طراحی سایت مارکت پلیس

طراحی سایت مارکت پلیس

امروزه اکثر سایت های فروشگاهی به این سمت پیش میروند که یک سیستم جامع از فروشندگان ایجاد کنند. زیرا درآمد این سایت ها بیشتر از حالت تک فروشندگی است. شما حتی میتوانید در کنار فروش محصولات خود در سود حاصل از دیگر فروشندگان شریک باشید. طراحی سایت مارکت پلیس یا همان طراحی سایت چند فروشندگی یک نوع طراحی فروشگاه اینترنتی است. در این نوع فروشگاه، تامین کنندگان، توزیع کنندگان، واردکنندگان و فروشندگان محصولات خود را در سایت بارگذاری میکنند.

مدیر فروشگاه اینترنتی باید بخش فروش، سفارش ها و امور مالی فروشندگان را رصد کرده و آن ها را به خوبی مدیریت نماید. مدیر سایت در صورت فروش محصولات از فروشندگان اصلی پورسانت خود را دریافت مینماید. زیرا با وجود این سایت افراد توانسته اند محصول خود را به فروش برسانند.

دیجیکالا یک نوع طراحی سایت چند فروشندگی است. صاحب مارکت پلیس میتواند به درآم د زایی بسیار خوبی برسد. در بسیاری از موارد لازم نیست که هزینه ای برای نگه داری محصولات هزینه شود. شما میتوانید محصول را مستقیم از فروشنده گرفته و ارسال نمایید.

هرچه محصولات شما بیشتر باشد باعث میشود که بازدیدکنندگان بیشتری وارد سایت شما شوند. بنابراین با فروشگاه های متنوع همکاری در فروش داشته باشید. تا بتوانید تعداد کالاهای موجود در سایت فروشگاهی خود را بالا ببرید. شما میتوانید به درآمدزایی فروشندان و خود کمک بزرگی کنید. فروشندگان محصولات دیگر نیاز نیت که هزینه های گزافی بابت بازاریابی اینترنتی و تبلیغات بپردازند. زیرا این موضوع از سمت سایت مارکت پلیس اتفاق میفتد.

طراحی سایت چند فروشندگی

رقابت با فروشگاه های دیگر یک چالش بزرگی است. و از همه مهم تر رقابت در دنیای اینترنت است. که شما باید با سایت های فروشگاهی زیادی در رقابت باشید. برای موفقیت در این مسیر باید به صورت اصولی عمل کنید. و با طراحی سایت مارکت پلیس حرفه ای با دئووب مشکل را حل نمایید. استراتژی های بازاریابی قوی تیم ما به کمک شما خواهد آمد. برنامه بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ باید توسط افراد حرفه ای در این زمینه تدوین شود که تیم شرکت دئووب برای شما انجام خواهد داد.

بازاریابی فروشگاه اینترنتی میتواند بستری فراهم کند که شرکت ها، فروشندگان بازار و خریداران در آن با هم در تعامل باشند. از مزایای آن این است که فروشنده میتواند در منزل نیز کالاهای خود را در این نوع طراحی سایت چند فروشندگی ثبت کرده و به فروش برساند. با توجه به شرایط پیش آمده بیماری کرونا بسیاری از کسب و کارهای فیزیکی از بین رفته اند. به این واسط سیستم نرم افزاری در آینده ای نزدیک مانند یک بمب منفجر خواهد شد.

در واقع صاحبان سایت مارکت پلیس نقش رابطی مطمئن میان فروشندگان و خریداران را دارند. و بر روی تمامی فرآیند های خرید و فروش نظارت کامل را برعهده خواهد داشت. در بیشتر مواقع صاحبان مارکت پلیس کالایی از خود برای فروش در سایت ندارند. و گاهی نیز با گذشت زمان نیز کالاهای تولیدی خود را قرار میدهند.

 

طراحی سایت چند فروشندگی
امکانات طراحی سایت مارکت پلیس

 امکانات طراحی سایت مارکت پلیس

طراحی سایت مارکت پلیس با توجه به اهداف میتواند متفاوت باشد. هر سایتی امکانات و ویژگی های مختص به خود را در زمینه فروش دارند. باید به تدوین استراتزی مناسب برای کسب و کار اینترنتی خود بپردازید. و باعث برندسازی خود شوید. علایق، نیازهای مشتریان، رفتار رقبا، نوع بازاریابی و غیره باید مورد تحقیق قرار بگیرد. باید تشخیص دهید که چه فرآیندهایی برای در طراحی سایت چند فروشندگی شما وجود داشته باشد.

کاربران باید به دور از پیچیدگی و سردرگمی به امکانات سایت دسترسی داشته و فعالیت خود را انجام دهند. بنابراین طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری طراحی سایت فروشگاهی مارکت پلیس بسیار مهم است. باید محصولات را به صورت منظم در طراحی سایت چند فروشندگی دسته بندی کنید. با قابلیت جستجو پیشرفته، محصولات را بر اساس آیتم ها و ویژگی های مختلف گروه بندی نمایید. تا کاربران بتوانند با اعمال فیلتر بر روی محصولات ، د ر کمترین زمان به سایت خود دسترسی داشته باشند.

امکان مقایسه محصولات در سایت مارکت پلیس بسیار مهم است. محصولات باید به طور کامل به همراه جزئیات با هم قابل مقایسه باشند. فرآیند سفارش گیری محصلات باید به ترتیب قرار گیرند. کاربران محصول موردنظر از فروشنده را انتخاب کرده و بعد از انتخاب شیوه پرداخت آن را سفارش دهند. در بخش فاکتور باید زمان ارسال کالا، نوع ارسال کالا، تاریخ خرید و غیره ذکر شود.

طراحی سایت مارکت پلیس

سئو سایت مارکت پلیس

شرکت طراحی سایت دئووب تمام تلاش خود را به کار میگیرد. که اشخاص با توجه به هزینه بالای طراحی سایت از این نوع ویژگی در کسب و کار خود عقب نمایند. ما همیشه سعی داریم که به مشتریان خود اعلام نماییم که تلاش شما در سایت بسیار مهم است. و اگر یک سایت حرفه ای و اختصاصی باشد دلیلی بر موفقیت آن نخواهد بود. بلکه نکته مهم موارد بعد از طراحی سایت شامل نگهداری و توسعه سایت، دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت مارکت پلیس شما است. ما به قطع اعلام میداریم که اگر قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل برای شما مهم نباشد. بنابراین باید قید مشتریان و کاربران خود را بزنید.

شما خود نیز با سرچ موضوعی در گوگل تنها چند نتیجه اول گوگل را خواهید دید. و به سراغ دیگر صفحات یا نتایج پایین تر گوگل نمیروید. نتایج اولیه همیشه بیشترین ارتباط موضوعی با شما را خواهند داشت. به همین دلیل با انتشار مقالات و فعالیت در شبکه های جتماعی باید سایت خود را مشهور نمایید. و از همه مهمتر همانطور که عرض شد بهینه سازی و سئو سایت فروشگاهی شما است. که با این رعایت این اصول در نتایج اولیه گوگل با دیده شدن مشتری جذب خواهید نمود.

طراحی سایت مارکت پلیس با وردپرس

طراحی سایت مارکت پلیس با وردپرس یکی از پلن های دئووب است. که در این نوع طراحی از قالب اختصاصی وردپرسی استفاده میشود. از مزایای طراحی سایت چند فروشندگی با این نوع Cms این است که در زمان کمتر با هزینه کمتر نسب به طراحی سایت اختصاصی میتوانید صاحب سایت مختص به خود شوید. به شما توصیه میکنیم که اگر در ابتدای راه هستید طراحی سایت با وردپرس را برای فروشگاه اینترنتی Marketplace خود انتخاب نمایید.

البته لازم به ذکر است که ماژول ها و پلاگین هایی که برای چند فروشندگاهی لازم باشد از ابتدا برای شما کدنویسی و طراحی خواهد شد. قالب چند فروشگاهی برای سایت وردپرسی شما نیاز است که مطابق با استاندارهای روز پیاده سازی میشود. همیشه توصیه ما این است که سعی نمایید از ابتدا معماری اطلاعات و زیر ساخت سایت Marketplace خود را به خوبی طراحی نمایید.

 

طراحی سایت مارکت پلیس با وردپرس

طراحی سایت مارکت پلیس اختصاصی

در طراحی سایت مارکت پلیس اختصاصی، تمام کدنویسی از ابتدا برای شما انجام خواهد شد. در طراحی وردپرسی، از CMs وردپرسی استفاده میشود. اما در طراحی سایت اختصاصی مدیریت محتوا برای شما از ابتدا طراحی و کدنویسی میشود. که شبیه به هیچ از یک CMs هایی که دیدید نخواهد بود و مختص به شما خواهد بود. این نوع طراحی سایت هزینه بسیار بالاتری خواهد شد. زیرا نیاز به زمان بیشتر و نیروهای متخصص بیشتری خواهد بود.

هسته سایت در وردپرسی با زبان PHP نوشته میشود. اما در طراحی اختصاصی هسته سایت و ظاهر سایت با زبان های برنامه نویسی که مناسب تر باشد نوشته میشود. که برنامه نویس مربوطه به توجه به قابلیت هایی که میخواهید این نوع طراحی با زبان برنامه نویسی را انتخاب خواهد کرد. اگر قبلا سایت چند فروشگاهی داشته اید و یا اینکه با هزینه بالای طراحی اختصاصی مشکلی ندارید این نوع طراحی را به شما توصیه میکنیم.

قیمت طراحی سایت مارکت پلیس

با طراحی سایت مارکت پلیس میتوانید در حوزه های تخصصی وارد شوید و محصولات تخصصی در آن زمینه را به فروش برسانید. شما برای مثال میتوانید از امکانات طراحی سایت لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده کنید. و در این حوزه به صورت تخصصی با وارد کنندگان محصولات آرایشی بهداشتی  و تامین کنندگان همکاری داشته باشید. بسیاری از فروشگاه های زیبایی و آرایشی هستند که در تلاش هستند در سایت مشابه شما محصولات خود را قرار دهند.

رعایت طرافت و پیچیدگی طراحی سایت مارکت پلیس بسیار مهم است. میتوان برای این نوع سایت ها از امکانات طراحی سایت با وردپرس استفاده نمود. یا اینکه میتوانید از طراحی سایت اختصاصی مارکت پلیس استفاده کنید. که برنامه نویسان ما این طرح را به صورت حرفه ای برای شما پیاده سازی خواهند کرد. با توجه به وجود فروشنده های مختلف زمان تامین کالا، ارسال کالا، معرفی محصول را در سایت چند فروشندگی خود مدیریت خواهید کرد. و به عنوان صاحب مارکت پلیس باید تمام فروشندگان و تامین کنندگان را مدیریت کنید.

قیمت طراحی سایت مارکت پلیس Marketplace به عوامل زیادی بستگی دارد. هرچه قابلیت های سایت شما بیشتر باشد به طبع راه اندازی سایت شما به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. و در بخش برآورد هزینه طراحی سایت Marketplace میتوانید امکانات خود را به ما ارسال کنید. تا هزینه دقیق را به شما اعلام نماییم.

 

قیمت طراحی سایت مارکت پلیس

طراحی سایت مارکت پلیس ارزان

طراحی سایت مارکت پلیس ارزان همانطور که از نامش مشخص است. که نوع طراحی سایت مقرون به صرفه را یادآور میشود. البته توصیه ما این است که تا حد امکان درنظر داشته باشید که ارزان بودن به معنی بی کیفیت بودن سایت چند فروشگاهی شما نیست. ما در این نوع لن تا حد امکان، قابلیت های اضافی سایت را کاسته خواهیم کرد تا هزینه طراحی سایت را کاهش دهیم. در طراحی سایت ارزان مهم بودجه شما به همراه نیازهای شما است.

در طراحی سایت ارزان از قالب آماده استفاده میشود تا هزینه را برای شما کاهش دهیم. زیرا عده ای از افراد نوپا هستند و نمیخواهند در ابتدای کار هزینه زیادی کنند. بنابراین ما هم این با این شیوه خرید قالب آماده سایت با صاحبان سایت ها و مشتریان خود کمک خواهیم کرد. مشاوران ما در خدمت شما هستند تا با اعلام بودجه و نیاز های خود بتوانند به شما در این زمینه کمک رسانی نمایند. طراحی سایت Marketplace به دلیل پیچیدگی که دارد هزینه بیشتری نسبت به طراحی های فروشگاهی تک فروشنده دارند.

طراحی سایت Marketplace

طراحی سایت مارکت پلیس حرفه ای

طراحی سایت مارکت پلیس حرفه ای یکی از پلن های طراحی سایت دئووب است. این نوع طراحی به صورت اختصاصی بر روی سایت شما کار خواهد شد. و مطابق با استانداردهای بین المللی و بهره گیری از بهترین سایت های چند فروشگاهی سایت شما راه اندازی میشود. این که CMs شما اختصاصی یا با وردپرس باشد به انتخاب شما بستگی خواهد داشت. عده ای با مدیریت محتوای وردپرسی راحت تر هستند و عده ای نیز CMs اختصاصی خود را درخواست دارند.

اینکه مدیریت محتوای شما چه باشد تاثیری در حرفه ای بودن یا نبودن سایت شما نخواهد داشت. سایت های وردپرسی هستند که بسیار قوی تر و حرفه ای تر از سایت های اختصاصی فعالیت دارند. همه موارد به نوع معماری سایت و ساختار سایت شما بستگی خواهد داشت. ما همه جوانب کار را با تدوین استراتژی چند فروشگاهی حرفه ای برای شما پوشش خواهیم داد. برای مثال عده ای طراحی سایت شبیه دیجیکالا با وردپرس را مطالبه میکنند. که ما تمامی قابلیت های طراحی سایت حرفه ای دیجی کالا را در وردپرس برای آن ها پیاده سازی خواهیم کرد.

خدمات ارائه دهنده شرکت

مزایای طراحی سایت مارکت پلیس

مزایای طراحی سایت مارکت پلیس برای مدیر سایت

مزایای سایت مارکت پلیس برای مدیر سایت

یکی از مزایای طراحی وب سایت مارکت پلیس این است. که مدیر سایت نیازی ندارد که حتما صاحب یک انبار برای محصولات باشد. نگهداری از لوازم و محصولات هزینه زیادی را خواهد داشت. و بدین ترتیب به صورت چشمگیر این هزینه ها کم خواهد شد. شما در وحله اول نیاز به کالا ندارید. میتوانید با سرمایه بسیار کم در حد هزینه طراحی سایت شروع نمایید. مدیر مارکت پلیس صاحب محصولات داخل سایت نیست. بلکه یک بستری ایجاد کرده است که فروشندگان به فروش برسانند. و اگر مصحولات به فروش نرود در این صورت متحمل ضرر و زیان نخواهید بود.

مزایای سایت مارکت پلیس برای فروشندگان

از مزایای طراحی سایت مارکت پلیس برای فروشندگان است. که میتوانند کالاهای خود را در سایت های فروشگاهی به فروش برسانند. و با قرار دادن محصولات خود در معرض دید همگان قرار بگیرند. در این صورت فروش کالاها و محصولات آن ها نیز بیشتر خواهد شد. فروش از طریق این نوع سایت ها برای فروشندگان اصلی محصولات بسیار آسان تر از فروش فیزیکی است. صاحبان کالا همانطور که عرض شد نیازی به تبلیغات رسانه ای، محیطی ندارند. زیرا مدیر سایت این موارد را انجام میدهد. شما نیازی نیست که برای فروش کالا در مارکت پلیس ها مجوز فروش از صنف ها را داشته باشید. مارکت پلیس محدودیت زمانی ندارد و فروشندگان اصلی میتوانند اجناس خود را در هر زمانی به فروش برسانند.

مزایای طراحی سایت مارکت پلیس برای فروشندگان
مزایای طراحی سایت مارکت پلیس برای خریداران

مزایای سایت مارکت پلیس برای خریداران

در مارکت پلیس ها و سیستم های چند فروشندگی برند های مختلف از فروشندگان مختلف وجود دارد. که هر کدام از این فروشندگان با هم در رقابت هستند. بنابراین قیمت های کالاهای خود را کاهش میدهند. و در عوض کیفیت کالاها را افزایش میدهند. بنابراین مشتریان قدرت انتخاب بیشتری خواهند داشت. و این تنوع محصولات باعث میشود که در زمان های متعددی به سایت شما سر بزنند. خریداران میتوانند به راحتی از منزل خرید خود را انجا دهند. نیازی نباشد که به بازار برای خرید محصولات بروند. و زمان و انرژی زیادی را صرف نمایند. از آنجایی که خرید مستقیم تعداد واسطه ها کمتر است.

خدمات ارائه دهنده شرکت

نحوه کار سایت فروشگاه اینترنتی مارکت پلیس

خرید از سایت

مارکت پلیس یا بازار اینترنتی کلیه ویژگی های استاندارد را درون خود دارد. مارکت پلیس قابلیت پرداخت مهمان، اعتبار سنجی، تبلیغات ، کد تخفیف و غیره دارد.

تحویل محصول

سیستم مراحل سفارش را طی میکند. سپس محصول از فروشنده اصلی گرفته شده و بسته بندی میشود. بسته بندی محصول با عنوان فروشگاه اینترنتی خواهد بود. پس از تحویل مدیر سایت میتواند کالاها را رتبه بندی نماید و پیام هایی نیز دریافت نماید. این پیام ها برای اشترک گذاری و جلب میزان رضایت از فروشنده ارسال میشود.

مدیریت برگشت

در این سیستم در صورتیکه مشتری از کالا ناراضی باشد عودت داده میشود. و سایت هزینه را پرداخت مینماید سپس از فروشنده اصلی آن را دریافت مینماید. مدیر سایت این محصولات مشکلات را لیست کرده و ارسال میکند. کالای جایگزین به انتخاب خریدار برای او دوبراه ارسال خواهد شد. و یا اینکه وجه کالا به خریدار برگشت خواهد داد.

پنل فروش

فروشنده اصلی بدر پنل خود میتواند فعالیت خود را بررسی نماید. او میتواند روش های پرداخت و مشخصات آن را در این بخش مدیریت کند. مدیریت محصولات ، مدیریت موجودی، کمیسیون ها و بازپرداخت ها همگی مهم هستند. میتوانید از امکانات طراحی سایت تخفیف گروهی استفاده نمایید.

 

نحوه کار سایت مارکت پلیس

ثبت نام و تایید فروش

فروشنده در سایت فروشگاهی ثبت نام میکند. و با بررسی اسناد اصالت فروشنده یا توزیع کننده میتواند آن ها را اعتبار سنجی کنید. اثبات هویت فروشندگان بسیار مهم است. زیرا افراد بر اساس آن ها از شما خرید میکنند. بد از اینکه فروشنده تایید شد سپس حساب فروشنده تایید میشود. و پس از تایید نهایت مدیر سایت فروشنده میتواند به داشبورد خود دسترسی داشته و کالاهای خود را برای فروش قرار دهد. میتوانید از امکانات طراحی سایت همکاری در فروش استفاده نمایید.

بارگذاری محصول

به عنوان یک فروشنده میتوانید ثبت نام کرده و وارد سیستم شوید. و محصولات خود را با همراه جزئیات و قیمت قرار دهید. محصولات وارد شده باید تا زمان تایید مدیر در انتظار تایید باقی بماند. و پس از بررسی مدیر سایت در داشبورد مخصوص فروشنده قرار میگیرد. که در نهایت کالاها برای خریداران نمایش داده میشوند. میتوانید از امکانات طراحی فروشگاه اینترنتی Dropshipping  نیز استفاده نمایید.

تایید محصولات

پس از آنکه محصولات با موفقیت بارگذاری شد. مدیر میتواند این محصولات را قبل از نمایش رد یا تایید نماید. یا اینکه بازشگت میدهد تا فروشنده آن را اصلاح نماید. البته مدیر سایت نیز میتواند در این بخش اطلاعات محصولات را تغییر دهد.  مدیر سایت میتواند محصولات را به صورت انبوه تایید یا رد کند.

طراحی سایت فروشگاهی marketplace

طراحی سایت فروشگاهی marketplace

برای طراحی سایت مارکت پلیس باید نکات ظریفی مانند طراحی رابط کاربری و طراحی تجربه کاربری را جدی بگیرید. فروشگاه اینترنتی Marketplace پیچیدگی های مختص به خود را دارد. بنابراین شما باید در اوج پیچیدگی، ساختار سایت چند فروشگاهی را ساده سازی کنید. تا برای خریداران، تامین کنندگان و فروشندگان سایت شما فرآیند ها ساده باشد.

کاربران سایت ممکن است افرادی باشند که دانش فنی نداشته باشند. بنابراین شما باید نحوه کار با سایت را تا حد امکان آسان نمایید. باید راهکارهایی برای بهبود UI و UX داشته باشید. سرعت و امنیت سایت مارکت پلیس بسیار مهم است. زیرا این دو مورد به همراه ظاهر مناسب سایت، شما را تبدیل به برند خواهد کرد.

در طراحی سایت مارکت پلیس باید اعتماد دو طرفین را جلب نمایید. شما باید تضمینی محکم بر تبادلات مالی و کالایی باشید. زیرا دو طرفین هم خریدار و هم فروشنده، اعتبار مبادله خود را به شما میسپاریند. با بالا بردن امنیت فضایی برای نرخ گردش بالاتر در سایت خود داشته باشید. در ضمن توجه کنید که نمادهای اعتماد الکترونیکی را از سازمان های مربوطه برای سایت مارکت پلیس خود دریافت نمایید.

در طراحی سایت مارکت پلیس عوامل بسیار زیادی باعث میشود که کاربران بیشتری در سایت خود داشته باشید. زیر ساخت این نوع طراحی سایت چند فروشگاهی بسیار مهم است. تمامی امکانات و موارد ممکن باید به درستی در سایت شما پیاده سازی شوند. هرچه قابلیت های سایت شما بیشتر باشد. موجب آسان سازی مبادلات میشود. و افراد و شرکت های بیشتری با شما همکاری خواهند کرد.

طراحی سایت فروشگاه مارکت پلیس مشابه دیجی کالا

همانطور که میدانید دیجی کالا یکی از جمله سایت هایی است که محصولات مختلفی را برای فروش قرار داده است. شما میتوانید از طریق طراحی سایت مارکت پلیس دیجی کالا، درآمد بیشتری کسب نمایید. زیرا هرچه تنوع محصولات و برندها بیشتر باشد باعث میشود که سایت شما بازدیدکننده بیشتری داشته باشید. از طرفی شما کارمزد به ازای فروش محصولات هر فروشنده دریافت میکنید.

در واقع وظیفه شما ساخت پلتفرم چند فروشندگی است. زیرا سایت هایی هستند که خود محصول و انباری برای فروش کالا ندارند اما با فروش محصولات سایر فروشندگان توانسته اند درآمد بسیار خوبی را کسب نمایید. از طرفی رقابت قیمت و کیفیت در سایت های چند فروشندگی مانند دیجی کالا زیاد است. زیاد کاربران به دنبال فروشندگانی هستند که محصولات با کیفیت تر و هزینه کمتری را ارئه میدهند. زیرا کاربران میتوانند به هر محصول هر فروشنده امتیاز بدهند و سایر کاربران نیز میتوانند نظرات و امتیازدهی را مطالعه نمایند و با دید بازتری خرید خود را انجام دهند.

 

طراحی سایت فروشگاه مارکت پلیس

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها