طراحی سایت لاستیک فروشی

طراحی سایت لاستیک فروشی

خودرو عضو جدا ناپذیر از زندگی ما انسان ها است. لاستیک ماشین نیز هر چند وقت یکبار باید تعویض شوند. بهترین ماشین دنیا را که داشته باشید نمیتوانید بدون استفاده از لاستیک خوب از خودرو خود استفاده نمایید. اگر صاحب یک فروشگاه لاستیک و تایر خودرو هستید. طراحی سایت لاستیک فروشی یک نوع طراحی سایت فروشگاهی محسوب میشود. بهتر است که بدانید در دنیای امروز سایت بسیار مهم است. طراحی سایت فروش لاستیک در زیر مجموعه طراحی سایت خودرو قرار دارد.

طراحی فروشگاه اینترتی لاستیک بسیار مهم است زیرا باعث میشود که بتوانید از این میان مشتریان بیشتری جذب نمایید. افراد همه اطلاعات خود را در اینترنت جستجو میکنند. بنابراین شما نیز باید سعی کنید که در این میان پاسخگوی سوال افراد شوید. بیشتر مردم علاقه دارند که خدمات را به صورت آنلاین انجام دهند. از طریق سایت شما میتوانید در یک فضای بسیار بزرگتری خدمات و سرویس های خود را ارائه دهید. که برای شما بسیار مناسب خواهد بود. برای مثال طراحی سایت مکانیکی نیز بسیار زیاد شده است زیرا افراد خدمات آنلاین را بهتر میپسندند.

خرید آنلاین مزایای بسیار زیادی دارد که میتوانید مغازه خود را داشته باشید و اما بیشتر مشتریان از طریق سایت شما را بیابند. شما دیگر نیاز نیست که هزینه زیادی را بابت تبلیغات بپردازید. بلکه میتوانید از طریق سایت این کار را انجام دهید شاید بپرسید که چگونه امکان پذیر است. به شما توصیه میکنیم که سئو سایت خود را حتما انجام دهید تا در رتبه های اولیه گوگل باشید. در ادامه سئو سایت را توضیح خواهیم داد.

طراحی سایت لاستیک فروشی

هزینه طراحی سایت رینگ و تایر

هزینه طراحی سایت رینگ و تایر با توجه به سیستم فروشگاهی که دارید بستگی خواه داشت. اگر سیستم شما به گونه ای است که میخواهید طراحی سایت فروشگاهی مشابه دیجی کالا داشته باشید باید پنل مدیریتی حرفه ای داشته باشید. اگر تنها میخواهید یک سیستم فروشگاهی تک فروشنده مانند بسیاری از سایت هایی که راه اندازی شده اند داشته باشید. باید با توجه به امکاناتی که دارید برآورد هزینه ساخت سایت با توجه به مشخص شدن فیچرها انجام شود. برای این منظور میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا در مورد نحوه کسب درآمد از سایت فروشگاهی شما اطلاعاتی ارائه دهند. لازم به ذکر است که باید برای قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل نیز باید تمحیداتی چیده شود. بدین منظور ما به شما پکیج سئو سایت خود را معرفی میکنیم که میتوانید در بخش محاسبه آنلاین هزینه سئو سایت آن را بررسی نمایید. 

طراحی فروشگاه اینترنتی رینگ و تایر

با دارا بودن سایت شما میتوانید در سطح بین المللی نیز فعالیت خود را انجام دهید. شما به عنوان شرکتی که در زمینه لاستیک و تایر تجارت دارد باید عرض شود که با سایت شما برند خود را میسازید و مشتریان بیشتر شما را خواهند دید. شما از سایر شهر ها و حتی کشورهای دیگر نیز مشتریان خود را خواهید داشت. قابل به ذکر است که فروش لاستیک و تایر نباید محدود به زمان و مکان خاصی باشد. ممکن است که فردی نیاز داشته باشد و به صورت شبانه روزی درخواست خود را ارسال نماید.

اگر صاحب یک فروشگاه لاستیک و تایر هستید. یا اینکه خود عمده فروش هستید. حتما باید به فکر طارحی سایت فروش رینگ و لاستیک باشید. راه اندازی کسب و کار اینترنتی در این حوزه یک راه عالی برای افزایش فروش شما خواهد بود. مشتریان میتوانند با ورود به سایت شما خرید های خود را انجام دهند. شما از طریق سایت بهتر میتوانید خرید و فروش های خود را مدیریت کنید. زیرا در پنل فروشگاه اینترنتی شما تمامی موارد ذکر خواهد شد. مشتریان میتوانند با ویترینی که در سایت وجود دارد نمونه خود را مقایسه و خرید کنند. وجود جستجوگر پیشرفته به همراه فیلتر های مرتبط در طراحی سایت فروش لاستیک و تایر نیز کمک کننده به مشتریان برای یافتن محصول موردنظرشان است.

طراحی فروشگاه اینترنتی رینگ و تایر

خدمات ارائه دهنده شرکت

امکانات طراحی سایت فروش لاستیک و تایر

در یک سایت فروشگاهی لاستیک و تایر شما میتوانید بخش های مختلفی داشته باشید. که تمام این امکانات و قابلیت ها به نیازها و خواسته های مشتریان شما بستگی خواهد داشت. برای مثال ممکن است که شما سایتی را مشاهده کنید و بخواهید که طراحی همانند آن داشته باشید. قابل به ذکر است که سایت هایی مشابه آن میتواند موجب پیشرفت هرچه بیشتر شما شود. در ادامه بخش هیا سایت فروش لاستیک را به شما اعلام میکنیم وتوصیه میکنیم که طراحی سایت کارواش را نیز مشاهده نمایید. 

فروش لوازم جانبی خودرو

اگر شرکت شما به جز لاستیک و تایر محصولات جانبی خودرو را به فروش میرسانید. میتوانید بخشی جداگانه برای این قسمت ایجاد نمایید. برای مثال رینگ و آینه بغل و غیره را نیز در بخش فروشگاهی جداگانه قرار دهید.

آموزش اعتبار سنجی لاستیک ها

میتوانید برای اینکه خیال مشتریان شما راحت شود معیار های تشخیص لاستیک خوب و بد را مشخص نمایید. با دادن این اطلاعات میتوانید لاستیک و محصولات خود را نیز تبلیغ نمایید.  

اخبار و مقالات مرتبط

یکی از ره هایی که باعث پویایی سایت شما میشود قرار دادن مقالات در حیطه کاری شما است. اگر در زمینه فروش لاستیک فعالیت دارند. مقالاتی در مورد خودرو و ماشین آلات و لوازم جانبی آن منتشر نمایید. یکی از موارد مهم در سئو سایت فروشگاهی لاستیک باید بدانید که وجود مقالات منظم شده است.

معرفی انواع لاستیک خودرو 

اگر وارد کننده لاستیک های خارجی هستید باید نام لاستیک ها، کمپانی های سازنده، قیمت و سایر موارد مرتبط به آن را در صفحه مربوطه بنویسید. اگر خود تولید کننده لاستیک و تایر هستید نیز اطلاعات موردنظر را متقابلا درج نمایید. ویژگی ها و قیمت های هر لاستیک را درج نمایید. میتوانید کمپانی های بزرگ تولید لاستیک را به مشتریان خود معرفی نمایید. لاستیک های مناسب هر خودرو و با هر بندی را دسته بندی کنید. تا مشتریان بهتر بتوانند محصول موردنیاز خود را انتخاب نمایند.

مجوز و تقدیرنامه

مجوزه های فروش و تقدیرنامه های خود را در سایت قرار دهید. بدین وسیله مشتریان بهتر میتوانند به شما اعتماد داشته باشند. ای نماد هم یکی از نماد های مهم است که باید برای بخش اعتماد سازی بخش فروشگاهی در سایت قرار دهید.

امکانات طراحی سایت فروش لاستیک و تایر

درگاه بانکی

مشتریان میتوانند لاستیک خود را سفارش دهند. و پرداخت را به صورت اینترنتی یا در محل چرداخت نمایند. اما وحود نماد های اعتماد برای فروشگاه اینترنتی شما بسیار مهم است. زیرا اعبار کسب و کار شما را تا میزان زیادی گسترش میدهد. این نماد در سامانه های موردنظر ثبت میشوند که شما میتوانید آن ها را پیگیری نمایید.

جستجوگر پیشرفته

در کادر جستجوگر افراد میتوانند نوع خودرو، نوع لاستیک و غیره را سرچ کنند. در ابتدا بهتر است که شما نوع خودرو خود را مشخص نمایید. و سپس بر اساس سایز تایر، پهنای تایر، قطر رینگ و غیره مشخص شود.

فروش آنلاین

مشتریان میتوانند بدون حضور فیزیکی در فروشگاه شما محصول موردنظر را خریداری نمایند. و درب منزل آن را تحویل بگیرند. تمام مشخصات محصولات را در سایت درج نمایید تا مشتریان هیچ شبهه ای جهت انتخاب نداشته باشند. مشتری با پر کردن فرم موردنظر میتواند لاستیک موردنظر خود را خریداری کند. و هزینه آن را به صورت اینترنتی از درگاه های پرداختی که وجود دارد بپردازد.

مشاوره آنلاین

میتوانید سرویس جت آنلاین در سایت خود قرار دهید که به صورت راگان نیز وجود دارد. و به سولات و شائبات مشتریان خود پاسخ بدهید. مشاوره آنلاین بسیار مهم است زیرا باعث افزایش حس اعتماد بیشتر مشتریان به خرید از سایت فروشگاهی لاستیک خودرو شما میشود.

تماس با ما

در بخش تماس با ما آدرس فروشگاه، کارخانه و شعبات خود را در نقشه گوگل به ثبت برسانید. شماره های تماس خود را قرار دهید. تا کاربران بتوانند در صورت لزوم یا تماس بگیرند یا به شما مراجعه کنند.

طراحی سایت فروشگاهی لاستیک و رینگ

طراحی سایت فروشگاهی لاستیک و رینگ

شرکت طراحی سایت دئووب با توجه به سابقه ای که دارد توانسته اند خدمات منحصر به ردی در حوزه طراحی سایت، سئو سایت و اپلیکیشن ارائه دهد. همانطور مه توضیح داده شد برای برند شدن نیاز دارید که دیده شوید. برای دیده شدن نیز باید بتواند موانع زیادی را پشت سر بگذارید. اول قد برای ورود به دنیای وب، ساخت سایت است. دوم بخش سئو سایت شما است که باعث قرار گیری سایت در نتایج صفحه اول گوگل میشود. البته اینکه گفته میشود در صفحه اول قرار بگیرید منظور این است که با کلمات کلیدی مرتبط نظیر فروشگاه لاستیک و تایر در رتبه های اولیه باشید تا کاربران شما را ببینند.

کاربران چند لینک اولیه را کلیک میکنند. بنابراین شما از در این مسیر قرار بگیرد نصف راه را رفته اید. زیرا کاربان ورود کرده و وارد سایت شما میشوند. حال برای اینکه کاربارن را به مشتری تبدیل کنید کافی است که طراحی خوبی در سایت داشته باشید. و اطلاعات مفیدی داده باشید که اعتماد کاربران را برای خرید جلب کرده باشد. شما میتوانید از محیط سایت هایی مانند کویر تایر و بارز ایده بگیرید. اما ما در هر صورت طراحی اختصاصی خود را انجام میدهیم.

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها