طراحی سایت فروش شارژ

طراحی سایت فروش شارژ

همانطور که میدانید این سایت ها محتوای تخصصی ندارند. سرعت انجام کارها و ظاهر سایت مهم است. که کاربرا با ورود به سایت بتواند در زمان کوتاه شارژ خود را دریافت نماید. طراحی سایت فروش شارژ برای فروش اینترنتی انواع شارژ های خطوط اپراتور ها است. این سایت ها باید گرافیک زیبا و جذابی داشته باشند. رعایت امنیت بالا و پشتیبانی مطلوب، باعث میشود که کاربران زیادی به سایت شما وارد شود و از خدمات سایت فروش شارژ شما استفاده نمایند.

سایت فروش شارژ پیچیدگی زیادی نباید داشته باشد. باید یک سایت ساده در عیم حال کارآمد داشته باشید. که مشتری با ورود به سایت شما در ابتد اپراتور خط موردنظر خود را انتخاب کند. پس از انتخاب خط به سراغ انتخاب مقدار شارژ برود. و وارد صفحه پرداخت بانکی شود تا بتواند هزینه شارژ را به صورت آنلاین پرداخت نماید. همانطور که میدانید این سایت ها به ازای هر شارژ کارمزدی را دریافت میکنند.

بدانید طراحی سایت خرید شارژ همیشه مشتریان خود را دارد. زیرا افراد زیادی هستند که خطوط آن ها اعتباری است. همچنین شما میتوانید بخشی را برای پرداخت قبوض در سایت قرار بدهید. تا کاربران بتوانند قبض های مختلف را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. شم بنابراین باید با اپراتورهای مختلف اعم از ایرانسل، همراه اول، تالیا و غیره همکاری لازم را داشته باشید و API های لازم را از این اپراتور ها دریافت نمایید.

سئو سایت فروش شارژ 

یکی از مواردی که در طراحی سایت فروش شارژ مهم است سئو سایت است. سایت شما باید در نتایج جستجوگر دیده شود تا کاربران خرید شارژ ود را از سایت شما انجام دهند. در غیر این صورت کاربران به سراغ دیگر سایت ها میروند. سئو سایت فروش شارژ نیز به گونه ای است تیم ما در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام خواهند داد. یکی از موارد مهم این است که سایت شما دارای مقالات در زمینه های مرتبط با کسب و کار شما داشته باشد. اگر میخواهید در نتایج اولیه صفحه اول گوگل باشید باید سایت شما پویایی خود را همیشه حفظ نمایید.

کاربران در گوگل عبارت کلیدی “خرید شارژ” را سرچ میکنند. اگر اصول سئو سایت شما به درستی انجام شده باشد در این صورت در نتایج اولیه دیده میشوید و از میان سایت های زیادی که وجود دارند بر روی شما کلیک خواهند کرد. اگر سایت شما بهینه سازی نشده باشد در نتایج دیده نخواهید شد و عملا سایت شما به هیچ کاری نخواهد آمد. بنابراین از شما میخواهیم که به این اصول توجه لازم را داشته باشید.

 

سئو سایت فروش شارژ
طراحی سایت فروش شارژ  آنلاین

طراحی سایت فروش شارژ  آنلاین

سایت شما میتواند به دو صورت باشد. اول اینکه در بخش خرید فوری شارژ نیازی به ثبت نام نبوده. کاربران وارد سایت شما میشوند و در بخش موردنظر با وارد کردن شماره موبایل و انتخاب شارژ، کد شارژ مورد نظر را دریافت کرده و وارد میکنند. یا اینکه میتوانند خط را اعلام کنند که شارژ به صورت اتوماتیک بر روی خط اعمال شود. بخش سیستم امیازدهی برای بهره مندی مشتریان مهم است. شما میتوانید تخفیف به مناسبت های مختلف قرار دهید. و یا اینکه به مشتریان خود هدیه شارژ رایگان با بسته های اینترنتی رایگان بدهید.

در سایت فروش شارژ بخشی برای راهنمایی شما وجود خواهد داشت. که در این بخش میتوانید توضیحاتی درباره نحوه شارژ انواع اپراتور ها با دستورات توضیح دهید. باید در مورد نرخ مالیات، مقداری که شارژ مکنید و بقیه موارد اطلاع رسانی نمایید.

در طراحی سایت فروشگاهی شارژ بخش تبلیغات بسیار مهم است. ار آنجایی که سایت های فروش شارژ بازدیدکنندگان دائمی خود را دارند بنابراین شما نیز باید از این فرصت استفاده کرده و پنل های تبلیغاتی در سایت خود قرار دهید. هر شخص برای تبلیغات در سایت شما درخواست موردنظر را ارسال میکند. و با جذب آگهی های تبلیغاتی به درآمدزایی سایت نیز کمک میکنید. محل تبلیغات بنری در سایت شما میتواند در سایدبار، پاپ آپ، متن و غیره باشد که هر کدام هزینه مشخص خود را دارند.

مقاله طراحی سایت دفتر اسناد رسمی را مشاهده نمایید.

طراحی سایت فروش شارژ

هزینه ساخت فروشگاه کارت شارژ

هر سایتی امکانات و ویژگی هایی دارد که با دیگر سایت ها متفاوت است .هزینه ساخت فروشگاه کارت شارژ بر اساس نوع قابلیت هایی که در سایت قرار میدهید بستگی خواهد داشت. برای مثال اگر شما اگر میخواهید که علاوه بر فروش کارت شارژ برای سیم کارت های مختلف، بخشی برای پرداخت قبوض و شارژ های دیگر داشته باشید نیز برآورد قیمت طراحی سایت برای شما به توجه به قابلیت های پیشرفته تر محاسبه خواهد شد. زیرا تنها ساخت یک سایت کارت شارژ با توجه به وفور آن خیلی برای شما درآمدزا نخواهد بود. میتوانید از مشاوران دئووب در این زمینه کمک بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.

امکانات طراحی سایت فروش شارژ

امکانات اولیه طراحی سایت فروش شارژ در این سایت ها بسیار مهم است. در بخش سرویس ها و خدمات، سرویس هایی اعم از فروش شارژ مستقیم، اپلکیشن خرید شارژ، نماندگی های فروش و غیره ارائه دهید.

دسته بندی نامحدود برای کارت های شارژ یا محصولات دیجیتالی در سایت خود ایجاد کنید. محصولات دیجیتالی شامل شارژ وایمکس، شارژ ایرانسل، شارژ همراه اول، شارژ رایتل و غیره است.

طراحی صفحه اخباربخشی خواهد بود که میتوانید اخبار و اطلاعاتی در مورد مخابرات، اپراتورها و غیره ارائه دهید. و جود این بخش به سئو سایت شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

روش شارژی که اپراتورهای مختلف اعلام کرده اند را میتوانید در سایت خود داشته باشید. روش های مختلفی برای پیگیری و شارژ با شماره گیری های مختلف است. و همچین روش هایی هست که شما میتوانید شارژ عادی را تبدیل به شارژ شگفت انگیز نمایید که در ایرانسل زیاد دیده شده است.

نحوه دریافت شارژ را کاربر میتواند انتخاب نماید. بعضی از شارژ ها به ایمیل شخص میرود. و بعضی ها نیز پیام شارژ به خط موردنظر میدهند.

 

امکانات طراحی سایت فروش شارژ
ویژگی های طراحی سایت فروش شارژ

ویژگی های طراحی سایت فروش کارت شارژ

طراحی بخش جوایز تشویقی برای برگزاری جشنواره ها و وجوایز بسیار مهم است که به صورت دوره ای برگزار میشود و بسیاری از کاربران از آن حمایت میکنند.

طراحی صفحه راهنما برای این است که افراد بوانند از کدهای مختلفی که برای اپراتورها هست استفاده نمایند.

قابلیت گزارش مالی باید در این سایت ها وجود داشته باشید تا شما بتوانید گزارشی از خرید ها قبلی و صورت حساب های قبلی خود داشته باشید.

قابلیت ثبت سفارشات به همراه وضعیت پرداخت و تحویل در سایت فروش شارژ بسیار مهم است. و از ویزگی های آن است.

کدهای تخفیف مختلفی اپراتورها ارائه میدهند و همه کاربران در تلاش هستند که از این دها استفاده کنند و شارژ رایگان یا بسته اینترنتی رایگان دریافت نمایند. بدین منظور میتوانید از طراحی سایت تخفیف استفاده کنید.

درگاه های پرداخت مختلفی را برای مشتریان قرار دهید. این درگاه های بانکی میتواند شامل درگاه های عضو شتاب باشند که با اتصال ان مبلغ شارژ توسط کاربر از طریق کارت بانکی واریز میشود.

 

 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها