به این معنی است که امکانات منحصر به فردی را ارائه دهید.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در سال های اخیر با بالا آمدن سایت های خدماتی آنلاین . بسیاری از مردم شاهد سهولت خدمات اینترنتی بوده اند. خرید آنلاین بسیار پرطرفدار شده است. زیرا محدودیت زمانی و مکانی برای کارهای آنلاین وجود ندارد. شما میتوانید در یک روز تعطیل وارد یک سایت فروشگاه آنلاین شوید.و خرید خود را انجام دهید. و کالای خود را درب منزل تحویل بگیرید. بنابراین نحوه بازاریابی فروشگاه اینترنتی خود را جدی بگیرید. تا بتوانید کاربران از دیگر بخش های اینترنت را مجاب به خرید از خود کنید.

ساخت سایت فروشگاه اینترنتی با به وجود آمدن شرایط قرنطینه، بسیاری از مردم خرید اینترنتی را به خرید حضوری ترجیح میدهند. بنابراین بسیاری از کسب و کارها به ساخت فروشگاه اینترنتی روی آورده اند. تا بتوانند همچنان خدمات خود را به مشتریان ارائه دهند. شرکت طراحی سایت دئووب این جاست تا بتواند شما را در این زمینه کمک کند. تا بهترین طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین خود را داشته باشید.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

اگر دارای یک فروشگاه هستید. حتما شاهد بی نظمی های فروشگاه یا شرکت خود شده اید. زیرا تمام کارهای فروشگاه یا شرکت شما را نیروی انسانی انجام میدهد. اما با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، تمام کارهای شما هوشمند انجام خواهد شد. طراحی وب سایت فروشگاهی ارزان یکی از موارد مهم است. باید بدانید که یک سایت فروشگاهی ارزان نیست زیرا امکانات زیادی دارد. ولی ما به نسبت کل امکانات یک هزینه منصفانه و مقرون به صرفه برای شما درنظر میگریم.

و درصد خطای شما نزدیک به صفر خواهد شد. همچنین سرعت انجام کارهای خرید و فروش شما افزایش پیدا خواهد کرد. شما به راحتی میتوانید تمام فرآینده ها را رصد کنید. و همچنین قبل از بروز مشکل، آن را حل نمایید. شما میتوانید با گزارش گیری اتوماتیک از سایت فروشگاهی اینترنتی خود به آمار بسیار خوبی برسید.

اهمیت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
طراحی سایت فروشگاه آنلاین

طراحی سایت فروشگاه آنلاین مناسب چه مشاغلی است ؟

فروشگاه آنلاین برای اکثر مشاغل مناسب است. و هیچگونه محدودیتی وجود نخواهد داشت. اگر محصولاتی را برای فروش دارید. و یا خدماتی عرضه میکنید. طراحی سایت فروشگاه آنلاین برای شما بسیار مناسب است.

برای مثال اگر رستوران دارید میتوانید با طراحی سایت رستوران، غذاهای خود را اینترنتی ارسال کنید. و یا اینکه خدمات رزو را آنلاین انجام دهید. اگر در کاری مهارت دارید میتوانید با طراحی سایت آموزشی، به آموزش و تدریس مهارت و دانش خود بپردازید. همانطور که میبیند تمام مشاغل به نحوی به طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نیاز دارند.

خدمات ارائه دهنده شرکت

انواع طراحی سایت فروشگاه آنلاین

فروشگاه مارکت پلیس ( MarketPlace )

فروشگاه اینترنتی چند فروشنده را مارکت پلیس میگویند. در این نوع فروشگاه اینترنتی، فروشندگان مختلف درخواست میدهند. و به هر یک یک پنل اختصاصی برای فروش محصولات ارائه میشود. طراحی فروشگاه اینترنتی مارکت پلیس این گونه است. که از چندین فروشنده مختلف تشکیل شده است. و هریک محصولات خود را در سایت با تعرفه مشخص برای فروش قرار میدهند.

فروشگاه مارکت پلیس ( MarketPlace )
فروشگاه اینترنتی چند فروشگاهی ( Multi stores )

فروشگاه اینترنتی چند فروشگاهی ( Multi stores )

فروشگاه اینترنتی چند فروشگاهی را multi stores میگویند. این نوع طراحی سایت فروشگاهی برای شرکت ها و سازمان های تجاری بزرگ مناسب است. که میتوانید بخش های مختلف سیستم فروش خود را تقسیم کنند. و هر یک زیر مجموعه از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اصلی باشد.

فروشگاه اینترنتی آنلاین  B2C

فروشگاه اینترنتی B2C یکی از فروشگاه های اینترنتی پر طرفدار است. که در آن یک فروشنده وجود دارد. که تمامی محصولات خود را در سایت قرار میدهند. کاربران نیز کالای خود را سفارش میدهند. و تمام مراحل از ورود کاربر تا دریافت کالا بر عهده صاحب سایت فروشگاهی است. و واسطی وجود ندارد. استاندارترین نوع ، طراحی سایت فروشگاهی B2C است.

فروشگاه اینترنتی آنلاین  B2C
فروشگاه اینترنتی  C2C

فروشگاه اینترنتی  C2C

فروشگاه اینترنتی C2C پلتفرمی برای برقراری ارتباط میان مشتریان است. در این نوع سایت هر کاربر میتواند خود هم فروشنده و هم خریدار باشد. این خرید و فروش ها میان کاربران زیر نظر قوانین سایت انجام میگیرد. به طراحی فروشگاه اینترنتی C2C، درج آگهی آنلاین نیز گفته میشود. که هر شخص کالا یا خدمات خود را به صورت یک آگهی در سایت قرار میدهد.

فروشگاه اینترنتی Drop shipping

هدف از طراحی فروشگاه اینترنتی Drop shipping فراهم کردن فضایی برای ارتباط مستقیم تامین کننده و مصرف کننده است. سایت واسطی میان عرضه کننده اصلی و مشتری عادی میشود. دراین نوع فروشگاه انباری برای ارسال کالا وجود ندارد. و تامین کننده های اصلی کالا را از انبار خود ارسال میکنند.

فروشگاه اینترنتی Drop shipping

خدمات ارائه دهنده شرکت

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با دئووب

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین

شرکت دئووب به صورت شبانه روزی به ارائه خدمات میپردازد. پشتیبانی شرکت ما همیشه آنلاین و در دسترس است. اگر مورد فنی در سایت داشته باشید. میتوانیم با صرف زمان کمی برطرف نماییم. اگر نیاز به مشاوره داشتید. میتوانیم از هر شهر یا کشوری که هستید. به شما خدمات ارائه کنیم. این بخش را میتوان در طراحی سایت دانشگاهی هم استفاده نمود .

طراحی سایت حرفه ای

بدانید شرکت دئووب یک پلتفرم با کیفیت و حرفه ای برای شما طراحی خواهد کرد. که دارای رابطه کاربری و تجربه کاربری حرفه ای است. که باعث بهبود کسب و کار شما میشود. حائز اهمیت است سایت هایی که شرکت دئووب طراحی میکند. از ابتدا بهینه کدنویسی میشوند. یکی از سایت های که امروزه به صورن حرفه ای طراحی میشود، طراحی سایت کاریابی میباشد .

طراحی سایت حرفه ای
مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی

هر نام تجاری برای اینکه تبدیل به یک برند شود. باید از مشاوران حرفه ای در این زمینه کمک بگیرد. مشاوران تخصصی دئووب با شناخت مدل کسب و کار شما؛ برنامه ریزی حرفه ای برای شما انجام میدهند. تا بتوانید مانند برند های مطرح رشد و توسعه پیدا کنید. 

پلن درآمدزایی

تیم دیجیتال مارکتینگ دئووب راهکارهای حرفه ای برای پیشرفت شما خواهد داد. تیم دئووب به تحلیل و بررسی کسب و کار شما، بازار رقبا، زمینه های تبلیغاتی و غیره میپردازد. تا بتواند در زمینه دیجیتال مارکتینگ شما را رشد بدهد. تا بتوانید فروش خود را گسترش دهید.

پلن درآمدزایی
نکات مهم قبل از ساخت فروشگاه آنلاین

نکات مهم قبل از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

مشخص کردن میزان سرمایه : بودجه ای که برای طراحی سایت درنظر گرفته اید را مشخص کنید. تا چه میزان میتوانید برای سایت خود هزینه کنید. زیرا نگهداری و بهینه سازی سایت و تبلیغات نیاز به هزینه ای جداگانه از طراحی سایت دارد.

مشورت با شرکت طراحی سایت معتبر : حتما برای ایده و نیاز خود با شرکت معتبر طراحی سایت مشورت کنید. تا بتوانید به درستی برنامه ریزی نمایید. سعی کنید از همان ابتدا جوانب های مختلف کسب و کار خود را بررسی کنید. تا در بین راه مشکلات پیش رو را حل کنید.

سئو سایت : ساخت فروشگاه اینترنتی خود را به شرکتی بسپارید که بهینه سازی سایت و سئو سایت فروشگاه آنلاین شما را نیز به درستی انجام دهد. شاید در ابتدای کار به این مسئله فکر نکنید. اما محتوانویسی، سئو سایت از جمله مواردی است که باید رعایت شود و از قواعد گوگل ساخته شده است.

پشتکار و صبر : قبل از ساخت فروشگاه آنلاین به این نکته توجه کنید. طراحی سایت فروشگاهی شما زمان زیادی نیاز دارد. تا بتواند مشتریان خود را داشته باشد. بنابریان برای اینکه به نتیجه مطلوب برسید. باید صبور باشید. و هزینه های جانبی برای سایت خرج کنید. تا به میزان درآمد مورد توجه خود برسید.

مراحل سفارش و راه اندازی فروشگاه اینترنتی

مشخص کردن چشم انداز و هدف : قبل از راه اندازی فروشگاه اینترنتی یک برنامه ریزی اصولی داشته باشید. قبل از قدم گذاشتن در این راه تمام جوانب زیان و سود را بسنجید. در حوزه کسب و کار خود تحقیقات گسترده ای داشته باشید. تا بتوانید همکاران و رقبای خود را شناسایی کنید. همیشه در ذهن داشته باشید. که قبل از شروع هرکاری از جمله راه اندازی فروشگاه اینترنتی، استراتژی مناسب داشته باشید.

مراحل سفارش و راه اندازی فروشگاه اینترنتی
خرید دامنه

خرید دامنه

برای راه اندازی سایت نیاز به دامنه دارید. بنابریان باید نامی انتخاب کنید. که نشان دهنده هویت و نام تجاری شما باشد. زیرا این نام تجاری بعدا تبدیل به یکی برند خواهد شد.

خرید هاست

فضای میزبانی فروشگاه خود را انتخاب نمایید. نوع و فضای هاست به گستردگی فعالیت شما بستگی دارد. هاست خوب یکی از مهره های اصلی سایت شما است. هاستی را انتخاب نمایید که قدرتمند باشد. و پشتیبانی فنی دردسترس و خوبی داشته باشد. بنابریان از هاست قوی با سرعت بالا و هزینه مناسب استفاده نمایید.

خرید هاست
بررسی بازار هدف

بررسی بازار هدف

قبل از طراحی سایت باید مدل تجارت شما برای طراحان سایت شفاف سازی شود. بنابراین هرچه اطلاعات بیشتری در این زمینه بدهید. و نیازهای خود را مطرح نمایید. طراحی شفاف تر انجام خواهد شد.

انتخاب پلتفرم

با توجه به سلیقه و نیاز خود باید یک پلتفرم برای فروشگاه اینترنتی خود انتخاب نمایید. پلتفرم میتواند کاملا اختصاصی از صفر برای شما کدنویسی شود. یا میتوانید از cms وردپرس استفاده نمایید. انتخاب نوع طراحی بر عهده شما است.

انتخاب پلتفرم
طراحی و پیاده سازی سایت

طراحی و پیاده سازی سایت

بعد از مشخص کردن نوع طراحی سایت اختصاصی یا وردپرس، راه اندازی سایت کلید میخورد. که تما مراحل طراحی ظاهر سایت و کدنویسی، تست آن در این مرحله انجام میشود. که در تمام مراحل به کارفرما اطلاع رسانی میشود.

تحویل و آموزش سایت

در زمان تحویل سایت، تمام موارد سایت فروشگاه اینترنتی خدمات شما آموزش داده میشود. این جلسه میتواند به صورت حضوری یا آنلاین برگذار شود. بنابریان نگران تحویل گرفتن سایت و آموزش نباشید.

تحویل و آموزش سایت
دریافت مجوزهای لازم

دریافت مجوزهای لازم

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود نیاز به دریافت مجوز دارید. زیرا این مجوزها حاکی از معتبر بودن تجارت شما خواهد بود. به این صورت مخاطبان و مشتریان بیشتر به سمت شما جذب خواهند شد.

اخذ اینماد

مجوز اینماد حاکی از اعتبار کسب و کار شما است. بنابراین اگر دریافت آن کمی سخت است. اما حتما داشته باشید. پس هرچه زودتر اقدام به دریافت اینماد کنید. زیرا با این نماد خرید و فروش های شما راحت تر انجام میگیرد.

اخذ اینماد
اخذ درگاه بانکی یا واسط

اخذ درگاه بانکی یا واسط

جهت نقل و انتقالات مبالغ نیاز به درگاه دارید. یکی از روش های ساده این است که از درگاه های واسط استفاده کنید. اما روش دوم استفاده از درگاه های مستقیم بانکی است. که باید مجوزهای لازم را به بانک مربوط ببرید. و api لازم برای ست کردن بر روی فروشگاه دریافت نمایید.

روش های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، میتوان از شیوه های مختلف بهره برد. دو روش اصلی و پرطرفدار برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت با وردپرس و طراحی سایت اختصاصی است. طراحی اختصاصی به گونه ای است. که سیستم منحصر به فرد فروشگاهی شما از ابتدا کدنویسی میشود.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس بسیار پرطرفدار شده است. از مزایای سیستم وردپرس نسبت به طراحی اختصاصی این است. که با صرف هزینه کمتر در مدت زمان سریعتری صاحب سایت فروشگاه اینترنتی خود میشوید. یکی از گزینه های ما برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت با وردپرس است. لازم به ذکر است که طراحی سایت با وردپرس ویژگی های بسیار مفیدی دارد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اختصاصی

در اینترنت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اختصاصی نیز طرفداران خود را دارد. بسیاری از افراد میخواهند که cms اختصاصی خود را داشته باشند. و در این نوع سایت از ابتدا برای شما طراحی و کدنویسی میشود. طراحی سایت اختصاصی برای اشخاصی است که میخواهند امکانات و ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته باشند. که سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای آنان کم است. این سایت ها هزینه بالاتری دارند. طراحی سایت اختصاصی زمان بسیار بیشتری نیاز دارد.

روش های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
نوع cms در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

نوع cms در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

فروشگاه ساز های اپن سورس زیادی در دنیا وجود دارد. که بسیاری از شرکت ها و کارخانه ها برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود از این cms ها استفاده میکنند. در ادامه به تعدادی از این سیستم های فروشگاه ساز اپن سورس پرطرفدار اشاره ای میکنیم.

ووکامرس

پلاگین ووکامرس بر روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس نصب میشود. و طراحی سایت با وردپرس باید بخش های مختلف آن را مطابق با نیاز مشتری اختصاصی نماید. تا تبدیل به یک سیستم استاندارد برای قرار دادن محصولات فروشگاه اینترنتی باشد. این فروشگاه ساز اپن سورس رایگان و بسیار محبوب است.

جوملا

سیستم جوملا نیز اپن سورس است. و همانند پلاگین ووکامرس میباشد. اما افزونه فروشگاهی جوملا بر روی سیستم مدیریت محتوای جوملا نصب میشود.

اپن کارت

اپن کارت برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی استفاده میشود. که سیستمی ساده و استاندارد دارد. اما آپدیت این سیستم فروشگاهی هزینه ای جداگانه دارد.

پرستاشاپ

پرستاشاپ نیز برای ساخت فروشگاه اینترنتی استفاده میشود. اما برای هر امکانی که میخواهید استفاده کنید. باید هزینه بپردازید. 

مجنتو

سیستم مجنتو بسیار کامل تر از پرستاشاپ است. اما برای دارا بودن همه امکانات. باید هزینه زیادی را بپردازید. اما بسیاری از فروشگاه های اینترتی از مجنتو استفاده میکنند.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی محصولات فیزیکی

در فضای وب در این فروشگاه اینترنتی، کالاهای فیزیکی در سایت برای فروش قرار داده میشوند. که کاربر پس از مشاهده سایت کالای مورد نظر خود را انتخاب میکند. و درخواست سفارش را ثبت کرده و هزینه را پرداخت میکند. سپس کالای مورد نظر را درب منزل تحویل میگیرد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتالی

در این فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتالی قرار میگیرند. و نیازی نیست که بخواهید تحویل بگیرید. شما با پرداخت هزینه میتواند فایل مورد نظر آن محصول را دانلود نمایید. محصولات دیجیتالی میتوان به نسخه های الکترونیکی کتاب ها و مقالات، نرم افزار، فیلم، عکس، موزیک، پلاگین و غیره اشاره کرد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی تجربه کاربری، یعنی سایت شما باید در عین پیچیدگی که دارد بسیار ساده طراحی شود. تجربه کاربری یا User Experience یعنی کاربر باید تجربه لذت بخشی از خرید از سایت شما پیدا کند. تمام تعاملاتی که کاربر با سایت پیدا میکند به Ux مربوط میشود. سناریو هایی که برای فرآیند های خرید نوشته شده.

باید بسیار ساده باشد. به گونه ای که یک آدم کم سواد نیز بتواند از سایت شما خرید کند. کاربر باید بتواند به تمام امکانات شما دسترسی داشته باشد. بنابراین در طراحی معماری اطلاعات و فرآیند ها از پیچیدگی پرهیز کنید. مراجعه کننده اگر بتواند ارتباط خوبی با سایت شما برقرار کند. دوباره به سایت شما خواهد آمد. یا حتی شما را به آشنایان خود نیز معرفی خواهد کرد. نحوه تبلیغ فروشگاه اینترنتی بسیار مهم است که باید آن را در سایت خود لحاظ کنید.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

 

طراحی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا

طراحی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا

طراحی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا یکی از پلن های شرکت طراحی سایت است که تماما مشابه این سایت برتر فروشگاهی انجام خواهد شد. رتبه دیجی کالا در الکسا 681 که نشان دهنده قدرت این سایت فروشگاهی است. این سایت بسیار پربازدید بوده و روزانه 2 میلیون بازدید کننده دارد. دیجی کالا سایتی است که تمام موارد مربوط به خرید آنلاین را فراهم میکند. که میتوان به سفارش گذاری، دسته بندی، نحوه ارسال دهی، پشتیبانی شبانه روزی، تخفیف های ویژه ، تنوع در محصولات و برندها و غیره.

این سایت فروشگاهی نرخ تبدیل بسیار بالایی داردو هر شخصی که قصد خرید محصولی را داشته باشد با ورود به این سایت میتواند خرید های خود را انجام دهد. از این رو مشتریان رضایت کامل داشته زیرا میتوانند در صورت ناراضی بودن اجناس خود را پس بفرستند. با سرویس دهی منظم دیجی کالا توانسته است که مشتریان خود را به مشتریان دائمی تبدیل نماید.

دیجی کالا با هدف ارائه خدمات آنلاین و ارائه محصولات فروشگاهی اینترنتی ساخته شده است. که این فروشگاه سهم بزرگی از بازار خرید را در دست گرفته است. تنوع محصولات این فروشگاه به حدی است که اگر امروزه چیزی را در اینترنت جستجو کنید دیجی کالا را میبینید. این فروشگاه سئو سایت بسیار قوی دارد که باید آن را مدنظر بگیرید. طراحی سایت مشابه دیجی کالا ایده دو سایت آمازون و CNET است که توانسته آن را برای فارسی زبانان بومی سازی نماید.

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترتی مشابه دیجی کالا

 احتمالا شما نیز به این موضوع فکر کرده اید که با راه اندازی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا یا سایر سایت های معروف بتوانید کسب و کارتان را گسترش دهید. این موضوع به این دلیل است که افراد اکثرا تمایل دادن که خرید های خود را اینترنتی انجام بدهند و دیگر از داست دادن زمان در ترافیک و فروشگاه ها به صورت حضوری مناسب نیست. با توجه به شیوع بیماری کوید کسب و کارها همگی به سمت دیجیتالی شدن پیش رفتند. فروشگاه های اینترنتی یکی از راهکارهایی است که بدین منظور انجام میشود تا مشتریان به راحتی در هر نقطه ای که هستند خرید اینترنتی خود را انجام دهد. بنابراین افراد تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کردند تا بتوانند از این جهت بازار خرید و فروش خود را رونق نگه دارند. 

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مشابه دیجی کالا نیز یکی از اقدامات پیشرفته بسیاری از سایت های فروشگاه های بوده است. زیرا متوجه شدند که با استفاده از اپ هم راحت تر میتوانند اعلان های تخفیف و مناسبت ها را ارسل نمایند و هم اینکه میزان خرید خود را افزایش دهند. طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا باعث شده است تا میزان خرید ها افزایش پیدا کند زیرا رابط کاربری اپ ها بسیار ساد تر از سایت ها است. شما به راحتی میتوانید با اتصال اپ به سایت تمامی موارد آن را تغییر دهید. توصیه ما این است که از طراحی وب اپلیکیشن ها استفاده کنید زیرا در همه پلتفرم ها جوابگو است و سرعت بسیار بالاتری دارد که کاملا منطبق با سایت است.

 

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترتی مشابه دیجی کالا
سفارش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

مشاوره طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نداشته اید. به شما پیشنهاد میکنیم با ورود به بخش تماس با ما و از قسمت ثبت درخواست ها، سفارش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود را جهت تولید نهایی سازید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان ارتباط برقرار نمایند. شرکت دئووب جز بهترین شرکت های طراحی سایت است که در زمینه های طراحی سایت و سئو سایت به شما مشاوره میدهد.

چنانچه دارای یکی از سایت های فروشگاهی هستید و نیاز به سئو سایت در این زمینه را دارید . میتوانید از همان بخش تماس با ما و قسمت ثبت درخواست ها به جای طراحی سایت ؛ سئو سایت فروشگاه اینترنتی مدنظر خود را انتخاب نمایید. و درخواست خود را برای کارشناسان سئو سایت ارسال نمایید.همینطور از منوی بالا میتوانید برای درخواست بهینه سازی سایت فروشگاه اینترنتی خود اقدام نمایید.

 

مشاوره طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها