طراحی سایت پوشاک

ارانه بهترین وب سایت های وردپرسی با اصول سئو توسط شرکت وب سازان مرصاد

امروزه افراد از طریق اینترنت لوازم و لباس خود را خریداری میکنند. بدین صورت در هزینه و وقت خود صرفه جویی میکنند. از طرفی گستردگی فضای وب برای یافتن محصولات بسیار راحت شده است. افراد فعال در حوزه خرید و فروش لباس میتوانند با طراحی سایت پوشاک ، آنلاین محصولات خود را بفروشند. صاحبان مغازه فروشگاهی یا بوتیک بسیار راحت میتوانند تجارت خود را گسترش دهند. با طراحی سایت لباس و کیف و کفش به میزان فروش خود را افزایش دهید که این نوع سایت نیز ی نوع طراحی سایت فروش پوشاک محسوب میشود البته با این تفاوت که به صورت تخصصی بر روی فروش البسه تاکید دارد.

هزینه طراحی سایت پوشاکنمونه کار طراحی سایت پوشاک
مزایای طراحی سایت لباس

مزایای طراحی سایت پوشاک

طرفداران سایت لباس یا کیف و کفش بسیار زیاد است. یک فروشگاه لباس میتواند امکانات و سرویس های فراوانی را دارا باشد. قبل از شروع به طراحی سایت سیاست کاری خود را مشخص کنید. اگر شما دارای تولیدی و پخش لباس و کیف و کفش هستید. میتوانید در سایت بخش نمایندگان ایجاد کنید. تا افرادی که در زمینه کاری شما فعالیت میکنند با شرایط شما آشنا شوند. و بتوانند با شما همکاری داشته باشند. هزینه ساخت سایت پوشاک به امکانات سایت شما بستگی دارد. و نیاز است که با توجه به بودجه خود تصمیم گیری کنید. شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد ( دئووب ) این اطمینان را به شما میدهد. که از زمان تحویل تا رونق کسب و کار همراه شما خواهد بود. و شما را در ارتقا کیفیت سایت خود یاری میدهد.

مزایای طراحی سایت لباس بسیار است. با دارا بودن سایت پوشاک و لباس، اعتبار خود را افزایش خواهید داد. و مشتریان زیادی به دست خواهید آورد. امروزه افراد لباس های خود را از فروشگاه های آنلاین خریداری میکنند. زیرا با گسترش تکنولوژی وقت زیادی صرف خرید حضوری نخواهند کرد.

امکانات شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام بسیار محدود است. افرادی که تازه صفحه شما را پیدا کرده اند. نمیتوانند محصولات قدیمی تر شما را مشاهده کنند. و تنها چند پست ابتدایی را مشاهده میکنند. افراد زیادی در زمینه فروش پوشاک در شبکه های مجازی فعالیت دارند. اما تضمین کیفیت محصول بسیار مهم است. شما باید تنها از طریق سایت لباس خرید اینترنتی خود را انجام دهید. منظور سایت هایی است که دارای اینماد هستند. اینماد نشان دهنده خرید و فروش امن در فضای وب است.

طراحی سایت لباس 

محصولات شما باید به درستی دسته بندی شوند. معرفی کالا در دسته بندی مشخص یکی از اساسی ترین بخش هاست. زیرا باید کاربران به راحتی به محصول مورد نظر خود برسند. در غیر این صورت باید مدت زمان زیادی را صرف پیدا کردن محصول خود بکنند. طراحی تجربه کاربری باید بسیار اصولی انجام شود. تا کاربران از کیفیت سایت پوشاک شما راضی باشند. و شما را به دوستان خود پیشنهاد دهند. میتوانید در سایت خود لوازم آرایشی و زیبایی را بفروش برسانید. بنابراین از امکانات طراحی سایت لوازم آرایشی استفاده کنید.

هدف از طراحی سایت فروش لباس تبدیل ویترین فیزیکی فروشگاه شما به ویترین مجازی است. هر محصول شما یک صفحه مجزا برای خود خواهد داشت. که افراد با ورود به سایت لباس شما گویی وارد فروشگاه شما میشوند. و با پیمایش لیست لباس های شما چند مورد را انتخاب مینماند. که به جای پرداخت فیزیکی میتوانند به درگاه های مختلف بانکی متصل شوند. و با پرداخت آنلاین آن محصول را درب منزل خود تحویل بگیرند.

هدف از طراحی سایت لباس

 طراحی سایت لباس ارزان

اینکه از کلمه طراحی سایت لباس ارزان استفاده میکنیم. بدین منظور است که با داشتن بودجه کم میتوانید صاحب سایت لباس شوید. اگر میخواهید در کار خود موفق باشید. در مورد طراحی سایت فروش لباس تصمیمات جدی اتخاذ نمایید. ساخت سایت ارزان در سایت پوشاک به معنی اقتصادی است. بنابراین باید بدانید که حتی اگر بودجه لازم را نداشته باشید. شرکت ما به شما کمک خواهد کرد که وب سایت مناسب خود را داشته باشید.

طراحی سایت پوشاک طبق خواسته شما انجام میپذیرد. ما بر اساس بودجه شما، پکیج های مختلف طراحی سایت پوشاک را معرفی میکنیم. اگر صرفا میخواهید یک سایت پوشاک داشته باشید. پکیج پایه ای برای شما درنظر گرفته میشود. که این پکیج شامل امکانات پایه سایت لباس است. در این طراحی از قالب آماده استفاده میشود. اما برای طراحی سایت پیشرفته  باید پلن های تخصصی را انتخاب نمایید. برای مثال خیلی از خانم ها دارای مزون هستند و نمیخواهند هزینه زیادی برای سایت کنند که پیشنهاد میدهیم طراحی سایت مزون را نیز مشاهده نمایند.

 

طراحی سایت لباس ارزان
مشاوره طراحی سایت وکالت

سفارش سایت پوشاک

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد را برای پروژه طراحی فروشگاه آنلاین پوشاک خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریقفرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

تماس مستقیم با وب سازان مرصاد

طراحی سایت پوشاک با وردپرس

طراحی سایت لباس با وردپرس یکی از انواع طراحی ما میباشد. شما میتوانید قالب خود را سفارش دهید. تا قابل وایرفریم شما از ابتدا طراحی و کدنویسی شود. همچنین میتوانید قالب آماده را انتخاب نمایید. تا هزینه کمتری بابت طراحی سایت خود بپردازید. اما ما در طراحی سایت پوشاک قالب سایت را به صورت اختصاصی از صفر کدنویسی خواهیم کرد. تا همه موارد و المان ها مطابق با سلیقه شما باشد. سئو سایت لباس در پلتفرم وردرپرس بسیار کاربردی و مناسب خواهد بود. زیرا وردپرس برای سئو بسیار مناسب است.

افرادی هستند که پلتفرم اختصاصی خود را میخواهند. که ما طراحی اختصاصی را به آنان پیشنهاد میکنید. که بر اساس آن زبان برنامه نویسی موردنظر و فریم ورک آن انتخاب خواهد شد. البته باید توجه کنید که هزینه و زمان ساخت سایت با وردپرس کمتر از طراحی اختصاصی خواهد بود. منظور از اختصاصی به این معنا است که پلتفرم انحصاری شما ساخته میشود. و در هیچ یک از پلتفرم های وردپرس نخواهد بود. همچنین پلنی هست که از سیستم وردپرس در قسمتی از سایت فروشگاهی در سایت لباس شما لحاظ شود. 

طراحی سایت لباس با وردپرس

نمونه کارهای طراحی سایت پوشاک

شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت پوشاک که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

5 مزیت طراحی سایت لباس

5 مزیت طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی صنعتی

مراحل طراحی سایت پوشاک

____________

طراحی سایت فروشگاهی مرحله اول

نیاز سنجی

در این بخش ابتدا نظر شما را در مورد طراحی سایت فروشگاهی پرسیده می شود. تا کارشناسان ما هدف از این کار شما برایشان مشخص گردد. تا بتوانند شما را بهتر در این زمینه راهنمایی کنند.

طراحی سایت فروشگاهی مرحله دوم

تایید طرح اولیه

در این بخش کارشناسان با چندین جلسه مشاوره چه به صورت تلفنی و یا به صورت حضوری طرح اولیه را برای شما ارسال. یا در معرض دید شما قرار داده و در صورتیکه مورد پسند واقع شد وارد فاز طراحی می گردد.

طراحی سایت فروشگاهی مرحله سوم

نسخه آزمایشی

در این بخش کارشناسان ما بعد از طراحی سایت فروشگاهی یک رونمایی اولیه را برای شما خواهند داشت. تا مواردی را که برای شما مناسب نیست و یا مورد پسند نشده است رفع گردد و بعد از آن انتشار .

طراحی سایت فروشگاهی مرحله چهارم

انتشار

در این بخش کارشناسان بعد از رفع ایرادات کار و ارائه نسخه نهایی. و همچنین آموزش با مدیریت محتوی و بارگذاری مطالب سایت فروشگاهی. را در فضای وب انتشار داده تا در معرض دید همگان قرار گیرد.

طراحی سایت لباس

طراحی سایت پوشاک حرفه ای

حرفه بودن یک سایت لباس به موارد زیادی بستگی دارد. یک سایت لباس و کیف و کفش امکانات زیادی میتواند داشته باشد. هرچه امکانات و ویژگی های سایت شما بیشتر باشد.  طراحی سایت پوشاک شما حرفه تر خواهد بود. البته آیتم های دیگری نظیر بهینه سازی و سئو در طراحی سایت پوشاک مهم است. سایت حرفه ای است که با وجود امکانات زیاد، استاندارد نیز باشد. استاندارد بودن یعنی باید از نظر ربات های گوگل مورد تایید باشد. زیرا زمانی طراحی سایت لباس ارزشمند است. که در رتبه های اولیه حاصل شده از نتایج گوگل قرار بگیرد.

 

4 مرحله راه اندازی سایت

4 مرحله راه اندازی سایت

قیمت طراحی سایت پوشاک

پکیج طلایی سئو سایت

پکیج طلایی

24 میلیون تومان

19 میلیون تومان

مناسب برای سیستم فروشگاهی پیشرفته

 • تمامی موارد پکیج نقره ای
 • پنل اس ام اس
 • اتصال به اپلیکیشن (هزینه جداگانه)
 • کیف پول

کارفرمایان عزیز این بخش را باید طبق خواسته و امکاناتی که قرار است در سایت شما قرار داده شود، با همکاران ما همکاهنگ کنید . دز این موارد کارفرمایان پروپزال خود را ارسال نموده و طبق آن سند ارسالی مشاوره لازم از سمت همکاران ما دریافت خواهید نمود .

…….

پکیج نقره ای بهینه سازی سایت

پکیج نقره ای

18 میلیون تومان

12 میلیون تومان

مناسب برای فروشگاه ها

 • تمامی موارد پکیج برنزی
 • بهینه شدن ساختار سایت
 • اضافه کردن فایروال
 • مدیریت چند سطحی برای کاربران و مدیران
 • مشاوره آنلاین
 • تعیین قیمت های مختلف
 • فروش ویژه با زمان بندی و تخفیف
 • تعیین زمان و نوع پرداخت توسط کاربر
 • داشتن بخش تیکتینگ
 • سیستم پرداخت آنلاین
 • مگا منو 
 • ثبت نامحدود و دسته بندی نامحدود محصولات
 • سامانه چت آنلاین
 • اجرای پروتکل امنیتی SSL رایگان

…….

پکیج برنزی سئو سایت

پکیج برنزی

14 میلیون تومان

8 میلیون تومان

مناسب برای فروشنده ها

 • بخش نظرات و پرسش و پاسخ سوالات در مورد محصولات
 • بخش مرتبط با مشخصات کامل محصولات
 • ثبت نام با ایمیل
 • امکان پرداخت در محل
 • سیستم گزارش فروش
 • نمایش کالاهای پر فروش
 •  درگاه پرداخت بانکی
 • دسته بندی محصولات
 • افزودن مدیر با سطح دسترسی
 • پنل مدیریت ساده با تجربه کاربری آسان
 • داشتن بخش اخبار 
 • بخش وبلاگ و مقالات
 • طراحی ریسپانسیو

…….

نمونه امکانات وب سایت برنزی نقره ای طلایی
فضای میزبانی 1GB 2GB 4GB
متوسط زمان تحویل سایت ۵ روز کاری ۱۰ روز کاری ۲۰ روز کاری
دامنه هدیه ir ✔️ ✔️ ✔️
دامنه هدیه com
Ssl رایگان ✔️ ✔️ ✔️
ثبت‌نام و ورود با SMS ✔️
اپلیکیشن موبایل همراه Webapp
استفاده از cdn برای افزایش سرعت و امنیت
تنظیمات امنیت سایت استاندارد پیشرفته
آموزش رایگان به همراه ویدیو آموزشی ✔️ ✔️ ✔️
پرداخت هزینه به صورت اقساطی 2 قسط 2 قسط
طراحی تم اختصاصی طبق سلیقه شما ✔️
طراحی گرافیکی بهینه
کدنویسی بهینه جهت تسریع اجرای سایت
معرفی تیم همکاران ✔️
امکان مدیریت کاربران سایت ✔️ ✔️ ✔️
گالری محصولات ✔️ ✔️ ✔️
طراحی بخش اخبار سایت ✔️ ✔️ ✔️
سامانه چت آنلاین ✔️ ✔️ ✔️
معرفی محصولات و خدمات ✔️ ✔️ ✔️
گالری نمونه کارها ✔️ ✔️ ✔️
صفحه درباره ما ✔️ ✔️ ✔️
صفحه تماس با ما ✔️ ✔️ ✔️
نصب ابزار سئو سایت تماس ✔️
ایجاد نظرسنجی تماس تماس ✔️
طراحی لوگو تماس تماس تماس
انواع فرم ثبت اطلاعات کاربران تماس تماس تماس
اضافه کردن زبان های دیگر در سایت تماس تماس تماس
طراحی فرم استخدام تماس تماس
امکان مدیریت مشتریان ✔️ ✔️
طراحی صفحه بلاگ ✔️ ✔️
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
طراحی اسلایدر صفحه اصلی ۱ اسلاید ۳ اسلاید
پرسش‌های متداول ✔️ ✔️
مشاوره دریافت نماد اعتماد ✔️ ✔️
پشتیبانی سایت ۳ ماه پشتیبانی رایگان ۶ ماه پشتیبانی رایگان ۱۲ ماه پشتیبانی رایگان
شروع قیمت از ۱۴ تومان
8 میلیون‌تومان
۱۹ تومان
12 میلیون‌تومان
۲۹ تومان
19 میلیون‌تومان
سفارش سفارش سفارش

 

امکانات طراحی سایت لباس

سایت لباس میتواند شامل امکانات زیادی باشد که در ادامه عنوان خواهد شد. البته این امکانات پیشنهادات ما است. شما میتوانید بر اساس ایده خود امکانات دیگری به ما پیشنهاد دهید. تا در سایت لباس شما قرار گیرد. باید بدانید که طراحی سایت پوشاک باید بسیار کاربرپسند باشد. بنابراین از امکانات بسیار خوبی باید استفاده شود. تا بتوانید مشتریان طرفدار لباس و پوشاک را جذب خود نمایید. در ادامه به تعدادی از امکانات طراحی سایت لباس اشاره شده است.

اما باید بدانید که این ویژگی ها بنابر سلیقه و خواست شما اضافه خواهد شد. برای تحقیق بیشتر میتوانید سایت های موردعلاقه خود را بررسی کنید. و از میان این سایت های فروش لباس، مواردی که برای شما جذاب و جالب توجه است را استخراج نمایید. تا تیم ما به وسیله آن طراحی سایت شما را حرفه ای در دست بگیرد. و امکانات موردعلاقه شما را در سایت اضافه کند. تا علاقه مندان با ورود به وب سایت پوشاک شما، اقدام به خرید نمایند.

امکانات طراحی سایت لباس
فروش آنلاین لباس، کیف و کفش

فروش آنلاین لباس، کیف و کفش

امکان خرید آسان برای مشتریان سبب رضایت خاطرشان میشود. و به مرور آن ها را تبدیل به مشتریان دائمی و وفادار میکند. از مزایای خرید اینترنتی بررسی یکجا تمام محصولات است. به راحتی با مشاهده جزئیات و قیمت هر کالا تصمیم به خرید میگیرند. ما برای طراحی این بخش میتوانیم از امکانات طراحی فروشگاه اینترنتی  C2C در سایت لباس شما لحاظ نماییم . تا بخش فروش شما از امکانات بهتری برخوردار باشد .

امکان مقایسه محصولات

با این آیتم کاربران میتوانند محصولات مختلف را با هم مقایسه کنند. این امکان در سایت بسیار جذاب خواهد بود. زیرا مشتریان ممکن است میان دو لباس مردد به انتخاب باشند. در مورد مقایسه محصولات باید عرض کنیم که مهترین بخش سایت میباشد . برای اینکه بهتر بتوانیم این بخش را طراحی نماییم . از طراحی سایت خودرو و یا طراحی سایت فروش فایل بهتر است استفاده شود .

امکان مقایسه محصولات
معرفی نمایندگی های فروش لباس

معرفی نمایندگی های فروش

اگر در زمینه لباس، کیف و کفش کسب و کار دارید. میتوانید در صورت تمایل با همکاران صنف خود همکاری داشته باشید. نمایندگی و شعبات خود را به همراه آدرس معرفی کنید. این کار باعث رونق کسب و کار شما میشود. این بخش را میتوان به صورت مدرن برنامه نویسی نمود . میتوانید طراحی سایت کفش فروشی را نیز مشاهده کنید که در این حوزه راه اندازی میشود. 

ارائه تخفیف و بن های خرید

برای افزایش بازدید میتوانید تخفیف های متنوعی در سایت قرار دهید. در مناسبت های گوناگون بن های های خرید را برای کالاهای خاصی در نظر بگیرید. برای نگه داشتن مشتریان پس از خرید، بن خرید لباس اختصاص دهید. تا دوباره به سایت شما سربزند. بسیاری از سایت ها مانند طراحی وب سایت تخفیف از این امکانات بسیار بهره برده اند .

ارائه تخفیف و بن خرید
جستجوی پیشرفته محصولات

جستجوی پیشرفته محصولات

طراحی و ارائه الگوریتم های پیشرفته در دسته بندی و فیلتر محصولات کار را برای مشتریان بسیار آسان میکند تا به گروه موردنظر از محصولات دست یابند. از آنجایی که تنوع محصول و لباس ها زیاد است با جستجوی پیشرفته کاربران مستقیم به محصول مورد نظر میرسند. 

چرا طراحی سایت لباس

طراحی سایت لباس، کیف و کفش

جذابیت تنوع مد و پوشاک بسیار زیاد است. سبک لباس پوشیدن افراد، معرف جایگاه اجتماعی آنان است. طراحی سایت لباس بسیار پر طرفدار شده است. برند های معروف یا حتی فروشگاه های کوچک نیاز به یک سایت پوشاک دارند. با طراحی سایت پوشاک میتوانید بدون محدودیت زمانی و مکانی به مشتریان خدمت رسانی میکنید.

ممکن است افرادی تمایل به خرید اینترنتی نداشته باشند. زیرا نگران سایز پوشاک خود هستند. ما با طراحی پلاگینی این مشکل را حل کرده ایم. با این روش سایز های مختلف لباس بر اساس سایز شما محاسبه میشود. نیاز است که درباره هر محصول توضیحات کاملی نوشته شود. وجود تصاویر با کیفیت در فروشگاه لباس الزامی است. زیرا کاربران با وجود عکس لباس، خرید خود را انجام میدهند. عکس های بی کیفیت، تاثیر بدی بر روی خریداران خواهد داشت.

قالب ظاهری سایت لباس بسیار مهم است. زیرا کاربران در ابتدا ظاهر سایت فروشگاهی لباس شما را میبینند. طراحی لباس با هنر گره خورده است. باید در حوزه فروش لباس، سایت مناسب و زیبایی داشته باشید. طراحان شرکت ما ایده های خلاقانه برای طراحی سایت پوشاک شما خواهند داشت.

طراحی سایت لباس با دئووب

طراحی سایت لباس با وب سازان مرصاد ( دئووب )

یکی از مسائلی که در حوزه وب وجود دارد. عدم آشنایی صاحبان کسب و کار با طراحی سایت است. بسیاری از افراد فعال در حوزه پوشاک نیاز به سایت را الزامی نمیدانند. و از رسانه های اجتماعی برای فروش خود استفاده میکنند. فروش در شبکه های اجتماعی با وجود سایت ارزشمند خواهد بود. اگر صاحب یک سایت فروشگاه لباس داشته باشید. بدین وسیله افراد اطمینان بیشتری به شما خواهند کرد. و خرید خود را از سایت آنلاین لباس شما انجام دهند. 

طراحی سایت لباس با ما یک تضمین کیفیت و قیمت برای شما خواهد بود. زیرا هدف از شرکت ما ارائه خدمات مشتری پسند است. ما بر اساس نیازها و خواسته های شما سایت را پیاده سازی خواهیم کرد. بنابراین اگر در این زمینه دچار تردید هستید. با کارشناسان ما صحبت کنید. تا تمام موارد مربوط به طراحی سایت پوشاک را به صورت شفاهی برای شما توضیح دهند. یا حتی میتوانید به شرکت ما مراجعه کنید. تا با مدیران ما از نزدیک دیدار داشته باشید. بنابراین فرصت را از دسته ندهید. برای دارا بودن یک سایت لباس حرفه ای اقدام نمایید.

طراحی سایت لباس مشابه دیجی استایل

طراحی سایت لباس یا کیف و کفش در فضای وب به ارائه خدمات فروش پوشاک میپردازد. با طراحی فروشگاه آنلاین لباس میتوانید وسعت کار خود را گسترش دهید. بسیاری از افراد فعال در این حوزه نیاز به یک سایت برای ارائه محصولات خود دارند. سایت لباس مانند ویترینی از لباس ها و پوشاک شما خواهد بود. اگر در دنیای واقعی مشتریان مشخص دارید. باید بدانید که در دنیای وب مشتریان بیشتری خواهید داشت. که از سراسر این کره خاکی ممکن است به سایت شما وارد شوند.

در عصر حاضر هر فروشگاهی باید محصولات خود را در دنیای مجازی نیز عرضه کند. فروشگاه دیجی استایل که زیر مجموعه ای فروشگاه دیجی کالا است را میشناسید. در واقع این فروشگاه با این هدف راه اندازی شده است که بخش پوشاک و البسه را در فضایی جداگانه به فروش برساند. دیزاین این سایت نورد توجه بسیاری از افراد است. شما میتوانید از رنگ بندی و ساختاربندی طراحی سایت شبیه دیجی استایل بهره ببرید. شرکت ما با بهره گیری از آخرین تکنولوژی ها وب سایت زیبا و منحصر به فردی برای شما راه اندازی خواهد کرد.

سئو سایت لباس

کاربران برای سرچ در گوگل با وارد کردن کلمه ای مرتبط با محصولی که به دنبال آن میگردند، نتایج صفحه اول گوگل را بررسی میکنند. بنابراین توصیه میکنیم که توضیحات مناسبی را در رابطه با لباس، کیف و کفش در وب سایت فروش آنلاین لباس خود قرار دهید تا گوگل شما را بشناسد و صحت کسب و کار شما برایش روشن و واضح باشد.

برای پیشرو بودن در صنعت خود نیاز است که پس از طراحی سایت لباس ، بهینه کردن وب سایت و سئو سایت لباس یا کیف و کفش را به متخصصان سئو بسپارید تا برنامه نویسی سایت شما را مطابق با استانداردهای گوگل ارتقا دهند. رقابت در دنیای اینترنت بسیار تنگاتنگ است. و برای جذب کاربران به سمت سایت خود از میان وب سایت های بیشماری که وجود دارد. نیاز است که به درستی و پرکار فعالیت کنید.

ما به شما این اطمینان را میدهیم که اگر سایت شما توسط تیم ما طراحی و توسعه پیدا کند. در مدت زمان کمی، کسب و کارتان گسترش یافته و رونق پیدا میکند. بنابراین تردید نکنید و با کارشناسان ما در این زمینه صحبت کنید.

سئو سایت لباس
طراحی سایت لباس

طراحی سایت لباس کودک

بسیاری از مشاغل و کسب و کارها برای اینکه بتوانند مشتریان خود را حفظ نمایند باید تجارت خود را به صورت آنلاین پیش ببرند. راحت ترین روش اقدام به طراحی سایت فروشگاهی لباس ، کیف و کفش است. شما با این روش فرصت مناسبی پیدا میکنید تا در هر لحظه در خدمت مشتریان خود باشید. فروشندگان و تولیدکنندگان لباس کودک از مشاغلی هستند که بیشتر از سایر فروشندگان پوشاک در معرض دید هستند. برای اینکه بتوانید محصولات خود را به صورت اینترنتی و مداوم به فروش برسانید باید اقدام به طراحی سایت لباس کودک کنید. 

بسیاری از مادران باردار و خانم هایی که بچه های کوچک دارند بیشتر ترجیح میدهند که خرید لباس کودک خود را از طریق سایت های معتبر انجام دهند. و امکان مراجعه حضوری برای آن سخت است. بنابراین لازم است به این فکر باشید که با طراحی سایت کودک باعث رفاه حال مادران و کودکان باشید. طراحی این نوع سایت ها باید بسیار زیبا و شاد باشد و همچنین از عکس های باکیفیت لباس ها در سایت خود استفاده نمایید تا از این طریق افراد بهتر بتوانند تصمیم گیری نمایند.

سوالات متداول طراحی سایت

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی سایت پوشاک چقدر زمان بر است ؟

زمان طراحی سایت پوشاک به نوع امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. وردپرسی یا اختصاصی بودن ساختار سایت شما میتواند یکی از دلایل برای مشخص کردن زمان باشد.

پشتیبانی سایت پوشاک بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت پوشاک به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل می توانید برای پشتیبانی سایت درخواست کرده و قرارداد ماهانه یا سالانه بسته شود.

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت پوشاک بستگی به نوع طراحی سایت دارد . یکی دیگر از عواملی که در قیمت طراحی سایت می تواند تاثیر گذار باشد امکانات سایت می باشد که شما می تواند در بخش مربوطه بیشتر مطالعه بفرمایید .